Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-02, 13:13   #2431
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

U mnie na pandorze świąteczne korale pojawią się pewnie pod koniec listopada/na początku grudnia
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 14:03   #2432
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Pytam,bo nie wiem,czy są w tej ofercie jakieś fajne klipsy na bransoletkę. Przydałyby mi się jakieś,a te co są w zwykłej ofercie mi się nie podobają.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 15:03   #2433
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Czy Troll ma zamiar otworzyć sklepy lub stoiska stacjonarne?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 17:30   #2434
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

I znowu to samo-znów Galeria Bałtycka i Kraków.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 05:51   #2435
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Wczoraj wysłałam zapytanie na fejsie,czy biżuteria świąteczna Pandora będzie łapać się na oferowany aktualnie 12 proc.Rabat w Karkosiku. dopiero dziś doczytałam wiadomosc prywatna więc przerzucilo mi do folderu "inne" i treść jest taka "Pani Katarzyno na biżuterie świąteczna nie będzie rabatu bo pandora nie pozwala w ogóle nie chce nic słyszeć na ten temat i przez kolejne tygodnie nie będzie rabatu. Ukrylismy Pani komentarz na Facebooku bo Pandora sobie nie zyczy"
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 07:39   #2436
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Wczoraj wysłałam zapytanie na fejsie,czy biżuteria świąteczna Pandora będzie łapać się na oferowany aktualnie 12 proc.Rabat w Karkosiku. dopiero dziś doczytałam wiadomosc prywatna więc przerzucilo mi do folderu "inne" i treść jest taka "Pani Katarzyno na biżuterie świąteczna nie będzie rabatu bo pandora nie pozwala w ogóle nie chce nic słyszeć na ten temat i przez kolejne tygodnie nie będzie rabatu. Ukrylismy Pani komentarz na Facebooku bo Pandora sobie nie zyczy"
czyt. -> Karkosik schodzi ze swojej marży i zarobku, a Pandora ma inną politykę cenową - trzyma ceny, aby trzymać "poziom" i wymaga tego od sprzedawców swoich produktów.
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 07:52   #2437
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
czyt. -> Karkosik schodzi ze swojej marży i zarobku, a Pandora ma inną politykę cenową - trzyma ceny, aby trzymać "poziom" i wymaga tego od sprzedawców swoich produktów.
Ale ja to rozumiem,tylko dlaczego nie mogli tego napisać na forum wodpowiedzina moje zapytanie,tylko w wiadomości prywatnej i jeszcze ukryli moje pytanie?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-03, 08:24   #2438
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ale ja to rozumiem,tylko dlaczego nie mogli tego napisać na forum wodpowiedzina moje zapytanie,tylko w wiadomości prywatnej i jeszcze ukryli moje pytanie?
Mieli się publicznie przyznać, że wali ich polityka sprzedaży producenta biżuterii, którą sprzedają?
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 10:45   #2439
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Mieli się publicznie przyznać, że wali ich polityka sprzedaży producenta biżuterii, którą sprzedają?
Szczerze mówiąc skoro oficjalnie wypuszczają info o rabacie na swojejstronie na biżuterię Pandora i nie jest ona tajna,,to nie widzę problemu w informacji "kolekcja swiateczna nie zostanie objęta rabatem",ale ok,jest to jakis argument

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

A może ktoś z Gdańska(bo tam jak mniemam wchodzi tam oferta swiateczna w te promocje piatkowa) byłby tak dobry i zrobił mi zakupy (chodzi mi o cztery produkty za 249zl lub 3 za 249 i jeden za 229l)?
Ewentualnie jakby ktoś chciał tylko 1 lub 2 rzeczy za 229 lub 249 też mogłabym się podłączyć
.
Zrobilabym przelew oczywiście.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

A może ktoś z Gdańska(bo tam jak mniemam wchodzi tam oferta swiateczna w te promocje piatkowa) byłby tak dobry i zrobił mi zakupy (chodzi mi o cztery produkty za 249zl)?
Zrobilabym przelew oczywiście.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-11-03 o 10:44
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 05:40   #2440
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Uznali mi reklamację. Wczoraj odebrałam podobno nową bransoletkę. Piszę podobno, bo to zapięcie chodzi lekko, jak po kilkakrotnym nałożeniu tamtej, albo może po prostu kwestia tego,że już wiem, jak to się otwiera, a wówczas było to dla mnie nowe
Z tej okazji chyba kupię sobie dwa klipsy płatki śniegu,w sumie będzie mi pasować do tonacji planowanej, bo wygląda jak gwiazdka, więc będę nosić na co dzień, szkoda tylko,że nie ma tutaj nikogo z Gdańska, bo mam dłuższą listę chciejstw, to zawsze taniej by wyszło no ale może tego 25.11.2016 coś jednak będzie w całej Polsce, to wówczas zrobię większe zakupy.
Na Trollach wczoraj napisali,że prace nad sklepem internetowym nadal trwają i niebawem dobiegną końca oraz,że na pewno z tej okazji będzie można liczyć na jakąś fajną ofertę

