Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-21, 07:32   #871
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 07:38   #872
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Witam się z rana czy macie i polecacie świece w słoiku Yankee candle Cinamon Stick? Do tej pory używałam tylko woskow a teraz muszę kupić słoik na prezent i nie wiem czy to faktycznie daje tak fajny zapach jak woski?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 07:48   #873
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Witam się z rana czy macie i polecacie świece w słoiku Yankee candle Cinamon Stick? Do tej pory używałam tylko woskow a teraz muszę kupić słoik na prezent i nie wiem czy to faktycznie daje tak fajny zapach jak woski?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie mam świecy Yankee, mam Woodwick i pachnie dużo lepiej i intensywniej niż woski
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 07:59   #874
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
jak my przeżyjemy te dwa tygodnie w kołnierzu, to ja nie wiem...
Od soboty ma 3 kołnierz i też już jest poklejony. O wszystko się obija, zahacza. Cały czas za mną chodzi, a że teraz jest dłuższy z przodu (czego chyba nie ogarnia), to przy każdym kroku czuje jak mnie uderza po łydkach, jakby mówił "szybciej, no idź, szybciej!"



Ooo, przed chwilą stwierdziłam, że te boxy całkiem fajne są. Nie chcę mi się jechać po mokrą karmę do sklepu, więc otwieram puszkę i już. Idę zobaczyć co tam mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do darmowej dostawy dobiłam trochę na siłę, karmy mam sporo. Od teściowej odkupiłam 20 puszek Animondy Carny, bo nasz to uwielbia, a jej kotka tylko powąchała. A zamawiała ze mną duży pakiet, więc jestem zatowarowana
Pankejk mnie trochę wyrolował, zamówiłam mu karmę Mac's, 12 sztuk, zjadł 6 a reszty nie chce. A karma jakoś specjalnie tania nie była... Wiem, że są droższe i lepsze, ale ja też kawioru na co dzień nie jadam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 08:13   #875
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja do darmowej dostawy dobiłam trochę na siłę, karmy mam sporo. Od teściowej odkupiłam 20 puszek Animondy Carny, bo nasz to uwielbia, a jej kotka tylko powąchała. A zamawiała ze mną duży pakiet, więc jestem zatowarowana
Pankejk mnie trochę wyrolował, zamówiłam mu karmę Mac's, 12 sztuk, zjadł 6 a reszty nie chce. A karma jakoś specjalnie tania nie była... Wiem, że są droższe i lepsze, ale ja też kawioru na co dzień nie jadam
Ja mam zapasy suchej, a mój zwierzyniec rano dostaje mokrą, taką świeżą z masarni. Ale ona jest w określone dni, a mnie się czasem nie chce jechać tylko po karmę, dlatego lubię mieć zapasy

Może mu się przejadła? Poczekaj trochę, podawaj mu inną, jak się tą znudzi, to może chętnie wróci do tej poprzedniej
Albo może spróbuj mieszać mu tę którą lubi, z tą mniej lubianą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

No dobra, kliknęłam dwa boxy. Przecież musi być sprawiedliwość w rodzinie, więc jest dla psów i kotów, do tego próbki jakiegoś mlecznego smakołyku dla kociarni.

Wczoraj miałam dziwne przelewów, boję się, że teraz będzie tydzień zakupów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 08:15   #876
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja do darmowej dostawy dobiłam trochę na siłę, karmy mam sporo. Od teściowej odkupiłam 20 puszek Animondy Carny, bo nasz to uwielbia, a jej kotka tylko powąchała. A zamawiała ze mną duży pakiet, więc jestem zatowarowana
Pankejk mnie trochę wyrolował, zamówiłam mu karmę Mac's, 12 sztuk, zjadł 6 a reszty nie chce. A karma jakoś specjalnie tania nie była... Wiem, że są droższe i lepsze, ale ja też kawioru na co dzień nie jadam

mój tez ma takie fazy że nie che jeść danej marki i wtedy mu mieszam ją z ta którą zawsze je tylko musi być dobrze wymieszana bo inaczej potrafi jakimś cudem wyjeść jedną a zostawić drugą


Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja mam zapasy suchej, a mój zwierzyniec rano dostaje mokrą, taką świeżą z masarni. Ale ona jest w określone dni, a mnie się czasem nie chce jechać tylko po karmę, dlatego lubię mieć zapasy

Może mu się przejadła? Poczekaj trochę, podawaj mu inną, jak się tą znudzi, to może chętnie wróci do tej poprzedniej
Albo może spróbuj mieszać mu tę którą lubi, z tą mniej lubianą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

No dobra, kliknęłam dwa boxy. Przecież musi być sprawiedliwość w rodzinie, więc jest dla psów i kotów, do tego próbki jakiegoś mlecznego smakołyku dla kociarni.

