Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-17, 12:40   #2101
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Testuję teraz serum z wit. C Drunk Elephant i muszę przyznać, że jest świetne. Mam tylko wątpliwości, bo producent zaleca nakładać je rano, a ja zawsze tego typu rzeczy stosuję na noc. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii? Kiedyś sporo czytałam na ten temat i pamiętam, że zdania były mocno podzielone...
Gdzie kupowałaś to serum? Też myślę o jego zakupie.
Ja jestem z obozu stosujących serum z wit. C na dzień - podobno wzmacnia to działanie ochrony przeciwsłonecznej. Ale czytałam też zdania odwrotne, jak z każdą chyba kwestią

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
witam sie witam i o zdrowie pytam

czy ktos kupowal na cultbeauty ??
Kupowałam tam sporo razy i za każdym razem wszystko przebiegło bezproblemowo
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 12:43   #2102
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Kupowałam tam sporo razy i za każdym razem wszystko przebiegło bezproblemowo
dziekuje
mysle o podkladzie Surratt w pedzlu ale jeszcze pomysle.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 13:21   #2103
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Gdzie kupowałaś to serum? Też myślę o jego zakupie.
Ja jestem z obozu stosujących serum z wit. C na dzień - podobno wzmacnia to działanie ochrony przeciwsłonecznej. Ale czytałam też zdania odwrotne, jak z każdą chyba kwestią



Kupowałam tam sporo razy i za każdym razem wszystko przebiegło bezproblemowo
Za granicą niestety, nie wiem czy ktoś wysyła do Polski
Kiedyś, gdy namiętnie stosowałam filtry też czytałam, że wit. C wzmacnia ich działanie. Ale potem pojawiły się wręcz przeciwne opinie. Ja chyba jednak pozostanę przy nakładaniu na noc skoro u mnie to się sprawdza. Ale jeszcze o tym poczytam w necie

A w ogóle Vine, to dobrze Cię tu widzieć, liczyłam bardzo na to, że kiedyś na siebie wpadniemyOtóż jakiś rok temu na wątku macowym poruszyłaś kwestię kolorówki dla Zgaszonego Lata .Okazało się, że wszystkie wymienione przez Ciebie odcienie idealnie do mnie pasują ( szczególnie pomadki :Syrup, Faux, Sweetie)
Chciałabym Cię podpytać co jeszcze byś polecała ( niekoniecznie MAC), szczegónie chodzi mi o róże i cienie ( mam szarozielone oczy).
Blush all day mam i wielbię, lubię też Dandelion Benefitu, ale coś ostatnio za bardzo się na mnie ociepla:-(

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2017-03-17 o 13:29
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 13:33   #2104
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny zamawiałyscie kiedyś coś ze strony tarte? Czym dostarczają paczki tzn. poczta/ kurier?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 14:01   #2105
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Za granicą niestety, nie wiem czy ktoś wysyła do Polski
Kiedyś, gdy namiętnie stosowałam filtry też czytałam, że wit. C wzmacnia ich działanie. Ale potem pojawiły się wręcz przeciwne opinie. Ja chyba jednak pozostanę przy nakładaniu na noc skoro u mnie to się sprawdza. Ale jeszcze o tym poczytam w necie

A w ogóle Vine, to dobrze Cię tu widzieć, liczyłam bardzo na to, że kiedyś na siebie wpadniemyOtóż jakiś rok temu na wątku macowym poruszyłaś kwestię kolorówki dla Zgaszonego Lata .Okazało się, że wszystkie wymienione przez Ciebie odcienie idealnie do mnie pasują ( szczególnie pomadki :Syrup, Foax, Sweetie)
Chciałabym Cię podpytać co jeszcze byś polecała ( niekoniecznie MAC), szczegónie chodzi mi o róże i cienie ( mam szarozielone oczy).
Blush all day mam i wielbię, lubię też Dandelion Benefitu, ale coś ostatnio za bardzo się na mnie ociepla:-(
Ostatnio rzadko tu wpadam, to fakt Ale oczywiście chętnie spróbuję doradzić, tym bardziej, że mam bzika na punkcie analizy kolorystycznej (choć wiedzę niestety głównie nt. typów letnich). Bardzo długo byłam święcie przekonana, że jestem True Summer, ale z czasem wszystko wydawało mi się za jaskrawe - mam nadzieję, że te moje podpowiedzi, które widziałaś, nie pochodzą z tego czasu, bo mogą okazać się niezbyt trafne (np. cały czas twierdziłam, że Plumful to taki "mój" kolor - dziś wydaje mi się akceptowalny, ale jednak ciut za wyrazisty i bardziej idę w stronę Syrup).

