Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 21:44   #1621
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Toruń Cierpliwości brak ze względu na tragiczny wygląd twarzy
Zawsze bałam się używać zwykłych fluidów, żeby nie pogorszyć trądziku, aż tu nagle odkryłam minerały!!! Przyszło zbawienie ktore nie chce dojść
ja też jestem z Torunia i ost jak zamawiałam próbki to tak jak już kiedyś pisałam jedne zamówiłam 15.02 a dostałam 13.03 a drugie zamawiałam 3.03 a dostałam 12.03 straciłam nadzieję, że dostanę te próbki z lutego a tu taka niespodzianka więc trzeba czekać cierpliwie
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 22:07   #1622
wiktorynka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

witam wszystkie Panie jestem tu nowa i jestem troche leniem i nie chce mi sie czytac 50 str dlatego chciałam zapytac o zamówienie tych kosmetyków EDM a konkretnie o płatność, czy trzeba płacić kartą kredytową czy np przelewem też??? pozdrawiam
wiktorynka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 22:10   #1623
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez wiktorynka84 Pokaż wiadomość
witam wszystkie Panie jestem tu nowa i jestem troche leniem i nie chce mi sie czytac 50 str dlatego chciałam zapytac o zamówienie tych kosmetyków EDM a konkretnie o płatność, czy trzeba płacić kartą kredytową czy np przelewem też??? pozdrawiam
nie trzeba czytać 50 wystarczy jedna i to pierwsza
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 22:14   #1624
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

który primer polecacie?
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 07:31   #1625
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

To super, w takim razie jeszcze raz zamowie probki i moze w koncu trafie w kolor...i zamowie flat topa, tylko znow pewnie bede czekac prawie 3 tyg.
Mozecie mi polecic jakis tymczasowy pedzel na ktory nie wydam fortuny??
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 07:42   #1626
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez wiktorynka84 Pokaż wiadomość
witam wszystkie Panie jestem tu nowa i jestem troche leniem i nie chce mi sie czytac 50 str dlatego chciałam zapytac o zamówienie tych kosmetyków EDM a konkretnie o płatność, czy trzeba płacić kartą kredytową czy np przelewem też??? pozdrawiam
wybacz- skoro Tobie nie chce się przeczytać chociażby pierwszej strony, to dlaczego nam miałoby się chcieć po raz kolejny odpowiadac na te same pytanie?
Dopóki nie przebrniesz choć przez pierwsze strony wątku, następne pytania, na które odpowiedzi już padły, pojawią się zaraz po tym, jak odpowiemy na pytanie o płatność.

Zachęcam do lektury, a gdyby po tym były jeszcze jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, na które odpowiedź nie została już podana, wtedy pytaj śmialo, a na pewno odpowiemy.

dziewczyny, a ja nie mogę się powstrzymać, zeby nie pozachwycać się sparkle beige. Do tej pory myślalam, że champagne nic nie przebije w kategorii moich rozświetlaczy, ale sparkle beige to się udało. Efekt jest bardziej subtelny i delikatny, a jednocześnie brak w nim tych drobinek, które jednak czasem mi przeszkadzały w champagne. Sparkle beige daje raczej taki jednolity, nienachalny glow, odpowiedni nawet do codziennego makijażu do pracy. Skóra wygląda na rozświetloną, ale nie widać, że nałożony został rozświetlacz. Nie wiem, jak to inaczej opisać, ale ja nim jestem zachwycona U mnie sprawdza się też jako rozświetlacz pod łuk brwiowy. To jeden z moich bardziej trafionych zakupów ostatnio

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-17 o 07:46
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 09:39   #1627
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cathy bilam sie z myslami, co nastepnym razem wezme z kategorii Lucent ale mnie przekonalas, ze to musi byc Sparkle Beige
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 11:21   #1628
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dzis spróbowałam pierwszy raz cienia EDM - kolor Wallaby mat.Musze powiedziec, ze jest piekny,swietnie sie go nakłada, super rozciera .Przekonałam sie tez , ze kabuki do oczu wcale nie jest nieporęcznym grzmotem.Praktycznie cały makijaz oka mozna nim zrobic
Jesli wszystkie matowe cienie są takie to zostane ich fanką

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2009-03-17 o 12:18 Powód: literówka
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 11:22   #1629
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny jestem w kropce Myślałam, że znalazłam swój idealny mix - Linen i Fawn albo Linen i Golden Fair.

