Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 21:26   #1531
kraska12345
Raczkowanie
 
Avatar kraska12345
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Piszę znad pięknych mazurskich jezior :)
Wiadomości: 59
Brązowe przebarwienia pod oczami :(

Witam wszystkich. Mam mały problem. Kilka dni temu zauważyłam, że pod prawym okiem pojawiło mi się przebarwienie. Ma ono kształt cienkiej lini około 1 cm. Zauważyłam także, że z drugiej strony, pod lewym okiem robi mi się to samo. Czy może to być spowodowane np. przez krem? (ostatnio zaczęłam uzywać kremu nivea visage do skóry normalnej i mieszanej, na którym jest napisane aby omijac okolice oczu) ja nie omijalam i smarowałam się także pod oczami. Czy te przebarwienia mogą mieć bezpośredni związek właśnie z tym kremem? A może jest to objaw jakiejś choroby? Proszę o pomoc.
kraska12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 22:18   #1532
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Brązowe przebarwienia pod oczami :(

Możliwe,że to zmiany pigmentacyjne od słońca (sama nabawiłam się kiedyś 3 takich kropek pod lewym okiem)-jeśli tak polecam krem wybielający. Może być pęknięte naczynko-wtedy polecam serum Farmony Dermacos w witaminą K i rutyną. Na wszelki wypadek zbadaj nerki-takie zmiany to często pierwszy objaw problemów z nerkami albo z wątrobą.Sama mam cienie pod oczami od słabej wątroby i słabego wydzielania witaminy K w organizmie ale ja mam to od dzieciństwa.Jeśli u ciebie to zmiana nagła może być na tle chorobowym. Od kremu raczej nie.Od kremu może być infekcja gronkowcem,opuchlizna,zac zerwienienie ale nie zmiany pigmentacyjne. A to wygląda na zaburzenie wydzielania melaniny w skórze a to ma podłoże raczej wewnątrz organizmu, hormonalne.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:47   #1533
Nastusia1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zadupsko
Wiadomości: 42
Cienie i zmarszczki pod oczami...

Nie mam jeszcze 18 lat a od jakiś trzech lat mam ogromneee wielkie obrzydliwe cienie i zmarszczki pod oczami byłam z tym u lekarza a on do mnie ze taka moja uroda :/ przecież wyglądam jak ćpunka ile razy już słyszałam co bierzesz itp?;/ One są naprawdę straszne używałam na własną rękę jakiś kremów,tabletek niby ku temu przeznaczonych bo lekarz mnie olał więc sama w sklepie czytałam opisy kremów,w aptekach internetowych tabletek i kupowałam ale to nic nie daje pomocy((((((((( Jestem bezsilna?Czy jest jakiś skuteczny sposób na pozbycie się tego?
Nastusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:55   #1534
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Cienie i zmarszczki pod oczami...

Ja też mam taką "urodę", a co ciekawe dostałam cieni dopiero jak miałam 16 lat, czyli nie urodziłam się z tym, a lekarz i tak mówi że nic się nie da zrobić. I chyba ma rację. Próbowałam podobno bardzo dobrych kremów Skin Doctors, poprawa może i była ale bardzo nikła. Jedyne co polecam to dobry korektor pod oczy i ciągłe poprawki w ciągu dnia.
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:30   #1535
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Cienie i zmarszczki pod oczami...

Witaj w klubie!
Mam tak samo.
Musisz się wysypiać (wiem po sobie-mało realne),pić dużo wody mineralnej, jeść witaminę c z rutyna-rutovit, rutinoscorbin,z kremów polecam serię Farmona Dermacos-serum z witaminą K i rutyną (www.farmona.pl) i korektor-ja używam 01 ever fresh maybelline, można też 02 czyli żółty z ArtDeco.
U mnie zmalały po serum farmony ale z korektorem raczej się nie rozstanę nigdy.
No i w słoneczne dni -filtry i okulary bo od nadmiaru słońca cienie się powiększają.

