Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 13:06   #301
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Botox

Lekarz strzykawką odciąga połowę Brałam tak z koleżanką z pracy botoks.
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 13:43   #302
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: Botox

Dziewczyny a wstrzykiwanie botoxu boli??? Chcę zrobić sobie w okolice oczu ale boję się bólu w tym rejonie chociaż na konsultacjach lekarka mówiła mi, że ma jakaś super hiper nowoczesną bezbolesną igłę przywiezioną z USA... robiłyście taką igłą? Zapisałam się na początek czerwca do kliniki do której chodzę od dawna xxx ale botox robię pierwszy raz, stąd moje obawy ... któraś robiła tam botox??

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-24 o 12:48 Powód: Link.
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 16:23   #303
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Tam botoksu nie robiłam, ale bądź spokojna prawie nic nie boli, ja zawsze na widok igły mdlałam a teraz, po botoksie jestem i po 2 mezoterapiach igłowych.
Botoks nie boli, ale mezo tak.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 22:23   #304
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: Botox

Dzięki Kochana za dodanie mi odwagi
to rozumiem, że skoro nie boli, a jeszcze będę miała robione nowoczesną bezbolesna igłą to nic nie odczuję? kompletnie nic
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 06:37   #305
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Musze jedno przyznać że nawet jak by bolało to efekt jest tego wart pobieranie krwi często robimy a to bardziej boli o wiele bardziej, a jak nowoczesna igła to tym bardziej nie ma się czego bać.
Aha moja rada na botox lepiej nie umawiać się wieczorem ja byłam na 19 i potem przez 4 godziny nie mogłam się schylać, leżeć ani umyć się nie mogłam.
Następnym razem zapisze się na 16-17.
(Ale oglądałam ceny w tej klinice trochę drogo, ja za kurze łapki płaciłam 400zł, tyle samo kosztuje lwia zmarszczka czy czoło)
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 23:55   #306
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: Botox

Tez myślę, że warto właśnie, ale wolałam się upewnić przed zabiegiem na co się mam przygotować Lekarka tez mi mówiła, że to nie boli , a szczególnie tą nowoczesną igłą
A ceny to powiem Ci, że jak na warszawskie to chyba nie takie znowu duże, zresztą jakie by nie były ja mam do doktor Grzesiak ogromne zaufanie, bo niejeden zabieg już za mną, który mi robiła osobiscie i zadowolona jestem ze wszystkiego. A jak czytałam jak niektóre wyglądają po źle podanym botoxie to bała bym się iść do byle kogo ... Tu mam i najnowszy sprzęt i sprawdzony gabinet więc nie szukam nikogo tańszego - wiesz jak jest, jak masz zaufanie do specjalisty to go nie zmieniasz
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 18:07   #307
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

tak to jest ważne mieć kogoś zaufanego, który robi dobrze swoją pracę. No tak w sumie na Warszawę to nie tak dużo, wiadomo inne zarobki.
Mam nadzieję że będziesz zadowolona napisz potem jak wrażenia.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 14:23   #308
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Re: Botox - raz jeszcze

Dziewczyny a ja mam pytanie, czy któraś z was albo znajome robiły botox pod same oczy? Kurczę, ja miałam robione kurze łapki i idealnie, ale lekarka powiedziała mi że pod oczy tylko mezoterapia albo mezolift (bo po botoxie niby wytrzeszcz jest), w końcu miałam i to i to, ale zmarszczki nadal są i pod koniec sierpnia chcę na własną odpowiedzialność zrobić sobie pod oczami. Za to inna pani dr mówi że ona robi też botox pod oczami samymi... i teraz razem z koleżanką nie wiemy co dalej robić.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 15:09   #309
Alana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez wiosenka_2011 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak kto woli. Ja uważam że warto paru lekarzy sprawdzić bo w sumie jakie porównanie można mieć korzystając z usług tylko jednego. Ja czekam na kolejny projekt SFF Jak będzie to z miłą chęcią się zapiszę
Właśnie zarejestrowałam się na forum bo chciałam się dowiedzieć jak najwięcej rzeczy na temat botoksu, bo chcę się zapisać do prpjektu Oddaj Zmarszczki, organizowanego przez SFF, a tu taki fart! Wiosenko co wiesz na ten temat? BO ten projekt do którego chcę się zapisać to zabieg z botoxem, a ja chcę się pozbyć lwiej zmarszczki. Czy brałaś już udział w tych projektach? Czy to dobra firma? Bo te zniżki bardzo zachęcają, ale trochę się obawiam...
Alana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 10:43   #310
Alana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Botox

