Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-21, 12:08   #2821
ewka_marchewka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 80
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Cały czas się zastanawiam nad tą Idea Toscana. Miałam nawet jakąś próbkę kremu, ale już nie pamiętam, czy był fajny. Teraz znowu mnie zachęciłaś
Ja polecam. Stosuje na dzień i Anti-Age profilaktycznie i jestem bardzo zadowolona. Mają też wyśmienitą odżywkę do włosów przynajmniej dla mnie.
ewka_marchewka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 12:47   #2822
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

W Matique można zamówić próbki kosmetyków Madara, oprócz tego dostawa za darmo od 30 zł.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 13:41   #2823
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
W Matique można zamówić próbki kosmetyków Madara, oprócz tego dostawa za darmo od 30 zł.
Matique - sklep znam i polecam. Bardzo miła obsługa
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 14:11   #2824
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Cały czas się zastanawiam nad tą Idea Toscana. Miałam nawet jakąś próbkę kremu, ale już nie pamiętam, czy był fajny. Teraz znowu mnie zachęciłaś
Krem jest bardzo gęsty, zbity. Chyba za pół roku go zużyję. Wydajność ogromna. Tonik też mi bardzo przypadł do gustu, pachnie neroli. Dobrze, że zakupy udały się w 100%, bo ceny marka ma wysokie. Nie żałuję zakupów.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 16:04   #2825
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, a znacie jakies fajne produkty dostepne stacjonarnie we Francji lub Niemczech? 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 20:41   #2826
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

ewka_marchewka_81, beeets - dziewczyny, dzięki za opinie. Jak krem gęsty, to akurat zużyję to co mam teraz i poczekam do jesieni, a wtedy będzie jak znalazł. Latem wolę lżejsze konsystencje

moooniek stacjonarnie w Niemczech to duży wybór jest w drogeriach DM (własna marka Alverde) i oczywiście w Rossmannie (Lavera, Weleda, szeroki wybór Alterra, włącznie z kolorówką). W Berlinie jest kilka eko butików, gdzie są droższe kosmetyki naturalne.
We Francji znam fajny sklep internetowy, ale nie wiem, czy mają sklep stacjonarny https://www.officina-paris.fr
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 20:41   #2827
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a znacie jakies fajne produkty dostepne stacjonarnie we Francji lub Niemczech? 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Niemczech w slepach z eko/bio zywnoscia napewno jest spory wybor np sklepy stacjonarne ma np Denn's https://www.denns-biomarkt.de, alnatura, a i w DM sie cos znajdzie
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-22, 09:58   #2828
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
ewka_marchewka_81, beeets - dziewczyny, dzięki za opinie. Jak krem gęsty, to akurat zużyję to co mam teraz i poczekam do jesieni, a wtedy będzie jak znalazł. Latem wolę lżejsze konsystencje
Krem jest zbity, gęsty, ale nie jest tłusty, olejowy. Nadaje się jak najbardziej na lato, ale trzeba malutko nakładać.
Nie mam akurat żadnego słoiczka pustego, bo bym ci zrobiła próbkę kremu i wysłała.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 08:40   #2829
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, brałyście coś z Madary na naturisimo? Ja wzięłam jednak serum Time Miracle, mam nadzieję, że nie będę żałować.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 09:25   #2830
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja z Madary mam (choc nie z Naturisimo), balsam do ust i szampon z obu jestem zadowolona

Moje ostatnie lupy:
1. Micel Fun Ethic- to juz drugi micel tej firmy u mnie, lubie
2. Micel Lady Green- ponownie nie wezme, jestem nim srednio zadowolona
3. Limitowane zele pod prysznic Alverde
4. Olej Cosnature

Z Boxa niepodzianki:
1. CMD- balsam do ciala probka 15ml
2. CMD- rozswietlacz do twarzy i ciala 50ml- na bazie olejow, zostawia warstwe , ladnie pachnie i brokat jest drobny
3. I+M Berlin- krem do twarzy, lekki, szybko sie wchlania, praktycznie bezzapachowy
4. Dabba- woda morska do wlosow- pachnie swiezo jakby pasta do zebow
5. BOHO Green- roz
6. You&Oil- olejek na ukaszenia komarow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170723_095744.jpg (124,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170723_095333.jpg (115,5 KB, 47 załadowań)
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 15:34   #2831
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Ja z Madary mam (choc nie z Naturisimo), balsam do ust i szampon z obu jestem zadowolona

