Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-04, 20:36   #1741
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Hej Dziewczyny

Dziś są moje urodziny i ZDAŁAM!!! Za 5.razem. Jestem najszczesliwsza. Autko będę podbierala chłopakowi. Jest dobra passa, musi się udać i Wam! 5 lat się z tym bujałam.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 20:40   #1742
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Dziś są moje urodziny i ZDAŁAM!!! Za 5.razem. Jestem najszczesliwsza. Autko będę podbierala chłopakowi. Jest dobra passa, musi się udać i Wam! 5 lat się z tym bujałam.
Gratuluję opowiadaj jak było
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 20:58   #1743
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Było strasznie. Pan był po prostu wykonujący swoje zadania. Neutralny, nie pogratulowal, ale też nie był gburem. Parkowanie moim zdaniem wyszło mi średnio, robiłam z korektą, ale ładnie wyrównałam i było ok. Nawet drzwi nie otwierał, ale myślę, że by się zmieścił. Trochę się denerwowałam, bo samochód jakoś źle załapywał hamulec i gaz. Ale ostatecznie udało się. I nie zawróciłam z uzyciem infrastruktury jako takiej w sensie że musiałam wjechać w jakąś bramę czy coś, tylko kazał mi zawrócić na ulicy. Upewnilam się i pojechałam. Teraz się boję, czy tak można, ale tak kazał, więc tak zrobiłam. Teraz nie wiem co mam robić, jestem w szoku. Mam tylko się zarejestrować na info car i czekać na odbiór? O rany rany. Zdawałam na Odlewniczej.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 21:12   #1744
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Było strasznie. Pan był po prostu wykonujący swoje zadania. Neutralny, nie pogratulowal, ale też nie był gburem. Parkowanie moim zdaniem wyszło mi średnio, robiłam z korektą, ale ładnie wyrównałam i było ok. Nawet drzwi nie otwierał, ale myślę, że by się zmieścił. Trochę się denerwowałam, bo samochód jakoś źle załapywał hamulec i gaz. Ale ostatecznie udało się. I nie zawróciłam z uzyciem infrastruktury jako takiej w sensie że musiałam wjechać w jakąś bramę czy coś, tylko kazał mi zawrócić na ulicy. Upewnilam się i pojechałam. Teraz się boję, czy tak można, ale tak kazał, więc tak zrobiłam. Teraz nie wiem co mam robić, jestem w szoku. Mam tylko się zarejestrować na info car i czekać na odbiór? O rany rany. Zdawałam na Odlewniczej.
Można tylko trzeba uważać, więc zrobiłaś bardzo dobrze
Jeśli już masz opłacone prawko, to zostaje zalogowanie na info-car i za jakiś tydzień, max 2 prawko ląduje w kieszeni
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 21:31   #1745
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Agatka, jeszcze nie opłaciłam i jestem w takim amoku, że nic nie wiem.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 05:27   #1746
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

I dziewczynki, poradzę Wam jedno. Zdałam tego dnia, w którym miałam najwięcej do zrobienia. W WORDZIE już od tego wszystkiego bolała mnie głowa. Dlatego byłam przekonana, że się nie uda. Wykorzystajcie dzień tak, żeby nawet nie móc o tym pomyśleć. Ja siedząc tam chciałam już tylko wyjść i mieć z bani.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 09:12   #1747
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Dziś są moje urodziny i ZDAŁAM!!! Za 5.razem. Jestem najszczesliwsza. Autko będę podbierala chłopakowi. Jest dobra passa, musi się udać i Wam! 5 lat się z tym bujałam.
Gratuluję
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 12:04   #1748
Rapaszka
Rozeznanie
 
Avatar Rapaszka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 857
GG do Rapaszka Send a message via Skype™ to Rapaszka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dzisiaj odebrałam prawko Ale jestem z siebie zadowolona
__________________
20.08.2015
08.09.2019
19.06.2021
Rapaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 19:17   #1749
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Agatka, jeszcze nie opłaciłam i jestem w takim amoku, że nic nie wiem.
No to pędź czym prędzej w czwartek do starostwa
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 12:24   #1750
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Agatka, będę raczej opłacać przez Internet, bo w czwartek nie zdążę po pracy. Teraz aż się boję wysyłać stówę, ale sprawdziłam na stronie Urzędu Warszawy i można wysyłać pieniążki przez przelew internetowy, więc chyba tak uczynię. Zresztą to chyba nie ma znaczenia czy oplacimy w kasie czy przez neta. Chyba.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 22:19   #1751
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Jutro mam rano egzamin, proszę o kciukasy! rosi:

Chociaż boję się, że w jakiś poślizg wpadnę, albo auto mi się z górki stoczy w tę śnieżycę
Jak ja zrobię łuk, jak mi cały czas będzie tylną szybę zasypywało...
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 23:37   #1752
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Jutro mam rano egzamin, proszę o kciukasy! rosi:

Chociaż boję się, że w jakiś poślizg wpadnę, albo auto mi się z górki stoczy w tę śnieżycę
Jak ja zrobię łuk, jak mi cały czas będzie tylną szybę zasypywało...

Bedzie dobrze trzymam kciuki


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 01:15   #1753
M00nka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 22
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Jutro mam rano egzamin, proszę o kciukasy! rosi:

Chociaż boję się, że w jakiś poślizg wpadnę, albo auto mi się z górki stoczy w tę śnieżycę
Jak ja zrobię łuk, jak mi cały czas będzie tylną szybę zasypywało...

Trzymam kciuki !
Auto Ci się z żadnej górki nie stoczy, a śnieżycy nie będzie
M00nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 05:00   #1754
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Jutro mam rano egzamin, proszę o kciukasy! rosi:

Chociaż boję się, że w jakiś poślizg wpadnę, albo auto mi się z górki stoczy w tę śnieżycę
Jak ja zrobię łuk, jak mi cały czas będzie tylną szybę zasypywało...
Daj czadu autka są przystosowane do zimy, spokojnie
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 05:23   #1755
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Floydka, poradzisz sobie. Nie kombinuj, rób tak, jak zawsze robiłaś i nie wymyślaj nic nowego w stresie. Nie będzie aż takiej zawieji, że miałabyś nie widzieć tyłu.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 10:21   #1756
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja w poniedziałek dopiero kurs teoretyczny zaczynam, a już się stresuje jak głupia
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 11:34   #1757
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziękuję za wsparcie dziewczyny!
Zdałam dzisiaj za drugim podejściem i jestem przeszczęśliwa!

Pytanie, czy ja teraz mam zapłacić od razu, czy czekać aż zaktualizuja mi profil w Wordzie i zapłacić przelewem a odebrać jak będzie możliwość?
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:34   #1758
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Brawo! Mów jak było .Ja wysłałam kasę wczoraj, mimo, że wydział transportu jeszcze nie przyjął PKK. Kasa nie zaginie.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 18:49   #1759
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Egzamin zaczął się pięć minut przed czasem, denerwowałam się oczywiście, ale nie tak, jak za pierwszym razem. Zmieniłam znacząco podejście. Jechałam z nastawieniem, że zdam, że z powrotem będę już miała papierek z wynikiem pozytywnym. Rozmyślałam gdzie pojadę najpierw, gdy po otrzymaniu prawka wsiądę za kółko
Wylosowałam płyn hamulcowy i światła hamowania - to co za pierwszym razem. No i poszło. Wszystko pokazane. Łuk zrobiony poprawnie, wzniesienie bez problemu. Potem uwaga na znaki, wyjazd z wordu, miasto. Ślisko, zimno, śnieg. Pierwsze polecenie o zawracanie na rondzie - i tu zrobiłam pierwszą gafę podczas zmiany pasa, ale nic poza tym. Totalnie się wyluzowałam, jeździłam chyba niecałe 30 minut, egzaminator trafił mi się całki fajny, nie był bucem, coś tam mówił, więc całkiem przyjemna jazda. Mimo wszystko nie dociera do mnie jeszcze to, że wszystko już zdałam

Zastanawiam się, jak teraz będzie przebiegał proces przekazania wyników i wyrobienia plastiku... Ile mam czekać, żeby dowiedzieć się, czy wydział otrzymał już informacje o zdanym egzaminie, kiedy będę mogła zapłacić i kiedy dostane prawko :/