Wczoraj miałam dziwne przelewów, boję się, że teraz będzie tydzień zakupów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

też tak robię
za boxa




pytanie mam do kociar - czy Wasze koty miały problemy po zjedzeniu draceny? mój zjadł dziś pół liścia i nie wiem czy to bardzo groźna ilość czy raczej nic mu nie powinno być :/

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2018-11-21 o 08:17
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 08:21   #877
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój tez ma takie fazy że nie che jeść danej marki i wtedy mu mieszam ją z ta którą zawsze je tylko musi być dobrze wymieszana bo inaczej potrafi jakimś cudem wyjeść jedną a zostawić drugą





tż tak robię


pytanie mam do kociar - czy Wasze koty miały problemy po zjedzeniu draceny? mój zjadł dziś pół liścia i nie wiem czy to bardzo groźna ilość czy raczej nic mu nie powinno być :/
Nie mam dracen, do tego moje koty nie jedzą kwiatków domowych, ale draceny są chyba niebezpieczne? Może zadzwoń do jakiegoś weterynarza? Dużo zależy od samego kota, masy, metabolizmu. Przykładem może być mój pies, przez 40 minut nie mogliśmy zacząć operacji, bo tak szybko metabolizował narkozę, podczas gdy inny pies, dwa razy większy, podobno spał po 3 minutach i po 1/3 dawki, którą dostał Bosko.
Twój kot mógł już to przetrawić, i nic mu nie będzie, ale równie dobrze skutki mogą być po kilku godzinach. Jeśli masz możliwość pogadać ze spacjalistą, to może spróbuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-21, 08:26   #878
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

[QUOTE=Angel_007;86147989]Wiesz, ja mówiłam, że nie chcę czerwonego w automacie... Zgadnij jakie mam [/QUOT7E]

Masz nowy samochodzik????

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam boxa! Kociego
Ale nie opłacałam, bo czekam na piątek, zobaczymy czy rzucą coś ciekawszego niż teraz jest

Spryciara..
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 08:29   #879
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Nie mam dracen, do tego moje koty nie jedzą kwiatków domowych, ale draceny są chyba niebezpieczne? Może zadzwoń do jakiegoś weterynarza? Dużo zależy od samego kota, masy, metabolizmu. Przykładem może być mój pies, przez 40 minut nie mogliśmy zacząć operacji, bo tak szybko metabolizował narkozę, podczas gdy inny pies, dwa razy większy, podobno spał po 3 minutach i po 1/3 dawki, którą dostał Bosko.
Twój kot mógł już to przetrawić, i nic mu nie będzie, ale równie dobrze skutki mogą być po kilku godzinach. Jeśli masz możliwość pogadać ze spacjalistą, to może spróbuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

draceny są groźne no własnie nigdy jej nie jadł bo stoi wysoko ale liść jej spadł i zanim zdążyłam mu wyrwać to pół zjadl i nie wiem po jakim czasie może być jakaś reakcja. To było rano, ja teraz w pracy, tż też a ja w stresie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 08:31   #880
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
draceny są groźne no własnie nigdy jej nie jadł bo stoi wysoko ale liść jej spadł i zanim zdążyłam mu wyrwać to pół zjadl i nie wiem po jakim czasie może być jakaś reakcja. To było rano, ja teraz w pracy, tż też a ja w stresie
O kurcze... To może faktycznie zadzwoń gdzieś. Może się okaże, że taka ilość w przeliczeniu na jego masę mu nie zaszkodzi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 08:32   #881
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
draceny są groźne no własnie nigdy jej nie jadł bo stoi wysoko ale liść jej spadł i zanim zdążyłam mu wyrwać to pół zjadl i nie wiem po jakim czasie może być jakaś reakcja. To było rano, ja teraz w pracy, tż też a ja w stresie
na pewno będzie wszystko ok
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-21, 08:32   #882
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Nawet nie wiem, czy mogę to zdjęcie tu zamieścić. Na zdjęciu są paczki na taśmie, otwarte. "Moją" zaznaczyli kółkiem, w środku znaczkiem 3 próbki. Jakość jest taka, ze nie wiem, czy to próbki czy ulotki, a nawet jeśli próbki, to moze być to dowolna paczka.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------





Do głowy mi to nawet nie przyszło. Robię sporo zakupów online, jakbym zaczęła za każdym razem nagrywać to trochę lipa, ale fakt jakieś zabezpieczenie to jest Pozytyw z tej sytuacji, ze dobrze, że to próbki a nie opłacony produkt.