Moje ostatnie lupy:
1. Micel Fun Ethic- to juz drugi micel tej firmy u mnie, lubie
2. Micel Lady Green- ponownie nie wezme, jestem nim srednio zadowolona
3. Limitowane zele pod prysznic Alverde
4. Olej Cosnature

Z Boxa niepodzianki:
1. CMD- balsam do ciala probka 15ml
2. CMD- rozswietlacz do twarzy i ciala 50ml- na bazie olejow, zostawia warstwe , ladnie pachnie i brokat jest drobny
3. I+M Berlin- krem do twarzy, lekki, szybko sie wchlania, praktycznie bezzapachowy
4. Dabba- woda morska do wlosow- pachnie swiezo jakby pasta do zebow
5. BOHO Green- roz
6. You&Oil- olejek na ukaszenia komarow

Podoba mi się bardzo ta marka Dabba.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-23, 16:06   #2832
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Podoba mi się bardzo ta marka Dabba.
Dzieki Prawda, ze fajna ta Dabba? a ja dopoiero teraz sie o niej dowiedzialam
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-24, 09:18   #2833
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Mydło Stacja -15% do jutra z hasłem: ROZMARYNOWY DZIEŃ
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-24, 14:57   #2834
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

W tym tygodniu będę mieć mydełka od nowej, polskiej manufaktury Majru
http://majru.com/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-24, 16:37   #2835
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
W tym tygodniu będę mieć mydełka od nowej, polskiej manufaktury Majru
http://majru.com/
Na jakie się skusiłaś?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 07:07   #2836
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na jakie się skusiłaś?
na te:
http://majru.com/produkt/mydelko-nat...-i-bergamotka/
http://majru.com/produkt/mydelko-naturalne-mietowe/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 07:53   #2837
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

To pierwsze pachniało mi trochę mambą

Ja swoich jeszcze nie użyłam Rozmawiałam niedawno z właścicielem i mówił, że szykuje nowości
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 10:28   #2838
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To pierwsze pachniało mi trochę mambą

Ja swoich jeszcze nie użyłam Rozmawiałam niedawno z właścicielem i mówił, że szykuje nowości


wiem nawet jakie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 11:20   #2839
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

DSC_0003.JPG Mam próbki Madara zamówione na Matique. Wzięłam też krem pod oczy Ava, ponieważ ostatnio polubiłam bardziej tą markę a na dodatek ten krem pachnie podobnie jak serum Aloe, więc byłam ciekawa. Jeszcze bym chciała spróbować krem pod oczy właśnie z serii Aloe, ale akurat w Matique go nie mają.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-26, 11:22   #2840
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Przepraszam za dubel- moje pierwsze posty przez aplikację wizażową

Edytowane przez Persefona_12
Czas edycji: 2017-07-26 o 11:26
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 11:30   #2841
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Załącznik 7167696 Mam próbki Madara zamówione na Matique. Wzięłam też krem pod oczy Ava, ponieważ ostatnio polubiłam bardziej tą markę a na dodatek ten krem pachnie podobnie jak serum Aloe, więc byłam ciekawa. Jeszcze bym chciała spróbować krem pod oczy właśnie z serii Aloe, ale akurat w Matique go nie mają.
Miłego testowania. Ja słyszałam, że ten krem pod oczy Avy jest dość lekki i ten z serii Aloe ponoć też. No ciekawa jestem Twojej opinii, bo wiem, że wymagająca jesteś w kwestii kremów pod oczy.

Beeets, super te mydełka, daj znać jak się spisują


Przychodzę z aktualizacją włosową. Dziewczyny, mam tyle włosów, że aż dziwne. Wczoraj farbowałam włosy i ledwie starczyła jedna farba, aby je równomiernie pokryć, a odżywkę po farbowaniu zużyłam całą na raz. Już wcześniejsze farbowanie wyglądało podobnie, nie wiem co się dzieje, ale oczywiście cieszę się Zwykle jedna farba Castinga starczała w sam raz, nawet jak miałam dłuższe włosy, a odżywka na 2-3 razy. Pewnie niektóre z Was miały do czynienia z farbami Loreala, no to właśnie ta odżywka w tej mini buteleczce dołączona do farby, nie jakaś saszetka.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 11:38   #2842
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miłego testowania. Ja słyszałam, że ten krem pod oczy Avy jest dość lekki i ten z serii Aloe ponoć też. No ciekawa jestem Twojej opinii, bo wiem, że wymagająca jesteś w kwestii kremów pod oczy.

