Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-26, 07:08   #2311
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Dziewczyny Vin moze i ma fajny basowy głos,niezłe mięśnie ale on malutki jest

Evi super,ze z oczkami Lenusi dobrze
zastanawiam się czy z Danielkiem nie iść do okulisty,ostatnio bardzo mu ropieją oczka po nocy,nie wiesz od czego to może być?
możliwe,że od tego,że ma zapchany nosek?
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 07:11   #2312
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
Bardzo prawdopodobne. To nosek musiał przeżyć straszny szok, pozostanie mu trauma do końca życia, musisz mu to jakoś wynagrodzić - może nowe perfumki?
Jasta nie kpij toż to ja w zeszłym roku 3 taczki gnoju przewaliłam z ziemią pod tegoroczne nasadzenia
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 07:25   #2313
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Karinko i Zosiu 100Lat,i wkoncu wiosennej trawy wokolo do biegania
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 07:32   #2314
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
Ten drugi to do przedszkola? To się dzieci ucieszyły z takiego torcika, pozwoliły pociachać kicię?
tak do przedszkola, dzisiaj zaniosłam


Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
a ja krótko jutro sie wybiera do lekarza po wizycie napisze wam co mi dolega chce tylko byscie potrzymali kciuki

megi ja tez moge cos zatanczyc
trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Jestem wykończona. Cały wieczór spedzilam na pracach ręcznych. Oliwka poszła dzisiaj do przedszkola i dowiedziałam się ze na jutro ma przynieść koszyczek udekorowany. No wiec musiałam jakoś go udekorowac. A ze niewiela w domu mam do dekoracji to musiałam coś wykombinowac. Dobrze ze często dostaje kwiaty to były jakieś wstążki. Potem wyszukalam na YouTube jak się robi kwiatki no i udekorowalam. Strasznie meczaca robota gdy nie ma się zdolności plastyczych.

W moich rejonach nie ma tradycji latania z koszyczkiem i szukania prezentów. U nas nie daje się prezentów na Wielkanoc.

Evi - super ze z oczami ok.

Edzia - 3mam kciuki.

u nas też się nie daje prezentów na wielkanoc, pokaż koszyczek


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
a buty jakie?ja nie jestem obiektywna,bo do białej sukienki według mnie najbardziej pasują cieliste rajty-znaczy standardowe.Ostatnio widziałam kobietę w białej sukience i czarnych krytych rajtach i czerwonych butach nie wiem może i tak jest modnie,ale od razu kot w butach stanął mi przed oczami
Biała sukienka to raczej taka klasyka i ja bym się trzymała bezpiecznych rajstop w tym wypadku
buty czarne albo nude

widziałam własnie kogoś w białej sukience i czarnych rajstopach ale nie jestem do tego przekonana

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
właśnie

no mam,a przez całe swoje życie nie licząc roku wstecz głośno wszem i wobec głosiłam,że prędzej mi kaktus na czubku nosa wyrośnie niż ja posadzę cokolwiek Nawet tż powiedziałam,że może całą naszą ziemię zalać betonem,że bez różnicy dla mnie a teraz ogień w gaciach o śnieg,żeby je okryć i ganiam tż po zagranycyw poszukiwaniu różowych lub fioletowych narzędzi ogrodniczych
Toż to ja ze swoim armaniowym nosem wczoraj polazłam do sąsiada ze swoim nowym różowym wiaderkiem i sama napakowałam gnojówy krowej w wiadro
Wczoraj kupiłam 50 bukszpanów i byłam szczęśliwa tak samo jak wtedy kiedy wiozłam w aucie sztukę,nówkę torebkę kazara
I zakup nowej rośliny podnieca mnie tak samo jak zakup pandorowego korala.
Zwariowałam
Ja też nigdy nic nie sadziłam, a teraz nie moge się doczekać kiedy będe mogła u nas na działce zacząć działać. W tamtym roku mamie wymyslałam i sadziłam

Madzia własnie widziałam kogoś ostatnio w biaej kiecce i czarnych rajtkach ale ja źle bym się czuła w takim połączeniu.

