Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-25, 19:59   #2281
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Evi a znowu mi tele cos przekrecil ,chodziło o zupe krem z pasternaka bo tu cieżko mi dostać zwykła biala pietruszke .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 20:50   #2282
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś

Edytowane przez lindsley
Czas edycji: 2013-03-25 o 21:38
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 20:52   #2283
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a jeszcze zapomniałam napisać, że byliśmy dziś z lenuchą u okulisty i wszystko super . Ja krótkowidz, to obawę miałam. Pięknie się dała zbadać, na wszystkie pytania pani doktor odpowiadała, komputerem dała się też zbadać, i poświecić w oczka. A jak pani doktor lizaka obiecała, to już w ogóle pełne skupienie
To super, że z oczkami wszystko ok i brawa dla córeczki

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
uprzejmie donoszę,że kupiłam dzisiaj w biedrze za☠☠☠iste ciasteczka w mlecznej czeko-takie coś ma milka z tym,że biedronkowe lepsze,mega paka,cena chyba 6 zeta(malusie opakowanie milki kosztuje 7)jest też wersja deserowa czekolada.Niebieskie opakowanie nazwa RIDO.Mówię wam pychota
A ta znowu o cukierkach . Jeszcze u mnie leżą te waniliowe, be , na szczęście nie mój smak. Teraz będę się rozglądać za niebieskimi workami

Co Was tak zebrało na ten "Zmierzch"? To przecież był hicior ale dobre kilka lat temu, jak jeszcze byłam piękna i młoda. A ten cały Jacob to taki laluś dobry dla małolat
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:05   #2284
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość

Co Was tak zebrało na ten "Zmierzch"? To przecież był hicior ale dobre kilka lat temu, jak jeszcze byłam piękna i młoda. A ten cały Jacob to taki laluś dobry dla małolat
A na wspominki nas wzięło , przy obecnej fascynacji Libry
Jakby tak wszystkie lalusie wyglądali to bym dawno juz miała przebieg na minusie - oczywiscie żartuje zeby nie było

Megi Megi dalej w dwu paku chodzisz ? co mowili na badaniu ?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:05   #2285
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
uuu, to poszalał dziadziuś. Może ty też z lubelskiego jednak?
. A mój teściu moim dziewczynkom (jedyne jego wnuczki) na urodziny nic nie dał (na urodzinach był) i mimo, że jest z lubelskiego. Nie mówię tu o pieniądzach czy jakiś wypasionych prezentach ale chociaż głupią czekoladkę czy kinderka mógł dać, na biednego nie trafiło. Rozumiem, że do mnie nie pała wielką miłością ale to są jego jedyne wnuczki (wątpie, żeby się więcej wnucząt dorobił). I tak Sara ma problem, że dziadek dała a ja, że nie dał. I jak tu dogodzić babie?.
Sara, pochwal się kotkiem
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:07   #2286
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
wykształcenie ma się nijak do daltonizmu. Mój stary też "kolorowa dupa"

uuu, to poszalał dziadziuś. Może ty też z lubelskiego jednak?

dla ciebie czy dla dziecka? jak dla ciebie to cieliste
ja z łodzkiego
dla mnie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Sara,ale dla Ciebie rajty czy dla Zosi?
dla mnie

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
. A mój teściu moim dziewczynkom (jedyne jego wnuczki) na urodziny nic nie dał (na urodzinach był) i mimo, że jest z lubelskiego. Nie mówię tu o pieniądzach czy jakiś wypasionych prezentach ale chociaż głupią czekoladkę czy kinderka mógł dać, na biednego nie trafiło. Rozumiem, że do mnie nie pała wielką miłością ale to są jego jedyne wnuczki (wątpie, żeby się więcej wnucząt dorobił). I tak Sara ma problem, że dziadek dała a ja, że nie dał. I jak tu dogodzić babie?.
Sara, pochwal się kotkiem
nie da się dogodzić

pochwale się jutro, dzisiaj zrobiłam drugiego
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:11   #2287
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
I tak Sara ma problem, że dziadek dała a ja, że nie dał. I jak tu dogodzić babie?.
Sara, pochwal się kotkiem
no z ust mi to wyjelas

