BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 17:54   #1351
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez zielonka02 Pokaż wiadomość
A mam pytanie czy któraś a Was próbowała może farby Loreal Excellence kolor 01 super-jasny blond naturalny? Nie mogę nic o tym znaleźć i nie wiem jak wygląda na włosach.

Zielonka ja farbuje od dluzszego czasu tym odcieniem. Wlosy sa po nim bardzo mieciutkie i nie zniszczone. Polecam.
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 08:46   #1352
cadbury
Raczkowanie
 
Avatar cadbury
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

lara 144 -> śliczny masz kolorek włosów powiedz mi ile trzymasz farbe na włosach?? zamierzam sobie kupic ten natural and easy 522 Pozdrawiam
cadbury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 10:28   #1353
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Anekss, śliczny kolorek. Ja jednak znowu póki co kupiłam Alfaparf rozjaśniająca tym razem.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 11:15   #1354
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Anekss Pokaż wiadomość
Zielonka ja farbuje od dluzszego czasu tym odcieniem. Wlosy sa po nim bardzo mieciutkie i nie zniszczone. Polecam.

Bardzo ładny kolorek...
iMówisz że nie niszczy włosów??? hm..


A jaki jest twój naturalny kolorek?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 16:43   #1355
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Bardzo ładny kolorek...
iMówisz że nie niszczy włosów??? hm..


A jaki jest twój naturalny kolorek?

Ta farba Loreal której używam jest naprawde dobra. Farbuję włosy na blond już prawie od 10 lat (z małą przerwą kiedy miałam brązowy kolor) i w zwiazku z tym wiele farb mam przetestowanych, łącznie z fryzjerskimi. Właśnie po pasemkach u fryzjera włosy były nieco w gorszej kondycji. Mój naturalny kolor to ciemny blond/ jasny brąz. Inna sprawa że moje włosy są bardzo podatne na rozjaśnianie, raz w miesiącu robię tylko odrosty.
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:39   #1356
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

W końcu skusiłam sie na Joanna Multi Color Effect platynowy blond (nie mogłam znaleźć informacji na jej temat to sama postanowiłam przetestować. To kolor w dzisiejszym świetle dziennym jeszcze - nie do końca suche. (tylko odrosty wyszły lekko złotawe, ale prawie nie widać w świetle dziennym) Ładniejsze zdjęcia dodam jutro.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 19:06   #1357
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Zielonka bardzo ładny kolorek
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 19:13   #1358
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cieszę sie Pierwszy, który - moim zdaniem - idealnie współgra z moją cerą!
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 09:39   #1359
nikuuus
Raczkowanie
 
Avatar nikuuus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mój blondzik zawsze byłam blondynką, ostatnio zaczeły mi włoski troche ciemniec, to zrobiłam balejage
__________________
Jesteśmy razem->>>>>

Dusza przez miłość upada lub też działa w nieładzie.
— Umberto Eco, Imię róży
nikuuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 11:18   #1360
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

mój...niedługo muszę się do fryzjera wybrać
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 12:22   #1361
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Anekss Pokaż wiadomość
Ta farba Loreal której używam jest naprawde dobra. Farbuję włosy na blond już prawie od 10 lat (z małą przerwą kiedy miałam brązowy kolor) i w zwiazku z tym wiele farb mam przetestowanych, łącznie z fryzjerskimi. Właśnie po pasemkach u fryzjera włosy były nieco w gorszej kondycji. Mój naturalny kolor to ciemny blond/ jasny brąz. Inna sprawa że moje włosy są bardzo podatne na rozjaśnianie, raz w miesiącu robię tylko odrosty.
To muszę sobie zanotować nazwę

ja też mam taki ciemny blond .....popielaty

A po tych pasemkach ,co fryzjerka mi pod koniec marca zrobiła to włoski były w naprawdę opłakanym stanie

Do teraz mi sie końcówki łamią i muszę nakładać TONĘ odżywek bez spłukiwania na końce włosów...


A czy ta twoja farbka złapałaby równo na pasemka?? mam blond oraz jasny rudy-brąz(?)


Pozdrawiam
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 15:57   #1362
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
To muszę sobie zanotować nazwę

ja też mam taki ciemny blond .....popielaty

A po tych pasemkach ,co fryzjerka mi pod koniec marca zrobiła to włoski były w naprawdę opłakanym stanie

Do teraz mi sie końcówki łamią i muszę nakładać TONĘ odżywek bez spłukiwania na końce włosów...


A czy ta twoja farbka złapałaby równo na pasemka?? mam blond oraz jasny rudy-brąz(?)