Beeets, super te mydełka, daj znać jak się spisują


Przychodzę z aktualizacją włosową. Dziewczyny, mam tyle włosów, że aż dziwne. Wczoraj farbowałam włosy i ledwie starczyła jedna farba, aby je równomiernie pokryć, a odżywkę po farbowaniu zużyłam całą na raz. Już wcześniejsze farbowanie wyglądało podobnie, nie wiem co się dzieje, ale oczywiście cieszę się Zwykle jedna farba Castinga starczała w sam raz, nawet jak miałam dłuższe włosy, a odżywka na 2-3 razy. Pewnie niektóre z Was miały do czynienia z farbami Loreala, no to właśnie ta odżywka w tej mini buteleczce dołączona do farby, nie jakaś saszetka.
Jestem wymagająca to prawda, ale pora roku wymaga ode mnie przejścia na lżejsze kremy, a dość przyjemną ma konsystencję. Czaję się też ciągle na arganowy Naomi, jak nic innego nie wpadnie po drodze to kupię, bo potrzebuję coś treściwego na noc.

A co robisz, że taki efekt włosowy osiągnęłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 11:39   #2843
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Oczywiście, że dam znać. Wczoraj dopiero odebrałam przesyłkę. Do zamówienia dostałam trzy próbki, wszystkie z Bentona.

Produkty o których mówisz, to są te?
http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...sence.html?p=2
http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...toner.html?p=2
Jak u Ciebie się sprawdzają te produkty? Możesz już napisać coś więcej? Wiele osób zachwala właśnie te dwa produkty. Ja też byłam ich ciekawa, ale na razie wypróbuję Whamisę.
Tak, to te. Na razie mogę napisac tylko tyle, że nie oblepiają skóry, dosyc dobrze się wchłaniają i trochę nawilżają. Innego działania nie zauważyłam.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 11:43   #2844
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Załącznik 7167696 Mam próbki Madara zamówione na Matique. Wzięłam też krem pod oczy Ava, ponieważ ostatnio polubiłam bardziej tą markę a na dodatek ten krem pachnie podobnie jak serum Aloe, więc byłam ciekawa. Jeszcze bym chciała spróbować krem pod oczy właśnie z serii Aloe, ale akurat w Matique go nie mają.
Ten krem pod oczy jest bardzo fajny, używałam zarówno ja jak i moja mama, obie byłyśmy bardzo zadowolone. Zużyłam 3 albo 4 butelki. Cena normalna to 35 zł - w rosie podwyższyli do ok 42 zł. Często ten krem jest w promo w pigmencie.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 11:47   #2845
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Jestem wymagająca to prawda, ale pora roku wymaga ode mnie przejścia na lżejsze kremy, a dość przyjemną ma konsystencję. Czaję się też ciągle na arganowy Naomi, jak nic innego nie wpadnie po drodze to kupię, bo potrzebuję coś treściwego na noc.

A co robisz, że taki efekt włosowy osiągnęłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie nic nie robię, zawsze miałam sporo włosów, czym lubię się chwalić, ale teraz to już przesadziły Jedyne co robię to naturalna pielęgnacja od 6 lat, ale też nie jakaś specjalnie wyszukana, prosta, mycie i odżywianie lub maski i tyle. Jedynie farby używam drogeryjnej raz na 3 miesiące. Mam też dość widoczne i mocne owłosienie na twarzy i ciele, jestem brunetką, ale nie zauważyłam, żeby na ciele się w tym czasie zwiększyło owłosienie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 11:57   #2846
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie nic nie robię, zawsze miałam sporo włosów, czym lubię się chwalić, ale teraz to już przesadziły Jedyne co robię to naturalna pielęgnacja od 6 lat, ale też nie jakaś specjalnie wyszukana, prosta, mycie i odżywianie lub maski i tyle. Jedynie farby używam drogeryjnej raz na 3 miesiące. Mam też dość widoczne i mocne owłosienie na twarzy i ciele, jestem brunetką, ale nie zauważyłam, żeby na ciele się w tym czasie zwiększyło owłosienie.
Aha, no ja mam podobnie, tylko włosy po ostatnim wypadaniu się przerzedziły. Ale już jest lepiej, na razie nie farbuję, żeby wypadanie nie wróciło, ale jakieś cięcie by się im przydało.
A jak już przy włosach jestem, to muszę przyznać, że nie jestem do końca zadowolona z odżywki Biolaven, poza zapachem większych plusów nie widzę na moich włosach. To już Alterra granatowa lepiej działa u mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 12:16   #2847
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Aha, no ja mam podobnie, tylko włosy po ostatnim wypadaniu się przerzedziły. Ale już jest lepiej, na razie nie farbuję, żeby wypadanie nie wróciło, ale jakieś cięcie by się im przydało.
A jak już przy włosach jestem, to muszę przyznać, że nie jestem do końca zadowolona z odżywki Biolaven, poza zapachem większych plusów nie widzę na moich włosach. To już Alterra granatowa lepiej działa u mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bardzo lubię odżywkę i maskę Alterry. Biolaven nie miałam, a miałaś może odżywkę Sylveco? Ja ją lubię, nie jest mocno odżywcza i na pewno na niej samej moje włosy długo by nie pociągły, ale fajnie mi odświeżała skalp, unosiła i nabłyszczała włosy, były po niej takie delikatne w dotyku i lekkie, no i uwielbiam jej sosnowy zapach.

