Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-21, 22:09   #2071
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Megi a tych gumiakow to nie ma , patrzyłem w 3 . One chyba tylko dostepne sa on line . Ja w woj. Opolskiego .
Ja nawet nie pamietam czy powera miałam przed porodem . E no wiesz ty masz termin na za 2 dni to nie marudz , jeszcze po terminie nie jesteś . Ja sie musiałam bujac 10 dni po .
Ja 9 za pierwszym razem - więc teraz jak młoda siedzi cicho, to podejrzewam, że też mnie tak załatwi. A może się mylę.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 22:10   #2072
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Pop chyba ja gorzej piekę od Ciebie , więc nie robię tego wcale

Padam na pysk .. zafundowałam sobie dziś ćwiczenia na TRX
http://www.google.pl/search?q=trx&hl...ih=705#imgrc=_

Monka i LIbra polecam , można sobie takie cudo przymontować do sufitu

Także wybaczcie przeczytałam i idę kimać , bo ja nie wiem czy ja jutro wstanę z łóżka
fajnie to wygląda a nośność to do ilu kg
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 22:18   #2073
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość


wszytko z urodzin kali...
na pierwszym.. Kala 15 minut przed przyjsciem gosci zasnęła na kanapie przed tv
na ostatnim zdj model współczesnej rodziny 2+2
superrr torcik tez niczego sobie a co do przedszkola u nas kompletna katastrofa , nie spełniamy zadneg punktu wiec nie mamy nawet po co papiery zanosic
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 22:21   #2074
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ja dalej tutaj - jakie Wy miłe jesteście w ogóle i pozbyć się i włosy zabrać... :P
Mi niedawno po Igorze zaczęły się kręcić jak człowiekowi, bo od porodu to różnie było. Igorowi się zaczęły prostować, a mi kręcić. A tu kolejne już czai się na skręt.

U mnie nuuudy.... tylko jakieś lenistwo mnie dopadło i nic mi się nie chce. A podobno przed P ma się werwę i siłę - to chyba ja nigdy nie urodzę.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Monka - a byłaś w Next oglądać gumowce? A skąd Ty jesteś w PL?
Wróżę Ci 23.03.2013

fajna data, tak jak nasza... tyle ze my wiecej 10 01 10

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
superrr torcik tez niczego sobie a co do przedszkola u nas kompletna katastrofa , nie spełniamy zadneg punktu wiec nie mamy nawet po co papiery zanosic
edzia, może warto spróbować...

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ja 9 za pierwszym razem - więc teraz jak młoda siedzi cicho, to podejrzewam, że też mnie tak załatwi. A może się mylę.
o i na 23 masz termin tak?
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 22:25   #2075
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ja 9 za pierwszym razem - więc teraz jak młoda siedzi cicho, to podejrzewam, że też mnie tak załatwi. A może się mylę.
ja za pierwszym razem az 15 dni a za drugim 10

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
fajnie to wygląda a nośność to do ilu kg
na tym faceci cwicza to na bank duzo 150 kg +/-

Chodzcie zrobimy zaklad , kiedy Megi urodzi , jak ktos trafi, to Megi kupuje czekolade dla wygranej , no co, nagroda musi byc

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2013-03-21 o 22:33
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 22:29   #2076
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

nataszka niestety fakty mówia same za siebie
http://www.nowiny.rybnik.pl/artykul,...zabraknie.html
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 22:32   #2077
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Libra sprawdzilam teraz, no nie pomylilam sie , bo 158 kg , widzialam ja chlopi na tym cwiczyli .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 06:08   #2078
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Torty piękne Wam wychodzą. Ja moje pokraki tylko w przekroju pokazuję, bo w całości to wygląda jak taki nieokreślony rzut na paterę
Ale w tym roku muszę coś nakombinować, synek sobie zazyczył coś z samolotem, i cukierkami. Tak myślę żeby zrobić tort jakiś(heh ale mam zaplanowane)Na środku tego tortu z biszkoptowych mufin zrobić coś ala wulkan w którym by była ta świeczka taka ala petarda, tylko gdzie w tym wszystkim samolot. Wierzch obsypany cukierkami m&s. Macie jakieś pomysły

