Niemcy :) - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 22:50   #3541
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Oki,wkleje Nie bede taka i Wam umile czas
Teraz to zmykam jeszcze z psem trzeba wyjsc
Zycze spokojnej nocy i milego dnia jutro Trzymajcie sie dziewczyny
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 07:51   #3542
Gosia46
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Witajcie moje kochane dziewuszki w poniedzialkowy poranek ,kurcze wy jestescie widze to wszystkie prawie w wieku moich córek 82 i 85 ale fajnie jest miedzy mlodyminie bede myslec jaka to ja juz wiekowa, wklejajcie fotki bo ja tez bardzo kocham kwiatki ,narazie mieszkam w kamienicy ale mam nadzieje że kiedys bede mieszkac tu w Niemczech w domu z ogródkiem ,,,,,,,,,,,,,,,,a swoją drogą to naprawde trzeba przyznać ze mają pięknie zadbane ogródki ,,,,,,,,,,,,
Pozdrawiam wszystkie kochane dziewczynki i buziaczki przesyłam
Gosia46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 10:35   #3543
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Ja rowniez witam wszystkie dziewczynki;D
Dom z ogrodkiem to i moje marzenie,wczesniej nawet nie myslalam ze moglabym mieszkac w domu ale chyba im czlowiek starszy tym inaczej patrzy na swiat Mam nadzieje,ze uda sie nam spelnic marzenia To prawda ze tu maja piekne ogrody przed domami,nawet jesli to tylko maly kawalek potrafia tak pieknie zagospodarowac,ze az milo.
Ja zakochana jestem w orchideach,ale uwielbiam wszytskie kwiaty Wczoraj zakwitl mi hibiskus a wieczorem padl nie wiedzialam nawet ze to kwiat jednego dnia
Dzis tu jakies swieto a ja chcialam okna myc i tak nie wiem wypada czy nie hehe
Buziaki
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-

Edytowane przez bierka83
Czas edycji: 2009-06-01 o 10:43
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 11:58   #3544
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 039
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Dzis jest Pfingsten in Deutschland. To jest chyba cos jak nasze zielone swiatki.
Ja mam w PL dom z ogrodkiem echhh a tutaj mieszkam w 17-pietrowym bloku. I nawet nie ma ogrodka na dole, bo jest ulica No ale przynajmniej sloneczko jest i w miare cieplo. Ponoc w Polsce pada.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 12:18   #3545
Gosia46
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Ja w Polsce tez mam dom z ogródkiem teraz mieszkają tam córki ,zresztą ja całe życie mieszkalam w domu nigdy w bloku i chyba dlatego nie moge sie przyzwyczaic ,brakuje mi tego porannego obchodu po ogrodku co zakwitlo co przekwitło no ale coż czasem tak sie życie ułoży ,,,,,,,,,,,,,ale tutaj jak widze te domy i ogródki glowa mi sie kręci do okoła zeby popatrzec ,,,,,,,,,,,,aż nieladnie ale nie moge sie oprzec .
Gosia46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 13:29   #3546
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

A ja cale zycie w bloku mieszkalam,tu tez mieszkam w domu 6-cio rodzinnym.Z okna mam widok na piekny ogrodek-tacy starsi Niemcy tam mieszkaja,podziwiam ich za to jak ciagle cos robia,poprawiaja sadza itd,maja tyle sil ze naprawde nic tylko podziwiac.Ja na szczescie mieszkam w malym miasteczku,na okolo same domy jednorodzinne i tak samo jak Ty Gosiu gdy ide z psem rozgladam sie po ogrodkach a jak widze cos slicznego usmiecham sie sama do siebie-musi to wygladac dosc dziwnie pewnie jak to ktos widzi mysli ze ja jakis wariatek jestem
W lipcu odwiedzaja mnie rodzice,juz niemoge sie doczekac,tak sie cieszeStrasznie sie teskni,ja tu nie mam nikogo z mojej strony jedynie rodzicow i dziadka meza...
A Wy macie tez rodzine w Polsce czy tu?
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 13:32   #3547
kasiaraj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 70
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

