Rossmann cz. XXIX - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-08, 20:37   #211
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Sa swatche w necie tych bb. Chciałam kiedyś zamówić z AliExpress ten bordowy bo najciemniejszy, ale doczytałam, ze jest wybielający wiec zrezygnowałam. ( a cena średnio 5$)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Za 5$ to raczej podróba. Te kremy kosztują normalnie na ebay ok. 50-60 zł.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 22:38   #212
foksy
Raczkowanie
 
Avatar foksy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 168
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Podobno skin79 to najbardziej podrabiane kremy. Nie ryzykowałabym z aliexpress ani ebay.
Na zdjęciu widać jakie bb kremy są w ross.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FB_IMG_1475962270590.jpg (61,6 KB, 172 załadowań)
foksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 22:43   #213
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Kurcze, szkoda, że nie ma testerów ani żadnych swatchy w necie nowego podkładu Maybelline Fit Me bo zastanawiam się nad najjaśniejszym odcieniem, nie wiem tylko czy nie wpada w róż jak większość najjaśniejszych podkładów.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 00:30   #214
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez foksy Pokaż wiadomość
Podobno skin79 to najbardziej podrabiane kremy. Nie ryzykowałabym z aliexpress ani ebay.
Na zdjęciu widać jakie bb kremy są w ross.
Postawili je na pielęgnacji, a ostatnio BB z pielęgnacji nie wchodziły na promo.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kurcze, szkoda, że nie ma testerów ani żadnych swatchy w necie nowego podkładu Maybelline Fit Me bo zastanawiam się nad najjaśniejszym odcieniem, nie wiem tylko czy nie wpada w róż jak większość najjaśniejszych podkładów.
Przecież pełno jest
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 09:04   #215
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Postawili je na pielęgnacji, a ostatnio BB z pielęgnacji nie wchodziły na promo.


Przecież pełno jest
Jedynie 210 jakoś wygląda.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 09:08   #216
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jedynie 210 jakoś wygląda.


110 lub 115 to ja nie wiem dla kogo
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 09:38   #217
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Nie oceniałabym pochopnie. Wszystko zależy od jasności skóry, ten sam podkład może różnie wyglądać. W załączniku przykład jak wygląda AM Golden Fairest u mnie (obecnie dużo za ciemny) i u osoby opalonej (pozdrawiam Cię ).
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 09:57   #218
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;66183366]Nie oceniałabym pochopnie. Wszystko zależy od jasności skóry, ten sam podkład może różnie wyglądać. W załączniku przykład jak wygląda AM Golden Fairest u mnie (obecnie dużo za ciemny) i u osoby opalonej (pozdrawiam Cię ).[/QUOTE]

ok, mimo to żadnego odcienia fit me nie zaryzykowałabym nawet na -70% zniżce
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 10:14   #219
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Uzywala ktoras z Was paletki do malowania bri z WIBO? Kosztuje 17,99? Mysle czy warto kupic ja na promocji czy lepiej cos innego?
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 11:16   #220
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Przecież pełno jest
To nie wiem jak ja szukałam. Mimo wszystko wolałabym tester, żeby sprawdzić na własnej skórze.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jedynie 210 jakoś wygląda.
U mnie pewnie byłaby za ciemna

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;66183366]Nie oceniałabym pochopnie. Wszystko zależy od jasności skóry, ten sam podkład może różnie wyglądać. W załączniku przykład jak wygląda AM Golden Fairest u mnie (obecnie dużo za ciemny) i u osoby opalonej (pozdrawiam Cię ).[/QUOTE]No właśnie. Skóra, na której zrobione są te swatche, wygląda na dosyć ciemną więc ja mimo wszystko celowałabym w najjaśniejsze odcienie. Zresztą u nas chyba nie ma ich aż tyle co na zdjęciu.

Cytat:
Napisane przez kaasiaa66 Pokaż wiadomość
ok, mimo to żadnego odcienia fit me nie zaryzykowałabym nawet na -70% zniżce
Dlaczego? Używałaś? Pojawiły się niedawno więc u nas to chyba jakaś nowość?

Edit. Znalazłam przed chwilą dla porównania, kolory wyglądają zupełnie inaczej niż na wcześniejszym zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Maybelline-Fit-110-115-120-125-130-135.jpg (160,9 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maybelline.jpg (22,8 KB, 76 załadowań)

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2016-10-09 o 11:23
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 11:26   #221
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To nie wiem jak ja szukałam. Mimo wszystko wolałabym tester, żeby sprawdzić na własnej skórze.