Machaj Gratulacje
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 06:50   #2079
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Edzia, próbuj do tego przedszkola! Swoją drogą nieźle macie 36 placówek....to wsio panstwowe? u nas są raptem 2 państwowe i w każdym po jednej grupie 3 latków. W moim przedszkolu będzie ok 40 miejsc tylko, w drugim 35 więc na całe miasto 75 dzieci 3 letnich sie tylko dostanie....
ale mają u was zapis: dziecko, którego rodzeństwo do szkoły idzie ma większą szansę się dostać hehehehe dobre czemu oni te biedne dziec za wszelką cenę chcą do tych szkół posłać i trąbią wszedzie, że szkoły przygotowane...nie no u nas jest katastrofa, skrawek dywanu, na ktorym zmieści sie moze z 10 dzieciaków (jest zazwyczaj 30-32) i to ma być przygotowanie szkół dodam, ze ja nie jestem kompletnie przygotowana do pracy z 6 latkiem, z chęcią poszłabym na jakiś kurs/szkolenie...to też powinno być zapenione nlom ehhhhh
Tak sobie myślę, jak wprowadzą obowiązek zerówki dla 5 latków, to mój kubuś do przedszkola pochodzi raptem 2 lata, bo do zerówki pójdzie do mnie do szkoły ehhhh 2 lata zabawy mu zostało i nauka
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 06:56   #2080
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

witajcie ja też zaraz się biorę za ćwiczenia a później porządki w zabawkach bo mam wrażenie że nam się tam sajgon zrobił
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 06:57   #2081
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość

a ja nigdy nie upiękę torta bo ich nie lubię na pewno bym popsuła
ja za tort się raczej nigdy nie zabiorę
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Co do rowerka to jeszcze ten biorę pod uwagę, tylko nie ma podanej wagi, wysłałam pytanie do sprzedawcy http://allegro.pl/show_item.php?item...cf77d00be2ff62
nie wiem czy fajny,bo się nie znam,ale wiem,że to najpiękniejszy rowerek jaki widziałam
Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
Zapomniałam fotki tortów wstawić. I jeszcze pokażę wam, jak u nas wygląda drugi dzień wiosny
o siet!
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
czyżby w tle anowe cukierki??


a propo tych cukierków wczoraj wróciłam z prawie 2 kg samych waniliowych
ależ Kala duża jest ! sliczna dziewczynka!
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Dlaczego jesteście tak krytycznie nastawione do swoich wypieków???
pierd.oli.cie jak potłuczone ,torty wyszły przepiękne bo serce tam w nich jest
Dzieci coraz ładniejsze


ja obkupiłam małą aż nadto,wróciłam z 4 parami butów dla smarkatej i innymi cudami.W każdym razie ogłaszam,że nic już jej więcej nie kupuję!

dziewczyny gdzie ta wiosna co? tańczyć miałyście.
Megi gdzie Kalina?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 07:00   #2082
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

u nas podobno otworzyli nowe przedszkole prywatne a nie wiele cenowo różni się od normalnego ale za cholerę nie wiem gdzie ja wniosek zaniose dopiero w poniedzialek jeszcze sie na 'audiencje' u dyrektorki zapowiedzialam dobrze ze tz sie z jej synem przyjazni przynajmiej wiem ze to miejsce bedzie tam miala
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 07:00   #2083
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ana - nie denerwuj mnie!
Kalina je(my) śniadanie i bierzemy się za porządek w szafie. Prosiłam, żeby posiedziała, to siedzi na miejscu
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 07:04   #2084
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

tez sie zastanawialismy nad rowerkiem takim juz zwyklym ale mnie sie znowu nie podobaja te bialo rozowe fioletowe itd za to strasznie podoba mi sie zielony kawasaki
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 07:26   #2085
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

U mnie też biało jak w grudniu i sypie jeszcze

Machaj śliczna rodzinka!Kalinka urocza

Aniap ja też chodziłam na zajęcia z TRX super było ale rzeczywiście się zmęczyć można,najbardziej lubiłam pompki z włożonymi stopami w te uchwyty,myślałam,że zejdę

co do przedszkola też zaczynam się obawiać,ze się nie dostanie
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 07:43   #2086
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ależ Kala duża jest ! sliczna dziewczynka!



ja obkupiłam małą aż nadto,wróciłam z 4 parami butów dla smarkatej i innymi cudami.W każdym razie ogłaszam,że nic już jej więcej nie kupuję!

dziewczyny gdzie ta wiosna co? tańczyć miałyście.
Megi gdzie Kalina?
taaaaaa jasne skąd ja to znam

Mój jak sie nie dostanie, będę się odwoływać, a jak nie to dam do prywatnego i już...najwyżej będziemy jeść trawę
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 07:52   #2087
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ana- dla mnie to tez najpiekniejszy rowerek. Zakochalam sie. Ale gosc mi odpisal ze wazy 10 kg. Troche duzo