Kupie jednak cieliste


Wszystkiego najlepszego dla Karinki i Marcela
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 07:48   #2315
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Evi a znowu mi tele cos przekrecil ,chodziło o zupe krem z pasternaka bo tu cieżko mi dostać zwykła biala pietruszke .
tak czy inaczej
Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
. A mój teściu moim dziewczynkom (jedyne jego wnuczki) na urodziny nic nie dał (na urodzinach był) i mimo, że jest z lubelskiego. Nie mówię tu o pieniądzach czy jakiś wypasionych prezentach ale chociaż głupią czekoladkę czy kinderka mógł dać, na biednego nie trafiło. Rozumiem, że do mnie nie pała wielką miłością ale to są jego jedyne wnuczki (wątpie, żeby się więcej wnucząt dorobił). I tak Sara ma problem, że dziadek dała a ja, że nie dał. I jak tu dogodzić babie?.
Sara, pochwal się kotkiem
a babcia nawet na bobka urodziny nie zdzwoniła (a do tż tak-razem mają urodziny). Ale uważajcie-zadzwoniła wczoraj i zaprosiła nas na święta
Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość
Ja to lubię takich z "pazurem", tak jak kiedyś wspominany tu Bułecka, a ten Jacob to taki jakiś "bezpłciowy" jak mój tort z milky weyów.
high five-jak mój
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Ania dziś mowili w tv , ze tak bedzie coraz częściej aż wiosna całkowicie zaniknie i bedą tylko 3 pory roku , jesień sie wydłużyć , lato bedzie szybsze ale zima za to dłuższa bo wiosny nie bedzie .
też słyszałam to
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Ja tam wole inne towary
- Jason Statham
- Vin Diesel
-Jeffrey Dean Morgan
- Til Schweiger
Mam nadzieje ze mojego dziś nie najdzie i mi wątku nie bedzie czytał
każde z nazwisk pierwsze widzę
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

A jeszcze mi sie podoba vincent cassel , francuski aktor , ryj ma obły , i w tej brzydocie jest sexi , a wlasnie i maxi sexy z greys anatomy - kurka same stare pryki mnie kręcą .
derek z greysów to już prędzej...
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Jestem wykończona. Cały wieczór spedzilam na pracach ręcznych. Oliwka poszła dzisiaj do przedszkola i dowiedziałam się ze na jutro ma przynieść koszyczek udekorowany. No wiec musiałam jakoś go udekorowac. A ze niewiela w domu mam do dekoracji to musiałam coś wykombinowac. Dobrze ze często dostaje kwiaty to były jakieś wstążki. Potem wyszukalam na YouTube jak się robi kwiatki no i udekorowalam. Strasznie meczaca robota gdy nie ma się zdolności plastyczych.
.
się narobiłaś

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
no mam,a przez całe swoje życie nie licząc roku wstecz głośno wszem i wobec głosiłam,że prędzej mi kaktus na czubku nosa wyrośnie niż ja posadzę cokolwiek Nawet tż powiedziałam,że może całą naszą ziemię zalać betonem,że bez różnicy dla mnie a teraz ogień w gaciach o śnieg,żeby je okryć i ganiam tż po zagranycyw poszukiwaniu różowych lub fioletowych narzędzi ogrodniczych
Toż to ja ze swoim armaniowym nosem wczoraj polazłam do sąsiada ze swoim nowym różowym wiaderkiem i sama napakowałam gnojówy krowej w wiadro

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Evi super,ze z oczkami Lenusi dobrze
zastanawiam się czy z Danielkiem nie iść do okulisty,ostatnio bardzo mu ropieją oczka po nocy,nie wiesz od czego to może być?
możliwe,że od tego,że ma zapchany nosek?
kurczę, nie wiem, ale może warto by do pediatry iść sprawdzić

sara
, pokaż torty, daj oko nacieszyć

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

100 lat dla KARINKI , MARCELA i ZOSI
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 07:52   #2316
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

tort
1- robiony w piatek
2- do przedszkola
3- łóżko Aneczka chyba chciała zobaczyć
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2013-04-15 o 19:41
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 07:55   #2317
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
t
Kupie jednak cieliste


