Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-26, 20:26   #2371
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Mówię do małego - nie puszcze cie , nie puszcze cie , a on do mnie , troche mu nie wyszlo - nie puszczaj sie nie puszczaj sie

Ide ich położyć bo mi dom rozniosa
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 20:37   #2372
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
blać
To bardziej "bliać' powinno być wiem, bo w akademiku na studiach mieszkali ruski i nas uczyli
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 20:38   #2373
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ja mascarpone w biedronie lub w lidlu kupuje bo w sumie tam wiem gdzie leza i w innych sklepach nie szukam.

Co do drobnego cukru ja zawsze z tym dylemat mialam i zwykly wsypuje do kubka i chwile blenderem. Jak puder potrzebuje to chwile dluzej blenderuje..

Sara torty sliczne. A Wasza rodzinka to taka plakatowa
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 20:40   #2374
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
blać
myślałam ze o mnie mówisz , i myśle kurka jaka blac , ale skumalam .
Wpisuje w Google co to , a jakie tam piękne wiazanki sa

Moje sobie upodobali przezwisko świnia , i chodzą i sie tak dzien w dzien przezywają a mojego szlag trafia i drze jape ,ze maja tak nie mowic i nie używać tego słowa , im bardziej on sie nakręca tym częściej oni mówią .

Młody mi teraz buzi daje przed spaniem , i mówi , "teraz mogę ci dac buzi bo nie mam sraczke" - bo im zakazalam calowania zeby mnie nie zarazili .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 20:44   #2375
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
To bardziej "bliać' powinno być wiem, bo w akademiku na studiach mieszkali ruski i nas uczyli
no tak powinno tak miękko ,moje już spolszczone

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
myślałam ze o mnie mówisz , i myśle kurka jaka blac , ale skumalam .
Wpisuje w Google co to , a jakie tam piękne wiazanki sa

Moje sobie upodobali przezwisko świnia , i chodzą i sie tak dzien w dzien przezywają a mojego szlag trafia i drze jape ,ze maja tak nie mowic i nie używać tego słowa , im bardziej on sie nakręca tym częściej oni mówią .

Młody mi teraz buzi daje przed spaniem , i mówi , "teraz mogę ci dac buzi bo nie mam sraczke" - bo im zakazalam calowania zeby mnie nie zarazili .


U mnie z upominaniem to samo ,nawet się nie odzywam bo on jeszcze lepiej wtedy,przejdzie mu ,chociaż ostatnio znowu sobie ku*wę przypomniał
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 20:52   #2376
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość


U mnie z upominaniem to samo ,nawet się nie odzywam bo on jeszcze lepiej wtedy,przejdzie mu ,chociaż ostatnio znowu sobie ku*wę przypomniał
Panna chyba juz z wami na zawsze zostanie , a potem dojdą inne

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Bladź

Bladź (блядь) - inaczej "ku_wa". Wulgarne słowo, często używane przez rusków i ich małe dzieci (zazwyczaj podczas niebezpiecznych sytuacji na drodze).

Przykład użycia tego słowa w przktyce przez małe dziecko:

http://www.youtube.com/watch?v=2PFw4py6P_c

, jeszcze Libra nakręcić jak Miko marfefke wyrywa i nasza ku_we używa , bedzie komplecik .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 20:56   #2377
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
cudne! Zosia jest tak strasznie do Ciebie podobna, jak i Lenka do Evitkiskóra zdarta! Kącik do spania świetny

Sto lat dla solenizantów: Zosi, Karinki i Marcela
Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Wszystkiego Najlepszego dla Marcela Zosi i Karinki





---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Zosieńka jest śliczna kopia mamusi ,
Sara pokój śliczny , łóżko wypasione wszystko bardzo mi się podoba i ta narzuta
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Sara dla Zosi
Niech zdrowo i szczęśliwie rosną nasze wizażowe dzieciaczki

Sara Zosia śliczna
Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla Krinki,Marcelka,Zosieńki oby nigdy Wam usmiech z buzi nie znikał: roza:

Sara śliczny torcik i łóżeczko Zosi też
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
100 lat dla solenizantow:
uroczej Zosi
Nieobliczalnej Karinki
I dawno niewidzianego Marcela.

