Czy spotykałabyś sie z biednym facetem? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-16, 08:58   #31
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Co w tym dziwnego, ze np. nadziana bizneswomen szuka raczej równego sobie partnera a nie zamiatacza ulic z najniższa krajowa?
a że ciągnie swój do swego nadziany do nadzianego
to tak brzmi wyrachowanie - jakbyś najpierw szukała tylko portfela z dodatkiem penisa, a nie partnera, miłości, przyjaciela na całe życie
p.s zamiatacz najniższej krajowej nie zarabia
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 09:19   #32
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez fankam Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego tak najeżdżacie.
Co w tym dziwnego, ze np. nadziana bizneswomen szuka raczej równego sobie partnera a nie zamiatacza ulic z najniższa krajowa?
Jak to nie wiesz? Bo dziewczynę kręci ten facet, ale jest BIEDNY. Gdyby jej faktycznie zależało JEDYNIE na nadzianym facecie, to by nie przejmowała się tym inteligentnym mężczyzną, tylko zarzuciła wędkę w innych rejonach. Widocznie zdaje sobie sprawę, że rozum nie zawsze idzie w parze z kasą i nie potrafi tego zaakceptować (że znalazła fajnego faceta, ale jest BIEDNY i to ją degustuje...).
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 13:44   #33
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez fankam Pokaż wiadomość
Co w tym dziwnego, ze np. nadziana bizneswomen szuka raczej równego sobie partnera a nie zamiatacza ulic z najniższa krajowa?
poniewaz kasa bywa "czasowa"

kiedys mnie kobieta olala, bo zmienilem prace na gorzej platna
(nie znaczy ze slabo platna)

naprawde bylo mi nieprzyjemnie ze bylem dodatkiem do kasy
teraz zadna kobieta nie wie jak stoje z finansami ...
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 13:54   #34
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Wolę nie myśleć jakby się poczuł, gdyby to usłyszał. 1500zł to bieda? Może poczytaj, czym jest owa "bieda". Twoje podejście - rzeczywiście "hard to imagine".
__________________
"So hit me with music!"


Edytowane przez coffee_candy
Czas edycji: 2012-11-16 o 13:57
coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 16:22   #35
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez otoMati Pokaż wiadomość

teraz zadna kobieta nie wie jak stoje z finansami ...
haha nie wie - lepiej śpi

a tak na serio nie dziwię ci się
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 17:02   #36
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez fankam Pokaż wiadomość
Tylko, ze nie kazdemu to wystarcza. Nie wszyscy lubia zyc skromnie.

Nie wiem dlaczego tak najeżdżacie.
Co w tym dziwnego, ze np. nadziana bizneswomen szuka raczej równego sobie partnera a nie zamiatacza ulic z najniższa krajowa?
no brak mi słów.

Tzn że 'nadziana bizneswoman' jest lepszym, bardziej wartościowym człowiekiem? Że nie godzi jej się spotykać z ludźmi którzy np mniej zarabiają? Czy zamiatacz ulic jest gorszym człowiekiem? Tak to jest jak się leci tylko na kasę... Co za różnica ile kto zarabia, jaki ma samochód i jaką pracę wykonuje... Może naiwna jestem ale myslałam że w miłości chodzi o coś więcej...
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 17:52   #37
mickeymouse20
Raczkowanie
 
Avatar mickeymouse20
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 174
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

spotykałam się przez 3 lata z -jak to ujęłaś- biednym facetem. nie zarabiał, bo studiowaliśmy dziennie (początki studiów), miał marne stypendium i kilkaset złotych na utrzymanie od rodziców ledwo wiążących koniec z końcem. mimo to jadł byle co, ubierał się w byle co, tylko po to żeby móc kupić mi coś słodkiego, zabrać na kawę, czasem na obiad. mimo że bardzo tego nie chciałam, upierałam się żeby za siebie zapłacić, to mi nie pozwalał. nie mieszkaliśmy razem, ale wszystko w domu mi naprawiał, sklejał krzesła, przykręcał drzwi, szafki, bo tato nigdy nie miał czasu. nigdy wcześniej i nigdy później nie spotkałam kogoś takiego, o tak dobrym sercu. życzę Ci kogoś takiego, choć pewnie nadziana bizneswoman nie potrafiłaby tego docenić.
mickeymouse20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 21:16   #38
margot003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 78
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Widzę, że większość z Was ma bardzo mierne oczekiwania życiowe. Do tego aspiracje do bycia superwoman, która przecież "sama może utrzymać siebie, dom i partnera".
Nigdzie nie napisałam, że pieniądze są ważniejsze od osobowości i innych cech jakimi odznacza się partner. Liczy się, aby facet był zaradny, inteligentny, ogarnięty i opiekuńczy. Pieniądze, tak jak seks, nie są najważniejsze, ale jednak są baaardzo ważne. Chcę zwiedzać świat, dobrze się ubierać, mieszkać w ładnym dużym domu,a tego niestety nie da się osiągnąć zarabiając 1500zł/m-c...
Sad but true.
margot003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 21:18   #39
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
miał marne stypendium i kilkaset złotych na utrzymanie od rodziców ledwo wiążących koniec z końcem. mimo to jadł byle co, ubierał się w byle co, tylko po to żeby móc kupić mi coś słodkiego, zabrać na kawę, czasem na obiad
biedny chłopak.
coś słabo się upierałaś skoro i tak koniec końców on płacił. Uważam, że w takim związku powinna być równowaga finansowa i z racji bliższych relacji (a nie zacierania się) wszelkiego rodzaju wypady powinny być finansowane przez obie strony.

