Proces rekrutacyjny konsultantki AVON - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-24, 14:45   #1
dorotisss
Raczkowanie
 
Avatar dorotisss
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40

Proces rekrutacyjny konsultantki AVON


Witam, chciałabym zapytać jak dokładnie wygląda przebieg rekrutacyjny w Avonie. Wypełniam formularz na stronie, kontraktuje się ze mną liderka z mojego okręgu... i co dalej? Wiem, ze muszę podpisać umowę, ale w jaki sposób to ma się odbywać? Nie chciałabym raczej by jakaś obca osoba przychodziła do mojego domu podpisywać papiery (nie mieszkam sama i w tym jest problem, długa historia), więc jest jakieś inne wyjście? Miło by było gdyby jakaś obeznana osoba przedstawiła mi jak to wszystko teraz wygląda. Orientuje się ktoś w kwestii bieżących bonusów dla nowych konsultantek?
dorotisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 15:07   #2
senwinowajcy
Raczkowanie
 
Avatar senwinowajcy
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 289
Dot.: Proces rekrutacyjny konsultantki AVON

Cytat:
Napisane przez dorotisss Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym zapytać jak dokładnie wygląda przebieg rekrutacyjny w Avonie. Wypełniam formularz na stronie, kontraktuje się ze mną liderka z mojego okręgu... i co dalej? Wiem, ze muszę podpisać umowę, ale w jaki sposób to ma się odbywać? Nie chciałabym raczej by jakaś obca osoba przychodziła do mojego domu podpisywać papiery (nie mieszkam sama i w tym jest problem, długa historia), więc jest jakieś inne wyjście? Miło by było gdyby jakaś obeznana osoba przedstawiła mi jak to wszystko teraz wygląda. Orientuje się ktoś w kwestii bieżących bonusów dla nowych konsultantek?
forum Avonowe mamy tu : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731593&page=127
Powinien ktoś do ciebie zadzwonić i możesz się np. w jakiejś kawiarni umówić czy coś...
senwinowajcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 15:46   #3
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Proces rekrutacyjny konsultantki AVON

Można od razu dowiedzieć się wszystkiego, podpisać umowę i umówić się na szkolenie w Centrum Obsługi Konsultantek w Twoim mieście. (Ja spotkanie szkoleniowe miałam również w COKu, na pewno nikt nie będzie chciał przychodzić do Ciebie do domu).
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 16:51   #4
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Proces rekrutacyjny konsultantki AVON

kurcze tutaj na wizazu, jest kilka menagerów, ja tutaj nawet załatwiłam umowę siostrze, przysłała jej do domu i potrzebne materiały pierwsze, ona odesłała podpisaną i jest konsultantka
Co jakiś czas sie kontaktują i fajnie

Ale nicku zabij mnie nie pamiętam, to było ze dwa lata temu.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 20:18   #5
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Proces rekrutacyjny konsultantki AVON

Dobry Lider Sprzedaży (czyli osoba, z którą podpisuje się umowę, aby zostać konsultantką) zaproponuje dogodny dla Ciebie termin i miejsce spotkania, czyli tam gdzie Tobie najbardziej będzie pasowało. Jeśli w Twoim mieście jest Centrum Obsługi Konsultantek, to możesz się tam umówić - będziesz miała od razu możliwość poznania na jakich zasadach robi się zakupy w COK, a także będziesz mogła sobie pooglądać testery produktów.

Jeśli chodzi o bonusy dla nowych konsultantek, to w tej chwili jest program Twój Pewny Start, który składa się z trzech stopni i trwa przez 3 katalogi współpracy. Jeżeli w 1. katalogu zrobisz zakupy na min. 200 zł (w cenach katalogowych) - dostajesz za 1 zł prezent (produkt z oferty Avon).
Jeżeli w 2. katalogu współpracy zrobisz zakupy za 250 zł - otrzymasz kupon rabatowy na zakup zapachów (do 60% taniej), a także przewodnik po makijażu i przewodnik po świecie zapachów wraz z próbkami.
Jeżeli w 3. katalogu współpracy zrobisz zakupy za min. 300 zł - automatycznie dostaniesz rabat 40% na zakupy w tym katalogu (czyli zamiast np. tych 300 zł zapłacisz 180 zł i ta 40% zniżka będzie dla Ciebie aktywna do końca tego katalogu)
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 20:42   #6
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Proces rekrutacyjny konsultantki AVON

do mnie liderka przyjechała do domu w dogodnym dla mnie terminie
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 10:43   #7
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Proces rekrutacyjny konsultantki AVON

ja sie ze swoją umówiłam na miescie u niej w biurze.
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 15:21   #8
makecooking
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Proces rekrutacyjny konsultantki AVON

Cytat:
Napisane przez dorotisss Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym zapytać jak dokładnie wygląda przebieg rekrutacyjny w Avonie. Wypełniam formularz na stronie, kontraktuje się ze mną liderka z mojego okręgu... i co dalej? Wiem, ze muszę podpisać umowę, ale w jaki sposób to ma się odbywać? Nie chciałabym raczej by jakaś obca osoba przychodziła do mojego domu podpisywać papiery (nie mieszkam sama i w tym jest problem, długa historia), więc jest jakieś inne wyjście? Miło by było gdyby jakaś obeznana osoba przedstawiła mi jak to wszystko teraz wygląda. Orientuje się ktoś w kwestii bieżących bonusów dla nowych konsultantek?
Jestem liderem sprzedaży w Avon, mogę Ci pomóc. Z jakiego rejonu jesteś? Chętnie Ci wszystko wytłumaczę i udzielę odpowiedzi na Twoje pytania. Podaj nr albo maila na priv. Pozdrawiam!
makecooking jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-26 16:21:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.