Sara- Zosia bardzo do Was podobna i do Ciebie i do Tz. Bo Wy tez tacy podobni do siebie. Fajna rodzina taka wielokrotnie pokoleniowa.

.
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Wczoraj chwilę z Gmyrelką rozmawiałam i mówi, że 26 marca to dobry czas na rodzenie dzieci nieprzeciętnie inteligentnych - tu więc 100 Lat Szczęścia i Mądrości naszym Jubilatom - Zosi, Karince i Macelowi (o ile mama mu przekaże, jak wejdzie na wizaż)
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
sara, torty przecudowne
rodzinka, cała też-podobna zosia do was obojga. Łóżko i cały kącik spaniowy superowy i narzuta też-gdzie w końcu kupiłaś?

fajną masz babcię jak jej na 70-tkę rower prezentujecie


Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ZOSI I MARCELA ZYCZA CIOCIA WIZAZOWA KARINKA I ADRIANEK:roza :

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Sara torty sliczne. A Wasza rodzinka to taka plakatowa
Zosia dziękuje bardzo za życzenia

i dziękuje za komplementy


Evi- dziadek z bacią chodzą na basen, babcia jeździ na rowerze i chodzi z kijkami. Rower ma bardzo stary już więc jest okazja kupić jej nowy

narzute kupiłam na all


Nataszka jest taki specjlany cukier do wypieków, on jest drobniutki, a mascarpone kupuje z piątnicy http://znam.to/recenzje/8789/Serek-Mascarpone-Piatnica
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 21:30   #2378
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Libra ja bym sie tam nie przyjmowała , twój mały szogun to kiedys babce przy gościach dowali , gdzie prezent dla niego , albo "dalabys babka choćby czekoladę "

Ania dziś mowili w tv , ze tak bedzie coraz częściej aż wiosna całkowicie zaniknie i bedą tylko 3 pory roku , jesień sie wydłużyć , lato bedzie szybsze ale zima za to dłuższa bo wiosny nie bedzie .
no jeszcze krótsze lato .. ja Ci tu dam

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość

seria sa tu dzieciaki ktore w zimie bez rajtek biegały ?jeny az mi zimno


D
Moje bez rajtek ganiały /.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
właśnie

no mam,a przez całe swoje życie nie licząc roku wstecz głośno wszem i wobec głosiłam,że prędzej mi kaktus na czubku nosa wyrośnie niż ja posadzę cokolwiek Nawet tż powiedziałam,że może całą naszą ziemię zalać betonem,że bez różnicy dla mnie a teraz ogień w gaciach o śnieg,żeby je okryć i ganiam tż po zagranycyw poszukiwaniu różowych lub fioletowych narzędzi ogrodniczych
Toż to ja ze swoim armaniowym nosem wczoraj polazłam do sąsiada ze swoim nowym różowym wiaderkiem i sama napakowałam gnojówy krowej w wiadro
Wczoraj kupiłam 50 bukszpanów i byłam szczęśliwa tak samo jak wtedy kiedy wiozłam w aucie sztukę,nówkę torebkę kazara
I zakup nowej rośliny podnieca mnie tak samo jak zakup pandorowego korala.
Zwariowałam


Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
tort
1- robiony w piatek
2- do przedszkola
3- łóżko Aneczka chyba chciała zobaczyć
Piekny tort Zosia żliczna i wszystkiego naj naj dla niej w dniu urodzin

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
No nie rodzę - mówiłam, że uprzedzę

