Lipcówki 2017 ❤ - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-18, 14:29   #811
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

w ogóle to do wszystkich współsmarkających - moja gin powiedziała, że to normalne, bo śluzówka się rozpulchnia i że jeśli się nie jest ogólnie przeziębionym to może być objaw ciąży

zrobiłam masło czosnkowe, czosnek i masło w proporcjach 1:1 pali jak #@#(%#*!@# ale powinno nam pomoc byc zdrowymi
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 14:40   #812
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Moje IQ tez nie za dobre hah chyba dodatkowo przeziębienie na mnie tak działa, przed chwilą prawie poslodzilam ziemniaki, choć w lewej ręce trzymałam sól

Moja mama jak się dowiedziała to się poplakala oczywiście ze szczęścia zawsze chciała mieć więcej dzieci a miała mnie tylko jedna.

Rodzice tz jeszcze nie wiedzą poczekam może na mikołajki jeśli wytrzymam :P na pewno też się bardzo ucieszą to będzie 3 wnuk ale będą mieli dwóch z jednego roku, bo siostra tz tez jest w ciąży
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 15:23   #813
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Mieliśmy jutro jechać do rodziców ale w tej sytuacji nie wiem.. cały dzień źle się czuje jeśli chcemy jeszcze ukryć to jeśli pojedziemy nie ukryjemy bo ewidentnie widać że mi coś jest... mama już od kilku dni dzwoni żebyśmy przyjechali i weź człowieku bądź mądry...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 16:04   #814
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Mieliśmy jutro jechać do rodziców ale w tej sytuacji nie wiem.. cały dzień źle się czuje jeśli chcemy jeszcze ukryć to jeśli pojedziemy nie ukryjemy bo ewidentnie widać że mi coś jest... mama już od kilku dni dzwoni żebyśmy przyjechali i weź człowieku bądź mądry...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze możesz powiedziec ze chyba masz grypę żołądkowa. Daleko od prawdy nie będziesz
Evet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 16:19   #815
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Kupiłam 2 opakowania tych gwiazdek i



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 16:51   #816
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Kupiłam 2 opakowania tych gwiazdek i
uwieelbiam takie rzeczy
niestety mój najmłodszy koteł też je uwielbia. jeść i mordować
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 17:26   #817
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 776
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Kupiłam 2 opakowania tych gwiazdek i



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja kupiłam takie same w zeszłym roku w Empiku do tej pory wiszą u nas na łóżeczku, w nocy dają fajne lekkie światło, dawnej włączałam je do karmienia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nonie_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-18, 17:36   #818
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez electric blue Pokaż wiadomość
Ja tak samo Od wczoraj się zaczęło, jakby ktoś mnie ścisnął w brzuchu to na bank bym zwymiotowała W nocy spać nie mogłam, bo tak muliło jakbym za dużo alko się napiła Do tego lekkie zawroty głowy. O ciąży nikt nie wie oprócz męża, więc muszę udawać, że jest ok



ciesz się, póki możesz


O kurczę tyle czasu wytrzymałaś już w tajemnicy, podziwiam Ja wiem od tygodnia i tak mnie korci, żeby się tym z kimś podzielić, że ledwo trzymam język za zębami Chcemy powiedzieć najbliższej rodzinie i przyjaciołom jak na usg będzie już serduszko i dostanę kartę ciąży. Reszta rodziny pewnie dowie się na święta

Wczoraj byłam u lekarza. Beta wyszła 1060, jutro idę na powtórkę + morfologia i mocz. Trochę mnie zdziwiło, że nie dostałam badań na kiłę, hiv i zapalenia wątroby, bo czytałam, że jest to obligatoryjne Byłam w medicoverze, mam tam pakiet medyczny, który również obejmuje te badania. No nic, dopytam przy następnej wizycie.
Na usg było widać malutką kropeczkę, niestety okazało się, że mam łukowatą macicę, a taka budowa może być przyczyną poronienia -> profilaktycznie dała mi duphaston. Trochę się tym zmartwiłam, bo do ginekologa chodzę systematycznie od dobrych 10 lat i nikt jeszcze mi takiej diagnozy nie postawił
Masz lukowata macie czyli tyłozgięcie macicy? Ja mam właśnie tyłozgięcie chodź żyje 28 lat i nikt mi tego nie powiedział

A ja też dorzucę swoje 3 grosze...
To moja 1 ciąża i jestem w około 4 tygodniu chodź wg moich obliczeń co najmniej powinnam być w 5 bo ostatni oraz okres miałam 8 października .
Tydzień temu zaczęłam plamić i wpadłam w panikę. Doktor mi przepisała progesteron i czekam....
Kazała mi się nie denerwować i powiedziała że widzi pecherzyk.
5 albo 6 grudnia idę na kolejną wizytę sprawdzić bicie serduszka... Wtedy dopiero się będę stresowała.

