Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-21, 14:05   #1
jagodajagoda3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 19

Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?


Witajcie, proszę o poradę. Własnie siedzę zaryczana z powodu faceta. Jestem, a własciwie byłam z nim od 3 miesięcy, znamy się ok roku. Zawsze jak gdzies mnie zabierał kazał mi płacić za siebie, o walentynkach zapomniał, tzn spedzilismy ten dzień osobno, w dzien kobiet złozył mi tylko życzenia, nawet kwiatka nie dostałam. Dzisiaj zabrał mnie do kina i do baru chińskiego i tam trzeba było sobie samemu nałożyc jedzenie. Nie dość, że zazyczyl sobie zebysmy zjedli z jednego talerza to jeszcze nałożył tego tyle co kot napłakal! Dla mnie to szok, bo u mnie w domu każdy miał swój talerz i swoje sztućce. Powiedziałam, że w takim razie ja podziękuję i przestałam się odzywać do niego. Czułam się trochę upokorzona. Później on mi zrobił awanturę, że jestem księżniczką i że to normalne, że pary jedzą z jednego talerza, a na dodatek zjadł wszystko sam! W drodze do domu była wojna, wypomniał mi to kino, więc wyciągnąłam pieniądze za bilet i rzuciłam mu je w twarz i powiedziałam, że to już na prawdę jest koniec. A on uważa, że ja przesadzam. Co o tym myślicie?
jagodajagoda3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 14:11   #2
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

1. brzmisz jak troll
2. facet burak
3. najważniejsze jest dla Ciebie w związku kto płaci?
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 14:15   #3
jagodajagoda3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 19
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

niestety nie troll, bo historia z życia wzięta.
Nie, aczkolwiek patrząc w przyszłość widzę, że wszystkie rachunki spadłyby na moją głowę.
A na biednego nie trafiło, bo jemu bardzo dobrze się powodzi.
jagodajagoda3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 14:17   #4
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Nie mogłaś wziąć sobie oddzielnego talerza i nałożyć tyle ile chcesz? Przecież płaciłaś za siebie, jemu nic do tego, ile sobie nałożysz i zjesz.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 14:18   #5
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

No troche trollowy watek, ale co tam:

Facet patologiczny sknera ktorego nalezalo pogonic im szybciej tym lepiej. Nie wytrzymalabym do trzeciej randki, a co dopiero trzech miesiecy
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 14:22   #6
jagodajagoda3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 19
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Nie mogłaś wziąć sobie oddzielnego talerza i nałożyć tyle ile chcesz? Przecież płaciłaś za siebie, jemu nic do tego, ile sobie nałożysz i zjesz.
Wyszłam z założenia, że skoro zaprasza, to płaci. Choć RAZ mógłby się wykazać
jagodajagoda3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 14:22   #7
nowytynowaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 113
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Cytat:
Napisane przez jagodajagoda3 Pokaż wiadomość
Witajcie, proszę o poradę. Własnie siedzę zaryczana z powodu faceta. Jestem, a własciwie byłam z nim od 3 miesięcy, znamy się ok roku. Zawsze jak gdzies mnie zabierał kazał mi płacić za siebie, o walentynkach zapomniał, tzn spedzilismy ten dzień osobno, w dzien kobiet złozył mi tylko życzenia, nawet kwiatka nie dostałam. Dzisiaj zabrał mnie do kina i do baru chińskiego i tam trzeba było sobie samemu nałożyc jedzenie. Nie dość, że zazyczyl sobie zebysmy zjedli z jednego talerza to jeszcze nałożył tego tyle co kot napłakal! Dla mnie to szok, bo u mnie w domu każdy miał swój talerz i swoje sztućce. Powiedziałam, że w takim razie ja podziękuję i przestałam się odzywać do niego. Czułam się trochę upokorzona. Później on mi zrobił awanturę, że jestem księżniczką i że to normalne, że pary jedzą z jednego talerza, a na dodatek zjadł wszystko sam! W drodze do domu była wojna, wypomniał mi to kino, więc wyciągnąłam pieniądze za bilet i rzuciłam mu je w twarz i powiedziałam, że to już na prawdę jest koniec. A on uważa, że ja przesadzam. Co o tym myślicie?