ja własnie mam zamiar wyjechac do niemiec.. czy macie jakies ubezpieczenie?? ja planuje sie ubezpieczyc w nnw generali evento.. moge tam wybrac sobie indywidualnie zakres.. czy moze gdzies indziej jesescie ubezpieczone..?? dajcie znac
kasiaraj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 13:35   #3548
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Oj na tym to ja sie nie znam.. Ja jestem ubezpieczona przez meza w AOK,z racji tego ze sama jeszcze nie pracuje mamy ubezpieczenie rodzinne.
pozdrawiam
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 13:46   #3549
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 039
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Hej. Wklejam jedyne kwiatki z centrum mojego miasta. Zrobione jakis tydzien temu.
Ja mam ubezpieczenie ISIC studenckie. Jest niedrogie, na rok kosztuje cos kolo 80 czy 90zl.
Rodzine mam w PL, ale moj Tzcik jest Niemcem i jestem tu z nim, a on ma swoja rodzine w Niedersachsen.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P070509_20.35.jpg (183,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P070509_20.36.jpg (175,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P070509_20.36[01].jpg (177,6 KB, 12 załadowań)
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 14:23   #3550
Gosia46
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Trzeba przyznac Niemcom że o wygląd umieją dbac i zobaczcie domy nie są ogrodzone płotami i nikt im nie niszczy tych pięknych kwiatuszków ani nie ma psów latających gdzie sie da ,,,,,,,,,,,a u nas powiedzcie sami wszystko byłoby podeptane i zniszczone ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ja jestem tutaj tylko z męzem ,moje corki mieszkają i pracują w Polsce ,,,,,,,,,,,,,,,,
Gosia46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 17:51   #3551
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Witam dziewczynki ,

ja dzisiaj tylko przelotem...jutro bede miala wiecej czasu to wpadne na dluzej..
.

Cytat:
Napisane przez kasiaraj Pokaż wiadomość
ja własnie mam zamiar wyjechac do niemiec.. czy macie jakies ubezpieczenie?? ja planuje sie ubezpieczyc w nnw generali evento.. moge tam wybrac sobie indywidualnie zakres.. czy moze gdzies indziej jesescie ubezpieczone..?? dajcie znac
Ja jestem ubezpieczona prywatnie...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 19:00   #3552
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

MdM kwiatuszki sliczniutkie i zadbana.Prawda Niemcy potrafia upiekszyc sobie swiat ze tak powiem i szanuja to co zrobia.
Gosiu tez zwrocilam uwage na domy bez ogrodzen,nie ma zadnych zniszczen kazdy dba i szanuje.Nikt nikomu nie wchodzi na posesje.Psy nie biegaja bez opieki,jest porzadek i nie trzeba sie martwic podczas spaceru z psem ze spotka sie jakiegos bezpanskiego.W ogole w schronach jest duzo mniej biednych zwierzakow i maja tam normalne warunki.Wiadomo,maja wiecej pieniazkow zeby zapewnic zwierzakom dobre warunki,ale dzieki sterylizacji i pilnowaniu przez wlascicieli nie ma ich tak duzo.No i wiadomo kazdy psiak ma numer lub tatuaz co zmniejsza ilosc wyrzucanych psiakow.Mam nadzieje,ze bedzie tak kiedys w naszej kochanej Polsce.Bo az serce peka gdy widzi sie tyle biednych,porzuconych zwierzaczkow..
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:18   #3553
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Dziewczyny wrzucilam kilka zdjec z zoo we Frankfurcie mam nadzieje,ze troszke umile Wam czas bylam tam w zeszlym roku,wiec nie sa nowe ale zawsze to cos
Poszukam jescze z ogrodu botanicznego to tez dodam
Wy tez jak macie jakies ciekawe zdjecia wrzucajcie bedzie milo mysle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSL128431.jpg (90,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL128591.jpg (69,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL128901.jpg (92,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL129051.jpg (89,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL129121.jpg (85,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL129311.jpg (77,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL129371.jpg (55,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL129481.jpg (81,9 KB, 5 załadowań)
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:36   #3554
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Kilka z ogrodu Botanicznego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (59,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SV4000121.jpg (79,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SV4000231.jpg (118,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SV4000421.jpg (88,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SV4000731.jpg (108,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SV4000741.jpg (118,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SV4000961.jpg (76,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SV4001241.jpg (85,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SV4001271.jpg (64,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SV4001231.jpg (91,2 KB, 2 załadowań)
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:43   #3555
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 039
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

