Kto przegina - ja czy on? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-07, 20:33   #1
nothingasitseems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4

Kto przegina - ja czy on?


Staż związku trzy lata, wiek obojga po 32 lata, mieszkamy razem blisko 3 lata.

Zawsze ufałam mojemu chopakowi, nie przyszo mi do głowy żeby wziąć doręki jego telefon czy logować się do komputera - raz, że się tym brzydzę, dwa, że nie widziałam potencjalnego powodu.

Dziś TŻ poprosił mnie o sprawdzenie, jakiego dostał smsa, miała do niego przyjechac jakaś kobieta, prawdopodobnie równolatka, w sprawach zawodowych, a że pora już była dość późna, to umówiona była na spotkanie pod adresem domowym (tak sę czasem zdarza, mój chłopak prowazi firmę i klienci chcą się spotykać o różnych godzinach). Wiem, że umawiali się już parę godzin wcześniej na dzisiejszy wieczór, jej przyjazd był zapowiedziany.

Na jego polecenie sprawdziłam tego smsa. Jego treść brzmiała mniej więcej: "gps pokazuje, że dojadę za pół godziny. Trzymaj kciuki, to może będę na miejscu szybciej." Tuż nad tą wiadomością (korespondencja w "drzewku") była wiadomość od mojego TŻ do niej: "Ok, w takim razie położę poduszkę na parapecie, żeby nie odgnieść łokci", coś w tym stylu.


Zrobiłam mu scenę, nazwałam to flirtem, on mnie wyśmiał, co więcej - obraził się, mówiąc, że przegięłam, że to jest "normalna rozmowa" i że ja zachowałam się jak niezrónoważona.


Poproszę o Wasze opinie - czy taka rozmowa w wydaniu Waszych mężczyzn byłaby dla Was ok i to ja jestem szurnięta? Czy jednak coś tu jest nie tak?
nothingasitseems jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 20:50   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

jak dla mnie przesadzasz. to nie był flirt tylko żart. wychodzę z założenia, że jak się prowadzi własną firmę to warto mieć dobry kontakt z klientami.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 21:10   #3
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

przesadzasz
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 21:22   #4
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Autorko, ja uważam, że każdy w związku ma prawo do bycia miłym i żartobliwym w stosunku do osób trzecich. Powinien mieć prawo. Odpuść, bo wypowiedź Twojego chłopaka skierowana do tej dziewczyny jest sympatyczna, ale nic ponad to

A jeśli masz z czymś realny problem (np. może nie czujesz się w 100% pewnie w tym związku, może chciałabyś kroku dalej z jego strony), to popracuj nad tą właśnie rzeczą.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 21:50   #5
nothingasitseems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;70689181]Autorko, ja uważam, że każdy w związku ma prawo do bycia miłym i żartobliwym w stosunku do osób trzecich. Powinien mieć prawo. Odpuść, bo wypowiedź Twojego chłopaka skierowana do tej dziewczyny jest sympatyczna, ale nic ponad to

A jeśli masz z czymś realny problem (np. może nie czujesz się w 100% pewnie w tym związku, może chciałabyś kroku dalej z jego strony), to popracuj nad tą właśnie rzeczą.[/QUOTE]

Dziękuję za tę i poprzednie wypowiedzi.

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że dziś zaczął mi się okres, a ja jestem zawsze koszmarną heterą w ten jeden dzień miesiąca i mimo najszczerszych chęci czasem wymyka mi się to spod kontroli.
Przy okazji - da się coś z tym zrobić? Jakieś "ziółka" dla wyczilowania? Tabsów brać nie mogę, jakby co, za to mam spiralę.
nothingasitseems jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 21:57   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Przesadzasz zdecydowanie.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 22:19   #7
201711301501
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 488
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Cytat:
Napisane przez nothingasitseems Pokaż wiadomość
Dziękuję za tę i poprzednie wypowiedzi.

