Zmęczone torby w autobusie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-16, 16:10   #1
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826

Zmęczone torby w autobusie


Czy to jest jakaś plaga, czy tylko ja mam pecha?! Ostatnio dosłownie w każdym autobusie/tramwaju, do jakiego wsiądę, X miejsc jest zajętych przez torebki i plecaki innych pasażerów. I to nie że babcie jadą z targu i reklamówki z zakupami sobie siedzą. Zwykle to młode kobity - siedzi nana przy oknie, a obok niej torebeczka.

Na hasło "Przepaszam bardzo, chciałabym usiąść" zwykle nie ma problemu i torebka przesiada się na kolana właścicielki - ale mam wrażenie, że dziunie zajmują miejsca torebkami właśnie po to, żeby ludzie najpierw usiedli sobie gdzie indziej, a dopiero potem obok nich Więc jak nie ma miejsca przy oknie dla mnie ( ), to specjalnie wybieram sobie miejsce z torebką Co lepsze - zawsze tuż obok mnie jest miejsce zajęte torebką, więc nawet nie muszę daleko szukać

Ponieważ Wizaż to zgromadzenie młodych kobiet, to proszę o komentarze. Może same jeździcie z torebką na siedzeniu obok
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 19:28   #2
cheri_magda
Rozeznanie
 
Avatar cheri_magda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 592
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Czy to jest jakaś plaga, czy tylko ja mam pecha?! Ostatnio dosłownie w każdym autobusie/tramwaju, do jakiego wsiądę, X miejsc jest zajętych przez torebki i plecaki innych pasażerów. I to nie że babcie jadą z targu i reklamówki z zakupami sobie siedzą. Zwykle to młode kobity - siedzi nana przy oknie, a obok niej torebeczka.

Na hasło "Przepaszam bardzo, chciałabym usiąść" zwykle nie ma problemu i torebka przesiada się na kolana właścicielki - ale mam wrażenie, że dziunie zajmują miejsca torebkami właśnie po to, żeby ludzie najpierw usiedli sobie gdzie indziej, a dopiero potem obok nich Więc jak nie ma miejsca przy oknie dla mnie ( ), to specjalnie wybieram sobie miejsce z torebką Co lepsze - zawsze tuż obok mnie jest miejsce zajęte torebką, więc nawet nie muszę daleko szukać

Ponieważ Wizaż to zgromadzenie młodych kobiet, to proszę o komentarze. Może same jeździcie z torebką na siedzeniu obok
Jak połowę miejsc jest wolnych to tak, położę torebkę na siedzeniu obok. Po prostu jest mi tak wygodniej.
cheri_magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 19:31   #3
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Czy to jest jakaś plaga, czy tylko ja mam pecha?! Ostatnio dosłownie w każdym autobusie/tramwaju, do jakiego wsiądę, X miejsc jest zajętych przez torebki i plecaki innych pasażerów. I to nie że babcie jadą z targu i reklamówki z zakupami sobie siedzą. Zwykle to młode kobity - siedzi nana przy oknie, a obok niej torebeczka.

Na hasło "Przepaszam bardzo, chciałabym usiąść" zwykle nie ma problemu i torebka przesiada się na kolana właścicielki - ale mam wrażenie, że dziunie zajmują miejsca torebkami właśnie po to, żeby ludzie najpierw usiedli sobie gdzie indziej, a dopiero potem obok nich Więc jak nie ma miejsca przy oknie dla mnie ( ), to specjalnie wybieram sobie miejsce z torebką Co lepsze - zawsze tuż obok mnie jest miejsce zajęte torebką, więc nawet nie muszę daleko szukać

Ponieważ Wizaż to zgromadzenie młodych kobiet, to proszę o komentarze. Może same jeździcie z torebką na siedzeniu obok
zdarza się. Mam pojemną torebkę a w niej czasami zakupy. I dlaczego skoro jest luz w autobusie nie mogłabym położyć jej na siedzeniu obok? Jakby był tłok a moja torebka blokowałaby miejsce to byłoby chamskie.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 19:54   #4
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Kładę (jeżeli mam ciężką torbę jak dzisiaj : 3 litry mleka i słoiki) jeśli widzę że mało ludzi jest a dużo miejsca wolnego. Natomiast jeżeli tylko dużo ludu wsiada, od razu biorę torbę na kolana zanim ktoś o to mnie poprosi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2017-02-16 o 20:01
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 20:00   #5
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Czy to jest jakaś plaga, czy tylko ja mam pecha?! Ostatnio dosłownie w każdym autobusie/tramwaju, do jakiego wsiądę, X miejsc jest zajętych przez torebki i plecaki innych pasażerów. I to nie że babcie jadą z targu i reklamówki z zakupami sobie siedzą. Zwykle to młode kobity - siedzi nana przy oknie, a obok niej torebeczka.

