Avon SuperSchock Intense Mascara, pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-11, 21:07   #1
aparatka_ewelinka
Przyczajenie
 
Avatar aparatka_ewelinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8

Avon SuperSchock Intense Mascara, pytanie


Witam, dzisiaj dostałam w prezencie tusz, który jest ukazany w tytule, wszędzie czytam, że głęboka czerń, pięknie maluję, lecz na mojej szczoteczce jak i rzęsach ukazuje się błękit, czy tak wybrany został kolor, czy może on zaschnie i zmieni się w czarny? może to głupie pytanie, ale nie spodziewałam się takiego tuszu i kompletnie nic nie wiem, dodam, że patrzyłam na katalogi i nie było tam do wyboru koloru 'blue' o co chodzi?
__________________
maltańczyk Lexi urodzona - 4 czerwa 2013<3
aparatka_ewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 09:32   #2
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Avon SuperSchock Intense Mascara, pytanie

wiesz ,że tak mnie zaintrygowałaś że aż w katalogach sprawdziłam ale w swoich superschock intense nie znalazłam, za to w necie znalazłam adnotacje..były kiedyś produkowane różne wersje kolorystyczne między innymi "intense sappherine" niebieski. Sprawdź na spodzie tuszu jaka nazwa jest na nim: black? czy inny? Jak black to zwróć go konsultantce bo nie powinien być niebieski. a masz prawo zwrotu do 3 m-cy od zakupu..oh sorki dopiero teraz przeczytałam że to był prezent...ale może ta osoba co ci go dała jak to bliska rodzina zrozumie że nie chcesz niebieskiego i poprzez nią zwróci konsultantce albo wymieni...miałam mase tuszy z avonu i sama byłam konsultantką i nie powinno tak być że dostajesz niebieski zamiast czarnego... może jakoś tego tuszu jest do bani, w sensie coś im się w nim popsuło?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2013-08-13 o 09:34
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.