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-11-04 o 05:45
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 10:20   #2441
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Bywacie może w outlecie Pandory w W-wie? Jakie tam są ceny? Będzie może któraś z Was w tym outlecie jakoś niedługo?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-04, 12:28   #2442
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Tez bym CHciala wiedziec i jeśli ktoś by się tam wybierał również bardzo chętnie, podpielabym się pod zamowienie
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:49   #2443
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

A może jakieś mini zakupy w outlecie Pandory? tylko potrzebny jest nam bohater do tego zadania. Anyone?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 13:44   #2444
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Bywacie może w outlecie Pandory w W-wie? Jakie tam są ceny? Będzie może któraś z Was w tym outlecie jakoś niedługo?
ja byłam tam kilka razy (min. na otwarciu)
ogólnie to jest dość daleko za Warszawą - piszę, bo zwykle ludzie myślą, że warszawianki mają blisko

Jakoś przed Świętami - o ile będzie jakakolwiek promocja - wybieram się do outletu
w zeszłym roku w grudniu było jakieś 3za2 czy 4za3, już dokładnie nie pamiętam
teraz w listopadzie (25-go) ma być to ogólnopandorowe %% więc może tam też coś zorganizują?


z outletem jest o tyle słabo, że asortyment bardzo niepewny, ceny nieznane, ilość sztuk na stanie też jest zawsze zagadką... ja organizowałam zbiorowe zakupy w outlecie 2 razy (na fejsie), więc tak to zwykle wygląda: każdy we własnym zakresie tam dzwoni i pyta co jest i po ile i prosi o odłożenie na moje nazwisko
potem - o ile zbierze się kworum do spółki wpłaca mi kasę i ja jadę
inaczej się nie da tego ogarnąć

tylko to wszystko przez fejsa - ja na wizazu nie mam uprawnień organizatorskich, więc nie będę tu działać
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2016-11-04 o 13:46
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 13:58   #2445
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

A gdzie można obejrzeć wszystkie wycofane charmsy?bo ja na telefonie widzę dosłownie kilka teraz.
W ogóle super,ze byłaby taka możliwość dzięki Tobie i Twojej dobrej woli
Ja mam kuzynke w Warszawie,ale ona to nawet by do warzywniaka za rogiem by nie wyskoczyla za moja sprawa
Może coś będzie jeszcze interesujacego
A z zakupem klipsow się jednak wytrzymałam. Zobaczę co rzuca na otwarcie Trollbeads jeśli byłaby fajna promocja koralików to wówczas zamierzam kupić branso Pandory bez gwintów specjalnie na nie. Bo te Trollowe to średnio mi się widzą,ale murano jest sliczne
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 14:12   #2446
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

cały wycofany asortyment pandory jest dostępny na stronie w zakładce: biżuteria wycofana ze sprzedaży
(na stronie marki, nie w e-store) ale możliwe, że z aplikacji w telefonie nie widzisz.

jednak trzeba pamietać, że chociaż w outlecie są jedynie wycofane ze sprzedaży wzory - to wcale nie znaczy, ze jeśli coś jest wycofane, to można to kupić w outlecie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 14:16   #2447
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja byłam tam kilka razy (min. na otwarciu)
ogólnie to jest dość daleko za Warszawą - piszę, bo zwykle ludzie myślą, że warszawianki mają blisko

Jakoś przed Świętami - o ile będzie jakakolwiek promocja - wybieram się do outletu
w zeszłym roku w grudniu było jakieś 3za2 czy 4za3, już dokładnie nie pamiętam
teraz w listopadzie (25-go) ma być to ogólnopandorowe %% więc może tam też coś zorganizują?