Wszystkiego najlepszego dla Karinki i Marcela
dobra decyzja
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
tak czy inaczej

a babcia nawet na bobka urodziny nie zdzwoniła (a do tż tak-razem mają urodziny). Ale uważajcie-zadzwoniła wczoraj i zaprosiła nas na święta
ale kicha co? aż brak słów

idziecie na święta?
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
tort
1- robiony w piatek
2- do przedszkola
3- łóżko Aneczka chyba chciała zobaczyć

ja to was podziwiam za te torty

śliczna ta narzuta

Wszystkiego najlepszego dla Zosi,Karinki,Marcela
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 07:58   #2318
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Moja trzylatka
1,2,3 impreza w sobote
4,5 zdjęcia z niedzieli
6 my
7 dzisiaj przed wyjściem do przedszkola
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2013-04-15 o 19:41
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 08:05   #2319
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Wszystkiego najlepszego dla solenizantów
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Jeszcze mi sie podoba Javier Bardem podobny strasznie do Jeffreya
Jonny tez fajny
Ale Patison i Nicolas Cage a ten Aleksander to mi Loske ( czy jak mu tam ) przypomina

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

A jeszcze mi sie podoba vincent cassel , francuski aktor , ryj ma obły , i w tej brzydocie jest sexi , a wlasnie i maxi sexy z greys anatomy - kurka same stare pryki mnie kręcą .
właśnie widzę
Domogorow to jak był młodszy bo teraz troche zdziadział
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Jestem wykończona. Cały wieczór spedzilam na pracach ręcznych. Oliwka poszła dzisiaj do przedszkola i dowiedziałam się ze na jutro ma przynieść koszyczek udekorowany. No wiec musiałam jakoś go udekorowac. A ze niewiela w domu mam do dekoracji to musiałam coś wykombinowac. Dobrze ze często dostaje kwiaty to były jakieś wstążki. Potem wyszukalam na YouTube jak się robi kwiatki no i udekorowalam. Strasznie meczaca robota gdy nie ma się zdolności plastyczych.

W moich rejonach nie ma tradycji latania z koszyczkiem i szukania prezentów. U nas nie daje się prezentów na Wielkanoc.

Evi - super ze z oczami ok.

Edzia - 3mam kciuki.
no witaj w klubie ,nienawidzę tego robienia ozdób do szkoły ,teraz już na razie nie robię w gimnazjum jakoś nie wymagają ale przez całą podstwówkę wiecznie jakieś kwiatki z bibuły ,łańcuszki , elementy do origami przestrzennego.Lepiej się zaopatrz w cały zestaw ozdobnych papierów,bibuł itp. Klej magik jest dobry bo nie zostawia śladów

U nas też się nie daje prezentów na wielkanoc
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ale pierniczycie toż to Jacob to jak młody bóg,a w pózniejszych wersjach toż to facet,a nie dziecko...jezu aż jeść mi się zachciało.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
właśnie

no mam,a przez całe swoje życie nie licząc roku wstecz głośno wszem i wobec głosiłam,że prędzej mi kaktus na czubku nosa wyrośnie niż ja posadzę cokolwiek Nawet tż powiedziałam,że może całą naszą ziemię zalać betonem,że bez różnicy dla mnie a teraz ogień w gaciach o śnieg,żeby je okryć i ganiam tż po zagranycyw poszukiwaniu różowych lub fioletowych narzędzi ogrodniczych
Toż to ja ze swoim armaniowym nosem wczoraj polazłam do sąsiada ze swoim nowym różowym wiaderkiem i sama napakowałam gnojówy krowej w wiadro
Wczoraj kupiłam 50 bukszpanów i byłam szczęśliwa tak samo jak wtedy kiedy wiozłam w aucie sztukę,nówkę torebkę kazara
I zakup nowej rośliny podnieca mnie tak samo jak zakup pandorowego korala.
Zwariowałam
jak to gusta się zmieniają jak to Chińskie przysłowie mówi: chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się,chcesz być szczęśliwy tydzień - ożeń się, chcesz być szczęśliwy całe życie - zostań ogrodnikiem.
Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Dziewczyny Vin moze i ma fajny basowy głos,niezłe mięśnie ale on malutki jest

Evi super,ze z oczkami Lenusi dobrze
zastanawiam się czy z Danielkiem nie iść do okulisty,ostatnio bardzo mu ropieją oczka po nocy,nie wiesz od czego to może być?
możliwe,że od tego,że ma zapchany nosek?
może coś tam go zawiało ,nie raz tak właśnie oczy ropieją dzieciom ,przejdź się do lekarza lepiej.

