Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 07:48   #2671
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Witam,

U nas dalej pada snieg.
Wczoraj zasnelam w dzien więc w nocy nie spalam. Dodatkowo Noataszka wstala juz o 4:30 bo glodna była. Potem o 6 wstala Oliwka więc obie skakały i wariowaly. Dopiero jak Oliwka poszła do przedszkola to malutka zasnela i śpi a ja mogłam na spokojnie posprzątać na dole i umyć wszystkie podłogi.
Zaraz przychodzi niania do Nataszki a ja jadę sie rozerwać do pracy na 3-4 godziny.

Oby do lata.

Bao - sporo słodkiego je Kubus.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 08:28   #2672
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

dzien dobry

Ania moi rodzice maja nc ale ze podobnie jak Pop mieli najwyzszy abo to nic im juz nie dolozyli,do 22 kwietnia mozna normalnie zmniejszyc koszty umowy.

U nas jutro impreza a ja nadal nic dla swojego dziecka nie mam,miala bym wiosna i trampolina,ale przy obecnej pogodzie nie ma co kupowac jeszcze i jej szczuc bo tylko jej przykro bedzie ze sie na niej bawic nie moze...kosmos nie wiem co wlasnemu dziecku kupic
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 08:43   #2673
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Zapomniałam wczoraj napisać .
Olka będzie miała zdjęcie jedynki na tydzień . Bo ma jakąś plamkę nad tym połamanym zębem i nie wiadomo czy tam się coś nie dzieje i czy się jakaś ropa nie zbiera .
Jak się okaże że tak to jedynka do usunięcia
oby to nic złego nie było

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Ciągle zastanawiam się nad "nadzieniem" do tortów i chyba jednak zdecyduję się na tiramisu (mój prawie ulubiony) i cappucino choć wcześniej myślałam o brzoskwiniowym.
Jeden muszę (chcę) uczynić na sobotę dla dziadków a drugi na niedzielę dla chrzestnych i dzieciaków.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

A i chcę się podzielić przepisem na "sernik" bez sera. Być może ktoś już pisał ale przyznaję nie pamiętam.
Oto przepis, który dostałam (w nawiasach moje małe wskazówki)
CIASTO KRUCHE ZE ŚMIETANĄ

CIASTO:
3 szklanki mąki
1 kostka margaryny
1 szklanka cukru
5 żółtek
2 łyżeczki proszku do pieczenia

Podane składniki wyrobić i podzielić na 2 nierówne części, większą wyłożyć na blachę, a mniejszą dać do zamrażalki.

MASA:
3 szt. śmietan 18% po 400g (duże)
1,5 opakowania budyniu śmietankowego lub waniliowego
5 białek
1 szklanka cukru

Śmietanę wymieszać z budyniem (suchym), białka ubić z cukrem (najpierw ubić później dodawać cukier), a następnie wymieszać ze śmietaną (delikatnie). Wyłożyć na ciasto, a na górę potrzeć ciasto z zamrażalki.

Piec godzinę w temp. 180 stopni.

Do masy można dodać wg. własnego uznania skórkę pomarańczową lub rodzynki.

Ja ten przepis stosuję na blachę o wymiarach : 36x25 cm.

SMACZNEGO!!!!!

Oczywiście zmodyfikowałam sobie troszkę przepis na moją tortownicę .
Połowa ciasta kruchego została w zamrażalniku na później, do masy użyłam 2 śmietan 330 ml 18%, jednego budyniu i pół szklanki cukru.
Porcja była idealna na tortownicę 24 cm. Nie dodawałam rodzynek ani skórki bo mi i tak wyskubują.

Ciasto smakuje jak delikatny mus serowy. Przypomina trochę ptasie mleczko
fajny przepis, wypróbuje przy najbliższej okazji

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
U nas jutro impreza a ja nadal nic dla swojego dziecka nie mam,miala bym wiosna i trampolina,ale przy obecnej pogodzie nie ma co kupowac jeszcze i jej szczuc bo tylko jej przykro bedzie ze sie na niej bawic nie moze...kosmos nie wiem co wlasnemu dziecku kupic
trampolina to chyba najlepszy prezent jaki Zosia dostała kupiliśmy jej na urodziny a rozłożyliśmy pod koniec kwietnia i wcale nie było jej smutno. Nawet jak by była wiosna to trochę za wcześnie na trampolinę
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2013-04-04 o 08:47
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 08:46   #2674
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witam,

U nas dalej pada snieg.
Wczoraj zasnelam w dzien więc w nocy nie spalam. Dodatkowo Noataszka wstala juz o 4:30 bo glodna była. Potem o 6 wstala Oliwka więc obie skakały i wariowaly. Dopiero jak Oliwka poszła do przedszkola to malutka zasnela i śpi a ja mogłam na spokojnie posprzątać na dole i umyć wszystkie podłogi.
Zaraz przychodzi niania do Nataszki a ja jadę sie rozerwać do pracy na 3-4 godziny.

