Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Nowy tytuł (bedzie dopisek Mamusie maj- czerwiec 2008):
Nasza gromadka ma już 4 latka 5 55,56%
Przedszkolaki z naszej paki 2 22,22%
Przedszkolaków gromadka wnet kończy 4 latka 1 11,11%
Rozgadane mają buziaki nasze czteroletnie łobuziaki 1 11,11%
Głosujący: 9. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-24, 11:37   #4531
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

a ja dzis przylałam arturowi i kurcze nawet nie zaluje. zamiast isc tam gdzie wiecej miejsca przeszedl przeze mnie leżąca na podłodze i nadepnął mi na biust (no troche flaczki mam). wiem, głupie, ale ja juz z nim nie mogę, a jeszcze zrobi kiedys komus krzywde jak bedzie z niego taki czołg co wchodzi gdzie popadnie. poza tym robi rzuty na glebe, ciagle ma fochy, nawet mnie szantazuje (zwykle ze mnie strzeli pistoletem, nasle policje, straz pozarna, albo co tam jeszcze sobie wymysli)

co do klubu - ja tam tak rzadko bywam ze nie wiem czy to dobry pomysl ale jak chcecie to mozemy sie przeniesc
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:45   #4532
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

O MAJ GAD monia!!! to samo u mnie z tym że wczoraj patryk dostał po łapach za otwieranie szafek... julii nie uderzyłam ani raz i tłumacze jej że nikogio bić nie wolno ale wczoraj mój syn mnie doprowadzał do szału...

jak 2 razy dostał po lapach podchodził dalej do szafek - uparta bestia ale nic już nie wyciągał...
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:48   #4533
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość

co do klubu - ja tam tak rzadko bywam ze nie wiem czy to dobry pomysl ale jak chcecie to mozemy sie przeniesc

To tylko taka moja luzna propozycja była, ale wszyscy olali.
Ja tez nie zaglądam, ale jak byśmy się przeniosły to bym zaglądała, przecież wejście do klubu dużo dłużej nie trwa.
Teraz dużo grup takich jak my sie przenosi do klubu, dziewczyny z mojego szymonowego wątku tez się przeniosły bo było kilka nieprzyjemnych sytuacji, że ktoś znajomy czy z rodziny podczytywał. Zresztą nawet u nas kiedys Stella pisala, że tez się boi pewnych rzeczy pisać.
No ale jak chcecie.

Monia mój też się rzuca na glebę, albo spada na kolana tak z całej sily, podloga trzeszczy, sąsiedzi po nami, całe kolana w siniakach. Jeszcze szymon strasznie szybko takie głupkowate zachowania wyłapuje i naśladuje. Dziś cyrki przy ubieraniu, najpierw błaganie by się ubrał, potem nerwy, a przy babcie to nawet krzyknąć na niego nie mogę bo ta zaraz z gębą na mnie. A ja wiem, że jak nie krzyknę to nic nie zdziałam z tym dzieckiem. Poza tym moje dzieciaki non stop się tłuką. Szymon podchodzi do Michała i pierwsze co to łapką go wali w głowę, oczywiście od brata się nauczył. Zazdroszcze, że wy chociaz inną płec macie bo dwóch chlopaków to jakas masakra. Ja wiem, że siostra ze siostrą czy brat z siąstrą też mogą się bić, ale nie tak i nie cały czas.

O rany sybilla, na moje dzieci tłuczenie po łapkach nie działało. Tysiąc razy zwracałam uwagę, potem po łapkach, potem musiałam olać i szuflady zabezpieczyć i tyle. U mnie jest notoryczne wchodzenie na parapet (szymon) i nawet jak w tyłek dostanie to nie dociera. Już mam nawet klamki zdemontowane bo co mam zrobić. Jak przy mnie wchodzi to go znosze z parapetu i mówię poraz tysięczny, że nie wolno, ale jak mnie nie ma on znowu wchodzi. Jak bym miała się teraz uprzeć, że go oduczę za wszelką cenę to bym osiwiała chyba prędzej. Dorośnie to zrozumie, że się nie wchodzi. Michal tez wchodzil, tez nie docierało, że nie można, wreszcie sam z tego wyrósł i jest ok.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-01-24 o 11:53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:14   #4534
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