Edytowane przez All_that_jazz
Czas edycji: 2009-06-12 o 17:36
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:15   #1536
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Cienie i zmarszczki pod oczami...

Ja już z tym walczę kilkanaście lat i nic.Jak się nie wyśpie to dodatkowo puchnie i cień aż wyskakuje.Najgorsze że kilka cudownych środków zamiast rozjaśnić to zwiększyło tylko pomarszczenie.Zamówiłam teraz serie specjalnie do tego przewidzianą,ale za tydzięn dopiero będą mieli na miejscu.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 00:21   #1537
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Cienie i zmarszczki pod oczami...

Spróbuj może kurację dotleniającą, masaż twarzy itp. I oczywiście makijaż (dobry korektor pod oczy w kilku odcieniach daje świetne efekty). Ja też mam cienie pod oczami i kupiłam sobię małą paletkę kamuflaży z Kryolana. Wyszło około 40zł za 5 kolorów. Mam tą z odcieniami nr 2 http://photos04.allegroimg.pl/photos...0/70/629707046 Mieszam minimalną ilość zielonego z najjaśniejszym i tym toszkę ciemniejszym odcieniem i wszystkie cienie znikają
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 21:14   #1538
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Cienie i zmarszczki pod oczami...

Sińce bywają często dziedziczne,ale sa też objawami innych zaburzeń np stresu,braku snu,chorób serca np.Przedewszystkim trzeba zadbac o wypoczynek,dotlenienie,og raniczyc sól,opuchniete powieki związane mogą byc z zastojem limfy w tkankach,można wykonywac masaż takich powiek i oczu ogólnie, od środka czoła ( marszczyciel brwi) 3 i 4 palec głaskamy po lini brwi i uciskamy w skroniach następnie głaskamy pod dolną powieką do środka i uciskamy wewnętrzne kąciki oczu.Masaż dotlenia i poprawia krążenie,działa także przeciwzmarszczkowoNa cienie pomocne bedą okłady z awokado,ogórka,czy z czarnej herbaty, sa też specjalne maseczki wypełnione żelem, które się ochładza i przykłada na oczy.Zmarszki wokół oczu pojawiają się najszybciej dlatego bardzo ważne jest dbanie o nie,nie rozciągamy skóry,demakijaż delikatny,stosujemy kremy lub żele, maseczki algowe polecam Do kamuflażu korektory pod oczy.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog

Edytowane przez Basia8212
Czas edycji: 2009-06-13 o 21:15
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:56   #1539
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Cienie i zmarszczki pod oczami...