I orientujecie się może, czy ktoś może za mnie je odebrać?
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 18:53   #1760
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Egzamin zaczął się pięć minut przed czasem, denerwowałam się oczywiście, ale nie tak, jak za pierwszym razem. Zmieniłam znacząco podejście. Jechałam z nastawieniem, że zdam, że z powrotem będę już miała papierek z wynikiem pozytywnym. Rozmyślałam gdzie pojadę najpierw, gdy po otrzymaniu prawka wsiądę za kółko
Wylosowałam płyn hamulcowy i światła hamowania - to co za pierwszym razem. No i poszło. Wszystko pokazane. Łuk zrobiony poprawnie, wzniesienie bez problemu. Potem uwaga na znaki, wyjazd z wordu, miasto. Ślisko, zimno, śnieg. Pierwsze polecenie o zawracanie na rondzie - i tu zrobiłam pierwszą gafę podczas zmiany pasa, ale nic poza tym. Totalnie się wyluzowałam, jeździłam chyba niecałe 30 minut, egzaminator trafił mi się całki fajny, nie był bucem, coś tam mówił, więc całkiem przyjemna jazda. Mimo wszystko nie dociera do mnie jeszcze to, że wszystko już zdałam

Zastanawiam się, jak teraz będzie przebiegał proces przekazania wyników i wyrobienia plastiku... Ile mam czekać, żeby dowiedzieć się, czy wydział otrzymał już informacje o zdanym egzaminie, kiedy będę mogła zapłacić i kiedy dostane prawko :/

I orientujecie się może, czy ktoś może za mnie je odebrać?
Możesz kogoś upoważnić do odebrania dokumentu, ale to jest dodatkowo płatne, o ile pamietam, to 30 zł, ale nie jestem pewna.
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 19:53   #1761
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Floydka, sprawdź to na info-car. Tam jest wszystko aktualizowane. Możesz zapłacić w sumie teraz. Nie wiem, gdzie zdawałaś, ale dla osoby wydającej ważne jest, by był po prostu dowód wpłaty. Kiedy to zrobisz to raczej nie ma znaczenia.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 05:17   #1762
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Możesz kogoś upoważnić do odebrania dokumentu, ale to jest dodatkowo płatne, o ile pamietam, to 30 zł, ale nie jestem pewna.
Pierwsze słyszę... Za mnie mama płaciła i odbierała i nie płaciła dodatkowych kosztów. Jedynie napisałam jej upoważnienie
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 08:59   #1763
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Floydka, sprawdź to na info-car. Tam jest wszystko aktualizowane. Możesz zapłacić w sumie teraz. Nie wiem, gdzie zdawałaś, ale dla osoby wydającej ważne jest, by był po prostu dowód wpłaty. Kiedy to zrobisz to raczej nie ma znaczenia.
Sprawdzam wszystko, ale póki co żadnych nowych info.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 11:54   #1764
DietMountainDew
Raczkowanie
 
