Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2017-07-14, 19:39   #241
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 5 769
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Poka¿ wiadomo¶æ
Przyk³adny obywatel, czego my od niego chcemy. Idealny kandydat na mê¿a.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Alkus który ani pracowaæ ani leczyæ siê nie chce, bo mu tak wygodnie i autorka zdziwiona, ¿e jej otoczenie ma na niego alergie
Snowdrop_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-14, 20:00   #242
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez lolita96 Poka¿ wiadomo¶æ
Pogardy dla faceta co nie miara,
(...)
Tu siê poniek±d zgadzam. Nie ma co siê skupiaæ na facecie i nie ma co go "pa³owaæ", bo jak s³usznie kto¶ wcze¶niej zauwa¿y³, ani o Autorkê specjalnie nie zabiega³, ani za wiele jej nie obiecuje, nadal pije, nosi siê jak siê nosi³ wcze¶niej - jest sob±, jest w tym w du¿ym stopniu szczery (w du¿ym, bo pewnie s± momenty, gdy jej przytakuje, nawet gdy i tak nie zamierza zrealizowaæ jej wizji i planów dla niego). Autorka znalaz³a mêsk± wersjê psa i my¶li, ¿e wytresuje mi³o¶ci± i huraoptymizmem.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-14, 21:06   #243
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Mam kilku alkoholików w rodzinie. I te¿ kilku takich, którzy stosuj± przemoc wobec ¿on i dzieci (psychiczn± i/lub fizyczn±). Owszem, wszyscy s± wykszta³ceni, maj± dobr± pracê. Zgadzam siê, ¿e "wy¿sze sfery" te¿ maj± z tym problem, nie tylko panowie spod monopolowego. Nie ma regu³y. By³abym jednak bardzo ostro¿na z entuzjazmem na temat zmian, które Twój partner chce wprowadziæ w swoim ¿yciu - to mo¿e byæ s³omiany zapa³, a stare nawyki w koñcu wygraj±. Zanim siê w co¶, ¿e tak powiem, cywilnoprawnie wpakujesz (¶lub, ci±¿a), musisz byæ absolutnie pewna, ¿e on ten okres ma naprawdê za sob±. Je¶li to nie trolling to ¿yczê Wam jak najlepiej. Ka¿dy zas³uguje na drug± szansê, ale z du¿± doz± ostro¿no¶ci.

Wys³ane z mojego NEM-L21 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-14, 21:21   #244
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 092
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, ZWYKLE. Poza mnom Taaak, wiem ¿e studiowa³a¶ medycynê z idiotami.
A co jest w tym dziwnego? Czasem osoba po technikum bywa inteligentniejsza od magistra. A czasem nie. Zwykle ma to miejsce, je¶li porównamy osobê 50+ i osobê 20+, bo kiedy¶ ciê¿ko by³o pój¶æ na studia, wielu rodziców nie by³o staæ (choæ znam takich, którzy siê zawziêli i skoñczyli pracuj±c). A dzisiaj na studia idzie ka¿dy i to nie jest ¿aden wyznacznik inteligencji. Oczytania, wykszta³cenia - tak. Ale trzeba byæ naprawdê niemot± albo to olaæ, ¿eby nie mieæ magistra.

Tadaaa!
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-14, 21:29   #245
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

FB_IMG_1500064113712.jpg
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-14, 21:37   #246
stewardesa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomo¶ci: 9 515
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Poka¿ wiadomo¶æ
A co jest w tym dziwnego? Czasem osoba po technikum bywa inteligentniejsza od magistra. A czasem nie. Zwykle ma to miejsce, je¶li porównamy osobê 50+ i osobê 20+, bo kiedy¶ ciê¿ko by³o pój¶æ na studia, wielu rodziców nie by³o staæ (choæ znam takich, którzy siê zawziêli i skoñczyli pracuj±c). A dzisiaj na studia idzie ka¿dy i to nie jest ¿aden wyznacznik inteligencji. Oczytania, wykszta³cenia - tak. Ale trzeba byæ naprawdê niemot± albo to olaæ, ¿eby nie mieæ magistra.

Tadaaa!
Dok³adnie, czasem. Nie ma podstaw, aby twierdziæ, ¿e zwykle.

Inb4 A mój misio to jest po zawodówce i jest mondrzejszy od profesorów!!!
stewardesa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-14, 21:46   #247
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 092
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie, czasem. Nie ma podstaw, aby twierdziæ, ¿e zwykle.

Inb4 A mój misio to jest po zawodówce i jest mondrzejszy od profesorów!!!
Nie twierdzê, ¿e zwykle. Ja go nie znam, mo¿e byæ inteligentniejszy, tylko mieæ mniej wyszukane s³ownictwo. A mo¿e byæ debilem. Nie mam szklanej kuli.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 21:47   #248
Ferocious
Raczkowanie
 
Avatar Ferocious
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
Te m±dre, pe³ne mi³osci spojrzenie, wyprane w komandosie...
Ferocious jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-14, 22:03   #249
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 5 809
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Wiza¿ to prawdziwe zag³êbie Einsteinów po zawodówkach. Wrêcz cz³owiek ¿a³uje, ¿e zamiast na studia nie poszed³ na fryzjera.
__________________
Nie by³o nas, by³ las, nie bêdzie nas, bêdzie las.
olenkasz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-14, 22:18   #250
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 16 089
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

http://fishki.pl/fishka,nazwiesz-go-menelem,64686.html
i tu moze sie kryc cala tajemnica
autorka jest gotowa na maciezynstwo
http://www.tatawpracy.pl/dziecko-vs-zul/
http://www.tatawpracy.pl/wp-content/...ziecko-zul.png

