Lipcówki 2017 ❤ cz. 2 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-16, 17:43   #361
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja też mam spore łóżeczko 140 cm. Ono rośnie wraz z dzieckiem i potem zmienia się w tapczanik.
Właśnie nie wiem jak duże jest u teściów a do tego jest w piwnicy więc zanim sie do niego dokopią to ja zdążę urodzić.😜 gdyby mąż był na miejscu i pracował po 8 h to by to ogarnął. Ale rozgladałam się za łózeczkami i tak myslałam z opuszczanym bokiem jak uda mi sie dostać. Moja mama mówi ze z regulowaną wysokością wystarczy. Bo jak jest dzidzia malutka to jest wysoko i nie trzeba sie nachylać. Na razie nie wiemy gdzie w sypialni ustawić łóżeczko ja chce blisko łóżka zebym nie musiała zbytnio latać. I pewnie bedzie w nogach tylko my (a dokladnie ja zmienie kierunek spania zeby mieć glowe przy maluszku.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 17:49   #362
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Hej ja dopiero się witam a tu 13 stron orientujecie się, czy to jest jakiś problem, że zmienia się lekarza w czasie ciąży? będę się przeprowadzać za jakiś czas i tak nie bardzo mi pasuje jeździć 60km szczególnie jak brzuch już będzie duży
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 17:53   #363
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość

Jeju współczuję Ci bardzo tych wymiotów.. ale niedługo na pewno miną który jesteś teraz tc?
Dziś jest 13t2d. Pocieszam się tym, że moja mama ze mną miała podobnie, dojeżdżała do pracy autobusem i musiała wysiadać po 2 razy i czekać na następne, bo tak ją mdliło.I mówi, że przeszło, tylko nie pamięta kiedy dokładnie

Dziewczyny ja mam jakieś opory przed kupowaniem rzeczy dla dziecka, nie mówiąc o wanienkach, łóżeczkach itp.
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 18:09   #364
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Hej ja dopiero się witam a tu 13 stron orientujecie się, czy to jest jakiś problem, że zmienia się lekarza w czasie ciąży? będę się przeprowadzać za jakiś czas i tak nie bardzo mi pasuje jeździć 60km szczególnie jak brzuch już będzie duży
Mozesz zmienić tylko do becikowego bedziesz potrzebowała zaświadczenie od starego i nowego gina.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziś jest 13t2d. Pocieszam się tym, że moja mama ze mną miała podobnie, dojeżdżała do pracy autobusem i musiała wysiadać po 2 razy i czekać na następne, bo tak ją mdliło.I mówi, że przeszło, tylko nie pamięta kiedy dokładnie

Dziewczyny ja mam jakieś opory przed kupowaniem rzeczy dla dziecka, nie mówiąc o wanienkach, łóżeczkach itp.
Ja też jeszcze nic nie kupuje. Na razie oglądam w necie i czytam co dziewczyny piszą. Nie mniej chce niektóre rzeczy odkupić od kogoś więc jak coś mi sie spodoba to kupie. Bo juz wózek mi przeszedł koło nosa. Ciuszki bede miała po synku mojego brata niektóre są uniwersalne więc obojetnie jaka płeć a dzieciaczek szybko rośnie więc nie chce przesadzać.

Za to wczoraj w empiku ogladałam ksiazeczki mój pierwszy albumy i chce cis takiego kupić. Wpadł mi w oko taki

http://m.czarymary.pl/item/383530353030
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 18:12   #365
Werka3333
Raczkowanie
 
Avatar Werka3333
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 182
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Drogie Panie

Przedstawiam moje dziecię. Ma 12 tyg 3dni, mierzy 6,1cm
Super zdjęcie i gratuluję ślicznej dzidzi

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
ja też chcę kupić przewijak na łóżeczko lub na komodę to chyba to samo.
Uważajcie na siebie dziewczyny bo grypsko panuje wszędzie okropne mnóstwo znajomych chorych w szkole u bratanka dwóch nauczycieli tylko pracuję i dzieciaki chore ponoć szczyt zachorowań na grypę przypada na ten tydzień więc unikajcie skupisk ludzi.
No ja niestety pierwszy dzień na zwolnieniu i od razu jestem chora taki mam paskudny kaszel ze aż mnie przepona boli okropnie... :/ miałam też gorączkę wczoraj wieczorem 38st juz sie przestraszylam ale wzielam apap i jakos pomoglo i spadla na szczescie... Nienawidzę chorować w ciąży wrrr...