U mnie pewnie byłaby za ciemna

No właśnie. Skóra, na której zrobione są te swatche, wygląda na dosyć ciemną więc ja mimo wszystko celowałabym w najjaśniejsze odcienie. Zresztą u nas chyba nie ma ich aż tyle co na zdjęciu.

Dlaczego? Używałaś? Pojawiły się niedawno więc u nas to chyba jakaś nowość?

Edit. Znalazłam przed chwilą dla porównania, kolory wyglądają zupełnie inaczej niż na wcześniejszym zdjęciu
ok, tu wyglądają ciekawiej

ale ich raczej nie przetestuję. te fajniejsze wydają się za ciemne (dla mnie).

Edytowane przez kaasiaa66
Czas edycji: 2016-10-09 o 11:28
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 11:30   #222
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

A tutaj to już w ogóle jakiś kosmos - od lewej 110, 115 i 120. Dlatego nie lubię oglądać swatchy w necie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Maybelline-Fit-Me-Matte-and-Poreless-foundation-swatches-.jpg (134,6 KB, 73 załadowań)
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 11:32   #223
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A tutaj to już w ogóle jakiś kosmos - od lewej 110, 115 i 120. Dlatego nie lubię oglądać swatchy w necie.
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 11:45   #224
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Przepraszam najmocniej, że tak spamuję (obiecuję, że to już ostatni raz) ale teraz umarłam - to też jest odcień 110 Więc tego ten...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Maybelline Fit Me Foundation 110 Review & Swatches (4).JPG (50,5 KB, 48 załadowań)
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 12:27   #225
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przepraszam najmocniej, że tak spamuję (obiecuję, że to już ostatni raz) ale teraz umarłam - to też jest odcień 110 Więc tego ten...
No tak to jest z tymi zdjęciami, na każdym inaczej Najjaśniejszy z tych wystawionych wydawał mi się bardzo jasny. Obawiam się, że i tak sobie ktoś zrobi tester z opakowania pełnowymiarowego

edit
Tu na filmiku nakłada 125, widać że jest dużo za ciemny do jej skóry ale jakoś tak się wtopił i ogólnie podkład wygladał świetnie
https://www.youtube.com/watch?v=oN3fzOV7BWs

Maybelline potrafi zrobić jasny podkład, bo jak testowałam wycofywane Affinimatty to tam były takie jasne kolory, dla mnie za białe Musiałabym porównać chociaż tak w opakowaniu koło siebie z Revlonem na przykład, są przejrzyste to jeszcze tak można się posiłkować. Zresztą i tak widziałam je tylko w jednym R. u siebie na stojaku i coś czuję, że to tak na chwilę zagoszczą.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-10-09 o 12:55
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 22:15   #226
takaja2
Zadomowienie
 
Avatar takaja2
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 099
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
Czy jakas firma prócz miss sporty ma wysowane kredki do oczu ?
Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
No właśnie też jestem ciekawa, czy jest coś co warto kupić z wydawanych kredek. Tej z miss sporty nie chce mam porównanie i wolę Essence
Ja polecam tą:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Lovel...-g,108293,7160
Mocny czarny kolor, dosyć dobra trwałość, plus za gąbeczke no i cenę, a teraz to już w ogóle- za ok.3,20zł naprawdę warto spróbować
takaja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 22:17   #227
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny, właśnie się dowiedziałam że produkty Real Techniques dostanę w Rossmannie W związku z tym mam pytanko - czy pędzle i gąbki dostępne są we wszystkich Rossmannach? I od razu drugie pytanko - czy jest szansa by wchodziły na promo -49% podczas akcji rabatów na pudry, podkłady etc?
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 22:43   #228
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Finlora, kiedyś pisałam o Fit me tutaj https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4704 może Ci się przyda Mam jeszcze resztkę i rok po tym poście oceniam ten podkład lepiej. Też je widziałam w Ross i zaczynam się zastanawiać, czy sobie nie kupić znów. Jest lekki i żółtawy, nie wygląda jak tynk, nie zapycha mnie jak większość podkładów. Nos lubię tuszować mocniejszym podkładem, ale reszta twarzy z FT jest zadowolona.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 22:45   #229
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Finlora, kiedyś pisałam o Fit me tutaj https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4704 może Ci się przyda Mam jeszcze resztkę i rok po tym poście oceniam ten podkład lepiej. Też je widziałam w Ross i zaczynam się zastanawiać, czy sobie nie kupić znów. Jest lekki i żółtawy, nie wygląda jak tynk, nie zapycha mnie jak większość podkładów. Nos lubię tuszować mocniejszym podkładem, ale reszta twarzy z FT jest zadowolona.
Dzięki, już czytam
W normalnej cenie pewnie go nie kupię ale na tej promocji zastanawiam się czy nie spróbować, chociaż boję się, że nie trafię z odcieniem. Albo kupię nieśmiertelny HM51, bo już mi się kończy, chociaż wolałabym coś jaśniejszego i bardziej żółtego.

