Rossmann cz. XXIX - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-13, 16:09   #331
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
Zrobiłam Ci zdjęcie składu. U mnie widać, da sie rozczytac
Bardzo Ci dziękuję Czyli na 100% bez zmian
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 16:27   #332
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Możecie coś powiedzieć na temat sypkiego pudru z rimmela? Nie wiem czy brać czy przy wibo zostać.
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 16:37   #333
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dwa pudry transparentne Manhattan, jestem zadowolona i dla mnie koniec promocji.
który to jest? nie bieli?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 16:44   #334
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
który to jest? nie bieli?
Ten:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Manha...9-g,99425,7167

Ale nie wiem czy nie bieli, bo jeszcze nie używałam.
A kolorów tego pudru miałam wiele, zawsze omijałam transparentny, ale dziewczyny zapytane tu na wątku, pochwaliły też wersję transparentną więc wzięłam. Wygląda spoko, myślę, że nie bieli.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 16:49   #335
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Dorwałam dzisiaj w końcu ten srebrny lakier z Wibo z serii Metallic. Z ceną jak za taką pierdółkę trochę Wibo poszalało wg mnie, no ale ciekawość Holo też widziaam, ale mnie nie zachwyciły Widziałam też te zestawy do strobbingu. Zgarnęłam też róż z Maybelline nr 70, ładny.
ile kosztują te lakiery?
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 16:54   #336
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Szał przy szafie, wszystko uwalone. Chyba zostaję przy zakupach w internecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 17:04   #337
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Ja poszłam po rozum do głowy i część zamówiłam wczoraj on line. Wzięłam tak korektor Lumi z Maybelline i bronzer matowy z Wibo (wykombinowałam, że da radę jako bronzer, cień do brwi i jako cień). A dziś stacjonarnie wzięłam 2 bazy Lirene- no redness i glam i jeden podkład Rimmel Match Perfection.
Na miejscu, fakt- wiele rzeczy przebranych, masa połamanych rozświetlaczy z Lovely.
Jasnych odcieni podkładów za dużo nie było. Ktoś pytał o najjaśniejszy Bourjois Healthy Mix i babka mówiła, że na czas tej promocji już tego koloru w magazynach nie mają. Ale pocieszała, że jakieś dostawy może od jutra będą.
Wibo strasznie przebrane. Najwięcej towaru widziałam z rimmel, maybelline, lovely i Bourjois. L'oreal, wibo, max factor i eveline mocno przetrzebione.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 17:31   #338
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ja poszłam po rozum do głowy i część zamówiłam wczoraj on line. Wzięłam tak korektor Lumi z Maybelline i bronzer matowy z Wibo (wykombinowałam, że da radę jako bronzer, cień do brwi i jako cień). A dziś stacjonarnie wzięłam 2 bazy Lirene- no redness i glam i jeden podkład Rimmel Match Perfection.
Na miejscu, fakt- wiele rzeczy przebranych, masa połamanych rozświetlaczy z Lovely.
Jasnych odcieni podkładów za dużo nie było. Ktoś pytał o najjaśniejszy Bourjois Healthy Mix i babka mówiła, że na czas tej promocji już tego koloru w magazynach nie mają. Ale pocieszała, że jakieś dostawy może od jutra będą.
Wibo strasznie przebrane. Najwięcej towaru widziałam z rimmel, maybelline, lovely i Bourjois. L'oreal, wibo, max factor i eveline mocno przetrzebione.
Tak z ciekawości co to za połamane rozświetlacze z lovely?