A co do przewijania to ja miałam taki na łóżeczko i w sumie tak pół na pół sie sprawdził bo w sumie jak dziecko kladlam do łóżeczka to zawsze musiałam zdejmować przewijak bo przeszkadzał trochę mi i trochę dziecku... patrząc u innych na przewijaki na komodach uważam teraz ze to lepsze rozwiązanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 18:32   #366
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Szalejecie Mamuśki! Nie było mnie kilka dni, a tutaj nowy wątek! Ale nadrobiłam wszystko

Ja dopiero dziś miałam usg genetyczne- wszystko wyszło prawidłowo, bardzo się cieszę. Tż wszedł ze mną, ależ mu się oczy szkliły (twardziel mój)

Dziewczyny, ja od świąt nie miałam nawet jednego dnia bez wymiotów Jestem nimi tak zmęczona. Z tej niemocy pojechałam na pare dni do mamy. Odruchy wymiotne mam nawet jak lodówkę otwieram. Przez co pożytek ze mnie żaden, nawet naczyń do zmywarki nie mogę włożyć. Zaczynam wątpić czy to mi faktycznie minie.

Jutro chyba się przemogę i pojadę do galerii, bo zaraz będzie po wyprzedażach, a ja nic nie skorzystam.
Ojej tak długo? Który tydzień?
Musisz to przetrwać niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 18:36   #367
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Szalejecie Mamuśki! Nie było mnie kilka dni, a tutaj nowy wątek! Ale nadrobiłam wszystko

Ja dopiero dziś miałam usg genetyczne- wszystko wyszło prawidłowo, bardzo się cieszę. Tż wszedł ze mną, ależ mu się oczy szkliły (twardziel mój)

Dziewczyny, ja od świąt nie miałam nawet jednego dnia bez wymiotów Jestem nimi tak zmęczona. Z tej niemocy pojechałam na pare dni do mamy. Odruchy wymiotne mam nawet jak lodówkę otwieram. Przez co pożytek ze mnie żaden, nawet naczyń do zmywarki nie mogę włożyć. Zaczynam wątpić czy to mi faktycznie minie.

Jutro chyba się przemogę i pojadę do galerii, bo zaraz będzie po wyprzedażach, a ja nic nie skorzystam.
Super, ze na usg wszystko ok!
Biedna jesteś z tymi wymiotami. Ja wymiotowałam raz i to był najgorszy dzien z całej ciąży, także 3mam kciuki zeby szybki przeszło.

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziś jest 13t2d. Pocieszam się tym, że moja mama ze mną miała podobnie, dojeżdżała do pracy autobusem i musiała wysiadać po 2 razy i czekać na następne, bo tak ją mdliło.I mówi, że przeszło, tylko nie pamięta kiedy dokładnie

Dziewczyny ja mam jakieś opory przed kupowaniem rzeczy dla dziecka, nie mówiąc o wanienkach, łóżeczkach itp.
Ja oporów nie mam chociaż jeszcze nic nie kupiłam ale jak czegoś będę pewna na 100% to kupię. Mam polubione sprzedażowe grupy na FB wiec moze się coś trafi - np. jakieś fajne ubranka, to wiaderko Tummy Tub jakby było używane tanie (obejrzałam filmik nudziary, ze jej synek po miesiącu przestał się w nim mieścić, wiec jednak pełnej kwoty nie chce dać).
No tylko póki co moge jedynie kupować drobne rzeczy, z większymi zakupami muszę się wstrzymać aż zakończę pewną inwestycję. W sumie szkoda, bo widzę teraz na sprzedaż fajne wózki używane Joolz Day,a zazwyczaj jest tak, ze jak już się będzie mogło kupić to nic nie będzie ciekawego.

