Lipcówki 2017 ❤ - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-10, 10:23   #181
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Ja idę 22.11 i powinnam juz widzieć serduszko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 11:12   #182
klaudiakala
Raczkowanie
 
Avatar klaudiakala
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 117
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Gosiutka Pokaż wiadomość
Klaudiakala Witaj

chciałam zapytać kiedy byłaś u lekarza i widziałaś serduszko?

Pytam ponieważ, idę w poniedziałek wg moich obliczeń będzie 6tyg 2d ( ale nie jestem pewna czy dobrze liczę) i zastanawiam się czy już będzie widać <3
Dokładnie byłam: 6tydz 4dni więc myślę,że powinnaś widzieć jeśli to dobre obliczenia
klaudiakala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 11:48   #183
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Chodzicie do gina prywatnie czy na NFZ? Ja chodzę ogólnie prywatnie bo stówka na rok to spoko ale teraz się zastanawiam bo wizyty+badania.. Spotkałam się też z tym, że niektóre mamusie chodzą i prywatnie i na NFZ i mają własnie badania za free. Możecie powiedzieć jak jest u Was? Jeśli chodzi się i prywatnie i państwowo to gdzie zakładamy kartę ciąży?
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 12:10   #184
Werka3333
Raczkowanie
 
Avatar Werka3333
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 182
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Chodzicie do gina prywatnie czy na NFZ? Ja chodzę ogólnie prywatnie bo stówka na rok to spoko ale teraz się zastanawiam bo wizyty+badania.. Spotkałam się też z tym, że niektóre mamusie chodzą i prywatnie i na NFZ i mają własnie badania za free. Możecie powiedzieć jak jest u Was? Jeśli chodzi się i prywatnie i państwowo to gdzie zakładamy kartę ciąży?
Ja w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie i za wszystko płaciłam i za wizyty i za badania. Ale człowiek był zielony w tym i wolałam wiedzieć konkretniej. Teraz chodzę i prywatnie i na nfz prywatnie do swojego gina od pierwzej ciąży bo ma lepszy sprzęt ale będę do niego chodzić rzadziej a na nfz bo chce żeby mi robili badania za free Karty ciąży mam założone i tu i tu pytałam się położnej to powiedziała że to nie przeszkadza

A tak poza tym to byłam wczoraj prywatnie u swojego gina był to 6t5d (wg moich wyliczeń). I widać było już pięknie serduszko 114 uderzeń/min i termin z USG to 4.07.2017r a tydz z USG to 6t1d a moja fasolka ma wg niego 3,9mm Następna wizyta prywatnie 21.12 i zrobimy wtedy badania prenatalne a na nfz 9.12
Werka3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 12:12   #185
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Werka3333 Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie i za wszystko płaciłam i za wizyty i za badania. Ale człowiek był zielony w tym i wolałam wiedzieć konkretniej. Teraz chodzę i prywatnie i na nfz prywatnie do swojego gina od pierwzej ciąży bo ma lepszy sprzęt ale będę do niego chodzić rzadziej a na nfz bo chce żeby mi robili badania za free Karty ciąży mam założone i tu i tu pytałam się położnej to powiedziała że to nie przeszkadza

A tak poza tym to byłam wczoraj prywatnie u swojego gina był to 6t5d (wg moich wyliczeń). I widać było już pięknie serduszko 114 uderzeń/min i termin z USG to 4.07.2017r a tydz z USG to 6t1d a moja fasolka ma wg niego 3,9mm Następna wizyta prywatnie 21.12 i zrobimy wtedy badania prenatalne a na nfz 9.12


Ooo to tez poszukam jakiegoś gina na NFZ zeby chociaż badania mieć za free


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 12:17   #186
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Ja idę 22.11 i powinnam juz widzieć serduszko
o rety! Taedio! Ja cie tu widze! GRATULUJE!
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 12:28   #187
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
o rety! Taedio! Ja cie tu widze! GRATULUJE!


