Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 17:01   #151
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
yatta może to wina jakiejś odżywki lub maski którą używasz? ja też ostatnio często zmieniałam maski i też zauważyłam że zaczęły mi się przetłuszczać i sterczeć po wyschnięciu jak szalone we wszystkie strony.
No właśnie, użyłam wyjątkowo maski schaumy z masłem shea i kokoskiem i potem popsikałam jedwabiem z joanny - kórych wcześniej nie stosowałam.. Ale żeby aż tak ??

Cytat:
Napisane przez Agatau88
Adzi Ty używalas Alcepinu?
Jak z perspektywy czasu oceniasz jego działanie?
Ja tez używałam Alpecinu (o czym zresztą pisałam już kilka razy ) i różnicy w poroście nie mam - ponadto uważam, że to nie jest dobry szampon dla blondynek bo powoduje, że włosy po nim są straszne (przynajmniej u mnie).. Muszę chyba wrócić do tego Pharmacerisa czerwonego bo z niego byłam chyba najbardziej zadowolona..


Princeska też uważam, że mogłabyś darowac włosom i tak pochodzić kolor jest naprawdę boski A jeśli jednak mimo to ni emożesz powstrzymać się od rozjaśniania to tez obstawiam kąpiel - mniej wpłynie na pewno na ich kondycję.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:03   #152
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
podpisuje się pod Agatką

co do loczków to coś poklikałam zle i mi znikneły także dodaje jeszcze raz..
kurcze ostatnio tak maniakalnie dbałam o te włosy, jak suszarka to tylko chłodny nawiew, zero prostownicy, lokówki itp i jak w piątek kręciłam to aż wyrzuty sumienia miałam że się niszczą no ale nie można popaść w paranoje hehe
śliczne fale

gdzie wy jestescie dziewczyny co tu taka pustka?

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie, użyłam wyjątkowo maski schaumy z masłem shea i kokoskiem i potem popsikałam jedwabiem z joanny - kórych wcześniej nie stosowałam.. Ale żeby aż tak ??



Ja tez używałam Alpecinu (o czym zresztą pisałam już kilka razy ) i różnicy w poroście nie mam - ponadto uważam, że to nie jest dobry szampon dla blondynek bo powoduje, że włosy po nim są straszne (przynajmniej u mnie).. Muszę chyba wrócić do tego Pharmacerisa czerwonego bo z niego byłam chyba najbardziej zadowolona..


Princeska też uważam, że mogłabyś darowac włosom i tak pochodzić kolor jest naprawdę boski A jeśli jednak mimo to ni emożesz powstrzymać się od rozjaśniania to tez obstawiam kąpiel - mniej wpłynie na pewno na ich kondycję.
zrobię tą kąpiel chociaż trochę niech mi rozjaśni, czytalam opinie dziewczyn po tej londzie to pisaly,ze nie ma zniszczen jak po joannie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:11   #153
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziewczyny chcę takie wlosy
(zaraz ją znajdę i jej ukradnę)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:21   #154
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dziewczyny chcę takie wlosy
(zaraz ją znajdę i jej ukradnę)
No ladne Ale koncowki juz ciensze duzo i takie "piorkowate" Ja to bym chciala takie geste na calej dlugosci O takie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:27   #155
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
podpisuje się pod Agatką

co do loczków to coś poklikałam zle i mi znikneły także dodaje jeszcze raz..
kurcze ostatnio tak maniakalnie dbałam o te włosy, jak suszarka to tylko chłodny nawiew, zero prostownicy, lokówki itp i jak w piątek kręciłam to aż wyrzuty sumienia miałam że się niszczą no ale nie można popaść w paranoje hehe
piękne!!!; powiedz mi kochana na jaki kolorek nakładałaś ten excell. Wiecie co byłam dziś w carefourze i nie ma tych farbek;/ już miałam wziąć skandynawski blond brillance, jak on wychodzi? bardzo jasno biało? 3 strony mam do przeczytania ale piszecie.. Ja dzisiaj byłam na zakupkach i kupiłam sobie sukienke na studniówkę
Takie pytanie nie na temat ale dziewczyny doradźcie mi.. bo kupiłam sukienkę stalowo szarą będzie mi pasował fioletowy makijaż?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:28   #156
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
czekaj czekaj,bo ja obok duzego lustra tez mam takie (identyczne) ale jak to robisz,żeby w nim widziec tyl glowy?
trzeba pokombinowac zeby widziec
patrze w to male lusterko i widze odbicie tego duzego (nie wiem czy wiadomo o co chodzi)

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Widziałam po im różnice w poroscie.Ale po skonczeniu opakowania przeszlam na BD.Po za tym teraz zazywam MerzSpezial,pokrzywe i len na porost.
pewnie juz byla o tym mowa ale ile dziennie tego lnu jesz?
ja samego nie daje rady wiec sobie dodaje do platkow ryzowych, mam nadzieje ze dziala...