Cytat:
Napisane przez Werka3333 Pokaż wiadomość
Super zdjęcie i gratuluję ślicznej dzidzi



No ja niestety pierwszy dzień na zwolnieniu i od razu jestem chora taki mam paskudny kaszel ze aż mnie przepona boli okropnie... :/ miałam też gorączkę wczoraj wieczorem 38st juz sie przestraszylam ale wzielam apap i jakos pomoglo i spadla na szczescie... Nienawidzę chorować w ciąży wrrr...

A co do przewijania to ja miałam taki na łóżeczko i w sumie tak pół na pół sie sprawdził bo w sumie jak dziecko kladlam do łóżeczka to zawsze musiałam zdejmować przewijak bo przeszkadzał trochę mi i trochę dziecku... patrząc u innych na przewijaki na komodach uważam teraz ze to lepsze rozwiązanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuje choroby, oby jak najszybciej przeszło. Dobrze, ze masz już zwolnienie.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Dziewczyny, czy wam tez jest tak cieżko cokolwiek zrobić? Zrobienie obiadu i jedzenia dla psa + ogarnięcie kuchni to dla mnie wyczyn.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-16, 18:57   #368
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Ojej tak długo? Który tydzień?
Musisz to przetrwać niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
13t2d, wiem, że muszę, ale jest ciężko.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Super, ze na usg wszystko ok!
Biedna jesteś z tymi wymiotami. Ja wymiotowałam raz i to był najgorszy dzien z całej ciąży, także 3mam kciuki zeby szybki przeszło.



---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Dziewczyny, czy wam tez jest tak cieżko cokolwiek zrobić? Zrobienie obiadu i jedzenia dla psa + ogarnięcie kuchni to dla mnie wyczyn.
]

Ja kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży to postanowiłam, że będę dużo z psem spacerować, tym bardziej, że mojej suni przydałoby się trochę zrzucić. Do świąt było ok. Teraz nie ma szans na wspólne spacery, bo raz jak sprzątałam kupkę to zwymiotowałam
P.S. Ale kupkę sprzątnęłam
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 19:00   #369
elaweronika
Rozeznanie
 
Avatar elaweronika
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 589
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Ja też jeszcze nie kupiłam nic dla dziecka, poczekam do wiosny. Najpierw remont, potem wyprawka. Jedyne co to chyba wcześniej kupię dla siebie tą poduszkę i jakieś "wyjściowe" piżamki do szpitala i szlafrok bo nie mam, a ostatnio koleżance w ciąży z pracy wypadło zostać w szpitalu i tak pomyślałam nie daj losie żebym musiała wcześniej w szpitalu leżeć, ale jakaś nową piżamke warto by mieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elaweronika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 19:05   #370
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem jak duże jest u teściów a do tego jest w piwnicy więc zanim sie do niego dokopią to ja zdążę urodzić.😜 gdyby mąż był na miejscu i pracował po 8 h to by to ogarnął. Ale rozgladałam się za łózeczkami i tak myslałam z opuszczanym bokiem jak uda mi sie dostać. Moja mama mówi ze z regulowaną wysokością wystarczy. Bo jak jest dzidzia malutka to jest wysoko i nie trzeba sie nachylać. Na razie nie wiemy gdzie w sypialni ustawić łóżeczko ja chce blisko łóżka zebym nie musiała zbytnio latać. I pewnie bedzie w nogach tylko my (a dokladnie ja zmienie kierunek spania zeby mieć glowe przy maluszku.
Też dobra opcja.

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Mozesz zmienić tylko do becikowego bedziesz potrzebowała zaświadczenie od starego i nowego gina.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------



Ja też jeszcze nic nie kupuje. Na razie oglądam w necie i czytam co dziewczyny piszą. Nie mniej chce niektóre rzeczy odkupić od kogoś więc jak coś mi sie spodoba to kupie. Bo juz wózek mi przeszedł koło nosa. Ciuszki bede miała po synku mojego brata niektóre są uniwersalne więc obojetnie jaka płeć a dzieciaczek szybko rośnie więc nie chce przesadzać.

Za to wczoraj w empiku ogladałam ksiazeczki mój pierwszy albumy i chce cis takiego kupić. Wpadł mi w oko taki

http://m.czarymary.pl/item/383530353030
Fajna ta książka.
Ja mam kupione. 1 szt dla chłopca i 1 szt dla dziewczynki. Kiedyś wpadły mi w oko z bardzo Ładną grafiką, na pierwsze 3 latka.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 19:11   #371
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
13t2d, wiem, że muszę, ale jest ciężko.


