niechciany brzusio ! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-29, 19:01   #1
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Unhappy

niechciany brzusio ! :(


Chciałabym zapytać czy przypadkiem nie mam nadwagi . Jestem bardzo wysoka , mam 186 cm i ważę 69 kg . Mam bardzo szerokie biodra trochę , a nawet więcej niż trochę tłuszczyku na nich i na brzuchu ( . Jak mogę się tego pozbyć . Jakieś rady ???
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 02:38   #2
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: niechciany brzusio ! :(

Próbowałaś ćwiczeń? Wygląd brzucha poprawi się, jeżeli mięśnie będą rozwinięte.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 06:59   #3
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Dot.: niechciany brzusio ! :(

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Próbowałaś ćwiczeń? Wygląd brzucha poprawi się, jeżeli mięśnie będą rozwinięte.
NO próbowałam . A znasz może jakieś sprawdzone ćwiczenia , w necie jest tego pełno dlatego nie wiem za co się wziąść :d
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 15:31   #4
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: niechciany brzusio ! :(

Według mnie każde ćwiczenia zadziałają. Najczęściej robię Mel B - 10 minutowy trening brzucha.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 20:41   #5
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Dot.: niechciany brzusio ! :(

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Według mnie każde ćwiczenia zadziałają. Najczęściej robię Mel B - 10 minutowy trening brzucha.
ok spróbuję , dzięki
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 19:17   #6
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: niechciany brzusio ! :(

Ja też polecam 10 minut Mel. Ćwiczenia po prostu są super. Ciekawe, zachęcające. A Mel jest strasznie urocza. Poza tym jej ciało zachęca. Ona też ma szerokie biodra i wygląda super. Możesz też dołożyć cardio 15 minut tak dla zdrowia i urody z 2 razy w tygodniu.
Poza tym szerokie biodra to może być atut. Nie zmienisz ich. Pozbędziesz się kilku cm tłuszczyku, który się tam zgromadził, ale kości nie usuniesz Wielu facetów kręcą szerokie biodra, choć oczywiście znajdą się i fanatycy pasa wąskiego jak u faceta, co wygląda niesmacznie według mnie.
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 23:29   #7
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: niechciany brzusio ! :(

Cytat:
Napisane przez patrycja128 Pokaż wiadomość
Chciałabym zapytać czy przypadkiem nie mam nadwagi . Jestem bardzo wysoka , mam 186 cm i ważę 69 kg . Mam bardzo szerokie biodra trochę , a nawet więcej niż trochę tłuszczyku na nich i na brzuchu ( . Jak mogę się tego pozbyć . Jakieś rady ???
To jest całkiem niska waga, chociaż w normie, więc mało prawdopodobne, żebyś miała nadwagę.
Najprawdopodobniej masz problemy z akceptacją swojej figury albo jesteś niewysportowana, i tyle. Luźne mięśnie mogą przypominać nieco tłuszcz. Szerokie biodra są normalne u kobiety, nieco tłuszczu na brzuchu też, może po prostu twoje wyobrażenia o idealnej figurze są przesadzone. Ale twoje ciało to twoja sprawa, skoro ci to bardzo przeszkadza to radzę raczej robić ukierunkowane ćwiczenia na brzuch i okolice, bo nadwagi nie masz. Ale nie licz na to, że biodra ci się zrobią diametralnie inne i zresztą po co? Szerokie biodra przy wysokim wzroście to zaleta, z wąskimi wyglądałabyś jak patyk.

Aha, a upewnij się czy masz na brzuchu tłuszcz czy może brzuch ci wystaje, bo w drugim przypadku lepiej pomyśleć o zmianach w żywieniu - po pewnych pokarmach brzuch może się "wypuczać" i nagle wyglądasz o wiele kilogramów więcej. Różnica wizualnie jest ogromna, szczególnie jeśli poza tym jest się szczupłą osobą. Są takie rzeczy, po których prawie wszystkim brzuch wystaje, ale często jest to kwestia indywidualna i trzeba zaobserwować.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.