Hej kochana dziekuje!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-10, 12:40   #188
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Ja chodzę prywatnie. Dzięki mojej Pani ginekolog jestem w ciąży, dodatkowo pracuje w szpitalu. A na NFZ niestety nie przyjmuje. Poza tym ciąża bliźniacza jest ciążą wysokiego ryzyka i podjęliśmy z mężem decyzję że stać nas na wizyty i badania A mój komfort jest bardzo ważny, bo gdy coś mnie niepokoi zawsze mogę zadzwonić do lekarza. Zresztą do lekarzy na NFZ zawsze trafiam bardzo źle.
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 13:00   #189
mariolaw_132
Zakorzenienie
 
Avatar mariolaw_132
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 636
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez invisible_me Pokaż wiadomość
O chorobach Kuby wiedzieliśmy od 21 tygodnia, na usg prenatalnym w 12 tyg bylo w porządku, wszystkie parametry w normie, przezierność karkowa idealna, kosc nosowa w normie. Dopiero na usg połówkowym wyszły rozległe wady serca, miałam kordocenteze i wyszła wada genetyczna. Czasem usg nie musi pokazać zewnętrznych objawów. U Kuby ich nie było wcale, nawet po porodzie lekarze mówili, że wygląd zewnętrzny ma zdrowego dziecka. Niestety wady serca były tak rozległe, ze po prostu letalne... Ale dzielnie walczył ile mógł

Teraz idę do programu badań prenatalnych, obowiązkowo echo serca. Ale wiemy też że już na pewno nie podejdziemy do amniopunkcji, gdyby nie ona Kuba nie urodziłby się tak szybko. Mieliśmy z TŻ badane kariotypy i są w normie więc liczę na to, ze wady genetyczne ominiemy. Ale ta ciąża to będzie ciagle strach i maratony od lekarza do lekarza.
U mnie byl ZE i ja mialam T w 24tc.
Moj synek tez sie nazywa Jakub
Strach bedzie wielki ale zycze Ci z calego serca aby zycie wynagrodzilo Ci cierpienie.
__________________
Niespełnione Marzenia:
11.04.2013, 11.09.2013, 27.08.2014
Nasze wyczekane, wymodlone szczęście 24.09.2015
mariolaw_132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 13:18   #190
invisible_me
Raczkowanie
 
Avatar invisible_me
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 73
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez mariolaw_132 Pokaż wiadomość
U mnie byl ZE i ja mialam T w 24tc.
Moj synek tez sie nazywa Jakub
Strach bedzie wielki ale zycze Ci z calego serca aby zycie wynagrodzilo Ci cierpienie.
U mnie poród został wywołany przez lekarzy w 26tc z powodu rozległej infekcji i zagrożenia mojego życia, wyciekały mi wody płodowe i tak to sie potoczyło...

Ja w pierwszej ciąży chodziłam tylko prywatnie i to był majątek. Teraz chodzę i prywatnie i na nfz ale to dlatego, ze jestem też w programie badań prenatalnych więc musiałam mieć skierowanie od lekarza nfz Także właściwie będę miała 3 opieki: prywatnie, nfz i program badań prenatalnych :P
__________________
22.12.2015 Jakub (26tc)

"Dzieli nas tylko czas..."
invisible_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 13:52   #191
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Hej przywitam się jeszcze raz
Mam parę pytań
Jak najlepiej liczyć tydzień ciąży?
Czy któraś z was musiała rzucać palenie? Trudno było?
Lepiej prywatny ginekolog czy na NFZ? Ja na NFZ trafiłam bardzo źle i chyba pójdę do prywatnego.
Jak wybrać położną?