Jak wszystko jest ok to od razu filmik usuwam, wiec to tylko kilka minut więcej. Jak kupowałam klatkę dla chomika to 3 razy gość mi dosyłał element, który przychodził połamany. Korespondencja była mało przyjemna a tak pokazałabym mu filmik i już


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 08:37   #883
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
draceny są groźne no własnie nigdy jej nie jadł bo stoi wysoko ale liść jej spadł i zanim zdążyłam mu wyrwać to pół zjadl i nie wiem po jakim czasie może być jakaś reakcja. To było rano, ja teraz w pracy, tż też a ja w stresie
Pewnie czeka cie sprzatanie jak wrocisz do domu... Moja tez czasami sie najadla czegos w wawozach dzikich a potem zwracala w domu..
Masz trawke dla kota w kuchni? Nie wiem czy Twój lubi bo moja wolala normalna trawe rosnaca skubac od czasu do czasu. Szuka wrazen skubaniec. Bedzie dobrze.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 08:38   #884
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
nie mam świecy Yankee, mam Woodwick i pachnie dużo lepiej i intensywniej niż woski
A polecisz od nich jakiś zapach w stylu Cinamon Stick, nic nigdy nie miałam od Woodwick

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 08:40   #885
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

[QUOTE=cansada;86148794]
Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja mówiłam, że nie chcę czerwonego w automacie... Zgadnij jakie mam [/QUOT7E]



Masz nowy samochodzik????

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------







Spryciara..


Nie tylko tak mi się przypomniały poszukiwania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 08:42   #886
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
A polecisz od nich jakiś zapach w stylu Cinamon Stick, nic nigdy nie miałam od Woodwick

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie znam cinamon stick, ja mam dokładnie ten zapach co wkleiłam, ładnie pachnie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 08:52   #887
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój tez ma takie fazy że nie che jeść danej marki i wtedy mu mieszam ją z ta którą zawsze je tylko musi być dobrze wymieszana bo inaczej potrafi jakimś cudem wyjeść jedną a zostawić drugą





też tak robię
za boxa




pytanie mam do kociar - czy Wasze koty miały problemy po zjedzeniu draceny? mój zjadł dziś pół liścia i nie wiem czy to bardzo groźna ilość czy raczej nic mu nie powinno być :/
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja mam zapasy suchej, a mój zwierzyniec rano dostaje mokrą, taką świeżą z masarni. Ale ona jest w określone dni, a mnie się czasem nie chce jechać tylko po karmę, dlatego lubię mieć zapasy

Może mu się przejadła? Poczekaj trochę, podawaj mu inną, jak się tą znudzi, to może chętnie wróci do tej poprzedniej
Albo może spróbuj mieszać mu tę którą lubi, z tą mniej lubianą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

No dobra, kliknęłam dwa boxy. Przecież musi być sprawiedliwość w rodzinie, więc jest dla psów i kotów, do tego próbki jakiegoś mlecznego smakołyku dla kociarni.

Wczoraj miałam dziwne przelewów, boję się, że teraz będzie tydzień zakupów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak jest coś wymieszane, to nawet nie tknie skubany.
Przejeść mu się nie przejadła, bo ja zamawiam pakiety mieszane i pilnuję, żeby dwa razy pod rząd nie dostał tej samej puszki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 09:03   #888
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Aniia91, jeśli na tym zdjęciu nic faktycznie nie widać, tj, że nie masz pewności, że to w ogóle Twoja paczka, to dokładnie bym tak napisała i to niezbyt miłym tonem. Nie pozwól z siebie robić złodziejki! Upominasz się i to co zamówiłaś, a to w jaki sposób Ci odpisali było zwyczajnie chamskie.