O matko jaki burak.... i Ty siedzisz zaryczana? Ja bym go wyśmiała. Ja wszystko rozumiem i jestem zdania tego że od czasu do czasu wypada samemu za siebie zapłacić a nawet można facetowi postawić ale na początku znajomości? On się zachowuje jak sęp. Żadna absolutnie żadna kobieta tego nie będzie akceptować. Nie mówię że trzeba być księżniczką i facet ma zawsze wszystko stawiać ale nie wypada po prostu nie wypada aby facet tak się zachowywał, tak mówił, sugerował... no totalny wieśniak. Weź to wyśmiej serio, szkoda czasu na kogoś takiego
nowytynowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 14:23   #8
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

To ten sam, który wymiotował na Twojej studniówce czy inny?
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 14:24   #9
jagodajagoda3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 19
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
No troche trollowy watek, ale co tam:

Facet patologiczny sknera ktorego nalezalo pogonic im szybciej tym lepiej. Nie wytrzymalabym do trzeciej randki, a co dopiero trzech miesiecy
Święte słowa. To już nawet nie jest zwykła sknera, tylko patologiczna
jagodajagoda3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 14:25   #10
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Zerwałabym z powodu miliona innych trupów, gnijących w Waszej szafie. Toż to logiczne, iż nie była to sytuacja jednorazowa, lecz wierzchołek góry lodowej
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 14:29   #11
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Generalnie wolę sama za siebie zapłacić w knajpach. Zwłaszcza na etapie poznawania się.

Co do głównego pytania: nie, nie zerwałabym, na pewno nie od razu, bez żadnych wcześniejszych sygnałów, że coś mi się nie podoba. Przede wszystkim na bieżąco poinformowałabym go o swoich oczekiwaniach (w tym wypadku: kto zaprasza ten powinien zapłacić i celebrowania "świąt" czy też, że chcesz mieć swój talerz). Bo facet wcale nie musi być skąpiradłem tylko po prostu nie wiedzieć, że to dla ciebie ważne, więc nie przejmował się sprawą.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 14:33   #12
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Facet sknera i dusigrosz. Szczerze mówiąc bycie z taką osobą to męczarnia. Zerwij z nim. Nie wiem co się działo we wcześniejszych wątkach, ale już samo to jak zachowuje się w tym wątku, dyskwalifikuje go jako partnera. Później bedzie, tylko gorzej, taki potrafi nawet zakupy dla dziecka na pół dzielić i się rozliczać co do grosza. Szkoda czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 14:37   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Zerwałabym z powodu miliona innych trupów, gnijących w Waszej szafie. Toż to logiczne, iż nie była to sytuacja jednorazowa, lecz wierzchołek góry lodowej
Jak wyżej. Niestety na czyjąś głupotę i desperację, aby być z byle debilem, nawet 1000 wątków nie pomoże (bo obawiam się, że to nie koniec tej historii).