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Sińce bywają często dziedziczne,ale sa też objawami innych zaburzeń np stresu,braku snu,chorób serca np.Przedewszystkim trzeba zadbac o wypoczynek,dotlenienie,og raniczyc sól,opuchniete powieki związane mogą byc z zastojem limfy w tkankach,można wykonywac masaż takich powiek i oczu ogólnie, od środka czoła ( marszczyciel brwi) 3 i 4 palec głaskamy po lini brwi i uciskamy w skroniach następnie głaskamy pod dolną powieką do środka i uciskamy wewnętrzne kąciki oczu.Masaż dotlenia i poprawia krążenie,działa także przeciwzmarszczkowoNa cienie pomocne bedą okłady z awokado,ogórka,czy z czarnej herbaty, sa też specjalne maseczki wypełnione żelem, które się ochładza i przykłada na oczy.Zmarszki wokół oczu pojawiają się najszybciej dlatego bardzo ważne jest dbanie o nie,nie rozciągamy skóry,demakijaż delikatny,stosujemy kremy lub żele, maseczki algowe polecam Do kamuflażu korektory pod oczy.
To wszystko pomaga jeśli ktoś ma odrobinę podkrążone oczy a nie cienie dziedziczne.Nie mam zamiaru nikogo straszyć moim okiem au naturell-jak ktoś tu napisał wygląda jak oko narkomanki-ciemna bordowo-fioletowa plama i zapewniam cię,że nic z tego co opisałaś poza kremem z witaminą K i sporymi dawkami rutyny-doustnie i miejscowo plus mocno kryjący korektor jaśniejszy o ton od reszty cery nie pomaga na to.
Zmarszczki mam niewielkie-wynik tiku (przykurczu jednej z powiek ) jeszcze z dzieciństwa ale jak ktoś widzi mnie bez makijażu to mam na twarzy wręcz jakby ciemne brązowe okulary wokół oczu i żaden masaż limfatyczny na to nie pomaga a może nawet zaszkodzić bo od ucisku pękają naczynka i cienie sinieją.Sen pomaga ale i z tym bywa różnie.Czasem jestem wyspana a cienie i tak mocne,czasem bywa na odwrót.Mam wrażenie ,że to kwestia pogody i wpływu ciśnienia na mój organizm i układ krwionośny.Przy niestabilnej pogodzie mam cienie na pół twarzy.Generalnie dość mocno to oszpeca i jak narazie niewiele da się z tym zrobić.Serum Farmona polecam bo jest jednymz niewielu kosmetyków, który daje jakieś wymierne efekty.Reszta poza korektorami nie robi w zasadzie nic.Może usuwa worki pod oczami ale na pewno nie cienie.Chirurgia plastyczna też niewiele jestw stanie wskórać-wiem bo myślałam nawet o zabiegu ale odpuściłam bo jaki ma sens coś co może nie pomóc, pogorszyć i co trzeba non stop powtarzać.Także trzeba po prostu to w sobie zaakceptować.Sądząc z wpisów piszą osoby takie jak ja czyli z obciążeniem genetycznym a nie chorą wątrobą czy mające za mało ruchu.I nie należy mamić ich torebkami z herbatą czy masażami limfatycznymi-to im raczej nie pomoże.Może pomóc heparyna,witamina K-prawdopodobnie ich organizm mało jej wydziela w jelitach,rutyna z witaminą C.No i korektor.Nic więcej narazie nie wymyślono.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
Ja już z tym walczę kilkanaście lat i nic.Jak się nie wyśpie to dodatkowo puchnie i cień aż wyskakuje.Najgorsze że kilka cudownych środków zamiast rozjaśnić to zwiększyło tylko pomarszczenie.Zamówiłam teraz serie specjalnie do tego przewidzianą,ale za tydzięn dopiero będą mieli na miejscu.
Można zapytać co zamówiłaś?
Może warto wypróbować? (choć wątpię czy jest na rynku coś o czym nie wiem )
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 22:10   #1540
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Cienie i zmarszczki pod oczami...

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
To wszystko pomaga jeśli ktoś ma odrobinę podkrążone oczy a nie cienie dziedziczne.Nie mam zamiaru nikogo straszyć moim okiem au naturell-jak ktoś tu napisał wygląda jak oko narkomanki-ciemna bordowo-fioletowa plama i zapewniam cię,że nic z tego co opisałaś poza kremem z witaminą K i sporymi dawkami rutyny-doustnie i miejscowo plus mocno kryjący korektor jaśniejszy o ton od reszty cery nie pomaga na to.
Zmarszczki mam niewielkie-wynik tiku (przykurczu jednej z powiek ) jeszcze z dzieciństwa ale jak ktoś widzi mnie bez makijażu to mam na twarzy wręcz jakby ciemne brązowe okulary wokół oczu i żaden masaż limfatyczny na to nie pomaga a może nawet zaszkodzić bo od ucisku pękają naczynka i cienie sinieją.Sen pomaga ale i z tym bywa różnie.Czasem jestem wyspana a cienie i tak mocne,czasem bywa na odwrót.Mam wrażenie ,że to kwestia pogody i wpływu ciśnienia na mój organizm i układ krwionośny.Przy niestabilnej pogodzie mam cienie na pół twarzy.Generalnie dość mocno to oszpeca i jak narazie niewiele da się z tym zrobić.Serum Farmona polecam bo jest jednymz niewielu kosmetyków, który daje jakieś wymierne efekty.Reszta poza korektorami nie robi w zasadzie nic.Może usuwa worki pod oczami ale na pewno nie cienie.Chirurgia plastyczna też niewiele jestw stanie wskórać-wiem bo myślałam nawet o zabiegu ale odpuściłam bo jaki ma sens coś co może nie pomóc, pogorszyć i co trzeba non stop powtarzać.Także trzeba po prostu to w sobie zaakceptować.Sądząc z wpisów piszą osoby takie jak ja czyli z obciążeniem genetycznym a nie chorą wątrobą czy mające za mało ruchu.I nie należy mamić ich torebkami z herbatą czy masażami limfatycznymi-to im raczej nie pomoże.Może pomóc heparyna,witamina K-prawdopodobnie ich organizm mało jej wydziela w jelitach,rutyna z witaminą C.No i korektor.Nic więcej narazie nie wymyślono.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------