Oby do lata.

Bao - sporo słodkiego je Kubus.
no właśnie on nie je, a jak już zje to taki skutek jajko dostał bo miał obiecane w ramach nagrody za badanie, a monte tż mu kupił ja mu słodyczy nie daję

Przed chwilą mi znowu rzygnął, a rano normalnie wstał, mleko chciał i wypił całą butlę, pobawił sie trochę, po czym znowu posępniał i rzyg a teraz mu dałam colę na żołądek niech u wyżre co trzeba - dziecko zupełnie inne - normalne już, mam nadzieję, ze to koniec, ostatnio tak samo było jak sie obżarł M&Msami w Mikołaja
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 08:52   #2675
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Dziewczyny kupuje coś chrzestna na komunie dla chrześniaka? wiem że dla dziewczynki to kwiatki a chłopakowi?
I jaką pamiątkę mu kupić? Dostanie pieniądze ale chciałam coś jeszcze dokupić.
Madzia co twój Eryk dostał?
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 09:14   #2676
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Sara mój też dostał kwiatki, i bombonierki "tematyczne".
Ogólnie dostał samą kase
Na pamiątkę kupuje się Pismo Święte, jako pamiątka też bardzo fajnie chłopcu dać zegarek(dzieciaki 1-3 uczą się w szkołach zegarka, czyli odczytywanie godzin)
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:32   #2677
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość

Dzisiaj dostałam maila od organizatora biegu w którym w sobote biorę udział , że mam się przygotować na to że 3 km biegu ostatnie są w błocieTo musi być nieźle jak aż uprzedzają

widze ze o was dbaja skoro kąpiele błotne w gratisie macie

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
matko, czy Wy to widziałyście??
http://sieka.pl/film/1482/najgorsza-matka-na-swiecie

ja żałuję, że widziałam, nie moge się otrząsnąć i wyję... nawet nie chce myśleć co to dziecko musi czuć... mam dzien zrypany.
kiedys widziałam kawaleczek i mam traume do dzis

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
a jak!! ja tak zrobiłam!!!!

Własnie szukamy an gwałt dachowca..
a musi do tego do tego gwałtu byc dachowiec czym ze on sie rózni od innych

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

a u mnie od wczoraj piękna wiosna,oczywiście według prognozy nie powinno jej być-bo co innego w tv mówią.Słońce mi świeci,pranie na tarasie pięknie schnie,ja bez kurtki i czapki nie marznę.Ciekawe czy się jeszcze u mnie pogoda spierniczy
no wez nie badz taka dmuchnij jej troche do mnie

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Oby bo biedak bez zęba będzie

Ma ktoś TV z platformy N a obecnie NC+ ? Bo fajne jaja sobie zrobili z klientów .
dzwon i pytaj o kanały nie daj sie zbyc przy dobrej persfazji mozna niezle skorzystac ale najpierw wejdz sobie na strone i zobacz tylko jak wygladaja pakiety ... moj znajoy sobie niezle warunki wywalczył

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
Melduję się tylko z inf.,że wczoraj zaliczyliśmy kontrolę u okulisty, mieliśmy iść za tydzień, ale dzwonili ze 2 miejsca sie zwolniły wiec szybko polecielismy. Oczka zdrowe
Za to wieczorem 3 razy mi sie zerzygał chyba po jajku kindera i 2 monte...koczowałam przy nim cała noc wiec padam na twarz
kurka moze mu to nie pasuje na zoładku bo to juz nie 1 raz jak po tym rzygał co ?