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Sara a najlepiej jakbyś pokazała kiecke , bo kiecka kiecce nie równa , buty w jakim kolorze masz do niej ?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 21:15   #2288
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
pochwale się jutro, dzisiaj zrobiłam drugiego
Ten drugi to do przedszkola? To się dzieci ucieszyły z takiego torcika, pozwoliły pociachać kicię?
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:18   #2289
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
ej a majtki??
a co to za majtki ,sznurek w dupie
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Pierwsza czesc sagi mi sie bardzo podobalo. Pozostale ogladalam tylko dla Jacoba bez koszulki.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a dla mnie ten wasz jacob to okropny-taki dzieciuch dla nastolatek, jak bieber ten
ej no w ostatniej części już nie jest takim dzieciuchem
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a jeszcze zapomniałam napisać, że byliśmy dziś z lenuchą u okulisty i wszystko super . Ja krótkowidz, to obawę miałam. Pięknie się dała zbadać, na wszystkie pytania pani doktor odpowiadała, komputerem dała się też zbadać, i poświecić w oczka. A jak pani doktor lizaka obiecała, to już w ogóle pełne skupienie
super że badanie wyszło ok.
Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
Co Was tak zebrało na ten "Zmierzch"? To przecież był hicior ale dobre kilka lat temu, jak jeszcze byłam piękna i młoda. A ten cały Jacob to taki laluś dobry dla małolat
bo ja napisałam że dopiero obejrzałam i się zakochałam
e tam dla małolat ,swieżutkie mięsko co za starymi dziadami mamy się oglądać ,starzy to w chacie na fotelach siedzą
Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
. A mój teściu moim dziewczynkom (jedyne jego wnuczki) na urodziny nic nie dał (na urodzinach był) i mimo, że jest z lubelskiego. Nie mówię tu o pieniądzach czy jakiś wypasionych prezentach ale chociaż głupią czekoladkę czy kinderka mógł dać, na biednego nie trafiło. Rozumiem, że do mnie nie pała wielką miłością ale to są jego jedyne wnuczki (wątpie, żeby się więcej wnucząt dorobił). I tak Sara ma problem, że dziadek dała a ja, że nie dał. I jak tu dogodzić babie?.
Sara, pochwal się kotkiem
o to coś jak moja teściowa ,nawet głupiej czekolady nie dała ,ja też nie oczekuję jakichś tam prezentów czy pieniędzy ale coś symbolicznie mogłaby dać dziecku tym bardziej że jest coraz większy i niebawem to zauważy ,że jedna babcia daje a druga nie
Dobrze że na fajki i na pielgrzymki ma i księdzu w dupę pakować psia krew
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:24   #2290
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Joł .

Wymęczyłam się dziś znowu na ćwiczeniach , ale fajnie nawet było .
W środę znowu idę
Szlag mnie już trafia na ten mróz ile można do cholery .
Jakieś widoki na wiosnę ?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:28   #2291
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
bo ja napisałam że dopiero obejrzałam i się zakochałam
e tam dla małolat ,swieżutkie mięsko co za starymi dziadami mamy się oglądać ,starzy to w chacie na fotelach siedzą
Ja to lubię takich z "pazurem", tak jak kiedyś wspominany tu Bułecka, a ten Jacob to taki jakiś "bezpłciowy" jak mój tort z milky weyów.
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 21:31   #2292
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Libra ja bym sie tam nie przyjmowała , twój mały szogun to kiedys babce przy gościach dowali , gdzie prezent dla niego , albo "dalabys babka choćby czekoladę "

Ania dziś mowili w tv , ze tak bedzie coraz częściej aż wiosna całkowicie zaniknie i bedą tylko 3 pory roku , jesień sie wydłużyć , lato bedzie szybsze ale zima za to dłuższa bo wiosny nie bedzie .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:34   #2293
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Joł .

Wymęczyłam się dziś znowu na ćwiczeniach , ale fajnie nawet było .
W środę znowu idę
Szlag mnie już trafia na ten mróz ile można do cholery .
Jakieś widoki na wiosnę ?
Tak, wg TVNu +18 st. za tydzień. Przed tą prognozą pogody musieli chyba cały dzień jarać coś halucynogennego
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:35   #2294
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Darusia nie pomogę niestety bo się nie znam . Ja zwykle zlewam towarzystwo jak mnie wkurza.