Co do Twojego przyzeczenia- nie wierze!
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 07:58   #2088
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

dziewczyny pytanie techniczne odkopalysmy szczeniaczka na strychu ale chce go wyprac tylko do pralki raczej się go nie wrzuca nie ?
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 08:12   #2089
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ja za tort się raczej nigdy nie zabiorę

nie wiem czy fajny,bo się nie znam,ale wiem,że to najpiękniejszy rowerek jaki widziałam

o siet!



a propo tych cukierków wczoraj wróciłam z prawie 2 kg samych waniliowych

ależ Kala duża jest ! sliczna dziewczynka!



ja obkupiłam małą aż nadto,wróciłam z 4 parami butów dla smarkatej i innymi cudami.W każdym razie ogłaszam,że nic już jej więcej nie kupuję!

dziewczyny gdzie ta wiosna co? tańczyć miałyście.
Megi gdzie Kalina?
pokaż co kupiłaś?

piękny jest ten rowerek


Machaj sliczna Kalinka

u nas w przedszkolu 10 kwietnia ma być wywieszona lista przyjętych dzieci. Pani dyrektor powiedziała mi że Zosia na pewno będzie bo już rok chodzi, mimo że ja nie pracuje.
Mam nadzieje że wprzyszłym roku nie będzie tak chorowała.

Jutro robie Zosi urodziny, zaraz biore się za robienie torta. Zakupów miałam pół samochodu a tak mi się nic nie chce
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 08:18   #2090
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Dzieci coraz ładniejsze
lepiej tak nie piszą, bo ci zarzucą, że uważałaś, że wcześniej były brzydkie
Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość

Aż sprawdziłam, zapisałam się i mam kupon do 11.04. Może masz pocztę na onecie, tam nie przychodzą kupony. Załóż sobie "tymczasowego" maila np. na tlenie i dostaniesz kuponik.
no właśnie na tlenie mam pocztę i nic. Chyba coś jednak źle robię...
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Bao no masz kijowe te godziny. To wkurza w każdej pracy jak masz okienka. Może jakieś zastępstwa wpadną albo przynajmniej będziesz mogła na okienkach na bieżąco papierologię uzupełniać zamiast zabierać do domu.
no, ja też później zaczynam i okienka mam i wtedy sobie różne rzeczy przygotowuję i nie muszę potem brać do chaty
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Tak wlasnie czytam ze zima jeszcze troche potrwa , ja za ponad tydz jadę do pl i nie wiem jakie szmaty brac dla czubkow czy zimowe kurtki czy juz wiosenne , lekko ocieplane ,czy kozaki , czapki zimowe rękawiczki itd. Masakra .
Miałam zamiar pozabierac bluzy i kurtki wiosenne polbuty plus gumiaki i wsio .
A dla siebie w kozakach jechać czy takich do pol łydki ? Bo jakieś polbuty na bank wezmę .Dodatkowo jakieś kozaki szpile mam w pl bo zapomniałam zabrać to jak cos na impre bedą .
Niechce brac bagażu podręcznego , miałam spakować sie w torbach i teraz mam stresa . Mam nadzieje ze to ostatni mroz .
ciężko doradzić, najlepiej wszystko brać...chyba, ze w ciągu tyg się pogoda bardziej wyklaruje...
Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny pytanie techniczne odkopalysmy szczeniaczka na strychu ale chce go wyprac tylko do pralki raczej się go nie wrzuca nie ?
nie mam pojęcia, mokrą gąbką z mydłem?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 08:28   #2091
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

ja obkupiłam małą aż nadto,wróciłam z 4 parami butów dla smarkatej i innymi cudami.W każdym razie ogłaszam,że nic już jej więcej nie kupuję!(do następnego razu)

dziewczyny gdzie ta wiosna co? tańczyć miałyście.
Megi gdzie Kalina?
edytowałam
co by później nikt Ci tego zdania nie wypominał...

kolejne 2 kg cukierów

Jak tu tańczyć, żeby wiosna przyszła jak na weekend zapowiadają takie mrozy
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 08:35   #2092
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Evi mi z H&M przyszło wczoraj info że na końcu nowego katalogu jest kupon na te 20 %,

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

o tutaj jest http://ipaper.ipapercms.dk/HM/ConsciousKids/plPL/
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 08:44   #2093
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Asiulek 10 kg to dużo no tak mi sie wydaje , jak ona ta kolumbryne ruszy , za ciężkie dla niej , niedosc ze musi załapać pedalowanie to jeszcze dac radę jechać .
Nasz chyba jest o kilka kg lżejszy .
A nie możesz używki pierwszej kupic na naukę , mała zalapie a potem kupic jej lepszy .
Ja młodego uczyłam na lekko pochyłej powierzchni , tak zeby mu było łatwiej pedalowac ,bez oporu .odrazu zalapal . Także taka rada jak będziesz próbowała ja nauczyc na prostej bedzie cieżko .

