Lipcówki 2017 ❤ - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-05, 18:42   #2221
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Xzora zdrówka!

Ja jestem u mamy i czyste szaleństwo. Babeczki z budyniem, kakao, schabowy itd. Juz bym chciała święta i uszka
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 19:00   #2222
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Ech, dopadła mnie infekcja grzybicza. Niby w ciąży jest się bardziej narażonym przez hormony. Niestety do mojego lekarza prowadzącego nie ma terminów na teraz więc zapisałam się do innej lekarki.
Oby szybko przeszło
Cytat:
Napisane przez jajun Pokaż wiadomość
HEJ to moja 1 ciaża,teraz jestem w początku 7 tygodnia, dziewczyny mam do was pytanie. Też Was boją ciągle brzuchy? Moja ginekolog mówi , że wszystko sie rozciąga ale bez przesady żeby dzin dnia bolało
Tak może boleć. Mnie też boli szczególnie wieczorem jak już za dużo chodzę i stoję.
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Xzora zdrówka!

Ja jestem u mamy i czyste szaleństwo. Babeczki z budyniem, kakao, schabowy itd. Juz bym chciała święta i uszka
Rozpusta totalna. A za mną tak chodzą ptysie ze jutro chyba będę piekła. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 19:02   #2223
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Oby szybko przeszło

Tak może boleć. Mnie też boli szczególnie wieczorem jak już za dużo chodzę i stoję.

Rozpusta totalna. A za mną tak chodzą ptysie ze jutro chyba będę piekła. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe zazdraszczam. Ja jutro mam spotkania od samego rana. Re
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 19:06   #2224
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Pytanie z innej beczki - co polecacie kupić na gwiazdkę 3-miesięcznej dziewczynce i 2-latce? Problem w tym ze one maja wszysykie cudne zabawki swiata a to nasze chrzesniaczki więc prezenty też chciałabym fajne. Pomożecie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 19:38   #2225
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Ech, dopadła mnie infekcja grzybicza. Niby w ciąży jest się bardziej narażonym przez hormony. Niestety do mojego lekarza prowadzącego nie ma terminów na teraz więc zapisałam się do innej lekarki.
Mnie też dopadła na szczęście moja gin kazała dzwonić w razie jakby coś się działo i powiedziała że mam stosować clotrimazol w maści, a jak nie pomoże to mam do niej przyjść. Mam nadzieję, że przejdzie z tą maścią
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 19:54   #2226
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Poszukaj informacji czy clotrimazolum można w ciąży. Bardzo łagodzi objawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
przeczytam ulotkę z maścią

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Xzora zdrówka!

Ja jestem u mamy i czyste szaleństwo. Babeczki z budyniem, kakao, schabowy itd. Juz bym chciała święta i uszka
dzięki! ja bym barszcz czerwony zjadła...

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Oby szybko przeszło
dzięki!

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Mnie też dopadła na szczęście moja gin kazała dzwonić w razie jakby coś się działo i powiedziała że mam stosować clotrimazol w maści, a jak nie pomoże to mam do niej przyjść. Mam nadzieję, że przejdzie z tą maścią
no to jesteśmy we dwie w walce z tym cholerstwem!
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 19:59   #2227
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 776
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Pytanie z innej beczki - co polecacie kupić na gwiazdkę 3-miesięcznej dziewczynce i 2-latce? Problem w tym ze one maja wszysykie cudne zabawki swiata a to nasze chrzesniaczki więc prezenty też chciałabym fajne. Pomożecie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My teraz w rodzinie dla dwóch dwulatek kupowaliśmy drewniane kuchnie i do tego drewniane warzywa do krojenia prezenty sie spodobały bardzo

A 3miesiecznej może książeczki czarno białe? Gryzaki lullalove? Żyrafa sophie?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nonie_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-05, 20:00   #2228
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Pytanie z innej beczki - co polecacie kupić na gwiazdkę 3-miesięcznej dziewczynce i 2-latce? Problem w tym ze one maja wszysykie cudne zabawki swiata a to nasze chrzesniaczki więc prezenty też chciałabym fajne. Pomożecie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja dwulatka teraz ma szał na puzzle i wszelakie układanki. Jeżeli ogląda bajki to na pewno lalka masza i świnka peppa. Ja to wogole jestem zwolenniczką zabawek takich rozwijających. U nas na topie to też malowanie farbami palcami i stemplami. Co do 3 miesięcznej to już nie pamietam😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
My teraz w rodzinie dla dwóch dwulatek kupowaliśmy drewniane kuchnie i do tego drewniane warzywa do krojenia prezenty sie spodobały bardzo

