odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;) - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-26, 09:49   #3721
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Anielka, brzoskwinka witajcie
Z nami naprawdę się fajnie chudnie Tyle lat się wspieramy, że nie może być inaczej. Tak więc zapraszamy i zachęcamy.

A u mnie na stałe, bo już 3 poranek na wadze widzę 72 czyli już tuż tuż i jedynka a potem wyczekiwana "6" z przodu.
Dalej jem monotematycznie, ale póki mi smakuje i się nie nudzi to korzystam. Uważam, że bardzo rozsądnie wydzielam sobie jedzenie. Mam dużo witamin z sałat, koktajlu a reszta to głównie czyste białko. I chudnę, ale nie jestem przy tym zmęczona i poddenerwowana. Chudnę może wolniej, ale zdrowiej
I tak w menu na dzisiaj:
rano: kawa z mlekiem
przed wyjściem do pracy: 200ml koktajlu z jabłkiem, kiwi, szpinakiem, pomarańczą i porcją protein serwatkowych o smaku banana. Tego wychodzi ponad 400ml, ale dzielę się z córką, więc aż takiej ilości owoców naraz nie przyjmuję.
II śniadanie: 2 jajka na półtwardo
obiad: gotowane mięso z 3 górnych udek
po 17-tej: mix sałat ziarnami, fetą, chudą wędliną i oliwkami (mniam)
i albo na tym zakończę, albo jeszcze przed 20tą twarożek sobie zapodam.

Niemal codziennie taki sam zestaw, różni się niuansami, ale mi pasuje. Do tego około 3l wody lekko gazowanej, którą sączę cały dzień z butelki.

A co u Was?

Edytowane przez LyraBea
Czas edycji: 2018-02-26 o 09:50
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 10:11   #3722
Frida81
Raczkowanie
 
Avatar Frida81
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 367
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witam się i dołączam do wątku. Za parę miesięcy stuknie 37 lat i zabieram się za powrót do siebie po ciężkiej ciąży. Jestem 1,5 miesiąca na South Beach z bardzo dobrymi efektami i super samopoczuciem. Planuję ten styl jedzenia utrzymać stale. Muszę stracić jeszcze ok 15 kg co mnie totalnie przeraża bo zauważalnie po 35-tce wszystko zwolniło. Waga spada fajnie, ale skóra jakoś gorzej sobie radzi. Macie na to jakieś sposoby?
Frida81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 16:47   #3723
brzoskwinia82
Zadomowienie
 
Avatar brzoskwinia82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

hej,
dzięki za miłe przyjęcie. Ja ogólnie staram się zdrowo odżywiać i ćwiczę 3 razy w tygodniu, ale w weekend często jakieś winko, coś niezdrowego też nieraz wpadnie i nadrabiam. ostatnio niestety nic nie chce lecieć i doszłam do wniosku że raz wiek a dwa że za bardzo kalorie obcięłam i metabolizm mi bardzo zwolnił... więc na razie założenie jest u mnie takie że jem zdrowo - zero słodyczy, dużo warzyw i białka a zważę się w piątek...
__________________
Są godziny liczone podwójnie i lata nie warte jednego dnia...



brzoskwinia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 18:23   #3724
aga_74
Rozeznanie
 
Avatar aga_74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 882
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witam wszystkich i nowe dziewczyny
nie odzywam sie bo mi wstyd nie potrafię sobie poradzic z napadami głodu, ataków na słodycze, żarcia wszystkiego co popadnie... juz mi chodzi po głowie, żeby moze jakiś suplement kupic....pobrać bo nie wiem co mnie opętało. Brzuszysko coraz większe, waga coraz większa a ja nic z tym nie robie .W pracy straszne braki personelu wszyscy chorują na jakąś paskudną grype z powikłaniami. Ja biorę od 2 tygodni taki specyfik na bazie spirytusu propolisu zeby nie chorować może to ma takiw pływ na apetyt :/ Zazdroszczę Wam spadków Milenka Beatka Basia Wróciłam z pracy to zjadłam udko górną częśc z sałatką brokułową ale oczywiście az mnie nosi zeby coś zjeść słodkiego .... Ja chyba nie umiem sobie usytawic tej diety co jeść....
aga_74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 18:40   #3725
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