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
cwaniara chyba tez takie lusterko sobie sprawie
trzeba sobie jakos radzic


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisaly ze wellaton przesusza wlosy i odcien szybko zolknie
zgadzam sie...
przez pewien czas uzywalam tylko wellatonu i bylam zadowolona, ale jak ostatnio chcialam do tej farby wrocic to zauwazylam ze wlosy sa bardziej wysuszone i po miesiacu kolor nie wygladal zbyt ladnie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:41   #157
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
piękne!!!; powiedz mi kochana na jaki kolorek nakładałaś ten excell. Wiecie co byłam dziś w carefourze i nie ma tych farbek;/ już miałam wziąć skandynawski blond brillance, jak on wychodzi? bardzo jasno biało? 3 strony mam do przeczytania ale piszecie.. Ja dzisiaj byłam na zakupkach i kupiłam sobie sukienke na studniówkę
Takie pytanie nie na temat ale dziewczyny doradźcie mi.. bo kupiłam sukienkę stalowo szarą będzie mi pasował fioletowy makijaż?
pochwal się sukienką

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No ladne Ale koncowki juz ciensze duzo i takie "piorkowate" Ja to bym chciala takie geste na calej dlugosci O takie
no wez ej zakochalam sie

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
trzeba pokombinowac zeby widziec
patrze w to male lusterko i widze odbicie tego duzego (nie wiem czy wiadomo o co chodzi
ale wyciagasz je tak na calą dlugość??
dobra i tak robie ta kapiel to nie bedzie mi potzrebne
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 18:08   #158
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

witam a ja własnie z pracy biegusiem wróciłam wejście do domku komp włączony a mąż ej no co ty uzależniłaś sie a ja cicho musze coś sprawdzic,chciałam z ciekawości spojrzec czy włoski rozjasniałaś i jaki efekt a tu nic....ale dobrze kochana niech odpoczna a potem zrobisz kąpiel i bedzie ok pomału i dojdziesz do blondu,tak jak dziewczyny pisały szkoda zebys musiała włoski obciąc.i jutro znowu na 6 ojoj.......
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:14   #159
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
podpisuje się pod Agatką

co do loczków to coś poklikałam zle i mi znikneły także dodaje jeszcze raz..
kurcze ostatnio tak maniakalnie dbałam o te włosy, jak suszarka to tylko chłodny nawiew, zero prostownicy, lokówki itp i jak w piątek kręciłam to aż wyrzuty sumienia miałam że się niszczą no ale nie można popaść w paranoje hehe
sliczne czym farbujesz
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:34   #160
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ale wyciagasz je tak na calą dlugość??
dobra i tak robie ta kapiel to nie bedzie mi potzrebne
i jak poszło z kąpielą?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:36   #161
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

u mnie stoi na polce wellaton 12/1 ale skoro wysusza wlosy, to dalej bedzie sobie stać
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 18:39   #162
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ja też robiłam wellatonem i bardzo mi włoski wysuszył,na początku kolorek ładny ale żółkł mi z kazdym myciem coraz bardziej.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:54   #163
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

spokojnie teraz u TŻta jestem, jak wrócę zrobię kąpiel bądzcie cierpliwe foty jeszcze dziś
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:54   #164
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To te loczki ktore krecilas na impreze tak? Sliczne i piekny kolor
dziekuje taaak..to na piątkową impreze uwiecznione jeszcze w domku

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
piękne!!!; powiedz mi kochana na jaki kolorek nakładałaś ten excell. Wiecie co byłam dziś w carefourze i nie ma tych farbek;/ już miałam wziąć skandynawski blond brillance, jak on wychodzi? bardzo jasno biało? 3 strony mam do przeczytania ale piszecie.. Ja dzisiaj byłam na zakupkach i kupiłam sobie sukienke na studniówkę
Takie pytanie nie na temat ale dziewczyny doradźcie mi.. bo kupiłam sukienkę stalowo szarą będzie mi pasował fioletowy makijaż?
kładłam na spraną londe 89 color blend czyli także były na poziomie 9 a odrost poziom 7
pokaż sukienke co do fioletowego makijażu to hmm..ja bym zrobiła pod kolor sukienki, ew.grafit no ale ja preferuje delikatny make up wiec to też inna sprawa


Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
sliczne czym farbujesz
dziekuje robiłam loreal excell 9,13 w tym tyg ponownie farbuje tym kolorkiem


Princesska-aaj Ty szalona jestes z tym farbowaniem no ale trzymamy kciuki, żeby kąpiel się udała!!