Ja w tym roku odpuszczam promo na twarz. Na oczach też nic nie kupiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 17:37   #339
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

A te z Lovely to te Silver i Gold. Chodziłam za jakimś tanim bo mi TŻ potrzaskał ten z Wibo. Ale nic nie było, a drogiego nie chcę bo z droższych Mary Lou jeszcze mam bo mam w zapasie paletkę Manzier Sisters.
Ja wczoraj nastawiłam się na zakup bazy, więc przekopałam internet i te Lirene mi się spodobały,więc wzięłam. Korektor kupiłam bo używam go non stop, a do najtańszych nie należy. A podkład miał bardzo dobre recenzje, nie podkreśla suchych skórek i trafiłam w mój kolor, więc zaryzykowałam. O matowym bronzerze Wibo długo myślałam i wykombinowałam, że chcę tanio coś tego typu, więc z tym produktem celowo czekałam na promo. Zamawiałam go w necie i ok, przyszedł nie zmacany, zaklejony.
Jeszcze miałam oko na 2 inne produkty, ale nie było. Poczekam do jutra, może przyjdą w dostawie.
Za to na części do oczu nic nie kupiłam bo niczego wartego zakupu w ross nie znalazłam, a sporo recenzji przejrzałam.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 17:54   #340
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ten:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Manha...9-g,99425,7167

Ale nie wiem czy nie bieli, bo jeszcze nie używałam.
A kolorów tego pudru miałam wiele, zawsze omijałam transparentny, ale dziewczyny zapytane tu na wątku, pochwaliły też wersję transparentną więc wzięłam. Wygląda spoko, myślę, że nie bieli.
dziękuję
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 18:33   #341
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Testowalyscie już podkład fit me oraz któraś z baz bielendy ?;-) prosiłabym o opinię ��
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 18:57   #342
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
A te z Lovely to te Silver i Gold. Chodziłam za jakimś tanim bo mi TŻ potrzaskał ten z Wibo. Ale nic nie było, a drogiego nie chcę bo z droższych Mary Lou jeszcze mam bo mam w zapasie paletkę Manzier Sisters.
Ja wczoraj nastawiłam się na zakup bazy, więc przekopałam internet i te Lirene mi się spodobały,więc wzięłam. Korektor kupiłam bo używam go non stop, a do najtańszych nie należy. A podkład miał bardzo dobre recenzje, nie podkreśla suchych skórek i trafiłam w mój kolor, więc zaryzykowałam. O matowym bronzerze Wibo długo myślałam i wykombinowałam, że chcę tanio coś tego typu, więc z tym produktem celowo czekałam na promo. Zamawiałam go w necie i ok, przyszedł nie zmacany, zaklejony.
Jeszcze miałam oko na 2 inne produkty, ale nie było. Poczekam do jutra, może przyjdą w dostawie.
Za to na części do oczu nic nie kupiłam bo niczego wartego zakupu w ross nie znalazłam, a sporo recenzji przejrzałam.
A to ja myślałam że jakieś nowe z lovely się pojawiły w sztyfcie, bo jakoś tak słowo połamane bardziej mi do sztyftu pasowało. Mam ten rozświetlacz z lovely silver i jest fajny, a za taką cenę to warto brać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 19:03   #343
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Mam Fit Me 110, wzięłam ostatni Skusiłam się jeszcze na AA Lumi 101 http://www.rossmann.pl/Produkt/AA-Ma...ml,359927,7166

Jasny jest i tani. Zestawiłam go na szybko w sklepie z Burżujkiem HM 51 i Revlonem CS Buff. Poziom wydaje się podobny i po 40 minutach bardzo mało ściemniał, nawet wydaje się jaśniejszy niż HM. Jak jest naprawdę ocenię jutro w świetle dziennym Jak coś to zużyję pod oczy.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 19:19   #344
majcia2
Raczkowanie
 
