ostry seks i jego skutki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-29, 12:38   #1
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Unhappy

ostry seks i jego skutki


cześć! 4 dni temu kochałam się z moim chłopakiem, był to bardzo ostry seks, momentami aż bolesny. Następnego dnia obudziłam się rano z bólem "w środku" jakby ból macicy, ale nie jestem pewna. Potem zaczęłam odczuwać trochę jajniki, ale generalnie cały czas mam to dziwne uczucie w macicy. Poza tym miałam strasznie obolałe uda od wewnątrznej strony. Minęły 4 dni, w zasadzie teraz czuję delikatniejszy ból macicy, ale jednak troszeczkę mi on przeszkadza. Brałam no-spe ale nic dało. Czy miałyście podobnie kiedyś? Myślicie że za następne kilka dni ból ustanie całkowicie? Bardzo proszę o odpowiedzi.
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 12:46   #2
Andziussska
Raczkowanie
 
Avatar Andziussska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 164
Dot.: ostry seks i jego skutki

Hym... więc tak... po bardzo ostrym seksie z moim chłopakiem , również odczuwałam takie bóle, lecz głownie przechodziły mi po dłuższej chwili a w najgorszym wypadku w tym samym dniu. Więc moim zdaniem nie powinnaś odczuwać bólu tak długo. Wystąpiło może w tym dniu jakieś krwawienie lub coś takiego?
Andziussska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 14:35   #3
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: ostry seks i jego skutki

Ja generalnie mam chyba troche bardziej wrażliwą pochwę, bo ja mam takie bóle zazwyczaj zawsze nastepnego dnia po. Ten jednak troche sie przedłuża. Nie było krwawienia. Okres powinnam miec za ok.2 tygodnie. Wiec nie sa to bole spowodowane miesiączką. Czy takie bole mogą oznaczac zajscie w ciaże? może głupie pytanie. Ale mam juz rozne mysli.
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 14:44   #4
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: ostry seks i jego skutki

Nie sądzisz, że powinnaś pójść z tym do lekarza???
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 14:45   #5
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: ostry seks i jego skutki

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
Ja generalnie mam chyba troche bardziej wrażliwą pochwę, bo ja mam takie bóle zazwyczaj zawsze nastepnego dnia po. Ten jednak troche sie przedłuża. Nie było krwawienia. Okres powinnam miec za ok.2 tygodnie. Wiec nie sa to bole spowodowane miesiączką. Czy takie bole mogą oznaczac zajscie w ciaże? może głupie pytanie. Ale mam juz rozne mysli.
jeżeli seks był bez zabezpieczenia, to jak najbardziej mogłaś w ciążę zajść i nie ma to związku z bólem pochwy.
Co do ostrego seksu, to może partner podrażnił cię i wdała ci się infekcja?
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 15:01   #6
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: ostry seks i jego skutki

Seks był bez zabezpieczenia, ale mój partner zakończył poza mną, więc myślę że jednak to nie to. Czyli od takiego podrażnienia może wdać się infekcja? Kurcze jestem kompletnie zielona w tych sprawach, bo wspołzyje wiele lat i nigdy nie miałam problemów. Zastanawiam się żeby poczekać jeszcze kila dni i jesli ból nie minie (bo tak jak pisałam zmniejsza sie jakby stopniowo) to pojde do lekarza.
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 16:08   #7
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: ostry seks i jego skutki

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
Seks był bez zabezpieczenia, ale mój partner zakończył poza mną, więc myślę że jednak to nie to. Czyli od takiego podrażnienia może wdać się infekcja? Kurcze jestem kompletnie zielona w tych sprawach, bo wspołzyje wiele lat i nigdy nie miałam problemów. Zastanawiam się żeby poczekać jeszcze kila dni i jesli ból nie minie (bo tak jak pisałam zmniejsza sie jakby stopniowo) to pojde do lekarza.

O to widzę, że jednak niewiele się znasz na seksie i zapłodnieniu.
Nawet jeśli skończył poza Tobą, to mogło Twojemu partnerowi wycieknąć odrobina płynó wraz z plemnikami i dojść do zapłodnienia.

