Wasze kontakty z ex-chłopakami. Możliwa jest przyjaźń po zerwaniu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 16:43   #1
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@

Wasze kontakty z ex-chłopakami. Możliwa jest przyjaźń po zerwaniu?


jesteście wrogami? czy przyjaciółmi?

lubicie się, czy mijacie bez słowa na ulicy?
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 17:01   #2
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Wrogami na pewno nie.Ale nie spotykamy się zbyt często bo mamy do siebie słabość i takie spotkanie skończyłoby sie w wiadomym miejscu.A ja nie mam na to teraz ochoty.Lubimy sie bardziej niz pozwala na to przywoitość
A z innymi eksami nie mam raczej kontaktu.Tak się jakoś rozeszło.Zresztą wcale jakoś za nimi nie tęsknie
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 17:01   #3
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Ja sie "koleguje" z moim bylym
To znaczy ,oczywiscie bez przesady,
ale czasem dzwonimy do siebie,
pomagamy sobie w pokonaniu jakichs powaznych problemow ,
(o ile to lezy w naszej mocy),
kontaktujemy sie tez przez skype czy gg,pamietamy o swoich urodzinach,imieninach,skl adamy zyczenia swiateczne czy noworoczne.
Bylismy razem bardzo dawno temu,mieszkamy teraz w innych miastach,
ja jestem od wielu lat mezatka,mam dziecko.
Ale z exem bylam 4 lata,wiele z nim przezylam i nie widze powodu do calkowitego "wymazania" go ze swego zycia.
On mysli podobnie.
A nasi obecni TZ nie maja nic przeciwko temu,raczej zadziwia ich jedynie szacunek ,jaki do siebie zywimy.
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 17:07   #4
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Z pierwszym byłym nie mam kontaktu,nie chcę mieć i marze o tym,że może kiedyś się całkowicie odczepi (zerwalam z nim prawie 3 lata temu)
Wolałabym mieć z nim czytsy ,kumpelski układ,ale niestety doprowadził do tego,że po prostu nim gardzę :|
Z drugim byłym mam sporadyczny kontakt kumpelski
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 18:28   #5
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Z exami tymi z którymi byłam tak nie do końca na poważnie kontakt utrzymuję, ale taki zwyczajowy "cześć, co słychac" itp, z chłopakiem z którym byłam krótko ale za to intensywnie do tej pory często gadamy ale to chyba dlatego ze rozeszliśmy sie po kilku miesiącach stwierdzając że poprostu dosiebie nie pasujemy a to co miedzy nami jest to tylko chemia, on teraz ma kogos na stałe ale czesto gdy jestem w jego miejscowości sie widujemy. Za to z facetem z którym byłam baaaardzo długo kontaktu nie utrzymujemy w ogóle, zaraz bedzie 6 miesiecy od zerwania i na dzień dzisiejszy nie brakuje mi go wcale. Tylko ogólnie to dla mnie chore, że osoby które coś łączyło czesto przechodza obok siebie na ulicy i zachowuja sie jak nieznajomi
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:19   #6
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Od momentu rozstania nie utrzymujemy żadnego kontaktu. A na ulicy, kiedy przez przypadek się zobaczymy...każde idzie w swoją stronę.
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:27   #7
Rosa-85
Raczkowanie
 
Avatar Rosa-85
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 362
Dot.: wasze kontakty z byłymi

z byłym mam dobry kontakt - pewnie dlatego, że długo byliśmy razem i znamy sie aż za dobrze. Często dzwoni do mnie (może aż za często ), widujemy sie sporadycznie - gdy jest w Polsce.
__________________
...Rosa...
Rosa-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 19:27   #8
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Jeden mieszka w Niemczech - jak mamy kontakt, to ogranicza sie do maila raz na pol roku. Drugi zwiazek byl na odleglosc. Czasami gadamy na tlenie. Chwali mi sie swoimi nowymi laskami
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:02   #9
Vickyyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Mój pierwszy chłopak jest teraz moim najlepszym przyjacielem Moge na niego liczyć w każdej chwili, jest moją podporą A z pozostałymi dwóma nie utrzymuje żadnego kontaktu...tak to bywa.
Vickyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:14   #10
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Z moim ostatnim byłym kontakt jest znikomy- dzięki Bogu. Nie znoszę Go, jest totalnie toksycznym człowiekiem i nie zalezy mi na kontakcie z nim. Na razie odczuwam do niego tylko niechęć i wszelakie negatywne odczucia. Rozstalismy sie jednak stosunkowo niedawno, być moze z czasem ta relacja zmieni sie w bardziej neutralną (bo o zadnej przyjaźni nie ma mowy). Na dzień dzisiejszy jednak nie chcę mieć z nim nic wspólnego.

