Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-14, 20:16   #451
sommerfugl
Raczkowanie
 
Avatar sommerfugl
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z daleka :-)
Wiadomości: 61
Dot.: wstyd. wąsik ?

Dziewczyny co teraz mam zrobic zeby skora jak najszybciej sie zagoila?

Dzis bylam u kosmetyczki usunac za pomoca wosku moj wasik.
No i usunela razem z naskorkiem (tak powinno byc??) ze mam teraz "czerwony wasik"bardzo mnie piecze.
Jest na to jakas rada?
sommerfugl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 20:34   #452
Sweet lemon
Raczkowanie
 
Avatar Sweet lemon
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Masovia
Wiadomości: 271
Dot.: wstyd. wąsik ?

Te włoski przy kącikah usuwam sama z apomocą pensety. Odrastają bardzo wolno i są coraz słabsze
Sweet lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 08:12   #453
bialasonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
Dot.: wstyd. wąsik ?

ZABRANIAM GOLENIA ( bo wzmocnisz włoski i będziesz miała jeża)
ZABRANIAM KREMU DO DEPILACJI (zdaża się i to nierzadko,ze rozjaśnia i mocno podrażnia skórę czego oczywiście nie da się ukryć)
POLECAM KOSMETYCZKę (koszt usuwania wąsika nie przekracza 10Zł)
POLECAM PASTE CUKROWą (znajdziesz na forum"eureka-pasta cukrowa" i w warunkach domowych przeprowadzisz sobie iście profesjonalną depilację, a jak o niej poczytasz to szybko się zdecydujesz-np.moje wypowiedzi mówią same za siebie i za pastę ;-) )
bialasonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 08:16   #454
bialasonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
Dot.: wstyd. wąsik ?

Cytat:
Napisane przez sommerfugl Pokaż wiadomość
Dziewczyny co teraz mam zrobic zeby skora jak najszybciej sie zagoila?

Dzis bylam u kosmetyczki usunac za pomoca wosku moj wasik.
No i usunela razem z naskorkiem (tak powinno byc??) ze mam teraz "czerwony wasik"bardzo mnie piecze.
Jest na to jakas rada?
BRZYDKA PANI KOSMETYCZKA!!!! A FE!!! Bardzo mi przykro z powodu zaczerwienienia. Może Sudokrem dla dzieci na podrażnienie skórki???
bialasonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 08:27   #455
bialasonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
Dot.: wstyd. wąsik ?

Cytat:
Napisane przez AsiekGd Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.

Mam pytanie do tych z Was, które walczą z wąsikiem u kosmetyczki za pomocą ciepłego wosku. Sama mam ten niestetyczny problem i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wizytą w salonie kosmetycznym, by rozprawić się z tym cholerstwem. Z Waszych postów wynika, że chwalicie sobie woskowanie. Że włoski w większości przypadków odrastają po 3-4 tyg. I że nie ma zbyt wielu nieprzyjemnych i niepożądanych rewelacji związanych z problemami skórnymi po zabiegu. Wszystko więc pięknie. Mam jednak wątpliwości co do samego procesu odrastania między jednym a drugim woskowaniem. Jak wtedy wygląda miejsce na górnej wardze? Jest usiane ciemnymi kropeczkami? Czy włoski pojawiają się niejako niepostrzeżenie? Jestem brunetką i bardzo mnie nurtuje ta sprawa. Wiadomo, że na kolejny zabieg trzeba mieć włoski jakiejś długości (no właśnie: jakiej?), więc myślałam nawet o tym, by je w czasie odrastania rozjaśniać preparatem Sally Hansen. Może to by pozwalało przetrwać ten końcowy etap przed kolejnym zabiegiem? Proszę napiszcie coś na ten temat, bo już sama nie wiem co myśleć. Pozdrawiam cieplutko.