Można zapytać co zamówiłaś?
Może warto wypróbować? (choć wątpię czy jest na rynku coś o czym nie wiem )
Rozumiem, że obciązone genetycznie takim problemem osoby mają ciężki orzech do zgryzienia, wszystko co napisałam przekazała nam pani kosmetolog na zajęciach,masaż z ruchami rozcierania czy ugniatania może spowodowac pęknięcie ale nie głaskanie, które jest delikatne i wykonuje się je wzdłuż mięsnia okrężnego oka, ja napisałam o masażu przy problemie opuchnietej powieki i działającym przeciwzmarszczkowo a nie na sińce.Złotego środka na pozbycie nie podam,bo nie znam,napisałam co można spróbowac.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 17:38   #1541
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Cienie i zmarszczki pod oczami...

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że obciązone genetycznie takim problemem osoby mają ciężki orzech do zgryzienia, wszystko co napisałam przekazała nam pani kosmetolog na zajęciach,masaż z ruchami rozcierania czy ugniatania może spowodowac pęknięcie ale nie głaskanie, które jest delikatne i wykonuje się je wzdłuż mięsnia okrężnego oka, ja napisałam o masażu przy problemie opuchnietej powieki i działającym przeciwzmarszczkowo a nie na sińce.Złotego środka na pozbycie nie podam,bo nie znam,napisałam co można spróbowac.
No to wiedz,że to tylko teoria i w przypadku cieni pod oczami-dziedzicznych czy nie (bo mogą być na tle chorobowym) na niewiele się to zda
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 15:19   #1542
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Cienie i zmarszczki pod oczami...

Kupiłam ten środek : http://www.gigicosmetics.pl/produkt.aspx?oid=90 , troszeczkę jest lepiej,tzn. nie widzę malutkich zmarszczek,tych pionowych, kolorek raczej został ten sam,ale po wczorajszej długiej serii zabiegów ( zakładałam 4 klientkom rzęsy pod rząd ),po posmarowaniu nie wyskoczyła mi opuchlizna.Reszty z tej serii nie stosowałam,ale teraz chcę kupić jeszcze jeden środek od nich dotleniający http://www.gigicosmetics.pl/produkt.aspx?oid=68 ,zobaczymy jak ten zadziała bo serum z tej serii jest bardzo aktywne,bo po pierwszym razie musiałam wypić calcium ,tak opuchłam,ale teraz jest ok.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 16:21   #1543
Nastusia1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zadupsko
Wiadomości: 42
Dot.: Cienie i zmarszczki pod oczami...

Jedyne co mi zleksza pomogło
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22345
Nastusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 11:56   #1544
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Cienie i zmarszczki pod oczami...

Zmniejszyło Ci opuchlizne czy tez zlikwidowalo kolorek?
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:38   #1545
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Cienie i zmarszczki pod oczami...