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2017-07-14 o 22:27
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-14, 22:42   #251
mariamalaria
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 4 900
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Jest taka wspania³a piosenka rosyjskiego, a w³a¶ciwie ¿ydowskiego teatru "zwierciad³o " z Odessy. Nazywa siê "Mama, ja ¿ulika lubliu". Pasuje do tematu.
mariamalaria jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-15, 01:09   #252
kate137
Raczkowanie
 
Avatar kate137
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez DagmaraWrocek Poka¿ wiadomo¶æ
7. Nie wiem, czy bêdziemy mieli dzieci, na razie kompletnie siê nad tym nie zastanawia³am. Na pewno nie przez najbli¿szy rok-dwa, a ¿e ja mam ju¿ 32 lata, on 38, to hmm... No ale có¿, mo¿e. Zobaczy siê W razie gdyby, jestem pewna, ¿e bêdzie je kocha³, bo czego jak czego, ale mi³o¶ci w tym du¿ym cz³owieczku nie brakuje
Szczerze to najbardziej pogrubiony kawa³ek mnie zmrozi³, po prostu zmrozi³.
Bo ju¿ kit, ¿e sama mo¿esz sobie zrujnowaæ ¿ycie. Jeste¶my doro¶li, ka¿dy ma prawo do swoich wyborów, b³êdów. Ale jak mo¿na byæ tak lekkomy¶lnym, by uwa¿aæ, ¿e ojciec alkoholik "bêdzie dzieci kocha³, wiêc wszystko bêdzie cacy". Moje dwie przyjació³ki s± DDA i wierz mi - je te¿ ojciec "kocha³" a by³y tak cholernie nieszczê¶liwa, jedna nadal jest, nie potrafi sobie z tym poradziæ mimo chodzenia na terapiê,leki itd, nabawi³a siê nerwicy. Serio uwa¿asz, ¿e dzieci by³yby szczê¶liwe wstydz±c siê w³asnego ojca? Gardz±c nim? Widz±c jak siê stacza?
Bo bez urazy, mo¿e kiedy¶ facet wyjdzie na prost±. Jest to mo¿liwe. Ale na dzieñ dzisiejszy widzisz jaka jest rzeczywisto¶æ: nadal pije = dzieci na pewno by³yby DDA.
Wiesz, ¿e twoje jak¿e kochane przez tatusia dziecko mo¿e chcieæ pope³niæ samobójstwo, bo tak bêdzie nieszczê¶liwe? I milion innych rzeczy, o których nawet by¶ nie pomy¶la³a.
Czy Ty w ogóle interesowa³a¶ siê tym tematem? Czy po prostu bierzesz wszystko na "jako¶ to bêdzie" i na rumiane, rozkoszne lica, przecie¿ to one potem bêd± dzieciom na pewno rekompensowaæ wszelkie problemy...
Chcesz to próbuj go zmieniaæ, proszê bardzo. Ale nie wypisuj na tym etapie takich dyrdyma³ów, bo po prostu to pokazuje jak ma³± masz wiedzê o ¶wiecie. Mo¿e dlatego tak dobrze siê dogadujecie z panem spod sklepu.
Dlatego proszê zadbaj potrójnie o zabezpieczenie, nie rozmna¿aj siê. Chcesz sobie zatruwaæ ¿ycie, proszê bardzo. Sorry, ¿e tak ostro, ale ta ignorancja tematu po prostu powala. A w³a¶nie Ty jako "chc±ca" pomóc powinna¶ tym bardziej siê tym zainteresowaæ, ni¿ cieszyæ siê, ¿e "chyba mniej chleje". Je¶li ju¿ faktycznie chcesz siê bawiæ w samarytankê to mog³aby¶ pomóc mu w szukaniu terapii, namówiæ na odwyk, co¶ w tym stylu.

W pewnym sensie rozumiem, ¿e mog³a¶ siê nim zachwyciæ, bo te¿ kiedy¶ prze¿ywa³am taki okres. Tak jak dziewczyny wcze¶niej pisa³y - wynika to ze z³ych do¶wiadczeñ z innymi mê¿czyznami, niskiej samooceny itd. Dlatego tak trudno to zrozumieæ innym ludziom, na obecnym etapie te¿ ciê¿ko mi to poj±æ.
Ale je¶li faktycznie chcesz mu pomóc to musisz mieæ na ten temat wiedzê - zachwyt nad zmian± podstawowych zasad higieny na pewno daleko was nie zaprowadzi razem.
No chyba, ¿e Ci wszystko jedno co siê z nim stanie, byleby wlepia³ w Ciebie zakochane oczka i czci³ jak Boga. To mo¿e i przyjemne na krótk± metê, ale przynajmniej miej odwagê siê do tego przyznaæ, ¿e to o to chodzi, a nie wrzucasz tu jakie¶ wielkie s³owa o mi³o¶ci.

Edytowane przez kate137
Czas edycji: 2017-07-15 o 01:18
kate137 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 01:22   #253
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 1 227
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Poka¿ wiadomo¶æ
Kto¶ kto pije piwo, wino czy drinka raz,dwa w tygodniu czy przy okazji jako¶ urodzin czy imprezy to faktycznie nie alkoholik. Ale kto¶ kto pije codziennie kilka piw ? To ju¿ jest co¶ nie tak. A jak kto¶ ju¿ pije to piwo pod sklepem, zebra o kilka groszy na nie, do pracy przychodzi pijany to ju¿ jest alkoholikiem.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
To ile razy w tygodniu maksymalnie mo¿na siê napiæ ¿eby jeszcze nie byæ alkoholikiem i kto o tym decyduje?
lolita96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 01:45   #254
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 092
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez lolita96 Poka¿ wiadomo¶æ
To ile razy w tygodniu maksymalnie mo¿na siê napiæ ¿eby jeszcze nie byæ alkoholikiem i kto o tym decyduje?
Zasadniczo to na ca³kiem m±drej terapii uzale¿nieñ dosta³am broszurê, na której by³o napisane: "alkkholizm to nie jest problem z alkoholem, tylko problem z brakiem alkoholu".

