Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-01, 21:47   #2611
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Sama miłość z tego bije

Fajnie że już jesteście w domu.



Już kiedyś czytałam że motorynki z rometa robią w Chinach a mówisz że rowery też ?



Teoretycznie w tym roku 7-mio i 6-cio latki powinny iść do szkół więc znowu czysto teoretycznie powinno być więcej miejsc na młodszych dzieciaków. Przynajmniej teoretyczną myślą mogę żyć . Jutro o 9 rano rusza nasz elektroniczny system zapisu do przedszkoli.
Nawet jesli je u nas składają te części na bank z chin

Piekna Michalinka , duża panna
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 21:48   #2612
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ależ Michasia wyrosła. Pięknie wygląda

Babka galaretkowa super I widzę że Hello Kitty jest przebojem tego roku. Sama zamierzam zrobić bo nie chce mi się szukać pomysłu innego
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 22:01   #2613
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

bo pomyślałam że tak łatwo wykroic lształ potem tylko obrzucaSZ smietana i wiórkami na pergaminie z czekjolady wylewasz kształty wasów korardy potem tylko nakładasz na tort..
a zamiast rózowych wiórek bo nie znalazłam.. dałam rózowy błyszczacy cukier i jeszcze ładniej wygląda..
babka prosta i pyszna... kazdy dostał po kawałku jak i torta...
a było 19 osób
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 22:08   #2614
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Michaska wyglada ślicznie . Impreza ogromna. Fajna ta galaretka.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 23:59   #2615
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
edzia, ale trzeba pamiętać, że dziurawca nie wolno pić (ani jeść tabletek, np.na uspokojenie, czy tego deprimu) jak się bierze tabletki anty




Wszystkiego najpiękniejszego dla Michasi

anty brałam chyba z tydz i walnełam nimi było to jak ami miała rok to nie dla mnie wole popowa antykoncepcje :P

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
edzia- to dzieciaczki megi, zeby nie bylo

wiem wiem

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
i podczas ekspozycji na słońce

Michalinko wszystkiego najlepszego
acha bo to herbatka tylko na jesien i zime

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość

A Tz zrobił dzisiaj grilla
ja tez chciałam robic ale nie było szns wejsc na ogród wsio toneło w sniegu

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

Wciagnelam golabka u babci i 4 liście kapusty , bo moje nie lubią i czuje sie jak w domu . Dobrze , ze juz po .

Mały mi sie zboj zrobił , na lotnisku kilka razy chcial opluc małego chlopczyka , a potem w samolocie dziewczynę z dzieckiem , nie wiem co w niego wstąpiło , i kiedy mu to minie, mam nadzieje, ze szybko . Taka szuja mała , uśmieszek cos zagada i znienacka pluje . Na szczęście mały zasięg więc nie dolecialo .
niedobra ty niedobra nie lubie cie gołąbki

jeny hehehe dobry jest no ale nieładnie tak robic dzieci sa nieprzewidywalne

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Jesteśmy w domu.
Wypisali nas na drugą dobę malucha.
Jutro Wam napiszę, jak fajnie było. Teraz jakoś staramy się ogarnąć - Igor bardzo się cieszy, aż za bardzo. Więc trzeba mieć oczy dookoła głowy , np. próbował swoimi słodyczami Kalinę karmić - swoją drogą mnie nie chciał dać.
Kalinka śpi, Igor ćwiczy z tatą. Zaraz dam mu kolację, wykąpię i wytulę w łóżku.
Dwie doby - mleko tryska, brodawki w strupkach. krzyż nawala, jak mała ssie nawala macica tak, że silniejsze bóle z krzyża idą... jakbym miała zapomnieć poród Ale ogólnie ok. Nie jest to jakieś ciężkie zbytnio.
Dzisiaj Kalina mnie do końca kupiła jednym małym uśmieszkiem. W ogóle dziwne takie dziecko malutkie - zezuje, głupie miny robi, macha łapkami... No czysta miłość.