Natasza fajne zabawki ale nie wiem która wybrać


Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a jeszcze zapomniałam napisać, że byliśmy dziś z lenuchą u okulisty i wszystko super . Ja krótkowidz, to obawę miałam. Pięknie się dała zbadać, na wszystkie pytania pani doktor odpowiadała, komputerem dała się też zbadać, i poświecić w oczka. A jak pani doktor lizaka obiecała, to już w ogóle pełne skupienie
Dzielna dziewczynka. Najważniejsze że wszystko w porządku .


Rajku, jak mi jest zimno Marznę okropnie ostatnio, już dzisiaj wpadłam na pomysł że to za karę chyba. Nie pamiętam kiedy mi było tak zimno
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:39   #2295
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Rajku, jak mi jest zimno Marznę okropnie ostatnio, już dzisiaj wpadłam na pomysł że to za karę chyba. Nie pamiętam kiedy mi było tak zimno
Koniaczka sobie walnij, tak mi kiedyś lekarz radził. Kurczę, co ja tu jeszcze robię? Idę spać, dobrej nocki
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:42   #2296
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ja tam wole inne towary
- Jason Statham
- Vin Diesel
-Jeffrey Dean Morgan
- Til Schweiger
Mam nadzieje ze mojego dziś nie najdzie i mi wątku nie bedzie czytał
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:52   #2297
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
Koniaczka sobie walnij, tak mi kiedyś lekarz radził. Kurczę, co ja tu jeszcze robię? Idę spać, dobrej nocki
W porach, kiedy mi najbardziej zimno jakoś nie bardzo mi koniaczek pasuje a i jeszcze łatwo w nałóg wpaść. Nie wiadomo kiedy to zimno ustąpi
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:55   #2298
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Ja tam wole inne towary
- Jason Statham
- Vin Diesel
-Jeffrey Dean Morgan
- Til Schweiger
Mam nadzieje ze mojego dziś nie najdzie i mi wątku nie bedzie czytał

ale ciacha pokazujesz
ja bym jeszcze paru dołozyła do tej listy


evitka super ze wizyta u okulisty na +

seria sa tu dzieciaki ktore w zimie bez rajtek biegały ?jeny az mi zimno


a ja krótko jutro sie wybiera do lekarza po wizycie napisze wam co mi dolega chce tylko byscie potrzymali kciuki

megi ja tez moge cos zatanczyc
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:58   #2299
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Moja Zosia też nie raz wychodziła bez rajtek na spacer tej zimy. Teraz jednak jest tak zimno że nie ma opcji bez.
Ja sama nie noszę rajtek pod spodnie. Zadrapałabym się na amen
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 22:00   #2300
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
ale ciacha pokazujesz
ja bym jeszcze paru dołozyła do tej listy


evitka super ze wizyta u okulisty na +

seria sa tu dzieciaki ktore w zimie bez rajtek biegały ?jeny az mi zimno


a ja krótko jutro sie wybiera do lekarza po wizycie napisze wam co mi dolega chce tylko byscie potrzymali kciuki

megi ja tez moge cos zatanczyc


A dawaj nacieszymy oko

Nie dzieciaki nie dzieciaki tylko jeden hardcorowy Librowy
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 22:12   #2301
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
Ja to lubię takich z "pazurem", tak jak kiedyś wspominany tu Bułecka, a ten Jacob to taki jakiś "bezpłciowy" jak mój tort z milky weyów.
o bułecka jak najbardziej ale Ty pewnie sebastaian ,ja wolę staszka
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Libra ja bym sie tam nie przyjmowała , twój mały szogun to kiedys babce przy gościach dowali , gdzie prezent dla niego , albo "dalabys babka choćby czekoladę "
.
a kto wie czy nie wypali co babce prosto z mostu
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Ja tam wole inne towary
- Jason Statham
- Vin Diesel
-Jeffrey Dean Morgan
- Til Schweiger
Mam nadzieje ze mojego dziś nie najdzie i mi wątku nie bedzie czytał
o nie łysielców nie lubię
wolę np.
Johnny Depp
Nicolas Cage
Robert Pattinson
Aleksander Domogorow
Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
a ja krótko jutro sie wybiera do lekarza po wizycie napisze wam co mi dolega chce tylko byscie potrzymali kciuki
to trzymam kciuki w taki razie
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 22:36   #2302
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Jeszcze mi sie podoba Javier Bardem podobny strasznie do Jeffreya
Jonny tez fajny
Ale Patison i Nicolas Cage a ten Aleksander to mi Loske ( czy jak mu tam ) przypomina