Cebulki, cinnamon w świecy to będzie raczej killer generalnie, chociaż same yankee się mocno popsuły to jednak cynamon sam w sobie jest mocnym zapachem, więc niemożliwe, żeby w świecy nie było go czuć. Ja się z yankee powoli wypalam, kiedyś byłam moooocno wkręcona i żałuję jednak, że aż tak się wkręciłam bo są znacznie lepsze marki na rynku (goose creek, kringle, generalnie wolę dwuknotowe świece, przy których nie trzeba odprawiać cyrków z illumami etc). Woodwick ma strzelający knot, tzn jest taki śmieszny dźwięk przy paleniu, którego np mój nie znosi

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Na stronie NIKE jest dzisiaj promocja -30% na przecenione produkty, bardzo polecam jeśli któraś szuka wygodnych butów z kodem clear30
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 09:04   #889
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Witam

dostałam właśnie paczkę z S. z zamówieniem z 14.11. Żadnej info o wysyłce nie miałam, w historii zamówienie nadal mam w przygotowaniu Także nie ogarnia S. wszystkiego.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-21, 09:07   #890
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Aniia91, jeśli na tym zdjęciu nic faktycznie nie widać, tj, że nie masz pewności, że to w ogóle Twoja paczka, to dokładnie bym tak napisała i to niezbyt miłym tonem. Nie pozwól z siebie robić złodziejki! Upominasz się i to co zamówiłaś, a to w jaki sposób Ci odpisali było zwyczajnie chamskie.



Cebulki, cinnamon w świecy to będzie raczej killer generalnie, chociaż same yankee się mocno popsuły to jednak cynamon sam w sobie jest mocnym zapachem, więc niemożliwe, żeby w świecy nie było go czuć. Ja się z yankee powoli wypalam, kiedyś byłam moooocno wkręcona i żałuję jednak, że aż tak się wkręciłam bo są znacznie lepsze marki na rynku (goose creek, kringle, generalnie wolę dwuknotowe świece, przy których nie trzeba odprawiać cyrków z illumami etc). Woodwick ma strzelający knot, tzn jest taki śmieszny dźwięk przy paleniu, którego np mój nie znosi

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Na stronie NIKE jest dzisiaj promocja -30% na przecenione produkty, bardzo polecam jeśli któraś szuka wygodnych butów z kodem clear30
dokładnie takie samo mam odczucie.... nawet woski nie pachną... milion razy bardziej wolę woski Kringle
Fakt, knocik "strzela", tak jak drzewko w kominku? mi się to podoba i pachnie bajecznie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 09:14   #891
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Tak apropo Nike, to nie wiem czy wiecie, ale mają jeden z lepszych sklepów jeśli chodzi o zwrot reklamacje jakie znam. Np przystępując do Nike plus(bezplatne) możesz przez 30 dni testować buty i jeśli Ci nie przypadną do gustu-możesz je zwrócić bez podania żadnej przyczyny. Sama nie korzystałam bo mi podpasowały od razu, ale TŻ dużo biega i testował tak trzy pary butów, w jednych mu się wybitnie źle biegało, zwrócił i zwrócili mu za nie pieniądze normalnie bez żadnych cyrków i to jeszcze zwrot na ich koszt... Ale w sumie od tej pory kupuje i biega tylko w Nike, wiec może to dobry sposób żeby klienta przy sobie zatrzymać. Bo coraz bardziej się wkurzam jak gdzieś mi coś się z butem stanie a sklepy odrzucają reklamacje i trzeba się z nimi użerać... Wiem wiem, w wielkim świecie to normalne, ale ja nadal nie jestem przyzwyczajona do normalnego traktowania klienta, jakoś zawsze mam niemiłe akcje ze zwrotami...
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 09:17   #892
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Dodzwonić się do obsługi klienta poczty polskiej i coś załatwić to mission imposible w tym kraju


Amyz ja się na kotach nie znam ale trzymam kciuki żeby się nic Twojemy nie stało

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dokładnie takie samo mam odczucie.... nawet woski nie pachną... milion razy bardziej wolę woski Kringle
Fakt, knocik "strzela", tak jak drzewko w kominku? mi się to podoba i pachnie bajecznie

też bardzo lubię to strzelanie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 09:21   #893
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Witam

dostałam właśnie paczkę z S. z zamówieniem z 14.11. Żadnej info o wysyłce nie miałam, w historii zamówienie nadal mam w przygotowaniu Także nie ogarnia S. wszystkiego.
wszystko się zgadza? co fajnego zamawiałaś?