Avatar DietMountainDew
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Chociaż do tej pory nie udzielałam się w tym wątku a jedynie biernie przyglądałam się Waszym "doświadczeniom" związanych ze zdawaniem egzaminu na prawo jazdy to muszę się pochwalić, że wczoraj zdałam praktykę za 1 razem Pomimo dużego stresu w poczekalni, później udało się go opanować Najgorsze zdecydowanie jest to czekanie... Mój egzamin opóźnił się o ponad pół godziny. Gdy już wsiadłam do tego auta to trochę się uspokoiłam, łuk niezbyt idealnie ale udało się , później górka i w miasto. Wtedy nerwy już puściły. Cieszyłam się, że nie oblałam na placu chociaż wszyscy przede mną oblewali już właśnie na początku . Egzaminator taki trochę buc, chociaż raz nawet to ja go zagięłam a on zrobił z siebie idiotę Później był już o wiele milszy dla mnie. Miałam parę błędów, ale jakoś w głębi duszy czułam że zdałam. Po wygłoszeniu jego gadki nt. tych błędów gdy usłyszałam że wynik pozytywny to tak jakoś jednak zatkało mnie i powiedziałam tylko: "No to fajnie, ale ulga" A egzaminator oczywiście nic, tylko do widzenia i tyle. Dziewczyny, podstawa to wsparcie od Waszych bliskich, rodziny i umiejętność opanowania w jakikolwiek sposób tego stresu, ja sobie wmawiałam, że przecież nic się nie dzieje jak nie zdam bo to dopiero pierwsze podejście. Pomimo praktycznie całej nieprzespanej nocy udało mi się. Wiem, że dla osób, które mają już za sobą więcej podejść z pewnością jest to bardziej stresujące niż było to dla mnie. Życzę Wam wszystkim powodzenia i trzymam mocno kciuki! W końcu musi się udać.
__________________
"Heaven is a place on earth with you"
DietMountainDew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 14:52   #1765
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę... Za mnie mama płaciła i odbierała i nie płaciła dodatkowych kosztów. Jedynie napisałam jej upoważnienie
Z tego, co się dowiadywałam to tak było. Może u mnie jest inaczej.
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 18:50   #1766
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Sprawdzam wszystko, ale póki co żadnych nowych info.
Na info-car wyskoczy Ci najwyżej profil zaktualizowany przez WORD, Starostwo nie pobierze profilu dopóki nie dostaną pieniążków

Cytat:
Napisane przez DietMountainDew Pokaż wiadomość
Chociaż do tej pory nie udzielałam się w tym wątku a jedynie biernie przyglądałam się Waszym "doświadczeniom" związanych ze zdawaniem egzaminu na prawo jazdy to muszę się pochwalić, że wczoraj zdałam praktykę za 1 razem Pomimo dużego stresu w poczekalni, później udało się go opanować Najgorsze zdecydowanie jest to czekanie... Mój egzamin opóźnił się o ponad pół godziny. Gdy już wsiadłam do tego auta to trochę się uspokoiłam, łuk niezbyt idealnie ale udało się , później górka i w miasto. Wtedy nerwy już puściły. Cieszyłam się, że nie oblałam na placu chociaż wszyscy przede mną oblewali już właśnie na początku . Egzaminator taki trochę buc, chociaż raz nawet to ja go zagięłam a on zrobił z siebie idiotę Później był już o wiele milszy dla mnie. Miałam parę błędów, ale jakoś w głębi duszy czułam że zdałam. Po wygłoszeniu jego gadki nt. tych błędów gdy usłyszałam że wynik pozytywny to tak jakoś jednak zatkało mnie i powiedziałam tylko: "No to fajnie, ale ulga" A egzaminator oczywiście nic, tylko do widzenia i tyle. Dziewczyny, podstawa to wsparcie od Waszych bliskich, rodziny i umiejętność opanowania w jakikolwiek sposób tego stresu, ja sobie wmawiałam, że przecież nic się nie dzieje jak nie zdam bo to dopiero pierwsze podejście. Pomimo praktycznie całej nieprzespanej nocy udało mi się. Wiem, że dla osób, które mają już za sobą więcej podejść z pewnością jest to bardziej stresujące niż było to dla mnie. Życzę Wam wszystkim powodzenia i trzymam mocno kciuki! W końcu musi się udać.
gratulacje klask i:
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:20   #1767
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Na info-car wyskoczy Ci najwyżej profil zaktualizowany przez WORD, Starostwo nie pobierze profilu dopóki nie dostaną pieniążków



gratulacje klask i:
Byłam się dziś dowiedzieć, prawo jazdy za min 1,5 tyg, zapłacić można przy odbiorze lub przelewem.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 10:36   #1768
biedronaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Witam
czy orientujecie się może jaki jest czas oczekiwania na egzamin praktyczny na balickiej w Krakowie ?
biedronaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 12:08   #1769
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez biedronaa Pokaż wiadomość
Witam
czy orientujecie się może jaki jest czas oczekiwania na egzamin praktyczny na balickiej w Krakowie ?
Zależy który termin. Pierwszy ok. 3 tyg. Drugi i kolejne ok. 2 miesiące.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 22:08   #1770
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziewczyny, czy wam na początku też szły tak fatalnie testy?
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.