Ślub byłej przyjaciółki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-10, 17:13   #1
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120

Ślub byłej przyjaciółki


(jeśli nie ten dział, przepraszam)
Od pewnego czasu biję się z myślami w pewnej dość, hm, błahej sprawie.

Aby nakreślić kontekst:
Przyjaźniłam się przez lata z pewną dziewczyną, blisko 10 lat, taka szkolna przyjaźń nawiązana w gimnazjum, która miała kontynuację zarówno w liceum jak i podczas studiów. Takie papużki nierozłączki, które wszystko przeżywały razem. Wydawało się, że przyjaźń silna i "na zawsze", okazało się, że nie.
Wiosną zeszłego roku miała miejsce pewna sytuacja, dość zawiła by tu ją tłumaczyć, w skrócie - zrobiła coś, czym bardzo nadwyrężyła moje zaufanie, zawiodłam się bardzo, a owa sytuacja w jej wykonaniu uderzyła w mój związek.

Chciałam z nią na ten temat porozmawiać, jednak na moją wiadomość, że jest mi przykro i się zawiodłam, nie odpisała. Całą sytuację przebolałam, z partnerem ów mały kryzys przezwyciężyliśmy, jej milczenie też mnie irytowało (może po cichu oczekiwałam przeprosin?), ale kiedy opadła złość, chciałam wrócić do dawnych stosunków, po ludzku brakowało mi jej. Na próby kontaktu nie odpowiadała. Nie ukrywam - po prostu tęskniłam.

Dowiedziałam się pocztą pantoflową o jej ślubie w przyszłym miesiącu (zaręczyła się z partnerem gdy jeszcze miałyśmy ze sobą kontakt, jednak wtedy o ślubie nic nie było mi wiadomo, dowiedziałam się niedawno). Wiedziałam, że ślub z nim, zarówno jak ślub sam w sobie, to dla niej coś ważnego, wyczekanego. Zawsze, gdy miałam w głowie jej ślub, myślałam, że nie może mnie na nim zabraknąć, miałam świadomość, jakie ten dzień ma dla niej znaczenie.

Zastanawiam się nad pójściem pod kościół z życzeniami. Nie chowam już urazy o tamtą sytuację sprzed roku, tylko przykro mi, że ta relacja tak się zakończyła. Chcę się tam pojawić, żeby złożyć szczere życzenia, choć z drugiej strony, nie wiem, czy moja obecność CHOĆBY tylko pod tym kościołem byłaby mile widziana.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 18:31   #2
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Skoro nie odpisuje Ci na wiadomości, to widocznie nie chce Cię widzieć, to po co masz tam iść, żeby jej zepsuć tylko humor? Nie warto się pchać tam gdzie nas nie chcą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 18:43   #3
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Autorko, przykro mi, ale skoro nie odpisała na Twoje wiadomości, nie idź pod kościół. Myślę, że nie jesteś mile widziana, ona nie chce, żebyś uczestniczyła w tej ważnej dla niej uroczystości.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 18:44   #4
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Ja bym jednak nie szła. Gdyby byłej przyjaciółce chociaż trochę zależało to wysłałaby chociaż powiadomienie. Tutaj nawet Ci o tym fakcie nie powiedziała, więc czyny mówią same za siebie.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 18:51   #5
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Nie psułabym ani sobie humoru, ani ewentualnie pannie młodej. Takie sytuacje się zdarzają. Przyjaźnie rozpadają się i oczywiście szkoda, zwłaszcza jeśli z hukiem. Sama jestem w podobnej sytuacji - tzn. rozpadła się moja wieloletnia przyjaźń i jakoś... nie wyobrażam sobie powrotu do choćby namiastki tamtych relacji.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 18:54   #6
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Ona nie chcę cię znać, ani mieć z tobą kontaktu.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 19:06   #7
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Nie psułabym ani sobie humoru, ani ewentualnie pannie młodej. Takie sytuacje się zdarzają. Przyjaźnie rozpadają się i oczywiście szkoda, zwłaszcza jeśli z hukiem. Sama jestem w podobnej sytuacji - tzn. rozpadła się moja wieloletnia przyjaźń i jakoś... nie wyobrażam sobie powrotu do choćby namiastki tamtych relacji.
Byłoby mi zdecydowanie łatwiej, gdyby rzeczywiście ta relacja zakończyła się "z hukiem" - wiedziałabym, na czym stoję, że nie chce mnie znać, widzieć i tym podobne. Ale nie - kiedy chciałam z nią porozmawiać na temat tego, co zrobiła i co mnie tak mocno zdenerwowało, trafiłam na ścianę.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 19:19   #8
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