Póki co o ciąży wiem tylko ja i narzeczony który w temacie też jest zielony. A nie mam się do kogo zwrócić z tymi (nie)banalnymi pytaniami.
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-10, 14:30   #192
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Dziewczyny dostałam plamienia!!! Tak bardzo się boję, na 17.45 idę do mojej gin wyprosiłam wizytę. Boje się że strace to maleństwo...Dziś powinna być @ ale już od kilku dni testy były pozytywne, nawet jeszcze przed chwila powtórzyłam i są dwie wyrazne kreski
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 14:40   #193
invisible_me
Raczkowanie
 
Avatar invisible_me
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 73
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam plamienia!!! Tak bardzo się boję, na 17.45 idę do mojej gin wyprosiłam wizytę. Boje się że strace to maleństwo...Dziś powinna być @ ale już od kilku dni testy były pozytywne, nawet jeszcze przed chwila powtórzyłam i są dwie wyrazne kreski
No to do lekarza i pewnie da duphaston. A plamienia w terminie miesiączki się zdarzają, ja miałam tak do 4 miesiąca a ciąża nie była zagrożona.
__________________
22.12.2015 Jakub (26tc)

"Dzieli nas tylko czas..."
invisible_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 14:41   #194
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Hej przywitam się jeszcze raz
Mam parę pytań
Jak najlepiej liczyć tydzień ciąży?
Czy któraś z was musiała rzucać palenie? Trudno było?
Lepiej prywatny ginekolog czy na NFZ? Ja na NFZ trafiłam bardzo źle i chyba pójdę do prywatnego.
Jak wybrać położną?

Póki co o ciąży wiem tylko ja i narzeczony który w temacie też jest zielony. A nie mam się do kogo zwrócić z tymi (nie)banalnymi pytaniami.
Hej
Liczy się od pierwszego dnia poprzedniej @ (chyba )
Nigdy nie paliłam więc tutaj nie pomogę
Ja chodze prywatnie bo nie znalazłam fajnego na NFZ ale chyba znajdę jakiegoś byle mieć badania za free ale prowadzić będę prywatnie.
Na ostatnie pytanie nie odpowiem bo sama nie mam pojęcia. :P Ale myślę, ze położną wybiera się duuużo później

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam plamienia!!! Tak bardzo się boję, na 17.45 idę do mojej gin wyprosiłam wizytę. Boje się że strace to maleństwo...Dziś powinna być @ ale już od kilku dni testy były pozytywne, nawet jeszcze przed chwila powtórzyłam i są dwie wyrazne kreski
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! Czytałam, że czasami zdarzają się plamienia w dniu spodziewanej @ także spokojnie stres tutaj nie pomaga pisz nam tutaj co u Was
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 15:12   #195
mariolaw_132
Zakorzenienie
 
Avatar mariolaw_132
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 636
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Hej przywitam się jeszcze raz
Mam parę pytań
Jak najlepiej liczyć tydzień ciąży?
Czy któraś z was musiała rzucać palenie? Trudno było?
Lepiej prywatny ginekolog czy na NFZ? Ja na NFZ trafiłam bardzo źle i chyba pójdę do prywatnego.
Jak wybrać położną?

Póki co o ciąży wiem tylko ja i narzeczony który w temacie też jest zielony. A nie mam się do kogo zwrócić z tymi (nie)banalnymi pytaniami.
Ja jestem 'niedzielnym' palaczem i przestalam z dnia na dzien

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam plamienia!!! Tak bardzo się boję, na 17.45 idę do mojej gin wyprosiłam wizytę. Boje się że strace to maleństwo...Dziś powinna być @ ale już od kilku dni testy były pozytywne, nawet jeszcze przed chwila powtórzyłam i są dwie wyrazne kreski
Zaciskam kciuki a by wszystko bylo dobrze.
__________________
Niespełnione Marzenia:
11.04.2013, 11.09.2013, 27.08.2014
Nasze wyczekane, wymodlone szczęście 24.09.2015
mariolaw_132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 16:28   #196
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Dziewczyny ostrzegam przed lekarzami na NFZ. Ja dziś byłam u jednego i wyszłam z płaczem. Babka powiedziała że za wczesnie na porwierdzenie ciąża, że to moje wymysły. Że pewnie okres mi się tyko spóźnia a testy mogą kłamać... zbadali boleśnie palcem u powiedziała że może coś być ale nie musi, jeszcze za wcześnie. Zwatpilam i nie wiem co teraz ... testy kłamią ?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