A ja co chwilę płaczę - hormony. Z reguły jak patrzę na moje dzieci
W mordę - jestem matką dwójki dzieci.
teraz to i ja rycze bo pieknie napisałas i masz pięknie no 2 wspaniałych dzieciaków i wogóle :ryczy:

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
DZIĘKUJEMY BAAAARDZO ZA ZYCZENIA!!!!



I kilka zdjęc mojej trzylatki diabełek pod postacia dziecka
i mojego torcika oraz babki galaretkowej
Ale pannica i wcale nie wyglada na 3 latke
Wszystkiego naj dla solenizantki
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 08:38   #2616
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Spóźnione życzenia dla Michalinki
wszystkiego najlepszego
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 08:42   #2617
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

A ja dziś w domu , nudy by były w pracy to się lenię
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 09:00   #2618
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

ale wizaż mi nawala cały czas stare pw mi wyskakują jako nowe i ich skasować nie mogęco się tu ruszę to mi się sypią ze skrzynki

Megi fajnie,że już w domku jesteście
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 09:44   #2619
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Dzień dobry po raz kolejny (wizaż zawsze mi nawala jak mam na niego czas )

Bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe dla mojego syna

Ja dzisiaj w domu bo mój młody kaszlał przez całą noc i idziemy do lekarza na 1230. On ma alergie i obawiam się że wyjątkowo dużą na psa - nasiliło mu się u moich rodziców, a tam jest pies. Nie mniej jednak wolę żeby go ktoś osłuchał.

Ania p
widzę że walczysz z TL. Też bym chętnie spróbowała, ale mąż mi nie pozwala. Mówi że to średnio dobre dla zdrowia. Proponuję Ci tylko porzucić wagę na rzecz mierzenia się. Mały mięsień waży tyle co duży kawał tłuszczu, więc ważenie się nie jest wymierne. Ja odkąd intensywnie ćwicze waże sporo więcej niż zanim było tak intensywnie, a objętość mojego ciała jest znacznie mniejsza (teraz przy 170cm mam 58-59kg więc nie jakoś mało, a szczupła jestem).

Miłego dnia dziewczęta

megi jak tam pierwsza noc w domku?? Adam ma teraz wolne?
__________________


Edytowane przez Gmyrelka
Czas edycji: 2013-04-02 o 09:52
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 09:56   #2620
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Gmyrelka Ty chudy zadku z czego Ty byś się miała odchudzać co ?
Ja mam 174 i ważę 68 , wagą jakoś bardzo się nie przejmuję , ale te kilka kg to by się przydało . W tamtym roku na tym cudzie schudłam i waga się utrzymała .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 10:03   #2621
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ania od razy odchudzać Mniej tłuszczyku jest wskazane Ty też szczuplak jesteś!! A widzę że chcesz dobić do 60kg - ja wtedy przy Tobie będę spaślakiem
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 10:35   #2622
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Witam,

Za oknem wciąż śnieg widzę, do tego od rana wizaznie działa.
Ciężka noc miałam, spalam dzisiaj z dziećmi i Oliwka ze 3 razy sie budziła z krzykiem. Nie wiem dlaczego. Rano poszła do przedszkola a my z Nataszka pospalysmy do 9.

Muszę w koncu tez znaleźć czas na jakieś ćwiczenia ale wiecznie jestem zmęczona i nic mi sie nie chce.
Ćwicze co prawda codziennie ale są to ćwiczenia na kręgosłup.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 11:30   #2623
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Czesc dziewczyny.

Dla wszystkich dzieciaczkow spozione ale szczere zyczenia urodzinowe!

Madziwnia Miśka faktycznie wyrosla niesamowicie,sliczna Panna.
My wczoraj robilysmy krolika ze sniegu;P

Ja dzisiaj mam gorzy dzien,cwicze cwicze cholera a efektow nie widze zandych;(nawet do diety wrocilam i lipa;(
fakt,ze od niedawna,mam nadzieje ze po miesiacu jakis efekt bedzie....

