Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-24, 08:23   #2161
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Dokładnie o tym samym pomyślałam.

Jasta- teraz potrzebuje informacji gdzie jest promocja na mleko Bebilon bo mi sie kończą zapasy.

W C&A mi pisało ze kod nieważny więc nic nie kupiłam
A proszę bardzo http://www.promobaby.pl/marka-bebilon.html (tylko nie wiem, czy to faktycznie jest dobra promocja, bo nie kupuje tego mleka). Z C&A kod ponoć działał ale jego ważność skończyła się dzień wcześniej niż myślałam.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Machaj - gratuluję zdanego egzaminu
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 08:52   #2162
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

To niezbyt duża promocja. U nas Natasza jedno takie mleko w tydzień zjada - z czego sie ogromnie cieszę. A Oliwka tez dwa razy dziennie je wypija.
Mój pies ma po nim piękna sierść - taka czarna lśniąca. On zawsze resztki dostaje jak dziewczynki nie chcą. Uwielbia ich mleko.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Dziewczyny Tz pod pachę i palemki świecić.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 10:46   #2163
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Lind nie śpisz jeszcze?
No jakoś nie mogłam zasnąć

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny Tz pod pachę i palemki świecić.
Może jak będzie ładna pogoda to za tydzień mnie w kościele zobaczą Ale to bardziej dla mamy żeby miała spokojne sumienie
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 11:52   #2164
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny przyszłam się tylko pochwalić że egzamin zdałam... nawet ładnie bo na 5 ale naprawdę trzeba było mieć szczęście żeby wylosować łatwe pytania... mi się udało... koleżanka wylosowała takie pytania że wybiegła z płaczem z sali... i gdybym miała takie pytania jak ona pewnie bym teraz siedziała i płakała..;/

uciekam spać... jutro muszę dom ogarnąć bo znajomi wpadną wieczorem dobranoc
Gratulacje
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 12:18   #2165
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

jasta, a może wiesz też gdzie promo na nestle junior?

izz,
dzięki za muffinkowe info

nataszka,
goji na pewno są w sklepach zielarskich i ze zdrową żywnością

machaj, bardzo gratuluję

jutro w biedronie część promocji ciuszkowych. Mają być też kaloszki i płaszczyki przeciwdeszczowe
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 12:38   #2166
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
To niezbyt duża promocja. U nas Natasza jedno takie mleko w tydzień zjada - z czego sie ogromnie cieszę. A Oliwka tez dwa razy dziennie je wypija.
Mój pies ma po nim piękna sierść - taka czarna lśniąca. On zawsze resztki dostaje jak dziewczynki nie chcą. Uwielbia ich mleko.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Dziewczyny Tz pod pachę i palemki świecić.
Kiedyś więcej było promocji na mleko dla dzieci np. często w Rossmannie a teraz się z tym nie spotykam. I dobrze, że u Was się mleczko nie marnuje.
Mimo, że dzisiaj u nas strasznie zimno, postanowiłam spakować całą rodzinkę (i palemki oczywiście) i wyruszyć do kościółka. W skrócie - skończyło się powrotem po 15 minutach: Ania marudziła, bo chciało jej się spać, Agatkę nosiło z nudów aż w końcu oznajmiła, że chce jej się siku (mimo, że była w wc przed samym wyjściem). Poczekam z kościołem do wiosny (no może jeszcze na Wielkanoc zrobię jeszcze jedno podejście).

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
jasta, a może wiesz też gdzie promo na nestle junior?
Niestety, sama bym chciała wiedzieć o takiej promocji.
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 12:43   #2167
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
Kiedyś więcej było promocji na mleko dla dzieci np. często w Rossmannie a teraz się z tym nie spotykam. I dobrze, że u Was się mleczko nie marnuje.
Mimo, że dzisiaj u nas strasznie zimno, postanowiłam spakować całą rodzinkę (i palemki oczywiście) i wyruszyć do kościółka. W skrócie - skończyło się powrotem po 15 minutach: Ania marudziła, bo chciało jej się spać, Agatkę nosiło z nudów aż w końcu oznajmiła, że chce jej się siku (mimo, że była w wc przed samym wyjściem). Poczekam z kościołem do wiosny (no może jeszcze na Wielkanoc zrobię jeszcze jedno podejście).