A zatem do rzeczy
Faux i Syrup to moje evergreeny i chyba ulubione odcienie w ogóle.
Poza tym na pewno polecam Blankety MAC, 503 Armaniego z serii Sheer, Juliana i Pussycat Toma Forda, Annę NARS, Antique Pink Laury Mercier, Desert Rose Bobbi Brown. Fajne są też szminki Audition i Tarot Card Smashbox. Możesz też zerknąć na Bound z Velvet Lip Glide od NARS.

Co do różów to moimi ulubionymi są:
Pink Cult MAC (niestety LE)
Blushbaby MAC
Soft Iris Laury Mercier (cudowny)
Ethereal Glow Hourglass (nie jest to typowe SSu, ale daje fajny efekt tzw. "anielski" , a odcień jest ładnie chłodny - jeśli podoba Ci się Dandelion, ten też Ci się spodoba, tyle że Hourglass się nie ociepla )
Heather Pop Clinique

Chyba w pierwszej kolejności poleciłabym Blushbaby (ale pewnie znasz) i Laurę Mercier. No i Hourglass, bo nie jest typowo SSu, ale jest boski

Podobno Dame MAC jest SSu - ja jednak zawsze wolałam Well Dressed, bo trudniej sobie zrobić nim krzywdę. Ale co cera to inna opinia, więc na Dame też możesz zerknąć.
Też mam ten problem, że róże się na mnie ocieplają - nawet Pink Cult, który na swatchach wygląda na chłodny brudny róż, u mnie wychodzi dużo cieplej. Chyba taki urok neutralnej karnacji

W kwestii cieni pewnie też mogę pomóc, bo mam oczy w podobnym kolorze do Twoich (takie szaro-zielono-niebieskie):

Przede wszystkim polecam 3 cienie Laury Mercier (zarówno pod względem koloru, jak i jakości, która jest obłędna): Sable, Topaz i Twilight Grey (ten ostatni jest idealny do podkreślania zewnętrznych kącików oka).
Świetny jest też kremowy cień Burberry w słoiczku w odcieniu Dusky Mauve (ten w sztyfcie wysechł mi chyba po miesiącu, więc nie polecam, poza tym wersja Dusky Mauve w sztyfcie jest ciemniejsza niż ta słoiczkowa).
Z MACa polecam Yogurt, Quarry, Haux, Shale, Vex i wycofane niedawno Blanc Type i Copperplate.
Ulubieńcy z Rouge Bunny Rouge: 71 Sweet Dust Seriema (używam go dosłownie do wszystkiego i kocham bardzo bardzo), 27 Solstice Halcyon, 67 Lilac Reef Curassow. I kilka innych, ale te 3 są najlepsze IMO.
Makeup Geek - Sand Dollar, Friend Zone.
No i z ostatnich odkryć - cień Kiko z serii Wet and Dry Eyeshadow w odcieniu 82. Odkąd go kupiłam, wiem, że będzie to tzw. must have

No to się naprodukowałam Mam nadzieję, że znajdziesz w tym wszystkim coś dla siebie. Jakby co, to pisz śmiało na priv - jeśli tylko będę mogła coś doradzić, chętnie doradzę. Sama nakupowałam już tyle kosmetyków, które okazały się jednak niezbyt dopasowane do mojego typu urody (fuksjowych różów nie zliczę... ), że chętnie zaoszczędzę tego komuś innemu

A co do serum Drunk Elephant szkoda wielka, bo narobiłam sobie apetytu na nie Na razie wykańczam LIQ CC, ale jakoś nie powala mnie to serum, mimo że teoretycznie skład jest bardzo dobry. Efektów jednak żadnych nie widzę
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 14:28   #2106
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ostatnio rzadko tu wpadam, to fakt Ale oczywiście chętnie spróbuję doradzić, tym bardziej, że mam bzika na punkcie analizy kolorystycznej (choć wiedzę niestety głównie nt. typów letnich). Bardzo długo byłam święcie przekonana, że jestem True Summer, ale z czasem wszystko wydawało mi się za jaskrawe - mam nadzieję, że te moje podpowiedzi, które widziałaś, nie pochodzą z tego czasu, bo mogą okazać się niezbyt trafne (np. cały czas twierdziłam, że Plumful to taki "mój" kolor - dziś wydaje mi się akceptowalny, ale jednak ciut za wyrazisty i bardziej idę w stronę Syrup).

