Zmiana wyglądu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 21:45   #1
XxXwiOlciaXxX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 6

Co mogę poprawić w swoim wyglądzie


Witam wszystkich !
Mam pewien problem...a mianowicie kompleksy...ciągle wydaje mi się,że jestem gruba itp.
Chciała bym prosić was o radę co m0gę zmienić w swoim wyglądzie.Z góry dziękuje
XxXwiOlciaXxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 09:45   #2
sweet_sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 107
Dot.: Co mogę poprawić w swoim wyglądzie

Widać, że jesteś bardzo młoda. Ja na twoim miejscu zrobiłabym coś z tą grzywką, bo chyba jest za duża.. Może nawet podepnij ją wsuwkami .. i zobacz jak wtedy będziesz wyglądać. Poza tym zmieniłabym fryzurę, tzn wycieniowała włosy lub jeszcze coś innego... Hmm.. Poza tym zacznij się malować, na razie postaw na naturalność. Myślę, że wytuszowane rzęsy i obrysowane do połowy czarną lub brązową kreską oczy w zupełności wystarczą do poprawienia wyglądu... no i nie zapomnij o pociągnięciu ust jakimś błyszczykiem, bo to też daje efekt.
__________________
Moja kolekcja wymiankowa -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20104776

Proszę, odpisuj u mnie !
sweet_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 11:59   #3
filemonka5_35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
GG do filemonka5_35
Dot.: Co mogę poprawić w swoim wyglądzie

grzywka rzeczywiście jest jakaś taka za duża...właśnie od grzywki bym zaczęła.od fryzury wogóle!
filemonka5_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 12:14   #4
lightindigo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 70
Dot.: Co mogę poprawić w swoim wyglądzie

grzywka to jakaś postrzępiona byłaby bardzo dobra do tego można rozrzadzić troszkę włosy i przycieniować trzeba pomyśleć również nad zakupem dobrego podkładu i korektora, masz bladą cerę i cienie pod oczami, więc korektor i podkład róż na policzki (ale nie za dużo) bez kredki! masz niezbyt duże oczy, a ta grzywka i kredka jeszcze je pomniejszają machnij tuszem rzęsy, a powieki możesz lekko pomalować na dowolny kolor dostosowany do ubioru ale bardzo LECIUTKO! bardzo podobają mi się twoje usta! Kolor i kształt pomaluj je bezbarwnym błyszczykiem, CUDNE USTA

i kup jakieś fajne ciuszki

powodzenia!

PS kocham te usta!
__________________
Razem od.... SZCZĘŚLIWI CZASU NIE LICZĄ!!!


Od dziś szczęśliwa mamusia Moje małe maleństwo będzie ze mną przez najbliższe 9 miesięcy
lightindigo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 14:05   #5
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Co mogę poprawić w swoim wyglądzie

zgadzam się z dziewczynami.. co do grzywki może zapuść ją a potem ją odgarniaj na boki i się jej pozbędziesz..co do włosów pocieniować nie zaszkodzi możesz ja również skrócić jeśli nie zapuszczasz do co makijażu to możesz spróbować kupić sobie podkład mineralny korektor bo masz worki albo sińce pod oczami tusz do rzęs błyszczyk i wystarczy jak na początek..a tak w ogóle jaki masz kształt twarzy?? ile masz lat oraz jaki masz rodzaj cery??
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 19:07   #6
_anguisette_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 91
Dot.: Co mogę poprawić w swoim wyglądzie

Ciezko ocenic czy jestes za gruba po zdjeciu twarzy
Mi twoja grzywka nie przeszkadza, mysle ze ci pasuje. W ogole na tym zdj wygladasz bardzo ladnie. Mysle ze wytuszowane rzesy, jakis fajny, delikatny blyszczyk i odrobina rozu to wszytko czego ci potrzeba. Jestes bardzo ladna wystarczy delikatnie to podkreslic.
__________________
"Kochaj jak wola Twoja"
_anguisette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 19:28   #7
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: Co mogę poprawić w swoim wyglądzie

Cytat:
Napisane przez XxXwiOlciaXxX Pokaż wiadomość
Witam wszystkich !
Mam pewien problem...a mianowicie kompleksy...ciągle wydaje mi się,że jestem gruba itp.
Chciała bym prosić was o radę co m0gę zmienić w swoim wyglądzie.Z góry dziękuje
Napewno fryzurę bo napewno nie modna-moja mama taką ma ale ona ma 50 lat

