Peeling Azjatycki JADWIGA pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-18, 13:54   #1
ciarna_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Lightbulb

Peeling Azjatycki JADWIGA pomóżcie


Witam, zakupiłam produkty do wykonania peelingu azjatyckiego. przeczytałam wzdłuż i wszerz wszelakie watki ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie o proporcje i jak wykonać te mieszanki. ten przepis niestety jest dla mnie niejasny, bardzo prosze o wytłumaczenie:

"Przygotowujemy maseczkę peelingującą: jest to kompozycja ziołowa połączona z lotionem ziołowym koncentratem, rozcieńczonym w stosunku 1:9 (1 część koncentratu, 9 części wody destylowanej). Dla lepszego rozpulchnienia maseczki dodajemy 5 kropel wody utlenionej 3% "

tzn jeżeli 10ml kompozycji ziołowej to 1 zabieg

10ml kompozycji + 90ml lioton koncentrat? czy może 90ml woda destylowana? są trzy składniki a podana proporcja 2 składników

prosze o odpowiedź
ciarna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 15:57   #2
ciarna_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Peeling Azjatycki JADWIGA pomóżcie

ok już się dowiedziałam jak to zmieszać zrobię go po bożym narodzeniu żeby przy łamaniu się opłatkiem nie wyglądac jak wylinka . jak zrobię dam znać jak wyszło

miłych świąt
ciarna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 12:50   #3
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Peeling Azjatycki JADWIGA pomóżcie

cześć! jestem uczennicą studium kosmetycznego zapewne chodzi ci o peeling polskie zioła jadwigi
dam ci jedną radę - jeśli nie jesteś kosmetyczką ( a zapewne nie jesteś) to nie wykonuj sama tego zabiegu lepiej udaj się z tym do kosmetyczki, która zajmuje się robieniem takich rzeczy, ona na pewno lepiej to zrobi i lepiej dobierze siłę i czas tarcia w czasie zabiegu, a poza tym doradzi jak postępować ze skórą po zabiegu
robiąc ten zabieg sama w domu możesz sobie niestety wyrządzić krzywdę pozdrawiam
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 13:54   #4
Emilute26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Post Dot.: Peeling Azjatycki JADWIGA pomóżcie

Tu się zgodzę z koleżanką...też bym odradzała zrobienie sobie na własną rękę tego peelingu tym bardziej że sam zabieg nie należy do przyjemniejszych zależy od tego jaką mamy cerę bo każda jest inna i inaczej reaguje.Ja właśnie wczoraj zdecydowałam się na peeling u kosmetyczki.Mam cerę tłustą a do tego przebarwienia i wypryski...postanowiłam zaryzykować .Sam zabieg zniosłam dobrze...wczoraj miałam bardzo zaczerwienioną twarz i uczucie jakbym miała rozbite szkło na twarzy jak się dotknęłam ( da się wytrzymać ) dzisiaj skóra jest o połowe mniej zaczerwieniona.Nie wolno jej przemywać wodą.Ja przemywam tonikiem rano i wieczorem a przez resztę dnia nawilżam twarz co najmniej co 1,5 godziny.Wzięłam sobie tydzień wolnego z pracy bo wole nie wychodzić bo nie mam pojęcia jakiego stopnia będzie złuszczanie...zainteresow ane będe informowała na bierząco Wiem że dopiero dzisiaj jest drugi dzień po peelingu ale moje przebarwienia jakby się trochę rozjaśniły i spłyciły i chociaż jestem bez podkładu i lekko zaczerwieniona to bym mogła wyskoczyć do kiosku bo przedtem nawet bym nie wyszłą bez make - up bo mam straszne kompleksy na punkcie tych blizn,plam i wyprysków...Kosmetyczka powiedziała że maksymalnie będe miała 3 zabiegi w odstępach miesięcznych i że moja cera poprawi się o 95%...mam nadzieje
Emilute26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.