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

A jeszcze mi sie podoba vincent cassel , francuski aktor , ryj ma obły , i w tej brzydocie jest sexi , a wlasnie i maxi sexy z greys anatomy - kurka same stare pryki mnie kręcą .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2013-03-25 o 22:39
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 23:17   #2303
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Jestem wykończona. Cały wieczór spedzilam na pracach ręcznych. Oliwka poszła dzisiaj do przedszkola i dowiedziałam się ze na jutro ma przynieść koszyczek udekorowany. No wiec musiałam jakoś go udekorowac. A ze niewiela w domu mam do dekoracji to musiałam coś wykombinowac. Dobrze ze często dostaje kwiaty to były jakieś wstążki. Potem wyszukalam na YouTube jak się robi kwiatki no i udekorowalam. Strasznie meczaca robota gdy nie ma się zdolności plastyczych.

W moich rejonach nie ma tradycji latania z koszyczkiem i szukania prezentów. U nas nie daje się prezentów na Wielkanoc.

Evi - super ze z oczami ok.

Edzia - 3mam kciuki.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 23:33   #2304
koglus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 754
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Czesc

wracam do żywych,4 godziny siedziałam żeby wycudować coś z laptopem 4osoby próbowały go nprawić i nic ale jestem z siebie dumna,bo mnie sie udało;-)
Dziewczyny potrzebuję pomocy.
Moja kochana szwagierka wciąga mnie w jakieś chore rodzinne gry.
Naklamala tesciowi,ze ja do niej zadzwoniłam i sie żalilam i narzekałam,że on u nas jest do niczego sie nie doklada i że nrzekałam jej strasznie przez telefon a ja owszem zmienilam numer telefonu ale ani jej ni teściowej nie podałam tego nr....
dobra-do rzeczy...
jak wiecie to najwieksz klamczucha i falszywy czlowiek jakiego znam plus niesamowity plotuch chce sie troche zemscic na niej i powiedziec jej jakas rzecz ktora nie miala nigdy miejsca oczywiscie zaznaczajac ze ma nikomu nie mowic ale cos takiego by z obiegu wrocilo do niej z podwojna sila zeby miala nauczkę i raz na zawsze sie odpier***** odemnie,tylko nie wiem co jej takiego powiedziec...;/
no to powiedz jakas historie o tesciowej w ktorej tesciowa wypadla glupio lub cos palnela i o ktorej pamieta tylko zamien tesciowa na inna osobe w historyjce np ciebie zeby ta poleciala do niej i jej to opowiedziala ))
__________________
22.04.2010 kochana córcia Alicja 3630g
02.09.2012 kochany Oskarek 4350g

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yzd4bdxjh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0ah6tnr35k.png
koglus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 05:42   #2305
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

witajcie ja bym chciala dac tej malpie nauczke eh. . . grzecznie sie witam i zaraz uciekam cwiczyc dopoki oliwka jeszcze spi bo maluch juz szaleje jest na etapie malpowania i jak cwicze to tez probuje oliwka zreszta tez ale jej juz cos wychodzi a mlodej zupelnie nic ale dzielna jest
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 05:58   #2306
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
To super, że z oczkami wszystko ok i brawa dla córeczki


A ta znowu o cukierkach . Jeszcze u mnie leżą te waniliowe, be , na szczęście nie mój smak. Teraz będę się rozglądać za niebieskimi workami

Co Was tak zebrało na ten "Zmierzch"? To przecież był hicior ale dobre kilka lat temu, jak jeszcze byłam piękna i młoda. A ten cały Jacob to taki laluś dobry dla małolat
ja zmierzch kilka lat temu czytałam i oglądałam,ale zawsze jak w tv puszczają to siedzę z jęzorem na wierzchu.No i 4 ostatniej części jeszcze nie oglądałam,mam na kompie-muszę zaliczyć.