Co do tematu- biedny z 1500? Litości. Jak już wcześniej dziewczyny wspominały- niektórzy zarabiają LEDWIE 1000zł. Zresztą- co ma piernik do wiatraka- fajny facet? Fajny! Pieniądze zawsze się znajdą.
medsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 21:23   #40
mickeymouse20
Raczkowanie
 
Avatar mickeymouse20
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 174
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

[QUOTE=medsik;37661991]biedny chłopak.
coś słabo się upierałaś skoro i tak koniec końców on płacił. Uważam, że w takim związku powinna być równowaga finansowa i z racji bliższych relacji (a nie zacierania się) wszelkiego rodzaju wypady powinny być finansowane przez obie strony.

też tak uważam, nie chodzi mi o wyjście na szybką kawę między zajęciami, tylko o randkę. poza tym co masz na myśli mówiąc biedny chłopak?
mickeymouse20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 21:24   #41
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

że przykro mi, kiedy czytam takie rzeczy.
Łatwo mnie poruszyć
medsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 21:41   #42
mickeymouse20
Raczkowanie
 
Avatar mickeymouse20
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 174
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
że przykro mi, kiedy czytam takie rzeczy.
Łatwo mnie poruszyć
może przesadziłam pisząc "jadł byle co", chodziło mi raczej o to, ze odmawiał sobie jakiegoś kebaba czy po prostu żył oszczędniej, żeby móc coś kupić mi i dla niego to w ogóle nie był problem, nawet nie zwracał na to uwagi.
mickeymouse20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 21:43   #43
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez mickeymouse20 Pokaż wiadomość
może przesadziłam pisząc "jadł byle co", chodziło mi raczej o to, ze odmawiał sobie jakiegoś kebaba czy po prostu żył oszczędniej, żeby móc coś kupić mi i dla niego to w ogóle nie był problem, nawet nie zwracał na to uwagi.
ja rozumiem, niektórzy faceci potrafią się poświęcać i jest to dla nich normalne. Ale ja bym tak nie mogła
Dlatego stawiam na 100% równowagi, w takim związku czuję się dobrze
medsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 22:15   #44
Dopamine99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 017
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Chcę zwiedzać świat, dobrze się ubierać, mieszkać w ładnym dużym domu,a tego niestety nie da się osiągnąć zarabiając 1500zł/m-c...
Tak trochę jak pies, który macha ogonkiem na widok najlepszej kiełbaski
Dopamine99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 22:19   #45
mickeymouse20
Raczkowanie
 