Jak dla mnie brzmi m±drze i siê sprawdza. Problem jest wtedy, kiedy nie mo¿esz ¿yæ czy funkcjonowaæ bez alkoholu.

A diagnozuje psycholog i psychiatra.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 01:53   #255
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Poka¿ wiadomo¶æ
Zasadniczo to na ca³kiem m±drej terapii uzale¿nieñ dosta³am broszurê, na której by³o napisane: "alkkholizm to nie jest problem z alkoholem, tylko problem z brakiem alkoholu".

Jak dla mnie brzmi m±drze i siê sprawdza. Problem jest wtedy, kiedy nie mo¿esz ¿yæ czy funkcjonowaæ bez alkoholu.

A diagnozuje psycholog i psychiatra.
Zgadzam siê - mo¿na piæ np. tylko raz w miesi±cu. Ale je¶li czeka siê na ten czas, a jak co¶ pójdzie nie tak to wpada siê w sza³ - wtedy mo¿na mówiæ o uzale¿nieniu. Czasami te¿ s³yszy siê o alkoholikach, którzy nie maj± problemu z odstawieniem kieliszka chocia¿by na czas adwentu (albo na czas obiecany ¿onie...) - bo wiedz± dok³adnie kiedy bêd± mogli do niego wróciæ. Mo¿na piæ dwa ³yki koniaku przed snem i nigdy siê nie upijaæ, a jednak byæ uzale¿nionym. Mój tatu¶ i m±¿ s± DDA, swoje niestety widzia³am i s³ysza³am.
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 06:36   #256
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomo¶ci: 21 441
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Poka¿ wiadomo¶æ
a ja siê tym w±tkiem " dowarto¶ciowa³am", narzekam na mojego, ¿e za du¿o pracuje, ¿e wydaje kasê na kosztowne sporty, hobby, knajpy, imprezy, wyjazdy, ¿e ci±gle mnie gdzie¶ ci±ga, a bo to otworzyli now± knajpê, a to znalaz³ fajne miejsce w necie gdzie mo¿emy pojechaæ na weekend, co¶ zwiedziæ, zobaczyæ... , ¿e jak zagoni³am do sprz±tania, to zatrudni³ ukrainkê, bo on " kibla sprzêtaæ nie bêdzie i ja te¿ nie muszê" - teraz to my¶lê, ¿e jak wróci z pracy to powinnam, go w " w przys³owiow± dupê" poca³owaæ, ¿e jest jaki jest , nie muszê go utrzymywaæ, uzupe³niaæ wykszta³cenia i szukaæ roboty w magazynie.
A ja sie dowartosciowalam, ze nie muszê mojego zaganiac do sprzatania A po drugie (i chyba wazniejsze) moj facet nie prezentuje takiego toku myslenia (ze on to kibla sprzatac nie bedzie, za to jakas tam Ukrainka po nim, to juz tak). Zenada.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2017-07-15 o 09:30
Linka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 07:32   #257
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomo¶ci: 7 859
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Kiedy¶ mia³am ch³opaka który nie skoñczy³ nawet zawodowki. By³ fajny, dobry, uczynny, pracowity, okazywa³ mi uczucia. Moi znajomi pukali siê w czolo, co ja w nim widzê. Po jakim¶ czasie siê rozstalismy z powodow innych niz roznica w wykszta³ceniu i jeszcze d³ugo po tym mieli¶my kontakt.

Z tym, ¿e mój ówczesny ch³opak by³ zdrowy.

Dagmara, czy gdyby Twój facet by³ chory na grypê nie chcia³aby¶, ¿eby poszed³ do lekarza?

Dlaczego zatem unikasz tematu alkoholizmu, strasznej choroby, na któr± cierpi Twoj ukochany? On powinien podj±æ leczenie. AA jest bezp³atne i praktycznie w ka¿dym mie¶cie.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 08:10   #258
201803080934
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 779
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

jak sobie przypomnê tych meneli pod sklepami, to a¿ mi siê ¶niadanie cofa na my¶l o tym, ¿e mieliby mnie dotykaæ.