Dla kontrastu- relacja z przedostatnim chłopakiem- bardzo fajna, dojrzała, na poziomie. Rozmawiamy czasem na GG, bardzo Go lubię i uważam, że jest świetnym facetem. Jako para, coz- nie wyszlo. Ale jako kumpel sprawdził się znakomicie. Jestem szczęsliwa, ze mam kogoś takiego wśród moich znajomych.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 21:40   #11
sylwusiaczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 118
Dot.: wasze kontakty z byłymi

czasem rozmawiamy na gg, ale to tylko takie sztuczne "co u Ciebie" z jego strony... nie cierpię go za to co zrobił po naszym zerwaniu... echh myślałam że będziemy mogli normalnie rozmawiać, ale jednak wolał inaczej...
__________________
nieszczęśliwiezakochana

http://pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

sylwusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 22:07   #12
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Cytat:
Napisane przez kuki9
Ale nie spotykamy się zbyt często bo mamy do siebie słabość i takie spotkanie skończyłoby sie w wiadomym miejscu.A ja nie mam na to teraz ochoty.Lubimy sie bardziej niz pozwala na to przywoitość
oj mam bardzo podobnie z jednym eksem nie powinnismy sie widywac bo konczy sie to tak jak nie powinno a ze on byl wlasciwie jedynym facetem ktorego kochalam to jest mnie jeszcze ciezej go widziec.
a jezeli chodzi o innych (ktorzy zawsze byli gdzies pomiedzy tym wyzej wymienionym ) to zazwyczaj jakos gadamy raczej z nikim nie mam jakis krzywych klimatow normalna rozmowa czasem nawet pomoc w jakis tam sprawach ...to pewnie przez to ze ponoc dobrym kumplem jestem
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:09   #13
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Z byłym, z którym byłam ok1,5 roku hmmm... ni to przyjaciel ni wróg. Początkowo po zerwaniu nasze kontakty były dość częste. Choć potem powiedział, że nie możemy się już na żywo widywać bo go ciągnie. Niby deklarował przyjaźń itede... ale wyszło tak że teraz po 3 latach gadamy tylko czasem na gg. Wiadomo jak go spotkam na ulicy to się ładnie przywitam i chwilę pogadam. I To wszystko.

A z takimi z którymi byłam chwilkę (oprócz jednego) mam dobre koleżeńskie kontakty. uważam, że to jest ok.

I z perspektywy czasu jak patrze to z żadnym z nich nie mogłabym być w obecnej chwili zastanawiam się jak mogłam z nimi być...bo kompletnie do siebie nie pasujemy... inne poglądy na życie... na wszytsko... Chyba dojrzałam:P
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:12   #14
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Jesteśmy sobie raczej obojętni. Nie widujemy się, nie rozmawiamy - nie utrzymujemy kontaktu.
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:12   #15
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Nie mamy żadnego kontaktu. On chciał, ale ja nie. Nie potrafię udawać, że wszystko jest ok, skoro wiem, ze przez 3,5 roku bycia ze mną zdradzał mnie bezczelnie na prawo i lewo. Złamał mi serce. W tym przypadku nie mogę być nawet jego koleżanką. Chcę żeby wszyscy wiedzieli, że go nienawidzę.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:14   #16
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: wasze kontakty z byłymi

hmm zależy, bo raczej z moimi byłymi mam taki sobie kontakt, z jednym tylko nienawidzimy sie wzajemnie... a tak to jest loozik, czesc czesc i tylko tyle
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:15   #17
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: wasze kontakty z byłymi

To zależy.Staram sie ze wszystkimi dobrze żyć,ale czaem sie nie da.Jeden poczuł sie urażony i mnie unika,drugi ciągle wzdycha , wiec boje sie utrzymywac bliskiego kontaktu.No a miałam tez takiego przed którym poprostu sie chowała i uciekałam ... bo sie bałam ...
Na szczescie są tez tacy z ktorymi nadal rozmawiam.Z jednym nawet jesteśmy aktualnie najlepszymi przyjaciólmi.
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:28   #18
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Mój eks jest moim najlepszym przyjacielem. Myslałam, że to niemożliwe- a jednak
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:42   #19
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: wasze kontakty z byłymi