Pop ja cwicze Tiffany Rothe-babka ma na prawde fajne cwiczenia,na poczatku cwiczylam Chodakowskiej cwiczenia,ale te mi podeszly zdecydowanie bardziej,od dzisiaj dolaczylam 6 weidera...
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 11:41   #2624
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

rzeczywiście dzisiaj wizaz chodzi jakby był zamulony po świętach

Gmyrelka ja tez zamierzam się wziąć za odtłuszczenie,ale niestety wciąż zamierzam mam nadzieję,że mi lepiej pójdzie jak się cieplej zrobi
pokaż dzieciaczki!

Megi super,że już w domciu szybciutko Wam poszło

dzisiaj ruszyła u nas strona z zapisami i zapisałam wreszcie Danielka do przedszkola ale jedynym atutem mojego dziecka żeby się dostać wedłu kryteriów jest to,że będzie w przedzszku 8h

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2013-04-02 o 11:42
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 12:18   #2625
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

wizaż miał niezły włam na serwery i dlatego tak tak dzisiaj działa-nie działa.Naprawiają.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 12:28   #2626
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Darusia a kiedy zaczęłaś ćwiczyć?? Może jeszcze za wcześnie na efekty?? Pomierzyłaś się przed ćwiczeniami??
Ja uwielbiam ćwiczenia Chodakowskiej - nie nawala mnie przy nich krzyż i widzę mega efekty jak systematyczna jestem. Ja w ogóle uwielbiam sport, a nie naganny wygląd to dla mnie taki efekt uboczny, nie jest on zupełnie celem (co nie zmienia faktu, że miło mi się w lustro patrzy i podziwia moje mięśnie ). Teraz chodzę na doszkalanie pływania i mega mi się podoba! Odpicował mi tż rower (500zł zapłacił!!) wyczekuje lepszej pogody i będę do pracy jeździć jak w zeszłym roku

Oliwka
zaraz coś w miare aktualnego poszukam i jak się uda to wstawię Nie mam nic - ostatnie z października 2012 Na telefonie mam ale nie zgrane na kompa. Nie masz fb?? Tam wstawiłam fotki ostatnio z naszym nowym członkiem rodziny
__________________


Edytowane przez Gmyrelka
Czas edycji: 2013-04-02 o 12:31
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 12:28   #2627
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ana, a dostalas wiadomosc? Kaska przelana
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 12:56   #2628
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Ana, a dostalas wiadomosc? Kaska przelana
wszystko jest ok tylko nie mam jak odpisać,bo moje pw zwariowało
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 13:13   #2629
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Ania od razy odchudzać Mniej tłuszczyku jest wskazane Ty też szczuplak jesteś!! A widzę że chcesz dobić do 60kg - ja wtedy przy Tobie będę spaślakiem
Jak na razie to jakoś daleko mi do tych 60 kg
Ale może się kiedyś uda .. napisałam podgrzewając sobie kluski śląskie z karkówką

Darusia - ćwicz a i efekty będą . Mi tam się brzuch jakoś bardziej wklęsły robił .. może za jakiś czas jakieś mięśnie pod tłuszczem zobaczę

Ważne że już od ponad roku nie mam 7 z przodu , a reszta jakoś sama przyjdzie .

Mi też dziś wizaz muli jak cholera . Akurat jak mam wolne
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 13:27   #2630
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

gmyrelka pewnie za wczesnie,ale mimo to jakas taka dziwna jestem...moze to przez pogode...
rower tez mam zamiar ruszyc,na plywanie nie ma szans....
ja nie wiem,ale chodakowska mnie jakos nie wciagnela,niektorych cwiczen tez nie moze robic ze wzgledu na kolano...
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:32   #2631
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ma któraś link do tego fotelika co AniaP wstawiała? Że niby dobry i dobra cena jest na all
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:15   #2632
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 17:54   #2633
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

megi, ale fajnie, że juz w domku . Czekamy na relację jak się ogarniesz

madziwnia, ale michaśka super dorosła już. Tort i galaretka piękne

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
anty brałam chyba z tydz i walnełam nimi było to jak ami miała rok to nie dla mnie wole popowa antykoncepcje :P
popowa to jaka?szklanka wody?
Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
dzisiaj ruszyła u nas strona z zapisami i zapisałam wreszcie Danielka do przedszkola ale jedynym atutem mojego dziecka żeby się dostać wedłu kryteriów jest to,że będzie w przedzszku 8h
w sensie że podanie złożyłaś?
kiedy wyniki?