z outletem jest o tyle słabo, że asortyment bardzo niepewny, ceny nieznane, ilość sztuk na stanie też jest zawsze zagadką... ja organizowałam zbiorowe zakupy w outlecie 2 razy (na fejsie), więc tak to zwykle wygląda: każdy we własnym zakresie tam dzwoni i pyta co jest i po ile i prosi o odłożenie na moje nazwisko
potem - o ile zbierze się kworum do spółki wpłaca mi kasę i ja jadę
inaczej się nie da tego ogarnąć

tylko to wszystko przez fejsa - ja na wizazu nie mam uprawnień organizatorskich, więc nie będę tu działać
to jest opcja, byś coś nabyła i dla mnie jak na fb Cię dodam i zrobię zgodnie z instrukcjami?
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 16:40   #2448
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

mhmo8o8-->Podpinam się pod pytanie tamtaglista. Czy jest możliwość zorganizowania takich zakupów przez facebooka? Oczywiście każda z nas tam zadzwoni, dowie się szczegółów i poprosi o odłożenie towaru. W żadnym razie, Ty byś niczego innego, poza samym zakupem, nie robiła.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 17:52   #2449
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Ja też,ja też,ja też W prawdzie pisałam już do Ciebie na fejsie kilka dni temu,ale czy wy tam macie na fejsie jakas grupe utworzonĂ☠ i tam się umawiacie,czy dziewczyny pisza do Ciebie po prostu prywatne wiadomości?
Ja to jak będę pytać o dostępność to wyśle maila bo jak będę pytać o więcej niż 5 rzeczy to Panie stracą cierpliwość. Mam nadzieję,ze odpisują

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-11-05 o 06:31
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-05, 07:26   #2450
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jakoś przed Świętami - o ile będzie jakakolwiek promocja - wybieram się do outletu
w zeszłym roku w grudniu było jakieś 3za2 czy 4za3, już dokładnie nie pamiętam
teraz w listopadzie (25-go) ma być to ogólnopandorowe %% więc może tam też coś zorganizują?
A wiadomo ile %zniżki będzie?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 07:53   #2451
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
to jest opcja, byś coś nabyła i dla mnie jak na fb Cię dodam i zrobię zgodnie z instrukcjami?
jasne
Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ja też,ja też,ja też W prawdzie pisałam już do Ciebie na fejsie kilka dni temu,ale czy wy tam macie na fejsie jakas grupe utworzonĂ☠ i tam się umawiacie,czy dziewczyny pisza do Ciebie po prostu prywatne wiadomości?
Ja to jak będę pytać o dostępność to wyśle maila bo jak będę pytać o więcej niż 5 rzeczy to Panie stracą cierpliwość. Mam nadzieję,ze odpisują
jest kilka grup na fejsie, ale jeśli chodzi o zakupy - zwwłaszcza zbiorowe - to trzeba prywatnie, żeby się nie pogubić
Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
A wiadomo ile %zniżki będzie?
nic jeszcze nie wiadomo; nie wiadomo, czy w ogóle cokolwiek będzie, nigdy nic nie wiadomo na pewno...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 10:55   #2452
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
A wiadomo ile %zniżki będzie?
To ja tu pisałam o zniżce 25.11,bo taką informację dostałam bezpośrednio z fanpage Pandory. Napisali mi,że będzie to ogólnopolska akcja 4 za 3 i że promocja online będzie obowiązywała dłużej, bo przez cały weekend.
Potem jednak za godzinę zauwazyłam że post tej osoby, która się podpisała z Pandory (one tam jak odpowiadają, na końcu piszą swoje imię) został usunięty, a za jakąś godzinę inna osoba mi napisała "obserwuj zakładkę lokalne promocje" Podejrzewam więc, że ta pierwsza dziewczyna zdradziła coś, co miało jeszcze nie ujrzeć swiatła dziennego, więc to usunęli.
Mam tylko nadzieję,że choć te 4 za 3 będzie,bo już się nastawiłam na zakupy 4 rzeczy za 279 i w zależności co z Trollami być może jeszcze 4 za 249.Jak nie będzie promocji to przykro, bo obecnie jest rabat w Karkosiku i Fugart 12proc. więc potem zostanę z niczym. Choć jak czytałam ten i wcześniejszy wątek, to aż żałuję,że na branso zdecydowałam się tak późno, było tyle fajnych rabatów (2 bransoletki w cenie 1, 3 za 2plus 4 za połowę ceny).Ciekawe,czy te czasy jeszcze kiedyś wrócą...