Ps. A przy okazji, może któraś z Was jest z Gdyni i może polecić dobry i wypróbowany gabinet kosmetyczny z tego miasta?
no nie jest to odrastanie takie jak u faceta,że czarne kropki się pojawiają ->dlatego, że... (sama się przekonasz)...nie są juz tak mocne. Niektóre sztuki po pierwszej depilacji już nie odrosną.
bialasonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:27   #456
$u$anneee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Wąsik u nastolatek

Mam poważny dość problem!!! Szukałam pewnych informacji w necie, ale chciałabym się spytać o poradę specjalistki. Otóż jestem nastolatką i mam lekki wąsik czytałam już kilka rad tutaj lecz nie jestem pewna czy poddać się pewnym zabiegom.Jeśli wąsik zrobimy woskiem to czy wąsy nie będą bardziej widoczne i mocniejsze???CZy może będzie mniej widoczny i słabszy??Proszę o jak najszybszą odpowiedż.
$u$anneee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:31   #457
$u$anneee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wąsik u nastolatek

mam nadzieje że inni też dadzą mi jakoms radę
$u$anneee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 16:20   #458
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Wąsik u nastolatek

Jeśli przeszkadza Ci wąsik, to możesz spróbować go usunąć woskiem, tylko to podobno boli...osobiście nie próbowałam. Włoski po takim zabiegu powinny wyrastać słabsze. Tylko niech Ci nie przyjdzie do głowy ogolić wąsika maszynką, bo nie jedną osobę taką znam, która ma teraz poważny problem
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:23   #459
$u$anneee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wąsik u nastolatek

MAszynkę od razu wykluczyłam bo też znam takie osoby... dzięki że napisałaś
$u$anneee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:36   #460
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Wąsik u nastolatek

Ja wyrywam co jakiś czas pensetą ale u mnie sa malo widoczne
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 19:47   #461
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wąsik u nastolatek

kazda dziewczyna ma swoje wasiki, niektore maja ciemne (dziala tu natura hormonalna niestety) a niektore proste - jasniutkie - trudo do zidentyfikowania golym okiem ...
ja mam te ciemne wloski i mam na to sposob penseta w obieg (boli niestety ale zabieg taki robie raz na tydzen hehe)
raz na jakis czas uzywam takich zoltych plastrow veet do twarzy wosk - niestety boli i sa spore zaczerwienienia...
niektorzy maja swoje sposoby slyszalam o wodzie utlenionej - wcieraja w te wasacze i niby jasnieja.. i staja sie slabsze (jak zapuszcze sobie <lol> to napewno sprobuje hehe)
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 20:35   #462
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Wąsik u nastolatek

Moja kolezanka miała taki problem... Najlepszy jest wosk i penseta ja jestem z tych z jaśniuteńkim wąsikiem
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 20:42   #463
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Wąsik u nastolatek

sa specjalne woski do twarzy wiec wyprobuj je. ja nie mam na szczescie tego problemu... jestem blondynka i co z tym sie wiaze mam blond meszek
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 22:46   #464
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Wąsik u nastolatek

Wosk.wosk.wosk.wosk.wosk.
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 10:32   #465
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Wąsik u nastolatek

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
kazda dziewczyna ma swoje wasiki
nie wiem, skąd ten mit? szerzony najczęściej przez brunetki nie, nie każda kobieta ma wąsik!
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 17:24   #466
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: wstyd. wąsik ?

a czy po depilacji woskiem, nie wrastają potem włoski? bo też mam ten problem i zastanawiam się nad użyciem wosku
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 18:54   #467
piekna-jak-kwiat
Raczkowanie
 
Avatar piekna-jak-kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 45
Dot.: wstyd. wąsik ?

To jest musze szczerze przyznać okropne. Ja naszczescie nie mam tego problemu ale moja przyjaciołka owszem. i to jest strasznie widoczne ale jakos nic z tym nie robi.
wiecie, ja jej nie chce zdolowac i dlatego milcze

kiedys sie zdarzylo ze pewien chlopak zwrocil jej uwage
obciach na mase
niestety nic z tym nie zrobila
ja jeszcze przed tym wydarzeniem probowalam jakos cos zrobic zeby ze mna o tym porozmawiala ale nie wyszlo
mowilam jej ze moja siostra kiedys probowala tego... myslalam ze cos powie do tego tematu ze jej tez wasik przeszkadza ale ona tylko powiedziala ze to musi okropnie bolec... i sie smiala do tego
ona chyba wogole tego nie widzi... nie wiem
__________________
piekna-jak-kwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 13:48   #468
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: wstyd. wąsik ?