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Sara piękne torciki i solenizantka

Evi i co robicie idziecie?
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 08:14   #2320
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

My w pierwsze święto mamy impreze u moich dziadków, impreza łączona bo ich 50 rocznica ślubu, dziadek w listopadzie skończył 70 lat a babcia chyba w kwietniu skończy z prezentem nie mieliśmny problemu bo dziadek od dawna marzy o rowerku treningowym, więc dziadek dostanie taki rower a babcia normalny rower

a właśnie pokaże Wam Zosie z prababciami i pradziadkiem, ta impreza to będzie u tego dziadka i babci w środku
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2013-04-15 o 19:41
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 09:17   #2321
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
monka vin diesel boski;-)szybkich i wscieklych moglbym tysiacb razy ogladac bo i motocykle uwielbiam i samochody i tego goscia


Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Dziewczyny Vin moze i ma fajny basowy głos,niezłe mięśnie ale on malutki jest

Evi super,ze z oczkami Lenusi dobrze
zastanawiam się czy z Danielkiem nie iść do okulisty,ostatnio bardzo mu ropieją oczka po nocy,nie wiesz od czego to może być?
możliwe,że od tego,że ma zapchany nosek?
No co ty , przecież on ponad 1.80 ma ja mam 170 także dla mnie wsam raz
Nie mam pojęcia od czego to , ja standardowo powiem ze poszłabym albo do apteki i wysłaliby mnie do doktora albo odrazu

Evi jadlam w restauracji i pyszna była , ale moze ty wogole nie lubisz pietruchy , co ?
O tak tak derek tez , to na kogo mowili maxi sexy ? Albo ja cos pokickalam
Idziecie ?



Sto lat dla solenizantow

Kurcze o mało nie zaspalismy do szkoły , młody przyleciał po 8.30 i na wariata go szykowalam
Tz go zawiózł i mówił , ze dziś ciepłej

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Moja trzylatka
1,2,3 impreza w sobote
4,5 zdjęcia z niedzieli
6 my
7 dzisiaj przed wyjściem do przedszkola
Śliczna solenizantka , widać mała zadowolona , za tort

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
właśnie widzę

hola hola , a tobie co ? Przecież Nicolas to dopiero dinozaur

Chyba sie szarpne i zrobię te ciasto na święta http://arafatka35.bloog.pl/id,333814...&ticaid=6104c3 , dość łatwe sie wydaje ( tfu tfu tfu , żebym czegoś nie spaprala ) ciekawa jestem jak smakuje , a potem i tak do sklepu im zaniose , wiec sie nie zmarnuje , a nic innego na święta nie robię .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2013-03-26 o 09:20
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 09:29   #2322
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Sto lat dla Karinki Zosi i Marcelka
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 09:33   #2323
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Karinko i Zosiu 100Lat,i wkoncu wiosennej trawy wokolo do biegania
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
100 lat dla KARINKI , MARCELA i ZOSI
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ja to was podziwiam za te torty

śliczna ta narzuta

Wszystkiego najlepszego dla Zosi,Karinki,Marcela
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla solenizantów


Sara piękne torciki i solenizantka
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość


Sto lat dla solenizantow

Śliczna solenizantka , widać mała zadowolona , za tort
.

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Sto lat dla Karinki Zosi i Marcelka

dziękujemyjak Zosia wróci z przedszkola to przeczytam jej życzenia
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 09:56   #2324
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Sara - śliczną masz córeczkę, wszystkiego najlepszego dla Zosi. Torcik , a pokój Zosi bardzo mi się podoba, bardzo fajnie dobrałaś narzutę do dekoracji na suficie (albo odwrotnie).

I sto lat dla pozostałych solenizantów: Karninki i Marcela
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 09:57   #2325
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Moja trzylatka
1,2,3 impreza w sobote
4,5 zdjęcia z niedzieli
6 my
7 dzisiaj przed wyjściem do przedszkola
cudne! Zosia jest tak strasznie do Ciebie podobna, jak i Lenka do Evitkiskóra zdarta! Kącik do spania świetny

Sto lat dla solenizantów: Zosi, Karinki i Marcela
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:40   #2326
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Wszystkiego Najlepszego dla Marcela Zosi i Karinki





---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
tort
1- robiony w piatek
2- do przedszkola
3- łóżko Aneczka chyba chciała zobaczyć
Zosieńka jest śliczna kopia mamusi ,
Sara pokój śliczny , łóżko wypasione wszystko bardzo mi się podoba i ta narzuta

