Okresu nie ma, a test negatywny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-26, 08:58   #1
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649

Okresu nie ma, a test negatywny


Hej dziewczyny.
Otóż tak krótko powiem że okres powinnam mieć jakiegoś 4 marca jednak się tego nie doczekałam do dziś dzień. Robiłam test już 2 razy z samego rana żeby był jak najbardziej prawdziwy no i jest negatywny. Zawsze się z Tż zabezpieczaliśmy chociaż nie zawsze zakładał gume od samego początku. Nie mam żadnych aż takich stresów żebym nie dostała okresu chociaż sesja była bardzo ciężka ale wątpie. W czwartek ide do lekarza ale jestem przerażona
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:10   #2
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Otóż tak krótko powiem że okres powinnam mieć jakiegoś 4 marca jednak się tego nie doczekałam do dziś dzień. Robiłam test już 2 razy z samego rana żeby był jak najbardziej prawdziwy no i jest negatywny. Zawsze się z Tż zabezpieczaliśmy chociaż nie zawsze zakładał gume od samego początku. Nie mam żadnych aż takich stresów żebym nie dostała okresu chociaż sesja była bardzo ciężka ale wątpie. W czwartek ide do lekarza ale jestem przerażona
widzę po opisie, że się odchudzasz - a nagłe spadki wagi mogą powodować przesunięcia czy wręcz zanik okresu. Poczekaj na wizytę.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 14:31   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Nie tylko ciąża zatrzymuje okres więc spokojnie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 14:39   #4
ewelinka1808
Rozeznanie
 
Avatar ewelinka1808
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 880
GG do ewelinka1808
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Nie martw sie, mi okres spoznial sie rowne 5 tygodni. Nigdzie nei wyjezdzalam, moj styl zycia sie jakos znaczaco nie zmienil... po prostu mialam troche wiecej stresu. Z kazdym tygodniem kiedy sie spoznial, ja stresowalam sie coraz bardziej i temu nie moglam tak dlugo dostac. Caly czas wydawalo mi sie ze mam jakies objawy ciazy, to juz byla wrecz ciaza urojona. Wiem ze to trudne, ale po prostu sprobuj sie odstresowac
ewelinka1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:54   #5
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Może to faktycznie dieta, stres. Przyczyn może być wiele, ale nie koniecznie mogą oznaczać ciąże
spokojnie, nie nakręcaj się
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 21:08   #6
Yonia12
Raczkowanie
 
Avatar Yonia12
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 86
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

No, ale gdyby to się przedłużało to do gina. Tak długi brak miesiączki nie jest normalny i o czymś jednak świadczy.
__________________
Jestem Mamą po krakowsku
Blog: http://9-miesiecy.blogspot.com/

KONKURS: http://9-miesiecy.blogspot.com/2013/06/konkurs-miosc-od-pierwszej-yzeczki.html
Yonia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 12:21   #7
Angel09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Ja tez mam ten problem. Niedawno- w styczniu odstawiłam tabletki. Stosowałam je pół roku. W lutym okres pojawił się normalnie wtedy kiedy powinien. Natomiast teraz spóźnia się 5 dni. Robiłam test ale wynikk był negatywny. Chce isć do lekarza ale z drugiej strony się boje... Jeśli może mi ktoś pomoć to bardzo proszę pisać bo teraz denerwuje się tym, że ten okres się jeszcze nie pojawił. Czy moge mieć probemy w przyszłości ?? To jest dla mnie najwazniejsze pytanie teraz.
Angel09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 14:20   #8
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Dzięki dziewczyny troszeczke mi pomogłyście ale i tak bardzo się denerwuje. Cóż w czwartek pójde do lekarza i sie wszystkiego dowiem Pozdrawiam! A do dziewczyny na górze 5 dni to jeszcze nie masakra gorzej jak nie ma go juz miesiąc jak u mnie głowa do góry.
Jeszcze musze dodać że opis jest przedawniony, nie odchudzam się a wręcz przeciwnie, jej coraz więcej i coraz częściej:/

Edytowane przez SzKlAnEczKaaaa1212
Czas edycji: 2011-03-28 o 14:21
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 17:17   #9
Angel09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Niby tak, ale jak narazie żadnych oznak nie ma, ażeby się zbliżał. Nic to, pozostaje mi tylko czekać. Ale dzieki za odpowiedz. w sumie dzisiaj zalożyłam konto i ciesze się, że coś już ruszyło z odpowiedziami, bo szczerze mówiąc nie spodziewalam sie odpowiedzi
Angel09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 22:36   #10
Twety
Przyczajenie
 