A mnie Sebastian denerwuje bo lize snieg wszedzie na placu zabaw ze wszystkiego, z rekawiczek, przeciez to jest takie brudne, powtarzam mu milion razy i nic nie dociera, no a w terenie to mu porzadnej awantury nie zrobie ani w tylek nie dam

Ona od roweru to mialam przerwe ze 3 miesiace nie az tak dlugo, ale to kwestia siodelka, ja mam takie kobiece, mieciutkie, a tu sa takie meskie i twarde. No ale panie poradzily mi zebym moze je obnizyla troche, albo jeszcze lepiej prawie na nim nie siadala Bo chcialabym sie wybrac jeszcze na te zajecia, fajne sa. I nie tak zdominowane przez kobietki.
A dzis w planach magic barbell a potem zumba.
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:18   #4535
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

a ja do wyjazdu mam przerwe od aerobiku i strasznie żaluje

wczoraj coś poćwiczyłam ale wiadomo to nie to samo trochę ograniczyłam diete muszę się w Suwałkach pilnować żeby znów nie przytyć

ale zaraz po powrocie kupuje karnet miesięczny i wznawiam moje aerobiki
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:33   #4536
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

ja tylko na chwilę - tez jestem z tym klubem, bo nas ciągle podczytuja jakies dziwne osoby, nie czuję się pewnie, bo wiem, ze ktoś z rodziny może itp....
ale w klubie jest nie fajnie - nie mozna cytować, nie ma ikonki 'pokaż pierwsza nieprzeczytaną wypowiedź' itp.
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:03   #4537
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Asia jest jest cytowanie Można tez iść do pierwszej nieczytanej wiadomości
Pewnie, że nie jest fajnie jak tu, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. A my tez bog wie ile nie piszemy, a tam by przynajmiej intymniej było. A i tak rozmawiamy w swoim gronie, raczej nikt nowy nie dołączy. Zresztą zazwyczaj jak ktoś nowy zagadywał to i tak po kilku postach już przestawał się odzywać.


Mama mi zamówiła z bon prix bluzki na lato dla chłopaków. Ale beznadziejna jakość, tragedia Już nigdy nic nie zamówię z katalogów. W tej cenie już bym dwie fajne bluzeczki przykładowo z hm miała, jakość jak trzeba i kształt, a te nie dość, że cieńkie jak szmaty to jeszcze kształt, właściwie brak kształtu. Dwa szerokie wory. A w katalogu tak ladnie wyglądały
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 13:38   #4538
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Ona ja sie kiedys nad tym bon prix zastanawialam bo czasem dobre ceny, ale jak tak oceniasz ze lipa to nie ma sensu
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:48   #4539
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Co do bon prixu to na allegro można kupic ubrania z katelogów i to sporo taniej niż normalnie. Ja się ostatnio wkręciłam i własnie poluje na kilka ciuchów- niby wiem że bez sensu bo nigdy nie wiadomo jak się będzie w tym wyglądało, ale te aukcje naprawdę wciągają
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:49   #4540
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Caterine to znaczy moja mama maniaczka i ona zamawia i zadowolona. Dla mnie szmaty. Kiedyś zamawiałam golf i też się zawiodłam bo jakiś taki cieńki byl i zupełnie inny niż na fotce. Ceny mają też okropne, bez problemu w sklepie znajdziesz w tej cenie, zmierzysz i zobaczysz na żywo. Tym bardziej, że ty szczupła i chyba nie masz problemu w sklepie cos wyszukać, moja mama grubsza i jej trochę trudniej. Dlatego na te katalogi się uparła. No ale ja wiem ile ona rzeczy musi później przerabiać to się dziwię, że w takie coś się bawi. Ja bardziej wymiarowa a się boję bez mierzenia brać. Tym bardziej, że ja jak źle leży to nie ubiorę i tyle, przerabiac nie lubię bo po przeróbce to juz też nie to samo. Jedynie skracam spodnie bo niska jestem i muszę.

A mnie się jakoś te ciuchy dla kobiet z bon prix nie podobają, takie w większości nie z tej epoki. Choć pewnie są wyjątki i coś fajnieszego można dostać. Koleżanka fajną sukienkę kupila ale to z tego drugiego wysyłkowego, wtedy jak takie duże wyprzedaze były.