Z objawów mam mega wrażliwe cycki - najchętniej na noc bym stanika nie sciagala, mam zaparcia, mega wzdęcia i coś mam z dziąsłami jak myje zęby...

Ale to plamienie oby już tylko dobrze było!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2016-11-18 o 18:23
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 17:37   #819
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
Ja kupiłam takie same w zeszłym roku w Empiku do tej pory wiszą u nas na łóżeczku, w nocy dają fajne lekkie światło, dawnej włączałam je do karmienia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja tez powieszę gdzieś w pokoju dziecka (jak juz bedzie ) narazie beda w salonie jak ozdoba na święta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 17:49   #820
Werka3333
Raczkowanie
 
Avatar Werka3333
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 182
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
To jeszcze jedno nas łączy też w styczniu kończę 28😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Etusia a z którego dnia stycznia jestes? Ja z 15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 18:06   #821
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 776
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Masz lukowata macie czyli tyłozgięcie macicy? Ja mam właśnie tyłozgięcie chodź żyje 28 lat i nikt mi tego nie powiedział

A ja też dorzucę swoje 3 grosze...
To moja 1 ciąża i jestem w około 4 tygodniu chodź wg moich obliczeń co najmniej powinnam być w 5 bo ostatni oraz okres miałam 8 listopada.
Tydzień temu zaczęłam plamić i wpadłam w panikę. Doktor mi przepisała progesteron i czekam....
Kazała mi się nie denerwować i powiedziała że widzi pecherzyk.
5 albo 6 grudnia idę na kolejną wizytę sprawdzić bicie serduszka... Wtedy dopiero się będę stresowała.

Z objawów mam mega wrażliwe cycki - najchętniej na noc bym stanika nie sciagala, mam zaparcia, mega wzdęcia i coś mam z dziąsłami jak myje zęby...

Ale to plamienie oby już tylko dobrze było!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chyba chciałaś napisać 8 października? to tak jak u mnie i spokojnie, ja tez podejrzewam u siebie późną owulkę, tez był przedwczoraj tylko pęcherzyk. Ja na następną wizytę idę 30 listopada. Nie martw się, na pewno juz ujrzymy serduszka wtedy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nonie_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-18, 18:10   #822
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Kupiłam 2 opakowania tych gwiazdek i



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Śliczne są te gwiazdki. Moja mama takich szukała na baterie i akurat jej powiedziałam ze są ja mam kulki bawełniane w pokoju i super nastrój dają
Wyniki dziś odebrałam i mam w moczu bakterie
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 18:16   #823
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Werka3333 Pokaż wiadomość
Etusia a z którego dnia stycznia jestes? Ja z 15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z 25

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 18:22   #824
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Ozylam na wieczór, tak jak wczoraj ; ) porosilam męża żeby kupił mi imbir, cytrynę, migdały i colę, jutro będę próbowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 18:22   #825
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
Chyba chciałaś napisać 8 października? to tak jak u mnie i spokojnie, ja tez podejrzewam u siebie późną owulkę, tez był przedwczoraj tylko pęcherzyk. Ja na następną wizytę idę 30 listopada. Nie martw się, na pewno juz ujrzymy serduszka wtedy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak 8 października ustalili mi wstępną datę porodu na 15 lipca... Ale to za wcześniej i myślę że to będzie końcówka lipca
nie mogę się tego serduszka doczekać... Najpiękniejszy dźwięk na świecie ;-)

Koniecznie daj znać jak wizyta przebiegała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2016-11-18 o 18:24
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 18:34   #826
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 776
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Tak 8 października ustalili mi wstępną datę porodu na 15 lipca... Ale to za wcześniej i myślę że to będzie końcówka lipca
nie mogę się tego serduszka doczekać... Najpiękniejszy dźwięk na świecie ;-)

Koniecznie daj znać jak wizyta przebiegała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam wyliczone na 14 i tez myśle ze powitam maluszka pózniej, choć wiem jak to jest z ta końcówka cieżko i wtedy strasznie się już człowiek tego porodu doczekać nie może
Dam znać, Ty oczywiście tez daj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nonie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 18:40   #827
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Ozylam na wieczór, tak jak wczoraj ; ) porosilam męża żeby kupił mi imbir, cytrynę, migdały i colę, jutro będę próbowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pomimo ze nie wymiotuje(rano lekko mnie muli ) to normalnie zaczynam działać ok 16☺
Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
Ja mam wyliczone na 14 i tez myśle ze powitam maluszka pózniej, choć wiem jak to jest z ta końcówka cieżko i wtedy strasznie się już człowiek tego porodu doczekać nie może
Dam znać, Ty oczywiście tez daj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj nie można ja córkę rodzilam 10 dni po terminie. Poród wywolywany. Najgorsze to czekanie i strach w którym momencie się zacznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 18:44   #828
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Ja pomimo ze nie wymiotuje(rano lekko mnie muli ) to normalnie zaczynam działać ok 16☺