Niestety, sama bym chciała wiedzieć o takiej promocji.
właśnie ostatnio nie dość , że promo nie ma, to i w biedrze i w rossie podrożało, już ok.16zł kosztuje...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 12:58   #2168
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

O, przypomniało mi się. Evitka, P0P a kartę Rossmanna macie taką dla dzieci? Tam się co kwartał dostaje dodatkowo 1% rabatu na produkty dla dzieci (ja mam aktualnie 6%), to jest mało, ale co jakiś czas dają dodatkowo np. 10 a nawet 20% na jednorazowe zakupy i ja wtedy właśnie obkupuje się w mleko, kaszki i deserki (to akurat dla Ani).
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 13:03   #2169
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

mamy, mamy. Ostatnio się skończyła (3 latka minęły) i musiałam założyć nową

izz,
a dawałaś likier kawowy do tych babeczek?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 13:18   #2170
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Któraś z was kupuje Jagody Goi?
gdzie to najprędzej dostanę?
u nas widziałam w aptece zielarskiej i w intermarche tam mają półkę ze zdrową żywnością
Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny przyszłam się tylko pochwalić że egzamin zdałam... nawet ładnie bo na 5 ale naprawdę trzeba było mieć szczęście żeby wylosować łatwe pytania... mi się udało... koleżanka wylosowała takie pytania że wybiegła z płaczem z sali... i gdybym miała takie pytania jak ona pewnie bym teraz siedziała i płakała..;/

uciekam spać... jutro muszę dom ogarnąć bo znajomi wpadną wieczorem dobranoc
co to znaczy "nawet"?, zaje.bi.ście Ci poszło brawo a tak się bałaś

Wiecie że ja dopiero teraz obejrzałam Sage "Zmierzch" (czy jeszcze ktoś nie oglądał oprócz mnie?)
Dzisiaj jeszcze obejrzę ostatnią część.Normalnie zakochałam się w tym filmie ,nie wiem dlaczego ja go do tej pory tak omijałam.
No i oczywiście zamówiłam już sobie książki ,powinno być na odwrót najpierw ksiażka ,później film ,ale na pewno będę go jeszcze oglądać


Polećcie mi jakiś szampon najlepiej 2w1 żeby mi się włosy nie elektryzowały bo normalnie masakra jak się tylko dotknę do włosów to wyglądam jak Darusi Oliwka na tym pamiętnym zdjęciu z trampoliny po skakaniu
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 13:42   #2171
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Wróciliśmy z Parku Kampinowskiego ze spaceru - Igor w końcu wyszalał się na śniegu i oczywiście jadł go - dobrze, że nie było żółtego

Libra - ja kochałam te książki Zmierzch itd. Film przez to też. Ale książki są boskie - głupie i kobiece, ale niesamowicie wciągają.

Machaj - no to gratulacje!!!

Evi - widzę, że trzymasz rękę na pulsie w kwestii Biedry To ja powiem, że w Lidlu jutro znów jeansy dla maluchów są.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 14:33   #2172
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