A jesteś na 100% pewna, ze że ona dostała twoją wiadomość?
Wiesz fejsbuki itp bywają zawodne. Ja tak kiedyś pół roku czekałam na odzew od dawnej koleżanki (też bliskiej) która wyjechała na drugi koniec Polski.
Ona do mnie się dobijała na nieaktualny nr telefonu. Ja do niej na konto na GG do którego ona zapomniała hasła i sie nie logowała. Nie miałam do niej nr tel w nowym telefonie więc szukałam jej na fejsbuku z którego nie korzystała wtedy...no cyrk. W końcu udało sie spotkać dzięki koledze jej męża, który służbowo zadzwonił do mojego TŻa i jakoś nie wiem jak udało im się dogadać, że znają obydwaj męża mojej koleżanki (BTW żołnierza który był wtedy na misji) kolega też żołnierz jakąś ich wewnętrzną pocztą dał namiar na mnie i jak koleżanki mąż z nią rozmawiał to jej przekazał. Cuda wianki z tego wyszły, żeby sie dwie kumpele mogły znaleźć. Ważne dla Ciebie- ja byłam pewna, że ona się na mnie śmiertelnie obraziła bo miała za co. Ona była pewna, że ja się nie odzywam bo mi tak wstyd (obiecałam jej coś i autentycznie zapomniałam o tym) i...w sumie gdyby nie przypadek to byśmy kontakt urwały. Więc może sprawdź jakoś czy twoja kumpela dostała aby twoja wiadomość.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 19:22   #9
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Byłoby mi zdecydowanie łatwiej, gdyby rzeczywiście ta relacja zakończyła się "z hukiem" - wiedziałabym, na czym stoję, że nie chce mnie znać, widzieć i tym podobne. Ale nie - kiedy chciałam z nią porozmawiać na temat tego, co zrobiła i co mnie tak mocno zdenerwowało, trafiłam na ścianę.
serio nie potrafisz zrozumiec, ze skoro dziewczyna nie odpowiada na proby kontaktu z Twojej strony ani sama z nimi nie wychodzi to znaczy, ze nie chce Cie znac?
przeciez to jasne jak slonce.

och prosze la'Mbria - one przyjaznily sie 10 lat a kontaktu nie maja niecaly rok. pewnie byla przyjaciolka kojarzy innych wspolnych znajomych, rodzicow czy adresy. gdyby chciala to by sie skontaktowala.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language

Edytowane przez aer
Czas edycji: 2017-03-10 o 19:25
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 19:33   #10
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
serio nie potrafisz zrozumiec, ze skoro dziewczyna nie odpowiada na proby kontaktu z Twojej strony ani sama z nimi nie wychodzi to znaczy, ze nie chce Cie znac?
przeciez to jasne jak slonce.

och prosze la'Mbria - one przyjaznily sie 10 lat a kontaktu nie maja niecaly rok. pewnie byla przyjaciolka kojarzy innych wspolnych znajomych, rodzicow czy adresy. gdyby chciala to by sie skontaktowala.
No ja ze swoją też ponad 10lat się znałam, mieszkałam z nią ponad 6 lat tak ze ten...po prostu niech sprawdzi czy napewno dziewczyna dostała od niej wiadomości. Stracić już i tak więcej nie straci. A czasem warto sprawdzić

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 19:36   #11
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Przecież na fejsie widać, czy ktoś wyświetlił, czy nie (i kiedy).

Daj se spokój, ta znajomość już umarła
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 19:44   #12
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

jesli znasz miejsce, czas, to moze poczta kwiatowa+zyczenia?
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 19:57   #13
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

o co dokladnie poszlo z ta twoja przyjaciolka i chlopakiem?
jestes pewna na 100% ze wina byla po jej stronie?
ja osobiscie bym nie szla nie proszona
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 20:06   #14
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
jesli znasz miejsce, czas, to moze poczta kwiatowa+zyczenia?
To jest najlepszy pomysł.
Wysłać na dzień przed ślubem kwiaty z życzeniami.
Miły gest a nie tak ryzykowny jak przybycie bez zaproszenia po jakimś jednak niewyjaśnionym kwasie.