Niestety ten pierwszy miks to porażka na mojej cerze. Przyjrzałam się dziś bardzo dokładnie w świetle dziennym i wyglądam źle. Pod względem jasności jest OK- jest w sam raz ani za ciemny ani za jasny. Ale jest za żółto. A Fawn dałam tyci tyci Do tego mam znowu zielonkawy odcień na twarzy mimo,że dziś nie nakładałam korektora.

Nie wiem, co dobrać. Sam Golden Fair - za jasny. Fawn- odpada. Sam Linen - odrobinę za blady, brakuje w nim właśnie ciut ciepłej barwy. Fair Olive - niby OK, ale mam wrażenie, że mogłoby być lepiej.


Na jakie odcienie mogłabym zwrócić jeszcze uwagę? Mam jasną cerę o ciepłym, brzoskwiniowo- żółtawym odcieniu. Najjaśniejsze i pierwsze odcienie z danych palet są zwykle dla mnie za jasne.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 12:07   #1630
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w kropce Myślałam, że znalazłam swój idealny mix - Linen i Fawn albo Linen i Golden Fair.

Niestety ten pierwszy miks to porażka na mojej cerze. Przyjrzałam się dziś bardzo dokładnie w świetle dziennym i wyglądam źle. Pod względem jasności jest OK- jest w sam raz ani za ciemny ani za jasny. Ale jest za żółto. A Fawn dałam tyci tyci Do tego mam znowu zielonkawy odcień na twarzy mimo,że dziś nie nakładałam korektora.

Nie wiem, co dobrać. Sam Golden Fair - za jasny. Fawn- odpada. Sam Linen - odrobinę za blady, brakuje w nim właśnie ciut ciepłej barwy. Fair Olive - niby OK, ale mam wrażenie, że mogłoby być lepiej.


Na jakie odcienie mogłabym zwrócić jeszcze uwagę? Mam jasną cerę o ciepłym, brzoskwiniowo- żółtawym odcieniu. Najjaśniejsze i pierwsze odcienie z danych palet są zwykle dla mnie za jasne.
Ja mam to samo- ciągle zamawiam próbki i wszystkie kolory dobrze wyglądają i się wtapiają ale mimo to coś jest nie tak. A jak ja się z kolei dobrze czuję z czymś na twarzy to znajomi mi mówią, że wyglądam jak chora (bladość). Golden Fair, Olive Fair, Linen, Sandy Fair i Fair Neutral- wszystkie pasują idealnie. Czekam teraz na ciemniejsze i mam nadzieję, że miksy będą rozwiązaniem. Poza tym te wielgachne pryszcze 3D-

Ciężko mi stwierdzić jaki mam odcień twarzy bo mam na twarzy placki czerwone, żółte i szarawe- to jest problem.

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-03-17 o 12:08
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 12:15   #1631
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w kropce Myślałam, że znalazłam swój idealny mix - Linen i Fawn albo Linen i Golden Fair.

Niestety ten pierwszy miks to porażka na mojej cerze. Przyjrzałam się dziś bardzo dokładnie w świetle dziennym i wyglądam źle. Pod względem jasności jest OK- jest w sam raz ani za ciemny ani za jasny. Ale jest za żółto. A Fawn dałam tyci tyci Do tego mam znowu zielonkawy odcień na twarzy mimo,że dziś nie nakładałam korektora.

Nie wiem, co dobrać. Sam Golden Fair - za jasny. Fawn- odpada. Sam Linen - odrobinę za blady, brakuje w nim właśnie ciut ciepłej barwy. Fair Olive - niby OK, ale mam wrażenie, że mogłoby być lepiej.


Na jakie odcienie mogłabym zwrócić jeszcze uwagę? Mam jasną cerę o ciepłym, brzoskwiniowo- żółtawym odcieniu. Najjaśniejsze i pierwsze odcienie z danych palet są zwykle dla mnie za jasne.
może spróbuj najjasniejszy z kategorii Warm - Soft butter peach, on jest ciepły, nie tak żółty jak Fawn, ale boję się że może być za ciemny..
On wprawdzie nominalnie jest najjaśniejszy, ale linen jest jakby jaśniejszy..Możesz za to go próbować z Linen mieszać, bo ma nutke brzoskwiniową a nie zółtą...
Do testów sampla bym zaryzykowała w każdym razie
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 12:26   #1632
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
może spróbuj najjasniejszy z kategorii Warm - Soft butter peach, on jest ciepły, nie tak żółty jak Fawn, ale boję się że może być za ciemny..
On wprawdzie nominalnie jest najjaśniejszy, ale linen jest jakby jaśniejszy..Możesz za to go próbować z Linen mieszać, bo ma nutke brzoskwiniową a nie zółtą...
Do testów sampla bym zaryzykowała w każdym razie
A wiesz, że miałam sampla Soft Butter Peach? Mieszłam go z Linen i nie było źle.

