Goldwell Elumen - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 08:34   #211
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez Marcelina1986 Pokaż wiadomość
Czyli idę do kobiety mówię jej że ma mi rozjaśnić włosy i na to bezpośrednio nałożyć elumen? Mam nadzieje że wszystko zrozumiałam już tak jak trzeba a jeżeli chciałabym róż to co musi ona zrobić? Fryzjerka dobra tylko nigdy nie farbowała w swoim salon ie tymi farbami
zaleca się 2 dni po "normalnym" farbowaniu, ale jak idziesz do fryzjerki to wiadomo....)) na suche się powinno choć widziałam na filmikach, że na mokre kładą- nie rozumiem tego skoro na opakowaniu jest wyraźnie napisane że na suche nakładać... tylko nie wiem czy bez prepare i locka powinnaś...na to pytanie nerla powinna ci napisać albo lissax bo ja nie próbowałam bez. pooza tym liczyć się musisz że pierwsze farbowanie to nierówne krycie. drugie lepiej a trzecie jest ok. róż to ładny kolor, wpadnij do bydgoszczy to popatrzę w takie ponure jesienne dni jak dziś ) pozdrawiam
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 20:55   #212
Wilczedziecie
Przyczajenie
 
Avatar Wilczedziecie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Zmiana koloru włosów z farbami Elumen Goldwell

A więc mam maleńkie pytanie na temat włosów (mam nadzieję, że dodaję to pytanie w odpowiednim wątku, bo dopiero co założyłam konto i nie orientuję się za bardzo).
Zamierzam pofarbować wkrótce włosy na blond (obecnie mam czerwone). Robię to, żeby nie musieć rozjaśniać i od razu nakładać innej farby. Otóż chcę zmienić kolor na niebieski, fioletowy, bądź różowy z farbą firmy Elumen Goldwell, stąd też moje pierwsze farbowanie na blond. I teraz pytanie moje jest następujące: zastanawiam się jak ta farba schodzi. Niestety chodzę do liceum i nie wiem czy to dobry pomysł iść jako niebiesko włosa, po wakacjach do szkoły. Ponoć trzyma się dość długo (czytałam wiele opinii), ale chcę wiedzieć, czy ona zejdzie do poprzedniego koloru (to będzie blond) jak normalne tonery, czy będę musiała malować inną farbą. Martwię się, bo nie bardzo widzi mi się kolejny raz rozjaśniać w odstępie raptem miesiąca.

Czy ktoś testował/uzywa farb tej firmy? Proszę o odpowiedź
Wilczedziecie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 22:29   #213
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Zmiana koloru włosów z farbami Elumen Goldwell

Nie schodzi. Choćbyś później i 5 razy rozjaśniała ten niebieski czy różowy on się dalej będzie trzymał, tylko jaśniejszy będzie . Wybierz w takim wypadku tonery. Elumena możesz za to łatwo zakryć ciemniejszym odcieiem. Ale jeśli chodzi o powrót do blondu to odradzam.
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 00:39   #214
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Zmiana koloru włosów z farbami Elumen Goldwell

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Nie schodzi. Choćbyś później i 5 razy rozjaśniała ten niebieski czy różowy on się dalej będzie trzymał, tylko jaśniejszy będzie . Wybierz w takim wypadku tonery. Elumena możesz za to łatwo zakryć ciemniejszym odcieiem. Ale jeśli chodzi o powrót do blondu to odradzam.
zdziwiłam sie właśnie jak ciocia mówiła, ze z kk elumena na ciemny brąz (nie znam oznaczenia) koleżanka nie może przejść (3 razy jej fryzjerka pokrywała) i cały czas rudy przebija. nie widziałam na żywo, tylko relacja mnie zdziwiła. chyba ciemniejszym łatwo przykryć, zwłaszcza, ze jak mi sie znudzi mam nadzieje na czekoladę ....;/
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 16:12   #215
cytryna107
Raczkowanie
 
Avatar cytryna107
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Zmiana koloru włosów z farbami Elumen Goldwell