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez XxXwiOlciaXxX Pokaż wiadomość
Witam wszystkich !
Mam pewien problem...a mianowicie kompleksy...ciągle wydaje mi się,że jestem gruba itp.
Chciała bym prosić was o radę co m0gę zmienić w swoim wyglądzie.Z góry dziękuje
Ale jesteś ladna dziewczyna,do dobrego fryzjera i Git.
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 20:09   #8
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Co mogę poprawić w swoim wyglądzie

wysypiaj się, to tak na dobry początek sugerowałabym picie większych ilości wody, może pomóc na cienie pod oczami.
pod resztą rad podpisuję się gdzie sie da
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 12:12   #9
XxXwiOlciaXxX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 6
Dot.: Co mogę poprawić w swoim wyglądzie

Dziękuje za tak liczne odpowiedzi na pewno wezmę sobie wasze rady do serca i pójdę do jakiegoś dobrego fryzjera oraz na zakupy

Co do pani sarah22 mam 15 lat,okrągłą twarz,cera mieszana

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Miałam pomysł,żeby przefarbować sobie włosy,ale jeszcze nie wiem na jaki kolor...co wy o tym myślicie??
XxXwiOlciaXxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 15:05   #10
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Co mogę poprawić w swoim wyglądzie

To jesteś młoda i nie musisz się mocno malować wystarczy delikatnie co do koloru włosów musiałabym wiedzieć jakim typem jesteś..albo powiedzieć Ci jaki kolor do Ciebie pasuje
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 07:04   #11
Dziewucha
Zakorzenienie
 
Avatar Dziewucha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ukraina
Wiadomości: 3 737
Dot.: Co mogę poprawić w swoim wyglądzie

Włosy ! jakiś bardziej naturalny jasny brąz, grzywka równo na prosto do brwi [nie jak teraz] lub całkiem na bok i przestań używać czarnej kredki na dole oka bo to jest straszne, postarza, zmniejsza oko lepiej zrobić taką delikatną kreskę na górnej powiece to otworzy oko
__________________
ha!
Dziewucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 13:19   #12
Bielizniarka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 127
Dot.: Co mogę poprawić w swoim wyglądzie

Fryzura faktycznie nie jest dla Ciebie zbyt korzystna. Powinnaś zacząć stosować prostownicę, dzięki czemu Twoja buzia od razu będzie sprawiała wrażenie mniej "puchatej". Dodatkowo mogłabyś przyciemnić włosy na kolor ciemnej czekolady, dzięki czemu wyostrzysz sobie rysy i Twoja twarz nabierze bardziej zdecydowanego wyrazu.
Bielizniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 23:01   #13
XxXwiOlciaXxX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 6
Unhappy Zmiana wyglądu

Witam
Bardzo proszę o pomoc....chciałabym zmienić lub poprawić coś w swoim wyglądzie,pytaniem jest tylko co? Proszę o rady...:confuse d:https://static.wizaz.pl/forum/images...nowe/prosi.gif
Dodam,że nie jestem zbytnio pewną siebie osobą...a raczej pełną kompleksów... i dlatego zmianą wizerunku chciałabym to zmienić...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c14e061213.jpg (36,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2db65e5aa6.jpg (20,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00025.jpg (30,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0847.jpg (76,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0607.jpg (30,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0842.jpg (196,5 KB, 107 załadowań)
XxXwiOlciaXxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 10:49   #14
Palbaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zmiana wyglądu

Nawet zmiana wyglądu nie doda Ci dużo pewności siebie wiem coś o tym po pierwsze sama musisz spojrzeć w lustro i zobaczyć że jesteś ładna, nie patrz na to że koleżanka czy jakaś modelka w gazecie jest ładniejsza od Ciebie- to Cię całkowicie wpędzi w kompleksy i nie pomoże każda dziewczyna jest idealna bo jest inna a jeśli Ty wcale tak nie uważasz to jak chciałabyś wyglądać? chciałabys się do kogoś upodobnić? to jest głupie i bez sensu- zostań taka jaka jesteś można wprowadzić jedynie małe poprawki ale bez patrzenia na to, że jeśli zrobisz sobie takie włosy to znaczy że będziesz tak ładnie wyglądać jak "ktoś tam" to w ramach wstępu
Włosy masz ładne, dobra długość, szkoda że nie dałaś zdjęcia z odkrytym czołem, wtedy można byłoby zobaczyć czy grzywka jest Ci potrzebna mimo wszystko trochę Cię ona obciąża więc dobrze by było gdybyś dodała takie zdjęcie, np. w spiętych włosach, no albo chociaż bez grzywki- wtedy zobaczymy co dalej, przy okazji zobaczę jaki masz kształt twarzy a żeby kolor był naturalny i taki promienny możesz dodać kilka jasnych pasemek na koronie- naprawdę będzie super!
Jesteś młoda powinnaś zrezygnować z mocnego makijażu- uwierz da się :P sama to przerabiałam Postanowiłam zbastować i udało się, teraz jedynie podkład tusz, bez żadnych kredek, przez co doceniam to jak wyglądam w dzień a jak wieczorem bo po zmyciu makijażu nie widać prawie żadnej różnicy w wyglądzie jest o wiele lepiej ale wracając do Ciebie: jeśli chcesz żeby jednak oczy były troszkę mocniej pomalowane- pomaluj jedynie górną powiekę-podkreśl leciutko konturówką- i wytuszuj rzęsy, dolnej powieki nie ruszaj
To na razie tyle
Palbaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 12:35   #15
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Zmiana wyglądu