A zatem do rzeczy
Faux i Syrup to moje evergreeny i chyba ulubione odcienie w ogóle.
Poza tym na pewno polecam Blankety MAC, 503 Armaniego z serii Sheer, Juliana i Pussycat Toma Forda, Annę NARS, Antique Pink Laury Mercier, Desert Rose Bobbi Brown. Fajne są też szminki Audition i Tarot Card Smashbox. Możesz też zerknąć na Bound z Velvet Lip Glide od NARS.

Co do różów to moimi ulubionymi są:
Pink Cult MAC (niestety LE)
Blushbaby MAC
Soft Iris Laury Mercier (cudowny)
Ethereal Glow Hourglass (nie jest to typowe SSu, ale daje fajny efekt tzw. "anielski" , a odcień jest ładnie chłodny - jeśli podoba Ci się Dandelion, ten też Ci się spodoba, tyle że Hourglass się nie ociepla )
Heather Pop Clinique

Chyba w pierwszej kolejności poleciłabym Blushbaby (ale pewnie znasz) i Laurę Mercier. No i Hourglass, bo nie jest typowo SSu, ale jest boski

Podobno Dame MAC jest SSu - ja jednak zawsze wolałam Well Dressed, bo trudniej sobie zrobić nim krzywdę. Ale co cera to inna opinia, więc na Dame też możesz zerknąć.
Też mam ten problem, że róże się na mnie ocieplają - nawet Pink Cult, który na swatchach wygląda na chłodny brudny róż, u mnie wychodzi dużo cieplej. Chyba taki urok neutralnej karnacji

W kwestii cieni pewnie też mogę pomóc, bo mam oczy w podobnym kolorze do Twoich (takie szaro-zielono-niebieskie):

Przede wszystkim polecam 3 cienie Laury Mercier (zarówno pod względem koloru, jak i jakości, która jest obłędna): Sable, Topaz i Twilight Grey (ten ostatni jest idealny do podkreślania zewnętrznych kącików oka).
Świetny jest też kremowy cień Burberry w słoiczku w odcieniu Dusky Mauve (ten w sztyfcie wysechł mi chyba po miesiącu, więc nie polecam, poza tym wersja Dusky Mauve w sztyfcie jest ciemniejsza niż ta słoiczkowa).
Z MACa polecam Yogurt, Quarry, Haux, Shale, Vex i wycofane niedawno Blanc Type i Copperplate.
Ulubieńcy z Rouge Bunny Rouge: 71 Sweet Dust Seriema (używam go dosłownie do wszystkiego i kocham bardzo bardzo), 27 Solstice Halcyon, 67 Lilac Reef Curassow. I kilka innych, ale te 3 są najlepsze IMO.
Makeup Geek - Sand Dollar, Friend Zone.
No i z ostatnich odkryć - cień Kiko z serii Wet and Dry Eyeshadow w odcieniu 82. Odkąd go kupiłam, wiem, że będzie to tzw. must have

No to się naprodukowałam Mam nadzieję, że znajdziesz w tym wszystkim coś dla siebie. Jakby co, to pisz śmiało na priv - jeśli tylko będę mogła coś doradzić, chętnie doradzę. Sama nakupowałam już tyle kosmetyków, które okazały się jednak niezbyt dopasowane do mojego typu urody (fuksjowych różów nie zliczę... ), że chętnie zaoszczędzę tego komuś innemu

A co do serum Drunk Elephant szkoda wielka, bo narobiłam sobie apetytu na nie Na razie wykańczam LIQ CC, ale jakoś nie powala mnie to serum, mimo że teoretycznie skład jest bardzo dobry. Efektów jednak żadnych nie widzę

Vine,lofciam Cię!!! Normalnie "You made my day"
Dziękuję Ci bardzo za tak obszerny raport, przepiszę go i będę nosić w portfelu

Dokładnie ten właśnie róż Hourglass na dniach powinien do mnie dotrzeć. W perfumerii gdy go nałożyłam, miałam dokładnie taki efekt jak tu opisałaś.