5t2d dziś mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja




Edytowane przez karolinuuusia
Czas edycji: 2016-11-10 o 16:48
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 17:01   #197
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostrzegam przed lekarzami na NFZ. Ja dziś byłam u jednego i wyszłam z płaczem. Babka powiedziała że za wczesnie na porwierdzenie ciąża, że to moje wymysły. Że pewnie okres mi się tyko spóźnia a testy mogą kłamać... zbadali boleśnie palcem u powiedziała że może coś być ale nie musi, jeszcze za wcześnie. Zwatpilam i nie wiem co teraz ... testy kłamią ?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

5t2d dziś mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robiłaś betę? U mnie gin, mimo że prywatnie i bardzo chwalony, dopiero na podstawie podwójnej bety (co 48h) podejmuje jakiekolwiek działania w stylu USG, zlecanie badań, ew. luteina, jeśli trzeba.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 17:06   #198
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Ja mam problem bo zrobiłam betę wczoraj a jutro lab zamknięte


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 17:28   #199
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Byłam u innego lekarza i potwierdzil ciążę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-10, 17:38   #200
Werka3333
Raczkowanie
 
Avatar Werka3333
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 182
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Byłam u innego lekarza i potwierdzil ciążę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i to najważniejsze gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 17:42   #201
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

[QUOTE=karolinuuusia;67392 876]Dziewczyny ostrzegam przed lekarzami na NFZ. Ja dziś byłam u jednego i wyszłam z płaczem. Babka powiedziała że za wczesnie na porwierdzenie ciąża, że to moje wymysły. Że pewnie okres mi się tyko spóźnia a testy mogą kłamać... zbadali boleśnie palcem u powiedziała że może coś być ale nie musi, jeszcze za wcześnie. Zwatpilam i nie wiem co teraz ... testy kłamią ?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

Ja dziś tez po wizycie złapałam mega dola. Szukam lekarza prywatnego. Nie znam lubelskich lekarzy ale już wiem jedno - Ci na NFZ są niepoważni. Takiego braku kompetencji się nie spodziewałam...
Evet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 17:51   #202
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cześć dziewczyny

W 5 cyklu starań, kiedy przestałam w końcu myśleć o tym 24/7 zobaczyłam 2 kreski

Aktualnie jestem w 6 tygodniu ciąży (5 tyg. i 0 dni), betę robiłam w poniedziałek i środę, pięknie przyrosła Planowana data porodu to 13.07, na USG jestem zapisana na 23.11 ale jak nie wytrzymam, to pójdę 18.11

Z objawów to albo nie śpię w nocy, albo zasypiam o 19:00 i śpię do rana, piersi są wrażliwe, dzisiaj po raz pierwszy poczułam rano coś pomiędzy mdłościami a dziwnym posmakiem w ustach.

Czy Wy też macie taką emocjonalną sinusoidę - od euforii po totalne schizy czy wszystko jest dobrze? I ogólnie świruję, bo mam wrażenie, że powinnam teraz jeść tylko bio-korzonki i popijać źródlaną wodą, żeby mieć pewność, że sobie nie szkodzę
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 18:23   #203
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Dziewczyny wróciłam. Dostałam luteinę 2 razy dziennie. Nie badała mnie bo powiedziała że na tym etapie może nie być nic widać i niepotrzebnie będę się denerwować. Mam zrobić betę dziś i w sobotę. Dziś zrobiłam zaraz jak zobaczyłam plamienie wynik 280,09 zobaczymy co pokarze sobotni. Doktor powiedziała że takie plamienia mogą się zdarzać i trzeba czekać i tyle. Mam nadzieję że będzie dobrze