Stella co u was?
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-01-24 o 13:53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:49   #4541
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
To tylko taka moja luzna propozycja była, ale wszyscy olali.
(...) Zresztą nawet u nas kiedys Stella pisala, że tez się boi pewnych rzeczy pisać.
No ale jak chcecie.
ja chce do klubu

ona a jak można cytować w klubie? i jak przejsc do pierwszej nie rpzeczytanej wiadomości?

i u Męża Twojego na blogu pusto i na picasie tez ... buuu. kogo mam podglądać?

u mnie nic ciekawego życie jakos się toczy...
mam teraz okres jedzenie ciagle głodna chodzę

powinnam ćiwczyc ale zupełnie nie znajduje czasu (albo lenistwo przezemnie przemawia)

na pogode narzekam bo chcę mrozu!

z fajych rzeczy to kupiłam bilet na pearl jam do pragi na 2 lipca

i moja ksieżniczka jest najcudniejsza na swiecei...
ale to norma każda matka tak gada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fotobiografie-5796.jpg (335,0 KB, 26 załadowań)
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 13:58   #4542
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
wczoraj wieczorem jak się kładałm spać to myslałam o tym twoim kolorze i własnie do głowy mi przyszdeł dokładnie ten co pokazałaś.
Robiłam go jakis czas temu, ale u mnie wychodził za jany i szybko się wymywał i zostawały właosy takie płowe, więc ze swojego doświadczenia nie polecam Loreala.
Podłączyłam zdjęcie palety welli - mozę cos sobie upatrzysz, bo naprawdę te farby są bezkonkurencyjne, na moich włosach, które myje codziennie, trzymają się długo i bardzo długo kolor jest błyszczący i intensywny. Tak myślą ze z poziomu 7. bys musiała sobie oglądać, bo 6. jest ciemna.
Tylko skoro teraz masz dośc ciemne, to nie tak łatwo będzie uzyskać taki kasztan jak chcesz (chodzi mi o ciepły i jaśniejszy niż ten co masz)
wracajac do twematu farb ja wella robiłam 7/7 ale juz mi za jasno było i zeszlam do 6/7
jestems zadowolona ale robie niska wodą 1.9% Asia a ty jaką wodę uzywasz?

a Ona i ja dodaję sobie jeszcze takiej 8/43 tu tego nie ma czerwien normalnie dodaje aby mi wyszedł ten koro pod rudość - a nie taki cimeny brazowy tylk oz blaskiem... you know

a wogóle pozdrawiam Was serdecznie i mogłybyście mniej pisać nawet nie wiem co słychac u której
__________________


Edytowane przez st_ella
Czas edycji: 2012-01-24 o 13:59
st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 14:03   #4543
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Stella z cytowaniem nie odpowiem ale dziewczyny jakoś cytują na tym szymonowym wątku. A do ostatniej nieczytanej to taki pomarańczowy kwadracik po lewej.
Na picassa i blogu pusto bo M nie ma czasu na nic. Mamy zaległości jeszcze z listopada. A teraz fotek nawet nie robi bo nie chodzimy na spacery a w domu się nie chce.
Co to te Pearl Jam?
Z tymi farbami to zielona jestem, wy te farby z jakaś woda mieszacie? Ja bym nie potrafiła, nigdy nie mieszalam. Jeszcze bym coś zle zrobiła i by mi się włosy spaliły
Fotka Stefci się nie otwiera u mnie
Otworzyla się już. Ale cudo
Widzę, że bloga masz. Fajnny
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-01-24 o 14:46
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 14:25   #4544
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

ja nawet tu nie wiem jak przejsc do ostatniej nieczytanej wiadomosci, moze to kwestia przegladarki

a w klubie cytujemy tak: zaznaczasz sobie co chcesz zacytowac (i nicka jak nie pamietaz) i w nowej wiadomosci wstawiasz
quote=nick osoby cytowanej (to w nawiasie [])
tresc cytowany wklejasz
/quote (tez w [])