pani kierowniczko, pani da dwa z³ote na piwko
201803080934 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 09:03   #259
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 22 754
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Tre¶æ usuniêta
Timon i Pumba jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-15, 09:30   #260
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 2 070
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Czytam i czytam i ka¿da kolejna wypowied¼ autorki, powoduje ¿e szczêkê mam coraz ni¿ej. Widzia³am na w³asne oczy kilka podobnych historii. Raz byli ro ¿ule spod sklepu, raz po po prostu alkoholicy, którzy mimo codziennego spo¿ywania alkoholu wygl±dali ¶wietnie i dbali o siebie. ¯adna z takich relacji, nie skoñczy³a siê happy endem. Ka¿dy z nich jak pi³, tak pije. Owszem, by³y chwilowe przeb³yski, by³y próby 'naprawienia' przez partnerki. I gdy ju¿ wszyscy byli pod wra¿eniem, nagle okazywa³o siê, ¿e alkohol wygra³. Wszystkie takie zwi±zki koñczy³y siê pora¿ka. Jedna kobieta opamiêta³a siê, jak ju¿ mia³a z misiem dwójkê dzieci. Z innym sytuacja by³a bardzo podobna do autorki. Kobieta wykszta³cona, ¿e ¶wietna praca, samotnie wychowuj±ca kilkunastoletnia córkê, poznala misia przez internet. To by³ w³a¶nie ten dobrze wygl±daj±cy alkoholik. Ona jeszcze przed pierwszym spotkaniem dowiedzia³a siê jaki jest, ale zauroczenie ju¿ wziê³o górê i postanowi³a, ¿e go ogarnie. Nie zniechêci³o ja nawet, ¿e kiedy do niego przyjecha³a, bo siê umówili, pan spa³ nar±bany bo kilkudniowej libacji. Historia toczy³a siê dalej. Wszyscy byli pod wra¿eniem, ¿e ch³opak siê zmieni³. Przeprowadzi³ siê do niej, mia³ pracê. Potem znalaz³ pracê za granic±, a tam nowych kolegów do piwka po pracy. By³o jedno rozstanie, ale mi¶ obieca³ zmianê. Przy drugim rozstaniu ju¿ na szczê¶cie nie da³a za wygran± i wywali³a go z domu raz na zawsze. No ale szybko znalaz³ sobie kolejna. Niedawno urodzi³o im siê dziecko i wziêli ¶lub. Na w³asnym weselu, upi³ siê jak ¶winia. Ze by³o mu ma³o, to po weselu poszed³ ch³aæ dalej. Wróci³ na drugi dzieñ, przechla³ spore pieni±dze, ich wspólne oczywi¶cie. Ale udaj± szczê¶liwa rodzinê, a dziewczyna równie¿ wydawa³oby siê ogarniêta, z prac±, mieszkaniem. Przera¿aj±ce.

I przepraszam, ale jak widzê tekst 'RUMIANY mi¶' to nie wiem, czy ¶miaæ siê, p³akaæ czy lecieæ wymiotowaæ. A¿ mam ciary z obrzydzenia.
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyli¶my z najwiêkszym trudem, najbardziej kochamy.

Edytowane przez Rose969
Czas edycji: 2017-07-15 o 09:32
Rose969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 09:45   #261
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Tyle, ¿e autorka s³owem siê o alkoholizmie nie zaj±knê³a. To jest mega przera¿aj±ce, ona nawet nie dopuszcza do siebie my¶li co j± mo¿e spotkaæ.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 10:26   #262
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 4 634
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Do reszty siê nie odniosê, bo je¶li nie jeste¶ trollem, to tak jak mówisz, oczadzia³a¶.

Ale to zdanie trzeba zachowaæ ku potomno¶ci. Dopóki istniej± kobiety takie jak Ty, które w taki chory sposób my¶l± dopóty ca³y kraj bêdzie mia³ problem.

Piszê to jako DDA.
Jako DDA radzê uciekaj autorko. To alkoholik. Nie s³uchaj gadania ¿e nie bedzie pi³. Facet przychodzi "podchmielony do pracy" pewnie dlatego pracuje u ciotki bo kto inny by go przyj±³?? Nie rozumiem kobiet które wchodza w relacje z alkoholikami bo " nie drze ryja, nie jest napastliwy, wulgarny, ( sa rozne typy slkoholików, moj tata tez gdy pi³ byl spokojny po prostu szed³ spac) , to nie daje mu plusów, Facet po prostu znalaz³ siê tu gdzie znalaz³ przez s³aby charakter, patologiczn± rodzinê i nisk± inteligencjê, ma jednak cholernie dobre serducho ( serio chcesz miec faceta który ma s³aby charakter??? W zyciu sa rozne problemy on im nie podo³a, patologiczna rodzina to ¿aden argument moja tez taka by³a w jakims stopniu, serio chcesz miec faceta o niskiej inteligencji??)
Cytat:
I nie mówiê tego jako 15-letnia siksa zakochana w "³obuzie". Mówiê to jako 32-letnia kobieta, magister ekonomii,
Serio? W³asnie wypowiadasz sie jako taka "siksa" ale zakochana w alkoholiku spod sklepu skoro nie zdajesz sobie sprawy z konsekwencji relacji z alkoholikiem bo "ma swiec±ce oczka i o nim myslisz.

Cytat:
daleka krzycza³ "dzieñ dobry", z czasem po prostu "siemanko" i k³ania³ siê w pó³. Nie muszê dodawaæ ¿e trafiona strza³± amora a¿ ca³a w ¶rodku podskakiwa³am. Zaczê³am siê u¶miechaæ, zagadywaæ, zawsze po prostu sam jego widok dzia³a³ na mnie jak balsam
Masz jakies kompleksy?Niskie poczucie w³asnej wartosci??? K³ania³ sie bo bedzie wreszcie mia³ od kogo kase na browara po¿yczyæ.
Cytat:
Ja oczywi¶cie, prawie fruwaj±c, krzyknê³am przywitanie i wystosowa³am u¶miech numer 8. Podszed³ do mnie i powiedzia³, ¿e ma pro¶bê. J±ka³ siê i przeprasza³ dwie minuty, zanim zachêcony przeze mnie przeszed³ do sedna. Có¿, czy mam po¿yczyæ kilka z³otych na piwo.
tu masz sedno tej waszej "znajomosci" bedzie od ciebie ciagnal $$ na alkohol.

Cytat:
J±ka³ siê i przeprasza³ dwie minuty, zanim zachêcony przeze mnie przeszed³ do sedna. Có¿, czy mam po¿yczyæ kilka z³otych na piwo.