Na hasło "Przepaszam bardzo, chciałabym usiąść" zwykle nie ma problemu i torebka przesiada się na kolana właścicielki - ale mam wrażenie, że dziunie zajmują miejsca torebkami właśnie po to, żeby ludzie najpierw usiedli sobie gdzie indziej, a dopiero potem obok nich Więc jak nie ma miejsca przy oknie dla mnie ( ), to specjalnie wybieram sobie miejsce z torebką Co lepsze - zawsze tuż obok mnie jest miejsce zajęte torebką, więc nawet nie muszę daleko szukać

Ponieważ Wizaż to zgromadzenie młodych kobiet, to proszę o komentarze. Może same jeździcie z torebką na siedzeniu obok
to jest faktycznie plaga i szczerze powiedziawszy, nie bardzo nawet mam ochotę obok takiej dziuni siedzieć. Sama też czasem zajmuję torbą miejsce, ale tylko wtedy, gdy jestem objuczona zakupami. Co innego wypchana po brzegi torba, a co innego torebeczka - żeby nikt obok nie usiadł
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 20:20   #6
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Co w tym dziwnego, że kiedy jest mało ludzi to na ogół woli się siedzieć pojedynczo?

Podczas długich dojazdów pociągiem zaawsze tak robiłam - po pierwsze z wygody (z plecakiem między kolanami było jednak mniej wygodnie), po drugie aby maksymalnie ograniczyć ryzyko przysiądnięcia się (sorry, nie umiem tego słowa) jakiejś roztrajkotanej dziuni, która przez godzinę będze mi memłać nad uchem gdy próbuję się uczyć, czytać lub spać. Normalnie przestępstwo
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 20:27   #7
AlonekJelonek
eternity
 
Avatar AlonekJelonek
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 37
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

To zależy od człowieka jakie ma intencje kładąc torebkę na siedzeniu obok. Nie można każdej kobiety z torebką na siedzeniu wkładać do szuflady DZIUNIA Z TOREBKĄ ().

Gdy mam dużą torebkę z ciężkimi rzeczami to najczęściej kładę torebkę obok siebie (nie zajmuję nią całego miejsca), nie w celu odstraszania potencjalnych przysiadających się, ale z powodu ciężkości torebki i brudnego podłoża.
Tak jak ktoś wyżej napisał trzymanie torebki zależy od ilości osób w autobusie. Najczęściej podróżuje autobusami i minibusami. W minibusie nie mam problemów z położeniem torebki na podłodze bo podłoga tam jest czystsza.

Jeśli autobus jest prawie pusty to sobie ciężką torebkę kładę i nie czuję się winna. Natomiast gdy torebka jest lekka ląduje na kolanach.
__________________
Ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni.
AlonekJelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-16, 20:39   #8
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Zawsze jezdze z plecakiem (z powodu chorego kręgosłupa nie noszę toreb/torebek itp) i zawsze z tego samego powodu w komunikacji miejskiej zdejmuję tenże plecak z pleców i kładę na siedzeniu...ale ja nigdy nie siadam (po raz 3 z tego samego powodu) i wkurza mnie niemiłosiernie jak wsiada "babcia" i prosi mnie i ustąpienie miejsca chociaż ciut dalej ma wolne...bardzo często trafiam na takie paniusie i wtedy im odpowiadam, że tez płaciłam za bilet, a ona może zająć miejsce 3 siedzenia dalej. Obraza na całego. Ale nie ustępuję szczególnie w tramwajach bo ze względu (po raz 4) na chory kręgosłup muszę jak najmniej siedzieć, a gdy już podróżuję komunikacją miejską- muszę bardzo stabilnie stać i trzymać się najlepiej 2 rękami, żeby w razie nagłego hamowania mną nie szarpnęło, siłą rzeczy wybieram takie miejsca gdzie mogę się oburącz złapać czegoś. Nie czuje się w obowiązku każdemu tego wyjaśniać, a już 2 razy się mnie "babcie" pytały oburzonym głosem niby czemu nie ustąpię, skoro kultura tego wymaga bom młodsza?!

