Przesadzona dane dotyczące masturbacji? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 10:09   #1
schowanapodsloncem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7

Przesadzona dane dotyczące masturbacji?


Ostatnio przeglądałam strony w necie i trafiłam na artykuł opisujący temat masturbacji. Było tam napisane, że robi to ponad 90 % chłopców i około 80 % dziewczyn w wieku nastoletnim. Nawet poruszyłam ten temat ze swoich chłopakiem bo uważam że te dane są grubo przesadzone. Z nich wynika jakby prawie wszyscy nastolatkowie to robili regularnie, a ja z tym się nie zgadzam. Owszem mogę się zgodzić, że każdy z nas coś tam próbował choćby z ciekawości, ale moim zdaniem osoba która spróbowała raz czy dwa, czy nawet kilkanaście, a potem nie wracała do tych czynności, nie powinno się określać, że on/ona uprawia masturbację. Mój chłopak przyznał, że jako nastolatek miał polucję, więc jakby to robił regularnie to one by nie występowały, wniosek z tego, że tez nie był nałogowym onanistą. Zakładam ten wątek z czystej ciekawości, abyście napisali swoje opinie na ten temat, i czy są osoby które tego nie robiły regularnie? Sądzę, że takich osób jest dużo, a nawet bardzo dużo.
schowanapodsloncem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 11:34   #2
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Przesadzona dane dotyczące masturbacji?

who cares? chciałabym mieć takie problemy.
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 11:39   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Przesadzona dane dotyczące masturbacji?

Znaczy, wszystkie osoby które się regularnie masturbują to "nałogowi onaniści"?

W życiu by mi nie przyszło do głowy kogokolwiek wypytywać czy się masturbował jako nastolatek
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 12:07   #4
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Przesadzona dane dotyczące masturbacji?

Wg mnie też sa ostro przesadzone, ale na wizażu panuje przekonanie, że KAŻDY facet to robi, dawno temu prowadziłam nawet dyskusje na ten temat, podczas której dowiedziałam się, że jestem głupia i naiwna
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 12:19   #5
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Przesadzona dane dotyczące masturbacji?

Co, chłopak się boi, że się wyda, a Ty się boisz, że to mogłaby być prawda?
Śmieszy mnie podchodzenie do cielesności z takim namaszczeniem. Ludzi, jak facet miał zyczenie pobawić się w dzieciństwie [czy nawet w dorołości] to who cares? Jej, trzeba zaraz lecieć na wizaż i się upewniać, czy aby statystyki się mylą? Przecież mój Misiaczek taki nie jest!
Mam wrażenie, że czasem ludzkie życie kręci się wokół d*y.
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 12:21   #6
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Przesadzona dane dotyczące masturbacji?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Znaczy, wszystkie osoby które się regularnie masturbują to "nałogowi onaniści"?

W życiu by mi nie przyszło do głowy kogokolwiek wypytywać czy się masturbował jako nastolatek
Też mnie to rozbawiło. To tak jakby założyć, że wszyscy ludzie, którzy regularnie uprawiają seks, są od niego uzależnieni.

Też bym nie wypytywała o to ludzi.
Dziwi mnie założenie, że jeśli chłopak miał polucje, to oznacza, ze nie masturbował się regularnie. Tak to nie działa.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 13:57   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Przesadzona dane dotyczące masturbacji?

Proponowalabym skupić sie na sferze psychicznej a nie seksualnej....
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 14:01   #8
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Przesadzona dane dotyczące masturbacji?

Cytat:
Napisane przez schowanapodsloncem Pokaż wiadomość
Ostatnio przeglądałam strony w necie i trafiłam na artykuł opisujący temat masturbacji. Było tam napisane, że robi to ponad 90 % chłopców i około 80 % dziewczyn w wieku nastoletnim. (...) Z nich wynika jakby prawie wszyscy nastolatkowie to robili regularnie, a ja z tym się nie zgadzam.
Jak bardzo regularnie? Jest różnica pomiędzy trzy razy dziennie, codziennie, a raz w miesiącu, miesiąc w miesiąc. To i to jest jakąś regularnością. Przy pierwszej częstotliwości można się zastanowić czy to nie za często, ale przy drugiej?
Cytat:
moim zdaniem osoba która spróbowała raz czy dwa, czy nawet kilkanaście, a potem nie wracała do tych czynności, nie powinno się określać, że on/ona uprawia masturbację.
A skąd wiesz ile z tych osób które zakwalifikowano jako "robiące to", rzeczywiście masturbowało się raz i już nigdy więcej? Masz jakieś dane na ten temat? Przeprowadziłaś badania?