Nerla a ja chciałam bym uzyskać kolor pięknie nazwany "magenta" tj. róż z fioletem. Mam teraz wypłukany allwaves 8.76 na głowie. Czy muszę rozjaśnić włosy do bardzo jasnego żeby taki kolor uzyskać? A może dekoloryzacja? Bo pewnie jakbym teraz rozjaśniła swoje włosy to wyszedłby jasny pomarańczowy/rudy. I czy rozjaśniacz może być z dowolnej firmy czy tylko goldwell. I chce wiedzieć wszystko, bo do Ciebie mam niestety za daleko na wizytę
http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...e1b8b4e723.jpg

aha i mam też grzwykę na turkusowy zrobioną tonerem czy na nią bezpośrednio można kłaść elumen?

Edytowane przez cytryna107
Czas edycji: 2014-01-15 o 16:14
cytryna107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 22:16   #216
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Goldwell Elumen

Muszą być jaśniutkie by mieć taki efekt. Dla mnie zdjęcie które wkleiłaś to Pk z kroplą VV lub RVale bardzo niewiele. Zmyj ten toner bo wyjdzie ci szarobury fiolet na grzywce. Rozjaśniacz nie ma znaczenia jaki, większość to itak jedno i to samo, różnią się jedynie formą w jakiej występują. Bardziej ważna jest woda utleniona do rozjaśniania. Jak masz poziom 8 to wystarczy na 3% chyba. Więcej powiem jak wkleisz swoje zdjęcie. Powodzenia
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 14:07   #217
cytryna107
Raczkowanie
 
Avatar cytryna107
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Goldwell Elumen

Zdaje sobie z tego sprawę, że ciężko mi będzie uzyskać taki kolor, ale chciałabym żeby był choć trochę zbliżony. Jak polecasz pozbyć się tonera? Nie przeszkadzają mi różne odcienie na głowie, oby nie było plam W załącznikach są zdjęcia jak mniej więcej wyglądają moje włosy. Specjalnie nie farbowałam swoich włosów, żeby jak najbardziej wypłukać kolor bo wydawało mi się, że wtedy lepiej złapie rozjaśniacz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC052282.jpg (169,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC052252.jpg (161,3 KB, 33 załadowań)
cytryna107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 22:16   #218
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Goldwell Elumen

Najlepiej żeby ktoś nałożył ci w krótkim czasie (szybko)rozjaśniacz na 3% wodzie, trzymaj max czasu jak producent pisze, na wcześniej rozjaśniane pasma nie kładź. Nie zapomnij przed elumenem o prepare, by równo pokryło, choć możliwe że itak będziesz musiała dwukrotnie nałożyć by było idealne krycie . Na turkus nałóż na koniec na 5 minut, nie powinno być plam ale kolor na grzywce będzie lekko się różnił.
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 22:01   #219
cytryna107
Raczkowanie
 
Avatar cytryna107
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Goldwell Elumen

I chyba już ostatnie pytania Jak z wydajnością farby? I jak z wydajnością Prepare i Lock? Czy na dwa farbowania wystarczą te produkty? Muszę sobie to przekalkulować
cytryna107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:21   #220
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Goldwell Elumen

Uff przebrnęłam przez cąły wątek
Mam włosy jasny blond farbowane - zakupiłam elumena KK i RR - chcę taki jak tu ktoś wklejał kolor jaki ma PaniEkscepelncja
DOwiedziałam się że lepiej by było pofarbować jakąś bazą wczesniej bo sie wypłucze..
A myslałam ze dzisiaj juz zdrobię kolor
MOzna dac elumen za bazę a jak się wypłucze położyć jeszcze raz i się bedzie trzymal już ?
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 02:22   #221
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

ja nie kładę rozjaśniacza tylko topchic kk mix z wodą 9% a potem za dni 2-3 po następnym myciu kładę już elumena. nie przesadz z rr!
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 13:44   #222
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez cytryna107 Pokaż wiadomość
I chyba już ostatnie pytania Jak z wydajnością farby? I jak z wydajnością Prepare i Lock? Czy na dwa farbowania wystarczą te produkty? Muszę sobie to przekalkulować
Za pierwszym razem włosy bardziej "piją" tą farbę, z każdym kolejnym fabowaniem schodzi mniej, na Twoje włosy tuba to minimum myślę na pierwszy raz. Czasami trzeba dokładać farby w trakcie. Prepare i lock spokojnie na kilka razy powinno wystarczyć