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że dziś zaczął mi się okres, a ja jestem zawsze koszmarną heterą w ten jeden dzień miesiąca i mimo najszczerszych chęci czasem wymyka mi się to spod kontroli.
Przy okazji - da się coś z tym zrobić? Jakieś "ziółka" dla wyczilowania? Tabsów brać nie mogę, jakby co, za to mam spiralę.
Melisę pij
201711301501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 22:49   #8
Azbi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 109
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

podpisuje się pod poprzednimi wypowiedziami...przesadza sz
Azbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 02:00   #9
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Pocieszny żart i jeśli już to imho plusik za brak chamskich podtekstòw. : P
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 07:20   #10
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Ty przeginasz.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 07:49   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Chyba czujesz się w tym związku niepewnie, skoro taka pierdoła potrafi zepsuć Ci humor i wzbudzić jakieś podejrzenia. Twój facet ma być chamski lub oschły w stosunku do innych kobiet?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-08, 09:21   #12
201703061040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

.

Edytowane przez 201703061040
Czas edycji: 2017-02-14 o 22:53
201703061040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 12:08   #13
Rambo007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 19
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Chyba czujesz się w tym związku niepewnie, skoro taka pierdoła potrafi zepsuć Ci humor i wzbudzić jakieś podejrzenia. Twój facet ma być chamski lub oschły w stosunku do innych kobiet?
Nie znasz dnia ani godziny gdy Twój facet spotka młodszą i ładniejszą i się zakocha, więc raczej nie czuj się zbyt pewnie.
Rambo007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 12:13   #14
Paulaaa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 271
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Cytat:
Napisane przez Rambo007 Pokaż wiadomość
Nie znasz dnia ani godziny gdy Twój facet spotka młodszą i ładniejszą i się zakocha, więc raczej nie czuj się zbyt pewnie.
Bez przesady. Ona też może spotkać młodszego albo fajniejszego...

Autorko, gdyby miał coś do ukrycia, nie prosiłby o sprawdzenie telefonu. Awantura niepotrzebna.
Paulaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 12:16   #15
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Cytat:
Napisane przez Rambo007 Pokaż wiadomość
Nie znasz dnia ani godziny gdy Twój facet spotka młodszą i ładniejszą i się zakocha, więc raczej nie czuj się zbyt pewnie.
Młodszą i ładniejszą to sobie może co najwyżej chcieć zaliczyć. Rzadko kiedy się od razu zakocha.

Ja tam myślę, że jestem zbyt fajna, a jak poleci do innej no to jego strata.
A ta rozmowa to pierdoła, czepiasz się garbatego, że ma dzieci proste jak dla mnie.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 14:23   #16
iwantbesbelse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 14
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Ale pierdoła.
Ja to rozumiem tak, że będzie ją wypatrywać przez okno, więc nie wiem co to za flirt?
iwantbesbelse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 14:38   #17
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Cytat:
Napisane przez iwantbesbelse Pokaż wiadomość
Ale pierdoła.
Ja to rozumiem tak, że będzie ją wypatrywać przez okno, więc nie wiem co to za flirt?
Czy tylko ja jestem taka lubiezna, ze pomyslalam o sexie przy parapecie?
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 14:45   #18
lipsana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 17
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Wydaje mi się, że nie było w tym nic niestosowanego
lipsana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 15:54   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Cytat:
Napisane przez Rambo007 Pokaż wiadomość
Nie znasz dnia ani godziny gdy Twój facet spotka młodszą i ładniejszą i się zakocha, więc raczej nie czuj się zbyt pewnie.
No i może. Ja również mogę. I jak się ma to do wątku? Jak będę zazdrosną o każdą pierdołę jęczowatą panią, to raczej przyspieszy to poznanie przez mojego TŻ innej. Nie młodszej i ładniejszej, bo to nie priorytet, a przede wszystkim milszej i częściej uśmiechniętej.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Czy tylko ja jestem taka lubiezna, ze pomyslalam o sexie przy parapecie?
To się nazywa "pozycja na gołębia"?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-08, 15:58   #20
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Czy tylko ja jestem taka lubiezna, ze pomyslalam o sexie przy parapecie?
Ja też i to o oralnym .
byłam oburzona reakcją wizazanek .
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 18:51   #21
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Ja też i to o oralnym .
byłam oburzona reakcją wizazanek .