a cukierki polecam,chociaż to nie cukierki a wafelki-ciasteczka w czeko pysznej mlecznej
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
dla mnie[COLOR="Silver"]
a buty jakie?ja nie jestem obiektywna,bo do białej sukienki według mnie najbardziej pasują cieliste rajty-znaczy standardowe.Ostatnio widziałam kobietę w białej sukience i czarnych krytych rajtach i czerwonych butach nie wiem może i tak jest modnie,ale od razu kot w butach stanął mi przed oczami
Biała sukienka to raczej taka klasyka i ja bym się trzymała bezpiecznych rajstop w tym wypadku
Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
Ja to lubię takich z "pazurem", tak jak kiedyś wspominany tu Bułecka, a ten Jacob to taki jakiś "bezpłciowy" jak mój tort z milky weyów:D.


ale pierniczycie toż to Jacob to jak młody bóg,a w pózniejszych wersjach toż to facet,a nie dziecko...jezu aż jeść mi się zachciało.
Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
Tak, wg TVNu +18 st. za tydzień. Przed tą prognozą pogody musieli chyba cały dzień jarać coś halucynogennego
według nich to 21 miała być prawdziwa wiosna.

to już dawno pisałam,że tam muszą mieć jakiś z magazynek z dobrymi ziołami

a swoją drogą to aż ryczeć mi się chcę.Wczoraj zobaczyłam jak mi hortensje nowe pędy wypuściłyLatałam znowu jak głupia,zbierałam na łopacie śnieg i iglo im robiłam.Tż rył ze mnie,ale pózniej sam mi klepał w te moje domki ze śniegu
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Jestem wykończona. Cały wieczór spedzilam na pracach ręcznych. Oliwka poszła dzisiaj do przedszkola i dowiedziałam się ze na jutro ma przynieść koszyczek udekorowany. No wiec musiałam jakoś go udekorowac. A ze niewiela w domu mam do dekoracji to musiałam coś wykombinowac. Dobrze ze często dostaje kwiaty to były jakieś wstążki. Potem wyszukalam na YouTube jak się robi kwiatki no i udekorowalam. Strasznie meczaca robota gdy nie ma się zdolności plastyczych.

W moich rejonach nie ma tradycji latania z koszyczkiem i szukania prezentów. U nas nie daje się prezentów na Wielkanoc.

Evi - super ze z oczami ok.

Edzia - 3mam kciuki.
nie napiszę o czym pomyślałam czytając to zdanie

ja wczoraj kupiłam świetnego fioletowego zająca,różowego barana i fajne 2 ozdobne jaja.
Sąsiadka przyniosła mi już pomalowane prawdziwe jaja
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 06:18   #2307
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ja zmierzch kilka lat temu czytałam i oglądałam,ale zawsze jak w tv puszczają to siedzę z jęzorem na wierzchu.No i 4 ostatniej części jeszcze nie oglądałam,mam na kompie-muszę zaliczyć.

a cukierki polecam,chociaż to nie cukierki a wafelki-ciasteczka w czeko pysznej mlecznej

a buty jakie?ja nie jestem obiektywna,bo do białej sukienki według mnie najbardziej pasują cieliste rajty-znaczy standardowe.Ostatnio widziałam kobietę w białej sukience i czarnych krytych rajtach i czerwonych butach nie wiem może i tak jest modnie,ale od razu kot w butach stanął mi przed oczami
Biała sukienka to raczej taka klasyka i ja bym się trzymała bezpiecznych rajstop w tym wypadku



ale pierniczycie toż to Jacob to jak młody bóg,a w pózniejszych wersjach toż to facet,a nie dziecko...jezu aż jeść mi się zachciało.

według nich to 21 miała być prawdziwa wiosna.