To i ja sie przywitam i przyznam ze podczytuje... jest niezle ale do dobrego to duzo brakuje...
Zaczelam brac beslim... jaki bedzie efekt to nie wiem, zobaczymy za jakis czas... nawet jakby mialo dzialac jako placebo...
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 19:15   #3726
aga_74
Rozeznanie
 
Avatar aga_74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 882
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
To i ja sie przywitam i przyznam ze podczytuje... jest niezle ale do dobrego to duzo brakuje...
Zaczelam brac beslim... jaki bedzie efekt to nie wiem, zobaczymy za jakis czas... nawet jakby mialo dzialac jako placebo...
no własnie kiedyś brałam chrom nie wiem czy pomagało czy nie ale czułam po 3 dniach ze juz nie potrzebuje słodyczy a teraz normalnie kwiczę za nimi
aga_74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 19:38   #3727
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Chrom obniza chec na slodkie...
Tez kiedys bralam i dawalo rade...
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 19:49   #3728
aga_74
Rozeznanie
 
Avatar aga_74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 882
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

właśnie sprawdziłam jestem przed @ za jakieś 4 dni powinnam dostać... zrobiłam sobie herbate i zaraz ide umyć zęby zeby juz nic nie tknąć. Jutro po pracy chyba pójde kupic bo nie daje rady
aga_74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 19:55   #3729
Frida81
Raczkowanie
 
Avatar Frida81
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 367
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Mi w zaplanowanie nad słodyczami bardzo pomaga trzymanie diety niskowęglowodanowa. Ona powoduje że po prostu nie chce mi się jeść słodyczy, a serek wiejski wydaje mi się słodki. Polecam. Po pierwszych 2 tygodniach na SB spadło mi 5 kg.
Frida81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 21:07   #3730
brzoskwinia82
Zadomowienie
 
Avatar brzoskwinia82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Hej, ja też mam słabość do słodkiego niestety... Teraz przez wielki post mam postanowienie że nie jem słodkiego i się na razie trzymam. Dzisiaj dobry dzień pod względem diety tylko mało wody trochę, wieczorem poćwiczone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Są godziny liczone podwójnie i lata nie warte jednego dnia...



brzoskwinia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 21:13   #3731
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Jeszcze raz się witam z nowymi dziewczynami Mnie sie udało jakimś cudem przeprowadzić detoks od słodyczy i daję radę. Jedynie przed okresem nie ma szans by sie kilka ulubionych cukierków czy czekolada nie rzucila w twarz. Tak więc naprawde jesteście usprawiedliwione, gdy nie oprzecie się slodkiemu w tym czasie. Tym dajacym rade naprawdę wiele gratki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-27, 09:10   #3732
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Dzien dobry

Przesyłam pozytywne wibracje na ile potrafię.
Czuję się rewelacyjnie, bo spadek wagi nabrał konkretnego rozpędu.
Waga rano - 71,9kg
Dzis mam dzien leniuchowania, bo mam wolne, wiec ruchu będzie mniej, ale nie szkodzi. Dziś aplikacja Libra pokazała, że cel 69,8kg osiągnę w takim tempie do 21.marca Jest dobrze i wyniki zachęcają do dalszego działania. Dodatkowo powera dały mi dwie rzeczy, wczoraj córa mi powiedziała, ze podczas luźne rozmowy jej nowy chłopak dowiedziawszy się ile mam lat ponoć szczerze się zdziwił, bo dawal mi 7lat mniej! Drugie potwierdzenie tego, że zaczynam odzyskiwać siebie, to wyniki badania kondycji ciała na Tanita. Metaboliczny wiek wyliczylo mi na 34 lata! Normalnie wracam do niemowlectwa
Warto Dziewczyny zaprzeć się. Potem jest tylko lepiej!
No to do dzialania??
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 15:56   #3733
Frida81
Raczkowanie
 
Avatar Frida81
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 367
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Gratuluję postępu.

Mam problem z wrażeniem się, boję się wejść na wagę, bardzo... Choć widzę po ciuchach, że szczupleję to lęk mam, że waga tego nie pokaże... Choć w sumie tak czy siak będę trzymać się diety. Przeraża mnie to jak jadłam wcześniej, widzę jak duża jest różnica. Nie wrócę już nigdy do starego jedzenia, doświadczyłam otyłości i nigdy więcej choćbym miała jeść gotowane warzywa do końca mych dni.

