długie włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-24, 20:32   #1
olsko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 5

długie włosy


Droga Grażyno,chciałam poruszyć temat długich włosów.Ja sama mam takie już od dawna,kiedy patrze na takie ładne,modne fryzury,mam ochote sprawić sobie podobną.Zastanawia mnie jeszcze czy kiedyś znów bedą modne długie włosy?oczywiści inne dziewczyny też prosze o pomoc.....czy opłaca mi sie je ścinać...troche mi szkoda bo długo je zapuszczałam
olsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 18:59   #2
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: długie włosy

zalezy jak długie ja miałam prawie do psa teraz mam fryzure przejsciawa do ramian zaasymetryczna grzywko a na lato planuje obciac sie na króciótko jak chcesz skrócic to do ramion to bardzo bezpieczna długsc
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 09:50   #3
olsko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 5
Re: długie włosy

no ja mam mniej więcej takie,już nawet nie pamietam od kiedy
i właśnie szkoda m ściać........sama nie wiem
olsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 10:24   #4
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: długie włosy

Znam ten ból..
Sama miałam piękne i długie włosy, ale coś strzeliło do głowy i zrobiłam trwała, od tej pory podcinałam włosy aż mam za ramiona
Już nie mogę się doczekać aż znów urosną (hmm,,poł roku )
Poradzę ci tak:
jeśli masz zdrowe, mocne włosy - nie ścinaj. Zawsze można "poudawać" ze ma się krótsze dzięki wielu ciekawym upięciom.
Jeśli masz raczej zniszczone włosy, zetnij je kilkanaście cm. żeby zobaczyć jak się czujesz w takiej długości, jeśli bedzie ok- rób krótką fryzurkę
Ja staram się nie przejmować moimi najkrótszymi od 8 lat włosami, ale strasznie mi żal tych długich...
(poza tym ja uważam że nic nie zdobi tak dziewczyny jak długie ZDROWE włosy. )
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 10:53   #5
olsko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 5
Re: długie włosy

dziękuje za poradebo sama już nie wiem co robić...chyba nie zetne....przynajmniej narazie
olsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 10:56   #6
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: długie włosy

Moje wloski, kiedy bylam mlodziutka, konczyly sie rowno z kolczykami-kuleczkami
Pozniej stwiertdzilam, ze chce miec dlugie i tak je zapuszczam i zapuszczam, czasami podcianajam koncowki. Teraz chce zapuscic na dosc dlugie, zeby pozniej podciac (nie sciac) i cos zmienic, ale to pewnie jeszcze pol roku, rok, moze dluzej
Na razie mam do lopatek, podobaja mi sie rozne krotsze-fikusne fryzurki, ale swoich wloskow nie zetne

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 14:28   #7
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: długie włosy

chciałam ci jeszcze powiedziec włosymaja to do siebie ze odrastaja skoro chcesz sciac to SZALEJ włosy odrosna w ciagu dwuch lat jak sie wydaje to nie jest taki długo okres czasu ja jak sciełam to bym wolała zeby włosy wogule mi nie rosły tak mi sie podoba mozesz raz w zyciu zaszalec poczujesz lekkosc w krótszych włosach poczujesz sie atrakcyjna zwrócisz na siebie uwage ja uwazam ze dzieczyna powinna albo miec całkiem długie za łopatki minimum to bardzo ele ganckie i kobiece ale tylko w tedy kiedy jestes wysoka i włosy sa nieskazitelnie zdrowe i lasniące albo któtkie króciutenkie
takie jak ja chce sciac tak jak kiedys nosiła Hale Berry
ona zawsze nosiła któtkie włosy i było jej duzo le[iej niz teraz buziaczki i papatki
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-27, 14:25   #8
olsko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 5
Re: długie włosy

dziękuje bardzo za porady jeszcze dziś sie zastanowie i jutro zadecyduje czy ścinac czy nie
olsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:00   #9
martas0905
Raczkowanie
 