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2017-02-16 o 20:41
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 20:45   #9
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 22:06   #10
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
to jest faktycznie plaga i szczerze powiedziawszy, nie bardzo nawet mam ochotę obok takiej dziuni siedzieć. Sama też czasem zajmuję torbą miejsce, ale tylko wtedy, gdy jestem objuczona zakupami. Co innego wypchana po brzegi torba, a co innego torebeczka - żeby nikt obok nie usiadł
Ja jestem taką dziunią właśnie.
Nie widzę różnicy między moją chanelką na siedzeniu obok a Twoją wypchaną torbą z biedronki.
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 22:40   #11
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 182
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Ja jestem taką dziunią właśnie.
Nie widzę różnicy między moją chanelką na siedzeniu obok a Twoją wypchaną torbą z biedronki.
Chyba masz podróbe tej chanelki, że się autobusami z plebsem wozisz prawdziwa z Ciebie księżniczka
Rozowa_mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-16, 22:42   #12
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7101265 6]Co w tym dziwnego, że kiedy jest mało ludzi to na ogół woli się siedzieć pojedynczo?

Podczas długich dojazdów pociągiem zaawsze tak robiłam - po pierwsze z wygody (z plecakiem między kolanami było jednak mniej wygodnie), po drugie aby maksymalnie ograniczyć ryzyko przysiądnięcia się (sorry, nie umiem tego słowa) jakiejś roztrajkotanej dziuni, która przez godzinę będze mi memłać nad uchem gdy próbuję się uczyć, czytać lub spać. Normalnie przestępstwo [/QUOTE]

nie prosciej zainwestowac w słuchawki?

mnie nie obchodzi Co jedzie na siedzeniu o ile jest na tyle miejsca. natomiast jezeli ludzi przybywa to NIENAWIDZE sie pytac o takie zajete siatka/ torebka/plecakiem miejsce. I w zasadzie to nie wiem dlaczego ciagle pytam "przepraszam czy to miejsce jest wolne" ( z reguły na 70% jakby wzrok mogł zabijac to juz bym lezała trupem)bo przeciez moge sie załozyc ze nikt nie kupuje osobnego biletu na siatkę
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 22:43   #13
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Cytat:
Napisane przez Rozowa_mysz Pokaż wiadomość
Chyba masz podróbe tej chanelki, że się autobusami z plebsem wozisz prawdziwa z Ciebie księżniczka
miałam napisać to samo trafione w punkt! Lolitko kochana, zrezygnuj może z komunikacji miejskiej, bo jeszcze ci ktoś chanelkę ukradnie mi nie ukradną, bo jej nie posiadam, nie przepadam za tym fasonem.
A w sprawie pustych czy zapełnionych autobusów - niech sobie trzymają wszyscy torby gdzie chcą, dopóki jest pusto, nie napisałam tego, bo wyszłam z założenia, że to oczywiste, mój błąd
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 22:53   #14
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
miałam napisać to samo trafione w punkt! Lolitko kochana, zrezygnuj może z komunikacji miejskiej, bo jeszcze ci ktoś chanelkę ukradnie mi nie ukradną, bo jej nie posiadam, nie przepadam za tym fasonem.
A w sprawie pustych czy zapełnionych autobusów - niech sobie trzymają wszyscy torby gdzie chcą, dopóki jest pusto, nie napisałam tego, bo wyszłam z założenia, że to oczywiste, mój błąd
Czyli już Ci nie przeszkadzają dziunie z torebeczkami na siedzeniach obok w prawie pustym autobusie ?
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 23:19   #15
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Mnie bardziej denerwują panie, najczęściej starsze, które siadają z brzegu i mimo robiącego się tłoku nie przesuną się pod okno. A torebka najczęściej znika, kiedy robi się tłoczno, a jak nie to wystarczy zapytać, czy wolne i efekt ten sam
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 07:16   #16
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Jak mam czymiliony siat, to kładę na miejscu obok, ale zawsze na przystankach jestem w gotowości, żeby te torby ściągnąć i wziąć na kolana.
Jak mam tylko swoją torebkę to nie, nigdy mi się nie zdarza jej kłaść na miejsce obok.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Czemu tak? Ja lubię pojedyncze siedzenia
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 08:44   #17
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Na mojej trasie prym wiodą słoiki z walizami. Zwykle siedzi taki na siedzeniu skrajnym a gigantyczna waliza blokuje wstęp do miejsca pod oknem. Są też walające się po całym przejściu plecaki.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 08:50   #18
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Mnie bardziej denerwują panie, najczęściej starsze, które siadają z brzegu i mimo robiącego się tłoku nie przesuną się pod okno. A torebka najczęściej znika, kiedy robi się tłoczno, a jak nie to wystarczy zapytać, czy wolne i efekt ten sam
Im grubsza tym czesciej tak robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 09:01   #19
obłoczek
Raczkowanie
 