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
dzien dobry


U nas jutro impreza a ja nadal nic dla swojego dziecka nie mam,miala bym wiosna i trampolina,ale przy obecnej pogodzie nie ma co kupowac jeszcze i jej szczuc bo tylko jej przykro bedzie ze sie na niej bawic nie moze...kosmos nie wiem co wlasnemu dziecku kupic
daria nie tylko ty ten problem masz u mnie tez kosmos a maj sie zbliza wielkimi krokami ech.....
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 13:48   #2678
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Sara mój też dostał kwiatki, i bombonierki "tematyczne".
Ogólnie dostał samą kase
Na pamiątkę kupuje się Pismo Święte, jako pamiątka też bardzo fajnie chłopcu dać zegarek(dzieciaki 1-3 uczą się w szkołach zegarka, czyli odczytywanie godzin)
myślałam o Piśmie świętym, wiem że zegarek dostanie od znajomych więc odpada. Dla dziewczynki łatwiej cos kupić.

Na chrzest to chrzestna albo chrzestny kupują świecie, szatkę, kwiatki, a na komunie kupuje się coś? kurde musze chyba rodziców zapytać bo nie mam pojęcia
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 14:54   #2679
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Sara nie ma takiej rzeczy co sie kupuje. Mozesz podpytac sie rodzicow i np medalik kupic bo to kazdy komunista musi miec.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:58   #2680
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Nataszka znalazła sobie nowego pchacza.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)


Edytowane przez P0P70
Czas edycji: 2013-06-19 o 22:24
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 17:41   #2681
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Nataszka znalazła sobie nowego pchacza.
rewelacja! . Co jak co, ale jakieś wyjątkowo cierpliwe są te twoje zwierzaki,pro-dzieciowe jakieś takie
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 18:59   #2682
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
a musi do tego do tego gwałtu byc dachowiec czym ze on sie rózni od innych [COLOR="Silver"]
hahahah nio musi musi :dd b


dziewczyny POLECAM CIASTO na któe przepis podała iza robiłam na święta z tego przepisu.. wychodzi 3 i 3/4 dużej smietany 18%
http://www.mojewypieki.com/przepis/s...hym-z-wisniami

o to


I PYTANKO tradycyjnie :d
czy foteliki 15-36 lepiej z pasami czy takie co tylko pasy samochodowe trzymaja dziecko ? nadal szukam fotelika na moją dużą Michasię i wygodnego na długa podróż
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 19:11   #2683
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
Melduję się tylko z inf.,że wczoraj zaliczyliśmy kontrolę u okulisty, mieliśmy iść za tydzień, ale dzwonili ze 2 miejsca sie zwolniły wiec szybko polecielismy. Oczka zdrowe
Za to wieczorem 3 razy mi sie zerzygał chyba po jajku kindera i 2 monte...koczowałam przy nim cała noc wiec padam na twarz
Fajnie że oczka zdrowe

Przykre że Kubuś się pochorował. Niestety jak nie zjada słodyczy to taka ilość musiała go zemdlić. Może zwyczajnie czekolada mu szkodzi.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
dzisiaj niby śnieg ma u nas padać,no zobaczymy.Wyszłam o 7 bez kurtki i nie zmarzłam,więc dobrze jest.Mi tam najbardziej o moje 50 sztuk bukszpanu chodzi,bo od 2 dni siedzą w dzień na tarasie i oby tak już zostało
Każdej z nas słońce potrzebne i świergot ptaków.A najbardziej to żal zwierzyny leśnej,która umiera z głodu przez to,że natura sobie jaja robi
U nas mimo tych śniegów ptaki ćwierkają wiosennie. Zimno im. Drzewka też już mają pąki w pogotowiu. Obawiam się że nasz bez przed blokiem nie przetrzyma To samo z krokusami, wierzba też przybrała już inną barwę niż zimą. Zwierzęta leśne u nas są dokarmiane a koty to ja sama dokarmiam.
O 7 rano to u mnie wczoraj było -9 st. a dzisiaj -2 więc wyjście bez kurtki nie wchodzi w grę. Już straciłam nadzieję że przestanę się tak ubierać zimowo . Chyba w proteście wywalę kurtkę zimową jak tylko się ociepli oczywiście

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupuje coś chrzestna na komunie dla chrześniaka? wiem że dla dziewczynki to kwiatki a chłopakowi?
I jaką pamiątkę mu kupić? Dostanie pieniądze ale chciałam coś jeszcze dokupić.
Madzia co twój Eryk dostał?
Wojtek nie dostał żadnych kwiatów. Fajny jest zegarek ale mówisz że już dają. Nie wiem może jakiś medalik albo krzyżyk ? Nie wiem, dają jeszcze takie rzeczy Może bransoletkę z grupą krwi one są takie uniseks

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Nataszka znalazła sobie nowego pchacza.