My w kościele oczywiście nie byliśmy. I nie wiem czy za tydzień pójdziemy. Tam siedlisko zarazkow, chyba ze bedzie ładnie to pod kościołem postoimy.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 15:10   #2173
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Wiecie że ja dopiero teraz obejrzałam Sage "Zmierzch" (czy jeszcze ktoś nie oglądał oprócz mnie?)
Ja... Może kiedyś obejrzę skoro tak polecacie.
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
My w kościele oczywiście nie byliśmy. I nie wiem czy za tydzień pójdziemy. Tam siedlisko zarazkow, chyba ze bedzie ładnie to pod kościołem postoimy.
My to oczywiście zawsze pod kościołem jeśli już bo mój diabełek to do kościoła wejść niechętny (no chyba że tylko z babcią jedzie, to wyjścia nie ma)
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 15:35   #2174
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Machaj Gratulacje !!!
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 15:46   #2175
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Wiecie że ja dopiero teraz obejrzałam Sage "Zmierzch" (czy jeszcze ktoś nie oglądał oprócz mnie?)
ja
to tylko moje dziecko wyjątkowo grzeczne w kościele?
czy jeszcze jakaś pociecha zafascynowana miejscem gdzie....
wg niej różaniec to korale babci Ani
ministranci to ci co kasę zabrali (na kolędzie dałam im do puszki)
itd
ale naprawdę jest grzeczna, mówi, że w kościele trzeba być cichutko
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 15:54   #2176
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
właśnie ostatnio nie dość , że promo nie ma, to i w biedrze i w rossie podrożało, już ok.16zł kosztuje...
weźźźźź Izowy Nan też podrożał, kosztuje już 20 zł bez chyba 5 gr i nigdzie nie ma już promocji na to mleko wczoraj udało mi sie kupić to podwojne w stokrotce 800g za 39.99 (w rossmanie już 42.99), przy okzaji widziałam że jest Junior za 14.99 my z juniora na bebiko 4r przeszliśmy, pije tylko na noc, a rano zwykłe z kleikiem. Jeszcze kilka tyg i z tego bebiko też zrezygnuję na poczet zwykłego butelkowego ale do tej pory też juniora pił. Nie wiem co im odj.ebało z tymi cenami!

Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
O, przypomniało mi się. Evitka, P0P a kartę Rossmanna macie taką dla dzieci? Tam się co kwartał dostaje dodatkowo 1% rabatu na produkty dla dzieci (ja mam aktualnie 6%), to jest mało, ale co jakiś czas dają dodatkowo np. 10 a nawet 20% na jednorazowe zakupy i ja wtedy właśnie obkupuje się w mleko, kaszki i deserki (to akurat dla Ani).
ja mam teraz 4 proc. ale i tak nie wszystko z tą akrtą sie opyla kupić np. mleko póki co mam tańsze w stokrotce niż w rossie po zniżce

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny przyszłam się tylko pochwalić że egzamin zdałam... nawet ładnie bo na 5 ale naprawdę trzeba było mieć szczęście żeby wylosować łatwe pytania... mi się udało... koleżanka wylosowała takie pytania że wybiegła z płaczem z sali... i gdybym miała takie pytania jak ona pewnie bym teraz siedziała i płakała..;/

uciekam spać... jutro muszę dom ogarnąć bo znajomi wpadną wieczorem dobranoc
czyli teraz mgr???czy robisz sobie przerwę?


Sprzedałam parasolkę po Kubusiu za połowę ceny, tak jak wystawilam ale maili o negocjację ceny, albo darmową przesyłkę miałam w cholerę ludzie to za darmo by chcieli teraz mogę sobie szukać spacerówki lekkiej dla Isieńki

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

moje dzieci to nawet nie wiedzą co to kościół Kubuś był tylko na chrzcie, Iza ma to dopiero przed sobą
a propo chrztu, przyszła mi ta sukienka ze sweterkiem na chrzest. Sukienka śliczna, będzie dobra, ale ten sweterek-bolerko ma mega długie rękawy nie odesłałam, bo kieckę chcę, ale chyba bolerko jakies inne będę musiała w ostatniej chwili kupić.
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 16:07   #2177
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
weźźźźź Izowy Nan też podrożał, kosztuje już 20 zł bez chyba 5 gr i nigdzie nie ma już promocji na to mleko wczoraj udało mi sie kupić to podwojne w stokrotce 800g za 39.99 (w rossmanie już 42.99), przy okzaji widziałam że jest Junior za 14.99 my z juniora na bebiko 4r przeszliśmy, pije tylko na noc, a rano zwykłe z kleikiem. Jeszcze kilka tyg i z tego bebiko też zrezygnuję na poczet zwykłego butelkowego ale do tej pory też juniora pił. Nie wiem co im odj.ebało z tymi cenami!

ja mam teraz 4 proc. ale i tak nie wszystko z tą akrtą sie opyla kupić np. mleko póki co mam tańsze w stokrotce niż w rossie po zniżce

czyli teraz mgr???czy robisz sobie przerwę?