Avatar majcia2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 252
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Czy z R został wycofany płyn micelarny Garnier ten duży z różową nakrętką?? Byłam dziś go kupić i nawet plakietki z ceną nie było
majcia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 19:22   #345
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Widziałam dziś nowość od wibo paletkę czterech rozswietlaczy, ale nie było ani ceny ani testera...
Jak wrzucisz w google hasło pannajoanna blog to tam masz foty nowości. Na stronie rossa już jest z ceną 29,99.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
A te z Lovely to te Silver i Gold. Chodziłam za jakimś tanim bo mi TŻ potrzaskał ten z Wibo. Ale nic nie było, a drogiego nie chcę bo z droższych Mary Lou jeszcze mam bo mam w zapasie paletkę Manzier Sisters.
Ja wczoraj nastawiłam się na zakup bazy, więc przekopałam internet i te Lirene mi się spodobały,więc wzięłam. Korektor kupiłam bo używam go non stop, a do najtańszych nie należy. A podkład miał bardzo dobre recenzje, nie podkreśla suchych skórek i trafiłam w mój kolor, więc zaryzykowałam. O matowym bronzerze Wibo długo myślałam i wykombinowałam, że chcę tanio coś tego typu, więc z tym produktem celowo czekałam na promo. Zamawiałam go w necie i ok, przyszedł nie zmacany, zaklejony.
Jeszcze miałam oko na 2 inne produkty, ale nie było. Poczekam do jutra, może przyjdą w dostawie.
Za to na części do oczu nic nie kupiłam bo niczego wartego zakupu w ross nie znalazłam, a sporo recenzji przejrzałam.
O rozświetlaczach Lovly widziałam opinie, że kruche bardzo
Ten matowy w paseczki?

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A to ja myślałam że jakieś nowe z lovely się pojawiły w sztyfcie, bo jakoś tak słowo połamane bardziej mi do sztyftu pasowało. Mam ten rozświetlacz z lovely silver i jest fajny, a za taką cenę to warto brać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak majabyć dwa, jeden będzie dawał efekt orgazmu narsowskiego

Róż Ecstasy http://www.rossmann.pl/Produkt/Wibo-...-g,393732,7169 ta cena

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-10-13 o 19:26
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 19:51   #346
takaja2
Zadomowienie
 
Avatar takaja2
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 099
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
A te z Lovely to te Silver i Gold. Chodziłam za jakimś tanim bo mi TŻ potrzaskał ten z Wibo. Ale nic nie było, a drogiego nie chcę bo z droższych Mary Lou jeszcze mam bo mam w zapasie paletkę Manzier Sisters.
Ja wczoraj nastawiłam się na zakup bazy, więc przekopałam internet i te Lirene mi się spodobały,więc wzięłam. Korektor kupiłam bo używam go non stop, a do najtańszych nie należy. A podkład miał bardzo dobre recenzje, nie podkreśla suchych skórek i trafiłam w mój kolor, więc zaryzykowałam. O matowym bronzerze Wibo długo myślałam i wykombinowałam, że chcę tanio coś tego typu, więc z tym produktem celowo czekałam na promo. Zamawiałam go w necie i ok, przyszedł nie zmacany, zaklejony.
Jeszcze miałam oko na 2 inne produkty, ale nie było. Poczekam do jutra, może przyjdą w dostawie.
Za to na części do oczu nic nie kupiłam bo niczego wartego zakupu w ross nie znalazłam, a sporo recenzji przejrzałam.
Który to bronzer z Wibo? Mogę prosić o link? Rozumiem, że pierwszy raz go zakupiłaś i na razie na opinię liczyć za bardzo nie można?
takaja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 20:09   #347
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez takaja2 Pokaż wiadomość
Który to bronzer z Wibo? Mogę prosić o link? Rozumiem, że pierwszy raz go zakupiłaś i na razie na opinię liczyć za bardzo nie można?
To ten:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Wibo-...-g,371169,7167
Tak, pierwszy raz go mam. To chyba nowość, więc nie było okazji by go kupić wcześniej. Na jakimś blogu znalazłam opinie.
Tak za nim chodziłam odkąd się pokazał i teraz capnęłam.
Jak pisałam zamawiałam go on line i przyszedł świeży, zaklejony.
Fakt, te rozświetlacze z Lovely wyglądają na bardzo kruche.
Za to róże z serii Natural Blusher wyglądały ok. Te można chyba on line zamawiać. Nie powinny być pokruszone.
Jak chcecie recenzji tego wibo tu zerknijcie:
http://womancosmeticsreccomending.bl...turowania.html
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2016-10-13 o 20:14
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 20:18   #348
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez majcia2 Pokaż wiadomość
Czy z R został wycofany płyn micelarny Garnier ten duży z różową nakrętką?? Byłam dziś go kupić i nawet plakietki z ceną nie było
Jest na promo w kartonowych polkach
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 20:42   #349
majcia2
Raczkowanie
 