Ja walcze z wąsikiem i walcze od dlugiego czasu. W koncu odlozylam kase na depilacje laserem, znajoma sobie chwali strasznie te zabiegi (zrobila sobie cale nogi i linie bikini). Ja na razie uzbieralam tylko na wasiki. Tylko szczerze mowiac sie boje. Za kase z 3 zabiegow stac by mnie bylo na chodzenie na woskowanie do kosmetyczki przez kilka lat i jest to metoda sprawdzona. Ja po wyrwaniu woskiem wasikow nie mam przez prawie miesiac... Niestety bardzo mi one utrudniaja zycie i musze sie ich pozbyc na stale. Boje sie tez ze jak usune wasy to w koncu zaczne zbierac na inne czesci ciala i bede lysa jak niemowlak
No nic, musze wyczytac jeszcze co i jak z ta depilacja. No i zastanawiam sie czy robic to w Warszawie czy u siebie w miescie gdzie jest tylko jedna babeczka co robi laserowe usuwanie owlosienia.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 17:47   #469
zuczka
Raczkowanie
 
Avatar zuczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 79
Dot.: wstyd. wąsik ?

Krem do rozjaśniania włosów Sally Hansen. Jest absolutnie skuteczny i nic nie widać.Polecam.Jeśli masz jeszcze tak mały wąsik jak mówisz nie warto chyba depilować wystarczy ten krem.
zuczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 00:35   #470
lucynapilo
Raczkowanie
 
Avatar lucynapilo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: dawne wałbrzyskie dziś dolnośląskie
Wiadomości: 57
GG do lucynapilo Send a message via Skype™ to lucynapilo
Dot.: wstyd. wąsik ?

Virdis jesteś wielka!!! Ale może zamiast wydawać kasę na usuwanie włosów z głowy taniej będzie oskalpować się? metoda sprawdzona przez pokolenia!
A tak serio to odrastanie włosów to jest nie tylko sprawa metody, ale i genów. Jedne włosy np. po wosku odrastają słabsze, kto inny ma cebulki tak zdrowe jakby nic nigdy nie robił. Mam porównanie: ja i moja najlepsza przyjaciółka mamy ten sam problem. U niej widać było efekty przwie od razu, żeczywiście tylko kilka razy zrobiła sobie wosk i już nie ma takiej potrzeby. A ja męczę się z wąsikiem do dziś. Wydaje mi się, jakby te cebulki się wymieniały. Jedne osłabiają się, ale na ich miejscu po jakimś czasie pojawiają się nowe, zdrowe.
__________________
Człowiek zdolny to taki, który się ze mną zgadza. Samuel Johnson (1709-1784)
lucynapilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 00:43   #471
lucynapilo
Raczkowanie
 
Avatar lucynapilo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: dawne wałbrzyskie dziś dolnośląskie
Wiadomości: 57
GG do lucynapilo Send a message via Skype™ to lucynapilo
Dot.: wstyd. wąsik ?

Ups! Viris wybacz, że przekręciłam Twój nick A to kwiatek na przeprosiny.
__________________
Człowiek zdolny to taki, który się ze mną zgadza. Samuel Johnson (1709-1784)
lucynapilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 17:45   #472
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: wstyd. wąsik ?

hmm jak tak piszecie o tym, ze u niektórych włoski odrastają tak jakby nie były wcale traktowane woskiem, to obawiam się mogę mieć podobnie.
niedawno zaopatrzylam się w depilator i narazie to muszę golić nogi co tydzień, tak szybką odrastają ;/
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 19:37   #473
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: wstyd. wąsik ?

Ja raz próbowałam woskiem,ale po tej depilacji włoski odrosly mocniejsze ( nie wiedzialam ze jest to mozliwe), wiec teraz uzywam wody utlenionej, ale to metoda malo skuteczna. Jak narazie niestety pozostaje mi oszczedzac na zabieg laserem.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 06:41   #474
k.a.s.i.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 78
GG do k.a.s.i.a
Dot.: wstyd. wąsik ?