Sprzedałam parasolkę po Kubusiu za połowę ceny, tak jak wystawilam ale maili o negocjację ceny, albo darmową przesyłkę miałam w cholerę ludzie to za darmo by chcieli teraz mogę sobie szukać spacerówki lekkiej dla Isieńki

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

moje dzieci to nawet nie wiedzą co to kościół Kubuś był tylko na chrzcie, Iza ma to dopiero przed sobą
a propo chrztu, przyszła mi ta sukienka ze sweterkiem na chrzest. Sukienka śliczna, będzie dobra, ale ten sweterek-bolerko ma mega długie rękawy nie odesłałam, bo kieckę chcę, ale chyba bolerko jakies inne będę musiała w ostatniej chwili kupić.
nie może ktoś ci rękawków skrócić? niby na później będzie ale teraz będziesz musiała szukać czegoś innego, a kiedy chrzest?

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
No jakoś nie mogłam zasnąć


Może jak będzie ładna pogoda to za tydzień mnie w kościele zobaczą Ale to bardziej dla mamy żeby miała spokojne sumienie
Rodzice tacy religijni?
Babcia często Michasia do kościoła bierze?
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 16:11   #2178
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
nie może ktoś ci rękawków skrócić? niby na później będzie ale teraz będziesz musiała szukać czegoś innego, a kiedy chrzest?
26 maja, jeszcze troche podrośnie,ale watpię, że na tyle, zeby te rękawki były dobre skracać nie będę, bo to takie dziergane, trzebaby żeby ktoś miał talent, a u nie znam nikogo takiego
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 16:19   #2179
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
26 maja, jeszcze troche podrośnie,ale watpię, że na tyle, zeby te rękawki były dobre skracać nie będę, bo to takie dziergane, trzebaby żeby ktoś miał talent, a u nie znam nikogo takiego
ano to się rozejrzysz na spokojnie za wdziankiem a może kogoś spotkasz co się zajmuje takim czymś,
nasza dracon (dobrze napisałam?) jest zdolna w tych dzierganych rzeczach, napisz do niej na fb może doradzi czy się w ogóle da skrócić...
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 16:23   #2180
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

libra ja przedwczoraj obejrzalam ostatnia czesc ksiazki jak czytalam nie moglam sie oderwac zdecydowanie lepsze ale filmy tez uwielbiam ostatnia czesc krotka ale bardzo mi sie podobala
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 16:23   #2181
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
My w kościele oczywiście nie byliśmy. I nie wiem czy za tydzień pójdziemy. Tam siedlisko zarazkow, chyba ze bedzie ładnie to pod kościołem postoimy.
a jak się czują teraz dziewczynki?
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 16:47   #2182
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
u nas widziałam w aptece zielarskiej i w intermarche tam mają półkę ze zdrową żywnością

co to znaczy "nawet"?, zaje.bi.ście Ci poszło brawo a tak się bałaś

Wiecie że ja dopiero teraz obejrzałam Sage "Zmierzch" (czy jeszcze ktoś nie oglądał oprócz mnie?)
Dzisiaj jeszcze obejrzę ostatnią część.Normalnie zakochałam się w tym filmie ,nie wiem dlaczego ja go do tej pory tak omijałam.
No i oczywiście zamówiłam już sobie książki ,powinno być na odwrót najpierw ksiażka ,później film ,ale na pewno będę go jeszcze oglądać