Pozdrawiam

Myślę że za pierwszym razem może nie wyjść rowno. Mi schodzenie z tych okropnych brązowo-rudawych pasemek zajęło okolo 5 miesięcy. Raz w miesiacu robilam tą farbą Loreal same odrosty i przeciagalam farba TYLKO na te brązowe pasemka. Za każdym razem tak samo: odrost + te ciemniejsze pasemka, ktore stawaly się coraz jaśniejsze. Efekt jest taki jak na zdjęciach kilka postow wyżej, a co najwazniejsze nie moje wlosy sa w bardzo dobrej kondycji.

Niżej zalączam zdjęcia włosow z brązowymi pasemkami z ktorych schodzilam.
pozdrawiam .
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 00:33   #1363
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 125
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny ktory rozjasniacz jest na mniejszkoldiwy tzn z jakiej firmy?
a farby?
ja uzywalam ostatnio garniera i mam miesznae uczucia
aaalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 10:57   #1364
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

morelle, dzieki za link wprawdzie juz nie dokonca dowierzam zdjeciom, ale skusze sie tym razem na 901s moje biedne wlosy przezyly w niecalych 6 mies. -5 farbowan i urlop- czyli slonce i slona wode, brr.
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 16:16   #1365
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

moje nowe włosięta

Po ciężkiej walce z czarnego, bez dekoloryzacji, bez pasemek, jedynie farbą dzisiaj a wczesniej spreyem z Joanny

Drugie zdjęcie pokazuje jakie były wczesniej

Jednak można bez niszczenia włosów zejść z czarnego do blondu bez niszczenia włosów, w krótkim czasie
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 19:10   #1366
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Lifunia blondzik bardzo ładny ale włoski widac troszke poniszczone ,chodzi mi o koncówki
Czas do fryzjera ja ostatnio byłam i fryzjer mi pokazał co sie dzieje z wlosami rozjaśnianymi ..moje włosy ale ogólem koncówki ciągły się jak guma normalnie. .teraz juz dbam o włosy wiec nawet skonczylam z prostowaniem i odrosty tylko frabuje. .za jakis miesiac mysle o pociemnianiu mojego kolorku :Pp I Like Zmiany ;DD
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 19:17   #1367
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
moje nowe włosięta

Po ciężkiej walce z czarnego, bez dekoloryzacji, bez pasemek, jedynie farbą dzisiaj a wczesniej spreyem z Joanny

Drugie zdjęcie pokazuje jakie były wczesniej

Jednak można bez niszczenia włosów zejść z czarnego do blondu bez niszczenia włosów, w krótkim czasie
Blond przecudowny. A z końcówkami przy tym kolorze włosów to już tak jest. Od czasu do czasu warto je podciąć i farbować tylko odrosty. No i rozpieszczać jedwabiem. Odkryłam cudny kosmetyk włoskiej firmy Broccato. Podobny do jedwabiu Chi ale mniej tłusty. Mam też maskę z tej linii i jestem bardzo zadowolona.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:21   #1368
nanana1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 85
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

LifUnia tez naturalny kolor mam ciemny tak jak ty i tez jestem blondynka chcialam wrocic do naturalnego ale kazdy mowi mi ze w blondzie mi najladniej no i nie wiem co robic.
nanana1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 18:19   #1369
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez nanana1212 Pokaż wiadomość
LifUnia tez naturalny kolor mam ciemny tak jak ty i tez jestem blondynka chcialam wrocic do naturalnego ale kazdy mowi mi ze w blondzie mi najladniej no i nie wiem co robic.
mój naturalny to blond
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 21:03   #1370
nanana1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 85
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

acha hhehe myslalamze to drugie zdj to twoje naturalne wlosy sorki
nanana1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 09:19   #1371
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cześć Dziewczynki. Ja już drugi raz zrobiłam włoski Garnier Color Naturals 111 Superjasny Popielaty Blond. Miałam dość jasne włosy, dlatego nakładałam tylko na odrosty i później przeciągałam na resztę. Kolor w pierwszy dzień jest trochę siny, bo trzymałam w sumie ok.50 min., ale już po pierwszym myciu jest lepiej Wychodzi ładny, popielaty chłodny blondzik. Tylko na odrostach jest trochę żółty. Nie wiem jak wyrównać ten kolor??
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 15:50   #1372
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Może Wy mi coś poradzicie. Podczytuję Was już od dłuższego czasu, a blondynką jestem chyba już od 8 lat. Farbuję włosy tylko u fryzjera, chyba nigdy nie zrobiłam tego w domu. Włosy mam niestety cienkie i dodatkowo zniszczone farbowaniem. Ostatnio robiłam balayage pod koniec grudnia, odrost widać na załączonej fotce. Włosy już tak często były rozjaśniane, że praktycznie balejażu nie widać, a blond moim zdaniem przez te pół roku trochę zżółkł. Na razie sama, przy przy pomocy TŻa podcinam końcówki.