Ja też niestety nakupowałam w życiu mnóstwo niewypałów i aktualnie mam do wydania torbę szminek( dokładnie tak jak piszesz:czerwienie, fuksje itp), ciepłych róży i cieni.
Z cieni ostała mi siętylko jedna(!) paletka: Urban Decay Naked Basics2 i pojedyncze cienie MAC ( min.te wspomniane przez Ciebie)
Plumful dla mnie też jest zdecydowanie za mocny, a Sweetie nakładam na większe wyjścia
Szminę Syrup natomiast zdenkowałam!( gratuluję sobie), Annę Narsa też mam i również jest szansa na denko

Dziękuję Ci jeszcze raz za tak obszerny odzew
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 14:44   #2107
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość

Vine,lofciam Cię!!! Normalnie "You made my day"
Dziękuję Ci bardzo za tak obszerny raport, przepiszę go i będę nosić w portfelu

Dokładnie ten właśnie róż Hourglass na dniach powinien do mnie dotrzeć. W perfumerii gdy go nałożyłam, miałam dokładnie taki efekt jak tu opisałaś.

Ja też niestety nakupowałam w życiu mnóstwo niewypałów i aktualnie mam do wydania torbę szminek( dokładnie tak jak piszesz:czerwienie, fuksje itp), ciepłych róży i cieni.
Z cieni ostała mi siętylko jedna(!) paletka: Urban Decay Naked Basics2 i pojedyncze cienie MAC ( min.te wspomniane przez Ciebie)
Plumful dla mnie też jest zdecydowanie za mocny, a Sweetie nakładam na większe wyjścia
Szminę Syrup natomiast zdenkowałam!( gratuluję sobie), Annę Narsa też mam i również jest szansa na denko

Dziękuję Ci jeszcze raz za tak obszerny odzew
Nie ma sprawy - fajnie, że mogłam pomóc Sama chętnie skorzystałabym z takiego raportu jakiś rok-2 lata temu, zanim kupiłam te wszystkie niewypały

Róż Hourglass jest obłędny, jestem w nim zakochana Super, że też go będziesz miała, koniecznie daj znać, jak wrażenia!

Haha, ja też właśnie odniosłam Syrup na Back2MAC - i oczywiście wzięłam nowy egzemplarz Patisserie, Faux, Blankety i Syrup - tylko te szminki udało mi się wykończyć. Anna Nars to u mnie taki "bold colour"

Ja kiedyś miałam taką fantazję, że dziarsko nakładałam na siebie np. cień Woodwinked czy jakieś ostre fiolety, w których wyglądałam jak radziecka kurtyzana, "no ale przecież to takie piękne kolory"
Z czerwieniami na ustach również długo walczyłam - teraz nie mam ani jednej czerwonej szminki i mieć nie zamierzam. Ostro próbowałam też nosić mocne kolory typu Girl About Town - z kiepskim skutkiem
Z cieni zostawiłam sobie tylko i wyłącznie te, które sprawdzają się w 100%. W związku z czym palety nie mam ANI JEDNEJ (tylko 1 quad Guerlain - Les Violines), tylko skomponowaną własnoręcznie paletkę Laury Mercier i MAC oraz Z-Palette z pojedynczymi wkładami, które uwielbiam. Cała reszta poszła w świat. Ale ile na te wszystkie błędy wydałam, to moje (a raczej właśnie już nie moje, niestety)

Gdybyś kupiła coś z tych wymienionych przeze mnie kosmetyków, daj znać, ciekawa jestem, czy u Ciebie też się sprawdzą, bo to jednak dość indywidualna sprawa, nawet w obrębie jednego typu kolorystycznego. Fajnie, będziemy mogły polecać sobie jakieś nowe wynalazki dla SSu
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-17, 14:53   #2108
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Kurcze, przespałam dostępność olejku i kremu Phenome na promocji w Douglasie co jeszcze polecacie Phenome?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 16:02   #2109
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A dlaczego ma nie byc oryginalna? W sensie czemu maja nie miec oryginałów? To strona która juz na rynku naszym troche jest.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-03-17 o 16:03
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 16:15   #2110
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale ja jej nie polecam, mialam z nimi cyrki. Koszmarny kontakt, koszmarna 0bsługa, koszmarne ceny.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 16:41   #2111
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zamawiałam z houseofbeauty wiele razy i za każdym razem wszystko było bardzo w porządku, a nawet jeśli były poślizgi itd, sprawa była szybko wyjaśniana, więc ja ze swojej strony polecam A na pewno masz gwarancję oryginalności.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-17, 18:17   #2112
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiałyscie kiedyś coś ze strony tarte? Czym dostarczają paczki tzn. poczta/ kurier?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zamawiałam róż miesiąc temu, jak była darmowa dostawa, doliczają podatek, ale z kodem rabatowym 25% i tak się opłacało; przesyłka przyszła pocztą z Holandii
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:29   #2113
KaktusKamila
Zakorzenienie
 