]

Ja kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży to postanowiłam, że będę dużo z psem spacerować, tym bardziej, że mojej suni przydałoby się trochę zrzucić. Do świąt było ok. Teraz nie ma szans na wspólne spacery, bo raz jak sprzątałam kupkę to zwymiotowałam
P.S. Ale kupkę sprzątnęłam
Wiem bo sama kilka tygodni wymiotowalam. Potem zaczelam jeść na co miałam ochotę i było coraz lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-16, 19:14   #372
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

W weekend pisa£yśmy o wózkach i dużych gondolach. Znalazłam dziś taki wizualnie nie najgorszy funkcjonalny. Gondola podobno aż 85 cm. Co myślicie? Może ktoś miał z takim styczność albo zna opinie innych.

http://www.sklep-smile.pl/wszystkie-...marelo-carmela
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 19:15   #373
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Nie wiem dziewczyny jak Wy, ale ja od pierwszych dni praktycznie kiedy jestem w ciąży to źle się czuję Ostatnie dwa miesiące ZGAGA ale to taka że nawet nie myślałam że coś takiego istnieje. Wymiotować nie wymiotuje ale co z tego jak co chwilę podchodzi mi do gardła

Dziewczyny które chodzą do endokrynologa, chodzicie na NFZ czy prywatnie?
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 19:18   #374
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Nie wiem dziewczyny jak Wy, ale ja od pierwszych dni praktycznie kiedy jestem w ciąży to źle się czuję Ostatnie dwa miesiące ZGAGA ale to taka że nawet nie myślałam że coś takiego istnieje. Wymiotować nie wymiotuje ale co z tego jak co chwilę podchodzi mi do gardła

Dziewczyny które chodzą do endokrynologa, chodzicie na NFZ czy prywatnie?
Ja tak nie mam. Od początku nic mi nie jest. Prócz zimna, bólu głowy i rwy kulszowej. Nic

Ja chodzę do luxmedu, mam w pakiecie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 19:22   #375
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja tak nie mam. Od początku nic mi nie jest. Prócz zimna, bólu głowy i rwy kulszowej. Nic

Ja chodzę do luxmedu, mam w pakiecie.

rwę mam i ja
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 19:29   #376
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Ja miałam wszystkie możliwe objawy od 6-7 tygodnia. Więc mam nadzieję że limit wykorzystałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 19:29   #377
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Nie wiem dziewczyny jak Wy, ale ja od pierwszych dni praktycznie kiedy jestem w ciąży to źle się czuję Ostatnie dwa miesiące ZGAGA ale to taka że nawet nie myślałam że coś takiego istnieje. Wymiotować nie wymiotuje ale co z tego jak co chwilę podchodzi mi do gardła

Dziewczyny które chodzą do endokrynologa, chodzicie na NFZ czy prywatnie?
Ja chodzę prywatnie.
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 19:37   #378
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Ja chodzę prywatnie.
kurczę chyba też jednak pójdę prywatnie, jestem chora jak coś załatwiam na nfz. Te wszystkie babcie (bez urazy ale one wyglądają nie kiedy na mniej chore niż ja)te kolejki, skierowania

Jak czasami patrzę co dzieje się pod gabinetem ginekol. to nie na moje nerwy. Dobrze że chodzę prywatnie.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Ja miałam wszystkie możliwe objawy od 6-7 tygodnia. Więc mam nadzieję że limit wykorzystałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to tak jak ja.
Rozumiem że już jesteś na etapie po?
Jeśli tak to uff jest nadzieja

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2017-01-16 o 19:38
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 19:46   #379
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Ja dziś wg apki. mam 16 tydzień i odpukać nie wymiotuje od kilku dni. Aczkolwiek wczoraj skusiłam sie na kebab i ciezko mi było leczyłam się mietką a dziś chrupnełam kilka chipsów i też mi ciężko. Wiem że nie powinnam tego jeść ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi.