No to super! Wszyscy mnie straszą, że botulina mi zniszczy skórę, że będę wyglądała jak maska, ale czytam te wszystkie opinie i już się nie tak nie boję. Czytałam też, że jednorazowy zabieg pomaga rozliźnić mięśnie i ma to pozytywny wpływ na przyszłość. Ja mam dopiero 25 lat, więc chyba nie muszę tego często robić. Poza tym nie wiem czy mnie będzie stać, bo tutaj mam zniżkę 50%, a zobaczę, co powie doktor. Tam było napisane, że idzie się do lekarza, on decyduje co trzeba wygładzić, wycenia, a potem odejmuje się 50%. Więc mam nadzieję, że jakoś dużo nie zapłacę
Alana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 12:54   #311
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Ja chodzę do gabinetu prowadzonego przez panią dr kosmetologii i medycyny estetycznej pracuje ona razem z dermatologiem i one odradzają pod same oczy, miałam teraz kwas hialuronowy, ale mimo to zmarszczki są nadal widoczne (a też mam dopiero 25 lat). Nie wiem pójdę do jeszcze jednego dermatologa estetycznego na konsultację (ta pani twierdzi że można spokojnie dac pod oczy) i dlatego już sama nie wiem, nie chcę wyglądać jak potwór :/
ale skoro kwas nie wypełnił ich do końca i nadal są widoczne...
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 14:00   #312
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Botox

Mój lekarz tez pod same oczy mi odradzał i robiłam kwas, a to ŚWIETNY fachowiec. Wczoraj tu pisałam bo chciałam Wam polecić botox w dobrej cenie we Wrocławiu w Art Estetica bo robią takie Botox Day kiedy jest sporo taniej- ale nie wiem albo się nie zapisało albo mnie ktoś skasował wiec juz lepiej nie podam linku
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 17:34   #313
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

ja za botoks u mnie płacę 400zł za jedną partię, konsultacja jest w cenie, poprawki tak że, mojej znajomej już 3 razy dostrzykiwali w to samo miejsce i nie musiała dodatkowo płacić.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:17   #314
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Niestety zmarszczki w okolicy oczu mam straszne, tzn kurzych łapek już nie mam (bo botox działa), pod oczami pierwsza mezo wygładziła te drobne, kolejny mezolift, czyli kwas hialuronowy poprawił i jest gładziej ale dalej jak się uśmiecham skóra się marszczy i nawet moja koleżanka to widzi.
Specjalistów mam sprawdzonych, pani dr kosmetologii specjalizację ma medycynę estetyczną to samo pani dermatolog, tez jest od estetycznej.

One nie chcą zrobić botoxu pod oczy ale znowu inna pani dermatolog powiedziała że nie widzi problemu.
Zgłosiłam się do tego projektu z tym że tak jest warunek, że osoby które jeszcze nie miały botoxu robionego :/
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:08   #315
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

ja miałam dwa razy botox pod oczy (jedno wkłucie) i więcej nie zrobię, bo coś dziwnego się robi podczas uśmiechania, a zmarszczki jak były tak są :/ a mam taką okropną krechę pod jednym i drugim okiem
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 19:13   #316
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Zdecydowałam się na trzecią mezoterapię igłową (mam nadzieję że tym razem już zmarszczki znikną że kwas je wypełni, bo znowu robię mezo tylko kwasem hialuronowym), zrezygnowałam z tego botoksu pod oczy trochę się wystraszyłam, no i w końcu moja dermatolog mi powiedziała że botoks wstrzykuje się do mięśni a pod oczami mięśni nie ma.
Ale powiem wam że jest w porządku ubzdurałam sobie, że może by tak czoło zrobić (zapobiegawczo bo lekko widoczne zmarszczki są), ale dermatolog mi powiedziała że nie ma takiej potrzeby (gdyby chciała kasę to by zrobiła).

Niestety do "oddaj zmarszczki" się nie załapię bo tylko dla osób które nigdy nie robiły botoksu, a niestety miejsce kurzych łapek nawet jak się staram to nie mogę zmarszczyć a bezsensu płacić za konsultację skoro się nie załapię.

Termin kolejny mam na 15-go napiszę jak efekt.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 12:22   #317
Iwi83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Botox

Witam dziewczyny!