Edytowane przez Frida81
Czas edycji: 2018-02-27 o 19:57
Frida81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 16:27   #3734
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)


Beatka no pięknie
Witam nowe dziewczyny
Napiszę Wam później na jaki pomysł wpadłam
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 18:26   #3735
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Lyrcia gratulacje po tobie widać że jednak można spiąć poślady.... Dawaj więcej tych wibracji to może i my się zepniemy
Elizka coś wymyśliła?????
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 18:57   #3736
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

a wykupiłam vitalię na 2 m-c
kiedyś ładnie chudłam na niej,a teraz zobaczymy
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 19:50   #3737
brzoskwinia82
Zadomowienie
 
Avatar brzoskwinia82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Lyrabea super, szczególnie jak ktoś obcy Ci powie że dobrze wyglądasz to działa super motywująco przynajmniej na mnie.
Frida no najważniejsze że po ciuchach widać w sumie, ja na razie się przestałam ważyć bo mam wrażenie że popadłam w jakąś obsesję wagi... Za to mam plan jeść jak najzdrowiej, dzisiaj prawie dobrze, miałam na kolację robić pstrąga z warzywami ale koleżanka się zasiedziała i zjadłam bułki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Są godziny liczone podwójnie i lata nie warte jednego dnia...



brzoskwinia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 16:33   #3738
aga_74
Rozeznanie
 
Avatar aga_74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 882
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Nie jest łatwo, najgorsze wieczory... jestem przed i chyba przez to. Wczoraj wieczorem zjadłam 2 karmelki miętowe i nic więcej jak juz sie zacznie @ powinno być lepiej W pracy mam koleżankę w grupie której ciagle się chce cos słodkiego tylko, że po niej nic nie widać mimo że ciągle podjada, mi jakos w pracy nie potrzeba.
aga_74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 16:45   #3739
Frida81
Raczkowanie
 
Avatar Frida81
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 367
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Wieczorem najbardziej pomaga mi gorąca zupa warzywna, rozgrzewa i syci.
Co robicie by skóra przy dojrzalszym wieku podczas tracenia wagi zbiegała się razem z kilogramami? Wiem, wracam z wagi trzycyfrowej ale rozstępów mam niewiele, za to skóra jest dyplomatyczne mówiąc mało jędrna. Masuję się szczotką, stosuję serum ale efekty jakieś słabe....
Frida81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-01, 09:00   #3740
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cześć, dziś zaczęłam i postaram się meldować. Mam tę dietę wykupioną i będę wg planu iść. Dziś się zwazylam:77,4 masakra bo ja niska jestem. No trzeba się spiąć i zacząć walczyć bo waga odbija się na zdrowiu. Zaraz idę na drugie śniadanie. Na pierwsze był banan i koktajl. Pozdrawiam i miłego dnia
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 15:59   #3741
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez aga_74 Pokaż wiadomość
Nie jest łatwo, najgorsze wieczory... jestem przed i chyba przez to. Wczoraj wieczorem zjadłam 2 karmelki miętowe i nic więcej jak juz sie zacznie @ powinno być lepiej W pracy mam koleżankę w grupie której ciagle się chce cos słodkiego tylko, że po niej nic nie widać mimo że ciągle podjada, mi jakos w pracy nie potrzeba.
Przetrzymaj Aguś i wystartuj. Wiem, że jak już zatrybisz na dietę, to dasz radę. Najgorzej wystartować. Pierwsze dni nawet gdy waga spada, bo woda leci, nie przynoszą jakiś wow efektów, wiec można sie zniechęcać, ale potem już jest tylko fajnie. Nie masz pojęcia jak mnie cieszą spadające z tyłka moje cos a la rurki elastyczne, ktore jeszcze 2 miesiące temu opinały mnie jak baleron.
Cytat:
Napisane przez Frida81 Pokaż wiadomość
Wieczorem najbardziej pomaga mi gorąca zupa warzywna, rozgrzewa i syci.
Co robicie by skóra przy dojrzalszym wieku podczas tracenia wagi zbiegała się razem z kilogramami? Wiem, wracam z wagi trzycyfrowej ale rozstępów mam niewiele, za to skóra jest dyplomatyczne mówiąc mało jędrna. Masuję się szczotką, stosuję serum ale efekty jakieś słabe....
Na mnie zupy wplywają inaczej. Po nich czuję niedosyt i głód i mnie ssie na jedzenie. Tak samo mam po jabłkach Ale dobrze, że znalazłaś swój sposób na wygnanie głoda. Mój wiek to już wiek bardzo dojrzały, więc liczę sie z tym, że obwiśnięta skóra tu i ówdzie zostanie. Choć nie dobiłam nigdy do wagi 3 cyfrowej, rozstępów mam w pip. jakoś pogodziłam się z tym. Powinnam też zaczać masaże jakieś uskuteczniać, ale póki co, ze skórą nie robię nic.
Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
Cześć, dziś zaczęłam i postaram się meldować. Mam tę dietę wykupioną i będę wg planu iść. Dziś się zwazylam:77,4 masakra bo ja niska jestem. No trzeba się spiąć i zacząć walczyć bo waga odbija się na zdrowiu. Zaraz idę na drugie śniadanie. Na pierwsze był banan i koktajl. Pozdrawiam i miłego dnia
Również pozdrawiam i życzę wytrwałości. Pisz nam tu, jakie menu Ci zaserwowali? Nie musisz w szczegółach zdradzać tajników wykupionej diety. Ogólnie pisz