Taak, wiem, tragedia, fejspalm i tak dalej. Ale zanim przestaniecie czytaæ i uznacie mnie za wariatkê, proszê, poczekajcie jeszcze trochê.

Oczywi¶cie na sam widok jego bu¼ki wyparowa³y ze mnie jak z bicza strzeli³ i gotowa by³abym mu oddaæ ca³y portfel, ale wygrzeba³am jakie¶ trzy z³ocisze sama siebie pilnuj±c, ¿eby totalnie nie zwariowaæ.
Oddaj mu od razu karte do bankomatu z pinem co sie bedziesz rozdrabniac. Dasz raz to juz bedzie przychodzi³ ca³y czas. Zaoszczedzisz mu czasu.

Cytat:
Chyba jeszcze nigdy nie czu³am, ¿eby kto¶ s³ucha³ mnie z takim szczerym zainteresowaniem.
Czyli jednak masz niskie poczucie w³asnej wartosci.

Cytat:
Kolejne spotkania by³y ju¿ u mnie w mieszkaniu. Wiadomo. Dopiê³am swego, mia³am go. Tylko co dalej, pomy¶la³am. U¶wiadomi³am sobie, ¿e cholernie chcê, ¿eby to trwa³o, ¿e po prostu potrzebujê tego cz³owieka i jest dla mnie najwiêkszym mo¿liwym szczê¶ciem.
Tak masz go, zazdroszcze Love Love Love
Cytat:
Jest do bólu prostolinijny, pl±cze siê w trudniejszych zdaniach.
ciekawe.
Cytat:
Ale mnie po prostu wystarczy jak le¿ymy wtuleni i widzê ten jego pe³en mi³o¶ci wzrok, jak mnie ca³uje, jak mnie wys³uchuje i stara siê na swój sposób radziæ (w sprawach biura rachunkowego, które prowadzê i o których to sprawach on nie ma zielonego pojêcia ). Ale wiecie co? ¯aden z facetów, których mia³am wcze¶niej, choæby nie wiem z jakiego by³ dobrego domu i ile mia³ skoñczonych szkó³, nie traktowa³ mnie z takim szacunkiem, jak on. Nie znam drugiej takiej osoby, która tak czêsto mówi³aby proszê, przepraszam, dziekujê, czy na pewno chcesz, czy nie przeszkadzam, czy jeste¶ pewna
Kiedy Ci spadna te klapki z oczu?
Moj t¿ jest wykszta³cony i czesto mówi dziekuje przepraszam itd.

Cytat:
Co wa¿niejsze. Powiedzia³, ¿e chce dla mnie ograniczyæ alkohol i ju¿ po 3 miesi±cach widzê naprawdê du¿e postêpy.
Ach ta gadka alkoholika.... skad to znam. Zaraz znowu zacznie chlaæ.

Cytat:
Sama zarabiam ze swojej dzia³alno¶ci tyle, ¿e jestem w stanie utrzymaæ siebie i jego,
No no 3 miesiace znajomosci czy tam iles i juz takie plany. W³azisz na mine ale jeszcze o tym nie wiesz.

Cytat:
W sumie nie wiem, czego od Was oczekujê... nie "weryfikacji", bo podjê³am ju¿ decyzjê. Ale opinii. Mo¿e po prostu zrozumienia? W koñcu znalaz³am siê na w±tku dla babek, które zwierzaj± siê sobie z mi³osnych kolei
oczekujesz powiedzenia "wspaniale, gratuluje, super decyzja! Zmienisz go!"

Cytat:
, tak jak 80% mojego otoczenia uwa¿acie mnie za stukniêt± wariatkê, która pakuje siê w k³opoty, czy chocia¿ Wy jeste¶cie w stanie mnie zrozumieæ?
Jako DDA nie, nie jestem w stanie cie zrozumiec. Zauroczenie przys³oni³o Ci logiczne my¶lenie ale nie martw sie za kilka lat wszystko zobaczysz wyra¼nie.
Facet ktory nie pije moze miec wady ktore wyjda i moga byc istotne ten ma wielka wade juz na wstepie.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-07-15 o 10:35
White_Dove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 10:31   #263
201707201535
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Mi siê wydajê ¿e nie trzeba byæ "a¿" alkoholikiem, æpunem, czy hazardzist± aby miec zastrze¿enia co do wi±zania siê z tak± osob±. Pan mo¿e byæ jak najzupe³niej trze¿wy, ¶wiadomy i le¿eæ ca³y dzieñ przed telewizorem bo przecie¿ nie ma prcy dla ludzi z jego wykszta³ceniem I chyba tak naprawdê nie wa¿ne jest to co z nim nie tak a to, ¿e tego jako¶ nie wyrywa siê specjalnie zmieniæ. Bo i po co? Tu autorka zapewni³a o swojej wielkiej mi³o¶ci i poswiêceniu obcych ludzi wiêc na pewno i jego. Wiêc po co siê zmieniaæ? I zacne jest to, ¿e autorka to taka wyrozumia³a osoba i niepij±cego alkoholika by pilnowa³a ca³± dobê. A pij±cego alkoholika codziennie by odbiera³a spod monopolowego wrêczaj±c mu czteropak piwa. I ceni siê to, ¿e jest na tyle wykszta³cona, zaradna i w ogóle ¿e utrzyma siebie, jego, wspólne dzieci... Tylko pytanie czy w drug± stronê to tak zadzia³a..? Je¶li pan ma 38 lat to mia³ 20 lat ¿ycia na uporz±dkowanie go, i nic z tym nie zrobi³. Je¶li autorka zdecyduje siê na zwi±zek z tym panem to tylko pozostaje jej ¿yczyæ zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo dopóki bedzie mia³a te zdrowie to i bêdzie mia³± co do garnka w³o¿yæ... Ale co bêdzie jak co¶ siê stanie i nie bêdzie mog³a spe³niæ swych deklaracji o utrzymaniu domu? Kto zarobi na dom? Je¶li pan przez 20 lat nie znalaz³ powodów dla których mia³by cokolwiek zmieniæ w swoim ¿yciu, przestaæ piæ, znale¼æ normaln± pracê, mieszkanie, to ciezko mi uwierzyæ, ¿e z dnia na dzien to siê zmieni. A i staro¶æ przyjdzie a przy takiej zawrotnej karierze zawodowej to panu od tych tysiêcy jakie dostanie na emeryturze to siê w g³owie poprzeraca normalnie. Przykra prawda jest taka, ¿e pan ju¿ ma za sob± najlepsze lata swojego ¿ycia. I to ju¿ od dawna nie jest dziecko które mo¿na zmieniæ, wytresowaæ itd.
201707201535 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 10:38   #264
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 4 634
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Do reszty siê nie odniosê, bo je¶li nie jeste¶ trollem, to tak jak mówisz, oczadzia³a¶.