Avatar Twety
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Witam Dziewczyny mam pewien problem i może któraś z Was będzie potrafiła mi pomóc. Tak jak w tytule, test negatywny a okresu nadal nie mam. Piersi mnie bolą, ból brzucha też występuje. A okresu jak nie ma, tak nie ma. Bardzo się tym denerwuję, czy to możliwe, że przez te nerwy tak się wszystko przedłuża?
Twety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:41   #11
penelopes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

A ile czasu Ci się spóźnia?
Oczywiście, że przez stres może tak być.
Jeśli chodzi o testy to najlepiej zbadać poziom hcg we krwi. To hormon który produkowany jest w ciąży, już bardo wczesnej.Koszt takiego badania to ok 20-30 zł prywatnie w klinice. Wynik jest w ciągu 1-2 dni.
__________________
http://naszpies.com.pl/
penelopes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 16:05   #12
effibia
Raczkowanie
 
Avatar effibia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 81
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

nie martw sie, wizyta juz niedlugo lekarz na pewno Ci pomoze i doradzi
effibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 17:13   #13
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Autorko co powiedział lekarz? jestem w podobnej sytuacji i w piątek wybieram sie do lekarza.. dwa testy negatywne, okresu brak...
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 18:23   #14
Twety
Przyczajenie
 
Avatar Twety
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

W tamtym miesiącu dostałam dwa dni wcześniej, więc pomyślałam, że pewnie w tym miesiącu dostanę dwa dni później (czasem tak mam), czyli powinnam dostać 25. A tu ciągle go nie było, ciąże raczej wykluczałam, ale różnie to bywa. Więc zaczęła się panika, skoro przez cały weekend nadal nie dostawałam, w poniedziałek zrobiłam test- negatywny. Ulżyło mi ogromnie, ale nadal mi to spokoju nie dawało. W końcu znalazłam te forum i skorzystałam z rad jednej z czytelniczek, ciepła kąpiel, termofor na brzuch i do łóżka. Nastawiłam się na to, że kolejnego dnia rano dostanę, niestety znowu rozczarowanie i jeszcze większe nerwy, bo co jeśli test nie wykrył? Ciągle o tym myślałam, że jeszcze nie jestem na to gotowa, że sobie nie poradzę itd. Już miałam zamiar jechać po kolejny test, ale na szczęście podczas robienia obiadu na chwilę udało mi sie nie myśleć o tym wszystkim i dostałam okres tak więc to wszystko nerwy itd.
Twety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:00   #15
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Mam podobny problem. We wrześniu urodziłam dziecko. Nadal karmię piersią. Sypiam mało 4-5 godzin na dobę. Pierwszy okres po porodzie dostałam w grudniu 17go, kolejny spóźnił się o tydzień czyli 21 stycznia. Następny o czasie 18 lutego i od tamtej pory ani widu ani słychu. Dziś minął 12 dzień po terminie. Robiłam 3 testy ciążowe. Pierwszy po tygodniu od dnia spodziewanej miesiączki - wynik ujemny. Następny 10 dni po terminie i chyba źle go zrobiłam bo ten ekran zrobił się fioletowy. Dodałam jeszcze trochę moczu i chyba przedobrzyłam bo zaczęło z niego kapać. Zaczęłam wiec wycierać go i parę razy przetarłam to okienko z wynikiem. Nie wiem czy coś uszkodziłam tym tarciem ale pojawiła się jedna kreska ta od testu i taki cień tej drugiej od ciąży. Nie była ona zabarwiona. To był tylko jakby ślad. Przerażona poszłam do apteki po kolejny test. Wynik znowu negatywny. Jedna gruba krecha i nawet cienia innej. Kochałam się z mężem z prezerwatywą i dodatkowo on kończył na zewnątrz. Jeden raz zakończył w środku. Brzuch mnie cały czas pobolewa jak na okres ale go nie ma. Jestem strasznie zdenerwowana. Wiem, że w moim przypadku może się okres zatrzymać z powodu nieunormowania się organizmu po ciąży ale i tak mnie to nie pociesza. Mam mega pietra. W piątek o ile nic się nie wyjaśni idę na Betę.
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:19   #16
FranzKafka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 44
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Autorko co powiedział lekarz? jestem w podobnej sytuacji i w piątek wybieram sie do lekarza.. dwa testy negatywne, okresu brak...
jak dlugo Ci sie spoznia okres? moze nie ma potrzeby jeszcze wybierac sie do ginekologa
FranzKafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:33   #17
Twety
Przyczajenie
 