Mam okropny dylemat co dalej? Odrost jest już tak duży i rzucający się w oczy, a ja nie wiem czy znów decydować sie na farbowanie, tym bardziej, że włosy są już mocno przesuszone. Nawilżam je jak mogę, ale nie mogę sobie dać rady z ich łamaniem i urywaniem :/ Momentami jestem już tak zdesperowana, że aż gotowa iść i obciąć włosy bardzo krótko, by już nie bawić sie w te odrosty, ale nie jestem do końca przekonana, czy ten polski mysi blond będzie mi pasował? Z kolei jak widzę Wasze śliczne odcienie blondu i ładne lśniące włosy jestem gotowa chwycić za słuchawkę, umówić sie na wizytę u fryzjera, na kolejny balejaż. Sama nie wiem... Co byście mi doradziły i czy tez macie takie chwile zwątpienia co do "przyszłości" Waszych blond włosów?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 16:45   #1373
nanana1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 85
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

anetka_m ja wlasnie teraz mam moment zwatpienia tez jestem blondynka , naturallne wlosy -brąz! i juz mam duze odrosty i nie wiem co robic czy farbowac dalej na blond bo tez mi juz troche zżółkly wlosy czy zafarbowac na kolor zblozony do naturalnego , kazdy mi mowi ze najlepiej mi w blondzie wiec chyb anie mam wyboru heh i dalej musze pomeczyc wlosy rozjasniaczem i farba;/;/
nanana1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 16:47   #1374
nanana1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 85
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ślicznotka hmm ja na swoje wlosy na odsrosty nigdy nie daje farby bo wiadomo ze wyjda ciemne tlyko zwsze rozjasniacz.. choc wiem ze bardzo niszczy wlosy ale co zrobic;/ ja na twoim miejscu uzylabym plukanki albo rozjasniacza, nie iem moze dziewczyny znaja lepsze sposoby zeby nei zniszczyc wlosow
nanana1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 17:50   #1375
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Może Wy mi coś poradzicie. Podczytuję Was już od dłuższego czasu, a blondynką jestem chyba już od 8 lat. Farbuję włosy tylko u fryzjera, chyba nigdy nie zrobiłam tego w domu. Włosy mam niestety cienkie i dodatkowo zniszczone farbowaniem. Ostatnio robiłam balayage pod koniec grudnia, odrost widać na załączonej fotce. Włosy już tak często były rozjaśniane, że praktycznie balejażu nie widać, a blond moim zdaniem przez te pół roku trochę zżółkł. Na razie sama, przy przy pomocy TŻa podcinam końcówki.

Mam okropny dylemat co dalej? Odrost jest już tak duży i rzucający się w oczy, a ja nie wiem czy znów decydować sie na farbowanie, tym bardziej, że włosy są już mocno przesuszone. Nawilżam je jak mogę, ale nie mogę sobie dać rady z ich łamaniem i urywaniem :/ Momentami jestem już tak zdesperowana, że aż gotowa iść i obciąć włosy bardzo krótko, by już nie bawić sie w te odrosty, ale nie jestem do końca przekonana, czy ten polski mysi blond będzie mi pasował? Z kolei jak widzę Wasze śliczne odcienie blondu i ładne lśniące włosy jestem gotowa chwycić za słuchawkę, umówić sie na wizytę u fryzjera, na kolejny balejaż. Sama nie wiem... Co byście mi doradziły i czy tez macie takie chwile zwątpienia co do "przyszłości" Waszych blond włosów?
Hmm a czy zawsze farbujesz włosy co pół roku tylko?A jaki masz naturalny kolor włosów że odrost jest czarny?
Może warto zafarbować włosy na kolor zbliżony do naturalnego?
A co do zniszczonych włosów to tylko odżywki, jedwab, maski i regularne podcinanie końcówek u fryzjera specjalnymi nożyczkami( takie domowe strzyżenie końcówek jeszcze bardziej może niszczyć Ci włosy uważaj!)Włos jest tak delikatny że zawsze w mniejszym lub większym stopniu bedzie zniszczonyW Twoim przypadku zaryzykowałabym ściąć włosy krócej(jakaś fajna fryzurka) teraz na lato będziesz mieć krótkie i będzie Ci swobodniej a włosy się zregenerują w ten sposób.
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:04   #1376
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Odrost raczej nie jest czarny, tylko taki jak napisałam: polski ciemny blond, czasem zwany mysim. Zazwyczaj na farbowanie chodziłam co 3-4 miesiące. Teraz z powodu częstych wyjazdów zagranicznych nie miałam czasu i głowy by o to zadbać i tak jakoś wyszło, że się "zapuściłam" Też właśnie zastanawiałam się nad ufarbowaniem na zbliżony kolor, ale wiadomo jak to z farbowaniem, nigdy nie odbierze sie idealnie podobnego odcienia i znów ten nieszczęsny odrost sie pojawi. I tez rozważam ścięcie na krótko. Mam już ok. 7 cm swoich naturalnych wiec może można by było już wyczarować z tego jakąś sensną fryzurkę. A włosy podcinam fryzjerskimi nożyczkami, kiedyś w takowe zainwestowałam do podcinania grzywki