---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Byłam u innego lekarza i potwierdzil ciążę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolinusia super fakt trochę szybko poszłaś ale żaden lekarz nie powinien cię tak potraktować

Dlatego ja chodzę prywatnie, a za dzisiejszą poradę nawet nic nie zapłaciłam

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Witam wszystkie nowe lipcówki
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 18:44   #204
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Jestem prywatnie umówiona na 21. 11 tak jak pisalam ale naczytalam się was że zaraz po II kreseczkacb idziecie to i ja poszłam... dostałam nawet l4. Mam tylozgiecie macicy I podobno przy tym o wiele ciężej zajęć w ciążę i pomogły tylko nogi do góry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Bede chodziła prywatnie na pewno i do tego co udało mi się dziś dostać na NFZ ale tego kompetentnego. Badania zawsze darmowe, dostałam już na krew

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 18:49   #205
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Lipcówki 2017 ❤

Baby - super!
Ja umówiłam sie do endo na przyszły tydzien bo wyszło mi trochę za wysokie tsh. Nie mam problemów z tarczyca ale wole to skontrolować, szczególnie w ciąży także 2 stówki nie moje no ale mam nadzieje, ze to jednorazowa wizyta.

Myśle sobie tak teraz czy przełożenie wizyty o tydzien wcześniej był dobrym posunięciem - czy juz bedzie widać serduszko.. Nie chciałabym iść tydzien po tygodniu na wizytę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 19:41   #206
invisible_me
Raczkowanie
 
Avatar invisible_me
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 73
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Ja tez mam wizytę dopiero 21.11 ale po pierwsze moja gin nie ma wcześniejszych terminów, czeka się do niej około miesiąca a przyjmuje prywatnie i bierze 200zł za wizytę... A po drugie ope chce się znowu denerwować. Z Kuba poszłam trochę za szybko i był zarodek bez akcji serca. Stresu później wole już nie powtarzać sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.12.2015 Jakub (26tc)

"Dzieli nas tylko czas..."
invisible_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 20:27   #207
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Hej hej. Można dołączyć? ?
Mam na imię Aneta i 27 lat .
2.11 zobaczyłam dwie wymarzone kreski❤
Do lekarza idę dopiero 28.11.
Według moich obliczeń tp ok 10 lipiec.
Mamy już córeczkę z września 2014 ☺



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 20:42   #208
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez invisible_me Pokaż wiadomość
Ja tez mam wizytę dopiero 21.11 ale po pierwsze moja gin nie ma wcześniejszych terminów, czeka się do niej około miesiąca a przyjmuje prywatnie i bierze 200zł za wizytę... A po drugie ope chce się znowu denerwować. Z Kuba poszłam trochę za szybko i był zarodek bez akcji serca. Stresu później wole już nie powtarzać sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No ja mam wizytę 22.11, przełożyłam z 29.11. Myślicie, ze bedzie juz serduszko? Ostatnia @ 9.10


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Hej hej. Można dołączyć? ?
Mam na imię Aneta i 27 lat .
2.11 zobaczyłam dwie wymarzone kreski
Do lekarza idę dopiero 28.11.
Według moich obliczeń tp ok 10 lipiec.
Mamy już córeczkę z września 2014 ☺



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Hej, hej
Gratuluje 2 kreseczek i córeczki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 20:55   #209
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Jestem umówiona na środę na USG bo już ma być widoczne serduszko. Teraz mam 5t5d. I dostałam skierowanie na krew. Już było widać po szyjce ze ciąża jest. Chodzę prywatnie. I tez albo jestem w euforii albo się martwię o dzidzię albo ze wyniki będą złe
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 20:57   #210
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Ochlonelam trochę... usg miałam robione już przez brzuch i ciążę było widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja




Edytowane przez karolinuuusia
Czas edycji: 2016-11-10 o 20:58
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-14 01:23:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.