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jasne

jest kilka grup na fejsie, ale jeśli chodzi o zakupy - zwwłaszcza zbiorowe - to trzeba prywatnie, żeby się nie pogubić
nic jeszcze nie wiadomo; nie wiadomo, czy w ogóle cokolwiek będzie, nigdy nic nie wiadomo na pewno...
Ok, rozumiem
Właśnie zauważyłam,że chyba Pandora outlet nie ma adresu mailowego podanego, trzeba będzie dzwonić jakbyś miała kiedyś tam realizować zbiorowe zamówienie,mam nadzieję,że Panie tam pracujące mają sporo cierpliwości

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-11-05 o 10:59
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 11:44   #2453
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Właśnie zauważyłam,że chyba Pandora outlet nie ma adresu mailowego podanego, trzeba będzie dzwonić jakbyś miała kiedyś tam realizować zbiorowe zamówienie,mam nadzieję,że Panie tam pracujące mają sporo cierpliwości
czasem trudno się dodzwonić, raczej jak już to w tygodniu i po otwarciu.
Trzeba wiedzieć, czego się szuka - jakich rozmiarów (np. pierścionka) - odkładają na kilka dni bez problemu, trzeba powiedzieć, że jest się spoza Warszawy i koleżanka przyjedzie odebrać...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 12:29   #2454
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
To ja tu pisałam o zniżce 25.11,bo taką informację dostałam bezpośrednio z fanpage Pandory. Napisali mi,że będzie to ogólnopolska akcja 4 za 3 i że promocja online będzie obowiązywała dłużej, bo przez cały weekend.
Potem jednak za godzinę zauwazyłam że post tej osoby, która się podpisała z Pandory (one tam jak odpowiadają, na końcu piszą swoje imię) został usunięty, a za jakąś godzinę inna osoba mi napisała "obserwuj zakładkę lokalne promocje" Podejrzewam więc, że ta pierwsza dziewczyna zdradziła coś, co miało jeszcze nie ujrzeć swiatła dziennego, więc to usunęli.
Mam tylko nadzieję,że choć te 4 za 3 będzie,bo już się nastawiłam na zakupy 4 rzeczy za 279 i w zależności co z Trollami być może jeszcze 4 za 249.Jak nie będzie promocji to przykro, bo obecnie jest rabat w Karkosiku i Fugart 12proc. więc potem zostanę z niczym. Choć jak czytałam ten i wcześniejszy wątek, to aż żałuję,że na branso zdecydowałam się tak późno, było tyle fajnych rabatów (2 bransoletki w cenie 1, 3 za 2plus 4 za połowę ceny).Ciekawe,czy te czasy jeszcze kiedyś wrócą...

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------


Ok, rozumiem
Właśnie zauważyłam,że chyba Pandora outlet nie ma adresu mailowego podanego, trzeba będzie dzwonić jakbyś miała kiedyś tam realizować zbiorowe zamówienie,mam nadzieję,że Panie tam pracujące mają sporo cierpliwości
Liczyłam na jakieś zniżki na wszystko. Mam ciśnienie na bransoletkę
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 12:38   #2455
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Liczyłam na jakieś zniżki na wszystko. Mam ciśnienie na bransoletkę
jak robią akcje 3za2 czy 4za3 to zwykle wszystko wchodzi oprócz najnowszej kolekcji.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 13:26   #2456
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jak robią akcje 3za2 czy 4za3 to zwykle wszystko wchodzi oprócz najnowszej kolekcji.
No tak ale chcę kupić tylko bransoletkę więc ta promocja nie za bardzo mi pasuje
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 13:34   #2457
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
No tak ale chcę kupić tylko bransoletkę więc ta promocja nie za bardzo mi pasuje
pogadaj z koleżanką bleuclair ona planuje zdaje się jakieś zakupy ww tym przedziale cenowym
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 15:12   #2458
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
pogadaj z koleżanką bleuclair ona planuje zdaje się jakieś zakupy ww tym przedziale cenowym
Tak,Lucciola,być może będę chciała kupić coś za 249zl i w tym przedziale moglabym się podpiąć pod wspólne zakupy,ale jeszcze nie jestem pewna na sto proc. Jeśli tak-moglybysmy zrobić jedno zamówienie razem a jeśli Co się spieszy to kup teraz w Fugart lubKarkosiku. Mają 12 proc. Zniżki i darmowa wysyłkę od (chyba)79zl

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-11-05 o 15:26
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 15:38   #2459
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Tak,Lucciola,być może będę chciała kupić coś za 249zl i w tym przedziale moglabym się podpiąć pod wspólne zakupy,ale jeszcze nie jestem pewna na sto proc. Jeśli tak-moglybysmy zrobić jedno zamówienie razem
Dzięki ale chcę kupić stacjonarnie, oblukać przed zakupem. Poczekam na te przedświąteczne zniżki. Może coś wymyślą
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 18:35   #2460
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

mhmo8o8o--> ale czy w sprawie tych zakupów w outlecie mamy się do Ciebie na pw zgłosić? Będziesz tam jechać pod koniec listopada?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-17 22:53:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.