A 3miesiecznej może książeczki czarno białe? Gryzaki lullalove? Żyrafa sophie?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak właśnie żyrafa sophie lub mata edukacyjna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 20:00   #2229
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Mnie też dopadła na szczęście moja gin kazała dzwonić w razie jakby coś się działo i powiedziała że mam stosować clotrimazol w maści, a jak nie pomoże to mam do niej przyjść. Mam nadzieję, że przejdzie z tą maścią
Ja miałam wiele razy infekcje ale akurat w cyklu przed ciążą przeszłam porządne leczenie. Teraz mam spokój ale raz na jakiś czas stosuje Gynomed. Moim zdaniem najlepszy probiotyk choć trochę uciążliwy w użytkowaniu Clotrimazolum jak to pierwszy raz powinno pomóc
Evet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 20:10   #2230
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Mnie tez brzuch bolał teraz już na szczęście mniej boli
Uszka tez kocham ❤️
Dziewczyny ja mam inny problem. Mam straszny trądzik i nie wiem czy czymś mogę to smarować przed ciąża nie miałam tego problemu
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 20:25   #2231
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Mnie tez brzuch bolał teraz już na szczęście mniej boli
Uszka tez kocham ❤️
Dziewczyny ja mam inny problem. Mam straszny trądzik i nie wiem czy czymś mogę to smarować przed ciąża nie miałam tego problemu
Myślę że na to nic nie pomoże. Musisz przeczekać potem powinno być lepiej jak hormony ustabilizuja się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-05, 20:47   #2232
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Wyglądam strasznie gorzej jak mi tak zostanie
Clotrimazolum jest super mam cały czas w apteczce
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 20:51   #2233
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Ja też mam ale to takie pojedyncze i nie dużo

Muszę pochwalić się ze zjadłam kanapki z wędlina i pomidorem i czuję się dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 20:57   #2234
springtime
Rozeznanie
 
Avatar springtime
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 524
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Pappa nie daje 100% pewności ze będzie OK pewnie i tak będę się martwić
W moim poprzednim wątku mam na wizażu była kobieta, która zrobiła usg przezierności karkowej ora test pappa i oba badania wyszły fatalnie. Postanowiła zrobić badanie z krwi, które daje 100% pewności i kosztuje ok 3 tys. Wyszło, że będzie zdrowa dziewczynka

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Ja też mam ale to takie pojedyncze i nie dużo

Muszę pochwalić się ze zjadłam kanapki z wędlina i pomidorem i czuję się dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby szło ku lepszemu
__________________
30.07.2015 - Milenka i Zuzia
springtime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 21:10   #2235
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Dzień dobry witam i ja sama nie wiem, w którym jestem tygodniu ciąży :-P ostatni okres 10.10. Test 11.11 nie wykazał drugiej kreski, dopiero zrobiony kilka dni później ją pokazał. Wizyta u gina 21.11 pokazała pęcherzyk Beta z 21.11 to 2709,92, Beta z 23.11 to 5745. Na kolejnej wizycie u gina 1.12 zobaczyłam na USG pulsujące serduszko Jednak lekarz powiedział, że wszystko mi się przesunęło o kilka dni o czym też świadczy fakt, że 11.11 nie było kreski, kiedy normalnie powinna już się w dniu spodziewanego okresu pokazać. Mam cykl około 30dni. Więc licząc od okresu powinien to być 8 tydzień na dzień dzisiejszy. A gin w kartę 1.12 wpisał 6 tydzień :-P Beta z 22.11 wskazywała na 5-6tydzień, a z 23 na 6-7 tydzień
Więc wydaje mi się, że to 7 tydzień ale namotałam w każdym razie witam