Ja się po prostu zastanawiam czy nie przyjrzeć się uważniej kategorii Buff i Beige.

WhiteInnocent
- ja też byłam święcie przekonana, że mój miks Linen i Fawn jest idealny. A moja mama do mnie mówi - "Dziecko wyglądasz jak Shrek! Jakbyś chora była"
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-03-17 o 12:29
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 12:30   #1633
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ja mam to samo- ciągle zamawiam próbki i wszystkie kolory dobrze wyglądają i się wtapiają ale mimo to coś jest nie tak.
też sądziłam, ze znalazłam idealny odcień z edm ale widzę, ze to jednak nie do końca to. W zależności od pory dnia i rodzaju światła kolory z edm na twarzy dosłownie się zmieniaja, mimo, ze nie odcinają to jakoś nie do końca mi lezą... Ogólnie kolory EDM sa bardzo nachalne (o ile to dobre słowo) i dość słabo się dostosowują do mnie. Zupełnie inaczej niż np z Pureluxe - trafiłam na kolor buff za pierwszym razem, w pudełku wygląda nijak (na pierwszy rzut oka: zbyt ciemny zbyt żółty dla mnie) a na twarzy marzenie- pięknie się wtapia, dostosowuje (łączy kolor twarzy i szyi !!). Róznica jest niebwała - Pureluxe kryje mocno moją czerwonawą cerę, a kolor jest w jakiś tajemniczy sposób półprzezroczysty jakby go w ogóle nie było
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 12:40   #1634
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

yeeeee, normalnie za każdym razem cieszę się jak dziecko
Przyszła paczuszka z próbkami, cieniami i Flatem!!!
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 12:49   #1635
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Jak tylko dostanę kolejne próbki to będę miksować ile sił w rękach Obym w końcu "idealny ideał" znalazła dla siebie
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 12:56   #1636
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

skunks mi się rozpadł...włosie wypadło...niemal całe...zaraz będę robić zdjęcia - myślicie żeby do nich pisać???
załamka
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 12:59   #1637
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
skunks mi się rozpadł...włosie wypadło...niemal całe...zaraz będę robić zdjęcia - myślicie żeby do nich pisać???
załamka
oczywiście, że pisać !!!
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 13:02   #1638
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
skunks mi się rozpadł...włosie wypadło...niemal całe...zaraz będę robić zdjęcia - myślicie żeby do nich pisać???
załamka

No pewnie, że pisz do nich natychmiast. Pstryknij jeszcze fotki i wyślij. Kurczę, ale jak to się rozpadł? Sam z siebie? Czy jakoś specjalnie go potraktowałaś?
Dobrze, że ja się nie skusiłam na tego skunksa, bo on mi od początku brzydko pachniał
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 13:07   #1639
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
skunks mi się rozpadł...włosie wypadło...niemal całe...zaraz będę robić zdjęcia - myślicie żeby do nich pisać???
załamka
buu napisz koniecznie w końcu jest na nie gwarancja
Przyjrzałam się teraz Flatowi i wyszło z niego z pięć włosków ale reszta siedzi twardo
Z LHK w ogóle nie wypadły żadne włoski, ani na początku ani przez ten cały czas używania codziennie i prania codziennie
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 13:17   #1640
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
oczywiście, że pisać !!!
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

No pewnie, że pisz do nich natychmiast. Pstryknij jeszcze fotki i wyślij. Kurczę, ale jak to się rozpadł? Sam z siebie? Czy jakoś specjalnie go potraktowałaś?
Dobrze, że ja się nie skusiłam na tego skunksa, bo on mi od początku brzydko pachniał
Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
buu napisz koniecznie w końcu jest na nie gwarancja
Przyjrzałam się teraz Flatowi i wyszło z niego z pięć włosków ale reszta siedzi twardo
Z LHK w ogóle nie wypadły żadne włoski, ani na początku ani przez ten cały czas używania codziennie i prania codziennie
No właśnie nie robiłam nic szczególnego - prałam go razem z flatim i LHK i innymi pędzlami. I suszyłam jak tamte więc nic nie powinno się dziać. A dostałam go w czwatrek...
kurcze...

a rozpadł się kiedy ostukiwałam go z nadmiaru bronzera o...dłoń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010349.jpg (26,7 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010350.jpg (30,2 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010352.jpg (29,3 KB, 78 załadowań)
__________________


Edytowane przez avalonka
Czas edycji: 2009-03-17 o 13:21
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 13:25   #1641
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Ale lipa ! Już bardziej się nie mógł rozpaść
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 13:30   #1642
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