Właśnie wsadziłam do piekarnika drugi biszkopt i na dziś dosyć przygotowań
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 19:18   #2684
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Odp: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Hej dziewczyny. Chciałabym dołączyć ,czasem z wami popisać ,bo widzę zgrane grono macie i to rozumiem

A o co chodzi z tą N telewizja? Bo mi sie przestawilo na canaly + i myslalam,ze dziecko mi coś popapralo ,bo sie często pilotem "bawi"

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 19:29   #2685
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

1. http://allegro.pl/maxi-cosi-rodi-ap-...115520307.html

dziewczyny o tym sporo czytałam.. cena doś odpowienia i w testach wysoko
czy któraś ma albo coś wie
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:20   #2686
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Nataszka znalazła sobie nowego pchacza.
O LOL! A wiesz, ze moja tesciowa ma identycznego psa? Tofik sie zowie

madzia my wzielismy cybexa, bo zaglowek sie odchyla do spania. One wszystkie chyba odchylaja sie razem z fotelem, na ktorym leza. Nie wiem czy nas zwybor dobry byl. Nam sie sprawdza i cene mial sluszna, bo mala.
__________________
Tosieńka 27.4.2010

Edytowane przez yoonka
Czas edycji: 2013-04-04 o 21:26
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:32   #2687
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Ania - mam nadzieję że z zębem będzie ok.

Ja mam obecnie NC+ tylko ja nie z N a C+. Poprzestawiali mi dziady kanały ale poz tym nic nie zmienili. My mieliśmy ten najdroższy abonament więc nic nam nie pozabierali. Chyba.
Ale słyszałam że porozsyłali do ludzi nowe umowy i to droższe. Wiem że można z nimi negocjować i dostać zniżkę.

)
A ja mam w dupie negocjacje z nimi . Nkę mamy od jakiś chyba 3 lat . Płaciłam 69 zł . Teraz mi wysłali że mam płacić 79 za mniej kanałów , do tego mam mieć umowę na czas określony 18 miesięcy , a nie na nieokreślony jak miałam . Do tego wysyłają swoje pisemka normalnym listem . W nosie ich mam wypowiedzenie im wysłałam .
Do tego chciałam mieć mniejszy abonament bo u mnie nikt tego nie ogląda , na wyższy można na niższy już nie .. to niech spadają .

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
Melduję się tylko z inf.,że wczoraj zaliczyliśmy kontrolę u okulisty, mieliśmy iść za tydzień, ale dzwonili ze 2 miejsca sie zwolniły wiec szybko polecielismy. Oczka zdrowe
Za to wieczorem 3 razy mi sie zerzygał chyba po jajku kindera i 2 monte...koczowałam przy nim cała noc wiec padam na twarz
To dobrze że wsio jest ok



Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
będzie dobrze,a swoją drogą strasznie dziwne,że od takiego czegoś cały ząbek miałby pójść
Jak się ropa pod spodem zbiera a tak może być , to może zainfekować zalążek stałego co jest pod spodem .


Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
dzien dobry

Ania moi rodzice maja nc ale ze podobnie jak Pop mieli najwyzszy abo to nic im juz nie dolozyli,do 22 kwietnia mozna normalnie zmniejszyc koszty umowy.

:
Właśnie nie można , na wyższy można na niższy nie .

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupuje coś chrzestna na komunie dla chrześniaka? wiem że dla dziewczynki to kwiatki a chłopakowi?
I jaką pamiątkę mu kupić? Dostanie pieniądze ale chciałam coś jeszcze dokupić.
Madzia co twój Eryk dostał?
O kurde nie wiedziałam o tych kwiatkach , dobrze wiedzieć , bo mam w maju komunię .

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość

[/COLOR]
kiedys widziałam kawaleczek i mam traume do dzis [COLOR="Silver"]

..
Ja kiedyś widziałam już ten film i wiecie co jest w nim najgorsze , że matka dzieciaka okłada a on do niej leci

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Nataszka znalazła sobie nowego pchacza.



Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
I PYTANKO tradycyjnie :d
czy foteliki 15-36 lepiej z pasami czy takie co tylko pasy samochodowe trzymaja dziecko ? nadal szukam fotelika na moją dużą Michasię i wygodnego na długa podróż
Fotelik 9-36 ma pasy , 15-36 pasów swoich nigdy nie ma .

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Chciałabym dołączyć ,czasem z wami popisać ,bo widzę zgrane grono macie i to rozumiem

A o co chodzi z tą N telewizja? Bo mi sie przestawilo na canaly + i myslalam,ze dziecko mi coś popapralo ,bo sie często pilotem "bawi"

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witamy , napisz coś o was ,.


Z N chodzi o to że wysyłają do klientów nowe umowy , często z wyższym abonamentem . I jak nie wypowiesz im to od maja z automatu wchodzisz na taką umowę . Klienci się wkurzyli jest ogromny fanpage na fejsie anty nc+
Zresztą już urząd ochrony konsumenta się tym zajmuje , bo się zrobiło głośno .


Na TRXbyłam , złachała nas laska strasznie , ale fajno było
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:55   #2688
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Pop rozmawialam dzisiaj z sasiadka ktorej abo o 70 zl podniesli a miala mniejszy i nie robili problemu zmniejszyli normalnie

Nie moge z twojej Nataszki,mała wymiata!!!!!
Nam juz ciocia ktora zawsze robi dla nas ciasta przywiozla na jutro tort i tak mi sie strasznie podoba ze musze wam pokazac zdjecie.
Wiem ze jakos fatalna bo z tel w pomieszczeniu gdzie swiatla nie ma przy latarce ale tak strasznie mi sie podoba ze juz wam pokaze;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie0081.jpg (103,9 KB, 47 załadowań)
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 06:38   #2689
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Odp: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 20

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Jak się ropa pod spodem zbiera a tak może być , to może zainfekować zalążek stałego co jest pod spodem .



wiem,wiem,ale dziwne,że z takiej małej plamki taki problem może być A który to ząb Oleńki?
Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Chciałabym dołączyć ,czasem z wami popisać ,bo widzę zgrane grono macie i to rozumiem

A o co chodzi z tą N telewizja? Bo mi sie przestawilo na canaly + i myslalam,ze dziecko mi coś popapralo ,bo sie często pilotem "bawi"

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hej


Wszystkiego najlepszego dla naszej Weroniczki i Oliwki

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

jeszcze się pochwalę...śnieg u mnie pada
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 07:29   #2690
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Witam,

100lat dla naszych solenizantek .
Oliwka i Weronika dużo uśmiechu i radosci w tym dniu i w całym długim życiu.

-------------

Kinqaa- witam. Tylko pisz dużo i często.


Ana -Ty szczesciaro. U mnie dzisiaj nie pada
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)


Edytowane przez P0P70
Czas edycji: 2013-04-05 o 07:36
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 07:46   #2691
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

dzisiaj na tvn "Zmierzch" nie wiem,która część,bo one mi się ciągle mylą.Grunt,że Jackob jest w każdej
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 07:53   #2692
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Odp: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 20

Daria smakowicie wygląda ten tort
Ana u nas dla odmiany tak samo ja juz mam dość tej zimy, dzisiaj w ddtvn mówili, że jakis jęzor arktyczny zawisł nad Europą , a nad nim zbiera się front cieplego powietrza i dlatego są opady sniegu i przedłuzona zima i nikt nie wie, kiedy ten jęzor sobie pójdzie

ja na urodziny Julci na jutro zamówiłam dmuchany zamek do ogrodu, ale ze wzgledu na cudna zimowa aurę musiałam odmówić i calą imprezę przenieść na inny termin, bo zaś dostałysmy silnego ataku alergii moje dzicko drapie się jak szalone po głowie i się dusi zmienilysmy lekarza, ten nowy dał nam inhalacje i na stałe wprowadził leki na alergię oby pomogły
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 08:10   #2693
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Chciałabym dołączyć ,czasem z wami popisać ,bo widzę zgrane grono macie i to rozumiem
witamy serdecznie

Napisz nam coś o sobie i swoim potomstwie
Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
O LOL! A wiesz, ze moja tesciowa ma identycznego psa? Tofik sie zowie.
a mój sierściuch też się tofik nazywa, choć wygląda zupełnie inaczej-rudy jest