Jesteś bardzo ładną dziewczyną, serio Ja proponowałabym Ci może zmianę grzywki na taką na bok. I może inny kolor włosów, nieco jaśniejszy brąz.Jesteś młoda a ten kolor Cię trochę przytłacza, i nie maluj kredką dolnej powieki, górna wystarczy
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 12:46   #16
WeselneZaplecze
Raczkowanie
 
Avatar WeselneZaplecze
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 123
Dot.: Zmiana wyglądu

Przede wszystkim to ślicznie się uśmiechasz i bardzo ładne masz policzki Jeśli chodzi o małą zmianę to również bym Cię chciała zobaczyć w grzywce na bok. Co Ty na to?
WeselneZaplecze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 15:32   #17
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Zmiana wyglądu

Zmiana wizerunku raczej charakteru nie zmienisz, ja mialam z 5 roznych kolorow i dlugosci wlosow nic we mnie w srodku sie nie zmienilo, ewentualnie codzienne dbanie o siebie jak cwiczenia aerobic itp nawet w domu- dodaja pozytywnej energi
Ladny makijarz, ale tu o rady musisz zapytac kogos na zywo lub ogladac filmiki na you tube i czytac blogi o urodzie
Poza tym zaluz ladna bielizne nawet jak jej nikt nie widzi ty wiesz ze ja masx i poczujesz sie batdziej atrakcyjniebinpewnie siebie

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Tzn zaloz
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 15:38   #18
martunia_zych
Raczkowanie
 
Avatar martunia_zych
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Zmiana wyglądu

a ja myślę, że może zrezygnuj z grzywki, bo jak już ktoś napisał - przytłacza cię. co do koloru włosów to też wydaje mi się, że jaśniejszy będzie lepszy. nie masz powodów do kompleksów
nie maluj tak mocno oczu, wypróbuj może grafitową kredkę albo jakąs kolorową np fiolet, granat
__________________
20.11.2011 - obcięłam włosy i zapuszczam
1.01.2012 - peeling kawowy i ujędrnianie
02.2012 - olejowanie: vatika, alterra, olej kokosowy
martunia_zych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 22:12   #19
domi1235
Przyczajenie
 
Avatar domi1235
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: Zmiana wyglądu

Dziewczyny powiedzcie mi w jakim kolorze mi lepiej do podjęcia decyzji posługiwałam się stronką online do dobieranie fryzur i kolorów włosówDodaje zdjęcie jedne lepsze drugie gorszej jakości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo0477.jpg (48,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo0478.jpg (13,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo0479.jpg (13,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo0480.jpg (13,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo0481.jpg (13,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo0482.jpg (14,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo0483.jpg (15,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo0484.jpg (13,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo0485.jpg (14,8 KB, 6 załadowań)
domi1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 23:21   #20
Palbaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zmiana wyglądu

Domi
mnie osobiście podoba się 6 i 9 zdjęcie, ze wskazaniem na 9 ciemny kolor chyba nie dla Ciebie ze względu na Twoją jasną karnację
Palbaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 08:10   #21
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Zmiana wyglądu

Cytat:
Napisane przez domi1235 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi w jakim kolorze mi lepiej do podjęcia decyzji posługiwałam się stronką online do dobieranie fryzur i kolorów włosówDodaje zdjęcie jedne lepsze drugie gorszej jakości
jesli chodzi o fryzure napewno długie włosy
kolor mysle ze blad a jesli braz to jasniejszy niz ten tutaj
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 16:58   #22
domi1235
Przyczajenie
 
Avatar domi1235
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: Zmiana wyglądu

Dziękuję wam bardzo za odpowiedz też uważam,że lepiej mi w blondzie jednak moja mama uparła się,że mam wrócić do ciemnych włosów ponieważ są zniszczone od farbowania i mam niestety rude refleksy nie wiem jak to zwalczyć i dojść do takiego ładnego kolorku jak na zdjęciach Jeszcze raz dziękuję za odpowiedz zostaje przy blondzie i zapuszczam włosy
domi1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.