Dużo zajęć miałam - gotowanie, sprzątanie, prasowanie, zakupy.
Byłam po zwolnienie u swojej rodzinnej i mi odmówiła. Hmmm... więc chyba do roboty czas wracać

Wczoraj chwilę z Gmyrelką rozmawiałam i mówi, że 26 marca to dobry czas na rodzenie dzieci nieprzeciętnie inteligentnych - tu więc 100 Lat Szczęścia i Mądrości naszym Jubilatom - Zosi, Karince i Macelowi (o ile mama mu przekaże, jak wejdzie na wizaż)
Megi wg. przepisów mozna zacząć macierzyński a jedyny sposób żeby tego uniknąć to właśnie zwolnienie od kogoś tam . Przygraj że Igor przeziębiony i weź na niego opiekę .

Wszystkiego Naj naj dla Karinki i Marcela


Szymka bryle już gotowe tylko odebrać trzeba . Zmieniam przychodnię z Enel medu na LUx med i jak się okazało z korzyścią dla mnie . Enel ma bardzo mało placówek współpracujących u mnie , a LUx med na pęczki , nawet przychodnię do której jestem zapisana . Różnica za to taka , że dzwonię do lekarki na komórkę ( bo jedna z nich ma tą umowę ) i jesli to dzień i jest w pracy to przyjmuje mnie w przychodni , a jeśli nie , a jest w mieście to u siebie w domu , bo ma praktykę prywatną .
Jaka to różnica jak się głupią kartę ma
I od razu pani jaka miła , bo dzwoniłam dziś wypytać jak to wygląda . Jakby jej nie było , to mam kilka innych przychodni .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 21:52   #2379
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ania ja nie pamietam jak to dokładnie jest , ale chyba sie nie skróci , bedzie ciepło juz w maju -upały , a jesień sie wydłuży na rzecz zimy nie lata wiec zima przesunie sie na rzecz wiosny , tak jak teraz mniej wiecej jest .
No okaże sie za kilka kilkanaście itd lat . .
A ja tak wiosnę lubię .

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Megi zaczął sie teraz dokument o autyzmie na kanale TVP 2 . Nie wiem czy wy dalej do tego doktora chodzicie , jak to poszło . Tak tylko pisze , bo sama z ciekawości oglądam
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 22:25   #2380
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
tort
1- robiony w piatek
2- do przedszkola
3- łóżko Aneczka chyba chciała zobaczyć
za torcik
powiem ci ze łózko tez rewelka takie dorosłe

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Moja trzylatka
1,2,3 impreza w sobote
4,5 zdjęcia z niedzieli
6 my
7 dzisiaj przed wyjściem do przedszkola
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 22:26   #2381
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

100 LAT DLA ZOSI, KARINKI I MARCELA

Sara piękny tort i solenizantka też

Nie mam sił dzisiaj czytać, padam na twarz
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 22:35   #2382
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A ch*j z takim lekarzem. Wierzę, że to wróci. Tymczasowo złorzeczyłam , chociaż dalej nie mam zwolnienia i nie wiem, co w robocie przedstawić, to tyle mojego. Jutro zapytam w szpitalu, czy mogą wstecznie wypisać przy porodzie zwolnienie. Tako rzekła mi miła pani w poczekalni, jak zobaczyła, że płaczę.
megus moze zadzwon do rodzinnego i powiedz o sytuacji przeciez to nie twoja i karinki wina ze ma sie ur jak w zegarku a przeciez do pracy nie pojdziesz , moze ci rodzinny wypisze zwolnienie

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Mówię do małego - nie puszcze cie , nie puszcze cie , a on do mnie , troche mu nie wyszlo - nie puszczaj sie nie puszczaj sie

Ide ich położyć bo mi dom rozniosa


---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Sto lat dla Karinki Zosi i Marcela !!!!!


a u mnie dupa blada
pomacali pomacali i wszystko w normie zrobili test na helikobakter wyszedł ujemny
dali antybiotyk na gardło i po swietach mam sie zgłosic
aaa jeszcze jakis na zoładek dali bo twierdza ze moze to byc refluks albo zapalenie zołądka
tak wiec nic nie wiem
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 22:40   #2383
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Madzia ja też robiłam ten sam co Lind. Jest prosty jak przysłowiowy drut . Mi smakował na świeżo i następnego dnia też.
Mascarpone też kupuję w lidlu albo biedronie, śmietankę w carreforu.