Cytat:
Napisane przez Nastusia1991 Pokaż wiadomość
A gdzie go kupiłaś?

Też mam paskudne cienie
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:59   #1546
pump
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Maskowanie sińców pod oczami

Witam, jaki kosmetyk najlepiej zamaskuje, zniweluje since pod oczami? Zalezy mi zeby jak najlepiej "stapiał sie" z naturalnym kolorem skóry i zakrywał sine plamy pod oczami. Zalezy mi tez na w miare przystepnej cenie. Z góry dzieki za pomoc.

Edytowane przez pump
Czas edycji: 2009-07-17 o 19:59
pump jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 20:59   #1547
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Maskowanie sińców pod oczami

Since pod oczami zniweluje na pewno korektor, ja mam Max Factora. No i pewnie jakis dobry podklad. Polecam rowniez oklady ze swiezego ogorka, podobno dzialaja Nie wiem czy nie bylo przypadkiem watlku o sincach?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 21:39   #1548
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Maskowanie sińców pod oczami

Wystarczy skorzystać z KWC.

Okłady z ogórka nie dają prawie nic. Już lepszy jest z torebki czarnej herbaty.

Polecam krem Flos leka z świetlikiem i czarną herbatą. Po kilku tygodniach stosowania moje cienie (które były naprawdę paskudne i nie dało się ich zakryć niczym) zmniejszyły się i mogę je zakryć zwykłym korektorem.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 21:45   #1549
pump
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Maskowanie sińców pod oczami

Bardziej chodziło mi w tym temacie abyście Panie poleciły jakiś sprawdzony korektor/podklad ktory dobrze to zakryje a przy tym bedzie wygladal najnaturalniej jak to tylko mozliwe. Jaki korektor lepiej sie sprawdza biorac pod uwage powyzsze kryteria - w proszku czy plynie?

Edytowane przez pump
Czas edycji: 2009-07-17 o 22:05
pump jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 22:17   #1550
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Maskowanie sińców pod oczami

maybelline ever fresh (nie wiem czy nie wycofali). To byl korektor pod oczy w z takim aplikatorem-pedzelkiem. Polecam. czasem jest jeszcze do dostania. Jego miejsce zajmuje teraz korektor w podobnym opakowaniu ale mineralny. Nie uzywalam ale slyszalam dobre opinie. Pod oczy wybieraj plynne konsystencje. Musisz wybrac kosmetyk o odpowiednim kryciu. Przy malych cieniach najlepiej sprawuja sie korektory rozswetlajace. Mozna tez dawac np pierwsza warstwe zwyklego kryjacego korektora a 2 rozswietlajacego. Ja uzywalam wielu korektorow z wyzszej polki (shiseido, kanebo, estee aluder, clinique) i najlepszy jest magic Heleny Rubenstein. Jest idealny. Po nim od razu plasuje sie maybelline. Ale on tylko kryje-nie rozswietla.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 22:19   #1551
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Maskowanie sińców pod oczami

A czy nie lepiej skorzystać z KWC? Napewno coś znajdziesz.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 09:09   #1552
pump
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Maskowanie sińców pod oczami

Po przegladnieciu tego KWC waham się nad tymi dwoma:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24937
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27876

Dobrze kombinuje czy celowac w cos innego? A moze przy zakrywaniu sińców lepiej sprawdzi sie podkład?
pump jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 15:40   #1553
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Maskowanie sińców pod oczami

Ja polecam korektor Loreal Touche Magique
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8600
mam spore sińce pod oczami i jest to jedyny korektor który sobie z nimi poradził dostępny jest bodajże w dwóch kolorach. Jak dla mnie nie ma lepszego
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 23:10   #1554
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Maskowanie sińców pod oczami