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
Uff przebrnęłam przez cąły wątek
Mam włosy jasny blond farbowane - zakupiłam elumena KK i RR - chcę taki jak tu ktoś wklejał kolor jaki ma PaniEkscepelncja
DOwiedziałam się że lepiej by było pofarbować jakąś bazą wczesniej bo sie wypłucze..
A myslałam ze dzisiaj juz zdrobię kolor
MOzna dac elumen za bazę a jak się wypłucze położyć jeszcze raz i się bedzie trzymal już ?
Odstaw RR i zrób pierwsze samym KK bo na jasnych włosach kolor może Cię zdziwić (będzie czerwony, a nie rudy) Mam na myśli cały czas kolor jak u PEkscelencji .

Jak się wypłucze możesz powtórzyć
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 20:49   #223
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Goldwell Elumen

Dziewczyny, czy możecie polecić salon w Krakowie, w którym ktoś farbuje elumenem? Nie chodzi mi o szalone kolory, na dobry początek nudny blond . Nigdy nie farbowałam włosów, spodobały mi się☠opinie o tej farbie, tylko nie wiem, gdzie znaleźć dobrego fryzjera .
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 07:32   #224
wrobela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warsawa
Wiadomości: 13
Dot.: Goldwell Elumen

Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa, więc mam nadzieje że w dobrym wątku zadaje pytanie i ktoś tu zagląda.

Na wstępie powiem, że kompletnie sie nie znam na farbowaniu, zawsze robiłam to u fryzjera. Ostatnio natknęłam się na informacje o farbie Goldwell Elumen lub Topchic, że są fantastyczne bo kolor się nie wypłukuje, jest intensywny i w ogóle są świetne.

No i trochę zapaliłam na taką farbę, bo mi się kolor dość szybko wypłukuje z włosów, co częściowo jest dobre bo nie widać odrostów, więc nie muszę co miesiąc biegać na nową warstewkę farby i z reguły farbuje raz na kilka miesięcy.
Natomiast pomyślałam sobie, że jeśli Elumen pozostaje intensywny to będzie mi widać odrosty, co znaczy że będę musiała 1 na miesiąc iść do fryzjera i robić odrosty, żeby farba wyglądała ładnie na włosach.

No i teraz moje pytanie. Bo skoro tą super farbą będę chodzić o co miesiąc odnawiać kolor, to po co ją stosować? Jeśli zrobię sobie normalną farbę i będę co miesiąc robić odrosty i odnawiać kolor to będzie on również intensywny....

No i nie widzę przewagi tych superfarb nad zwykłymi. Czy ktoś może mi to wyjaśnić? Mam długie włosy, więc wywalenie 300zł miesięcznie jest dla mnie decyzją wymagającą gruntownego przemyślenia.

Dzięki!!!
wrobela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 02:13   #225
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

jak ci pasuje, żeby kolor się wyplukiwał to rzeczywiście zarówno temat jak i farba nie są dla ciebie. co tu tłumaczyć- wystarczy przeszukać ten wątek. wszystko już zostało tu napisane.

ps. dziewczyny, waham się....odrosty robić z wodą 9% czy 6%?? mam wrażenie że kk na 6 za ciemna... nerla, bardzo zniszczę sobie włosy bardziej robiąc odrosty topchickiem z wodą 9?? jest różnica duża??
dodam że kolor ładniejszy żywszy wychodzi... ale mam dylemat...
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 19:23   #226
wrobela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warsawa
Wiadomości: 13
Dot.: Goldwell Elumen

Cały wątek przeczytałam. piszecie dużo o wyborach wody utlenionej i koloru, a to nie są informacje dla mnie przydatne, ponieważ sama sobie nie farbuje.