A dziewczyny zapisujecie się do szkoły rodzenia. Ja dziś dzwoniłam do dwóch i moge zacząć dopiero od 21 tygodnia i trzeba się szybko zapisywać bo jest dużo chętnych w jednej proponowali mi termin na 8 marca. Muszę tylko podpisać u nich deklarację wyboru położnej zajecia są raz w tygodniu 6 zajęć a po tym kursie moge chodzić na ćwiczenia dla ciężarnych. Mają ciekawe wykłady teorie nawet o chustonoszeniu a jak sie urodzi to przychodzi się z maluszkiem i mozna sie zapisać na kurs praktyczny. I uczymy sie zakładać chustę
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-16, 19:48   #380
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
kurczę chyba też jednak pójdę prywatnie, jestem chora jak coś załatwiam na nfz. Te wszystkie babcie (bez urazy ale one wyglądają nie kiedy na mniej chore niż ja)te kolejki, skierowania

Jak czasami patrzę co dzieje się pod gabinetem ginekol. to nie na moje nerwy. Dobrze że chodzę prywatnie.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------



No to tak jak ja.
Rozumiem że już jesteś na etapie po?
Jeśli tak to uff jest nadzieja
Jestem na etapie nie wymiotuje. Ale z zoladkiem nie jest jeszcze wszystko ok, mam takie dziwne uczucie jak coś zjem nie umiem tego opisać. Ciężkie potrawy też długo mi ciąża. Aby juz nie wróciły wymioty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 19:49   #381
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
rwę mam i ja
Pomogła mi ciepła kąpiel. Niestety następnego dnia było to samo.

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Ja dziś wg apki. mam 16 tydzień i odpukać nie wymiotuje od kilku dni. Aczkolwiek wczoraj skusiłam sie na kebab i ciezko mi było leczyłam się mietką a dziś chrupnełam kilka chipsów i też mi ciężko. Wiem że nie powinnam tego jeść ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi.

A dziewczyny zapisujecie się do szkoły rodzenia. Ja dziś dzwoniłam do dwóch i moge zacząć dopiero od 21 tygodnia i trzeba się szybko zapisywać bo jest dużo chętnych w jednej proponowali mi termin na 8 marca. Muszę tylko podpisać u nich deklarację wyboru położnej zajecia są raz w tygodniu 6 zajęć a po tym kursie moge chodzić na ćwiczenia dla ciężarnych. Mają ciekawe wykłady teorie nawet o chustonoszeniu a jak sie urodzi to przychodzi się z maluszkiem i mozna sie zapisać na kurs praktyczny. I uczymy sie zakładać chustę
Ja już jestem zapisana
Kiedy tą deklaracje się podpisuje? Jak zaczynasz kurs? Bo na ten temat mi nie odp.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 19:57   #382
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Pomogła mi ciepła kąpiel. Niestety następnego dnia było to samo.



Ja już jestem zapisana
Kiedy tą deklaracje się podpisuje? Jak zaczynasz kurs? Bo na ten temat mi nie odp.
Mi zaproponowali termin przez telefon żeby mnie zapisać więc położną musiałabym wybrać przed pierwszymi zajeciami ale nie mówiła kiedy. Tylko że żeby korzystać ze szkoły rodzenia muszę u nich wybrać położną. Z tej jednej szkoły są dwie położne które są podobno rewelacyjne zostały mi polecone. Mają samochody więc nie ma problemu żeby w dowolne miejsce podjechały i są młode. A to dla mnie atut bo moja bratowa miała starszą położną to jakieś przedwojenne zalecenia miała. Kazała dziecko ciepło ubierać mimo że lato było i jeszcze inne wymysły ale już nie pamietam dokładnie.

A ty morelle kiedy zaczynasz? Mnie tylko zdziwiło że w jednej szkole nie wymagają zaświadczenia od lekarza iż mogę ćwiczyć.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 19:59   #383
Adriannaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 197
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Nie wiem dziewczyny jak Wy, ale ja od pierwszych dni praktycznie kiedy jestem w ciąży to źle się czuję Ostatnie dwa miesiące ZGAGA ale to taka że nawet nie myślałam że coś takiego istnieje. Wymiotować nie wymiotuje ale co z tego jak co chwilę podchodzi mi do gardła