Cytat:
Napisane przez 83monia
tresc cytowany wklejasz
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 14:55   #4545
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Stella blog foto super! piękne zdjęcia, byc moze sie juz pytalam a kto robi zdjecia, ty czy TZ

a u mnie skrocie to wczasuje sie w Polandzie i ostatnio najczesciej to mozna mnie spotkac na fitnesie
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 15:46   #4546
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

klub - niby jeden plus ale i troche minusów, to że dłużej trwa wejśćie tam, to że trzeba samemu wpisywac kod by zacytować, zdjęć chyba nie można dawać? a jak można to tez trudniej. No i nie można jak się jest w panelu sterowania odrazu zobaczyć czy ktoś pisał w klubie tylko trzeba tam wejść by sie przekonać. Nie wiem czy to przejdzie, czy jeszcze bardziej się nie wykruszymy, ale może sie mylę

stella- ale Stefi wyrosła
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:10   #4547
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Stella z cytowaniem nie odpowiem ale dziewczyny jakoś cytują na tym szymonowym wątku. A do ostatniej nieczytanej to taki pomarańczowy kwadracik po lewej.
dzięki

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Na picassa i blogu pusto bo M nie ma czasu na nic. Mamy zaległości jeszcze z listopada. A teraz fotek nawet nie robi bo nie chodzimy na spacery a w domu się nie chce.
oj szkoda talent sie marnuje oby do wiosny!

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Co to te Pearl Jam?
to sie moze podobać


http://www.youtube.com/watch?v=XTb9GNIxpMk


to bardzo lubię

http://www.youtube.com/watch?v=_4BOb..._order&list=UL

byłam na ich 5 koncertach ten będzie szósty i po raz drugi w pradze.
to moja ulubiona kapela


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Z tymi farbami to zielona jestem, wy te farby z jakaś woda mieszacie? Ja bym nie potrafiła, nigdy nie mieszalam. Jeszcze bym coś zle zrobiła i by mi się włosy spaliły
ja popaliłam ale od tego jesteśmy aby ci pomóc
zresztą masz hurtownie fryzjerska?

farbę mieszasz 1:2 czyli np 3o ml farby i 60 ml wody utlenionej (sa rożne stężenia ja muszę używać najsłabszej)

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Fotka Stefci się nie otwiera u mnie
Otworzyla się już. Ale cudo
Widzę, że bloga masz. Fajnny
dziękuję
jeszcze raz wy mnie natchnęliście że muszę sie uczyć robic zdjećia

Cytat:
Napisane przez Caterin17 Pokaż wiadomość
Stella blog foto super! piękne zdjęcia, byc moze sie juz pytalam a kto robi zdjecia, ty czy TZ

a u mnie skrocie to wczasuje sie w Polandzie i ostatnio najczesciej to mozna mnie spotkac na fitnesie
ja robie zdjecia

a długo w polsce będziesz?
widziałam zdjęcia z polski
fajnie ze odwiedziąłś po tylu latach polskę
jak cie się podoba?
mama zadowolona?

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość

stella- ale Stefi wyrosła
no wyrosła wielka kobieta ze stefci!

gothika ja jestem w klubie pierwiosnków moze to kwestia tego typu ze one mniej pisza niż wy i jest nam tam mniej...

nie wiem...
monia ile dziewczyn tu sie udziela systematycznie?
__________________


Edytowane przez st_ella
Czas edycji: 2012-01-24 o 16:12
st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:51   #4548
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Gothika foty można dodawać w klubie też. A co do cytowania to mi to nie przeszkadza w ogóle. U nas i tak się rzadko cytuje

Stella muszę poczytać z tymi farbami

Ale si wkurzyłam. Tż wziął dziś receptę na mleko. Jak wiecie Nutramigen nie jest już refundowany i pediatra zmieniła nam na pepti. Teraz zaglądamy w receptę a tam pisze 8 puszek, odpłatność 100% No i nie wiem czemu bo teraz już przychodnia zamknięta i nawet się nie dowiem czemu franca mi to 100%napisała. A mam zaświadczenie od alergologa, że Sz ma byc na mleku dla alergików, specjalnie kiedyś prywatnie szłam by to załatwić. A mleko już muszę dzisiaj kupić. Pepti powinno być odpłatne 30%...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 18:00   #4549
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

udziela się nas mało, tyle co widać w ciągu dwóch dni może, plus mała stopka rzadziej bo rodziła, plus nicko

a ty jestes w jakim klubie? pierwiosnki mi sie kojarzy z dzieckiem - rodziłaś?