Avatar KaktusKamila
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 4 364
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
zamawiałam róż miesiąc temu, jak była darmowa dostawa, doliczają podatek, ale z kodem rabatowym 25% i tak się opłacało; przesyłka przyszła pocztą z Holandii

A często jest darmowa dostawa i kod rabatowy jednocześnie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
INSTA

WYMIANKA


Zapuszczam włosy na peruke
KaktusKamila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:45   #2114
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez KaktusKamila Pokaż wiadomość
A często jest darmowa dostawa i kod rabatowy jednocześnie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chyba pierwszy raz się zdarzyło, odkąd jestem zapisana na newslettera
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:48   #2115
KaktusKamila
Zakorzenienie
 
Avatar KaktusKamila
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 4 364
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
chyba pierwszy raz się zdarzyło, odkąd jestem zapisana na newslettera

Aha, dobrze wiedzieć Kusi mnie korektor Shape Tape będzie sie go opłacało zamówić czy wyjdzie na to samo jak bym miała brać od jakiegoś polskiego pośrednika?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
INSTA

WYMIANKA


Zapuszczam włosy na peruke
KaktusKamila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:49   #2116
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez KaktusKamila Pokaż wiadomość
A często jest darmowa dostawa i kod rabatowy jednocześnie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak ja kupowałam, to chyba też jakiś % był, ale głowy nie dam. Darmowa wysyłka na pewno. Nie polecam zamawiania cieni, bo jak coś nie dojdzie w całości, to rzucaja kostka czy komuś dać zwrot czy nie. A jak tak, to jaki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:59   #2117
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
zamawiałam róż miesiąc temu, jak była darmowa dostawa, doliczają podatek, ale z kodem rabatowym 25% i tak się opłacało; przesyłka przyszła pocztą z Holandii
To faktycznie dobra promocja to była, bo ja tylko widziałam że od jakieś kwoty (to chyba jest zawsze) jest darmowa przesyłka i 20% to czasmi zniżkę widuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 19:31   #2118
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

nawiązując do dyskusji nad pędzlem oval z Maca i kabuki z Narsa - który mam brać mam sporo pędzli, ale jak mus to mus, tylko nie oba na raz... który pierwszy?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 19:49   #2119
KaktusKamila
Zakorzenienie
 
Avatar KaktusKamila
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 4 364
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Kurcze, przespałam dostępność olejku i kremu Phenome na promocji w Douglasie co jeszcze polecacie Phenome?

Mam jedną sztukę serum olejowego w koszyku w aplikacji mobilnej, ale pojawia się i znika co jakiś czas jak chcesz to możemy się jakoś zgadzać i jak będę miała ją w koszyku to wyrzucę i może uda Ci się złapać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
INSTA

WYMIANKA


Zapuszczam włosy na peruke

Edytowane przez KaktusKamila
Czas edycji: 2017-03-17 o 19:51
KaktusKamila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-17, 20:06   #2120
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez KaktusKamila Pokaż wiadomość
Mam jedną sztukę serum olejowego w koszyku w aplikacji mobilnej, ale pojawia się i znika co jakiś czas jak chcesz to możemy się jakoś zgadzać i jak będę miała ją w koszyku to wyrzucę i może uda Ci się złapać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chętnie!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 20:28   #2121
KaktusKamila
Zakorzenienie
 
Avatar KaktusKamila
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 4 364
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Chętnie!

Póki co zniknął mi z koszyka :/ jesli wróci to napisze do Ciebie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
INSTA

WYMIANKA


Zapuszczam włosy na peruke
KaktusKamila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 07:40   #2122
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiałyscie kiedyś coś ze strony tarte? Czym dostarczają paczki tzn. poczta/ kurier?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czy słyszałyscie coś o tym, ze Tarte ma wejść do sephory?
chyba james pisała coś o Becca i jakiejś innej firmie -pamiętacie?

james - masz jakieś wieści?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 07:58   #2123
KaktusKamila
Zakorzenienie
 
Avatar KaktusKamila
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 4 364
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
czy słyszałyscie coś o tym, ze Tarte ma wejść do sephory?

chyba james pisała coś o Becca i jakiejś innej firmie -pamiętacie?



james - masz jakieś wieści?