Ten korektor loreala jest najgorszym korektorem jaki mialam. Z tych z KWC nie polecam. Mineralny jest w pudrze a co za tym idzie moze podkreslac suchosc skory. I moga byc trudnosci z aplikacja. Maybelline ma tylko 1 opinie. Nie wiem czy ona jest wiarygodna. Z drugiej strony korektory maybelline sa dobre.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Moze kup sobie maybelline a jak nie bedzie Ci pasowal to dopiero pozniej pomyslisz nad mineralami. Nie znam sie ale nie wiem czy wowczas nie powninnas miec rowniez podkladu mineralnego zeby wszystko sie ladnie stopilo.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 10:58   #1555
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Maskowanie sińców pod oczami

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ten korektor loreala jest najgorszym korektorem jaki mialam. Z tych z KWC nie polecam. Mineralny jest w pudrze a co za tym idzie moze podkreslac suchosc skory. I moga byc trudnosci z aplikacja. Maybelline ma tylko 1 opinie. Nie wiem czy ona jest wiarygodna. Z drugiej strony korektory maybelline sa dobre.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Moze kup sobie maybelline a jak nie bedzie Ci pasowal to dopiero pozniej pomyslisz nad mineralami. Nie znam sie ale nie wiem czy wowczas nie powninnas miec rowniez podkladu mineralnego zeby wszystko sie ladnie stopilo.
Korektor Ever Fresh jest bardzo dobry.
Ja mam spore cienie i używam odcieniu 1-light beige.
Co do tego czy go wycofali-już napisałam w tej sprawie do producenta bo to mój ulubiony korektor.
Jeśli odpiszą-dam znać.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 14:35   #1556
kraska12345
Raczkowanie
 
Avatar kraska12345
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Piszę znad pięknych mazurskich jezior :)
Wiadomości: 59
Dot.: Brązowe przebarwienia pod oczami :(

Dziękuję za odpowiedź. Dopiero zauważyłam, że ktoś mi odpowiedział na moje wątpliwości. W takim razie teraz muszę udać się do lekarza. Ah.
kraska12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 10:15   #1557
pump
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Maskowanie sińców pod oczami

Wyprobuje na poczatek jednak ten Maybelline tylko mam watpliwosci ktory odcien wziasc biorac pod uwage moja dosc jasna karnacje:

http://allegro.pl/item691512150_mayb...jasny_bez.html
http://allegro.pl/item690931647_mayb...naturalny.html

Co radzicie?
pump jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 21:31   #1558
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Maskowanie sińców pod oczami

Jasny odcien jest dla karnacji dosc jasnej. Ale przy naturalnej tez bedzie ok. Ten medium to juz dla takiej od naturalnej do lekko opalonej. Tak podejrzewam. A nie mozesz przetestowac?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 03:00   #1559
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Maskowanie sińców pod oczami

a ja uzywam podkładu MF. tyle,ze nakładam najpierw tłusty krem, żeby uzyskać rozświetlenie i żeby mi nieistniejących zmarszczek nie podkreślił.

używałam różnych korektorów. najdroższy HR kosztował ok 200 zł, a nie był lepszy niz podkład.

problem z korektorami polega na tym, że dostepne są zwykle 2, 3 odcienie i zaden się dla mnie nie nadaje, bo zwykle mogę wybierać pomiędzy białym, a pomarańczowym
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 09:03   #1560
maja1502
Przyczajenie
 
Avatar maja1502
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Home !
Wiadomości: 5
Wink Ja dobrzee wiem, że są tysiące takich jak ja !

Witam wszystkich !;*
Mam taki malutki problem
Chodzi o to że mam takie jakieś dziwne cienie pod oczami
Smarowałam się kiedyś jakimiś kremami ale to i tak nic nie pomogło mii !
<mam 16 lat>
A Wy znacie jakieś może kremy czy okłady żeby to cholersto zeszło..?

a właśnie w czwartek idę do okulisty i czy można się jego zapytać o to ?
bo nie wiem, żeby nie zrobić siaryy
z Góry dziex !
__________________
... Choć zabiorę Cię, nic że 5 rano jest.
Świt to chyba najpiękniejsza pora dnia!...
maja1502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.