Avatar martas0905
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 108
GG do martas0905
długie włosy

witam czy ktoras z was slyszala moze cos o klinice handsome men? wklinice tej przedluza i zageszcza sie wlosy zabieg ten starcza na ok 5-7 lat czy ktoras z was wie moze w jakiej cenie jest taki zabieg i czy faktycznie to taka rewelacja jak pisze klinika? prosze o pomoc!
martas0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 10:45   #10
martas0905
Raczkowanie
 
Avatar martas0905
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 108
GG do martas0905
Dot.: długie włosy

na serio zadna z wa nic na te temat nie wie
martas0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:03   #11
george141
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 27
Dot.: Re: długie włosy

ja mam taki pomysł. zrób sobie fryzurę asymetryczną tzn. krówsze z jednej strony a dluzsze z drugiej. ewentualnie tył zostaw dlugi a przod zetnij powiedzmy do bodbródka. jesli jestes odwazna to "ostrymcieciem" a jak sie boisz to płynnym przejsciem. ja kiedys tak zrobilam i nie zaluję serio jest to dobre bo jak zwiążesz wlosy to z przodu wyglądają jak kótkie a dopiero jak sie pokzesz tylem to widac ze maz dlugie wlosy(szczegolnie przy ostrym cieciu) ja najpierw mialam takie a poem scielam na krotko. rzynajmniej niedostalam szoku bo mialam takie prawie do pasa
george141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 18:57   #12
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: długie włosy

Czarna.Noc czy możesz opisać swoją przygodę z trwałą?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 20:34   #13
Karolka2
Raczkowanie
 
Avatar Karolka2
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: POLSKA ;)
Wiadomości: 41
Dot.: długie włosy

Ja także mam długie włosy [około 3/4 pleców]. Też szkoda mi je ściąć. Zazdroszczę czasami dziewczynom, którym nie zależy na ścinaniu włosów- tną we wszystkie strony. Ja decyduję się tylko na podcinanie końcówek. Czasem mam już dosyć tych ,,długich kłaków" i codziennego czesania w kucyk, ale gdy przychodzi okazja, mogę je podkręcić, wyprostować [wtedy są jeszcze dłuższe] i ładnie wyglądają. MOIM ZDANIEM DłUGIE WłOSY Są MODNE!!!!!!
Karolka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 20:42   #14
Karolka2
Raczkowanie
 
Avatar Karolka2
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: POLSKA ;)
Wiadomości: 41
Dot.: długie włosy

Z resztą- najlepszym dowodem na to, że są modne jest to, że gwiazdy wybierają długie- J.Lopez, A.Jolie, Beyonce, V.Hudgens, Shakira, J.Aniston, L.Lohan, P.Hilton..... jesczcze mam wyliczać ? Ja bym nie obcinała, co najwyżej możesz je wycieniować lub zrobić grrzywke, by bylo troche inaczej. POWODZENIA!
Karolka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 20:54   #15
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: długie włosy

Sama mam długie włosy /za pas/ i chyba by mi było żal się ich pozby. Na wiosnę cos mi odwaliło i chciałam sobie zrobi trwałą. Na szczęście/lub nie, w każdym z trzech salonów, w których byłam fryzjerki miały jakieś ale. Jedna od razu powiedziała, że się tego nie podejmie, druga że ok, ale będzie duże ryzyko spalenia włosów, a trzecia zawołała szefową i obie powiedziały że nie obiecują co z tego wyjdzie. I tym sposobem nadal mam proste włosy.
Pewnie kiedyś obetnę, ale to jeszcze potrwa
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 21:40   #16
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: długie włosy

gdzieś w gazecie czytałam, że długie włosy są bardzo modne...., ja zapuszczałam rok, miałam do połowy pleców i w poniedziałek podcięłam je trochę za ramiona. Jakoś nie czuję się w długich włosach.
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.