Nataszka cukier do wypieków znajdziesz w carrefour. Pisze na nim "cukier drobny" (chyba diament). Czasem w biedronie trafi się zwykły cukier bardzo drobny.

Megi ten Twój doktor jakiś durny jak but. Rany żeby kobietę po terminie do pracy wysyłać, toż to się do Uwagi nadaje.
Pamiętam przecież jak sama miałam termin na 1 kwietnia i doktor mi zwolnienie dał do 5 kwietnia a 6 miałam zgłosić się na oddział.
Z tego co wiem to nie wydają zwolnień wstecznych, najdalej możesz dostać dzień wcześniej
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 22:46   #2384
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Bosz ale to jest ciężkie zycie z takimi dziećmi , masakra . Nie da sie tego opisać .

Edzia natknelam sie przez przypadek , jak szukałam info o miodzie na wymioty , nic nie znalazłam , ale za to trafilam na te forum http://www.miodymanuka.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=57 ,http://www.manukamedical.pl/artykuly...acter-refluks- także moze i u ciebie zadziała , poczytaj , moze sie przekonasz . Miod musi mieć odpowiednia wartość MGO 400+ MGO 550 + .
Powinni mi jakaś prowizje dawać , albo jakaś przedstawicielka powinnam byc
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 23:07   #2385
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Nie wiem jak Wam ale mi cierpliwość sie juz kończy. Mam dość tego zimna.

Jutro a wlasciwie to dzisiaj w środę bedą palić ogniska. To jakaś taka tutejsze tradycja ze sie pali ogniska. I to nie takie z kielbaskami tylko takie smieciowe. Normalnie czasami mi sie wydaje ze w innym kraju mieszkam. Nie dość ze innym językiem tu mówią to i dziwne obyczaje maja.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 23:41   #2386
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

Przykład użycia tego słowa w przktyce przez małe dziecko:

http://www.youtube.com/watch?v=2PFw4py6P_c

.


Edzia zdrówka życzę
PoP jakie ognisko to chyba w rezurekcje coś tam palą
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 05:50   #2387
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Mi dzisiaj chlopaki spac nie dali. Tz mnie obudzil o 5,probowalam jeszcze zasnac ale o 5.30dzieci przyszly do sypialni,cali w skowronkach rozesmiani jajcarze. W dzien sobie odespie

Tz dzisiaj do w-wy jedzie cos tam zartowal o wyjsciu do klubu gogo,to mu powiedzialam ze mam w w-wie kolezanke fajna laske(o megi mi chodzilo)zeby uwazal na testerki wiernosci (oczywiscie nie wspomnialam ze megi w az za bardzo zaawansow. Ciazy
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 06:21   #2388
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Madzia-witaj w klubie, moja wstala o 5.40 a my wczoraj podrinkowalismy wiec tym bardziej mi ciezko
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 06:48   #2389
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A ch*j z takim lekarzem. Wierzę, że to wróci. Tymczasowo złorzeczyłam , chociaż dalej nie mam zwolnienia i nie wiem, co w robocie przedstawić, to tyle mojego. Jutro zapytam w szpitalu, czy mogą wstecznie wypisać przy porodzie zwolnienie. Tako rzekła mi miła pani w poczekalni, jak zobaczyła, że płaczę.
mnie się w głowie to nie mieści,ja nawet już nic więcej nie piszę,bo nie chcę się samego rana nakręcać
biedna Megi
Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Szymka bryle już gotowe tylko odebrać trzeba . Zmieniam przychodnię z Enel medu na LUx med i jak się okazało z korzyścią dla mnie . Enel ma bardzo mało placówek współpracujących u mnie , a LUx med na pęczki , nawet przychodnię do której jestem zapisana . Różnica za to taka , że dzwonię do lekarki na komórkę ( bo jedna z nich ma tą umowę ) i jesli to dzień i jest w pracy to przyjmuje mnie w przychodni , a jeśli nie , a jest w mieście to u siebie w domu , bo ma praktykę prywatną .
Jaka to różnica jak się głupią kartę ma
I od razu pani jaka miła , bo dzwoniłam dziś wypytać jak to wygląda . Jakby jej nie było , to mam kilka innych przychodni .
fajnie macie z tymi placówkami
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wam ale mi cierpliwość sie juz kończy. Mam dość tego zimna.