Avatar Twety
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Autorko hanka2501: Myślę, że nie powinnaś się tym denerwować. Masz rację, to wszystko może być spowodowane nieunormowaniem organizmu po ciąży. Odstresuj się, poczekaj jeszcze trochę, a na pewno dostaniesz
Twety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 13:21   #18
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Cytat:
Napisane przez hanka2501 Pokaż wiadomość
Mam podobny problem. We wrześniu urodziłam dziecko. Nadal karmię piersią. Sypiam mało 4-5 godzin na dobę. Pierwszy okres po porodzie dostałam w grudniu 17go, kolejny spóźnił się o tydzień czyli 21 stycznia. Następny o czasie 18 lutego i od tamtej pory ani widu ani słychu. Dziś minął 12 dzień po terminie. Robiłam 3 testy ciążowe. Pierwszy po tygodniu od dnia spodziewanej miesiączki - wynik ujemny. Następny 10 dni po terminie i chyba źle go zrobiłam bo ten ekran zrobił się fioletowy. Dodałam jeszcze trochę moczu i chyba przedobrzyłam bo zaczęło z niego kapać. Zaczęłam wiec wycierać go i parę razy przetarłam to okienko z wynikiem. Nie wiem czy coś uszkodziłam tym tarciem ale pojawiła się jedna kreska ta od testu i taki cień tej drugiej od ciąży. Nie była ona zabarwiona. To był tylko jakby ślad. Przerażona poszłam do apteki po kolejny test. Wynik znowu negatywny. Jedna gruba krecha i nawet cienia innej. Kochałam się z mężem z prezerwatywą i dodatkowo on kończył na zewnątrz. Jeden raz zakończył w środku. Brzuch mnie cały czas pobolewa jak na okres ale go nie ma. Jestem strasznie zdenerwowana. Wiem, że w moim przypadku może się okres zatrzymać z powodu nieunormowania się organizmu po ciąży ale i tak mnie to nie pociesza. Mam mega pietra. W piątek o ile nic się nie wyjaśni idę na Betę.
ja wspolzyje od pol roku z gumka (nie zwracamy uwagi na wytrysk/jego brak) i mama nie jestem. wniosek jeden - gumka ma duzy % pewnosci
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 15:49   #19
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
ja wspolzyje od pol roku z gumka (nie zwracamy uwagi na wytrysk/jego brak) i mama nie jestem. wniosek jeden - gumka ma duzy % pewnosci
Dziś 13 dzień po terminie okresu robiłam test innej firmy. Jedna wyraźna krecha.
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 16:20   #20
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Cytat:
Napisane przez FranzKafka Pokaż wiadomość
jak dlugo Ci sie spoznia okres? moze nie ma potrzeby jeszcze wybierac sie do ginekologa
dwa tygodnie. ostatni okres miałam 12 lutego
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 23:30   #21
negatif
Przyczajenie
 
Avatar negatif
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 21
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Mam dokładnie to samo! Pół roku brałam tabletki antykoncepcyjne, bardzo spadło mi libido, źle się czułam, więc odstawiłam. Było to w styczniu. Dostałam okres. Kolejny w lutym, wszystko ładnie terminowo. Lecz teraz w marcu ani me, ani be. Okresu nie ma. Stresowaliśmy się z moim facetem okropnie, że to ciąża, ale zrobiłam testy - negatywne. Uspokoiliśmy się, ale ciągle nie dostaję miesiączki. Powiem wam, że on bardziej się martwi tym ode mnie. Ciągle mi mówi, żebym poszła do ginekologa a nie ciągle przekładała bo 'coś tam'. Prawda jest taka, że kilka razy miałam tak [jak jeszcze nie brałam tabletek], że po prostu w okresie letnim nie dostawałam okresu. Pojawiał się dopiero na jesień. [lipiec, sierpień brak a we wrześniu już był.] Moja mama nie miała kiedyś okresu 4 lata, po czym dostała i miała już później regularnie jak gdyby nigdy nic. Dlatego jestem skłonna myśleć, że tak już ze mną będzie, że nie zawsze będę miała okres, nie będąc jednocześnie w ciąży. A może mój organizm potrzebuje trochę czasu do uregulowania gospodarki hormonalnej po tabletkach? Co o tym myślicie?
negatif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 08:28   #22
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Hej dziewczynki Byłam u lekarza, pani doktor powiedziała że bardzo wątpi żebym była w ciąży ale jeszcze zleciła usg i badania krwi. Przepisała mi też luteine która miała mi wywołać okres, dzisiaj wykupuje i zaczynam brać Także jestem dobrej myśli
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:37   #23
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Cytat:
Napisane przez hanka2501 Pokaż wiadomość
Dziś 13 dzień po terminie okresu robiłam test innej firmy. Jedna wyraźna krecha.
Dziś robiłam beta hcg i donoszę, że wynik to <0,100 czyli w ciąży nie jestem. Kamień z serca!!! Na pewno zatrzymało mi się wszystko przez laktację. Ciekawe kiedy @ mnie nawiedzi. Teraz już nie wypatruję jej z niecierpliwością

