Ból przy penetracji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 19:40   #1
kasiulkaR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2

Ból przy penetracji


Witam,
jestem z chłopakiem od 2 lat. Do tej pory nie mieliśmy żadnego problemu ze współżyciem jednak niedawno pojawił się problem dotykjący nas obojga. Przy ostatnim stosunku ja oczuwałam ogromny ból w pochwie, dokładnie przy wchodzeniu oraz głębszej penetracji (musieliśmy przerwać) na drugi dzień u mojego partnera pojawiły się na członku krostki i zaczerwienienie (od tego czasu nie kochaliśmy się). Stosował maść Clotrimazolum i ochronną z witaminą A. Po miesiącu objawy ustąpiły. Przy kolejnym stosunku, już po jego leczeniu, objawy powróciły, mnie okropnie boli a u niego pojawiło się znowu zaczerwienienie. Jednak żadnych innych objawów jak upławy, świąd czy pieczenie nie mam. Przyjmuję także tabletki atykoncepcyjne Cilest. Do jakiego lekarza powinniśmy się udać by leczono nas razem? Chcemy zaoszczędzić czas przy osobnych wizytach u różnych lekarzy. Czy takie problemy może rozwiązać ginekolog? Czy to ja powinnam się udać z moim partnerem do urologa? A może wspólna wizyta u dermatologa? Proszę pomóżcie.
kasiulkaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 20:51   #2
ktoskogonieznasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 160
Dot.: Ból przy penetracji

No pewnie że ginekolog ! Wejdziecie razem do gabinetu, wyjaśnicie i on coś poradzi na ten temat. OMG... Czego wy wcześniej do niego nie poszliście ?!
ktoskogonieznasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 20:58   #3
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Ból przy penetracji

Cytat:
Napisane przez kasiulkaR Pokaż wiadomość
Witam,
jestem z chłopakiem od 2 lat. Do tej pory nie mieliśmy żadnego problemu ze współżyciem jednak niedawno pojawił się problem dotykjący nas obojga. Przy ostatnim stosunku ja oczuwałam ogromny ból w pochwie, dokładnie przy wchodzeniu oraz głębszej penetracji (musieliśmy przerwać) na drugi dzień u mojego partnera pojawiły się na członku krostki i zaczerwienienie (od tego czasu nie kochaliśmy się). Stosował maść Clotrimazolum i ochronną z witaminą A. Po miesiącu objawy ustąpiły. Przy kolejnym stosunku, już po jego leczeniu, objawy powróciły, mnie okropnie boli a u niego pojawiło się znowu zaczerwienienie. Jednak żadnych innych objawów jak upławy, świąd czy pieczenie nie mam. Przyjmuję także tabletki atykoncepcyjne Cilest. Do jakiego lekarza powinniśmy się udać by leczono nas razem? Chcemy zaoszczędzić czas przy osobnych wizytach u różnych lekarzy. Czy takie problemy może rozwiązać ginekolog? Czy to ja powinnam się udać z moim partnerem do urologa? A może wspólna wizyta u dermatologa? Proszę pomóżcie.
dermatolog nic Ci nie pomoże na bóle przy stosunkach.
idź do ginekologa- zbada Cię, powie co i jak i przy okazji spytasz się o te krostki u TŻ. może to jakaś choroba przenoszona płciowo, tylko na razie nie daje u Ciebie objawów typu świąd, upławy etc.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 21:09   #4
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Ból przy penetracji

ty idz najpierw sama do ginekologa (moze byc na rejonie wiec nie zaplacisz nic) i niech to oceni, potem on ci powie czy twojego chlopaka musi koniecznie ogladac urolog czy on sam tobie i twojemu chlopakowi cos przepisze
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:55   #5
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Ból przy penetracji

Ja tez tak mam teraz od jakiegos czasu i mam tez uplawymialam juz kilka razy grzybice i teraz tez napewno ja mam.dla pewnosci bede musiala zrobic sobie wymaz z pochwy a potem pojde do ginekologa.juz mam dosc tej grzybicy a ile kasy juz mi poszlo na te leki....

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

dodam ze z samym wprowadzeniem czlonka mam duze problemy bo mnie bolalo.narazie dam sobie spokoj z seksem
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 23:08   #6
ktoskogonieznasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 160
Post Dot.: Ból przy penetracji

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1345646 2]Ja tez tak mam teraz od jakiegos czasu i mam tez uplawymialam juz kilka razy grzybice i teraz tez napewno ja mam.dla pewnosci bede musiala zrobic sobie wymaz z pochwy a potem pojde do ginekologa.juz mam dosc tej grzybicy a ile kasy juz mi poszlo na te leki....