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam inny problem. Mam straszny trądzik i nie wiem czy czymś mogę to smarować przed ciąża nie miałam tego problemu
ja używam na twarz kremu bambino z cynkiem, a punktowo maść cynkową i póki co mi się to sprawdza

Cytat:
Napisane przez jajun Pokaż wiadomość
HEJ to moja 1 ciaża,teraz jestem w początku 7 tygodnia, dziewczyny mam do was pytanie. Też Was boją ciągle brzuchy? Moja ginekolog mówi , że wszystko sie rozciąga ale bez przesady żeby dzin dnia bolało
a co Cię konkretnie boli? mnie głównie bolały jajniki teraz coraz mniej. Jeżeli przy tym nie masz gorączki i nie pojawia się krew to wszystko powinno być w porządku. Rozmawiałam o tym z lekarzem, ciało przygotowuje się do nowej sytuacji, wszystko się rozciąga
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 21:15   #2236
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Ja też mam ale to takie pojedyncze i nie dużo

Muszę pochwalić się ze zjadłam kanapki z wędlina i pomidorem i czuję się dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam z 4 aktualnie ale to i tak dla mnie dużo

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Dzień dobry witam i ja sama nie wiem, w którym jestem tygodniu ciąży :-P ostatni okres 10.10. Test 11.11 nie wykazał drugiej kreski, dopiero zrobiony kilka dni później ją pokazał. Wizyta u gina 21.11 pokazała pęcherzyk Beta z 21.11 to 2709,92, Beta z 23.11 to 5745. Na kolejnej wizycie u gina 1.12 zobaczyłam na USG pulsujące serduszko Jednak lekarz powiedział, że wszystko mi się przesunęło o kilka dni o czym też świadczy fakt, że 11.11 nie było kreski, kiedy normalnie powinna już się w dniu spodziewanego okresu pokazać. Mam cykl około 30dni. Więc licząc od okresu powinien to być 8 tydzień na dzień dzisiejszy. A gin w kartę 1.12 wpisał 6 tydzień :-P Beta z 22.11 wskazywała na 5-6tydzień, a z 23 na 6-7 tydzień

Więc wydaje mi się, że to 7 tydzień ale namotałam w każdym razie witam

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------





ja używam na twarz kremu bambino z cynkiem, a punktowo maść cynkową i póki co mi się to sprawdza







a co Cię konkretnie boli? mnie głównie bolały jajniki teraz coraz mniej. Jeżeli przy tym nie masz gorączki i nie pojawia się krew to wszystko powinno być w porządku. Rozmawiałam o tym z lekarzem, ciało przygotowuje się do nowej sytuacji, wszystko się rozciąga

Witam i gratuluję Spróbuję tej maści
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 05:32   #2237
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Śpicie? :-P szykuje się do pracy i tak mi niedobrze :-( na myśl o zjedzeniu czegoś bleee :/ ostatnio jem tylko zupy, jogurty i owoce czyli to co mokre, a na śniadanie owsiankę, ale dzisiaj mnie brzydzi ;/ Inka mi śmierdzi dzisiaj ;/ piłam dużo kawy, a teraz postanowiłam pić w pracy jedną z ekspresu bo i tak jak wypiję rano i pójdę do pracy to zawsze po 2-3h chciało mi się spać więc uznałam, że pierwsza i ostatnia będzie w pracy
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 05:48   #2238
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Śpicie? :-P szykuje się do pracy i tak mi niedobrze :-( na myśl o zjedzeniu czegoś bleee :/ ostatnio jem tylko zupy, jogurty i owoce czyli to co mokre, a na śniadanie owsiankę, ale dzisiaj mnie brzydzi ;/ Inka mi śmierdzi dzisiaj ;/ piłam dużo kawy, a teraz postanowiłam pić w pracy jedną z ekspresu bo i tak jak wypiję rano i pójdę do pracy to zawsze po 2-3h chciało mi się spać więc uznałam, że pierwsza i ostatnia będzie w pracy
Ja też nie śpię meza wyprawilam do pracy i muszę ogarnąć siebie bo za chwilę wstanie cora i jedziemy na miasto zawiesc teściową do lekarza😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 05:50   #2239
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Ech, dopadła mnie infekcja grzybicza. Niby w ciąży jest się bardziej narażonym przez hormony. Niestety do mojego lekarza prowadzącego nie ma terminów na teraz więc zapisałam się do innej lekarki.
Ja niestety tez zmagam sie z tym paskudztwem od lat i ciagle nawraca. W ciąży też już miałam i lekarz zapisał mi pimafucin. Niestety clotrimazolum w kremie nic mi nie pomaga. A co do tego zeby nie brać leków w ciąży. Lepiej leczyć niż nie bo grzybica jest bardziej niebezpieczna dla maleństwa.