Życzę przychylnych testów
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 13:06   #24
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Byłam u lekarza, pani doktor powiedziała że bardzo wątpi żebym była w ciąży ale jeszcze zleciła usg i badania krwi. Przepisała mi też luteine która miała mi wywołać okres, dzisiaj wykupuje i zaczynam brać Także jestem dobrej myśli
Ja też dostałam luteine. A gdyby jednak lekaż nie zauważył wczesnej ciązy to luteina jej nie zaszkodzi?? ja czekam na wyniki z krwi zanim zaczne ja brać. pozdrawiam
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 15:25   #25
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Nie zaszkodzi. Ja brałam luteinę na podtrzymanie ciąż.
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 11:30   #26
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Ide dzisiaj odebrać wyniki z krwi
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:02   #27
moonia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Witam
Czytałam dużo na temat ciązy, objawów itp.... niestety w moim przypadku sprawa jest raczej skomplikowana. Ostatni okres miałam na początku lutego (6-tego i trwał ok 1 tygodnia - jak zawsze). W marcu nie było i teraz tez nie ma...Zrobiłam 3 testy płytkowe w dużych odstępach czasu (ostatni w zeszłym tyg) - NEGATYWNE.
W tym tygodniu ide do ginekologa... . Okres mam dośc nieregularny (co 24 do 34 dni) Od poczatku roku - z męzem nie zabezpieczamy się, i nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych.
Objawy...?:
- Zmęczenie (długo śpie)
- czesto oddawanie moczu
- podwyzszona temp
- bol piersi (ale lżejszy niż przed okresem)
- wydzielina biała
- ostatnio wyszło mi uczulenie - a nigdy wcześniej na nic nie byłam uczulona.... po tyg picia calcium prawie wszytsko zeszło...brzuch, plecy i ręce...
- ból brzucha jak na okres z tym, że trwa on chwile i przechodzi ale zdaża się kilka razy dziennie....
Ogólnie czuje się dobrze. W srode moje watpliwosci zostaną rozwiane, ale może któraś z Was miała coś takiego, albo ktoś mógłby mi powiedziec jakie jest prawdopodobieństwo, że moze to być CIĄŻA???
Wczesniej tym, się nie interesowałam bo nie lubie łudzić się nadzieją, a pozatym okres miałąm dośc nieregularny... z tym, że wcześniej nie planowalismy bobaska
Serdecznie pozdrawiam
moonia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:10   #28
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

testy ciążowe negatywne wiec to raczej nie ciąża, bo zrobiłaś ich kilka i dały taki sam wynik
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 06:07   #29
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

Ogólnie oprócz zmęczenia to mam podobnie, a piersi bolą mnie już tak bardzo że nie moge spać na brzuchu...;/
Byłam wczoraj na tym usg. W ciąży napewno nie jestem, ale za to Pani stwierdziła u mnie tyłozgięcie macicy, nieprawidłowe stężenie hormonów oraz coś, jakby jajniki miału jakieś pęcherzyki + pęknięta malutka torbiel... nic więcej nie chciała mi powiedzieć kazała iść spowrotem do lekarza i tam wszystko ze mną omówi. Troche się boje, że wykryją u mnie bezpłodność, lub jakieś inne problemy
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 06:17   #30
moonia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Okresu nie ma, a test negatywny

nie martw się, również mam tyłozgięcie i z tego co się zorientowałam dosc duzo kobiet to ma i ma dzieci,
Gorzej jest z tymi jajnikami, faktycznie również mam PCOS - zespół policystycznych jajników(poprostu jest ich za dużo). Ale to jeszcze nie wyrok bo są kobiety co to mają i zostały szczesliwymi mamami, ja zdaje obie sprawę, że moze mi sie okres spozniac i robic różne dziwne rzeczy ale nie tak długo.... (okres mam juz od 10 lat i nie zdazyło mi się, dlatego wcczesniej zapytałam kogos czy to moze byc ciąży..)
Nie ma się czym przejmować, trzeba byc dobrej mysli

będę martwic sie po roku starania ... a teraz zyje nadzieją...

Serdecznie pozdrawwiam.
moonia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-31 22:32:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.