farbowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-24, 20:50   #1
aniolek1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1
Question

farbowanie


Chcę coś zmienić,,,Dokładnie to mam kolor włosów naturalny ciemny blond i pasemka na to blond jasny(już odrosty)..Chciałam za niedługo zmienić kolor na ciemny brąz,pokrywając blond odrosty...następnie odczekać troche i zrobić pasemka na to ponownie blond. Jakich kosmetyków powinnam użyć??Jakie firmy?? Jak dobrać to, żeby wyszły pasemka jasne na ciemnym brązie?? Z góry dziękuję za porady;-)
aniolek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 21:41   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: farbowanie

a nie lepiej isc do fryzjera i od razu zrobic baleyage z blond i brazu? po co maltretowac blonde malowane na braz wlosy?
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 23:00   #3
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: farbowanie

nie mozna tak sobie zmieniac raz ciemny braz czy jakis tam kolor farby, a potem platynowy czy nawet ladny jasny blond pasemka....
toz to farby sa, poczytaj o tym w postach o podobnym temacie, pisalismy juz o tym i dziewczyny tez dziela sie tam swoimi doswiadczeniami "(czasem drastycznymi )
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 23:06   #4
Saphire Blue
Przyczajenie
 
Avatar Saphire Blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Thumbs down Dot.: farbowanie

po rozjasnianiu u fryzjera został mi wsciekle rudy łeb i płacze teraz gorzko ze noga moja tam postaneła musze jednak jutro od rana nałozyc szmponetke bo potem pójde na normalny balejaz który zrobi ktos zdrowy na umysle pytanie tylko jaki to moze byc kolor zeby pokryc te rude snopy siana poza czarnym jakies sprawdzone ciemne blondy w szamponetkach moglibyscie polecic??
Saphire Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 23:24   #5
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: farbowanie

sprobuj mariona
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 05:25   #6
Saphire Blue
Przyczajenie
 
Avatar Saphire Blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: farbowanie

Dziekuje i przepraszam ze nie odpowiadalam ale nieszczescia chodza parami i w sobote wysiadł mi internet....Uzyłam szamponetki z supermarketu...nic to oczywiscie nie dało a była ciemny szatyn...rude poszłam do szkoły i nikt nie komentował ale miałam wrazenie ze w pracy sie ośmiesze i kupiłam Loreal czarnyFeria.Wczoraj zeszłam do zwykłej osiedlowej fryzjerki i powiedziała ze chyba mi o....ało ze moze mi tylko sciac włosy na jeza.Nie chce wam smiecic w watkach wiec juz napisze epilog tutaj i moze ktos mi jeszcze udzieli szczerej rady
-jak teraz dochodzic swoich praw u fryzjerki która skasowala za ciecie u szatana i farbowanie u rymarza??
-czy zdecydowac sie na tego jeza czy chodzic z ta makietą włosow az cos nie urosnie..moze by rosło lepiej?
-moze ktos uzywał szamponu Dermena w takiej sytuacji bo zaleciła mi wyjatkowo dobra internistka ale zaznaczyła ze to wysusza a teraz włosy sa suche niczym pieprz...przed "akcją blond" były tłuste

a na koniec dziewczynom które sie spierały o krem nivea na włosach.
cała okolica fryzjerek na osiedlu jak jeden mąż popiera pomysł z kremem a ja mam w domu z pięc drogich odżywek ale teraz zamierzam spac z głowa w kremie bo byłam świadkiem jak głupi balsam(!!!) nivea pomógł na podbite oko a teraz lekarz mi powiedział że moge smarowac poparzenie 2 stopnia tłustym kremem( jednak nie nivea bo jest nawilzajacy..)
Saphire Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.