Oj nie można ja córkę rodzilam 10 dni po terminie. Poród wywolywany. Najgorsze to czekanie i strach w którym momencie się zacznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też dzień zaczynam po 16. Masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 18:53   #829
electric blue
Zadomowienie
 
Avatar electric blue
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 054
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Moi rodzice sie bardzo uciesza z wnuka (szczególnie tata bo juz od dawna o nim mowi ) no i teściowie tez sie uciesza aczkolwiek to juz mnie mniej interesuje pierwszy wnuczek u moich i Tzta rodziców, ale beda go rozpieszczać
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To dokładnie tak jak u mnie, pierwszy wnuczek u jednych i drugich Rodzice Tż chyba bardziej obojętnie podchodzą do dzieci, moi za to już bardzo bardzo chcieliby zostać dziadkami. Nawet dzisiaj mi gadali o tym, a ja ledwo powstrzymałam się by im powiedzieć

Cytat:
Napisane przez invisible_me Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Pierwszy raz od 3 dni mnie nie mdli! Zjadłam pizze i wypiłam puszkę pepsi i czuje się super! Zapomniałam ze w pierwszej ciąży tez początkowo pepsi mi trochę pomagała. Polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haha zapamiętam z tą pepsi
Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Masz lukowata macie czyli tyłozgięcie macicy? Ja mam właśnie tyłozgięcie chodź żyje 28 lat i nikt mi tego nie powiedział
[/URL]
Pytałam czy to nie tyłozgięcie, bo to częste u mnie w rodzinie, ale lekarka powiedziała, że łukowata Mam nadzieję, że nie wpłynie to na rozwijającą się fasolkę

Ja zamieniam się w niedźwiedzia i chyba zapadam w sen zimowy Po pracy przychodzę i śpię, budzę się na 2-3 godzinki i idę spać dalej Do tego mam lekkie zawroty głowy i do południa objawiają się mdłości. Jak tak dalej pójdzie, to będę musiała w pracy powiedzieć i zagadać, żebym mogła chociaż część obowiązków wykonywać w domu, bo nie wyrobię.

A Wy kiedy planujecie poinformować pracodawcę?
__________________
together
we can
do more
electric blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-18, 18:54   #830
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
Ja mam wyliczone na 14 i tez myśle ze powitam maluszka pózniej, choć wiem jak to jest z ta końcówka cieżko i wtedy strasznie się już człowiek tego porodu doczekać nie może
Dam znać, Ty oczywiście tez daj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dam koniecznie ;-) na razie najważniejszy ten pierwszy trymestr. Oh pierwsza ciąża i wszystko nowe...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 19:06   #831
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

U mnie w pracy wiedzą jeśli dopatrzyli się kody B na zwolnieniu. Ja z nikim jeszcze nie rozmawiałam, Mąż zawiózł l4 i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Czytałam że te mdłości są też ochrona organizmu przed poronieniem , że organizm chroni przed toksynami, ale ile w tym prawdy to nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 19:15   #832
electric blue
Zadomowienie
 
Avatar electric blue
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 054
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
U mnie w pracy wiedzą jeśli dopatrzyli się kody B na zwolnieniu. Ja z nikim jeszcze nie rozmawiałam, Mąż zawiózł l4 i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Czytałam że te mdłości są też ochrona organizmu przed poronieniem , że organizm chroni przed toksynami, ale ile w tym prawdy to nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W którym tyg poszłaś na zwolnienie? U mnie jeśli nie zgodzą się na pracę w domu to chyba też rozważę opcję zwolnienia już teraz.

Mi lekarka mówiła, że mdłości są oznaką, że wszystko się prawidłowo rozwija...zawsze to jakieś pocieszenie
__________________
together
we can
do more

Edytowane przez electric blue
Czas edycji: 2016-11-18 o 21:48
electric blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 19:21   #833
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

W połowie 6 tygodnia ze względu na bóle brzucha bo mam pracę ciężko, na nogach 9-10h, często coś musiałam przenieść itp. Mdłości zaczęły się kilka dni temu jak już na szczescie byłam na l4. Nie wiem jak bym funkcjonowała w pracy 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 19:32   #834
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Ja tam wiem że moja mama raczej szcześliwa nie bedzie. Dalej nie akceptuje mojego TZ.
A za to jego rodzina będzie w niebowzięta. U mnie 1 maluch u niego 2.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czemu go nie akceptuje?