Po prostu chciałam, żeby ktoś mi wyjaśnił wyższość tej farby nad innymi, ponieważ ja tego nie widzę. Jeśli odświeża się kolor co miesiąc a z tego co rozumiem to w normalnej jak i w elumenie trzeba to robić chociażby ze względu na odrosty to czemu elumen jest lepszy?
wrobela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 07:53   #227
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

co mnie obchodzi co ciebie interesuje a co nie...jak będzie to twoje forum to ty sobie będziesz rządziła.

jak przegladnelas wątek a nie zauważyłaś co lissax pisała na temat częstotliwości farbowania?? nie chce się, co??

i co jak co nerla, masz racje w sprawie rr... żałuję, że kupiłam ;/
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 09:24   #228
wrobela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warsawa
Wiadomości: 13
Dot.: Goldwell Elumen

serio? masz gorszy dzień czy co? na prawdę tak trudno odpowiedzieć na proste pytanie? trzeba wylać trochę jadu... na prawdę mogłam nie zauważyć jednego postu, korona Ci z głowy spadnie jeśli skierujesz mnie w odpowiednie miejsce?
wrobela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 15:39   #229
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
co mnie obchodzi co ciebie interesuje a co nie...jak będzie to twoje forum to ty sobie będziesz rządziła.

jak przegladnelas wątek a nie zauważyłaś co lissax pisała na temat częstotliwości farbowania?? nie chce się, co??

i co jak co nerla, masz racje w sprawie rr... żałuję, że kupiłam ;/
Naprawdę można było grzeczniej napisać. Wiem, że powtarzające się pytania mogą irytować, ale każdy kiedyś zaczynał przygodę na forum

Cytat:
Napisane przez wrobela Pokaż wiadomość
serio? masz gorszy dzień czy co? na prawdę tak trudno odpowiedzieć na proste pytanie? trzeba wylać trochę jadu... na prawdę mogłam nie zauważyć jednego postu, korona Ci z głowy spadnie jeśli skierujesz mnie w odpowiednie miejsce?
Ja Ci opowiem w skrócie, tyle ile wiem: odświeżanie długości klasyczną farbą, nawet na niskim oxy może negatywnie wpływać na kondycje. Elumen nie wymaga oksydacji, nie zwiększa porowatości włosów, bo nie jest klasyczną farbą, więc odświeżanie nie będzie dokopywało włosom. Włosy będą jedynie nasycone barwnikiem, kondycja nie ucierpi. Z tego co się orientuję, to jedyna tego typu farba na rynku, zapewnia jakość koloru bez niszczenia włosów, tym się wyróznia.

Jest droga, ale to już sama musisz ocenić co jest dla Ciebie priorytetem.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 21:08   #230
wrobela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warsawa
Wiadomości: 13
Dot.: Goldwell Elumen

truskawkowawiosna - dzięki wielkie. Już teraz kumam różnicę i faktycznie muszę się zastanowić czy chcę na to wydać więcej kasy, nadal się waham.....
wrobela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 22:40   #231
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

można grzeczniej, ale bujdy o przegladnieciu forum i takie pytanie mnie irytują... tak, ja też zaczynałam debilnymi pytaniami ;P ale nie jak było zaledwie 8stron do przeczytania, bez przesady.

bezoksydacyjna farba, na włosy które wcześniej trzeba "normalną" nałożyć no, ale fakt tylko na odrost raz będzie.

nerla nerla!! no wracaj już....;(
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 22:17   #232
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
jak ci pasuje, żeby kolor się wyplukiwał to rzeczywiście zarówno temat jak i farba nie są dla ciebie. co tu tłumaczyć- wystarczy przeszukać ten wątek. wszystko już zostało tu napisane.

ps. dziewczyny, waham się....odrosty robić z wodą 9% czy 6%?? mam wrażenie że kk na 6 za ciemna... nerla, bardzo zniszczę sobie włosy bardziej robiąc odrosty topchickiem z wodą 9?? jest różnica duża??
dodam że kolor ładniejszy żywszy wychodzi... ale mam dylemat...
Nie zniszczysz dużo bardziej niż 6% Jeśli jest ładniejszy odcień to sam odrost rób śmiało 9%