bierka super zdjecia!! Obejrzalam je z radoscia (uwielbiam zwierzatka). Wracajac do tematu sterylizacji zwierzat w Niemczech: rodzice mojego Tzta maja 3 koty i dla nich wysterylizowanie ich bylo tak oczywista rzecza jak kupienie karmy do jedzenia. W ogole sasiedzi tez maja kota i psa i oba rowniez sa wysterylizowane. U nas w PL sterylizacja jest rzadkoscia, bo ludzie wychodza z zalozenia, ze to duzy wydatek (sterylizacja malego psa kosztuje kolo 200zl-wiem bo moi rodzice maja psiaka; koszt dla duzego psa to nawet nie wiem) i ludzie u nas ciagle mysla, ze to niepotrzebne, ze to duzo kasy i bezsensowny wydatek. Szkoda, bo naprawde jak czasem widze te bezdomne zwierzatka u nas na ulicach to sobie mysle, ze wystarczyloby troche kasy i checi i byloby o wiele lepiej

A to, ze u Niemcow sa zadbane ogrodki i nie ma plotow to juz sie przyzwyczailam, ale na poczatku ciagle nie moglam wyjsc z podziwu, ze tak wszystko szanuja, szczegolnie zielen. U nas wprawdzie tez jest sporo ludzi, ktorzy maja cudowne ogrody i mnostwo zieleni, ale nie znam nikogo, kto nie posiadalby ogrodzenia na minimum 1,5 metra.


Po obejrzeniu zdjec ogrodu botanicznego swierdzilam, ze az tak duzo sie tam nie zmienilo odkad ja bylam (czyli jakies 10 lat temu) ale kaczuszki sa sliczne!!! Po prostu cudowne Dzieki za Fotki
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 22:14   #3556
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Ciesze sie ze fotki sie podobaja,mam nadzieje ze i Wy pokazecie jakies fajne miejsca

Dziewczyny od jakiegos czasu tak sie zastanawiam,moze tylko ja odnosze takie wrazenie-ale wydaje mi sie,ze Niemcy przygladaja sie Polka tzn.nie chodzi mi o podryw czy cos w tym stylu,ale spotykam sie dosc czesto w sklepach czy na ulicy,ze mijajace mnie osoby tak mi sie jakos przygladaja.Ostatnio jedna kobieta tak dlugo mi sie przygladala ze az glupio,pozniej sie usmiechala..Nie wiem juz meza pytam czy tez to zauwazyl,jest to takie ze tak powiem raczej przyjazne spogladanie ale kurcze czasem dziwnie sie czuje.Nie pomyslcie ze ze mnie glupolek,ale chyba kazda z Was zauwaza taki inny sposob patrzenia hihi pozakrecalam ta moja wypowiedz mam nadzieje ze cos jest zrozumiale
Kilka dni temu Niemiec ktorego od kilku miesiecy mijam jak chodze z psiakiem zaczepil mnie,byl przemily pytal z kad jestem itp,normalnie az sie zawstydzilam bo ja to raczej do skromnych osob naleze i jak za bardzo mi sie ktos przyglada bywa ze sie zmieszam taki ze mnie dziwny ludzik
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 22:36   #3557
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 039
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Sporo Niemcow twierdzi, ze polki sa ladniejsze od niemek Np. moj TZcik hehe No dobra, ale nawet kilku kolegow TZta tak uwaza.