A potem się panny dziwią: jak ja mogłam zajść w ciążę???

Idź do lekarza!!! A jak masz torbiel? Albo inne paskudztwo!!!

Tyle lat uprawiasz seks a nie wiesz, że jak się ludzie nie zabezpieczają, to może dojść do ciąży?!
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 17:59   #8
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: ostry seks i jego skutki

mój partner się po prostu umył po tym więc wiem że o zapłodnieniu nie ma mowy... torbiel? haha prosze Cie. generalnie co to za ciąża z bólem macicy... albo to jest infekcja albo podrażnienie, nie wiem czemu jak sie na wizazu napisze "bez gumki" to wszystkie od razu pisza "zaszłaś" lol
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 18:15   #9
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: ostry seks i jego skutki

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
mój partner się po prostu umył po tym więc wiem że o zapłodnieniu nie ma mowy... torbiel? haha prosze Cie. generalnie co to za ciąża z bólem macicy... albo to jest infekcja albo podrażnienie, nie wiem czemu jak sie na wizazu napisze "bez gumki" to wszystkie od razu pisza "zaszłaś" lol
Sądzę, że nie mam co z Tobą rozmawiać.

Jak uprawiasz seks, jak dzikie muły, no to się nie dziw, że Cię tam boli. A co zabawnego w torbieli??? Nie rozumiem.
No i faktycznie, jak się umył, to racja. Ja jak się kąpie wieczorem, to na pewno jestem zabezpieczona na 3 dni - hahaha.

No i nie napisałam, że zaszłaś, ale jest możliwość. To jednak prawda, że Polacy maja problem z czytaniem ze zrozumieniem. A szkoda.

Nie wiem, po co się pytasz w takim razie, co Ci jest. A jak lubisz pogdybać, to napisz na ponton

__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3


Edytowane przez dziuba85
Czas edycji: 2011-04-29 o 18:18
dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 19:30   #10
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: ostry seks i jego skutki

Dżizus, brak słów

To, że facet umył fagasa, to nie zabezpiecza Was przed ciążą, bo wyobraź sobie, że to nie metoda antykoncepcji Wyśmiewasz Dziubę, a jak czytam Twoje posty, to mi się płakać chce.

Masz rację, siedź na tyłku w domu, niech Cię boli ten brzuch, a potem się okaże, że masz jakieś dziadostwo do usunięcia wielkości mandarynki.

I radziłabym Ci doinformować się na temat antykoncepcji, zapłodnienia itp. Duże dziewczynki powinny mieć wiedzę na ten temat. Nie zachowuj się jak niedouczona ciemnota.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 20:01   #11
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: ostry seks i jego skutki

Nie wiem czy nikt nie czyta tego co pisze czy co, zadałam pytanie czy może któraś z was miała podobny ból, a w kolejnym poście napisałam że i tak pójdę do lekarza. Tyle na ten temat, nie mam zamiaru się tu z nikim kłócić.
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 20:33   #12
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: ostry seks i jego skutki

Jesli 2 tyg masz do okresu to moze to byc owulacja - ja mam owulacje bardziej bolesna niz sam okres....
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 22:29   #13
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: ostry seks i jego skutki

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
cześć! 4 dni temu kochałam się z moim chłopakiem, był to bardzo ostry seks, momentami aż bolesny. Następnego dnia obudziłam się rano z bólem "w środku" jakby ból macicy, ale nie jestem pewna. Potem zaczęłam odczuwać trochę jajniki, ale generalnie cały czas mam to dziwne uczucie w macicy. Poza tym miałam strasznie obolałe uda od wewnątrznej strony. Minęły 4 dni, w zasadzie teraz czuję delikatniejszy ból macicy, ale jednak troszeczkę mi on przeszkadza. Brałam no-spe ale nic dało. Czy miałyście podobnie kiedyś? Myślicie że za następne kilka dni ból ustanie całkowicie? Bardzo proszę o odpowiedzi.
Ale boli cię pochwa, czy odczuwasz ból jak na okres?
Bo jeśli to ból pochwy, to po ostrym seksie nie ma się co dziwić, z tym, że jeśli trwa to już kilka dni możliwe, że wdała się infekcja lub inne dziadostwo i trzeba się przebadać.

