Bolący jajnik/brzuch - wątek zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-28, 21:11   #31
alfaCentauri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: zapalenie jajników?

badanie nie wykazało żadnych nieprawidłowości ale najważniejsze że trzy godziny spędziłam w przychodni
alfaCentauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 13:26   #32
dr Waleśkiewicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 81
Dot.: Bolący jajnik

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Miałam już dwie torbielki. Jedną wielkości ok.5 cm jakieś 6 lat temu, wchłonęła się po tabletkach. W zeszłym roku miałam kolejną, skrętną, którą trzeba było niestety operować. Mam szew jak po cesarce, poszarpany jajniczek.

Teraz znów mnie boli brzuch (głównie z lewej strony), lekarz powiedział że czeka mnie kolejny zabieg- tym razem laparoskopia bo ból brzucha to z pewnością wina zrostów, a tego nie widać na USG, można to stwierdzić dopiero po 'otwarciu' brzucha. Nie wiem czy to prawda. Nie chcę kolejnej operacji. Pomocy !!!!!
rzeczywiscie zrostow w usg nie widac

a laparoskopia na szczescie nie jest "otwarciem"
zrobią Pani 3 otworki w brzuchu i kamera obejrza co sie tam w srodku dzieje

głowa do góry
__________________
Karolina Waleśkiewicz
dr Waleśkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 14:14   #33
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Bolący jajnik

Oby to pomogło. Dziękuję
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 16:51   #34
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Bolący jajnik

kochani
już jest lepiej
juz prawie mnie nie boli umię wykanować swobodne ruchyale jeszcze jestem na lekach ( dla bezpieczaństwa)

Dzięki Wam
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 17:48   #35
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Ból żołądka a tabletki

Witam
Panie Doktorze, od trzech miesięcy biorę Mercilon (wcześniej brałam Regulon). Zauważyłam, że w pierwszych dniach nowego opakowania strasznie boli mnie żołądek. Ból jest taki jakbym była bardzo głodna, czuję wręcz skręt mięśni. Trwa to 3-5 dni z różnym nasileniem. Brałam Nospę, na rozkurcz mięśni, ale nie pomaga. Czy to może być wina tabletek, czy jest to zbieg okoliczności, że bóle pojawiają się na początku każdego opakowania?
Proszę o odpowiedź.

Chciałam jeszcze zaznaczyć, że biorę tabletki od 6 lat i nigdy taka sytuacja mi się nie zdarzyła.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:18   #36
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Ból żołądka a tabletki

podciągam, może pan doktor lub ktoś mi tutaj odpowie.

Wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień, wcześniej nie było już miejsca
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:23   #37
monaliza1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 20
Dot.: Ból żołądka a tabletki

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Witam
Panie Doktorze, od trzech miesięcy biorę Mercilon (wcześniej brałam Regulon). Zauważyłam, że w pierwszych dniach nowego opakowania strasznie boli mnie żołądek. Ból jest taki jakbym była bardzo głodna, czuję wręcz skręt mięśni. Trwa to 3-5 dni z różnym nasileniem. Brałam Nospę, na rozkurcz mięśni, ale nie pomaga. Czy to może być wina tabletek, czy jest to zbieg okoliczności, że bóle pojawiają się na początku każdego opakowania?
Proszę o odpowiedź.

Chciałam jeszcze zaznaczyć, że biorę tabletki od 6 lat i nigdy taka sytuacja mi się nie zdarzyła.
mam to samo.....ale biore tabletki dopiero tydzien ,a to sa moje pierwsze tabletki.....
monaliza1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 11:13   #38
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: Ból żołądka a tabletki

No cóż, każdy lek może dawać jakieś objawy uboczne.
Ulotki o tym piszą.
Jeszcze raz powtórzę.
Antykoncepcja doustna z pewnością nie jest dla każdego

W. Kazimierak
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 11:28   #39
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Ból żołądka a tabletki

Wiem, że taka antykoncepcja nie jest dla każdego, ale ja nie mam wyboru, ze względu na hormony muszę brać pigułki non stop
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 13:33   #40
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
ból w podbrzuszu....

NIe wiem, czy ktos jest mi w stanie powiedziec tak wirtualnie co to moze byc, ale spróbuje...

Otóz od jakichs 2 godzin straznie bola mnie jajniki (chyba?), w każdym bądź razie jest to ostry ból w podbrzuszu, nasilający sie przy chodzeniu i przy próbach wyprostowania się.
Dodam tylko, że odstawiłam 10 listopada tabletki (tzn wzięłam wtedyo ostanią), potem normanie wystapiło krawienie z odtawienia i potem nie zaczęłam juz po prostu kolejnego opakowania...wychodzi na to, że dzisiaj jest 12 dzień od kiedy wzięłam ostatnia tabletkę.