jak jestem w domu z Ramoną cały czas to brak mi czasu, ledwo co obiad zrobię, troszke posprzątam i reszta czasu z Ramoną, nawet nie pozmywam po obiedzie (teraz bym mogła ale Ramona śpi a kuchnia jest tuz obok i światło, hałas...) czy ja taka jestem mało zorganizowana czy moje dziecko takie przylepione do mnie, nawet na wizaż nie mam chwili zajrzeć bo tylko chodź się bawić, jak zajrzę to tylko zdążę odświeżyć i nawet nie przeczytam wszystkiego dokładnie

męczące to jest, zabawy mi się wyczerpały, Ramona cały czas katar, do tego jest taka zmęczona, dziwne bo to tylko katar a jakoś zmęczona jak podczas choroby
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 18:16   #4550
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Kto nadał wiadomość?
Ilość wiadomości: 4 549
Nazwa użytkownika
Wiadomości
ona1981 600
gothika 592
..Asia.. 540
Caterin17 537
83monia 497
Funieczka 393
Kjane 229
alusia* 222
nicko 204
sybillla 204
karolakep 164
Sonia11 147
mala_stopka 117
Flexy26 39
st_ella 32
barbaratwarowska 17
kmat 4
suziaa 4
Beatka1984 2
agulan82 2
BRAXA 1
topka 1
Aisza2 1
1
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2012-01-24 o 18:18
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 19:41   #4551
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Stella powiem ci ze masz oko do ujęć, podobają mi się
a ja jestem jeszcze miesiąc tutaj, juz prawie dwa miesiące zleciały
a powiem ci ze mi jest dobrze, bo jestem tu na wczasach, ale jakby mi przyszlo zyc tu znow, to juz pewnie tak kolorowo by nie bylo. A tak to nie musze codzien gotowac, sprzatac za duzo, owszem pomagam rodzicom, ale to co innego niz ogarnac caly moj dom i wszystko na mojej glowie, a po za tym mam rodzine, przyjaciol, jest sie z kim spotkac i mam ten luz ze moge gdzies wyjsc i cos zrobic bo sa rodzice ktorzy zostana z Sebastiankiem, a robia to chetnie. Oczywiscie staram sie tego nie naduzywac.
Fajnie pojechac tu i tam, pozwiedzac, pochodzic
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 21:18   #4552
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Dla mnie tutaj swojsko chociaz tez boje sie czy np.ktos ze znajomych czy rodziny przypadkiem nie trafil tu i nie zczail ,ze ja to ja.Jak dla mnie obojetne czy tu czy w klubie.

CATERIN wlasnie slyszalam o tej zumbie.podobno fajna sprawa

jutro czekaja mnie badania.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 10:42   #4553
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Asia jest jest cytowanie Można tez iść do pierwszej nieczytanej wiadomości
Pewnie, że nie jest fajnie jak tu, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. A my tez bog wie ile nie piszemy, a tam by przynajmiej intymniej było. A i tak rozmawiamy w swoim gronie, raczej nikt nowy nie dołączy. Zresztą zazwyczaj jak ktoś nowy zagadywał to i tak po kilku postach już przestawał się odzywać.


Mama mi zamówiła z bon prix bluzki na lato dla chłopaków. Ale beznadziejna jakość, tragedia Już nigdy nic nie zamówię z katalogów. W tej cenie już bym dwie fajne bluzeczki przykładowo z hm miała, jakość jak trzeba i kształt, a te nie dość, że cieńkie jak szmaty to jeszcze kształt, właściwie brak kształtu. Dwa szerokie wory. A w katalogu tak ladnie wyglądały
dzięki za podpowiedx z tym cytaowaniem itp.

Tez chciałam kiedyś zamówić z tego katalogu, ale się wstrzymałam, - widzę, ze dobrze zrobiłam.
Ceny sa takie jak w sklepie, więc wole iśc poprzymierzać ....