Jestem chyba jedyną, która by się o to wkurzyła A nawet nie jestem jeszcze przed okresem

Pisanie na "ty" z klientką, do tego w takim tonie, dla mnie to flirt. Poza tym zastanawiałabym się jak brzmiała wcześniejsza część rozmowy
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 20:02   #22
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

To zalezy jaka firme ma Twoj misio - jak sprzedaje poduszki lub montuje parapety to moze akurat reklamowal towar. Z drugiej strony nawet doradca w banku moze nawijac do klienta o poduszkach finansowych... Nie prosciej go zapytac zamiast sie samobiczowac?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 20:27   #23
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość


Jestem chyba jedyną, która by się o to wkurzyła A nawet nie jestem jeszcze przed okresem

Pisanie na "ty" z klientką, do tego w takim tonie, dla mnie to flirt. Poza tym zastanawiałabym się jak brzmiała wcześniejsza część rozmowy
Popieram, u mnie też by takie SMS, z podobno klientka nie przeszły. Są jakieś granice
I też od razu pomyślałam o seksie, szczególnie,że był to SMS przed tym, jak napisała,że będzie za 30min itp... A nie odpowiedz na niego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 21:06   #24
nothingasitseems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Ja nie pomyślałam o seksie w kontekscie tej poduszki, zwyczajnie zrobiło mi się przykro, że Mój Facet w takim lekkim tonie prowadził tę rozmowę. Dla mnie to brzmiało jak flirt, może dlatego, że ja sama nigdy bym sobie nie pozwoliła na rozmowę z kimś innym niż Tż w takim tonie (a kolegów mam wielu, nie byłoby problemu znaleźć chętnego na tego typu konwersacje).

Nie jestem niepewna mojego partnera. Na pewno jestem bardzo zazdrosna, zawsze taka byłam, nie umiem tego wytłumaczyć - staram się z tym walczyć, on nie daje mi powodów do zazdrości. Wczoraj też podrzucił argument, że gdyby miał coś do ukrycia to by mnie nie prosił i odczytanie wiadomości. Tylko że mnie to nie przekonuje. Dla mnie to co widziałam to był flirt i już. Ja też mam klientów, kontrahentów i z różnymi ludźmi się kontaktuję, lecz nie w takim tonie. Mój mężczyzna podjął atak na mnie, że jak śmiem robić aferę o coś, czego nikt nie uznałby za coś niestosownego - i Wy stajecie po jego stronie, muszę więc uznać "głos większości" i wrzucić to sobie na garb mojej zaborczości.

Nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby czytać jego rozmowy czy przeglądać jego rzeczy, uważam to za ekstremalną ohydę. Nie mam dlatego rozeznania w tym, w jaki sposób mój Tż kontaktuje się z klientkami czy koleżankami - nigdy mnie to nie interesowało, ufam mu i zakładam że jest ze mną szczery i uczciwy. A to mnie zabolało, bo "obca baba", bo ona pisze do niego w tonie "trzymaj kciuki to przyjadę szybciej" (moja reakcja - wtf?), a on do niej, że podłoży pod łokcie poduszkę gdy będzie wypatrywał jej przez okno. No dla mnie to jest kosmos a nie rozmowa z klientką. Dodając do tego fakt, że miałam pierwzy dzień @, wyszła z tego niezła jatka.


Co do przejścia na ty - w tej branży często klient dzwoni i od razu przechodzi na drugoosobową rozmowę, więc tu się nie czepiam i nie rozmyślam. Z drugiej strony - ta forma "zachęca" do takich rozmów, w wersji pan/pani by to nie przeszło. A tu jak dla mnie wkroczono na teren, na którym powinniśmy być sami - ja i on.

No nie wiem, tak ja to widzę. Pewnie pukacie się w głowy że jestem niedzisiejsza czy kopnięta. Ale tak to widzę.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Popieram, u mnie też by takie SMS, z podobno klientka nie przeszły. Są jakieś granice
I też od razu pomyślałam o seksie, szczególnie,że był to SMS przed tym, jak napisała,że będzie za 30min itp... A nie odpowiedz na niego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdy wyświetliłam, żeby mu przeczytać, otrzymaną wiadomość, pojawiła się w drzewku też ta poprzednia z łokciami i fragment jeszcze poprzedniej (nie przewijałam w górę, więc nie znam więcej treści). W poprzedniej, przed tekstem o łokciach, ona pisała do mojego tż o tym, że będzie dość późno, około 21 i że da jeszcze znać. I on na to odpisał, że podłoży pod łokcie poduszkę i będzie czekał - coś w tym stylu.
nothingasitseems jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 21:21   #25
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