Moje pytanie jest takie: czy ten ból to jest coś normalnego? A może to owulacja? Tylko czy jest możliwa tak wczesnie? I czy któaś z Was miała może takie objawy kiedyś? Zaczynam sie poważnie niepokoić tym, a poza tym strasznie boli...

I jeszcze jedno pytanie: kiedy powinna prawidłowo wystapić miesiączka bo zaprzestaniu braka tabletek..?

Z góry dziekuje za odpowiedzi. pozdrawiam
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 13:43   #41
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: ból w podbrzuszu....

Po odstawieniu tabletek czasem cykl może się rozregulować, trudno więc przewidzieć kiedy dostaniesz następny okres.
Czy bóle mogą być spowodoawne owulacją? Prawdę mówiąc, nie wiem. Jeśli dolegliwości nie ustąpią, powinnaś pójść do ginekologa - lepiej się przebadać.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 13:46   #42
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: ból w podbrzuszu....

To niekoniecznie musi byc bol jajnikow.Umiejscowienie bolu czesto bywa mylace. Proponuje wybrac sie do lekarza pierwszego kontaktu, szczegolnie, jesli jest to uporczywy narastajacy, "tepy" bol. Moja znajoma tez tak kiedys "bolaly jajniki"...w koncu okazalo sie, ze to woreczek zolciowy do wyciecia
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 13:49   #43
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: ból w podbrzuszu....

Ale ja 'teoretycznie' jestem pod kontrola lekarza, niecały miesiąc temu robiłam cytologie, badanie krwi i próby wątrobowe - wszytskie wyniki bardzo dobre..stąd moje obawy... A tabletki odstawiłam w porozumieniu z lekarzem, bo brałam juz ponad 4 lata....
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 13:56   #44
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: ból w podbrzuszu....

Modliszko, na serio, proponuje praktyczna, kontrolna wizyte u lekarza pierwszego kontaktu - on po badaniu przynajmniej bedzie w stanie zlokalizowac problem. Teoretycznie,w dodatku bez badania nie da sie stwierdzic, czy to na pewno jest jajnik a jesli tak, to dlaczego boli Zdrowiej nam szybko, daj znac czy wszystko ok
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 12:26   #45
karek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Bol jajnikow

Od okolo 4 dni, bola mnie wydaje mi sie jajniki, nie jest to bol starszny, raz boli mnie jeden jajnik, potem zaden, za jakis czas drugi. Co to moze byc? Do ginekologa mam umowiona wizyte dopiero na 7 grudnia.
karek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 13:10   #46
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Bol jajnikow

wyszukiwarka:
m.in:
temat: "bolący jajnik" [odpowiedział m.in. lekarz]

temat: "jajniki" [pytanie o bolące jajniki, odpowiedź m.in. lekarza]

poza tym, jak już nieraz lekarze na forum wspominali: nie zawsze ból podbrzusza jest oznaką bólu jajników,
a diagnozę może postawić jedynie lekarz który Cię zbada

po co sie niepotrzebnie stresowac bo może się okazać, że przyczyną tego bólu nie jest żadna z wymienionych przez lekarza na forum przyczyn, a Ty się tylko niepotrzebnei stresów nabawisz



pozdrawiam i szybkiego pozbycia się bólu życzę
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 13:51   #47
agusia_1988
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 121
Dot.: Bol jajnikow

mnie bolalo po lewej stronie, w okolicach biodra, nieco wyzej.poszlam do lekarza, zrobilam badanie moczu, ginekolozka powiedziala ze to nie jest zapalenie jajnikow, a gdy zobaczyla wynik moczu to stwierdzono ze przyczyna bolu sa liczne bakterie(mam zapalenie pecherza moczowego) i przpisano mi antybiotyki i gdyby bolalo to zebym kupila sobie nospe, a oprucz tego jakies witaminy lykalam.jak skonczylo sie opakowanie, skonczyl sie bol przestalam kupowac.
agusia_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 23:25   #48
tswkssa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Do Pana Doktora - Bóle okolic rozrodczych.

Witam.
Na poczatek z gory dziekuje za odpowiedz i tym samym mam nadzieje ze porade.
Od dluzszego czasu odczuwam ból w okolicach rozrodczych. Bylam juz nie raz u lekarza lecz nie duzo to pomoglo. Zadne leki nie pomagaja. Dodatkowo w ostatnich dniach zdazyla sie sytuacja tegi typu, ze w kilka sekund po orgazmie rozbolalo mnie cale podbrzusze!!! Ból byl niesamowity i trawalo to dobre kilka minut. Jak w moich oczach i odczuciach to jest coraz gorzej. Takiego przypadku jeszcze nmie mialam i martwie sie ze to cos powaznego bo co rusz pojawia sie cos innego. Boli inaczej i w roznych miejscach. Wtej chwili byla bym wdzieczna za odp na konkretny temat a mianowiscie bólu po orgazmie. Czy wogole ktos cos takiego mial??? Czy ktos cos o tym wie??? Bardzo prosze o jakies informacje nie tylko Pana Doktora ale rowniez Was drogie czytelniczki.
Pozdrawiam
Paulina "tswkssa"

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-01-19 o 19:28 Powód: przywrocenie tresci postu edytowanego IV 2006r.
tswkssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 23:36   #49
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: Do Pana Doktora - Bóle okolic rozrodczych.