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
można grzeczniej, ale bujdy o przegladnieciu forum i takie pytanie mnie irytują... tak, ja też zaczynałam debilnymi pytaniami ;P ale nie jak było zaledwie 8stron do przeczytania, bez przesady.

bezoksydacyjna farba, na włosy które wcześniej trzeba "normalną" nałożyć no, ale fakt tylko na odrost raz będzie.

nerla nerla!! no wracaj już....;(
Jestem, jestem czasami mnie trzeba przywołać wiadomością na priv bo dostaję o tym info na maila a jego prawie codziennie sprawdzam

Niby trzeba normalną nałożyć, ale później już się tylko odrost oksydacyjną robi

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

Ja Ci opowiem w skrócie, tyle ile wiem: odświeżanie długości klasyczną farbą, nawet na niskim oxy może negatywnie wpływać na kondycje. Elumen nie wymaga oksydacji, nie zwiększa porowatości włosów, bo nie jest klasyczną farbą, więc odświeżanie nie będzie dokopywało włosom. Włosy będą jedynie nasycone barwnikiem, kondycja nie ucierpi. Z tego co się orientuję, to jedyna tego typu farba na rynku, zapewnia jakość koloru bez niszczenia włosów, tym się wyróznia.

Jest droga, ale to już sama musisz ocenić co jest dla Ciebie priorytetem.
Ja jeszcze dodam od siebie:

- po kilku farbowaniach Elumenem naprawdę widać dużą różnicę w wyglądzie włosów, nawet zniszczone i rozdwojone końcówki maskuje (co oczywiście nie znaczy że ich nie ma)
-tak jak napisała truskawkowawiosna oksydacyjna farba nakładana raz po raz na całość tylko "dokopuje" włosom, Elumen je "ratuje"
- włosy lubią kwaśne środowisko, normalna koloryzacja jest zasadowa, przez co włos jest porowaty i nieprzyjemny w dotyku, do tego matowieje, Elumen działa w środowisku kwaśnym dzięki czemu włosy po nim wydają się o wiele zdrowsze, bardziej miękkie i lśniące, wizualnie też poprawia ich stan po wcześniejszych farbach
- nie wiem jakie masz doświadczenie, ale nakładając praktycznie każdą farbę w intensywnym odcieniu (np rudy) za pomocą klasycznej koloryzacji, w wielu przypadkach już po dwóch tygodniach widać, że kolor jest mniej równomierny i "sprany", Elumen owszem, przy pierwszych farbowaniach jaśnieje z czasem, ale włosy przy tym nie matowieją a odcień jest nadal intensywny
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 00:26   #233
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

już kupiłam, właśnie stWierdziłam, że wolę wcale nie farbować niż mają mi takie ciemniejsze być.... ale mnie trochę uspokoilas w pt siostra odrosty pon - Ew niedz elumen hihihi chytry plan....


aaa i miałaś racje rr to licho. nawet ciut zmienia kolor znacznie.... żałuje ze kupiłam ale cóż...
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 19:59   #234
elewinkaa
Przyczajenie
 
Avatar elewinkaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11
Dot.: Goldwell Elumen

chce zafarbowac wlosy elumenem ale nie jestem pewna jakie kolory wymieszac. zalaczam zdjecia. moj obecny kolor to ten jasniejszy a drugie zdjecie to moje wlosy z kolorem zmienionym komputerowo I taki kolor chcialabym uzyskac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1392321398457.jpg (46,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1392321473589.jpg (68,0 KB, 22 załadowań)
elewinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 01:05   #235
litte_disorder
Przyczajenie
 
Avatar litte_disorder
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 16
Dot.: Goldwell Elumen

Hej dziewczyny przeczytalam cale to forum , troche po łepkach, troche mniej po łepkach ale mam do was prosbę i pytanie z poczatku opisze sytuacje rok temu mialam wlosy ciemno brązowe(farbowane) i kąpielami rozniaśniającymi doszłam w koncu do blondu(zdj 1) jak już uzyskalam kolor ktory chcialam zachcialo mi się ponownie rudego marchewkowego,zafarbowala m lorealem mango, wyszy spoko w miarę,ale wiem,ze za pare dni będą wypłukane..bo zawsze tak mam z tym nieszczesnym loreaem, poza tym kolor ktory mi wyszedl, nie jest jeszcze taaki jak chce... a marzy mi sie marchweczka zarowiasta albo cos takiegohttp://images6.fanpop.com/image/photos/34100000/Paramore-paramore-34136926-1200-750.jpg ,albo jasniejsze..