W sumie zależy od człowieka.
To Ty znasz swojego Tż , więc to Ty powinnaś wiedzieć czy takie słowa napisane przez niego do innej kobiety to już lekki flirt czy normalny sposob komunikacji.
Dla mnie to calkiem żartobliwe i tyle. Nie odebralabym tego jako flirt.
myślę natomiast że powinnaś popracować nad zazdrością skoro taka rzecz wywołuje u Cb takie reakcje, trochę przesadzone
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 21:22   #26
roberouge
Raczkowanie
 
Avatar roberouge
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 130
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Jak nie jesteś pewna kto przegina to znaczy że Ty. Inaczej byś się nie zastanawiała.
__________________
roberouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 07:51   #27
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Wszystkie jesteście bardzo wyrozumiałe ale ciekawa jestem jak byście zareagowały gdyby podobna sytuacja dotyczyła bezpośrednio Was

Swoją drogą, jak czytam wypowiedź autorki to czuję się jakbym czytała o sobie. Nawet wiek podobny, staż i sytuacje Też jestem cholernie zazdrosna. Ale ze swojego doświadczenia wiem, że nie warto zadręczać się takimi sytuacjami i wracać do nich. To facetów irytuje najbardziej. Jednak należy ustalać granice, jasno pokazywać partnerowi co nas irytuje. Jeżeli będzie mu zależało na komforcie swojej kobiety nie będzie w przyszłości dopuszczał do takich sytuacji.
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 08:46   #28
nothingasitseems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Wszystkie jesteście bardzo wyrozumiałe ale ciekawa jestem jak byście zareagowały gdyby podobna sytuacja dotyczyła bezpośrednio Was

Swoją drogą, jak czytam wypowiedź autorki to czuję się jakbym czytała o sobie. Nawet wiek podobny, staż i sytuacje Też jestem cholernie zazdrosna. Ale ze swojego doświadczenia wiem, że nie warto zadręczać się takimi sytuacjami i wracać do nich. To facetów irytuje najbardziej. Jednak należy ustalać granice, jasno pokazywać partnerowi co nas irytuje. Jeżeli będzie mu zależało na komforcie swojej kobiety nie będzie w przyszłości dopuszczał do takich sytuacji.
Dzięki maiia
Tylko żeby "nie będzie w przyszłości dopuszczał do takich sytuacji" nie oznaczało: będzie się krył z tymi sytuacjami, tzn będzie dalej rozmawiał w taki sposób, ale bacznie uważając żeby partnerka się nie dowiedziała.


Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale przypominam sobie, że wiadomość mojego Tż o łokciach miała na końcu " : D". Trafiło mnie, bo to wyglądało jak rozmowa z osobą dobrze znaną, a nie przypadkową, z którą wymieniło się dwie rozmowy telefoniczne nt. usług (byłam swiadkiem rozmów) i kilka smsów.
Uprzedzając komentarze - tego kontaktu między nimi było tylko tyle, ostatnio spędzaliśmy czas razem i wiem, że to nowa klientka, wcześniej nieznana osoba. Tż jest przez cały czas dla mnie taki sam -wspaniały.

Edytowane przez nothingasitseems
Czas edycji: 2017-02-10 o 08:49
nothingasitseems jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 10:06   #29
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

Owszem, gdyby to był mój facet zareagowałabym właśnie tak jak powiedziałam. Bo dla mnie to takie sarkastyczne "jasne, umieram z niecierpliwości" tylko w uprzejmym i zabawnym wydaniu. Nie widzę nic złego w rozmawianiu z ludźmi w po prostu lekkim tonie, BEZ seksualnych podtekstów. Na tym etapie to dla mnie chora zazdrość.
I wybaczcie, ale laski o bardzo różnym stopniu mniej lub bardziej chorobliwej zazdrości zawsze mówią to samo, że gdyby to był mój chłopak robiłabym to samo. Dziewczyna mojego współlokatora, dla której jesteśmy szmatami, bo z nim mieszkamy, a stara znajoma ze szkoły spotkana na angielskim to dziwka - ona też się tak usprawiedliwia. : )

Edytowane przez 3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Czas edycji: 2017-02-10 o 10:09
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 10:40   #30
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Kto przegina - ja czy on?

A'propos poduszki - autorko, nie mieszkacie czasem na Śląsku?

a co do tonu wypowiedzi - imo dużo zależy tez jaka to branża - jak ktoś jest projektantem nagrobków to dziwne byłoby gdyby rozmawiał w takim tonie, ale jak np jest trenerem personalnym, to już IMO można sobie pozwolić na większą swobode
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-10 12:35:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.