Jutro a wlasciwie to dzisiaj w środę bedą palić ogniska. To jakaś taka tutejsze tradycja ze sie pali ogniska. I to nie takie z kielbaskami tylko takie smieciowe. Normalnie czasami mi sie wydaje ze w innym kraju mieszkam. Nie dość ze innym językiem tu mówią to i dziwne obyczaje maja.

o zimnie nic mi nie mów.50 bukszpanów w domu mi leży i się tylko martwię,żeby mi kot nie zwariował i do nich nie naszczał.Śnieg topnieje i z czego iglo mam zrobić dla zielonych?

pracownicy nie mogą mi nic w ogrodzie ruszyć przez tą pogodę niech te mrozy spieprzają już
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 07:43   #2390
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ana moja tesciowa robi owijki z agrowlokniny bialej i na grzadkach poprzykrywala. W biedronie teraz po 7zl za 10m.
Ja jeszcze dzialki nie ruszam. Bo jak snieg zniknie to cala dzialka bedzie przekopana. Tylko zostana przy plocie 0,5m pasy bo tam mamy krzaki posadzone i cebule kwiatow.
Dzisiaj ide tylko forsycje przyciac bo potrzebuje na swiateczny stol
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 07:58   #2391
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ana moja tesciowa robi owijki z agrowlokniny bialej i na grzadkach poprzykrywala. W biedronie teraz po 7zl za 10m.
Ja jeszcze dzialki nie ruszam. Bo jak snieg zniknie to cala dzialka bedzie przekopana. Tylko zostana przy plocie 0,5m pasy bo tam mamy krzaki posadzone i cebule kwiatow.
Dzisiaj ide tylko forsycje przyciac bo potrzebuje na swiateczny stol
wiem,wiem Madzia,ale jak ja mam to wszystko znowu owijać to

jak nie będę miała wyjścia to tak zrobię,już sobie wyciągnęłam agrowłóknine wczoraj.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 07:58   #2392
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Piekny tort Zosia żliczna i wszystkiego naj naj dla niej w dniu urodzin


.

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
za torcik
powiem ci ze łózko tez rewelka takie dorosłe


Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
100 LAT DLA ZOSI, KARINKI I MARCELA

Sara piękny tort i solenizantka też
Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
Sto lat dla Karinki Zosi i Marcela !!!!!
dziękuje za zyczenia dla Zosi


u mnie piękna pogoda, słoneczko świeci i w miare ciepło jest. Niech ten snieg szybko ginie
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 08:18   #2393
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Nataszka jest taki specjlany cukier do wypieków, on jest drobniutki, a mascarpone kupuje z piątnicy http://znam.to/recenzje/8789/Serek-Mascarpone-Piatnica
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja mascarpone w biedronie lub w lidlu kupuje bo w sumie tam wiem gdzie leza i w innych sklepach nie szukam.