Jak zechce, skontaktuje się.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 20:11   #15
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

W mocnym skrócie, powtórzyła swojemu chłopakowi coś, co powiedziałam jej w dużym zaufaniu (dość intymny sekret) a on puścił to dalej w świat. W końcu mocno zmieniona już przez innych wersja trafiła do uszu mojego TŻ, jako że jesteśmy wszyscy z małego świata, była to kwestia czasu.

Powściekałam się, powkurzałam, ale jak już pisałam - przeszło.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 20:13   #16
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Na twoim miejscu zapomnialabym o tej znajomosci I zamknela calkiem za soba w tej kwestii drzwi.

Po co isc pod kosciol? Ktora z was sie bedzie glupiej czula-Ty ze przyszlas nieproszona czy ona ze to niezręczne cie tam oglądać?

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 20:31   #17
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Ta wiadomosc wyslalas rok temu czy jakos ostatnio? Jak rok temu, to zadzwon do niej i sprobuj pogadac (no chyba ze nie odbierze/nie oddzwoni to wtedy odpusc). Jak ostatnio pisalas i zero odzewu to uznalabym konflikt za aktualny. Ale nawet wtedy mozesz wyslac kartke z zyczeniami czy poczte kwiatowa. Bez wyjasnienia sprawy nie przychodz osobiscie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 20:56   #18
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Laska zrobiła Ci coś chamskiego, potem zamiast przeprosić , olała Twoją próbę kontaktu, a Ty chcesz się pod Kościół pchać??
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 21:05   #19
201707191436
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 196
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Takie milczenie to dużo więcej mówi niż jakakolwiek rozmowa... laska nie nie chce mieć z Tobą nic wspólnego, a jak będziesz się pchać na siłę na jej ślub to tylko jej humor zepsujesz.
201707191436 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 21:19   #20
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Nie szlabym. Zepsujesz jej i sobie humor, jej rodzina i znajomi beda cie winic za to. Nie probowalabym.Ona nie chce zadnego kontaktu, niestety.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 21:41   #21
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

'próby kontaktu'-czyli było ich kilka?
nie,absolutnie nie powinnaś iść.ja bym na pewno nie szła
nawet kwiaty bym sobie darowała
ta dziewczyna (mimo że to ona nawaliła!) spuściła Cie po bandzie
przyjmij to do wiadomości
swoją drogą uwierz ze z czasem o niej zapomnisz.
ja zerwałam znajomości ktore też miały być na ever-forever.i żyję.i mam się dobrze
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 21:42   #22
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Bez przesady. Z moją przyjaciółką pokłóciłyśmy się kiedyś, była przerwa, każda widziała tylko swoje racje. Każda sądziła, że to ta druga powinna wyciągnąć rękę. Potem obie zrozumiałyśmy, że popełniłyśmy błędy. Można się bez sensu zapętlić w oskarżeniach, ale po co?
Autorko, zadzwoń, spotkajcie się. Później się pomyśli, czy jest sens iść na ślub.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 08:34   #23
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Jak sama piszesz jest BYŁĄ przyjaciółką, więc nigdy nią nie była. Jakiekolwiek próby nawiązania kontaktu z Twojej strony będą aktem desperacji.
Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
jesli znasz miejsce, czas, to moze poczta kwiatowa+zyczenia?
Po co? To też jest forma narzucania się.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 09:18   #24
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
W mocnym skrócie, powtórzyła swojemu chłopakowi coś, co powiedziałam jej w dużym zaufaniu (dość intymny sekret) a on puścił to dalej w świat. W końcu mocno zmieniona już przez innych wersja trafiła do uszu mojego TŻ, jako że jesteśmy wszyscy z małego świata, była to kwestia czasu.

Powściekałam się, powkurzałam, ale jak już pisałam - przeszło.
moze jej glupio-sprobuj sie do niej odezwac i zobaczysz jak zareaguje, jesli dalej nic to chyba nie ma sensu ,zebys szla? ale dziwi mnie,ze sie nie odzywa do Ciebie o cos takiego-chyba ,ze Ty jej mocna awanture zrobilas z tego tytulu i czuje sie az tak urazona?
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 09:32   #25
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Nie szłabym nigdzie na pewno, byłoby to dla mnie żenujące. Ona też pewnie średnio by się czułą widząc Cie pod kościołem. Nie wysłałabym raczej też życzeń itp.