ja cały dzień się zalogować wcale na wizaż nie mogłam. Aż hasło zmieniałam, ale nic to nie dało. Dopiero teraz poszło
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 19:09   #2634
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Dziewczyny, o co moze chodzic. Dzis rano dostalam wiadomosc od goscia ze paczka wyslana. W allegro jest nr przesylkh DhL. Sprawdzam status to mi pokazuje- problem z przesylka. Jak wchodze w info to mi wyskakuje- paczki brak. O co kaman? Tak samo na str dil.
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:07   #2635
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Ma któraś link do tego fotelika co AniaP wstawiała? Że niby dobry i dobra cena jest na all
a proszę

http://allegro.pl/fotelik-maxi-cosi-...116666903.html


Polazłam na step .
Chyba te ćwiczenia mi jakoś pozwalają przetrwać tą cholerną pogodę , normalnie mam dość . A do tego takie bajoro pod domem że

Co tu takie pustki ?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:13   #2636
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Dzieki
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:33   #2637
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Dzieki
pewnie starą kolekcję wyprzedają
Bo one zwykle 500 zł kosztują .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:45   #2638
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Asiulek - przez Ciebie moje dziecko chodzi i mi marudzi o różowym rowerku. Pokazalam jej te co dawalam linki i teraz nic tylko różowy rowerek. I wszystkim dookoła mowi ze mama jej kupi. Wczoraj gdy byliśmy na spacerze to każdej mijanej osobie o tym mówiła. W tym stylu: Pani, mama kupi mi rower. Różowy.

Muszę kupić sobie nowy rower i Tz tez oraz dwa foteliki. Co polecacie?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Uwielbiam step tylko kolana mi przy tym wysiadaja.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 06:41   #2639
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Asiulek - przez Ciebie moje dziecko chodzi i mi marudzi o różowym rowerku. Pokazalam jej te co dawalam linki i teraz nic tylko różowy rowerek. I wszystkim dookoła mowi ze mama jej kupi. Wczoraj gdy byliśmy na spacerze to każdej mijanej osobie o tym mówiła. W tym stylu: Pani, mama kupi mi rower. Różowy.

Muszę kupić sobie nowy rower i Tz tez oraz dwa foteliki. Co polecacie?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Uwielbiam step tylko kolana mi przy tym wysiadaja.
no właśnie może ktoś tu się zna na rowerach?mój mąż postanowił codziennie jezdzić,ale musi mieć świetny rower.Tylko nie wiemy w jaką firmę uderzyć,obiecałam poczytać na forach i się rozeznać w temacie.
Ja fajowy rower mam to ja odpadam.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 06:45   #2640
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

P0P fotelik Hamaxa Siesta, może dziecko w nim spać, a dzieci często zasypiają
Z rowerem to ja mam Kros miejski i jest super. Więc radziłabym Kros lub Giant, ale teraz pełno nowych firm jest dobrych. Ważne żeby sam rower miał wzmacniane koła jak będziesz miała fotelik
Ja w tym roku już raz byłam z małym na rowerze i to że on waży ponad 16 kg, do tego zimowe ciuchy utrudnia jego waga jazdę. Zwracajcie uwagę na porządne nóżki do stawiania roweru, żeby nie poszła jak na chwile stawiasz rower żeby dziecko zapiąć lub odpiąć.

Dzisiaj dostałam maila od organizatora biegu w którym w sobote biorę udział , że mam się przygotować na to że 3 km biegu ostatnie są w błocieTo musi być nieźle jak aż uprzedzają

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Ana dla facetów to pamiętam w sklepie polecali Author
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.