Dziewczyny które chodzą do endokrynologa, chodzicie na NFZ czy prywatnie?
Ja do endokrynologa chodzę prywatnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01 sierpnia 2015
Adriannaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 19:59   #384
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
kurczę chyba też jednak pójdę prywatnie, jestem chora jak coś załatwiam na nfz. Te wszystkie babcie (bez urazy ale one wyglądają nie kiedy na mniej chore niż ja)te kolejki, skierowania

Jak czasami patrzę co dzieje się pod gabinetem ginekol. to nie na moje nerwy. Dobrze że chodzę prywatnie.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------



No to tak jak ja.
Rozumiem że już jesteś na etapie po?
Jeśli tak to uff jest nadzieja
Z ta nadzieja to różnie bywa. Ja jestem 15t3d i dziś zaczęłam dzień przytulajac się do kibelka. Miałam tydzień spokoju i od soboty nawrót. Inne objawy tez. Jak wcześniej spałam na stojąco to teraz nie mogę spać. Chce juz tego "miodowego miesiąca ciazy".

Oby nam już poprzechodzily te wszystkie dolegliwości.
Evet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 20:08   #385
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Hej! Ledwo Was nadrobilam aż zapomniałam do czego sie chcialam odnieść  od wczoraj jestem odcięta od Internetu, chyba ze z doskosku gdzieś dorwę to korzystam.
Byłam dzis na prenatalnych wyniki za dwa tygodnie. Maluszek przez 1,5 tyg urósł ponad 3 cm i ma już 8 cm! Jeszcze chwila i po prenatalnych by było przeziernosc ta sama co byla 2,4. Termin wg usg mam niby na 17.07. Fajna data  Mogłabym tak urodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 20:09   #386
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Ja znowu dzisiaj śpię i mnie wszystko denerwuje. W pracy to myślałam ze zwariuje tak mi ludzie działają na nerwy
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 20:16   #387
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Mi zaproponowali termin przez telefon żeby mnie zapisać więc położną musiałabym wybrać przed pierwszymi zajeciami ale nie mówiła kiedy. Tylko że żeby korzystać ze szkoły rodzenia muszę u nich wybrać położną. Z tej jednej szkoły są dwie położne które są podobno rewelacyjne zostały mi polecone. Mają samochody więc nie ma problemu żeby w dowolne miejsce podjechały i są młode. A to dla mnie atut bo moja bratowa miała starszą położną to jakieś przedwojenne zalecenia miała. Kazała dziecko ciepło ubierać mimo że lato było i jeszcze inne wymysły ale już nie pamietam dokładnie.

A ty morelle kiedy zaczynasz? Mnie tylko zdziwiło że w jednej szkole nie wymagają zaświadczenia od lekarza iż mogę ćwiczyć.
U mnie były 3 terminy do wyboru na 4 kursy.
Jest chyba jedna położna, która pracuje w szpitalu, w którym chce rodzić.
Chyba jest jedna bo mi ona odp.

Ja wybrałam kurs raz w tyg po 2h. Zaczynam 22.02. A Ty?

U mnie wymagane było wypełnienie formularza oraz przesłanie skanu karty ciąży.

Ten mi najbardziej odpowiadał:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2017-01-16-21-15-16.jpg (80,2 KB, 47 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 20:18   #388
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Taka ciekawostka


Jak kobieta tak źle się czuję to znaczy że dziecko jest bardzo ruchliwe.

(moja ginekolog tak twierdzi)
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 20:18   #389
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Dopiero sie dowiedzialam ze kolezanka jest w 5 (moze 5,5) miesiacu i wymiotuje non stop. Mysle ze to kwestia osobista. Ja ani razu nie wymiotowalam. Mialam pare razy odruch ale dalam rade. Za to od godziny bol glowy nie daje mi zyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 20:21   #390
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Dopiero sie dowiedzialam ze kolezanka jest w 5 (moze 5,5) miesiacu i wymiotuje non stop. Mysle ze to kwestia osobista. Ja ani razu nie wymiotowalam. Mialam pare razy odruch ale dalam rade. Za to od godziny bol glowy nie daje mi zyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Może coś w pogodzie wisi.

Ja dzień dzisiejszy określam jako mój najgorszy z całej dotąd ciąży.

Miałam prenatalne a tu mi sie ulewa, głowa pęka jeszcze miałam jakieś napady ciepła na razy.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-25 18:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.