Niby ABH miała wchodzić w styczniu i nic z tego nie wyszło. Ostatnio gdzies czytałam, że BECCA ma wejść do S w pierwszej połowie roku a Kat von D w drugiej połowie roku, ale już w nic nie uwierzę dopóki nie zobaczę

EDIT: Dzięki uprzejmości pingwintastas która mnie oświeciła ogarnęłam, że na fb Sephory jest już zapowiedź wprowadzenia kosmetyków Becca więc to już niedługo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
INSTA

WYMIANKA


Zapuszczam włosy na peruke

Edytowane przez KaktusKamila
Czas edycji: 2017-03-18 o 08:07
KaktusKamila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 10:07   #2124
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Może jakiś "skunks" typu 187 MAC
Tego typu pędzle są najlepsze do mocno napigmentowanych produktów, ale też do kremowych.

Ja mam z MAC 187 i mniejszy 188. Obydwa fajne, ale najczęściej używam takiego starucha z Lancome, który jest taki sam, jak chodzi o strukturę i rodzaj włosia, ale rozmiarowo wypada pomiędzy MACowym 187 a 188 i właśnie ze względu na rozmiar najbardziej mi odpowiada.
Najbardziej sklanialam się właśnie ku MACu. Pójdę i obmacam tego 187

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ja również raczej mam ciężką rękę do róży, a nie wyobrażam sobie makijażu ( nawet lekkiego) bez różu. Ze swojej strony również polecam macowego skunksa 187, ale również coś, co podobnie jak Oval 6 do podkładu,zdetronizowało wszystkie moje pędzle do różu.
Jest to Kabuki Yachiyo od Narsa.Uwielbiam i używam go nieprzerwanie od maja zeszłego roku.
Kosztuje krocie, ale jest to przecież inwestycja na całe lata
Ten pędzel jest mały,mięciutki jak ogon kota ( jeśli ktoś w dzieciństwie miział się po twarzy ogonem kota to wie, o czym ja mówię), świetnie wyprofilowany ( kształt!) i nabiera tyle różu ile trzeba
Czy on jest do precyzyjnego nałożenia rozu czy stworzenie nim taka lekką mgiełka koloru?
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 10:12   #2125
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ja mam 187 z Mac ale powiem szczerze ze jak roz miekki to i nim zrobisz plamy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 11:48   #2126
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nawiązując do dyskusji nad pędzlem oval z Maca i kabuki z Narsa - który mam brać mam sporo pędzli, ale jak mus to mus, tylko nie oba na raz... który pierwszy?
Z tego co słyszałam, to w Sephorze jest teraz zniżka, więc ja bym się skłaniała ku kabuki z Narsa. Ovala może uda Ci się dorwać ze zniżką kiedyyś stacjonarnie w Dougu

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Najbardziej sklanialam się właśnie ku MACu. Pójdę i obmacam tego 187

Czy on jest do precyzyjnego nałożenia rozu czy stworzenie nim taka lekką mgiełka koloru?
Obie kwestie
Tego nie widać na zdjęciu w Sephorze, ale ten pędzel ma taki świetny "czubek", dzięki czemu jest polecany też do nakładania rozświetlacza a i można też stopniować ilość nakładanego różu.
Przy użyciu 187 z MACa to jest to raczej tylko mgiełka.

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy - fajnie, że mogłam pomóc Sama chętnie skorzystałabym z takiego raportu jakiś rok-2 lata temu, zanim kupiłam te wszystkie niewypały

Róż Hourglass jest obłędny, jestem w nim zakochana Super, że też go będziesz miała, koniecznie daj znać, jak wrażenia!