Pisze z pytaniem, ponieważ w najliższy czwartek wybieram się na wstrzykniecie botoksu w okolicach oczu, by pozbyc sie kurzych łapek, lub choć trochę je zredukować..Mam prawie 28 lat, a zmarszczki mimiczne o prostu mega widoczne!! Bylam n akonsultacji, zmarszczki sa stałe, wiec widac je nie tylko przy uruchomieniu mimiki twarzy niestety Mam pytanie, moze wydać sie głupie czy banalne, ale w sobote mam przyjęcie weselne (jestem świadkową), czy w związku z tym nie powinnam po dwóch dniach od wstrzyknięcia botoksu zrezygnować z alkoholu? Chciałabym równiez dowiedzieć się, jakie sa widoczne negatywne skutki wstrzykniecia (rozumiem,ze tylko przez krótki czas?) , zebym na tym weselu nie wyglądała niepożadanie?
Iwi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 12:43   #318
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Też miałam wstrzykiwany w kurze łapki, i nic nie było poznać, jedynie minimalne strupki (dobrze brać rutiniscorbin przed).
Co do alkoholu to wiem że nie wolno pić po zabiegu, później tez powinno się unikać po tak samo jak przy papierosach botoks czy kwas hialuronowy szybciej się wchlaniają i efekt jest na krócej.
Ja bym zrezygnowała z dużej dawki alkoholu, wiadomo lampa szampana czy wina to można owszem.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 21:05   #319
Ayadeco
Raczkowanie
 
Avatar Ayadeco
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: Botox

Czy 500 zł netto za botox na kurze łapki to cena normalna, czy przepłacę? Klinika jest w Warszawie-Miedzeszyn.
Ayadeco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 09:57   #320
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Ayadeco Pokaż wiadomość
Czy 500 zł netto za botox na kurze łapki to cena normalna, czy przepłacę? Klinika jest w Warszawie-Miedzeszyn.
Hej to chyba ciężko ustalić, bo to zależy od zmarszczek. Cenę zabiegu z botoksem ciężko oszacować , dokładnie może powiedzieć lekarz. Wiesz zmarszczka zmarszczce nie równa
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:34   #321
kitecz_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Botox poznań!!!!

Byłam na botoksie 9 czerwca w gabinecie Botokstudio w Luboniu, kupiłam dwa kupony na HappyDay w promocji,149zł za 20 jednostek, obie dawki poszły w czoło ze względu na utrwalone zmarszczki poziome oraz międzybrwiową. Po dwóch dniach widoczny efekt, dziś widać jeszcze bardziej. Za parę dni pójdę tam na kurze łapki. Na dzien dzisiejszy jestem zadowolna z efektu, zobaczymy jak dlugo będzie się utrzymywał.
kitecz_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 11:57   #322
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

500zł jak na Warszawę to nie dużo, ja płacę 400zł ale na śląsku z tym że poprawki gdyby się okazało że za mało to mam gratis
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 14:18   #323
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Ja też sie do tego projektu nie dostałam bo już miałam botoks :p ale jakieś próbki mają mi przysłać
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:33   #324
kitecz_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Botox

9 czerwca byłam na botoksie w Botokstudio w Luboniu, szczerze mówiąc na parę godzin przed zabiegiem zaczęłam wertowac fora w poszukiwaniu informacji o tym gabinecie i przestraszyłam się czytając post Szati. Kupiłam dwa kupony promocyjne na HappyDay, 149zł za 20 jednostek. Poszłam z duszą na ramieniu, no cóż kasa wydana..Moje odczucia są jednak zupełnie odmienne niż Szati opisała, może ze względu ze zabieg wykonywała pani lekarz, a może z innych powodów. Po dwóch dniach był już widoczny efekt. Obie dawki poszły w czoło. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona, zobaczymy jak dlugo się utrzyma, zamierzam pojsc jeszcze na kurze łapki. Toksyna botulina o nazwie Azallure (nie znam dokladnej pisowni). Do botoksu firmy Allergan trzeba doplacic 50zł. Przed zabiegiem wywiad lekarski, ostrzeżenia o mozliwych komplikacjach oraz czego nie robic w najlizszych godzinach po. Gabinet klimatyzowany, obsługa profesjonalna. Narazie nie mam zastrzeżen.
kitecz_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 11:30   #325
renata 83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Botox