Co do drobnego cukru ja zawsze z tym dylemat mialam i zwykly wsypuje do kubka i chwile blenderem. Jak puder potrzebuje to chwile dluzej blenderuje..
Wasze rady są bezcenne
Już kupiłam żurawinkę, figi, orzeszki laskowe.
Brakuje mi tylko tego serka i cukru i nutelli

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość


a u mnie dupa blada
pomacali pomacali i wszystko w normie zrobili test na helikobakter wyszedł ujemny
dali antybiotyk na gardło i po swietach mam sie zgłosic
aaa jeszcze jakis na zoładek dali bo twierdza ze moze to byc refluks albo zapalenie zołądka
tak wiec nic nie wiem
Edzia a co Ci właściwie dolega?
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Nataszka cukier do wypieków znajdziesz w carrefour. Pisze na nim "cukier drobny" (chyba diament). Czasem w biedronie trafi się zwykły cukier bardzo drobny.
Właśnie gdzieś takie opakowanie "widzę" ale nie wiem gdzie, carefour mam daleko, zobacze w biedronce lidlu kauflandzie

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Tz dzisiaj do w-wy jedzie cos tam zartowal o wyjsciu do klubu gogo,to mu powiedzialam ze mam w w-wie kolezanke fajna laske(o megi mi chodzilo)zeby uwazal na testerki wiernosci (oczywiscie nie wspomnialam ze megi w az za bardzo zaawansow. Ciazy
masz racje, nie wspominaj o takich szczegółach jak bardzo zaawansowana ciąża... no przecież Megi może do pracy iść a do klubu gogo nie???
A ona tak poważnie żartował?
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 08:46   #2394
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ja to sama bym poszła do klubu gogo. Tz byl pare razy.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Mówią ze wiosna idzie.

Libra - dokładnie nie wiem o co chodzi z tym ogniskiem. To takie dziwne ognisko bo w wielka środę. I powinno się palić śmieci. Powinny być to wielkie ogniska.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 08:46   #2395
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Aga śliczną spódniczke ma Karinka, uwielbiam oglądać Wasze zdjęcia a Ty jak zawsze fajnie ubrana
dobrze widze Karinka dostała zestaw plastyczny do malowania?
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 09:01   #2396
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Libra - dokładnie nie wiem o co chodzi z tym ogniskiem. To takie dziwne ognisko bo w wielka środę. I powinno się palić śmieci. Powinny być to wielkie ogniska.
oj to pierwsze słyszę ,u nas tego nie ma ,pewnie jakieś symboliczne znaczenie zaczerpnięte jeszcze z pogaństwa

Dziewczyny a co wy teraz jeszcze chcecie przykrywać ? jak coś do tej pory nie było nakryte to już piździec po ptokach.
Żeby tylko zimni ogrodnicy później nie przyleźli jak już wszystko wypuści
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 09:04   #2397
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

nataszka, cukier nie musi być ten drobny, zwykły tez może być, tylko się dlużej rozpuszcza.

Ja zawsze "robię" swój drobny-po prostu wsypuję cukier do siekacza od blendera i w kilka sekund mam albo drobny albo puder. Zawsze do pieczenia to robię, bo szybciej sie wszystko uciera . Jak masz takie coś to polecam . Migdały też na proch w tym mielę
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 09:06   #2398
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

PoP znalazłam coś o tym jest kilka wersji takich ognisk w wielką środę zależnie od regionu i "Twoje" śmieciowe teżhttp://www.polska-chata.pl/wiadomosc...lka-sroda.html
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 09:21   #2399
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

No właśnie to takie smieciowe ognisko. Mi ognisko kojarzy się zawsze z kiełbaską pieczoną, ziemniaczkami. A tutaj się pali śmieci i nic nie piecze.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 09:24   #2400
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ja sie nigdy nie spotkałam z tym paleniem , nie przypominam sobie takiego zwyczaju , wogole pierwsze raz słyszę

U nas Słodko świeci, mega, ale nie wiem czy zimno


Asiulek współczuje ci , o takiej godzinie wstawać .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.