Polećcie mi jakiś szampon najlepiej 2w1 żeby mi się włosy nie elektryzowały bo normalnie masakra jak się tylko dotknę do włosów to wyglądam jak Darusi Oliwka na tym pamiętnym zdjęciu z trampoliny po skakaniu
uwielbiam książki i film również love Edward
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
moje dzieci to nawet nie wiedzą co to kościół Kubuś był tylko na chrzcie, Iza ma to dopiero przed sobą
a propo chrztu, przyszła mi ta sukienka ze sweterkiem na chrzest. Sukienka śliczna, będzie dobra, ale ten sweterek-bolerko ma mega długie rękawy nie odesłałam, bo kieckę chcę, ale chyba bolerko jakies inne będę musiała w ostatniej chwili kupić.
moje dziecko nigdy w kościele nie było i nie wie co to jest
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 16:52   #2183
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

U nas w ccc sa juz te trampki z disneya. Na zywo jeszcze piekniejsze
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 17:18   #2184
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Libra haha no ja juz mam zaliczone filmy i książki (prawie) , bajera dla młodzieży ale wciąga . Zostało mi mniej niż pol ostatniej części i nie mogę sie cos wkrecic zeby dokończyć . Ogladalas w piątek na TVN ? - bo leciała pierwsza cześć . Pewnie w piątek bedzie kolejna .
A ja bym chciała zobaczyć zdjęcie twoje i w tych elektro włosach , klekajcie narody bo Elektro Libra nadchodzi , nie doradze , mi sie. Ie wlektryzuja wiec nie stosuje . Ja teraz z jeico mam .


Moj młody ma biegunke na zielono , zastanawiam sie czy to nie od torta teczowego . Mam nadzieje ze jakiegoś wirusa do domu nie przyniósł bo my za tydz bujamy , jak ma mnie cos złapać to niech teraz a nie jak będę w samolocie sama z czubkami .

Machaj gratulacje , no ales dowalila z tym nawet ładnie bo na 5 , ciekawi mnie co z ta kolezanka , obroniła sie ?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 17:27   #2185
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
U nas w ccc sa juz te trampki z disneya. Na zywo jeszcze piekniejsze
tak?jak byłam parę dni temu to ich nie było.Teraz będę w szkole to tam wpadnę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 17:46   #2186
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Wróciliśmy z Parku Kampinowskiego ze spaceru - Igor w końcu wyszalał się na śniegu i oczywiście jadł go - dobrze, że nie było żółtego

Libra - ja kochałam te książki Zmierzch itd. Film przez to też. Ale książki są boskie - głupie i kobiece, ale niesamowicie wciągają.
właśnie wszędzie czytam że książki lepsze ,już się nie mogę doczekać aż przyjdą

dobrze że nie jadł śniegu tam gdzie żubry chodziły
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
My w kościele oczywiście nie byliśmy. I nie wiem czy za tydzień pójdziemy. Tam siedlisko zarazkow, chyba ze bedzie ładnie to pod kościołem postoimy.
też właśnie zawsze to samo myślę ,że zaraz mnie oprychają ,obsmarkają bleee ,my nie byliśmy ani teraz ,anie za tydzień nie pójdziemy ,babcia z palmą poleciała
Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Ja... Może kiedyś obejrzę skoro tak polecacie.
obejrzyj koniecznie ja sobie na necie znalazłam online kolejne części
Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
libra ja przedwczoraj obejrzalam ostatnia czesc ksiazki jak czytalam nie moglam sie oderwac zdecydowanie lepsze ale filmy tez uwielbiam ostatnia czesc krotka ale bardzo mi sie podobala
ale ostatnia to masz na myśli ta przed świtem? czy jeszcze coś jest później?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
uwielbiam książki i film również love Edward
i Edward i Jacob nie wiedziałabym którego wybrać
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Libra haha no ja juz mam zaliczone filmy i książki (prawie) , bajera dla młodzieży ale wciąga . Zostało mi mniej niż pol ostatniej części i nie mogę sie cos wkrecic zeby dokończyć . Ogladalas w piątek na TVN ? - bo leciała pierwsza cześć . Pewnie w piątek bedzie kolejna .
A ja bym chciała zobaczyć zdjęcie twoje i w tych elektro włosach , klekajcie narody bo Elektro Libra nadchodzi , nie doradze , mi sie. Ie wlektryzuja wiec nie stosuje . Ja teraz z jeico mam .