Ja osobiście odradzam botoks - przecież to zabieg inwazyjny!!! ze swej strony polecam za to FreezeFrame innowacyjny produky stanowiący alternatywę dla botoksu wygładził mi zmarszczyki pod oczami w kilka godzin niesamowity i od razu widoczny efekt!!!
renata 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:35   #326
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Ja jestem przed kolejnym zabiegiem, pierwszy raz miałam robione 21 kwietnia, ale to jednak prawda że pierwszym razem efekt jest od 3do 6 m-cy bo botulina zaczyna już puszczać, 16 sierpnia wracam z urlopu i idę na kolejne wstrzyknięcie.
Teraz widzę jak z jednej strony botox puszcza a z drugiej jeszcze nie tak bardzo, że twarz bez zmarszczek o wiele lepiej wygląda. Też uważam że nie ma się czego bać. Jak lekarz dobry to i efekt super.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:56   #327
eleonora2
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez blanka84 Pokaż wiadomość
A ja jestem koniec końców po podniesieniu brwi. Zmarszczek nie mam, ale toksyna może inne cuda działać. Strasznie cieszę się, ze trafiłam do Juweny. Przecież płaciłam mniej bo byłam w ramach projektu Oddaj Zmarszczki, więc zostawiłam tylko 50% za toksynę Bocouture.... a traktowana byłam jak królowa. Kapitalnie, profesjonalnie, efekt ciągle trzyma Ja nie wiem, czemu ludzie tak się boją, obawiają... to chyba wszystko wina mediów!!!! Pokazują same potworki, a my, zadowolone po zabiegach, jesteśmy dla nich próżnią
jestem po zabiegu w ramach projektu, o którym się tu naczytałam zabieg miałam przeprowadzany w Gliwicach. I normalnie muszę Wam polecić! Najpierw poszłam na konsultacje bo nie wiedziałam, czy mnie będzie stać, co prawda to 50% mniej, ale zawsze kasa. Poszłam z lwią zmarszką, a okazało się, że mogę podnieść brwi tak jak Blanka i tak się ucieszyłam bo nie wiedziałam, że coś takiego można zrobić. Botulinę mam od 1,5 miesiąca i jest super, mam delikatnie uniesione brwi i gładkie czoło. Wszyscy mówili,że wyglądam świeżo, ale nikt nie wpadł na to, że to toksyna botulinowa, a ja taki egekt chciałam osiągnąć. No i teraz muszę oszczędzać na następny zabieg, bo mnie będzie kosztował pewnie z 900 zł teraz, bo w ramach projektu płaciłam 400 netto. Ale to dopiero za dobrych kilka miesięcy. Nazwa projektu to Oddaj Zmarszki, a ja mówię "Nie Oddam Botuliny"
eleonora2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 19:22   #328
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Botox

hmmmm
Interesuje się tym projektem od pewnego czasu i tak czytam i czytam i jestem coraz bardziej przekonana Kto wie może się skuszę??? Przyznam też po cichutku że miałam w zeszłym roku nawilżane usta też w projekcie no, ale to co innego
wiecie najbardziej się boję, że jakbym już tam poszła to usłyszałabym, że jest więcej do poprawiania niż tylko moje czoło
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 14:16   #329
eleonora2
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez blanka84 Pokaż wiadomość
A ja jestem koniec końców po podniesieniu brwi. Zmarszczek nie mam, ale toksyna może inne cuda działać. Strasznie cieszę się, ze trafiłam do Juweny. Przecież płaciłam mniej bo byłam w ramach projektu Oddaj Zmarszczki, więc zostawiłam tylko 50% za toksynę Bocouture.... a traktowana byłam jak królowa. Kapitalnie, profesjonalnie, efekt ciągle trzyma Ja nie wiem, czemu ludzie tak się boją, obawiają... to chyba wszystko wina mediów!!!! Pokazują same potworki, a my, zadowolone po zabiegach, jesteśmy dla nich próżnią
Cytat:
Napisane przez blanka84 Pokaż wiadomość
eleonora fajnie, że mamy podobne zdanie ja się dokopałam zdjęcia jednej uczestniczki Oddaj Zmarszczki , która jest Ambasadorką projektu... też podnosiła brwi! Kapitalnie to wygląda...

http://www.facebook.com/#!/photo.php...type=1&theater
fajnie, jakby się pojawiły zdjęcia nie tylko takich nas bez zmarszczek, ale też właśnie z terapii odmładzajacej Z drugiej strony powiem, że byłam zaskoczona, keidy przeczytałam ze toksyną botulinową można podnieśc koniuszek nosa!!! wiedziałyście o tym? buhahah

podoba mi sie też, że jest więcej niż jedna toksyna botulinowa na rynku... nie tylko Botox, ale również Azzalure czy Bocouture... pewnie ceny spadną
Nie wiedziałam, ale fajna sprawa, szkoda,że dopiero teraz się dowiedziałam bobym sobie zrobiła. Ciekawe ile jednostek na to idzie. Niestety będę musiała to zrobić za pełną kwotę bo do projektu mogą tylko wejść osoby, które nie miały robionego zabiegu.

Swoją drogą ciekawe jaki to daje efekt. Prędzej czy później trzeba będzie zrobić taki zabieg bo z wiekiem nos się robi bardziej haczykowaty
eleonora2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 17:45   #330
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: Botox

A w jakich miastach prowadzony jest ten projekt? Bo na stronce brak informacji, a przynajmniej ja nie widzę. ??
agaa125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.