Avatar majcia2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 252
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Jest na promo w kartonowych polkach
To znaczy gdzie go szukać ?? Bo trochę nie w temacie jestem i nie wiem o co chodzi


Aaaaaa już wiem hahaha

Edytowane przez majcia2
Czas edycji: 2016-10-13 o 20:47
majcia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 20:45   #350
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Chciałam kupić zapas podkładu z AA Satin w odcieniu Ivory ale w dwóch R. jakich byłam nie było ich w ogóle wystawionych tylko 3 odcienie w dodatku okropnie ciemne. Kupiłam za to dwa inne do testów : AA Nude sensitive foundation i Lirene dermoprogram perfect tone. Dodatkowo bazę z Cashmere i dwa rozświetlacze z Wibo i z Lovely Gold.

Macie porównanie Lovely Gold/Silver? Który polecacie bardziej? Niby gold już mam, ale jak silver ciekawy to też dokupię
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 21:43   #351
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
Macie porównanie Lovely Gold/Silver? Który polecacie bardziej? Niby gold już mam, ale jak silver ciekawy to też dokupię
Ale po co? Oba nie będą Ci pasować.
Złoto jest dla typów ciepłych, a srebro dla zimnych. Nie ma sensu brać obu. Weź pod swoją karnację i tyle.
A i tak najlepszy wibo diamond bo kolor szampański pasuje w sumie każdej cerze. No chyba tylko jak ktoś ma cerę białą jak mleko to może być za żółty i dla takich osób to lovely silver lepszy.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 22:35   #352
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ale po co? Oba nie będą Ci pasować.
Złoto jest dla typów ciepłych, a srebro dla zimnych. Nie ma sensu brać obu. Weź pod swoją karnację i tyle.
A i tak najlepszy wibo diamond bo kolor szampański pasuje w sumie każdej cerze. No chyba tylko jak ktoś ma cerę białą jak mleko to może być za żółty i dla takich osób to lovely silver lepszy.
A po to, bo myślałam że dają inny efekt na skórze a nie są dopasowane do karnacji. Ale wybacz moją niewiedzę, pozostanę w takim razie przy tym dopasowanym do karnacji I TYLE.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 22:47   #353
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
A po to, bo myślałam że dają inny efekt na skórze a nie są dopasowane do karnacji. Ale wybacz moją niewiedzę, pozostanę w takim razie przy tym dopasowanym do karnacji I TYLE.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo dają jeden złoty drugi srebrny Ja tam się nie ogranicziam bo mam i szampański i różowy, brzoskwiniowy i srebrny, a po jaki sięgnę to zależy w jakiej tonacji robię makijaż :P Jak nie szalejesz z makijażem to raczej nie ma sensu kupować obu
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 23:06   #354
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Powiedzcie mi, że nie ma sensu, żebym kupowałam róż Bourjois nr 95. Mam tyle róży (ale Bourjois jeszcze ani jednego), że nie zużyję ich chyba do końca życia, przeterminują się i będę musiała wywalić. I że szkoda kasy, bo nie potrzebuję kolejnego różu. I tak już przewaliłam mnóstwo pieniędzy na tej promocji i muszę oszczędzać
Dokupiłam jeszcze puder transparentny Stay Matte Rimmela i bazę No Redness Lirene.