Z tego co piszesz obraziła się i porządnie nadszarpnęła Twoje zaufanie. Nie dążyła do kontaktu, miała Cię gdzieś, nie odzywała się nawet, gdy Ty próbowałaś rozmawiać. Gdyby jej było głupio i gdyby jej zależało to jakoś znalazłaby do Ciebie drogę i powiadomiła choćby o terminie ślubu. Ale tego nie zrobiła, więc uważa tę relację za zakończoną.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 10:38   #26
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Ona Ci zrobiła takie świństwo, a Ty się jeszcze zastanawiasz jak ubłagać księżniczkę i rozważasz dalszą znajomość, którą pewnie w dodatku chcesz nazywać przyjaźnią? Tutaj problem jest w szacunku do siebie i poczuciu wartości, nie w braku kontaktu z toksyczną osobą.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 10:55   #27
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Nie urządziłam karczemnej awantury, wręcz przeciwnie, napisałam tylko, że mi przykro i troszkę się zawiodłam, potem chciałam wyciągnąć rękę, bo serio, przeszło mi.

Cały ten temat z wycieczką pod kościół wypłynął od pytania wspólnej koleżanki (która też nieoficjalnie dowiedziała się o dacie ślubu - zresztą, wszyscy znajomi wiedzą, kiedy ślub, ale nikogo nie poinformowała wprost*, poniosło się), spytała "hej, X bierze ślub tego i tego dnia, może pójdziemy złożyć życzenia?". Ba, nawet kilka dni temu spotkałam jej matkę, która spytała, czy wybieram się na ślub.

Rzeczywiście, przychylam się bardziej ku opcji, żeby nie iść, widzę, że raczej nie ma po co. *z tego, co mi wiadomo, zerwała bliższe kontakty ze sporą większością znajomych bez większych powodów.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 11:03   #28
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Nie urządziłam karczemnej awantury, wręcz przeciwnie, napisałam tylko, że mi przykro i troszkę się zawiodłam, potem chciałam wyciągnąć rękę, bo serio, przeszło mi.

Cały ten temat z wycieczką pod kościół wypłynął od pytania wspólnej koleżanki (która też nieoficjalnie dowiedziała się o dacie ślubu - zresztą, wszyscy znajomi wiedzą, kiedy ślub, ale nikogo nie poinformowała wprost*, poniosło się), spytała "hej, X bierze ślub tego i tego dnia, może pójdziemy złożyć życzenia?". Ba, nawet kilka dni temu spotkałam jej matkę, która spytała, czy wybieram się na ślub.

Rzeczywiście, przychylam się bardziej ku opcji, żeby nie iść, widzę, że raczej nie ma po co. *z tego, co mi wiadomo, zerwała bliższe kontakty ze sporą większością znajomych bez większych powodów.
No to jej wybór. Może wasz konflikt nie ma tu nawet nic do rzeczy. Może ona chce mieć tylko najbliższe osoby wokół w ten dzień, a może woli inne towarzystwo. Tym bardziej powinnyście odpuścić.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 11:04   #29
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Ok, jeśli zerwała z innymi znajomymi bez widocznego powodu to zmienia postać rzeczy. Może facetowi się nie podobają, może koleżanka jest z tych co świata poza misiem nie widzą i "dla czasu spedzonego z misiem" wolała ukrucic znajomosci, może jest w sekcie, a moze wygrała w kumulacji w totka i chce sie odciąć od uboższych znajomych tak czy inaczej w takiej sytuacji ja bym nic nie robiła. Żadnych kwiatów ani nic.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 11:10   #30
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Ślub byłej przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
No to jej wybór. Może wasz konflikt nie ma tu nawet nic do rzeczy. Może ona chce mieć tylko najbliższe osoby wokół w ten dzień, a może woli inne towarzystwo. Tym bardziej powinnyście odpuścić.

To czy był jakiś powód czy nie do zerwania kontaktu z Wami, wie tylko ona sama. Może Ty czegoś nie wiesz i jest między Wami intrygant, może jej facet Was nie trawi, albo po prostu coś jej na tyle przeszkadzało w Was, w końcu urosło i wybuchło i zdecydowała zerwać kontakt. Tak czy siak dobrze robisz odpuszczając.
Nie ma co tracić czasu.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-12 10:21:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.