Cytat:
Mój chłopak przyznał, że jako nastolatek miał polucję, więc jakby to robił regularnie to one by nie występowały, wniosek z tego, że tez nie był nałogowym onanistą.
Wniosek z tego taki, że nazywasz każdego, kto "robi to" regularnie raz na tydzień - nałogowym onanistą, dobrze rozumiem?
Cytat:
Zakładam ten wątek z czystej ciekawości, abyście napisali swoje opinie na ten temat, i czy są osoby które tego nie robiły regularnie? Sądzę, że takich osób jest dużo, a nawet bardzo dużo.
Najpierw napisz co rozumiesz przez sformułowanie "regularnie", bo to tak bardzo nic nie znaczy, że ciężko się wypowiedzieć.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 17:06   #9
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Przesadzona dane dotyczące masturbacji?

Cytat:
Napisane przez schowanapodsloncem Pokaż wiadomość
Ostatnio przeglądałam strony w necie i trafiłam na artykuł opisujący temat masturbacji. Było tam napisane, że robi to ponad 90 % chłopców i około 80 % dziewczyn w wieku nastoletnim. Nawet poruszyłam ten temat ze swoich chłopakiem bo uważam że te dane są grubo przesadzone. Z nich wynika jakby prawie wszyscy nastolatkowie to robili regularnie, a ja z tym się nie zgadzam. Owszem mogę się zgodzić, że każdy z nas coś tam próbował choćby z ciekawości, ale moim zdaniem osoba która spróbowała raz czy dwa, czy nawet kilkanaście, a potem nie wracała do tych czynności, nie powinno się określać, że on/ona uprawia masturbację. Mój chłopak przyznał, że jako nastolatek miał polucję, więc jakby to robił regularnie to one by nie występowały, wniosek z tego, że tez nie był nałogowym onanistą. Zakładam ten wątek z czystej ciekawości, abyście napisali swoje opinie na ten temat, i czy są osoby które tego nie robiły regularnie? Sądzę, że takich osób jest dużo, a nawet bardzo dużo.

Przyznaję się, nie masturbuję się regularnie. Czasem codziennie, później 3 dni przerwy, później 7 razy dziennie, póżniej cały tydzień po 2 razy dziennie. Okropnie nieregularnie, właściwie jakbym wcale się nie masturbowała, nie?
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 21:33   #10
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Przesadzona dane dotyczące masturbacji?

Cytat:
Napisane przez schowanapodsloncem Pokaż wiadomość
Ostatnio przeglądałam strony w necie i trafiłam na artykuł opisujący temat masturbacji. Było tam napisane, że robi to ponad 90 % chłopców i około 80 % dziewczyn w wieku nastoletnim. Nawet poruszyłam ten temat ze swoich chłopakiem bo uważam że te dane są grubo przesadzone. Z nich wynika jakby prawie wszyscy nastolatkowie to robili regularnie, a ja z tym się nie zgadzam. Owszem mogę się zgodzić, że każdy z nas coś tam próbował choćby z ciekawości, ale moim zdaniem osoba która spróbowała raz czy dwa, czy nawet kilkanaście, a potem nie wracała do tych czynności, nie powinno się określać, że on/ona uprawia masturbację. Mój chłopak przyznał, że jako nastolatek miał polucję, więc jakby to robił regularnie to one by nie występowały, wniosek z tego, że tez nie był nałogowym onanistą. Zakładam ten wątek z czystej ciekawości, abyście napisali swoje opinie na ten temat, i czy są osoby które tego nie robiły regularnie? Sądzę, że takich osób jest dużo, a nawet bardzo dużo.
what? no chyba nie
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 15:40   #11
Adonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9
Dot.: Przesadzona dane dotyczące masturbacji?

Przecież sama napisałaś 80% dziewczyn. Widocznie należysz to tych 20%, a chłopak widząc twoje nastawienie, nie będzie taki głupi żeby się przyznał.
Adonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 16:02   #12
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Przesadzona dane dotyczące masturbacji?

Ciekawy temat :-D dane dotyczące facetów mogą być prawdziwe. W przypadku dziewczyn mam wątpliwości, chociaż... Spotkałam się raz z koleżankami i tylko ja z tej całej grupy miałam chłopaka, no i dziewczyny głośno żaliły się, że mają spore potrzeby i muszą poszukać sobie faceta, a ja mam dobrze. :-D:-D Czułam się nieco niezręcznie, ponieważ nie jestem zbyt wylewna w tych tematach, a one będac wtedy młodymi dziewczynami chciały na gwałt znaleźć sobie towarzysza-zaspokojacza (dosłownie) ;-)
Sądzę, że kobiety masturbują się również często co mężczyźni, jednak temat ten nie jest zbyt głośno poruszany.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 17:02:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.