Widziałam dziś kilka podkładów HM51 ale wszystkie otwarte
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 23:36   #355
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, że nie ma sensu, żebym kupowałam róż Bourjois nr 95. Mam tyle róży (ale Bourjois jeszcze ani jednego), że nie zużyję ich chyba do końca życia, przeterminują się i będę musiała wywalić. I że szkoda kasy, bo nie potrzebuję kolejnego różu. I tak już przewaliłam mnóstwo pieniędzy na tej promocji i muszę oszczędzać
Dokupiłam jeszcze puder transparentny Stay Matte Rimmela i bazę No Redness Lirene.

Widziałam dziś kilka podkładów HM51 ale wszystkie otwarte
Nie ma sensu z burżuja robi się kamień mam go X lat i nie widać końca chociaż trochę płaski się zrobił Trochę jeszcze pachnie, ale sięgam po niego już rzadko. Lepiej oszczędzaj Pomogłam?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 01:11   #356
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, że nie ma sensu, żebym kupowałam róż Bourjois nr 95. Mam tyle róży (ale Bourjois jeszcze ani jednego), że nie zużyję ich chyba do końca życia, przeterminują się i będę musiała wywalić. I że szkoda kasy, bo nie potrzebuję kolejnego różu. I tak już przewaliłam mnóstwo pieniędzy na tej promocji i muszę oszczędzać
Dokupiłam jeszcze puder transparentny Stay Matte Rimmela i bazę No Redness Lirene.

Widziałam dziś kilka podkładów HM51 ale wszystkie otwarte
Nie ma sensu. Naprawdę.
Też mam sporo róży, też ani jednego Bourjois i też teraz różu nie kupowałam. Przecież to ci się przeterminuje zanim otworzysz. A jak się zakopiesz w zapasach to nie będziesz mieć frajdy z testowania nowości.A przecież co sezon są.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 01:22   #357
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Raz, że nowości co sezon, a dwa ze promocja też co sezon.
Ja też przeholowalam, w tym sezonie zupę będę gotować ma korektorach rozswietlajacych_wzięłam w sumie trzy.
Zdążysz kupić ten róż,bjeszcze nie jedna okazja będzie.
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 05:23   #358
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Jest na promo w kartonowych polkach
To nie ja pytałam, ale bardzo dziękuję, bo czekałam na jego promocję
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 05:27   #359
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, że nie ma sensu, żebym kupowałam róż Bourjois nr 95. Mam tyle róży (ale Bourjois jeszcze ani jednego), że nie zużyję ich chyba do końca życia, przeterminują się i będę musiała wywalić. I że szkoda kasy, bo nie potrzebuję kolejnego różu. I tak już przewaliłam mnóstwo pieniędzy na tej promocji i muszę oszczędzać
Dokupiłam jeszcze puder transparentny Stay Matte Rimmela i bazę No Redness Lirene.

Widziałam dziś kilka podkładów HM51 ale wszystkie otwarte
Jeśli masz kilka innych, to rzeczywiście może najpierw je zużyj, a kupisz na następnej promocji . Chociaż kupić polecam (tylko na tej kolejnej), bo 95 jest miękka także po dłuższym czasie użytkowania, nie robi się kamień (jak np przy 16 i 34) i bardzo łatwo nakłada. Starcza na długo to fakt, ale ja już dwa takie zdenkowałam podobnie jak numer 16 i 34, ale te musiałam zdrapywać, więc szybciej się zużyły.A pamiętam czasy, kiedy kupowałam róż z Essence i Bell i opakowanie za 10 zł starczało mi na miesiąc, co się totalnie nie opłacało, pomijając fakt, że znikały z twarzy po godzinie u mnie.
Ja na promocji w Rossmannie wydałam 135 zł (55 na promocji "paznokcie", 5 na "oczy"i 75 na "twarz"), więcej nie będzie

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-10-14 o 05:31
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 06:54   #360
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Rossmann cz. XXIX

A jakiś fajny korektor pod oczy polecicie?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.