100 lat dla Oliwki i Weroniki
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 08:35   #2694
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Weroniczka najlepsze życzenia urodzinowe
Oliwka najlepsze życzenia urodzinowe
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 08:56   #2695
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Sara nie ma takiej rzeczy co sie kupuje. Mozesz podpytac sie rodzicow i np medalik kupic bo to kazdy komunista musi miec.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Wojtek nie dostał żadnych kwiatów. Fajny jest zegarek ale mówisz że już dają. Nie wiem może jakiś medalik albo krzyżyk ? Nie wiem, dają jeszcze takie rzeczy Może bransoletkę z grupą krwi one są takie uniseks
dzwoniłam i już wszystko wiem łańcuszek dostają w kościele, świecie i książeczkę także.

A myślicie że pismo święte to dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Nataszka znalazła sobie nowego pchacza.
super zdjęcie fajne macie te zwierzaki


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
dzisiaj na tvn "Zmierzch" nie wiem,która część,bo one mi się ciągle mylą.Grunt,że Jackob jest w każdej
ja nie oglądałam ani jednej części, ale jak mówicie że fajne to chyba się dzisiaj skusze i obejrzę



Wszystkiego najlepszego dla Weroniki i Oliwki


u mnie w końcu nie pada śnieg
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:00   #2696
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Odp: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Postaram się dużo pisać ,ale prosze czasem o wyrozumiałość

Mam na imię Kinga. Moja córcia to Kornelia 11nastego marca skończyła 3 latka mieszkamy w UK.
Mloda jest wcielonym diabelkiem w skórze aniołka aczkolwiek przy obcych ludziach to anioł wcielony
Strasznie pozytywnie jest nastawiona do ludzi,niby to dobrze,ale też i źle. Bo ktokolwiek by ją chciał wziac poszlaby z nim:/

No i hmmm... Wszystko wyjdzie pewnie w pisaniu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:20   #2697
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Wszystkiego Najlepszego dla solenizantek

Sara z tego co slysze to Biblia jest dosc popularnym prezentem. U mnie by lezala i sie kurzyla,za to encyklopedia z duza iloscia zdjec bylaby fajna. Ale to komunia wie Biblia bardziej pasuje,duzo madrosci w niej

moj synek wczoraj mial wieczor z tata.w efekciw ma jeden wielki strup i guz na twarzy. Zjechal na biegowym rowerku ze sporej gorki i wpadlkolem na wiekszy kamien. Ech musze tz chyba zemna na bieganie zabierac zeby tz za synkiem byl w stanie nadazyc
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 10:08   #2698
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Witaj kinga
pop natazka wymiata hahha , a co do abonamentu. Walcz zadz i negocjuj. Im na pewno nie na reke zebys zrezygnowala

weroniczko i olivko wszystkiego naj naj.
Pl madzia. Oj to nieciekawie , czasem zabawyn z tatusiem tak sie wlasnie koncza , w naszym przypadku w 80 procentach alem za to mloda ma swietna zabawe

mam od wczoraj mega lenia kktory za chiny nie chce sobie pojsdc ...moglby ktos mnie kopnac.
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:54   #2699
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
mam od wczoraj mega lenia kktory za chiny nie chce sobie pojsdc ...moglby ktos mnie kopnac.
Ja nie pomogę bo mam większego... A że za 2 tyg impreza. za tydz trochę zmian + goście to musze się wziąć do roboty a baaaaaaaaaaaaardzoo mi się nie chce

Wszystkiego Naj... dla Weroniczki i Oliwki

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Zarejestrowałam całą rodzinkę do okulisty gdzie poprzednim razem z tz byliśmy... uwaga! - na 17.09 Poprzednio chyba miesiąc czekaliśmy na wizytę Chyba poszukam jeszcze gdzieś bo to jakaś masakra!
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 20:47   #2700
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich solenizantów

Ana dzięki za przypomnienie o filmie chociaż na trochę się załapię ,juz oglądałam ale nigdy dość i juz przeczytałam kończę 3 część przez ten zmierzch nocki zarywam

u nas w końcu dzisiaj było uwaga! 5 stopni na + ,normalnie cudnie i zero wiatru ,zrobiliśmy długą wycieczkę rowerem ,zyć nie umierać ,grabiliśmy trawnik i w ogóle całkiem inne zycie w człowieka wstępuje.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.