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
monka byłam tam kiedyś na wczasach, bardzo mi się podobało i okolica super
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc

Edytowane przez aneczkkaa
Czas edycji: 2013-03-26 o 10:31
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:42   #2327
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Gmyrelka dla Marcelka
Sara dla Zosi
Agnieszka dla Karinki

Niech zdrowo i szczęśliwie rosną nasze wizażowe dzieciaczki

Sara Zosia śliczna


Monka jak to zaspalibyście? co wy po nocach robicie?
Ty pewnie z wujkiem google omawialiście przystojniaków...:brzydal :
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:57   #2328
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

dobrze,że czujna ciocia Madzia

Wszystkiego najlepszego dla Krinki,Marcelka,Zosieńki oby nigdy Wam usmiech z buzi nie znikał: roza:

Monka no coś Ty chyba sporo mniej niż 180
sorry właśnie doczytałam ma 182
o kurcze ma brata bliźniaka

chyba pójdę jednak z tymi oczkami tylko,że teraz do jego lekarza mam kawął drogi

Sara śliczny torcik i łóżeczko Zosi też

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2013-03-26 o 11:01
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 11:02   #2329
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Najlepszego dla solenizantów ! ! !

Diesel ma 182, wcale nie taki kurdupel, statham troche nizszy bo 175
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 11:04   #2330
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 11:21   #2331
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Bylam dzis znow pomacac te trampki z minnie i nie wiem jak ostatnio patrzylam ale one 49 kosztuja najmniejszy rozmiar u nas 25
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 11:45   #2332
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Bylam dzis znow pomacac te trampki z minnie i nie wiem jak ostatnio patrzylam ale one 49 kosztuja najmniejszy rozmiar u nas 25
wow!kurcze,a ich dalej na stronie nie ma i nie wiem czy są w moim ccc czy nie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 11:50   #2333
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Nataszka a bo budzika nie nastawiam bo zawsze mam na 8 , zeby wstać i chłopakom zrobić śniadanie i takie tam . A wczoraj nie nastawiam .
A po nocach to wiesz gździc mi sie chce

Asiulek a co wiosna idzie ? ze trampki chcesz kupować hi hi hi

Aneczka


Co robicie na obiad ? Ja nie mam weny coo by tu zrobić , niektóre juz po obiedzie .

Chciałabym powiedzieć ze Megi dalej nie ma

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2013-03-26 o 11:51
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:44   #2334
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Lightbulb Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

100 lat dla solenizantow:
uroczej Zosi
Nieobliczalnej Karinki
I dawno niewidzianego Marcela.


Bao, Ana - o co Wam chodzi z tymi pracami recznymi. ze niby ja taka lewa w tym dosłownym temacie i taka dobra w tym przenośnym


Sara- Zosia bardzo do Was podobna i do Ciebie i do Tz. Bo Wy tez tacy podobni do siebie. Fajna rodzina taka wielokrotnie pokoleniowa.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Megi - rodzisz?. Nie ma Cię od rana.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:55   #2335
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
hola hola , a tobie co ? Przecież Nicolas to dopiero dinozaur

Chyba sie szarpne i zrobię te ciasto na święta http://arafatka35.bloog.pl/id,333814...&ticaid=6104c3 , dość łatwe sie wydaje ( tfu tfu tfu , żebym czegoś nie spaprala ) ciekawa jestem jak smakuje , a potem i tak do sklepu im zaniose , wiec sie nie zmarnuje , a nic innego na święta nie robię .
no racja dziadyga i w dodatku pedał

Robiłam chałwowca bardzo dobry jest ,jeszcze poszukaj sobie sezamowiec też pyszny
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Co robicie na obiad ? Ja nie mam weny coo by tu zrobić , niektóre juz po obiedzie .
u mnie dzisiaj kluski śląskie były


Przyszły dzisiaj moje książki
Byłam dzisija w mieście ,pod biedrą to normalnie nie miałam gdzie zaparkować ,a parking duzy jest , a w sklepie o matko! ludzie pier.dolca dostają ,koszyki załadowane aż czubato przeceiż ja bym tego przez miesiąc nie zeżarła.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 13:18   #2336
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

Co robicie na obiad ? Ja nie mam weny coo by tu zrobić , niektóre juz po obiedzie .
u łoś ziemniory i sałata
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 13:46   #2337
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
u łoś ziemniory i sałata
łosia masz na obiad???
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 13:55   #2338
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
no racja dziadyga i w dodatku pedał