Ale to zdanie trzeba zachowaæ ku potomno¶ci. Dopóki istniej± kobiety takie jak Ty, które w taki chory sposób my¶l± dopóty ca³y kraj bêdzie mia³ problem.

Piszê to jako DDA.
Jako DDA radzê uciekaj autorko. To alkoholik. Nie s³uchaj gadania ¿e nie bedzie pi³. Facet przychodzi "podchmielony do pracy" pewnie dlatego pracuje u ciotki bo kto inny by go przyj±³?? Bzdury. Nie rozumiem kobiet które wchodza w elacje z alkoholikami bo " nie drze ryje, nie jest napastliwy, wulgarny, ( sa rozne typy slkoholików, moj tata tez gdy pi³ byl spokojny po prostu szed³ spac) , to nie daje mu plusów, Facet po prostu znalaz³ siê tu gdzie znalaz³ przez s³aby charakter, patologiczn± rodzinê i nisk± inteligencjê, ma jednak cholernie dobre serducho ( serio chcesz miec faceta który ma s³±by charakter??? W zyciu sa rozne problemy on im nie podo³a, patologiczna rodzina to ¿aden argument moja tez taka by³± w jakims stopniu, serio chcesz miec faceta o niskiej inteligencji??)
Cytat:
I nie mówiê tego jako 15-letnia siksa zakochana w "³obuzie". Mówiê to jako 32-letnia kobieta, magister ekonomii,
Serio? W³asnie wypowiadasz sie jao taka siksa skoro nie zdajesz sobie sprawy z konsekwencji relacji z alkoholikiem bo "ma swiec±ce oczka i o nim myslisz.

Cytat:
daleka krzycza³ "dzieñ dobry", z czasem po prostu "siemanko" i k³ania³ siê w pó³. Nie muszê dodawaæ ¿e trafiona strza³± amora a¿ ca³a w ¶rodku podskakiwa³am. Zaczê³am siê u¶miechaæ, zagadywaæ, zawsze po prostu sam jego widok dzia³a³ na mnie jak balsam
Masz jakies kompleksy?Niskie poczucie w³asnej wartosci???
Cytat:
Ja oczywi¶cie, prawie fruwaj±c, krzyknê³am przywitanie i wystosowa³am u¶miech numer 8. Podszed³ do mnie i powiedzia³, ¿e ma pro¶bê. J±ka³ siê i przeprasza³ dwie minuty, zanim zachêcony przeze mnie przeszed³ do sedna. Có¿, czy mam po¿yczyæ kilka z³otych na piwo.
tu masz sedno tej waszej "znajomosci" bedzie od ciebie ciagnal $$ na alkohol.

Cytat:
Kiedy¶ sz³am wieczorem z kole¿ank± i spotka³y¶my go po drodze. Ja oczywi¶cie, prawie fruwaj±c, krzyknê³am przywitanie i wystosowa³am u¶miech numer 8. Podszed³ do mnie i powiedzia³, ¿e ma pro¶bê. J±ka³ siê i przeprasza³ dwie minuty, zanim zachêcony przeze mnie przeszed³ do sedna. Có¿, czy mam po¿yczyæ kilka z³otych na piwo.

Taak, wiem, tragedia, fejspalm i tak dalej. Ale zanim przestaniecie czytaæ i uznacie mnie za wariatkê, proszê, poczekajcie jeszcze trochê.

Oczywi¶cie na sam widok jego bu¼ki wyparowa³y ze mnie jak z bicza strzeli³ i gotowa by³abym mu oddaæ ca³y portfel, ale wygrzeba³am jakie¶ trzy z³ocisze sama siebie pilnuj±c, ¿eby totalnie nie zwariowaæ.
Oddaj mu od razu karte do bankomatu z pinem co sie bedziesz rozdrabniac. Dasz raz to juz bedzie przychodzi³ ca³y czas. Zaoszczedzisz mu czasu.

Cytat:
Chyba jeszcze nigdy nie czu³am, ¿eby kto¶ s³ucha³ mnie z takim szczerym zainteresowaniem.
Czyli jednak masz niskie poczucie w³±snej wartosci.