A byłas w lekarza ogólnego czy u ginekologa? Miałaś np usg robione, czy jakies inne badania?
no i nie wiem, czy pan doktor ci coś wirtualnie zdiagnozuje, bo objaw jest jak podejzrewam charakterystyczny dla wielu schorzeń...
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 22:55   #50
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: Do Pana Doktora - Bóle okolic rozrodczych.

No tak, jak lekarze przy wizycie "na żywo" niewiele pomogli, to ja się wirtualnie poddaję.
Wiem, że niekiedy występują bóle po orgazmie. Niektórzy łączą to ze skurczmi macicy, które przy orgazmie występują.
Jak pisałem już wiele razy - trudności w zdiagnozowaniu bólów w jamie brzusznej przemawiają za wykonaniem laparoskopii
__________________
Dr Wojciech Kazimierak
www.twojginekolog.pl
tel. 0609 93 93 93 - sprawy pilne, umawianie wizyt
Leczenie nie może być bardziej uciążliwe od choroby
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 16:31   #51
ola123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
jajnik

dzien dobry ostatnio wspolzylam ze swoim mezczynza i zauwazylam bol lewego jajnika,na nastepny dzien byl to bol jak by z pecherza duzo sie zalatwiam i czuje przy tym nasilanie bolu jajnika.co to moze oznaczac,jestem przeziebiona moze ma to jakis wplyw.wizyte u lekarza mam za 2 miesiace.prosze oszybka odpowiedz.
ola123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:01   #52
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jajnik

Witaj,hmm wątpię,aby ktś mógł postawić ci diagnozę na oko-przez internet.Być może współżycie miało wpływ na ból jajnika,może masz zapalenie pęcherza,może torbiel na jajniku,może zapalenie przydatków....
Tylko lekarz po zbadaniu,będzie w stanie określić co ci dolega.
BTW-wizyta za dwa miesiące-gdzie się tyle czeka?
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:09   #53
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: jajnik

To wygląda na przydatek, a jeśli tak to lekarz pewnie przepisze Ci antybiotyk (np. Apo-Amoxi 500). Tylko nie zaniedbaj tego, a będzie ok
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 21:33   #54
iskao
Raczkowanie
 
Avatar iskao
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Daleko w przestworzach
Wiadomości: 31
GG do iskao
Dot.: Do Pana Doktora - Bóle okolic rozrodczych.

Cytat:
Napisane przez tswkssa
Witam.
Na poczatek z gory dziekuje za odpowiedz i tym samym mam nadzieje ze porade.
Od dluzszego czasu odczuwam ból w okolicach rozrodczych. Bylam juz nie raz u lekarza lecz nie duzo to pomoglo. Zadne leki nie pomagaja. Dodatkowo w ostatnich dniach zdazyla sie sytuacja tegi typu, ze w kilka sekund po orgazmie rozbolalo mnie cale podbrzusze!!! Ból byl niesamowity i trawalo to dobre kilka minut. Jak w moich oczach i odczuciach to jest coraz gorzej. Takiego przypadku jeszcze nmie mialam i martwie sie ze to cos powaznego bo co rusz pojawia sie cos innego. Boli inaczej i w roznych miejscach. Wtej chwili byla bym wdzieczna za odp na konkretny temat a mianowiscie bólu po orgazmie. Czy wogole ktos cos takiego mial??? Czy ktos cos o tym wie??? Bardzo prosze o jakies informacje nie tylko Pana Doktora ale rowniez Was drogie czytelniczki.
Pozdrawiam
Paulina "tswkssa"
Paulinko, wedlug mnie to lepiej zrob tak jak pan doktor radzi. Niepowiem, bo ja tez mam bole podbrzusza po stosunku i to dosc silne, ale wiem, ze to przez skurcze macicy po orgazmie. Jestem juz po badaniaach. Moj chlopak zawsze robi mi masaz, wtedy pomaga. Tak mi zalecila moja pani ginekolog. Pozdrawiam i glowa do gory...
__________________
Zajrzyj w siebie! W twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie, jeśli tylko potrafisz je odszukać.
iskao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 09:25   #55
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Bolący jajnik