Robiłam chałwowca bardzo dobry jest ,jeszcze poszukaj sobie sezamowiec też pyszny


u mnie dzisiaj kluski śląskie były


Przyszły dzisiaj moje książki
Byłam dzisija w mieście ,pod biedrą to normalnie nie miałam gdzie zaparkować ,a parking duzy jest , a w sklepie o matko! ludzie pier.dolca dostają ,koszyki załadowane aż czubato przeceiż ja bym tego przez miesiąc nie zeżarła.
no tak ludzie robią, ja zrobie w czwartek jakies delikatne zakupy i wsio

w tym roku zamówiłam sobie 5 eklerów, 5 rurek z kremem (babeczka bierze za gotowego eklera, przełożonego i polanego polewą uwaga uwaga- 1 zł)

za rurkę z kremem i galaretką też 1 zł za sztukę.
i biorę roladke z czekoladą, bo i tak w święta jedno u mamy jedno u teściowej więc starczy

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Nataszka a bo budzika nie nastawiam bo zawsze mam na 8 , zeby wstać i chłopakom zrobić śniadanie i takie tam . A wczoraj nie nastawiam .
A po nocach to wiesz gździc mi sie chce

Asiulek a co wiosna idzie ? ze trampki chcesz kupować hi hi hi

Aneczka


Co robicie na obiad ? Ja nie mam weny coo by tu zrobić , niektóre juz po obiedzie .

Chciałabym powiedzieć ze Megi dalej nie ma
ja mam roladki kapustę i ziemniaczki i sos
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 14:08   #2339
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
no racja dziadyga i w dodatku pedał

Robiłam chałwowca bardzo dobry jest ,jeszcze poszukaj sobie sezamowiec też pyszny


u mnie dzisiaj kluski śląskie były


Przyszły dzisiaj moje książki
Byłam dzisija w mieście ,pod biedrą to normalnie nie miałam gdzie zaparkować ,a parking duzy jest , a w sklepie o matko! ludzie pier.dolca dostają ,koszyki załadowane aż czubato przeceiż ja bym tego przez miesiąc nie zeżarła.
Pedał nie wiedziałam
u mnie dziś tez kluski śląskie bedą . Ziemniaki juz stygna . A z czym robisz ? Dodatkowy sos ? Bo moj np z sosem z miesem nie bardzo , ale wcinaja ze smazona ( a raczej zjarana ) cebulka i maga .
To juz tak polecasz , podaj no panno lineczka do tego sezamowego ciasteczka


Jeszcze nie wiem czy u nas jest taki szał w sklepach , wczoraj było normalnie .
Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
u łoś ziemniory i sałata
O łos , dawaj przepis

Bao pewnie o łososia chodziło ale łos tez fajna ksywa

Megi pewnie rodzi i sie nie przypucowala pewnie nam juz po fakcie napisze , dawaj no tego dzidziula małego , szkoda ze zapaszku nie da sie on line przekazać

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
ja mam roladki kapustę i ziemniaczki i sos
Oo smacznie brzmi a jakie roladki ?

A wiecie , ze snila mi sie dziś Asiulek i Lind , poszłam do nich do domu w odwiedziny , a te kwoki ( bez urazy ) wydaly mnie mafiozie z Łodzi , który potem sprzedał mnie Brucowi Willisowi ( ze szklanej pupaki ) i miałam duze cycki .
To chyba te wczorajsze dinozaury mi sie w nocy odbiły ,
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 14:15   #2340
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

A wiecie , ze snila mi sie dziś Asiulek i Lind , poszłam do nich do domu w odwiedziny , a te kwoki ( bez urazy ) wydaly mnie mafiozie z Łodzi , który potem sprzedał mnie Brucowi Willisowi ( ze szklanej pupaki ) i miałam duze cycki .
To chyba te wczorajsze dinozaury mi sie w nocy odbiły ,
Ale my z Asiulkiem razem nie mieszkamy To u mnie czy u niej? Kurcze muszę zdobyć jakieś kontakty do mafii z Łodzi (z Darusią trzeba zagadać bo ona do Łodzi jeździła? a może któraś mieszka w Łodzi) co by w razie byś mnie odwiedziła, spełnić Twoje marzenia senne
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.