Avatar obłoczek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 281
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Mnie tam młode kobiety jakoś nie zaszły za skórę w komunikacji miejskiej. Bardziej razi mnie zachowanie starszych, którym ciężko przechodzi przez gardło słowo "przepraszam" w stosunku do dużo młodszej osoby.
__________________

Wszyscy chcą rozumieć malarstwo, dlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków? (Pablo Picasso)
obłoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-17, 09:41   #20
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 09:46   #21
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
nie prosciej zainwestowac w słuchawki?
Dlaczego?

Dla wygody jednej z drugą niewychowanych osób w dowolnym wieku, które przez całą, nieistotne jak długą drogę muszą jazgotać w komórkę pełną piersią opisując szczegółowo, jaka kupkę dziecko zrobiło, jak długo i w jaki sposób facet jej robił dobrze, na co choruje ciocia Jadzi a i jakie są tej choroby objawy?

Dojeżdżam do pracy pociągami podmiejskimi a po mieście poruszam się komunikacją - tramwaje, autobusy, metro. Zdarza mi się jeździć z wielkimi siatami zakupów i stawiam je na siedzeniu obok tylko wtedy, kiedy naprawdę pół tramwaju czy przedziału w pociągu jest wolne.

Natomiast bardziej niż stawianie tych toreb obok irytuje mnie właśnie to zajmowanie miejsca z brzegu i nie przesunięcie się nawet o milimetr, kiedy taka baba widzi, ze ludzie wsiadają, innych miejsc nie ma, ale nie - ona dupy nie ruszy nawet o milimetr, korona z głowy by jej spadła!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 09:54   #22
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Jestem podwójną grażyną - pociąg jak pociąg, ale w autobusie nie usiądę obok okna i już. Niektórym przy chorobie lokomocyjnej im bardziej coś się rusza, miga, tym gorzej. Cóż, przynajmniej chuda jestem i wstaję jak ktoś chce tam usiąść, więc przynajmniej nikt się nie musi przeze mnie przeciskać.

Ludzie to naprawdę mają problemy.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 10:03   #23
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Ja najbardziej lubię siadać przy oknie, ale skoro ktoś woli od brzegu, to niech tak siada i tyle.

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2017-02-17 o 10:04
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 11:36   #24
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Mnie w czasie upałów żadna siła nie zmusi do zajęcia miejsca przy oknie - wolę stać.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 11:54   #25
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Ja ostatnio bylam na Izbie Przyjec z kolezanka w ciazy ktora zle sie poczula i chciala zebym z nia pojechala. Co drugie miejsce zajete przez bardzo zmeczone kurtki zimowe, bo sie kobietom i ich facetom nie chcialo 1,50 zl za szatnie placic. Zadnych wolnych miejsc, jak przyszlysmy nikt nawet nie wykonal zadnego ruchu zeby ktores z miejsc zwolnic. My akurat z tych co walcza o swoje i raz dwa z dwoch miejsc znikly kurtki oczywiscie przy morderczych spojrzeniach ich wlascicieli zmuszonych trzymac je na kolanach. Ale....po nas weszla jakas nastolatka w ciazy, juz na pierwszy rzut oka bardzo zaleknione dziewczatko i oczywiscie nikt nie ruszyl tylka jak juz wyszla z rejestracji i stanela sobie z boku. Wszyscy oczywiscie patrza na boki albo szybko w telefony. Zmeczone kurtki jak lezaly tak leza. Dziwilam sie ze zadna z tych ciezarnych nie kopnela swojego tak strasznie zmeczonego faceta zeby ustapil dziewczynie miejsce...... Wstalam i zaproponowalam jej zeby usiadla, a sama na bezczela zapytalam siedzacej na przeciwko parki czy ich kurtki sa tak zmeczone ze musza zajmowac miejsce czy moze jednak moga postac. Ale byli obrazeni
I ci wszyscy ludzie byli MŁODZI, pewnie ci sami co tak naskakuja w internetach na starsze kobiety w komunikacji miejskiej. Hipokryci.
__________________
Bohemian like you