Jeszcze się tak zastanawiam, który kosmetyk mógł się przyczynić do zagęszczenia się włosów, ale tyle tego się przewinęło w między czasie, ze trudno określić.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-07-26 o 12:19
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 12:31   #2848
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię odżywkę i maskę Alterry. Biolaven nie miałam, a miałaś może odżywkę Sylveco? Ja ją lubię, nie jest mocno odżywcza i na pewno na niej samej moje włosy długo by nie pociągły, ale fajnie mi odświeżała skalp, unosiła i nabłyszczała włosy, były po niej takie delikatne w dotyku i lekkie, no i uwielbiam jej sosnowy zapach.

Jeszcze się tak zastanawiam, który kosmetyk mógł się przyczynić do zagęszczenia się włosów, ale tyle tego się przewinęło w między czasie, ze trudno określić.
Mi maska Alterry nie bardzo leży, ale odżywka już tak chyba dlatego, że włosy mam ciężkie i wolą lżejsze odżywki. A ta Biolaven jest bardzo lekka, tylko podobnie jak JMO do brązowych, którą miałam niedawno niewiele robi. Włosy łatwo się rozczesują, ale brakuje mi gładkości nie mówiąc już o tym, że wydają mi się matowe i przyklepnięte. A na Sylveco zerknę przy okazji, nie miałam jej. Z resztą jak PF podrożały w Rossmannie to szukam czegoś nowego włosowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 12:33   #2849
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Jak już w tematach włosów jesteśmy to ja się pochwalę, że zrobiłam keratynę. Jakiś czas temu robiłam hennę khadi, która okropnie przesuszyła mi włosy. Plus złe ścięcie i naturalna tendencja do puszenia moich włosów sprawiły, ze miałam na głownie kołtun. Po keratynie włosy są proste, ale nie jak druty, jedwabiste, miękkie i błyszczące. Ja jestem zachwycona. Moja naturalna pielęgnacja sprawdza się teraz w 100%, bo po keratynie nie wolno używać sls i silikonów.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 13:17   #2850
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Mi maska Alterry nie bardzo leży, ale odżywka już tak chyba dlatego, że włosy mam ciężkie i wolą lżejsze odżywki. A ta Biolaven jest bardzo lekka, tylko podobnie jak JMO do brązowych, którą miałam niedawno niewiele robi. Włosy łatwo się rozczesują, ale brakuje mi gładkości nie mówiąc już o tym, że wydają mi się matowe i przyklepnięte. A na Sylveco zerknę przy okazji, nie miałam jej. Z resztą jak PF podrożały w Rossmannie to szukam czegoś nowego włosowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PF i tak wciąż jest jedną z tańszych opcji, ratuje ją duża pojemność, dostępność, no i rzecz jasna działanie Mało jest równych lub lepszych w tej cenie.

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jak już w tematach włosów jesteśmy to ja się pochwalę, że zrobiłam keratynę. Jakiś czas temu robiłam hennę khadi, która okropnie przesuszyła mi włosy. Plus złe ścięcie i naturalna tendencja do puszenia moich włosów sprawiły, ze miałam na głownie kołtun. Po keratynie włosy są proste, ale nie jak druty, jedwabiste, miękkie i błyszczące. Ja jestem zachwycona. Moja naturalna pielęgnacja sprawdza się teraz w 100%, bo po keratynie nie wolno używać sls i silikonów.
Strasznie mnie kusisz, tym bardziej, że piszesz, że można używać ulubionych kosmetyków. Myślałam, że po keratynie trzeba używać tych specjalnie przeznaczonych do pielęgnacji po keratynowym prostowaniu, co mnie zniechęcało, bo jak wiadomo, nie mają one naturalnych, ani nawet wyszukanych składów.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.