diety,bez sportu,schudniecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-30, 10:51   #1
wikk53
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2

diety,bez sportu,schudniecie


Witam
Chcialabym schudnac bez jakiegokolwiek sportu poniewaz, nie moge ani trenowac ani uprawiac sportow.Waze 52kg wzrost mam 161 chcialabym najbardziej schudnac z nog,brzucha oraz twarzy poniewaz,nie czuje sie z ta waga dobrze i komfortowo.Moga byc roznego rodzaju diety.Mam nadzieje ze mi pomozecie
wikk53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 14:38   #2
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: diety,bez sportu,schudniecie

Twoja waga jest idealna.
Dlaczego nie możesz uprawiać sportów? Na pewno jest coś, co możesz robić. Chodzić na spacery?
Bez ruchu Twoje ciało może nie być jędrne.
Nie ma diety, która odchudzi wybrane partie ciała, poza tym-Ty nie powinnaś być na żadnej "diecie"
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 15:35   #3
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: diety,bez sportu,schudniecie

spacerki moja droga spacerki i mż
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 17:50   #4
wikk53
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: diety,bez sportu,schudniecie

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Twoja waga jest idealna.
Dlaczego nie możesz uprawiać sportów? Na pewno jest coś, co możesz robić. Chodzić na spacery?
Bez ruchu Twoje ciało może nie być jędrne.
Nie ma diety, która odchudzi wybrane partie ciała, poza tym-Ty nie powinnaś być na żadnej "diecie"
Nie moge poniewaz mam wady niektorych czesci ciala i lekarz mi zalecil abym nie uprawiala sportu oraz nie trenowala
Na spacery oczywiscie moge chodzic ,ale nie chcialabym nabrac wiecej miesni gdzie mam ich juz wystarczajaco duzo poprzez uprawianie sportow i trenowanie.
wikk53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 07:29   #5
AiShinigami
Raczkowanie
 
Avatar AiShinigami
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: diety,bez sportu,schudniecie

Cytat:
Napisane przez wikk53 Pokaż wiadomość
Nie moge poniewaz mam wady niektorych czesci ciala i lekarz mi zalecil abym nie uprawiala sportu oraz nie trenowala
Na spacery oczywiscie moge chodzic ,ale nie chcialabym nabrac wiecej miesni gdzie mam ich juz wystarczajaco duzo poprzez uprawianie sportow i trenowanie.
Od zwykłych spacerów mięśnie nie przyrastają (za dobrze by było), więc spokojnie :P
Skoro wcześniej sporo trenowałaś i mięśnie się ładnie wyrobiły, to postaraj się je utrzymać podczas diety - powinnaś nieco zaniżyć dawkę dziennie spożywanych kalorii i uważać, by dieta Twoja była dobrze zbilansowana; bogata w węglowodany złożone oraz wartościowe białka.

W przypadku podaży węglowodanów i cukrów prostych, czy/i nagłym przejściu na jakąś beznadziejną, szkodliwą dietę mono/głodówkową (nawet nie próbuj! ), miast schudnąć, organizm prędko spali w pierwszej kolejności właśnie owe mięśnie i zostanie sam tłuszczyk (w dodatku z tendencją do dalszego odkładania się).
__________________
Oglądając się lecz nigdy nie cofając - naprzód~!

AiShinigami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 07:52   #6
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: diety,bez sportu,schudniecie

Przeciez nawer uprawiajac sport kobietom miesnie wcale tak szybko nie rosna (o ile w ogole rosna, moze po prostu zaczynaja byc widoczne), spacery na pewno nie zaszkodza, a wzmocnia twoj organizm,
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 08:16   #7
knov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 47
Dot.: diety,bez sportu,schudniecie

Mam taki sam wzrost jak ty Ważę obecnie ok 49-50 kg i bardzo dobrze Cie rozumiem, że możesz nie czuć się komfortowo.

Jasne, że schudniesz bez sportu. Sama się kiedyś dawno temu tak skutecznie odchudzałam. Najlepiej, tak jak już ktoś powiedział, wprowadź jakieś formy aktywności jak np spacery ... Cokolwiek na co możesz sobie pozwolić
knov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.