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-03-21 o 18:44
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 14:47   #14
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Cytat:
Napisane przez jagodajagoda3 Pokaż wiadomość
Witajcie, proszę o poradę. Własnie siedzę zaryczana z powodu faceta. Jestem, a własciwie byłam z nim od 3 miesięcy, znamy się ok roku. Zawsze jak gdzies mnie zabierał kazał mi płacić za siebie, o walentynkach zapomniał, tzn spedzilismy ten dzień osobno, w dzien kobiet złozył mi tylko życzenia, nawet kwiatka nie dostałam. Dzisiaj zabrał mnie do kina i do baru chińskiego i tam trzeba było sobie samemu nałożyc jedzenie. Nie dość, że zazyczyl sobie zebysmy zjedli z jednego talerza to jeszcze nałożył tego tyle co kot napłakal! Dla mnie to szok, bo u mnie w domu każdy miał swój talerz i swoje sztućce. Powiedziałam, że w takim razie ja podziękuję i przestałam się odzywać do niego. Czułam się trochę upokorzona. Później on mi zrobił awanturę, że jestem księżniczką i że to normalne, że pary jedzą z jednego talerza, a na dodatek zjadł wszystko sam! W drodze do domu była wojna, wypomniał mi to kino, więc wyciągnąłam pieniądze za bilet i rzuciłam mu je w twarz i powiedziałam, że to już na prawdę jest koniec. A on uważa, że ja przesadzam. Co o tym myślicie?
Nie widzę w tym żadnego powodu do zerwania, więc nie, nie zerwałabym.
A jak ci się nie podobał pomysł z jednym talerzem, to sobie trzeba było wziąć swój, zamiast teraz narzekać, że facet zjadł wszystko sam. Przecież się obraziłaś i przestałaś odzywać, to co miał robić?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 15:08   #15
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Cytat:
Napisane przez jagodajagoda3 Pokaż wiadomość
Wyszłam z założenia, że skoro zaprasza, to płaci.
No to trza bylo mu szarpnac ten talerz, zjesc wszystko samej i dodac, ze ma okazje choc raz sie wykazac
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 15:11   #16
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Tak, zrazilabym się do tego faceta.
Nawet jeśli chcesz być traktowana jak księżniczka to masz do tego prawo i nie daj sobie wmówić innym że to egoistyczne czy jakieś tam
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 15:15   #17
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Cytat:
Napisane przez jagodajagoda3 Pokaż wiadomość
Dla mnie to szok, bo u mnie w domu każdy miał swój talerz i swoje sztućce.
Ale jak to? Gdzie?! W Ameryce chyba...
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 16:05   #18
Paulaaa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 271
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Nie zerwałabym z tego powodu, że nie dostałam kwiatka czy tego, kto ma zapłacić. W związku płaci się pół na pół, albo częściej płaci ten, który zarabia więcej.

Zerwałabym, gdybym czuła się wiecznie nieszczęśliwa. Ogólnie nie robiłabym z igły widły... Opisane w wątku sytuacje wskazują, że jesteście albo niedobrani, albo macie problem z komunikacją, albo też trochę gwiazdorzysz i wymyślasz. Sprawę płacenia rozwiązuje się w związku na bieżąco, wystarczy porozmawiać, a nie żalić się na wizażu.
Paulaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 18:31   #19
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Uwazam, ze dobrze ze zerwalas. Kwestia placenia lub nie to wazna sprawa, a dla mnie (choc to kwestia wzgledna) facet jakiego opisalas jest skapy. Myslal tylko jak wydac jak najmniej i jeszcze wypominal Ci pieniadze za kino. Moim zdaniem to meczace, ja bym nie mogla liczyc sie z nikim co do grosza ani mu wypominac co mu kupilam. Dla mnie to brak kultury.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 18:40   #20
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

ja bym zerwala. zaden mezczyzna nie wejdzie miedzy mnie a moj talerz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 18:45   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Uwazam, ze dobrze ze zerwalas.
(...)
Tylko, czy ona rzeczywiście zerwała, skoro nadal interesuje ją jego zdanie (i to, że on uważa, iż ona przesadza)? Jakieś słabe to "zerwanie". Na razie to się pokłócili i tyle.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 19:00   #22
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Dobrze, że zerwałaś. I tak długo wytrzymałaś z takim kolesiem, współczuję użerania się.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 19:45   #23
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ja bym zerwala. zaden mezczyzna nie wejdzie miedzy mnie a moj talerz
Padłam

Toksyczny związek, nie tylko ze względu na nierówny podział rachunków. I tak się nie dogadacie, jak nie możecie rozwiązać tak błahego problemu.
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 20:09   #24
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ja bym zerwala. zaden mezczyzna nie wejdzie miedzy mnie a moj talerz
Mój tż wie, że uważam dokładnie tak samo, dlatego nigdy nie próbuje przykolegować się do mojego jedzonka. Mam za silny instynkt przetrwania żeby nie stracił przy tym ręki.