Ja się chyba rozkładam. Tyle lat nie chorowalam a dzisiaj mam telepkę, źle się czuje, całe ciało mnie boli, gardło... ech, mam nadzieję, że rozpędzę gorącymi herbatkami z aronią. To dopiero początki, więc jest szansa, że zduszę grypsko w zarodku.
Na diecie sobie trwam, ale ruchu od dwoch dni mam niewiele, więc i kalorii staram sie przyjmować jeszcze mniej.
Milego popołudnia i wieczoru.
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 18:35   #3742
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

LyraBea zjedz czosnek, u mnie na chorobę zawsze pomaga

dziś pierwszy dzień. Widzę już teraz gdzie moje błędy.
Po pierwsze te nieregularne jedzenie. Teraz mam niby jeść pierwszy posiłek do pół godziny po przebudzeniu. Drugi błąd to że jadłam za dużo. Co z tego że jadłam zawsze bardzo zdrowo, jak byłam w stanie zjeść całe awokado, zjeść orzech i słonecznik a do sałatki nie żałować oliwy. Więc jadłam zdrowo ale za dużo i często kaloryczne jedzenie.
Dietę mam dobrą ale widzę ze gdybym sama robiła to porcje byłby zdecydowanie większe. Teraz wszystko ważę.
Mój dzisiejszy jadłospis:
1. koktajl owocowy z mlekiem,
2. 3 małe kromki chleba razowego , ser biały i sałata, papryka,
3. makaron razowy ze szpiankkiem i pomidorami suszonymi, tofu,
4. kasza kuskus z sałatą i mozzarellą,
5. omlet.

do omletu mam jeszcze 1,5h a już jestem głodna a ale w końcu jestem na diecie.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

a i kaloryczność wychodzi mi 1800kcal
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-03, 08:07   #3743
brzoskwinia82
Zadomowienie
 
Avatar brzoskwinia82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez aga_74 Pokaż wiadomość
Nie jest łatwo, najgorsze wieczory... jestem przed i chyba przez to. Wczoraj wieczorem zjadłam 2 karmelki miętowe i nic więcej jak juz sie zacznie @ powinno być lepiej W pracy mam koleżankę w grupie której ciagle się chce cos słodkiego tylko, że po niej nic nie widać mimo że ciągle podjada, mi jakos w pracy nie potrzeba.
u mnie tak samo - wieczory najgorsze. teraz przez wielki post się trzymam i nie jem słodkiego ale przy trójce dzieci zawsze jest coś słodkiego w domu... na razie się trzymam, ale na przykład pomagam sobie orzechami, a one też kaloryczne. też znam takie osoby, które jedzą co chcą, ile chcą i są cały czas chude...