Cytat:
Napisane przez invisible_me Pokaż wiadomość
Moi rodzice i rodzeństwo będzie Wniebowzięte, a rodzice mają już 2 wnuczki, 2 wnuków w drodze, jeden urodzi się za miesiąc, drugi pod koniec lutego i masz Jakub. U TZ jak zaszłam w ciążę wielkiej radości nie było, początkowo nawet trudno było mówić o akceptacji... Jak Kuba zmarł to u mnie w rodzinie była rozpacz a u TZ tak obojętnie jakby... Teraz też szczęśliwi nie będą, ciągle uważają że mamy czas..

Dziewczyny! Pierwszy raz od 3 dni mnie nie mdli! Zjadłam pizze i wypiłam puszkę pepsi i czuje się super! Zapomniałam ze w pierwszej ciąży tez początkowo pepsi mi trochę pomagała. Polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję.
U mnie obie strony się cieszą.
Mama się popłakała. Teściowa od dawna nas męczyła.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Masz lukowata macie czyli tyłozgięcie macicy? Ja mam właśnie tyłozgięcie chodź żyje 28 lat i nikt mi tego nie powiedział

A ja też dorzucę swoje 3 grosze...
To moja 1 ciąża i jestem w około 4 tygodniu chodź wg moich obliczeń co najmniej powinnam być w 5 bo ostatni oraz okres miałam 8 października .
Tydzień temu zaczęłam plamić i wpadłam w panikę. Doktor mi przepisała progesteron i czekam....
Kazała mi się nie denerwować i powiedziała że widzi pecherzyk.
5 albo 6 grudnia idę na kolejną wizytę sprawdzić bicie serduszka... Wtedy dopiero się będę stresowała.

Z objawów mam mega wrażliwe cycki - najchętniej na noc bym stanika nie sciagala, mam zaparcia, mega wzdęcia i coś mam z dziąsłami jak myje zęby...

Ale to plamienie oby już tylko dobrze było!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez electric blue Pokaż wiadomość
To dokładnie tak jak u mnie, pierwszy wnuczek u jednych i drugich Rodzice Tż chyba bardziej obojętnie podchodzą do dzieci, moi za to już bardzo bardzo chcieliby zostać dziadkami. Nawet dzisiaj mi gadali o tym, a ja ledwo powstrzymałam się by im powiedzieć


haha zapamiętam z tą pepsi


Pytałam czy to nie tyłozgięcie, bo to częste u mnie w rodzinie, ale lekarka powiedziała, że łukowata Mam nadzieję, że nie wpłynie to na rozwijającą się fasolkę

Ja zamieniam się w niedźwiedzia i chyba zapadam w sen zimowy Po pracy przychodzę i śpię, budzę się na 2-3 godzinki i idę spać dalej Do tego mam lekkie zawroty głowy i do południa objawiają się mdłości. Jak tak dalej pójdzie, to będę musiała w pracy powiedzieć i zagadać, żebym mogła chociaż część obowiązków wykonywać w domu, bo nie wyrobię.

A Wy kiedy planujecie poinformować pracodawcę?
Przed świętami. Muszę mieć czas na przekazanie obowiązków. Tylko muszę wiedzieć komu. Także pracodawca musi też mieć czas, żeby się zastanowić komu
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 19:35   #835
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Czemu go nie akceptuje?



Współczuję.
U mnie obie strony się cieszą.
Mama się popłakała. Teściowa od dawna nas męczyła.



Powodzenia!



Przed świętami. Muszę mieć czas na przekazanie obowiązków. Tylko muszę wiedzieć komu. Także pracodawca musi też mieć czas, żeby się zastanowić komu
Zadnego mojego "tz" nie akceptowala. I tak juz jej zostalo. W ciagu 3 lat raz mnie odwiedzila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 19:36   #836
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Zadnego mojego "tz" nie akceptowala. I tak juz jej zostalo. W ciagu 3 lat raz mnie odwiedzila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smutne. Czasami zmienia się to po ślubie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 19:36   #837
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Masz lukowata macie czyli tyłozgięcie macicy? Ja mam właśnie tyłozgięcie chodź żyje 28 lat i nikt mi tego nie powiedział
Macica łukowata a tyłozgięcie to dwie różne sprawy. Tyłozgięcie mam i ja, ma też moja mama - wymaga to tylko innych pozycji do zajścia i może powodować wzmożone bóle krzyżowe w ciąży i przy porodzie.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 19:37   #838
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Smutne. Czasami zmienia się to po ślubie.
Zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 20:17   #839
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Nie straszcie mnie z tymi wymiotami, bo mnie czasem muli ale nie wymiotuje
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 20:19   #840
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Nie straszcie mnie z tymi wymiotami, bo mnie czasem muli ale nie wymiotuje
Czuje doslownie to samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-14 01:23:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.