Ja bym się nie dała tak załatwić. Wzięłabym swój talerz i już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 19:38   #25
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Tak. Dużo jem.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 19:32   #26
myslov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraina mojego bloku i moich kredek
Wiadomości: 110
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Będąc w związku (jeszcze nie małżeńskim) bardzo pilnowałam tego, by płacić za siebie, choć TŻ czasem robił mi z tego powodu wyrzuty- tak było mi po prostu lżej, lepiej itp. Rozumiem jednak, że facet ZAPRASZA do kina, na kawę itp więc tu już nieco inna bajka, szczegolnie jeśli wiemy, że kwestia zapłacenia jest dla niego ważna itp.
Nie zerwałabym z powodu, że nie zapłacił za mnie.
Zerwałabym w Twoim przypadku, ponieważ byłaś w związku z burakiem, a sam fakt, że czułaś się upokorzona też o czymś świadczy.
myslov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 22:46   #27
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Choć na etapie randkowania w różnymi panami najczęściej sama za siebie płaciłam (są wyjątkiem upartych lub jednoznacznych w tym egzemplarzy) i nie oczekiwałam, że ktoś i wyjmie portfel na moje zachcianki, to uważam, że ten "twój" egzemplarz przegiął.

Czytając posta z początku wydawało mi się, że przesadzasz. Ale akcja z jednym talerzem i jedynymi sztućcami w tzw. restauracji... Mega słaba. U mnie koleś byłaby skreślony i to bez jakiegokolwiek żalu. Sorry, z jednego talerza to sobie można jeść przekąski/owoce na seansie przed własnym TV, albo wcinanie frytek do piwa w pubie - ale nie obiad/kolację, jeszcze w restauracji.
Za normalne w parze uważam np. wymienienie się posiłkiem, czy spróbowanie nawzajem że swojego talerza, jak się różne rzeczy zamawia, ale jest łasuchem i tej drugiej też chce spróbować.

Natomiast jedzenie z jednego talerza w barze z daniami na wagę... Sorry, nie. Dla mnie to ten sam kaliber co najmniej nietaktu, jak gdyby mi facet zaproponował wspólną szczoteczkę do zębów.

Owszem, dla niego jedzenie z jednego talerza może być jakieś "normalne w parze", dla każdego coś innego jest normalne. Ale dla Ciebie nie musi - nie przesadzasz, nie księżniczkujesz.
Rozumiem, że bardz młoda jeszcze jesteś i stąd te pytania. Poobserwuj znajome pary.

Edytowane przez Nette
Czas edycji: 2017-03-23 o 22:47
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 08:16   #28
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Nie przesadzasz, nie księżniczkujesz i absolutnie nie daj sobie tego wmówić. W życiu nie chciałabym być z takim skąpcem i w dodatku burakiem. Aż wyobraziłam sobie jak musiałaś się czuć w tej restauracji... Brr. Mój TŻ od samego początku wyrywa się do płacenia, nie pozwala mi nigdy nawet wyciągnąć portfela. Ale ja to lubię i nie wyobrażam sobie bym miała znosić takie akcje jak Ty. Może jestem staromodna, może jestem księżniczką, ale uważam że "idealny" facet powinien być dżentelmenem- płacić za kobietę, gdy ją gdzieś zaprasza, kupować kwiaty, robić niespodzianki i nigdy- broń Boże- nie wypominać pieniędzy wydanych na kino czy coś. Toż to szczyt buractwa. Sorry, ale lepiej być księżniczką niż dziewczyną buraka. Nie wracaj do niego i nie rozpaczaj z jego powodu, typ był (jest) żałosny.
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 15:23   #29
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

A może to nie burak, tylko chodziło mu o coś takiego:
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 15:29   #30
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Czy zerwałybyście z facetem z tego powodu?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A może to nie burak, tylko chodziło mu o coś takiego:
Wtedy to nie burak, tylko Burek
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-27 12:47:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.