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość

i u Męża Twojego na blogu pusto i na picasie tez ... buuu. kogo mam podglądać?
u ceibie na picassa tez straszne pustki, az wiatr hula

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
wracajac do twematu farb ja wella robiłam 7/7 ale juz mi za jasno było i zeszlam do 6/7
jestems zadowolona ale robie niska wodą 1.9% Asia a ty jaką wodę uzywasz?
ja kupuje tubke farby z wodą dokładnie odmierzoną i mieszam i nakładam. Nie robię zadnych proporcji, nie kmbinuję z dodatkowymi kolorami.

Woda jest 6%, ale to nie zwykła woda utleniona, to jakas tam emulsja z Welli, która kupuję razem z farbą



Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Gothika foty można dodawać w klubie też. A co do cytowania to mi to nie przeszkadza w ogóle. U nas i tak się rzadko cytuje

Stella muszę poczytać z tymi farbami

Ale si wkurzyłam. Tż wziął dziś receptę na mleko. Jak wiecie Nutramigen nie jest już refundowany i pediatra zmieniła nam na pepti. Teraz zaglądamy w receptę a tam pisze 8 puszek, odpłatność 100% No i nie wiem czemu bo teraz już przychodnia zamknięta i nawet się nie dowiem czemu franca mi to 100%napisała. A mam zaświadczenie od alergologa, że Sz ma byc na mleku dla alergików, specjalnie kiedyś prywatnie szłam by to załatwić. A mleko już muszę dzisiaj kupić. Pepti powinno być odpłatne 30%...
a mi ostatnio lek na astme przepisali na 100%...tez zawsze miałam n a P, i poszłam do lekarza rodzinnego i dostałam recepte na 100 zł, a wcześniej był po 1 grosz. !!!!!

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
fajn wykaz.



A u nas zapalenie oskrzeli.
Byłam w pon. nie dostałam kompletnie nic, poszłam na drugi dzień i już oskrzela słychać...Amoksiklav dostała.
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 12:18   #4554
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

asia - zdrowka, kurcze, czesto choruje ci ta kala...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 16:26   #4555
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Cytat:
Napisane przez alusia* Pokaż wiadomość
dzis TŻ zrobil mi na kolacyjke kanapki z kiełbasa i muszardą.zawsze kanapki to jadalm z roznego rodzaju serkami,wedlinka a teraz kielbasa!Po tych kanapeczkach odrazu 6 krówek zjadlam i mandarynkiCalkiem inne samki niz w pierwszej ciazy.
he he ja też miałam zupełnie inaczej niz w pierwszej i to od samego początku

Caterin już 2 miesiące zleciały? ale ten czas leci....

witaj Stella Stefi jaka juz duuuża

Asia Kalinka znowu chora... szybkiego powrotu do zdrowia...niech to się wreszcie skończy....

Gothika i dla Was zdrówka i dużo cierpliwości i pomyslów do zabaw z Ramoną... a może razem coś ugotujecie czy posprzątacie?

Ona ale chamstwo z tym mlekiem


wiecie co dałam wczoraj Idze do spróbowania mleka z piersi, bo bardzo chciała spróbować i myslałam, ze sie odczepi i nie będzie jej smakowało, a tymczasem ona krzyczy: "mama pyszne!" i chciała więcej...
dłuuugo zajęło mi tłumaczenie, tak żeby u niej nie wywołac zazdrości, że to jest mleko dla Majeczki...

jesli chcecie sie przenieść do klubu, mi wszystko jedno, możemy pisać tu albo tam
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 18:15   #4556
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Ale tu pusto dzisiaj

Mała stopka niezła akcja z tym cycem
Asia zdrówka dla Kalinki Mojej znajomej córka co z Michałem do przedszkola chodzi miała w święta ospę, teraz ja spotkałam i mała ma zapalenie pluc. Pewnie powikłanie po ospie bo mała od razu po chorobie do przedszkola poszła. Zupelnie jak twój Kuba miał.
Ja za dziewczynami, Kala się wychoruje i za rok będzie lepiej. Pamiętasz moją znajomą co jej syn Michałowi choroby ,,sprzedawał,, w zeszłym roku. Tym roku jej mały w ogóle nie choruje, tylko lekkie przeziebienia, w zeszlym roku to co chwila...