to już dawno pisałam,że tam muszą mieć jakiś z magazynek z dobrymi ziołami

a swoją drogą to aż ryczeć mi się chcę.Wczoraj zobaczyłam jak mi hortensje nowe pędy wypuściłyLatałam znowu jak głupia,zbierałam na łopacie śnieg i iglo im robiłam.Tż rył ze mnie,ale pózniej sam mi klepał w te moje domki ze śniegu

nie napiszę o czym pomyślałam czytając to zdanie

ja wczoraj kupiłam świetnego fioletowego zająca,różowego barana i fajne 2 ozdobne jaja.
Sąsiadka przyniosła mi już pomalowane prawdziwe jaja
ja tak samo zwłaszcza, że to pop

ale masz świra na punkcie tych kwiatków ja bym chraboździaki wytepiła w sekundzie niecierpię kwaiotków tylko tulipany i róże w wazonie
\Zrobilam wczoraj 3 bita - wyszedłwysmienity, ale go zmodyfikowałam lekko - na dół dałam krakersy słone, na nie masę krówkową, masę budyniową zrobiłam z jednego budyniu bez cukru i margaryną, nie masłem, bitą śmietanę też bez cukru pudry - pyyyyszny wyszedł, nie taki ciężki, słodki jak za pierwszym razem czekam jak Isia zaśnie bo majdam wózek nogą i lecę po ten placuszek i kawkę
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 06:33   #2308
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
ja tak samo zwłaszcza, że to pop

ale masz świra na punkcie tych kwiatków ja bym chraboździaki wytepiła w sekundzie niecierpię kwaiotków tylko tulipany i róże w wazonie
\Zrobilam wczoraj 3 bita - wyszedłwysmienity, ale go zmodyfikowałam lekko - na dół dałam krakersy słone, na nie masę krówkową, masę budyniową zrobiłam z jednego budyniu bez cukru i margaryną, nie masłem, bitą śmietanę też bez cukru pudry - pyyyyszny wyszedł, nie taki ciężki, słodki jak za pierwszym razem czekam jak Isia zaśnie bo majdam wózek nogą i lecę po ten placuszek i kawkę
właśnie

no mam,a przez całe swoje życie nie licząc roku wstecz głośno wszem i wobec głosiłam,że prędzej mi kaktus na czubku nosa wyrośnie niż ja posadzę cokolwiek Nawet tż powiedziałam,że może całą naszą ziemię zalać betonem,że bez różnicy dla mnie a teraz ogień w gaciach o śnieg,żeby je okryć i ganiam tż po zagranycyw poszukiwaniu różowych lub fioletowych narzędzi ogrodniczych
Toż to ja ze swoim armaniowym nosem wczoraj polazłam do sąsiada ze swoim nowym różowym wiaderkiem i sama napakowałam gnojówy krowej w wiadro
Wczoraj kupiłam 50 bukszpanów i byłam szczęśliwa tak samo jak wtedy kiedy wiozłam w aucie sztukę,nówkę torebkę kazara
I zakup nowej rośliny podnieca mnie tak samo jak zakup pandorowego korala.
Zwariowałam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2013-03-26 o 06:34
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 06:34   #2309
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

monka vin diesel boski;-)szybkich i wscieklych moglbym tysiacb razy ogladac bo i motocykle uwielbiam i samochody i tego goscia
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 06:53   #2310
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
właśnie

no mam,a przez całe swoje życie nie licząc roku wstecz głośno wszem i wobec głosiłam,że prędzej mi kaktus na czubku nosa wyrośnie niż ja posadzę cokolwiek Nawet tż powiedziałam,że może całą naszą ziemię zalać betonem,że bez różnicy dla mnie a teraz ogień w gaciach o śnieg,żeby je okryć i ganiam tż po zagranycyw poszukiwaniu różowych lub fioletowych narzędzi ogrodniczych
Toż to ja ze swoim armaniowym nosem wczoraj polazłam do sąsiada ze swoim nowym różowym wiaderkiem i sama napakowałam gnojówy krowej w wiadro
Wczoraj kupiłam 50 bukszpanów i byłam szczęśliwa tak samo jak wtedy kiedy wiozłam w aucie sztukę,nówkę torebkę kazara
I zakup nowej rośliny podnieca mnie tak samo jak zakup pandorowego korala.
Zwariowałam
Bardzo prawdopodobne. To nosek musiał przeżyć straszny szok, pozostanie mu trauma do końca życia, musisz mu to jakoś wynagrodzić - może nowe perfumki?
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.