Ja mysle, ze sie spodobalas temu Niemcowi od spacerow z psiakiem

A czasem tez sie zastanawiam (jak sie ludzie dziwnie patrza-albo to mi sie wydaje ze sie patrza) czy moze cos ze mna jest nie tak, albo moze mam rogi... Czasami odnosze takie wrazenie, ze kazdy kto na mnie spojrzy juz wie, ze nie jestem niemka, a to przeciez niemozliwe, echh :/ Mozna swira dostac.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 23:00   #3558
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Tez sie smieje ze przeciez nogi mi nie brakuje
Wlasnie ciekawe jak to jest,moze analizuja z jakiego kraju jestesmy hihi.Bo urode na pewno mamy inna taka nasza Polska Moj maz nie wiem jakim cudem ale poznaje po urodzie z jakiego kraja sa ludzie-ja mam z tym ciezko, jedynie turkow rozpoznaje bo najlatwiej
Moze styl ubierania mamy inny kto wie
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-

Edytowane przez bierka83
Czas edycji: 2009-06-01 o 23:14
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 07:57   #3559
Gosia46
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Witajcie dziewczyny ,zdjęcia cudowne ,bardzo lubie takie oglądać ja narazie nie mam ale mamy z męzem jechać do Arcen w Holandii od nas to jest bardzo bliziutko chyba 20 km jest tam przepięknie ,narobie zdjęć to powklejam tylko mi potem powiecie jak to się robi,,,,,,,,,,,,,,,,a co do Niemców to Polki chyba podobały im sie od zawsze ja mam sąsiada starszego troche odemnie i tak samo jak ide to mi sie nogi plączą bo sie gapi i zawsze sie musi przywitać a ja go unikam jak ognia bo jak sie cos odezwie to ja nawet nie bede wiedziala co mówi mąz sie ze mnie śmieje ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Gosia46 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 09:06   #3560
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Dzien dobry wszystkim
Gosiu az sie usmialam,krotko ale rzeczowo nam tu opisalas sytuaje,jestes swietna
Ja na poczatku gdy zupelnie nic nie rozumialam po niemiecku,jak ktos mnie zaczepil(niestety bywalo to czesto,bo jak wiadomo Niemcy sa zwierzolubni a ja chodzilam z mlodziutkim psiakiem ktory w dodatku do kazdego biegl jak szalony,z reszta nadal tak jest haha) mowilam po angielsku 'ze nie rozumiem',warto bylo widziec miny osob ktore angielskiego nie rozumialy Teraz najzabawniejsze jest to gdy z kims rozmawiam lamanym niemieckim wtracajac polskie slowa i rece-to dopiero jest czad Ale uwielbiam Niemcow za ich tolerancje i cierpliwosc hihi
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 09:16   #3561
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Czesc Dziewczyny,widze,ze watek ruszyl ostro z kopyta do przodu


Cytat:
Napisane przez estee7 Pokaż wiadomość
O milo mi! No to blisko! Od jak dawna jestes w Niemczech? Ja szukam mieszkania i do konca nie wiem czy sie na Neuss zdecydowac czy nie lepiej Düsseldorf...
Blisko,blisko pomieszkuje tu jakies 5 lat
Neuss to w sumie jak duza dzielnica Düsseldorfu Mieszka sie tu ok,nie narzekam

Gosia,w Arcen zdaje sie,sa te cieple zrodla? Bo my tam czasami dla relaksu zima jezdzimy...

zdjecia z Botanikow piekne!

Pozdrowienia
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 09:20   #3562
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Hej dziewczynki,

ja mam dzisiaj wolne i nie ide na uniwerek Czyl Dzien Leniwca

Nawet pogoda jest ladna...Na razie jem sniadanko i zaraz ide podlac kwiatki

bierka
zdjecia fajne

Co do poznawania kto jest z jakiego kraju, to jakims sposobem w 98% potrafie rozroznic polke od niemki czy rosjanki itp. Nie wiem jak, ale naprawde tak jest...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 09:37   #3563
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Tez jem sniadanie-smacznego Kamilka!



Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Co do poznawania kto jest z jakiego kraju, to jakims sposobem w 98% potrafie rozroznic polke od niemki czy rosjanki itp. Nie wiem jak, ale naprawde tak jest...
Ja tez
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 09:51   #3564
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Tez jem sniadanie-smacznego Kamilka!

Ja tez

Juz po sniadanku...jeszcze dopijam kawe...,

Wlasnie ulozylam sobie plan dnia - prysznic, manicure (z wlaczeniem nowego pieknego sliwkowego lakieru do paznokci ), potem obiad i kawa w Starbucks z kolezanka, male zakupki i z powrotem do domku...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 09:55   #3565
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Wy juz po sniadaniu,a ja mysle co by na nie zrobic
Karenina plan dnia masz dobry ja tez plan mam ale czy go wykonam nie wiem,okna musze umyc ale checi brak niestety
A tak ogolnie pogoda fajniutka,zapowiada sie cieply przyjemny dzien wiec jedyne czego jestem pewna to dlugi spacer z moim malym szatanem-czyt.psem haha
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 10:07   #3566
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Cytat:
Napisane przez bierka83 Pokaż wiadomość
Wy juz po sniadaniu,a ja mysle co by na nie zrobic
Karenina plan dnia masz dobry ja tez plan mam ale czy go wykonam nie wiem,okna musze umyc ale checi brak niestety
A tak ogolnie pogoda fajniutka,zapowiada sie cieply przyjemny dzien wiec jedyne czego jestem pewna to dlugi spacer z moim malym szatanem-czyt.psem haha
A jakiego masz psiaka??
Ja mialam w Pl 3 jorki i jeszcze kotki biegajace wokol domu...Odkad zaczelam wyjazdy do Chin pieskami zaleja sie moja mama i teraz sa u niej...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 10:14   #3567
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Moj psiak to JRT ale bez rodowodu czyli pies w typie russella terriera,13 maja skonczyl rok,chodzacy wulkan energii,takie moje wlsne diablisko

Czesto jezdzilas do Chin? ja nigdy tam nie bylam,na pewno fajnie co
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 10:20   #3568
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Cytat:
Napisane przez bierka83 Pokaż wiadomość
Moj psiak to JRT ale bez rodowodu czyli pies w typie russella terriera,13 maja skonczyl rok,chodzacy wulkan energii,takie moje wlsne diablisko

Czesto jezdzilas do Chin? ja nigdy tam nie bylam,na pewno fajnie co
Hihihi, no twoj piesio to nastolatek a wiadomo, ze takie maja najwiecej energii

Mieszkalam w chinach ponad 2 lata z przerwami... Fajnie bylo nie powiem, ale jednak bylam mega szczesliwa kiedy wracalismy na stale do Europy... Nie ma to jak nasz kochany kontynent....
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 10:31   #3569
Gosia46
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Kurcze dziewczyny takie młode jesteście a juz tyle świata zwiedzilyscie ,no ale teraz to inne czasy mozna podrożować bez problemow nie to co 20-30 lat temu ,no i fajnie uzywajcie świata ile sie da i łapcie szczęscie garściami ,,,,,,,,,,,,a co do jezyka to z moja znajomością języka i z pomocą naukową jaka są ręce to dopiero komicznie musze wygladac ,,,,,,,,,stara baba machajaca we wszystkie strony lapami i jeszcze burcząca coś w dziwnym jezyku ale co zrobic jak ta łepetyna zrobila się tępa i nic nie mozna wbic do niej. Buziaczki kochane
Gosia46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 11:38   #3570
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Gosia nic sie nie martw jezyka na pewno sie nauczysz i to szybciej niz myslisz,wystarczy tylko chciec najwazniejsza systematycznosc-z czym u mnie kiepsko Slyszalam ze ogladanie tv pomaga sluchanie radia,wtedy latwiej jest sie 'osluchac' jezyka.Z tym ze ja mam tu cyfre wiec praktycznie 80% tv to Polska a to tez blad.
Pozdrawiam
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.