Cytat:
Napisane przez Frida81 Pokaż wiadomość
Wieczorem najbardziej pomaga mi gorąca zupa warzywna, rozgrzewa i syci.
Co robicie by skóra przy dojrzalszym wieku podczas tracenia wagi zbiegała się razem z kilogramami? Wiem, wracam z wagi trzycyfrowej ale rozstępów mam niewiele, za to skóra jest dyplomatyczne mówiąc mało jędrna. Masuję się szczotką, stosuję serum ale efekty jakieś słabe....
na skórę chyba najlepsze ćwiczenia. mam na brzuchu mało jędrną skórę, ale widzę że po upływie 1,5 roku siłowni jest lepiej, ale dalej nie idealnie...

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
Cześć, dziś zaczęłam i postaram się meldować. Mam tę dietę wykupioną i będę wg planu iść. Dziś się zwazylam:77,4 masakra bo ja niska jestem. No trzeba się spiąć i zacząć walczyć bo waga odbija się na zdrowiu. Zaraz idę na drugie śniadanie. Na pierwsze był banan i koktajl. Pozdrawiam i miłego dnia
powodzenia , pewnie to że zakupiona i zapłacona będzie bardziej motywować

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Przetrzymaj Aguś i wystartuj. Wiem, że jak już zatrybisz na dietę, to dasz radę. Najgorzej wystartować. Pierwsze dni nawet gdy waga spada, bo woda leci, nie przynoszą jakiś wow efektów, wiec można sie zniechęcać, ale potem już jest tylko fajnie. Nie masz pojęcia jak mnie cieszą spadające z tyłka moje cos a la rurki elastyczne, ktore jeszcze 2 miesiące temu opinały mnie jak baleron.

Na mnie zupy wplywają inaczej. Po nich czuję niedosyt i głód i mnie ssie na jedzenie. Tak samo mam po jabłkach Ale dobrze, że znalazłaś swój sposób na wygnanie głoda. Mój wiek to już wiek bardzo dojrzały, więc liczę sie z tym, że obwiśnięta skóra tu i ówdzie zostanie. Choć nie dobiłam nigdy do wagi 3 cyfrowej, rozstępów mam w pip. jakoś pogodziłam się z tym. Powinnam też zaczać masaże jakieś uskuteczniać, ale póki co, ze skórą nie robię nic.

Również pozdrawiam i życzę wytrwałości. Pisz nam tu, jakie menu Ci zaserwowali? Nie musisz w szczegółach zdradzać tajników wykupionej diety. Ogólnie pisz

Ja się chyba rozkładam. Tyle lat nie chorowalam a dzisiaj mam telepkę, źle się czuje, całe ciało mnie boli, gardło... ech, mam nadzieję, że rozpędzę gorącymi herbatkami z aronią. To dopiero początki, więc jest szansa, że zduszę grypsko w zarodku.
Na diecie sobie trwam, ale ruchu od dwoch dni mam niewiele, więc i kalorii staram sie przyjmować jeszcze mniej.
Milego popołudnia i wieczoru.
Zdrówka

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
LyraBea zjedz czosnek, u mnie na chorobę zawsze pomaga

dziś pierwszy dzień. Widzę już teraz gdzie moje błędy.
Po pierwsze te nieregularne jedzenie. Teraz mam niby jeść pierwszy posiłek do pół godziny po przebudzeniu. Drugi błąd to że jadłam za dużo. Co z tego że jadłam zawsze bardzo zdrowo, jak byłam w stanie zjeść całe awokado, zjeść orzech i słonecznik a do sałatki nie żałować oliwy. Więc jadłam zdrowo ale za dużo i często kaloryczne jedzenie.
Dietę mam dobrą ale widzę ze gdybym sama robiła to porcje byłby zdecydowanie większe. Teraz wszystko ważę.
Mój dzisiejszy jadłospis:
1. koktajl owocowy z mlekiem,
2. 3 małe kromki chleba razowego , ser biały i sałata, papryka,
3. makaron razowy ze szpiankkiem i pomidorami suszonymi, tofu,
4. kasza kuskus z sałatą i mozzarellą,
5. omlet.

do omletu mam jeszcze 1,5h a już jestem głodna a ale w końcu jestem na diecie.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

a i kaloryczność wychodzi mi 1800kcal
świetny jadłospis szczególnie ten makaron, chociaż nigdy nie jadłam tofu .