Darusia wyczysc szczoteczka do zebow i ciepla woda z mydlem , wysusz kilka dni a potem dobrym sposobem na wybicie tego syfu jest wsadzenie pluszakow do zamrazalki ( w worku ) , nie pamietam ile dni 1-2


Evi no wlasnie , a ja tego chce uniknąć , zabierania wszystkiego .
Jaka u was pogoda ? Za kilka dni zapytam znowu . Pytam wszystkich aż mi ktos w końcu powie ze zrobiło sie ciepło .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 09:09   #2094
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ana - nie denerwuj mnie!
Kalina je(my) śniadanie i bierzemy się za porządek w szafie. Prosiłam, żeby posiedziała, to siedzi na miejscu
Megi a termin porodu masz/miałaś na kiedy?
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
taaaaaa jasne skąd ja to znam
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Ana- dla mnie to tez najpiekniejszy rowerek. Zakochalam sie. Ale gosc mi odpisal ze wazy 10 kg. Troche duzo

Co do Twojego przyzeczenia- nie wierze!
bardzo mnie boli wasz brak wiary we mnie
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
pokaż co kupiłaś?
Sara tyle kupiłam,że nie chcę mi się w linkach grzebać.Z nexta niczego nie mam,nie pojechałam do Danii.
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
lepiej tak nie piszą, bo ci zarzucą, że uważałaś, że wcześniej były brzydkie

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
edytowałam
co by później nikt Ci tego zdania nie wypominał...

kolejne 2 kg cukierów

Jak tu tańczyć, żeby wiosna przyszła jak na weekend zapowiadają takie mrozy
patrzcie,patrzcie jaka cwaniara
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 12:52   #2095
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Wiecie co , chciałabym zamontować mała deskorolke na drzwiach , tak zeby na kółkach mogli np powiesić bluzę . Tylko nie wiem jak to zamontować bo drzwi drewniane zeby mi nie popekaly bo samej deskorolki nie przymocuje. Wiecie moze jak ? Nie wiem jakieś haki i na nich umieścić
Na ścianach tak zmontuje deskorolki zeby robiły za polki , z tym raczej problemu nie bedzie .

Nasz hydraulik to taki partacz ze szkoda gadać, znowu nam cos cieknie . był przed chwila i cos robił , musimy poczekać aż wyschnie i wtedy ma uszczelnic czy cos .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (93,9 KB, 20 załadowań)
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 17:40   #2096
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ale tu dziś ruch

Mamy dzieci do 2 lat, fajne promocje
http://www.51015kids.eu/niemowlak-0-...-5k2305?c=2805

pare ciuszków dla starszych też jest w promocji fajnej...
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 18:14   #2097
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Evi mi z H&M przyszło wczoraj info że na końcu nowego katalogu jest kupon na te 20 %,

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

o tutaj jest http://ipaper.ipapercms.dk/HM/ConsciousKids/plPL/
widzisz, ale mi nie chodzi o ten teraz co jest na dzieci, ale ten powitalny na 25% na wszystko.
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Evi no wlasnie , a ja tego chce uniknąć , zabierania wszystkiego .
Jaka u was pogoda ? Za kilka dni zapytam znowu . Pytam wszystkich aż mi ktos w końcu powie ze zrobiło sie ciepło .
teraz? teraz jest mega zimno 0 do -5, przy czym na meteo pokazuje że jutro i pojutrze ma być odczuwalna ok.-10, w nocy -15 , choć mam nadzieję, że się nie sprawdzi...

polecam bardzo tę stronkę-bardzo często się sprawdza niemal co do godziny i zarówno jeśli chodzi o temp, o wiatr jaki o opady
http://www.meteo.pl/
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 18:44   #2098
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Dlaczego jesteście tak krytycznie nastawione do swoich wypieków???
pierd.oli.cie jak potłuczone ,torty wyszły przepiękne bo serce tam w nich jest
Dzieci coraz ładniejsze
Klinkęła bym jakby była mozliwośc "LUBIĘ TO " :d:d

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Dziewczyny sie pochwale!!!

Dzis dostalismy decyzje przyznali nam kredyt!!!!!! 126 tys na 17 lat tylko
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 18:58   #2099
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Klinkęła bym jakby była mozliwośc "LUBIĘ TO " :d:d

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Dziewczyny sie pochwale!!!

Dzis dostalismy decyzje przyznali nam kredyt!!!!!! 126 tys na 17 lat tylko
Gratulacje
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 19:13   #2100
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

madziwnia, to super! a na co to? na ten remont?na rozbudowę?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.