Ból po upadku na śniegu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-31, 18:37   #1
Zmorycerz
Przyczajenie
 
Avatar Zmorycerz
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 21

Ból po upadku na śniegu


W styczniu przewrocilam sie na plecy przy odsniezaniu. Juz minelo pol roku, a dalej pobolewaja mnje zebra, zwlaszcza noca, nie jest to jakis silny bol, raczej cos w rodzaju dyskomfortu, uczucie scisksnia. Pobolewa mnie tez miednica i kregodlup. Mam siedzaca prace, moze to dlatego?Kiedy to przejdzie?

Sorry za brak polskich znakow, pisze z tabletu.
Zmorycerz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 13:01   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ból po upadku na śniegu

Cytat:
Napisane przez Zmorycerz Pokaż wiadomość
W styczniu przewrocilam sie na plecy przy odsniezaniu. Juz minelo pol roku, a dalej pobolewaja mnje zebra, zwlaszcza noca, nie jest to jakis silny bol, raczej cos w rodzaju dyskomfortu, uczucie scisksnia. Pobolewa mnie tez miednica i kregodlup. Mam siedzaca prace, moze to dlatego?Kiedy to przejdzie?

Sorry za brak polskich znakow, pisze z tabletu.

Samo raczej nie przejdzie, chyba że na gorsze.
Bardzo możliwe, ze ten upadek nie ma już nic wspólnego z bólem, ale praca siedząca owszem.
No cóż, klasycznie: najpierw fizjoterapeuta a jeszcze lepiej masażysta -osteopata, poznać problem i zalecenia a potem na stałe:, pilates i /lub stretching , joga, pływanie, inne korzystne dla budowania gorsetu mięśniowego w koło kręgosłupa oraz jego elastyczności.

+ zweryfikować, na ile zdrowe dla kręgosłupa jest miejsce spania oraz sposób siedzenia i co można polepszyć.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 19:02   #3
Zmorycerz
Przyczajenie
 
Avatar Zmorycerz
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 21
Dot.: Ból po upadku na śniegu

Dziekuje za wadomosc. Pracuje dopiero drugi miesiac, czy tak szybko mogły pojawić się takie skutki? Wcześniej, gdy byłam bezrobotna, nie prowadziłam może jakiegoś mega aktywnego trybu życia, ale trochę jeździłam na rowerze stacjonarnym, no i moglam robić przerwy od kompa kiedy chciałam ;-)
Zmorycerz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 20:02:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.