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dodzwonić się do obsługi klienta poczty polskiej i coś załatwić to mission imposible w tym kraju


Amyz ja się na kotach nie znam ale trzymam kciuki żeby się nic Twojemy nie stało

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------




też bardzo lubię to strzelanie
Tż wczoraj dzwonił. Paczka wysłana 14.11 od 15.11 przebywa w Sortowni, Pani z łaską przyjeła reklamację i w ciągu 2 dni roboczych będzie odpowiedź (paczka za ponad tysiaka... jakies listwy do auta... wiecie co przeżywam w domu? )



---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Tak apropo Nike, to nie wiem czy wiecie, ale mają jeden z lepszych sklepów jeśli chodzi o zwrot reklamacje jakie znam. Np przystępując do Nike plus(bezplatne) możesz przez 30 dni testować buty i jeśli Ci nie przypadną do gustu-możesz je zwrócić bez podania żadnej przyczyny. Sama nie korzystałam bo mi podpasowały od razu, ale TŻ dużo biega i testował tak trzy pary butów, w jednych mu się wybitnie źle biegało, zwrócił i zwrócili mu za nie pieniądze normalnie bez żadnych cyrków i to jeszcze zwrot na ich koszt... Ale w sumie od tej pory kupuje i biega tylko w Nike, wiec może to dobry sposób żeby klienta przy sobie zatrzymać. Bo coraz bardziej się wkurzam jak gdzieś mi coś się z butem stanie a sklepy odrzucają reklamacje i trzeba się z nimi użerać... Wiem wiem, w wielkim świecie to normalne, ale ja nadal nie jestem przyzwyczajona do normalnego traktowania klienta, jakoś zawsze mam niemiłe akcje ze zwrotami...
fajnie, tak powinno byc!! Aż wejdę na ich stronkę kupiłaś coś?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 09:24   #894
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Mam antybiotyki i coś na opuchliznę. Jesteśmy pod telefonem, jakby coś się działo, czy mnie nie pokoiło (on już operował 3 moje kotki i sukę, więc wie, że na punkcie zwierzaków nie jestem normalna ) i wszystko było w porządku. Natomiast Bosko jest trudnym przypadkiem, to co przeszedł dość mocno się odbiło na jego psychice, nie potrafi wyluzować, nawet w trakcie snu, jest symulantem i hipochondrykiem. Z narkozą walczył przez 40 minut... Czasami nie wiem czy naprawdę coś mu dolega, czy tylko chce zwrócić na siebie uwagę.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to dobrze fajnie że masz dobrego weta

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Byłam w Dali. Po wielkich Fochach Pań, że reklamacja pewnie będzie w jutrzejszej dostawie... wytłumaczyłam im ze ich czas już minął i proszę o nowy produkt, albo kasę. Pani stwierdziła że ona takiej decyzji nie może podjąć,to powiedziałam żeby zadzwoniła do kogoś kto może, stwierdziła że już jest za późno (była godzina 15.15) ... Dałam im 15 minut na załatwienie i poszłam sie odstresowac do sklepu z butami. Jak wróciłam foch narosł do rangi "foch z przytupem"... dostałam nowy stanik i zostałam przeproszona. Ale Pani sie tłumaczyła że szwalnia miała obsuwe i to dlatego. Powiedziałam że mnie to nie interesuje, podziękowałam i wyszłam... na bank tam coś jeszcze kupię....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Masakra... też tak kiedyś z nimi miałam, u mnie był brak dedykowanego prezentu i próbek. Długo z nimi walczyłam....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------



Zdrówka dla Bosko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobrze ze uznali

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ale świnie... Nawet się do błędu przyznać nie potrafią.Takiego weta mieć to skarb. My mamy teraz takiego, który do lecznicy w nocy przyjeżdżał 30 km aby nasz pies dostał kroplówkę. Odratowal go od smierci, gdzie w ciągu 2 miesięcy wcześniej straciłam 2 psy. ((
Ten nasz labek on miał min mlodziencze zapalenie kości. Ból mu co kilka tygodni nawracał do ok 18-20 miesiąca życia. Gdy przestał szkielet rosnąć to i przestało go boleć. Ale w dniach bólu musiał mieć podawane srodki przeciwbólowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Oj, znam ten ból straty... Dwie sunie, które były że mną przez ponad 10 lat straciłam w ciągu miesiąca... 3 pies też już był blisko że smutku, dlatego zdecydowałyśmy się na szczeniaka. Trafiło na dzikusa po przejściach, ale to już kiedyś pisałam. To co ona robi w tym miesiącu... Trafiłam nadzieję, że ona kiedykolwiek pozwoli się przytulić. Teraz sama przychodzi!

Ten weterynarz jest naprawdę super. Ma dobre podejście do zwierzaków, nie wiem jak on to robi, ale blizny po operacji są maleńkie. Czasem się zastanawiam, jak on przez tą małą dziurkę cokolwiek tam może zrobić. Niestety jest bardzo zajęty (uroki rejonowego weterynarza, który musi 'obskoczyć' wszystko). Ale cokolwiek się dzieje, to jest.