Avatar mickeymouse20
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 174
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez margot003 Pokaż wiadomość
Widzę, że większość z Was ma bardzo mierne oczekiwania życiowe. Do tego aspiracje do bycia superwoman, która przecież "sama może utrzymać siebie, dom i partnera".
Nigdzie nie napisałam, że pieniądze są ważniejsze od osobowości i innych cech jakimi odznacza się partner. Liczy się, aby facet był zaradny, inteligentny, ogarnięty i opiekuńczy. Pieniądze, tak jak seks, nie są najważniejsze, ale jednak są baaardzo ważne. Chcę zwiedzać świat, dobrze się ubierać, mieszkać w ładnym dużym domu,a tego niestety nie da się osiągnąć zarabiając 1500zł/m-c...
Sad but true.
no i spoko, wiadomo że każda z nas chciałaby, żeby ten nasz jeden jedyny miał kasę, chciałaby nie martwić się o przyszłość, jeździć na drogie wycieczki i mieszkać w ładnym dużym domu. problem pojawia się wtedy, kiedy spotykasz faceta, z którym chciałabyś być, ale nie będziesz, bo nie ma kasy. I takie podejście jest tu krytykowane, a nie chęć życia na wysokim poziomie. nie wyobrażam sobie oceniać faceta przez pryzmat jego portfela, może dlatego że moim marzeniem jest mieć przy sobie osobę, którą ja kocham i która kocha mnie ponad wszystko, z którą rozumiem się jak z nikim innym, z taką osobą się zestarzeć, i jeśli to wiązałoby się ze skromnymi weekendami w górach to byłyby to najpiękniejsze weekendy w moim życiu.
mickeymouse20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 22:31   #46
Dopamine99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 017
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Myślę, że niektórym trudno jest zaakceptować, że jeśli chce się coś mieć, to trzeba na to uczciwie zapracować, bo łatwiej jest ich zdaniem dać d... komuś bogatemu . Sad but true.
Dopamine99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 22:31   #47
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez mickeymouse20 Pokaż wiadomość
no i spoko, wiadomo że każda z nas chciałaby, żeby ten nasz jeden jedyny miał kasę, chciałaby nie martwić się o przyszłość, jeździć na drogie wycieczki i mieszkać w ładnym dużym domu. problem pojawia się wtedy, kiedy spotykasz faceta, z którym chciałabyś być, ale nie będziesz, bo nie ma kasy. I takie podejście jest tu krytykowane, a nie chęć życia na wysokim poziomie. nie wyobrażam sobie oceniać faceta przez pryzmat jego portfela, może dlatego że moim marzeniem jest mieć przy sobie osobę, którą ja kocham i która kocha mnie ponad wszystko, z którą rozumiem się jak z nikim innym, z taką osobą się zestarzeć, i jeśli to wiązałoby się ze skromnymi weekendami w górach to byłyby to najpiękniejsze weekendy w moim życiu.
Niektórzy chyba nie zrozumieli przesłania i popędzili w innym kierunku.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 22:36   #48
mickeymouse20
Raczkowanie
 
Avatar mickeymouse20
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 174
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Niektórzy chyba nie zrozumieli przesłania i popędzili w innym kierunku.
?
mickeymouse20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 22:39   #49
fankam
Rozeznanie
 
Avatar fankam
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 590
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
no brak mi słów.

Tzn że 'nadziana bizneswoman' jest lepszym, bardziej wartościowym człowiekiem? Że nie godzi jej się spotykać z ludźmi którzy np mniej zarabiają? Czy zamiatacz ulic jest gorszym człowiekiem? Tak to jest jak się leci tylko na kasę... Co za różnica ile kto zarabia, jaki ma samochód i jaką pracę wykonuje... Może naiwna jestem ale myslałam że w miłości chodzi o coś więcej...
Nadziana bizneswomen nie jest ani gorszym, ani lepszym czlowiekiem od zamiatacza ulic, ale zarabia o krocie wiecej. Zapewne lubi inny standard zycia. Spojrzcie kogo przewaznie na partnerów wybierają lekarki albo kobiety z palestry. Ciągnie swoj do swego. To normalna kolej rzeczy, zycie to nie film romantyczny Czy to powod do bicia glowa w sciane?

Cytat:
Napisane przez margot003 Pokaż wiadomość
Widzę, że większość z Was ma bardzo mierne oczekiwania życiowe. Do tego aspiracje do bycia superwoman, która przecież "sama może utrzymać siebie, dom i partnera".
Nigdzie nie napisałam, że pieniądze są ważniejsze od osobowości i innych cech jakimi odznacza się partner. Liczy się, aby facet był zaradny, inteligentny, ogarnięty i opiekuńczy. Pieniądze, tak jak seks, nie są najważniejsze, ale jednak są baaardzo ważne. Chcę zwiedzać świat, dobrze się ubierać, mieszkać w ładnym dużym domu,a tego niestety nie da się osiągnąć zarabiając 1500zł/m-c...
Sad but true.
Kazdy ma inne priorytety. Jeden jest szczesliwy zyjac skromnie, a drugi woli bardziej luksusowe zycie. To nie jest powod do krytyki. Przeciez nigdzie autorka nie napisala, ze leci tylko na kase albo, ze szuka sponsora. Ale moze niekoniecznie ona ma ochote sponsorowac faceta. Pieniadze sa w zyciu wazne.
fankam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 22:53   #50
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?