praktycznie brak kontaktu ... gdzies sa daleko... ogolnie zaden nie zostal moim wrogiem, nawet ten pierwszy, ktory bardzo mnie zranil... z czasem wydaje sie to nieistotne...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 22:46   #20
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Życzenia na urodziny i święta. I tylko ( a może aż ) tyle.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:48   #21
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Cytat:
Napisane przez evangeline
Z moim ostatnim byłym kontakt jest znikomy- dzięki Bogu. Nie znoszę Go, jest totalnie toksycznym człowiekiem i nie zalezy mi na kontakcie z nim. Na razie odczuwam do niego tylko niechęć i wszelakie negatywne odczucia. Rozstalismy sie jednak stosunkowo niedawno, być moze z czasem ta relacja zmieni sie w bardziej neutralną (bo o zadnej przyjaźni nie ma mowy). Na dzień dzisiejszy jednak nie chcę mieć z nim nic wspólnego.

Dla kontrastu- relacja z przedostatnim chłopakiem- bardzo fajna, dojrzała, na poziomie. Rozmawiamy czasem na GG, bardzo Go lubię i uważam, że jest świetnym facetem. Jako para, coz- nie wyszlo. Ale jako kumpel sprawdził się znakomicie. Jestem szczęsliwa, ze mam kogoś takiego wśród moich znajomych.
dokładnie dokładnie, mam identycznie!
ostatniego byłego nie mogę już znieść, mam dosyć smsów, natrętnego pisania na gg, brrr... toksyczny związek, nie chcę mieć z nim już nic więcej do czynienia, nawet już go nie szanuję za to wszystko co robi obecnie. Tak jak związek tak on był i jest toksyczny, choć wszelkimi sposobami stara się to zamaskować. Ale ja już nie dam się drugi raz nabrać. O nie.

Z kolei - tak samo, przedostatni chłopak- dogadujemy się świetnie, pomagamy sobie w miarę możliwości, śmiejemy się z głupot jak wtedy kiedy jeszcze nie byliśmy razem, jedym słowem świetny kumpel i cieszę się, że jest. po prostu
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:55   #22
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: wasze kontakty z byłymi

co dwa dni rozmawiamy prze telefon , widujemy sie dwa, trzy razy do roku i tak do konca zycia ;P
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:57   #23
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Cytat:
Napisane przez sylwusiaczek
czasem rozmawiamy na gg, ale to tylko takie sztuczne "co u Ciebie" z jego strony... nie cierpię go za to co zrobił po naszym zerwaniu... echh myślałam że będziemy mogli normalnie rozmawiać, ale jednak wolał inaczej...
Mam dokładnie tak samo.. i chyba nigdy nie zrozumiem facetów
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 00:34   #24
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Nie utrzymujemy zadnego kontaktu. Gdy przez przypadek mijamy sie na ulicy to traktujemy sie jak powietrze (moim zdaniem troche bez sensu, ale jak juz on tam sobie chce). Staram sie jednak unikac sytuacji "spotkania bliskiego stopnia" i gdy widze go w oddali, to raczej odwracam sie na piecie i sobie ide daleczko daleczko (dzis mialam taka sytuacje, ze wejsc do szopa chcialam, ale on tam byl, wiec sie odwrocilam, przeczekalam i dopiero weszlam jak zniknal z horyzontu). Wyslal mojej mamie mesa ze swiatecznymi zyczeniami, wydaje mi sie, ze ma mnie na liscie gg i to by bylo na tyle naszych kontaktow. Acha raz przez przypadek wyslalam mu e-mail (to byl taki zbiorowy do wszytskich z poczty, a ze on tam byl, to przypadkowo sie wyslalo)
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 00:53   #25
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Z moim pierwszym eksem- takim poważnym, związek trwał 3 lata, więc to nie przelewki - mam kontakt z dziedziny tych przeciętnych. Doceniam go- znam go doskonale i wiem, że jest niezwykle wartościowym człowiekiem. Nie chcę całkiem tracić go z otoczenia, ale nie wiem, czy jest sens nadal utrzymywac kontakt, jeśli to ma tak wyglądać. Każda nasza rozmowa kończy się przechwałkami, takimi całkiem mimochodem, ale wbijamy sobie szpileczki i nie ma mowy o całkowitym luzie. Wierzę, że sie poprawi i znajdziemy wspólny język na gruncie przyjacielskim