Ja uzywam jeszcze do przemywania tantum rosa mozna w ciąży i super łagodzi.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-06, 06:02   #2240
Kivi5
Raczkowanie
 
Avatar Kivi5
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 56
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Też miałam grzybice, gin zapisał mi pimafucin i trivagin i przeszło w parę dni

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kivi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 06:31   #2241
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Przeczytałam, że leki przeciwgrzybicze nie powinny być stosowane do 11 tygodnia ciąży i zdecydowałam się anulować wizytę. Do swojego gina umówiona jestem za 2 tygodnie - teraz kupię probiotyk + eliminacja cukru z diety. Może wystarczy. Jakby się pogorszyło to umówię się wcześniej do kogoś innego.
to nieprawda, leć koniecznie do lekarza
rozmawiałam o tym z moją gin jak się staraliśmy i nieleczona grzybica jest dużo bardziej niebezpieczna dla płodu niż specjalne leki, które można stosować w ciąży, np. Pimafucin.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 06:40   #2242
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Ja rano piję szklankę wody jem banana i potem piję filiżankę espresso nie odrzuca mnie jeszcze. Gin mowila ze jedna kawę można pić bo zasnę na siedząco
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 07:04   #2243
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Ja rano piję szklankę wody jem banana i potem piję filiżankę espresso nie odrzuca mnie jeszcze. Gin mowila ze jedna kawę można pić bo zasnę na siedząco
A mnie odrzucili od kawy😕 więc wogole nie pije a w pierwszej ciąży pilam do końca. Każda ciaza inna. Teraz mam totalnie inne smaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 07:12   #2244
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
A mnie odrzucili od kawy więc wogole nie pije a w pierwszej ciąży pilam do końca. Każda ciaza inna. Teraz mam totalnie inne smaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi nie smakuje tak jak wcześniej soków mi się chce. Pomarańcze kupiłam i będę wyciskać soki
Dziewczyny sprawdzalyscie płeć dziecka w kalendarzu chińskim?
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 07:55   #2245
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
A mnie odrzucili od kawy😕 więc wogole nie pije a w pierwszej ciąży pilam do końca. Każda ciaza inna. Teraz mam totalnie inne smaki
Mam dokładnie tak samo Zupełnie inne smaki niż w pierwszej ciąży: odrzuca mnie totalnie od kawy, ryb, słodyczy i owoców, poprzednio tak nie było. W pierwszej ciąży też kawę piłam od początku do końca, a teraz dla mnie nie istnieje, przestałam mieć ochotę jeszcze zanim zobaczyłam II kreski - dziwne! A przed ciążą bez kawy nie widziałam rano na oczy...

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez jajun Pokaż wiadomość
HEJ to moja 1 ciaża,teraz jestem w początku 7 tygodnia, dziewczyny mam do was pytanie. Też Was boją ciągle brzuchy? Moja ginekolog mówi , że wszystko sie rozciąga ale bez przesady żeby dzin dnia bolało
Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Dzień dobry witam i ja sama nie wiem, w którym jestem tygodniu ciąży :-P ostatni okres 10.10. Test 11.11 nie wykazał drugiej kreski, dopiero zrobiony kilka dni później ją pokazał. Wizyta u gina 21.11 pokazała pęcherzyk Beta z 21.11 to 2709,92, Beta z 23.11 to 5745. Na kolejnej wizycie u gina 1.12 zobaczyłam na USG pulsujące serduszko Jednak lekarz powiedział, że wszystko mi się przesunęło o kilka dni o czym też świadczy fakt, że 11.11 nie było kreski, kiedy normalnie powinna już się w dniu spodziewanego okresu pokazać. Mam cykl około 30dni. Więc licząc od okresu powinien to być 8 tydzień na dzień dzisiejszy. A gin w kartę 1.12 wpisał 6 tydzień :-P Beta z 22.11 wskazywała na 5-6tydzień, a z 23 na 6-7 tydzień
Więc wydaje mi się, że to 7 tydzień ale namotałam w każdym razie witam
Cześć, gratulacje!