odświeżam wątek
od 2-óch dni boli mnie lewy jajnik(przynajmniej wydaje mi sie że to jajnik bo nic innego nie pasuje)jest to ból taki piekący i z dużą częstotliwością tzn co minute, 3 , 5 minut (różnie) zaboli, podejrzewam że to nic dobrego nie jesti mam takie 2 pytania
ponieważ od jakiegoś czasu miewam bóle piersi i nosze sie ze zmianą pigułek(Logest biore od 2 lat z kawałkiem) i czy to może byc wina pigułek?
i czy jeżeli to jest prawdopodobnie coś innego czy potrzebna jestszybka wizyta? mój ginekolog do którego chodze bezpłatnie to wizyta pewnie będzie możliwa za ok 3 tygodnie, i czy koniecznie powinnam iśc gdzieś prywatnie tzn szybko?
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 13:19   #56
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Bolący jajnik

Powinnaś pójsc do lekarza ,bo powinien on sprawdzić czy cos tam się nie dzieje.Wtedy sie uspokoisz i dowiesz sie co i jak.A próbowałaś wziąć tabletke przeciwbólową i czy przestało Cię po niej coś boleć?????
pzdr
asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 14:04   #57
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Bolący jajnik

no właśnie nic nie brałam(wiem że leki przeciwbólowe nie wchodza w interakcje z pigułkami, ale jakoś wole nic nie brać, może jak bedzie jeszcze bardziej bolało to wezme jakiś Apap)
a żeby wykryć albo wykluczyć ten stan zapalny jakie jest potrzebne badanie- cytologia, usg czy od razu lekarz po badaniu będzie wiedział?
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 14:52   #58
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Bolący jajnik

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
Na Twoim miejscu wybralabym sie jednak do ginekologa Kilka lat temu tez mialam takie bole, ale je zbagatelizowalam Na poczatku byly mocne, pozniej troche mniej, wiec pomyslalam, ze to nic groznego. Ktoregos dnia w koncu wybralam sie do lekarza i sie okazalo, ze to przewlekle zapalenie jajnika i jajowodu Przez trzy miesiace bylam leczona silnymi lekami plus cotygodniowe kontrole. Lekarz powiedzial, ze gdybym jeszcze zwlekala, skonczyloby sie 50%-wa bezplodnoscia Udalo sie wszystko wyleczyc, ale podobno zostaly jakies zrosty, ktore czasem bola. Nie chce Cie straszyc, tylko ostrzec, zebys tego nie bagatelizowala.
Pozdrawiam serdecznie
A jak długo dokładnie zwlekałaś ?

Ja rownież miewam bóle jajnika, zresztą postawiłam sobie diagnozę, że to zapalenie na podst. objawów jakie występują przy zapaleniu jajnika/jajaników. Muszę koniecznie wybrać się do lekarza
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 19:21   #59
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Bolący jajnik

Cytat:
Napisane przez allicjaa
A jak długo dokładnie zwlekałaś ?

Ja rownież miewam bóle jajnika, zresztą postawiłam sobie diagnozę, że to zapalenie na podst. objawów jakie występują przy zapaleniu jajnika/jajaników. Muszę koniecznie wybrać się do lekarza
Nie pamietam dokladnie, ale jakies pol roku
Jesli masz jakies bole, a tymbardziej podejrzewasz, ze to zapalenie jajnika, to marsz do lekarza
Ja juz mam nauczke i teraz jak mam bole z lewej strony brzucha, to staram sie jak najszybciej wybrac do lekarza, bo obawiam sie, ze znow to samo Niedawno bylam przekonana, ze zas cos jest nie tak z moim lewym jajnikiem, bo mialam strasznie silne bole, a okazalo sie, ze to problem z jelitami

Zdrowka zycze i pozdrawiam
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 20:38   #60
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Bolący jajnik

Cytat:
Napisane przez Gabi2
no właśnie nic nie brałam(wiem że leki przeciwbólowe nie wchodza w interakcje z pigułkami, ale jakoś wole nic nie brać, może jak bedzie jeszcze bardziej bolało to wezme jakiś Apap)
a żeby wykryć albo wykluczyć ten stan zapalny jakie jest potrzebne badanie- cytologia, usg czy od razu lekarz po badaniu będzie wiedział?
Zapalenie przydatków lekarz może wykryć zwykłym badaniem ginekologicznym,usg wykryje ewentualną torbiel.Jeśli ból będzie narastał możesz iść na pogotowie,tam powinien cię też zbadać ginekolog .Kiedyś miałam bóle w prawym boku i tak właśnie zrobiłam ,na pogotowiu był lekarz ogólny,który wysłał mnie na piętro do ginekologa.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 20:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.