Mój drugi eks to długa historia, cały czas jest między nami silna chemia, więc nie jest to relacja koleżeńska. Nigdy nie było między nami przyjaźni. Ale może jakieś produkty z tej reakcji wreszcie będą i się skończy- albo w tę, albo w tę. Nie ma innego wyjścia.
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 01:14   #26
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Więc z moim eks, z którym byłam 3 lata nie utrzymuję kontaktu prawie wcale, spotykamy się dość często na ulicy, ale tylko "cześć" i każdy w swoją stronę. W sumie sama zrerwałam i zaraz po tym bałam się spotkania (żeby sie nie rozmyślić) a potem on przestał próbować, nawet usunął mnie z listy gg. A szkoda, bo chętanie bym się czasem dowiedziała co słychać (ale oczywiście nie będę się prosić, zwłaszcza że dobrze sobie radzę bez niego)

Z drugim przyjaźnię się cały czas, ale to jest bardzo burzliwa przyjaźń, z mojej strony nic, a z jego chyba cały czas nadzieja. Obecnie jestem na niego obrażona

No i to tyle bo wcześniejsze "związki" jeszcze to tak stare sprawy że nie ma o czym mówić.

Pozdrawiam
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 06:06   #27
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: wasze kontakty z byłymi

mój eks mieszka klatke obok
wiec chcac nie chcąc widzimy się chociażby wyrzucając smieci

na początku to ja nie chciałam za bardzo rozmawiać - zranił mnie potwornie, jednak z czasem, kiedy już doszłam do siebie, rozmawialiśmy wiele razy i nawet poszlismy na spacerek bardzo go lubię i darzę go ogromnym sentymentem, podejrzewam, że on mnie również
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 06:21   #28
Romcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Hmmm.. czasami było tragicznie, ale po 5 latach wszystko jakoś sie zatarło i pozostała tylko przyjaźń (przynajmniej z mojej strony). Kontaktujemy się często...można powiedzieć,ze każdego dnia.. Widujemy sie od czasu do czasu, ale ja nie przepadam za tymi spotkaniami (za kazdym razem On robi sobie nadzieje mimo iż jestem z nim 100% szczera). Z obecnym facetem jestem 5 lat. Niedawno, bo dwa tygodnie temu postanowiliśmy rozstać się na jakiś czas.. przemyśleć pewne sprawy, jednak wiem, ze mogę na niego liczyć w każdej chwili.
Romcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 09:34   #29
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: wasze kontakty z byłymi

Ja byłych unikam jak ognia,pomijając fakt,że "moment" zerwania ciągnie się z reguły miesiąc lub dłużej,a przez ten okres zdąrzymy się całkowicie znienawidzić.Oczywiście jest jeden nieprzyzwoity wyjątek,ale w końcu można mieć do czegoś w życiu słabość;-)
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 10:03   #30
olunias
Raczkowanie
 
Avatar olunias
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 393
GG do olunias
Dot.: wasze kontakty z byłymi

no ja mam wielki problem z moim byłym Tż-em.Nie jesteśmy razem od roku, a on ciągle mnie atakuje.Najlepsze jest to że potrafi przez kilka miesięcy milczeć, a poźniej zacząc nagle pisac smsy gdzie to jest, co zwiedza, że za mna tęskni i że chce się spotkać.Oczywiście z okazji świat atakuje moich rodziców smsami z życzeniami i na pewno nie robi tego tylko z kultury, co raczej tego żeby o nim nie zapomnieli.Wkurza mnie to okropnie i zawsze spławiam go jak tylko mogę.Piszę mu że nie chcę kontaktów z nim, że nie chcę zeby do mnie dzwonił czy pisał.Ale to wogóle nie działa. Nawet na moje imieniny zadzwonił złożyc mi zyczenia i może nie byłoby w tym niczego dziwnego ale zrobił to w taki sposób że mnie zdenerwował.Zadzwonił na mój stacjonarny telefon bo wiedział że na komórkę albo do pracy po prostu bym nie odebrała(bo mam tam wyświetlanie numeru).Oczywiście oprócz życzeń dostałam propozycję spotkania z nim.Od razu poinformowałam go że nie jestem zainteresowana ale odpowiedział żebym się na spokojnie zastanowiła bo teraz na pewno jestem zaskoczona...wrrr...Najle psze jest to że on wie że ja z kims jestem i robi takie rzeczy.Nie chce żadnych kontaktów z nim, ale niestety czasami je mam.....Faceci to czasami wogóle dumy nie mają.
__________________
lepiej spłonąć niz wyblaknąć..
olunias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.