Cytat:
Kolejne spotkania by³y ju¿ u mnie w mieszkaniu. Wiadomo. Dopiê³am swego, mia³am go. Tylko co dalej, pomy¶la³am. U¶wiadomi³am sobie, ¿e cholernie chcê, ¿eby to trwa³o, ¿e po prostu potrzebujê tego cz³owieka i jest dla mnie najwiêkszym mo¿liwym szczê¶ciem.
Tak masz go, zazdroszcze Love Love Love
Cytat:
Jest do bólu prostolinijny, pl±cze siê w trudniejszych zdaniach.
ciekawe
Cytat:
Ale mnie po prostu wystarczy jak le¿ymy wtuleni i widzê ten jego pe³en mi³o¶ci wzrok, jak mnie ca³uje, jak mnie wys³uchuje i stara siê na swój sposób radziæ (w sprawach biura rachunkowego, które prowadzê i o których to sprawach on nie ma zielonego pojêcia ). Ale wiecie co? ¯aden z facetów, których mia³am wcze¶niej, choæby nie wiem z jakiego by³ dobrego domu i ile mia³ skoñczonych szkó³, nie traktowa³ mnie z takim szacunkiem, jak on. Nie znam drugiej takiej osoby, która tak czêsto mówi³aby proszê, przepraszam, dziekujê, czy na pewno chcesz, czy nie przeszkadzam, czy jeste¶ pewna
Kiedy Ci spadna te klapki z oczu?
Moj t¿ jest wykszta³cony i czesto mówi dziekuje przepraszam itd.
Cytat:
kiedy mnie ca³uje

Cytat:
Co wa¿niejsze. Powiedzia³, ¿e chce dla mnie ograniczyæ alkohol i ju¿ po 3 miesi±cach widzê naprawdê du¿e postêpy.
Ach ta gadka alkoholika.... skad to znam. Zaraz znowu zacznie chlaæ.

Cytat:
Sama zarabiam ze swojej dzia³alno¶ci tyle, ¿e jestem w stanie utrzymaæ siebie i jego,
No no 3 miesiace znajomosci czy tam iles i juz takie plany. W³azisz na mine ale jeszcze o tym nie wiesz. Pewnie sie ucieszy bedzie mog³ chlac za twoje regularnie.

Cytat:
W sumie nie wiem, czego od Was oczekujê... nie "weryfikacji", bo podjê³am ju¿ decyzjê. Ale opinii. Mo¿e po prostu zrozumienia? W koñcu znalaz³am siê na w±tku dla babek, które zwierzaj± siê sobie z mi³osnych kolei
oczekujesz powiedzenia "wspaniale, gratuluje, super decyzja! Zmienisz go!"

Cytat:
, tak jak 80% mojego otoczenia uwa¿acie mnie za stukniêt± wariatkê, która pakuje siê w k³opoty, czy chocia¿ Wy jeste¶cie w stanie mnie zrozumieæ?
Jako DDA nie, nie jestem w stanie cie zrozumiec. Zauroczenie przys³oni³o Ci logiczne my¶lenie ale nie martw sie za kilka lat wszystko zobaczysz wyra¼nie.
Facet ktory nie pije moze miec wady ktore wyjda i moga byc istotne ten ma wielka wade juz na wstepie. Tak zmienisz go. Wielu kobietom na swiecie sie to nie uda³o ale tobie na pewno sie uda. Facet sam nie przesta³ piæ ale z twoja pomoca mu sie uda...co on bedzie robil jak przestanie chlac? On ma kolegow meneli z którymi pije. Czy normalnosc mu sie spodoba? Czy twoi znajomi beda chcieli z nim przebywac?

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-07-15 o 10:42
White_Dove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 11:28   #265
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 835
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

By³am w takim zwi±zku, uwierz nic z tego dobrego nie bêdzie.
Tyle, ¿e ja nie wiedzia³am, ¿e on pije, bo siê ukrywa³. Niby spoko, spoko, a potem chla³ na umór.

To samo bêdzie u ciebie - nie pijê, nie pijê, a potem po "randce" poleci ciê uwaliæ, aby¶ nie widzia³a. Tyle bêdzie.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez olenkasz Poka¿ wiadomo¶æ
Wiza¿ to prawdziwe zag³êbie Einsteinów po zawodówkach. Wrêcz cz³owiek ¿a³uje, ¿e zamiast na studia nie poszed³ na fryzjera.
jak by siê da³o - da³abym Ci plusa
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 12:00   #266
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 165
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Nie,nie ,nie. Alkoholika NIGDY. Facet jest prosty, nie ma zadnych ambicji, przezyl prawie 40 lat pasozytuj±c na rodzinie,nie ma NIC wlasnego,pieniedzy,wykszt alcenia,pasji -ok,rozumiem ze mozna kochac czlowieka mimo wszystko, ale jego alkoholizm przekresla WSZYSTKO.

Zreszta..za kilka miesiecy,rêkê sobie dam.uci±æ, znienawidzisz w nim wszystko to co w nim cie dzis w jakis sposob fascynuje (prostolinijnosc,tak zwana szczerosc). Ze juz o piciu nie wspomnê.
O dziecku nawet nie mysl bo zgroza :/ :/

Wys³ane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
''Bóg ustanowi³ granice ludzkiej m±dro¶ci, nie zakre¶li³ jedynie granic jej g³upocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 12:30   #267
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 4 634
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez DagmaraWrocek Poka¿ wiadomo¶æ
No nic, jeszcze raz do wszystkich. Dziêkujê za wypowiedzi i troskê, ale "bêdziemy siê piêknie ró¿niæ"

Ogólnie, to, w czym ró¿niê siê z wiêkszo¶ci± tu komentuj±cych, to fakt, ¿e dla mnie mi³o¶æ to co¶ do koñca niezale¿nego od czlowieka. Tak jak kochasz swoich rodziców, siostrê, brata, tak kochasz faceta i potem po prostu akceptujesz ich z takimi wadami, jakie maj±, jednocze¶nie z ca³ej si³y wspieraj±c ich i robi±c wszystko, by pomóc im te wady wyeliminowaæ.