Edit. Z tego co pamiętam to Ty chyba jesteś jaśniejsza ode mnie, prawda?

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2016-10-09 o 22:53
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 22:58   #230
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki, już czytam
W normalnej cenie pewnie go nie kupię ale na tej promocji zastanawiam się czy nie spróbować, chociaż boję się, że nie trafię z odcieniem. Albo kupię nieśmiertelny HM51, bo już mi się kończy, chociaż wolałabym coś jaśniejszego i bardziej żółtego.
Wydaje mi się, że HM51 jest bardziej pomarańczowy i odrobinkę ciemniejszy. Jeżeli chodzi o właściwości użytkowe, HM jakoś lepiej kryje, trzyma się twarzy, lepiej wygląda. Niestety, "wypalał" mi oczy i nie daję rady go używać
Jaśniejszy, ale niestety już nie taki żółtek, to Ingrid Ideal Face 10. Niestety dla mnie zbyt tapeciarski i za jasny, przynajmniej po lecie. Jak nie znasz, to spróbuj kiedyś przetestować na łapie obok HM51 czy innego pewniaka

Cytat:
Edit. Z tego co pamiętam to Ty chyba jesteś jaśniejsza ode mnie, prawda?
Może kilka lat temu Możliwe, że ściemniałam Fit me 110 wygląda na mnie idealnie (kolor i jasność), bardzo naturalnie. Zdecydowanie lepiej niż Nearly Naked czy Buff Revlonu. Fit Me (o ile nie grzebali w formule) to niestety podkład raczej dla fanek BB kremów, na szybkie malowanie. Można go nakładać na półśpiąco, bo nie będzie widać niedociągnięć, ale dużo nie przykryje.
Na Allegro czasem sprzedają testery i używki, ale na ten odcień trzeba polować:/
Kojarzy mi się też odrobinkę z Photoready, bo też lekki. Nie błyszczy jednak i jest bardziej taki czysty w swej żółci.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-10-09 o 23:03
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 23:15   #231
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że HM51 jest bardziej pomarańczowy i odrobinkę ciemniejszy. Jeżeli chodzi o właściwości użytkowe, HM jakoś lepiej kryje, trzyma się twarzy, lepiej wygląda. Niestety, "wypalał" mi oczy i nie daję rady go używać
Jaśniejszy, ale niestety już nie taki żółtek, to Ingrid Ideal Face 10. Niestety dla mnie zbyt tapeciarski i za jasny, przynajmniej po lecie. Jak nie znasz, to spróbuj kiedyś przetestować na łapie obok HM51 czy innego pewniaka