Dobrze, że z psiakiem lepiej. To strasznie smutne jest, jak zwierzak cierpi, ból powraca, a człowiek tak naprawdę jest bezradny.




Wiem, wiem
Ale dobrałam się psu do szwów i wszystko ładnie wygląda. Chyba poprostu coś mu się śniło i dlatego dziwne dzięki wydawał. Teraz też coś tam sobie marudzi...

Kurcze, tak czytam o tym Douglasie i nie wierzę. Nigdy nie miałam z nim żadnych problemów. Ale właśnie do mnie dotarło, że nie kupowałam tam od wiosny? Zimy? Zeszłego roku? Daaawno. W S też kupuję rzadko, zazwyczaj z boxem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Tż mi jutro kupi bo dzisiaj już sklepy zamykają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak dobry wet to skarb

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja mówiłam, że nie chcę czerwonego w automacie... Zgadnij jakie mam
ja nie chciałam czarnego

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Witam

dostałam właśnie paczkę z S. z zamówieniem z 14.11. Żadnej info o wysyłce nie miałam, w historii zamówienie nadal mam w przygotowaniu Także nie ogarnia S. wszystkiego.
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 09:26   #895
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Wiadomo do kiedy jest - 30 w S?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 09:29   #896
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
wszystko się zgadza? co fajnego zamawiałaś?

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------


Tż wczoraj dzwonił. Paczka wysłana 14.11 od 15.11 przebywa w Sortowni, Pani z łaską przyjeła reklamację i w ciągu 2 dni roboczych będzie odpowiedź (paczka za ponad tysiaka... jakies listwy do auta... wiecie co przeżywam w domu? )




No właśnie ja list polecony wysyłałam 14.11 do Krakowa, na śledzeniu mam tylko nadanie i transport i nic więcej
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 09:35   #897
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Amyz, nie masz jakiejś zaufanej sąsiadki, która ma Twoje klucze i mogłaby zajrzeć do kotka?

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Lepiej nie, bo w naszych domach nie dałoby się przejść, jak u tych zbieraczy .
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wiadomo do kiedy jest - 30 w S?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że do poniedz. - Cyber Monday.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No właśnie ja list polecony wysyłałam 14.11 do Krakowa, na śledzeniu mam tylko nadanie i transport i nic więcej
Po 2 tyg. możesz złożyć reklamację.
Ostatnio tak miałam i po 2 dniach od złożenia reklamacji przesyłka cudownie znalazła się u adresata.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 09:36   #898
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Korinka, bardzo się zastanawiam ostatnio mierzyłam Pegasus 34 i mega mi się spodobały na nogach, plus bardzo wygodne-ale miesiąc temu już kliknęłam dwie pary(jedne do biegania, drugie do chodzenia) i zastanawiam się czy jest sens, chociaż początkowa cena to 499, teraz przecena na 335 i od tego kod -30% zbija cene na 234-kusi jak diabli i jeszcze ten kolor... Czerwone wino/jagoda ale jakbym kupiła to już mój mi biegania nie odpuści, a mi się ostatnio taki tryb lenia włączył, że porażka aż mi wstyd autentycznie, że on tak ćwiczy biega a mi od samego patrzenia słabo...
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 09:37   #899
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
wszystko się zgadza? co fajnego zamawiałaś?

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------


Tż wczoraj dzwonił. Paczka wysłana 14.11 od 15.11 przebywa w Sortowni, Pani z łaską przyjeła reklamację i w ciągu 2 dni roboczych będzie odpowiedź (paczka za ponad tysiaka... jakies listwy do auta... wiecie co przeżywam w domu? )



---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------


fajnie, tak powinno byc!! Aż wejdę na ich stronkę kupiłaś coś?
Co do S. to brakuje zestawu EL, który jest od kilku dni niedostepny. Ciekawe ile zajmie im teraz zwrot pieniędzy na konto

A jak Twój box Chodakowskiej. Zadowolona jesteś.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 09:37   #900
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No właśnie ja list polecony wysyłałam 14.11 do Krakowa, na śledzeniu mam tylko nadanie i transport i nic więcej
szczęśliwy dzień... na tż jest nadanie, przyjęcie do Centralna Sortownia i finito... Pani z łaską przyjeła reklamację, bo termin dostarczenia był do wczoraj do 20, a tż dzwonił o 19:30 ... koszt przesyłki 45zł- porażka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 11:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.