To może powinnaś lepiej dbać o higienę?
A tak na PS. to co ma to wspólnego do bólu przy penetracji ?
To może najpierw idź do ginekologa i niech on Ci zrobi ten wymaz z pochwy?

ktoskogonieznasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 23:36   #7
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Ból przy penetracji

Cytat:
Napisane przez ktoskogonieznasz Pokaż wiadomość


To może powinnaś lepiej dbać o higienę?
A tak na PS. to co ma to wspólnego do bólu przy penetracji ?
To może najpierw idź do ginekologa i niech on Ci zrobi ten wymaz z pochwy?

to ze zdarza sie ze wystepuje on podczas grzybicy.
czy Ty sugerujesz, ze osoby cierpiace na grzybice sie nie myja??
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 11:34   #8
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Ból przy penetracji

Cytat:
Napisane przez ktoskogonieznasz Pokaż wiadomość
[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1345646 2]Ja tez tak mam teraz od jakiegos czasu i mam tez uplawymialam juz kilka razy grzybice i teraz tez napewno ja mam.dla pewnosci bede musiala zrobic sobie wymaz z pochwy a potem pojde do ginekologa.juz mam dosc tej grzybicy a ile kasy juz mi poszlo na te leki....


To może powinnaś lepiej dbać o higienę?
A tak na PS. to co ma to wspólnego do bólu przy penetracji ?
To może najpierw idź do ginekologa i niech on Ci zrobi ten wymaz z pochwy?
Podmywam sie 2 razy dziennie,moze wedlug Ciebie to za malo???Ty ile razy sie podmywasz??co 5 min:c onfused:dodam ze uzywam plynu Lactacyd Femina a nie jakies tam za 2zl.Bol mam bo napewno mam grzybice.Na wymaz musze poczekac jeszcze 2 tygodnie bo dopiero wtedy wroce do Polski

Edytowane przez e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Czas edycji: 2009-07-29 o 11:37
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 15:18   #9
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Ból przy penetracji

evelinarav spokojnie, chyba kolezanka poprostu nie ma zielonego pojecia o grzybicy i dlatego tak wypalila oczywiscie niech sie ciezy ze jej to nie dotyczy, tylko wypadaloby nie zabierac glosu w takich kwestiach.
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 15:33   #10
ktoskogonieznasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 160
Thumbs down Dot.: Ból przy penetracji

Podmywam sie 2 razy dziennie,moze wedlug Ciebie to za malo???Ty ile razy sie podmywasz??co 5 min:c onfused:dodam ze uzywam plynu Lactacyd Femina a nie jakies tam za 2zl

Ej, ? Czytać nie umiesz? Czy ja pisałam że dwa razy dziennie to mało? Nic na ten temat nie pisałam ! Skąd ja miałam to wiedzieć?! Zadałam rutynowe pytanie. Jaki lans "Lactacyd Femina" A ja z "AA" ZA OKOŁO 16 ZŁ. LOL. No ale życzę dużo zdrowia bo wiem coś na ten temat. U mnie doktorka wykryła nadżerkę ale mówiła że zaczniemy się nią martwić jak będę w ciązy, czy jak urodzę dzieci. I też używałam jakieś leki na świąd ale przeszło.

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
evelinarav spokojnie, chyba kolezanka poprostu nie ma zielonego pojecia o grzybicy i dlatego tak wypalila oczywiscie niech sie ciezy ze jej to nie dotyczy, tylko wypadaloby nie zabierac glosu w takich kwestiach.