Ja cały tydzień w granicach 1700-2000 kalorii. na siłowni byłam niestety tylko w poniedziałek, bo potem nie miałam jak, szkolenia i inne obowiązki w domu... w przyszłym tygodniu też nie wiem czy dam radę przepisowo chodzić.
a dzisiaj sobotnie lenistwo
__________________
Są godziny liczone podwójnie i lata nie warte jednego dnia...



brzoskwinia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 15:07   #3744
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

No i przestały Dziewczyny pisać. Wystraszą nam się nowe koleżanki, że my takie niegościnne
Mam nadzieję, że nie przymroziło
Ja się rozchorowałam. Tak jak wspominałam kilka dni temu, tak mnie trzyma. A że w pracy trudno dla mnie o zastępstwo, to łażę do niej chora. Tak trochę lewituję, bo chyba mam gorączkę, ale co tam. Najzabawniejsze, że przy temperaturze ok 25st. telepię się z zimna i siedzę opatulona chusta.
Nie mam apetytu, ale coś jeść trzeba. Nagotowałam rosołu na udach i jem mięso gotowane popijając gorącym rosołkiem. Tyle to mi wchodzi. Waga przytkała się tym razem na 72kg. Czekam na dalsze spadki.
Co u Was?
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 15:13   #3745
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)


Beatka ale uważaj bo teraz takie paskudne grypy panują.Zdrowie najważniejsze a zastępstwo powinno się znaleźć.
W klubie chwilowo byłyśmy bo smutny czas
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 15:17   #3746
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Ja jestem ale jakos niemrawo...
Uswiadomilam sobie ze za moment komunia a ja wagowo w lesie, ubraniowo jeszcze glebiej.... marzy mi sie prosta sukienka z krotkim rekawem, przed kolano i do tego cos co moglabym zalozyc jak sie jednak okaze ze pogoda bedzie do kitu... no ale musze jeszcze do tego WYGLADAC jak czlowiek a nie jak foka.... ehhhh
Pogoda mnie dobija, znowu w nocy bylo -15.... masakra jakas...

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
W klubie chwilowo byłyśmy bo smutny czas
Tez fakt.....
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 15:37   #3747
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Asia to już nie dużo czasu Ci zostało.Bierz się
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 15:45   #3748
aga_74
Rozeznanie
 
Avatar aga_74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 882
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Beatko zdrówka życzę... ja ostatnio biorę witaminę c taka w proszku zeby nie chorowace muszę przyznać ze chyba coś skutkuje w zeszłym roku do tej pory miałam 5 angin i skierowanie na usuniecie migdałków zaczęłam brać witaminę i balsam kapucyński paskudztwo ale skuteczne
Eliza fajnie, że zdecydowałaś się na tą dietę z tego co pamiętam waga ładnie Ci spadała

Asiu Ty komunia a ja wesele juz na początku czerwca córki szok a ja z wagą w lesie.... nie mam pomysłu ani na kreację ani na fryzurę .... @ przyszła i przysięgam jak mi nie wyjdzie od jutra to juz nie wiem co mam zrobic.... Waga tragedia

Edytowane przez aga_74
Czas edycji: 2018-03-04 o 15:55
aga_74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 16:23   #3749
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witajcie
U mnie nic ciekawego w temacie watkowym się nie dzieje -kiepsko prywatnie w sprawach rodzinnych co przekłada sie na dietę. Jestem u mamy od czwartku do jutra i wpierdzielam wszystko jak leci wyłącznie ze słodyczami. Masakra.
W maju też mam komunię ale chrzesnicy ale totalnie mi wisi w czym pójdę bo i tak nie chodzę w sukienkach czy spodnicach więc będą pewnie czarne spodnie totez nie mam motywacji by w cos sie zmiescic lub dobrze wygladac .Od jutra wracam z powrotem na dobre tory jedzeniowe-nie wiem co mnie napadlo z tym wpierdzielaniem co wlezie-chyba tak zajadam problemy .
Gratki dla tych którym leci waga-kibicuje każdej z Was.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 17:08   #3750
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Niestety chyba wszystkie zajadamy stres.Nic to oczywiście nie daje bo potem są wyrzuty sumienia.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-24 09:26:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.