Moje pytanie brzmi ... czyj jak poloze samego elumena KK, to bedzie git? moje wosy były rozjasniane i potem kladlam ze dwa razy blond, gdzie tez mi rozjaśnialo wlosy.. teraz mam takie rude po tym loreau ,ale nie rowne i rozne odcienie na calej glowie.. licze na wasza pomoc i zalaczam zdjecia
takie mialam wczoraj:IMG_5372ddd.jpg
a takie wyszly dzisiaj: wiem,ze malo widac, ale roznia sie kolorem i w sumie gora wyszla najlepiej, i w rzeczywistosci sa bledszeIMG_5674.jpg

eksperymentowalam juz duzo w z wlosami od czerni po blondy..ale zawsze marzyl mi sie piekny rudy jak na obrazku wyzej..


Pomożecie ?

nie wydam ani grosza na fryzjera bo raz juz nawet przeprowadzalam dekoloryzacje za 700 zl i wyplukalo sie po dwoch tygodniach ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5687.jpg (103,1 KB, 22 załadowań)
litte_disorder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 01:22   #236
litte_disorder
Przyczajenie
 
Avatar litte_disorder
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 16
Dot.: Goldwell Elumen

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius. no te tez sa piekne to wiem,ze to jednej z was
litte_disorder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 13:16   #237
wrobela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warsawa
Wiadomości: 13
Dot.: Goldwell Elumen

nerla, dzięki za dodatkowe informacje. ciągle się waham, bo sama nie jestem w stanie zrobić sobie tej farby na głowie, a 300zł co miesiąc to droga impreza. chyba że będę robiła odrosty rzadziej. Widziałam, że niektóre dziewczyny robią co 3 miesiące. A wy co ile robicie odrosty? Wiem, że każdej z nas włosy rosną w innym tempie, ale jakby uśrednić?
wrobela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 20:49   #238
litte_disorder
Przyczajenie
 
Avatar litte_disorder
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 16
Dot.: Goldwell Elumen

dajcie jakas odpowiedz kochane potrzebuje na szybko odpowiedzi
litte_disorder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 21:43   #239
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Goldwell Elumen

litte_disorder włosy z drugiej wiadomości są moje, pisałam kilkakrotnie, że jest to połączenie GK i KK, tutaj dodatkowo końce są rozjaśnione i machnięte GK i Clear. Możesz nałożyć na taką bazę jaką masz, patrząc na te zdjęcia.

wrobela jak miałam intensywnie rudy to robiłam co 4 tygodnie odrost, czasami sam odrost zwykłą farbą tylko a co drugi raz elumen, ale rzadko w ten sposób. Teraz jak mam od góry ombre bordowe na poziomie moich naturalnych włosów to co 1,5-2 miesiące, bo odrostu prawie wcale nie widać. Ale już wiem, że wracam do jaśniejszych odcieni i znowu kłania się częstsze farbowanie.
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 22:13   #240
litte_disorder
Przyczajenie
 
Avatar litte_disorder
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 16
Dot.: Goldwell Elumen

dzieki za odpowiedz wlasnie zamowilam farbe ze stronki bo nigdzie nie jest dostepna ale znalazlam fajna strone z przestepna cena. .myslisz ,ze jak poloze farbe i bede uzywac normalnych drogeryjnych odzywek kolor przezyje? czy bede musiala zainwestowac tez w ochronna z elumena:< kolejny wydatek:<?

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

jak przyjdzie kolorek i go polożę, dam znać jak wyszedł^^
litte_disorder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-12 18:36:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.