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Moja dwulatka teraz ma szał na puzzle i wszelakie układanki. Jeżeli ogląda bajki to na pewno lalka masza i świnka peppa
Hehehe pamiętam ten szał sprzed roku: puzzle, świnka peppa i masza, a najlepiej puzzle ze świnką peppą i maszą Dogadałyby się dziewczyny
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 08:30   #2246
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Jezu, mam dzisiaj pierwszy naprawdę fatalny dzień, poranne powitanie z muszlą, koszmarna niestrawność, przez którą nie mogłam spać

Chcę do domu
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 08:47   #2247
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 776
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez springtime Pokaż wiadomość
W moim poprzednim wątku mam na wizażu była kobieta, która zrobiła usg przezierności karkowej ora test pappa i oba badania wyszły fatalnie. Postanowiła zrobić badanie z krwi, które daje 100% pewności i kosztuje ok 3 tys. Wyszło, że będzie zdrowa dziewczynka





Oby szło ku lepszemu

Takie sytuacje mają miejsce, ale juz np. Na odwrót - ze pappa i usg wychodzą dobrze a dzidziuś jest chory - praktycznie nie mają miejsca. Niestety te nieinwazyjne badania nie sa doskonale i musimy sobie z tego zdawać sparwę

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
A mnie odrzucili od kawy więc wogole nie pije a w pierwszej ciąży pilam do końca. Każda ciaza inna. Teraz mam totalnie inne smaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie to samo ja żyje teraz na lekkich sałatkach i bułkach z pomidorem i cebula no i fast foody mi wchodzą ale tego staram sie nie jeść


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nonie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 08:51   #2248
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Ja od dwóch dni przesypiam mdłości dzięki L4. I tak budzę się z mężem, ale jak czuję, że nadchodzi ta fala "zaraz rzygne", to udaje mi się zasnąć i dzięki temu chociaż pierwsze parę godzin dnia jest dla mnie łaskawych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 08:54   #2249
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cześć dziewczyny.
A ja nie mogę w nocy spać... tzn zasypiam ladnie, ale po nocnej toalecie juz nie zasnę... chyba reraz sie zdrzemnę bo padne w pracy. Co do kawy to tez nie mam ochoty wczoraj wypiłam dwa lyki bo traciłam przytomność i źle mi zrobiła :/
W ogóle nanic nie mam ochoty... jem bo jem.

Poprostu Witaj moja ostatnia @ była 8.10, test wyszedl dopiero dzien po, cien cienia... 1 wizytę mialam 23.11 i był tylko pecherzyk, a 2 też mialam 1.12 i widzialam serduszko... moj dzidziuś tez jest ok 5-6 dni mniejszy niż wynikało by to z terminu @. Więc mamy bardzo podobną sytuacje.

Karolinuuusia super, ze choc przez chwilę czujesz sie dobrze no i nowe smaki

Dziewczyny może wy wiecie... jak to jest z tymi testami pappa i krwi i prenatalnymi... co w sytuacji kiedy wyjda fatalne...?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2016-12-06 o 08:59
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 09:02   #2250
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
to nieprawda, leć koniecznie do lekarza
rozmawiałam o tym z moją gin jak się staraliśmy i nieleczona grzybica jest dużo bardziej niebezpieczna dla płodu niż specjalne leki, które można stosować w ciąży, np. Pimafucin.
Dokładnie tak, ja też miałam grzybicę, dostałam Pimafucin na 6 dni i pomogło. Trzeba leczyć takie infekcje, bo jak się rozwijają - a nieleczone robią to praktycznie zawsze - to zagrażają dziecku. Co więcej, w ciąży nie chodzi tylko o cukry w diecie - chodzi też o hormony i zmiany pH, które nasilają grzybicę i skłonności do niej. O diecie można pomyślec po wyleczeniu.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-14 01:23:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.