Może kilka lat temu Możliwe, że ściemniałam Fit me 110 wygląda na mnie idealnie (kolor i jasność), bardzo naturalnie. Zdecydowanie lepiej niż Nearly Naked czy Buff Revlonu. Fit Me (o ile nie grzebali w formule) to niestety podkład raczej dla fanek BB kremów, na szybkie malowanie. Można go nakładać na półśpiąco, bo nie będzie widać niedociągnięć, ale dużo nie przykryje.
Na Allegro czasem sprzedają testery i używki, ale na ten odcień trzeba polować:/
Kojarzy mi się też odrobinkę z Photoready, bo też lekki. Nie błyszczy jednak i jest bardziej taki czysty w swej żółci.
Dla mnie HM51 też jest odrobinę zbyt pomarańczowy
Ingrid testowałam kiedyś na ręce i wydawał mi się wtedy strasznie jasny, prawie biały
Miałam kiedyś Revlon Buff 150 i chyba był trochę za ciemny, a w każdym razie ciemniał mi na twarzy i po jakimś czasie twarz dosyć widocznie odcinała się od szyi
Photoready też miałam, kolor chyba najjaśniejszy, był idealny ale te drobinki były straszne i nie mogłam go używać bo miałam wrażenie, że w słońcu świecę się jak Edzio ze Zmierzchu
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 06:21   #232
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie się dowiedziałam że produkty Real Techniques dostanę w Rossmannie W związku z tym mam pytanko - czy pędzle i gąbki dostępne są we wszystkich Rossmannach? I od razu drugie pytanko - czy jest szansa by wchodziły na promo -49% podczas akcji rabatów na pudry, podkłady etc?
Nie i nie .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 08:39   #233
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Tak teraz patrzę, że są dwa rodzaje tego Fit me
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 08:58   #234
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Tak teraz patrzę, że są dwa rodzaje tego Fit me
I bądź tu teraz mądra, który wybrać jak nie ma testerów
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 09:45   #235
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
I bądź tu teraz mądra, który wybrać jak nie ma testerów
ale ta 110 wygląda jasno


a takie porównanie znalazłam tylko ze tu 120
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 10:19   #236
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
I bądź tu teraz mądra, który wybrać jak nie ma testerów
To już zależy jaką masz cerę. Jeden dla suchej drugi dla tłustej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 10:49   #237
yankosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 389
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
ale ta 110 wygląda jasno


a takie porównanie znalazłam tylko ze tu 120
Ciekawe czy w przypadku obu formuł kolory są identyczne
yankosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 11:49   #238
lifrete
Zadomowienie
 
Avatar lifrete
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez _Miranda Pokaż wiadomość
A ja się chyba urwę z choinki,, odbiegne od promocji i zapytam o torebkę Gosi Baczynskiej mam na mysli te taka ciemno szara podkowe za 99,99. Macie ja moze? Jestescie w stanie cos o niej powiedziec, albo ogolnie o jakosci tych torebek od Gosi w R.? Podoba mi sie ta torebka, ale ciezko mi sie tak ostatecznie na nia zdecydowac
Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Powiem ci ze jak 99,99 to zaryzykowalabym w hm sa drozsze.
W zeszłym roku kupiłam małą torebkę na łańcuszku biało-czarno. Mam ją już rok,, a wygląda jakbym miała ją conajmniej trzy i nosiła cztery razy w tygodniu. Sięgam po nią rzadko - raz/dwa razy w tygodniu. Jest dość mocno zniszczona. Rogi są poprzecierane. Biała część łapie kolor dosłownie od wszystkiego. Z pojemności jestem zadowolona, ponieważ to idealna torebka na ciut więcej niż telefon.
Zakupu nie żałuję, ponieważ służyła mi rok, ale aktualnie wygląda bardzo źle. Przez to sięgam po nią coraz rzadziej. Nie porwała się w żadnym miejscu, ale wygląda na "styraną życiem".
W tym roku mega podoba mi się ta duża metaliczna, ale właśnie ze względu na kiepskie doświadczenia z zeszłoroczną torebką nie zdecyduję się na jej zakup.
__________________
moje dwie obsesje: nieodwzajemniane zauroczenia i zakupy kosmetyczne ponad stan.
nie będę się leczyć z żadnej
lifrete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 11:56   #239
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Wychodzi na to, że Fit me podzielił się na dwie formuły
FIT ME® MATTE + PORELESS do normalnej w kierunku tłustej KLIK
FIT ME® DEWY + SMOOTH do normalnej w kierunku suchej KLIK
Widziałam stojak z Fit me, ale nie pamiętam czy były obie formuły. Cen też nie było. Na stronie Rossmanna też cicho. Trzeba będzie się chyba przejść
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 12:00   #240
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wychodzi na to, że Fit me podzielił się na dwie formuły
FIT MEŸ MATTE + PORELESS do normalnej w kierunku tłustej KLIK
FIT MEŸ DEWY + SMOOTH do normalnej w kierunku suchej KLIK
Widziałam stojak z Fit me, ale nie pamiętam czy były obie formuły. Cen też nie było. Na stronie Rossmanna też cicho. Trzeba będzie się chyba przejść
U nas jest jedna, Dewy & Smooth, tylko nazywa sie tez inaczej, zamiast Dewy jest Luminous & Smooth. Kosztują 57 złotych bez kilku groszy,
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.