Moj młody ma biegunke na zielono , zastanawiam sie czy to nie od torta teczowego . Mam nadzieje ze jakiegoś wirusa do domu nie przyniósł bo my za tydz bujamy , jak ma mnie cos złapać to niech teraz a nie jak będę w samolocie sama z czubkami .

Machaj gratulacje , no ales dowalila z tym nawet ładnie bo na 5 , ciekawi mnie co z ta kolezanka , obroniła sie ?
właśnie obejrzałam na tvn i mnie wciągnęła ,dlaczego dla młodzieży ,jak przeczytam zmierzch to mam się zamiar zabrać za młodego książki "Gra o tron" cała seria ponoć tez są świetne.
No ciekawe czy będą następne.

Z włosami to nawet nic nie mów nie dość że stoją w około głowy to jeszcze całą mordę mi obklejają dzisiaj znalazłam jakiś balsam od farby do włosów taki co jest w paczce i sobie zrobiłam to leżały grzecznie
chyba muszę kupić taką odżywkę co się ją spłukuje

Może młodemu faktycznie te sztuczn ebarwniki zaszkodziły ,ja to coś ich nie lubię ,bardzo rzadko używam co najwyżej do lukru a dałam kiedyś do ciasta żeby było różowe to nie chcieli go jeść
To Twój tż nie jedzie?


Kiedy te mrozy się skończą no masakra jakaś.
Jutro jadę z Mikiem do kardiologa na kontrolę ,mam nadzieję że mi powie że już nie musimy przyjeżdżać więcej.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 17:49   #2187
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ana- bo u nas jeszcze w piatek rano tez nie bylo sa cudne
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 18:03   #2188
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
i Edward i Jacob nie wiedziałabym którego wybrać

.
jezu ja też nie wiedziałabym jednego i drugiego bym brała jak leci

a wiesz,że była jeszcze napisana ostatnia część"oczami Edwarda"opisane wszystko z jego oczami,ale włam zrobili autorce do kompa i rzokradli urywki i ta się wkurzyła i jej nie dokończyła,a szkoda

jak mnie stary denerwuję to mi się taki Edward marzy wskakujący przez okno
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Ana- bo u nas jeszcze w piatek rano tez nie bylo sa cudne
no nawet na stronie ccc ich jeszcze dalej dostępnych nie ma.Cena jaka 70?80 zeta?

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Libra kup w rosie maskę granat alterry Można ją trzymać jak odżywkę.Ja teraz ją znalazłam w mieszkaniu w Szw i z braku laku użyłam i przepadłam nie wiem dlaczego jej przez prawie rok nie używałam,dobrze że odkryłam ją na nowo
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 18:09   #2189
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

A czujecie, że za tydzień jest Wielkanoc? Jakoś to do mnie średnio dociera.

Dużo już pomroziłam, została jakaś sałatka i sernik - A. będzie robił. Ja spodziewam się być na diecie laktacyjnej - kupiłam sobie biszkopty Dzisiaj skończyłam dekorować mieszkanie.
Jutro rano jadę na ktg do szpitala, bo od dzisiaj jesteśmy oficjalnie po terminie. Więc jest powtórka z rozrywki.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 18:30   #2190
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Rodzice tacy religijni?
Babcia często Michasia do kościoła bierze?
No tacy trochę... ale już nie przezywają tak że my od wielkiego święta chodzimy do Kościoła. W sumie w mojej parafii to na mszy byłam tylko na chrzcie Michała i Michała kuzynów (dwoje) i na ślubie siostry tz Jak już idziemy to u moich rodziców w jakieś święto
Babci chyba ze 2 razy się zdarzyło wziąć Michała. Głównie dlatego że on bez mamy się nie ruszy

No mrozy mogły by odpuścić. My musieliśmy 2 dni temu węgiel dokupić bo zabrakło

Asiulek - 9.40 - jak zdążę haha bo wiesz jak to ja
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.