Edytowane przez phony
Czas edycji: 2017-02-17 o 11:57
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 11:58   #26
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

To jest akurat niezależne od wieku.
Z mojego doświadczenia wynika, ze osoba dowolnego wieku i płci, której się zwróci uwagę, ze zachowuje się niewłaściwie w miejscu publicznym, zawsze reaguje obrazą i oburzeniem, jak również agresją.
Jeszcze nigdy nie usłyszałam "oj, przepraszam, nie pomyślałam" (że głośno gadam, zajmuję jedyne wolne miejsce swoja torbą czy kurtką, tarasuję przejście). No way, same święte krowy.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 11:59   #27
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Nie zauważyłam jakiegoś wysypu młodych dziewczyn, układających torebki na siedzeniach (sama nie układam), natomiast babcie, upychające często brudne od uprzedniego stawiania na ziemi siaty - jak najbardziej. Akurat dla mnie to nie problem, bo jeśli mam usiąść koło kogoś...to wolę stać, ale inni pasażerowie często muszą użerać się z takimi paniusiami. Ja zwykle wpasowuję się w kąt, żeby nikt po mnie nie deptał i mnie nie szturchał.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 12:19   #28
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Coz ja po 4 miesiacach mieszkania w Warszawie mam wrazenie ze te babcie z torbami na siedzeniach to jakis internetowy wymysl. Za to jest caly wysyp mlodych ludzi, ktorzy siedza zapatrzeni w telefony, ze sluchawkami na uszach totalnie olewajacy to, co sie dookola nich dzieje. Ciezarnej kolezance miejsca w tramwaju ustepuja z reguly...starsze kobiety. Jeden raz poprosila o ustapienie miejsca jakiegos mlodego hipstera i uslyszala, ze to nie jest miejsce uprzywilejowane i niech idzie szukac takiego oznaczonego odpowiednim piktogramem. Po czym koles zalozyl z powrotem sluchawki na uszy i wrocil do gapienia sie w iphone'a. No tak, bo ciezarna bedzie sie przepychac przez caly zatloczony tramwaj zeby znalezc oznaczone miejsce. Ktore swoja droga moze byc zajete przez inna osobe, ktora siedziec musi.

Dlatego nie wierze w te wszystkie historie o tym jacy to mlodzi ludzie moga byc zmeczeni, chorzy, a nie niewychowani. Jesli tacy chorzy sa rzeczywiscie to w Wawie panuje chyba jakas epidemia.
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 12:21   #29
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
Jesli tacy chorzy sa rzeczywiscie to w Wawie panuje chyba jakas epidemia.
Panuje.
Epidemia buractwa.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 12:23   #30
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
To jest akurat niezależne od wieku.
Z mojego doświadczenia wynika, ze osoba dowolnego wieku i płci, której się zwróci uwagę, ze zachowuje się niewłaściwie w miejscu publicznym, zawsze reaguje obrazą i oburzeniem, jak również agresją.
Jeszcze nigdy nie usłyszałam "oj, przepraszam, nie pomyślałam" (że głośno gadam, zajmuję jedyne wolne miejsce swoja torbą czy kurtką, tarasuję przejście). No way, same święte krowy.
to swoją drogą. Ostatnio zostalam zwyzywana od najgorszych przez kobiete, na oko 30-letnia, ktora nie wygladala na jakas stuknieta bo podeszlam do niej i wreczylam jej woreczek na psia kupe ona oczywiscie gdy jej pies walil kloca odwrocila sie w druga strone - ta postawa chyba oznacza tyle co "to nie moj pies, bedzie moj jak juz sie wysra i pojdziemy dalej" matko boska, z takim rynsztokowym slownictwem wyleciala ze az nie wiedzialam co odpowiedziec.
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-14 15:52:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.