SALLY HANSEN rozjaśniacz do włosow na twarzy. Naprawde rewelacja!!! Odradzam za to wode utleniona...mam przez to male przebarwienia
k.a.s.i.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 10:52   #475
kania25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: wstyd. wąsik ?

witaj
nie jesteś sama ze swoim problemem. również jestem brunetką i niestety też mam wąsik.. brrr więc doskonale cię rozumiem, farbowanie ci odradzam, ja przynajmniej bym tego nie robiła ja radzę sobie z tym za pomocą plastrów do depilacji twarzy z woskiem. najlepiej robić to wieczorem przed pójściem spać bo przez ok 2 godziny skóra jest trochę zaczerwieniona. ja depiluję się raz na cztery -pięc tygodni i mam święty spokój))dopiero jak widzę że włoski zaczynają odrastać to używam ich ponownie. Włoski wcale nie odrastają mocniejsze, więc nie musisz się o to martwić))) pozdrawiam kania
kania25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 10:48   #476
danusia78
Przyczajenie
 
Avatar danusia78
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
GG do danusia78
Question Kłopotliwy wąsik.

Witam serdecznie!
Był już ten wątek wiele razy poruszany, ale chce sie dowiedzieć jak sie go pozbyć. Wsumie nie jest jeszcze żle bo głównie mam po bokach czarne włoski wyrywam je pensetą. Nie wiem czy po depilacju nie pozostanie ślad. Mam ciemną karnacje no i w lato tez bedzie to chyba widać. Chyba żeby czymś rozjaśnić. Pomóżcie prosze.
Pozdrawiam.
__________________
Danuśka
danusia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 12:38   #477
ola2903
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: >>wroclaw >>Belfast
Wiadomości: 34
GG do ola2903
Dot.: Kłopotliwy wąsik.

hej, mialam ten sam problem, nie ma jasnej cery wiec zapewne podobna do Ciebie-otoz bardzo moge Tobie polcic zabiegi laserowe na waski ...wiem co mowie bo sama to stosowalam i jest bardzooooooooooooooo duza roznica, wloskow nie ma a jak cos odrosnie to jeden czy 2. Zabiegi nie sa tanie od razu mowie bo to uzaleznione jest od ilosci wstrzyknietej wiazki laserowej czyli wizyta za jakies 150 zl. to normalne. Ja mialam juz 3 zabiegi, obec nie jestem obecna w Polsce ale jak tylko bede na pewno skorzystam znowu aby zlikwidowac je co do jednego. Acha i pierwszy zabieg pomimo zastosownia zimnych okladow boli jak ch..... i ma sie opuchniete te miejsca wiec dobrze zastosowac jakis podlad na to aby nie bylo za bardzo roznicy, acha no i nie mozna przed zabiegiem opalc tego miejsca jak rozniez po zabiegu...no i stosowac filtry ochronne. TO TYLE jak masz jakies pytania to na maila prosze lub gg
__________________
ola la la
ola2903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 16:13   #478
Casandra
Raczkowanie
 
Avatar Casandra
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 137
GG do Casandra
Dot.: Kłopotliwy wąsik.

Możesz też usuwać wąsik woskiem,nie jest to co prawda trwała metoda ale po wielokrotnym stosowaniu włoski staną się rzadsze i słabsze.Za pomocą wosku możesz usunąć sama wąsik,ale możesz też wybrać się na taki zabieg do kosmetyczki.Pozdrawiam.
Casandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 16:20   #479
Jusstyssia
Raczkowanie
 
Avatar Jusstyssia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 35
Dot.: Kłopotliwy wąsik.

Cytat:
Napisane przez Casandra Pokaż wiadomość
Możesz też usuwać wąsik woskiem,nie jest to co prawda trwała metoda ale po wielokrotnym stosowaniu włoski staną się rzadsze i słabsze.Za pomocą wosku możesz usunąć sama wąsik,ale możesz też wybrać się na taki zabieg do kosmetyczki.Pozdrawiam.
dokładnie tak
Jusstyssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:14   #480
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: wstyd. wąsik ?

Szczerze mowiąc, ja traktuje niechciane włoski pęsetką
Wyrywam tylko te po bokach ciemniejsze włoski, bo inne to słabo widać, zajmuje mi to ok. 5 min.
Mały ból jest, ale natychmiast przykładam kostkę lodu i od razu ból znika. Lekkie zaczerwienienie natomiast zostaje, ale najczęsciej robię to na noc, potem rano wstaję i praktycznie nic nie widać
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.