Obawiam się tylko, że znów napatrzę się na jakieś śliczne blondynki i zechcę rozjaśnić i swoje kłaczki, bo jednak wszyscy twierdza , że pasuje mi i lubią mnie w blondzie. No i mam taki oto właśnie dylemat...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:20   #1377
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

DOŁANCZAM DO BLONDYNEK!
Choć naturalne włosy mam baaardzo ciemne prawie czarne to od kilku lat systematycznie je rozjaśniam na bardzo jasny blond. Dla wszystkich dziewczyn które boją się farbowania czy rozjaśniania a chcą zmienić kolorek mam bardzo prostą rade: IDŹCIE DO FRYZJERA. Specjalista będzie wiedział co zrobić i nie zniszczyć włosów a samodzielne eksperymenty odradzam bo zazwyczaj się źle kończą.
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 20:45   #1378
nanana1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 85
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

anetka_m jesli wszyscy ci mowia ze ladnie ci w blondzie to zostan przy blondzie mam to samo , uparlam sie na ciemny kolor bo juz mi sie znudzilo farbowanie odrostow no ale wszyscy na mnie krzycza jak mowie ze zafarbuje hehe i jednak zafarbuje ale dalej na blond mam nadzieje ze jakos mi wyjdzie
nanana1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 20:46   #1379
nanana1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 85
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

KERA
a chodzisz do fryzjera farbowac? jak farbujesz odrosty bo ja tez mam ciemne wlosy i zawsze jak na poczatku wezme to mi odrosty wychdoza tak pod rudy kolor;|
nanana1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 21:07   #1380
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez KERA Pokaż wiadomość
DOŁANCZAM DO BLONDYNEK!
Choć naturalne włosy mam baaardzo ciemne prawie czarne to od kilku lat systematycznie je rozjaśniam na bardzo jasny blond. Dla wszystkich dziewczyn które boją się farbowania czy rozjaśniania a chcą zmienić kolorek mam bardzo prostą rade: IDŹCIE DO FRYZJERA. Specjalista będzie wiedział co zrobić i nie zniszczyć włosów a samodzielne eksperymenty odradzam bo zazwyczaj się źle kończą.
Kera, ja właśnie z taką nadzieją i ufnością udawałam się niegdyś do fryzjera. Wierzyłam, że fachowiec na pewno bedzie wiedział, jak nie zniszczyć włosów i należycie je oceni. I guzik. Ubiegłego lata i jesieni miałam na głowie łamiącą się słomę, z łaski fachowca właśnie ( a nawet dwóch). A nawet gdzieniegdzie puste miejsca bez włosów. A zaznaczę, że mam z natury mocne, gęste i grube. Te panie należałoby wpisać do księgi Guinessa. Po pół roku nawracającej rozpaczy doprowadziłam włosy do ładu i są bardzo ładne. Farbuję je obecnie sama, nie łamią się i pięknie błyszczą. Wiem, że podałakm przykłąd ekstremalny, że nie każdy fryzjer zgotuje taki wstrząs ,ale trzeba przestrzec, że na bezgraniczne zaufanie żaden fryzjer nie zasłużył. A w domu też można bezpiecznie farbować włosy, trzeba zdobyć tylko na ten temat doświadczenie. Ja przeszłam już dawno etap prób i błędów, a wolę obecnie swoje (mniej inwazyjne) błędy, niż te ciężko opłacane w salonie. Wywalasz tam kasę, a potem jeszcze słono dopłacasz na profesjonalne szampony i maski. Mnie pomógł cement termiczny, a jest drogi niestety. A wszystko przez to, że panie uparły się na rozjaśniacz i to z mocną wodą. A ja wiem, że moim włosom profesjonalny rozjaśniacz można zmieszać z 6% aktywatorem. Wystarczy im mówiąc szczerze porządna superrozjaśniająca farba (uzywam Majiblond).
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.