Haha, ja też właśnie odniosłam Syrup na Back2MAC - i oczywiście wzięłam nowy egzemplarz Patisserie, Faux, Blankety i Syrup - tylko te szminki udało mi się wykończyć. Anna Nars to u mnie taki "bold colour"

Ja kiedyś miałam taką fantazję, że dziarsko nakładałam na siebie np. cień Woodwinked czy jakieś ostre fiolety, w których wyglądałam jak radziecka kurtyzana, "no ale przecież to takie piękne kolory"
Z czerwieniami na ustach również długo walczyłam - teraz nie mam ani jednej czerwonej szminki i mieć nie zamierzam. Ostro próbowałam też nosić mocne kolory typu Girl About Town - z kiepskim skutkiem
Z cieni zostawiłam sobie tylko i wyłącznie te, które sprawdzają się w 100%. W związku z czym palety nie mam ANI JEDNEJ (tylko 1 quad Guerlain - Les Violines), tylko skomponowaną własnoręcznie paletkę Laury Mercier i MAC oraz Z-Palette z pojedynczymi wkładami, które uwielbiam. Cała reszta poszła w świat. Ale ile na te wszystkie błędy wydałam, to moje (a raczej właśnie już nie moje, niestety)

Gdybyś kupiła coś z tych wymienionych przeze mnie kosmetyków, daj znać, ciekawa jestem, czy u Ciebie też się sprawdzą, bo to jednak dość indywidualna sprawa, nawet w obrębie jednego typu kolorystycznego. Fajnie, będziemy mogły polecać sobie jakieś nowe wynalazki dla SSu
Nie wiem jak Ty to zrobiłaś, ale odpowiedziałaś mi na pytania, które dopiero myślałam żeby Ci zadać
Właśnie na dniach wybieram się do salonu MAC i dumam nad tym co wziąć w ramach B2M i chciałam Cię podpytać . No to obadam Patisserie i Blankety Jednak pewnie nie obędzie się bez kolejnego opakowania Syrup
Z tymi paletami cieni to rzeczywiście zagwostka, przy takim wysypie na rynku właściwie nie ma niczego dla SS, trzeba samemu komponowaćAle może to ile lepiej: wzmaga to kreatywność i (miejmy nadzieje) zmniejsza poziom kuszenia

Tak, dam Ci niedługo znać jak sprawuje się Ethereal Glow Hourglassa i inne rzeczy, które będę stopniowo testować z Twojego polecenia ( czuję się jakbym trafiłam do grupy wsparcia) Szczególnie interesuje mnie ten róż Laury -Soft Iris, na zdjęciach wygląda bosko
A wracając do Hourglass, to cenię tą firmę i chyba tak jak Ty lubię Hourglassowe pudry. Diffused Light zdenkowałam i jadę z drugim opakowaniem

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2017-03-18 o 11:50
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 12:01   #2127
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Jowita, Ty uzywasz podkladow z Hourglass prawda? Pamietam jak pisalas o Illusion, ja ostatecznie sie z nim pozegnalam bo byl dla mnie za ciezki.
znasz jeszcze jakies?
bylabym zaintereowana czym s lekkim
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 12:06   #2128
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
czy słyszałyscie coś o tym, ze Tarte ma wejść do sephory?
chyba james pisała coś o Becca i jakiejś innej firmie -pamiętacie?

james - masz jakieś wieści?
O tarte niestety nie słyszałam, że ma wejść do sephora (szkoda bo fajne maja produkty - tzn mnie kuszą), ale o becca i abh była mowa na tym wątku, że są takie pogłoski. W sumie to tarte mogłoby otworzyć niezależną strone internetową tak jak np. Urban decay.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 12:13   #2129
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Jowita, Ty uzywasz podkladow z Hourglass prawda? Pamietam jak pisalas o Illusion, ja ostatecznie sie z nim pozegnalam bo byl dla mnie za ciezki.
znasz jeszcze jakies?
bylabym zaintereowana czym s lekkim
Tak, ale mam doświadczenie właśnie tylko z Illusion. On jest faktycznie ciężki ( w sensie mocno kremowy), ale ja mam okreami bardzo suchą cerę i on się świetnie sprawdza ( rozcieram go dokładnie Ovalem i jest miodzio)
A tak przy okazji napiszę, że jest to chyba jedyny podkład na który trafiłam z wydrukowaną datą ważności

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2017-03-18 o 12:14
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 12:17   #2130
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Tak, ale mam doświadczenie właśnie tylko z Illusion. On jest faktycznie ciężki ( w sensie mocno kremowy), ale ja mam okreami bardzo suchą cerę i on się świetnie sprawdza ( rozcieram go dokładnie Ovalem i jest miodzio)
A tak przy okazji napiszę, że jest to chyba jedyny podkład na który trafiłam z wydrukowaną datą ważności
no wlasnie a w sieci tak ciezko o probki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.