A skąd możesz to wiedzieć?! Nie obrażaj mnie! Nie jestem jakimś tam dzieckiem !
"wypadaloby nie zabierac glosu w takich kwestiach."
Miałam kiedyś z tym do czynienia ale na ten temat pisałam wcześniej. "WYPALIŁA" oj... zastanów się co piszesz. DZIĘKUJE.
ktoskogonieznasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 17:26   #11
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Ból przy penetracji

Cytat:
Napisane przez ktoskogonieznasz Pokaż wiadomość


A skąd możesz to wiedzieć?! Nie obrażaj mnie! Nie jestem jakimś tam dzieckiem !
"wypadaloby nie zabierac glosu w takich kwestiach."
Miałam kiedyś z tym do czynienia ale na ten temat pisałam wcześniej. "WYPALIŁA" oj... zastanów się co piszesz. DZIĘKUJE.
bo Twoja wypowiedź rzeczywiście sugerowała, że koleżanka nie dba o higienę...
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 18:26   #12
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Ból przy penetracji

dokladnie^^
poza tym czym Cie obrazilam?? czy powiedzialam ze jestes glupia czy cos? nic z tych rzeczy. tylko skoro nie wiesz co ma wspolnego bol z grzybica i na problem kolezanki sugerujesz ze nie dba o higiene, to widocznie niewiele wiesz na temat grzybicy. i nie jest w tym nic zlego. do niedawna tez nic o tym nie wiedzialam bo nie bylo mi to do szczescia potrzebne i nie czulam sie gorsza z tego powodu. tylko zaznaczylam ze jak sie zabiera glos w dyskusjach to powinno miec sie jako takie pojecie o sprawie. obojetnie czy jest sie dzieckiem, czy kobieta. bo Twoj wiek akurat nie ma tu nic do rzeczy

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2009-07-29 o 18:33
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 19:18   #13
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Ból przy penetracji

ale ona napisala ze miala juz do czynienia z grzybica.pewnie od nie mycia sie,stad te "rady"
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 19:40   #14
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Ból przy penetracji

nie wnikam czy miala, jak miala i od czego-wazne ze jej wypowiedz niewiele wniosla do watku a mogla Ciebie urazic. a reakcje na moje wnioski pozostawiam bez komentarza...
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 22:11   #15
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Ból przy penetracji

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
nie wnikam czy miala, jak miala i od czego-wazne ze jej wypowiedz niewiele wniosla do watku a mogla Ciebie urazic. a reakcje na moje wnioski pozostawiam bez komentarza...
może już całkiem pozostawmy to bez dalszego komentowania
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 21:41   #16
ktoskogonieznasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 160
Thumbs down Dot.: Ból przy penetracji

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1349458 4]ale ona napisala ze miala juz do czynienia z grzybica.pewnie od nie mycia sie,stad te "rady"[/QUOTE]


jakie "rady" mylisz pojęcia ... bo skoro miałaś ją tyle razy to chyba miałam prawo się o to spytać. Ja w porównaniu do ciebie nie sugeruje ci że się nie myjesz.... no ale tłumaczyć ci się nie będę bo ty wiesz lepiej z jakiego powodu ją miałam. Danke.
ktoskogonieznasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 21:59   #17
NiepozornaWampirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 393
Dot.: Ból przy penetracji

Cytat:
Napisane przez kasiulkaR Pokaż wiadomość
Witam,
jestem z chłopakiem od 2 lat. Do tej pory nie mieliśmy żadnego problemu ze współżyciem jednak niedawno pojawił się problem dotykjący nas obojga. Przy ostatnim stosunku ja oczuwałam ogromny ból w pochwie, dokładnie przy wchodzeniu oraz głębszej penetracji (musieliśmy przerwać) na drugi dzień u mojego partnera pojawiły się na członku krostki i zaczerwienienie (od tego czasu nie kochaliśmy się). Stosował maść Clotrimazolum i ochronną z witaminą A. Po miesiącu objawy ustąpiły. Przy kolejnym stosunku, już po jego leczeniu, objawy powróciły, mnie okropnie boli a u niego pojawiło się znowu zaczerwienienie. Jednak żadnych innych objawów jak upławy, świąd czy pieczenie nie mam. Przyjmuję także tabletki atykoncepcyjne Cilest. Do jakiego lekarza powinniśmy się udać by leczono nas razem? Chcemy zaoszczędzić czas przy osobnych wizytach u różnych lekarzy. Czy takie problemy może rozwiązać ginekolog? Czy to ja powinnam się udać z moim partnerem do urologa? A może wspólna wizyta u dermatologa? Proszę pomóżcie.
Jesteście chorzy na grzybicę.Idźcie do ginekologa(możesz nawet Ty sama)->dla siebie poproś o globulki dopochwowe(lepiej 2 opakowania) a dla faceta o doustne(działają bez obaw);-)
Na razie seks tylko w gumce;]
__________________
***Distract me, please...***
NiepozornaWampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.