O swieci mineralni Masakra. Avalonka pisz koniecznie do EDM i wyslij zdjecia

Ja po dlugich testach i roznych kombinacjach doszlam do wniosku, ze najlepiej mi w Fair Neutral int. zmieszanym z odrobina Golden Fair int. (oba wymieszane razem i nalozone wilgotnym Flat Top'em) i na to Fair Neutral o-glo nalozony FT na sucho, jako puder wykanczajacy - odcien pasuje, jasnosc prawie tez Chyba bede sie mogla wreszcie wpisac w bibliotece kolorystycznej Ale dla pelni obrazu preestesuje jeszcze ten mix na Lirene 50+ zeby sprawdzic czy nie ciemnieje.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 13:40   #1643
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Witam,
Przyznam, ze wciagnal mnie watek mineralny i to na tyle, ze zamierzam zamowic zestaw probek Everyday Minerals plus pedzel oczywiscie. Mam jednak problem z doborem koloru podkladu, prosze wiec o rade. Na co dzien uzywam dwoch podkladow, ich kolor jest idealny dla mnie. Sa nimi, zalaczam zdjecia:

1 CoverGirl TRUblend Minerals pressed mineral foundation - Ivory 1
2 Max Factor Pan Stik - True Beige 12

Sa to jasniutkie podklady, nie przebija w nich roz, tylko leciutki bezyk. Ujednolicaja moja sklonna do zaczerwienien cere i nie odcinaja sie od szyji.

Moje 'typy' jak dotad to:

Buff - Fairly Light Neutral
Golden - Fawn
Golden - Golden Fair

Zastanawiam sie nad zastapieniem Golden Fair, ktory obawiam sie coraz bardziej ze bylby za jasny, podkladem Buff Linen, ewentualnie Buff Light Neutral, ktory zgodnie z tym co pisza na stronie byly idealny na lato dla bladoliej uzytkowniczki Fairly Light Neutral.
Prosze wiec o rade, bo mam problem w doborze, oczywiscie planuje juz kolejne zamowienie, ale nie chcialabym juz na poczatku popelnic bledow, ktore mnie zniecheca skutecznie do kosmetykow EDM.
Licze na podpowiedzi i z gory dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fancy.jpg (2,0 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trublend_mineral_foundation_makeup_1.jpg (14,6 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez aprilla
Czas edycji: 2009-03-17 o 13:41
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:10   #1644
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Avalonka- to najbardziej przerażające fotki, jakie ostatnio widziałam ...
Myślę, że nie będzie problemu i natychmiast wymienią Ci go na nowy. Daj znać, co Ci odpisali
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:20   #1645
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

ktoś z Was zamawiał puder prasowany edm?interesuje mnie czy jest rownie dobry jak sypkie i jakim kolorom odpowiadaja te jasne odcienie
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:29   #1646
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Avalonko, rzeczywiście masakra.
Zjęcia bardzo brautalne, powinny być poddane cenzurze
na pewno Ci wysla nowy, nie martw sie
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:35   #1647
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
A dostałam go w czwatrek...
kurcze...
a rozpadł się kiedy ostukiwałam go z nadmiaru bronzera o...dłoń
O rany ale porażka
Na pewno Ci go wymienią
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:36   #1648
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Avalonko- szczerze współczuję Skunksik się rozpadł ale oby to tylko jeden taki trefny był- wyślą nowy i zdrowy
Edit:
Swoją drogą to ja czekam na 2 skunksy a że mam pecha to pewnie mój przyleci wyłysiały
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:39   #1649
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

a to moje próbki z 12.03 i z 13.03 i z utęsknieniem czekam na dwa duże kity jeden dla mnie a drugi zbiorowy jak już się pojawią to też wstawię zdjęcia
aa i mam pytanie to jakiś nowy rozmiar sampli bo ten olive neutral to tez sampel ale jest jakiś większy ??
DSC00874.jpg
DSC00875.jpgDSC00876.jpgDSC00877.jpg
DSC00878.jpgDSC00879.jpgDSC00880.jpg
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:46   #1650
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a to moje próbki z 12.03 i z 13.03 i z utęsknieniem czekam na dwa duże kity jeden dla mnie a drugi zbiorowy jak już się pojawią to też wstawię zdjęcia
aa i mam pytanie to jakiś nowy rozmiar sampli bo ten olive neutral to tez sampel ale jest jakiś większy ??
na moje oko to mini tylko wypełniony do połowy - tak kiedyś wysyłali sample (ja też raz tak dostałam). może im zostało kilka sampli w pudełkach mini
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.