To nie dzia³a tak, ¿e przygl±dam sie komu¶, oceniam czy jest wykszta³cony, obrotny, ma pe³en portfel, jest bez na³ogów, itp, a dopiero potem g³ówkujê na zasadzie hmm, zakocham siê, czy nie?

Kocham to kocham i basta od ciasta. Wy widocznie patrzycie na to inaczej, ja w³a¶nie tak. Jak zauwa¿y³y¶cie, to moje ¿ycie i moje konsekwencje I wiecie co? Damy radê. Tak na przekór wszystkiemu.
Serio masz 32 lata? Wiesz dobierajac kandydata na sta³y zwiazek tak trzeba mi³osc to nie wszystko. wiele zwiazku rozpad³o sie bo okaza³o sie ¿e "kocham" to za ma³o. No ale "doro¶niesz " to zrozumiesz

Cytat:
Tak jak kochasz swoich rodziców, siostrê, brata, tak kochasz faceta i potem po prostu akceptujesz ich z takimi wadami, jakie maj±, jednocze¶nie z ca³ej si³y wspieraj±c ich i robi±c wszystko, by pomóc im te wady wyeliminowaæ.
Gratuluje skoro dla ciebie partnera i rodzice/rodzenstwo to to samo. Partnera wybierasz siostry, matki nie.

Cytat:
Kocham to kocham i basta od ciasta.
To co robisz na wizazu? Idz ca³owac sie z Misiem.

Cytat:
Damy radê. Tak na przekór wszystkiemu.
Nie jestes jedyna która tak uwa¿a³a i jednak nie da³a rady.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez DagmaraWrocek Poka¿ wiadomo¶æ
Owszem, kochamy "za co¶", ale w moim przypadku, na pewno nie materialnego.

Nie wiem, co ma do rzeczy w ocenie cz³owieka brak matury. A m±dro¶æ to bardzo szerokie pojêcie. Dla mnie priorytetem jest wierno¶æ, wra¿liwo¶æ i wzajemne zrozumienie
Tak nie kocha sie za cos materialnego. Ja moje t¿ za to jaki jest, za jego inteligencje. A ty swojego pewnie za to ¿e "pl±cze sie w trudniejszych zdaniach
Mam wra¿enie ¿e chcesz wszystkim pokazaæ ¿e :patrzcie nie jestem materialistka, kocham go³odupca i alkoholika, który nie ma matury jestem wspania³a nie to co wy, wy kochanie za cos ja po prostu kocham"

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez DagmaraWrocek Poka¿ wiadomo¶æ



Nie wiem, co ma do rzeczy w ocenie cz³owieka brak matury. A m±dro¶æ to bardzo szerokie pojêcie. Dla mnie priorytetem jest wierno¶æ, wra¿liwo¶æ i wzajemne zrozumienie
Chociaz cie nie zdradzi bo na prostytutke go nie stac a inna by go nie chcia³a.
White_Dove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 13:32   #268
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomo¶ci: 2 827
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez olenkasz Poka¿ wiadomo¶æ
Wiza¿ to prawdziwe zag³êbie Einsteinów po zawodówkach. Wrêcz cz³owiek ¿a³uje, ¿e zamiast na studia nie poszed³ na fryzjera.
I to niesmiertelne "co prawda skonczyl podstawowke, ale moge z nim pogadac na kazdy temat, jest bardzo inteligentny".
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 13:42   #269
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Oj tam. Jest sobie pani, która postanowi³a zostaæ sponsork± menela, bo jego prza¶na uroda chwyci³a j± za serce.
Kto bogatemu zabroni?

(A dzieci w Etiopii g³oduj±, rysie gin±...)
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-15, 16:51   #270
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa te¿ gdzie indziej...
Wiadomo¶ci: 2 110
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Poka¿ wiadomo¶æ
Trudno mi Autorkê zrozumieæ, poniewa¿ chyba nie potrafi³abym siê tak silnie zauroczyæ "od pierwszego wejrzenia"; poza tym nie mogê sobie wyobraziæ tego urodziwego ¿ula, bardzo mnie zafrapowa³a w jego opisie ta rumiana buzia^^ (sorry, to mi siê tylko z beneficjentami Szlachetnej Paczki kojarzy ).
W±tek o Szlacheckiej paczce Same rumiane buzie pojawiaj±ce siê rokrocznie, Sebixy z problemem alkoholowym i Karyny zatrudnione w "Szlachta nie pracuje".

Cytat:
Napisane przez olenkasz Poka¿ wiadomo¶æ
Muszê przyznaæ, ¿e najbardziej spodoba³y mi siê prawicowe pogl±dy u go¶cia, którego ¼ród³em utrzymania jest lito¶æ ciotki, socjalistyczny wymys³ jakim jest emerytura rodziców oraz ¿ebranie pod sklepem na piwerko.
Te¿ jestem ciekawa tych prawicowych pogl±dów. Zw³aszcza w kontek¶cie spo³eczno-kulturowym, tj. patriarchalny model rodziny, m±¿ zarabiaj±cy na utrzymanie ¿ony i dzieci itd.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Poka¿ wiadomo¶æ
Tre¶æ usuniêta
Ja siê po prostu zastanawiam co z Autork± jest nie tak

Zapisz
Aramintha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-07-19 11:31:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.