Cytat:
Napisane przez fankam Pokaż wiadomość
Nadziana bizneswomen nie jest ani gorszym, ani lepszym czlowiekiem od zamiatacza ulic, ale zarabia o krocie wiecej. Zapewne lubi inny standard zycia. Spojrzcie kogo przewaznie na partnerów wybierają lekarki albo kobiety z palestry. Ciągnie swoj do swego. To normalna kolej rzeczy, zycie to nie film romantyczny Czy to powod do bicia glowa w sciane?



Kazdy ma inne priorytety. Jeden jest szczesliwy zyjac skromnie, a drugi woli bardziej luksusowe zycie. To nie jest powod do krytyki. Przeciez nigdzie autorka nie napisala, ze leci tylko na kase albo, ze szuka sponsora. Ale moze niekoniecznie ona ma ochote sponsorowac faceta. Pieniadze sa w zyciu wazne.

dokladnie
Nie rozumiem czemu tyle atakow,kazdy ma prawo ukladac sobie zycie wg swojego "widzimisie" i swoich standardow..
Tak samo kocha sie biednego i bogatego (chcialabym zauwazyc ze nie kazdy bogaty jest prosty i prymitywny,nieczuly i podly cham w dodatku z ktorym sie zyc nie da).
Bylam jakis czas z chlopakiem ktory nie mial pieniedzy...Wiecznie splukany i zawsze pozyczal ode mnie pieniadze-od studentki(mieszkajac z rodzicami nie byl w stanie odlozyc cokolwiek zarabiajac te wlasnie 1500zl). I przepraszam,ze taka ... jestem ze mi nie odpowiadalo zycie z takim facetem. Do tego wg Waszych przemyslen powinien byc taki dobry i cudowny,bo biedny..oh szkoda ale sie nie sprawdzilo w moim przypadku.Zyje raz, dlaczego mam zyc skromnie? mozna zyc godnie majac pieniadze. Zeby nie bylo, sama pracuje,realizuje sie i niezle zarabiam..

Nie rozumiem jak mozna sie zrazic do marki samochodu bo jakies dresy nia jezdza (w dodatku starymi bo na nowe modele ich nie stac)

Edytowane przez carmen_88
Czas edycji: 2012-11-16 o 23:02
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 05:41   #51
hard_to_Imagine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Czy można jakoś usprawiedliwiać niezaradność życiową faceta? Można tworzyć związek z takim? Czy taka cecha skreśla ewentualnego partnera, nawet gdy sprawdza sie w innych dziedzinach??
hard_to_Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 09:12   #52
mickeymouse20
Raczkowanie
 
Avatar mickeymouse20
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 174
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez hard_to_Imagine Pokaż wiadomość
Czy można jakoś usprawiedliwiać niezaradność życiową faceta? Można tworzyć związek z takim? Czy taka cecha skreśla ewentualnego partnera, nawet gdy sprawdza sie w innych dziedzinach??
niezaradność życiową - nie. dla mnie to skreśla partnera. jeżeli możemy unikać problemów, to ich unikajmy ale Twój pierwszy post, a to co napisałaś teraz to dwie różne sprawy
mickeymouse20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 09:34   #53
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

To w końcu jak jest z tym facetem? Najpierw jest biedny, ma pasje, jest inteligentny, do tego przystojny i nagle niezaradny?
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 15:56   #54
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
To w końcu jak jest z tym facetem? Najpierw jest biedny, ma pasje, jest inteligentny, do tego przystojny i nagle niezaradny?

to nie wiedzialam,ze jak facet jest inteligentny, ma pasje i jest (!) przystojny to czyni go od razu zaradnym zyciowo...???? Czego to czlowiek moze sie dowiedziec z wizazu
Moj wyzej wspomniany byly byl inteligentnym facetem, mial pasje i do tego byl przystojny..jak to sie stalo,ze byl kompletnie niezaradny w zyciu? wiec owszem jest to mozliwe..
A Autorko jesli widzisz ze facet jest niezaradny to odpusc, szkoda zycia spedzic z kims takim. Uwierz-taki facet nigdy nie bedzie miec pieniedzy. Nie bedzie potrafil sie wybic wyzej. Przykro mi ale taka prawda. Nie jestem z tym chlopakiem juz jakies 4-5 lat a wiesz co? Dalej tkwi w pracy za 1500 podczas gdy jego koledzy startujacy z tego samego poziomu wybili sie, doszli gdzies wyzej..