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Dżizus, brak słów

To, że facet umył fagasa, to nie zabezpiecza Was przed ciążą, bo wyobraź sobie, że to nie metoda antykoncepcji Wyśmiewasz Dziubę, a jak czytam Twoje posty, to mi się płakać chce.

Masz rację, siedź na tyłku w domu, niech Cię boli ten brzuch, a potem się okaże, że masz jakieś dziadostwo do usunięcia wielkości mandarynki.

I radziłabym Ci doinformować się na temat antykoncepcji, zapłodnienia itp. Duże dziewczynki powinny mieć wiedzę na ten temat. Nie zachowuj się jak niedouczona ciemnota.
się uśmiałam na dobranoc
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 22:52   #14
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: ostry seks i jego skutki

nie sądze, że to okres...boli mnie MACICA,po prostu takie dziwne uczucie nie do określenia, może to nie dokońca ból, ale taki mega dyskomfort, napewno przesadzilismy ostatnio w łóżku, ale dla własnego spokoju pojde do lekarza.
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 00:21   #15
FranzKafka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 44
Dot.: ostry seks i jego skutki

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
jeżeli seks był bez zabezpieczenia, to jak najbardziej mogłaś w ciążę zajść i nie ma to związku z bólem pochwy.
Co do ostrego seksu, to może partner podrażnił cię i wdała ci się infekcja?
bole na pewno nie sa zwiazane z ciaza, bo pierwsze objawy ciazy pojawiaja sie na 6 tygodni po stosunku
FranzKafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 09:40   #16
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ostry seks i jego skutki

Może uderzał Cię o trzon macicy w czasie sexu (czułaś uderzenia?) no i teraz jest potłuczony po prostu. jak dla mnie samo się zagoi i skoro mija to przejdzie.

Ale i tak idź do ginekologa bo nie powinno Cię boleć w czasie sexu, niech Ci zrobi usg i zbada.
Porozmawiaj z nim też o antykoncepcji i może o tym czym jest torbiel, skoro Cie on smieszy, bo Ty widzy teoretycznej nie masz żadnej I niebawem sobie albo zrobisz krzywdę albo będziesz całe życie taka nieoświecona
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 11:37   #17
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: ostry seks i jego skutki

Wiem co to jest torbiel bo jako mała dziewczynka miałam na jajniku, aczkolwiek niegrozna. Generalne nie moge przyjmowac tabletek antykoncepcyjnych ale to nie temat tego wątku. Dzisiaj bólu nie odczuwam wcale, zupełnie przeszło. Tak, inc0rrect czułam ból więc napewno masz rację. Myślę, że to po prostu coś w rodzaju stłuczenia było. Do ginekologa moge pojsc dopiero we wtorek, bo jest długi weekend, wiec chciałam sie poradzić tutaj. A jezeli chodzi o ból pochwy podczas stosunku, to wydaje mi się że cierpie na suchość pochwy, przeczytałam sporo wątkow o tym na wizazu. Dobra, dzieki za odpowiedzi, we wtorek lece do lekarza.
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 17:35   #18
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: ostry seks i jego skutki

Cytat:
Napisane przez FranzKafka Pokaż wiadomość
bole na pewno nie sa zwiazane z ciaza, bo pierwsze objawy ciazy pojawiaja sie na 6 tygodni po stosunku
Nie mów "na pewno" bo ja miałąm objawy już w czwartym tygodniu tzn. mdłości i ból brzucha, jednak to był ból bardziej na dole jakby na okres a nie ból macicy.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

tigii skoro pisałaś wcześniej, że nigdy nie miałaś takiego problemu, to może to wina partnera( jeśli to tylko z nim masz) może wiesz.. ma jakiegoś nieprzeciętnie wielkiego penisa? :-D
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.