Wybraźcie sobie, że muszę drugi raz iść prywatnie do alergologa by dala zaświadczenie, że dziecko ma alergię i musi pepti pić Miałam takie zaswiadczenie, że Szymon do trzeciego roku ma Nutramigen pić, ale moja kochana pediatra nie da mi recepty ze zniżką na pepti jeśli na tym świstku od alergologa mam Nutramigen. Chore, ale co zrobić. Juto idziemy do alergologa tego samego co kiedyś i znowu 80 zł pujdzie. A nawet pewności nie mam, że Szymon to Pepti będzie dobrze tolerował.

U nas wreszcie się pogoda zrobiła, nie pada, słońce świeci, lekki mróz. Można wreszcie z domu wyjść. Dziś na placu zabaw tłum
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-01-25 o 18:19
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 19:12   #4557
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

mała stopka - fajna kacja z mlekiem, dałas jej z cyca? ja tak sobie teraz przypominam jakby to było jeszcze niedawno jak Ramone karmiłam, bo długo karmiłam, 1,5 roku, i przeciez już biegała, to prawie jak teraz

Asia - zdrówka dla córci, dopiero co z jednej choroby wyszła i znów coś

moja niby tez miała ospe, poszła po dwóch tygodniach do przedszkola, i po dwóch dniach wróciła z katarem, ale odpukać chyba nic poważniejszego z tego nie będzie, nadal katar i takie pokasływanie lekkie

są jakieś spodoby na stępienie butów zimowych? mam takie śliskie że musze się bardzo pilnowac na zwykłym śniegu nawet, a co dopiero na lodzie, tak jak dziś, wszędzie taki wyslizgany snieg, lód

wyszłam na miasto sama (okazało się że dwie pary spodni mi się zniszczyło tak że nie da się w nich chodzić i tylko jedna para mi została!) chciałam poszperać w lumpkach za spodniami, chciałam się wyrwać to jeszcze wróciłam w gorszym nastroju. Tak przytyłam że aż mnie to obrzydza , wziełam kilka par spodni do przymierzenia, okazało się wogóle nie mam oka i wszystko za małe brałam! tragedia, na własne życzenie
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 06:22   #4558
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Gothika jakos nie widac ze przytyłaś. Ostatnio zdjęcie dawałaś, to bardzo łanie wygladasz.

Ona trochę mnie pocieszyłaś, moze faktycznie się wychoruje i później będzie lepiej.
Tylko, ze kiedyś ona chorowała i bez antybiotyku się kończyło, a teraz to każda choroba kończy się jakimś antybiotykiem.

Mała Stopka nieźle z tym mlekiem.
Iga może być zazdrosna o Maję, bo nie dośc ze jej więcej uwagi poświęcasz, to jeszcze ma pyszne mleczko...co zrobić...taki urok bycia starsza siostrą.
Moze wytłumacz jej, ze Iga ma możliwośc jedzenia wszystkiego...słodycze, ciastka, chlebek, mięsko...a biedna Maja tylko mleko. Pokaż jej że Iga ma lepiej, bo tyle pysznych rzeczy na świecie - wszystkie dla niej, a dla Majeczki nie


u nas po antybiotyku wcale nie lepiej, chyba jest on nie trafiony.
Nadal gorączkuje, kaszel się nie zmienił, doszedł mega katar...jutro ide znów do lekarza
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 07:10   #4559
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Asia - chyba pisałas że Kalina miała tylko raz antybiotyk, teraz drugi, to nie jest tak źle pod tym względem. Tylko to jej częste chorowanie, i zawsze nie kończy się na kaszlu tylko coś się dopałęta. Ale napewno będzie lepiej w przyszłym roku. A antybiotyk dostała od pulmologa?

napewno przytyłam blisko 10 kilu, nie wchodze na wagę ale widzę jak spodnie kiedys na mnie lekko wisiały, teraz ledwo się zapinam

Funieczka - a widziałas że pisalam u ciebie w wątku wymiankowym?

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2012-01-26 o 07:11
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 07:25   #4560
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

u nas wyjazd nie dojdzie do skutku dzieciaki chore jestem załamana tak czekałam

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

gothika czas się wziąść za siebie!!!!!
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.