Edytowane przez carmen_88
Czas edycji: 2012-11-17 o 15:57
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 15:56   #55
Opulka
Raczkowanie
 
Avatar Opulka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 378
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
a co jeśli facet jest ogarnięty i zaradny ale kwota którą otrzymuje jak najbardziej mu wystarcza i taka sytuacja mu pasuje?
No to okej. Jeśli mu to pasuje. Ale...komu zaradnemu i ogarniętemu pasuje "marna praca"? Bo nie widze tego. Podobnie jak zakładania z kimś takim rodziny i myślenia o przyszłości. Pytasz, czy samemu do godnej pracy nie można pójść: można, można.

Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, ale czy w parach gdzie jedno rozwija się zawodowo a drugie ma "marną pracę" i nie chce tego zmieniać mimo np. pojawienia się dzieci nie ma jakiegoś rozdźwięku? Nie wiem, nie przeszkadza brak ambicji u partnera? Nie ma poczucia "muszę wszystko", bo jak nie, to nie będę miała wsparcia od faceta i nie daj borze po macierzyńskim nie będę chciała wracać do pracy a tu trzeba, bo za 1500 nie da się utrzymać trzyosobowej rodziny?
Opulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 18:36   #56
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Opulka Pokaż wiadomość
No to okej. Jeśli mu to pasuje. Ale...komu zaradnemu i ogarniętemu pasuje "marna praca"? Bo nie widze tego. Podobnie jak zakładania z kimś takim rodziny i myślenia o przyszłości. Pytasz, czy samemu do godnej pracy nie można pójść: można, można.

Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, ale czy w parach gdzie jedno rozwija się zawodowo a drugie ma "marną pracę" i nie chce tego zmieniać mimo np. pojawienia się dzieci nie ma jakiegoś rozdźwięku? Nie wiem, nie przeszkadza brak ambicji u partnera? Nie ma poczucia "muszę wszystko", bo jak nie, to nie będę miała wsparcia od faceta i nie daj borze po macierzyńskim nie będę chciała wracać do pracy a tu trzeba, bo za 1500 nie da się utrzymać trzyosobowej rodziny?
dokladnie, lepiej bym tego nie wyjasnila
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 18:52   #57
kasiula_87
Raczkowanie
 
Avatar kasiula_87
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 52
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Tak mi się wydaje, że tak naprawdę będąc z kimś kasa nie jest najważnieszjsza, aczkolwiek ważna. Tak naprawdę wszystko zależy od usposobienia. Znam mnóstwo dziewczyn które chciałyby zaznać tej "prawdziwej miłości" i nieważne czy facet by kasę miał, czy nie miał- one dla niego zrobią wszystko i kropka, będzie im nawet odpowiadać ich utrzymywanie. Wiadomo że dla kogoś to szok, związek ludzi nie oparty na stereotypie TEN MOCNY MĘŻCZYZNA i TA SŁABA KOBIETKA, lub inaczej to ujmując ONA ZARABIA a ON NIE. I nie można mieć pretensji- ich życie, ich wybór.
Trzeba zrozumieć też te kobiety, które przywiązują do tego wagę. Wiadomo, jak chcą żyć na poziomie to jednak z małej pensji facet im tego nie zapewni, co doprowadzi ich do jakiejś nerwicy.

Przede wszystkim chodzi o zagodę temperamentów. Wiadomo. Ostra babka nie weźmie sobie flegmatyka.

Słyszałam o takim czymś że bardzo ważne w związku jest to, aby dogadywać się na polu okazywania uczuć. Wiadomo, jeżeli ktoś okazuje uczucia tylko przez seks i obdarowywanie drugiej osoby prezentami, niekoniecznie może się dogadać z osobą która pragnie tylko i wyłącznie czasu spędzanego z drugą osobą i np. dotyku.
Ot co. Nie trzeba nikogo oceiać, przecież jesteśmy diametralne różni. I dobrze!
kasiula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 19:00   #58
hard_to_Imagine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Można być niezaradnym np. nie umieć nic naprawić w domu, ale i być inteligentnym, mieć talenty, pasje, kochać zwierzęta, być ogarniętym w łóżku=dobry sex.
hard_to_Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 09:09   #59
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
to nie wiedzialam,ze jak facet jest inteligentny, ma pasje i jest (!) przystojny to czyni go od razu zaradnym zyciowo...????
Ty chyba nie skumałaś, nie? Bo bynajmniej nie miałam tego na myśli. Dobra, nie ważne, nie będę tutaj dyskutować nie na temat.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 11:34   #60
Dopamine99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 017
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Tak się zastanawiam, że ciekaw jestem, czy gdy Ci Wasi dobrze zarabiający faceci stracą pracę (w końcu mamy kryzys), to Wasza "miłość" też się wytraci .
Dopamine99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 12:50:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.