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-11-14 o 19:00
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:07   #165
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
trzeba pokombinowac zeby widziec
patrze w to male lusterko i widze odbicie tego duzego (nie wiem czy wiadomo o co chodzi)



pewnie juz byla o tym mowa ale ile dziennie tego lnu jesz?
ja samego nie daje rady wiec sobie dodaje do platkow ryzowych, mam nadzieje ze dziala...



trzeba sobie jakos radzic




zgadzam sie...
przez pewien czas uzywalam tylko wellatonu i bylam zadowolona, ale jak ostatnio chcialam do tej farby wrocic to zauwazylam ze wlosy sa bardziej wysuszone i po miesiacu kolor nie wygladal zbyt ladnie
Pije len raz dziennie.Dwie czubate łyżeczki na szklankę wody.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:12   #166
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Czesc kochane!! melduję się i ja!!
ale poszalalyscie z tymi wpisami:P czytalam i czytalam ale w koncu nadrobilam zaleglosci
Wiecie co, ja odnosnie moich spostrzezen co do matrixa 11A. Farbowalam dokladnie 8 dni temu. Przez ten tydzien czesto mylam wlosy bo jakies ciagle tlustawe mialam a nie pojde do pracy z tlustymi i zauwazylam ze niestety zżółkły mi - szczegolnie na odrostach, a nawet zrudziały mylam juz szamponem fioletowym 1 raz. a kolejnym razem trzymalam 5 minut na glowie- pomoglo owszem ale te wloski ktore kiedys byly rozjasniane rozjasniaczem(pasemka) zlapaly na lekko fioletowy kolor- a raczej odblask. no ale jak wlosy sa suche to tak nie widac. Kurcze nie wiem teraz czy ponownie tez farbowac tym matrixem.. poobserwuje jeszcze wloski ok. 2 tygodni i zobaczymy. bo tak po ok. 3 tyg. po farbowaniu pewnie znowu bede musiala zafarbowac.
Ogolnie kondycja wlosow bardzo dobra blyszcza się, są mile w dotyku i zdrowo wygladaja zapuszczam!
pytanie do bunny- czy wloski (odrosty) ktore farbowalam podczas ostatniego farbowania i mi zdazyly zrobic sie rudawe/zoltawe maja szanse sie rozjasnic przy kolejnym farbowaniu odrostow? czy to tylko takie zludne, ze na poczatku wydaja sie faktycznie jasniejsze a jak sie farba wyplucze za jakis czas to znowu to samo?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:19   #167
Mariola23
Raczkowanie
 
Avatar Mariola23
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 75
GG do Mariola23
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Hello Wszystkim!!!

Ja jestem właśnie po farbowanku Palette Color XXL OOA.... Zaryzykowałam i dałam farbę na całość na 35 minut. Dziewczyny (Bunny, Snow) radziły położyć tylko na te sprane brązowe pasemka (swoją historie opisywałam kilka stron wcześniej) ale ja niecierpliwiec jestem i razem z teściową walnełyśmy po całości. No i muszę stwierdzić, że włoski w dobrej kondycji, mięciutkie, nie ciągną się, jest ok. Co najważniejsze ten brąz rozjaśnił się do takiego miodowego kolorku no a całe włosy są w ciepłym odcieniu, trochę żółte.... tylko teraz ciężko stwierdzić bo jest ciemno i zdjęcia robione w sztucznym świetle... Jeżeli chciałabym ochłodzić teraz kolorek bo jednak myślę, że ten złoty blond jednak nie dla mnie to dobry byłby teraz stockholm na całość?? Tylko kłaść go na suche włosy i czekać określony czas czy malaksować tylko i potrzymać 10 minut ??
Mariola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:27   #168
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

wow jakie włoski długie ja tez takie chce......piękne!!!!!! tylko teraz ochłodzić kolorek i bedzie miodzio,blondyna ze ho hokiedy moje tak urosnakurcze chetnie doradziłabym ale nie znam sie za bardzo.stockholmu używałam ale czy on ochłodzi kurcze sama niewiem.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-11-14 o 19:29
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:39   #169
Mariola23
Raczkowanie
 
Avatar Mariola23
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 75
GG do Mariola23
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
wow jakie włoski długie ja tez takie chce......piękne!!!!!! tylko teraz ochłodzić kolorek i bedzie miodzio,blondyna ze ho hokiedy moje tak urosnakurcze chetnie doradziłabym ale nie znam sie za bardzo.stockholmu używałam ale czy on ochłodzi kurcze sama niewiem.
dziękuje bardzoJa właśnie się zastanawiałam żeby je tak z minimum 5 cm podciąć chociaż pod koniec sierpnia ciachnełam dyszkę... cholery rosną jak potłuczone. No właśnie da ten stockholm radę czy może spróbować czegoś innego. Co o tym sądzicie??
Mariola23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 19:59   #170
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

podetnij troszke spoko ale i tak bedą ładne po skróceniu ok 5 cm nic nie staracą a zyskają troszke napewno próbuje sie postawic w twojej sytuacji i jaka bym farbke wybrała myśle.....hmm może syoss9-5 kurcze już sobie efekt wyobrazam masakra jaka blondi piękniutko.niewiem sama decyzja do ciebie nalezy może ekspertki sie wypowiedzą a cisza taka ze az dziwno halloooo gdzie sie podziewaja te kochane blondyneczkiii....?????TĘ SKNIMY!!!
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-11-14 o 20:02
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:07   #171
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Czesc kochane!! melduję się i ja!!
ale poszalalyscie z tymi wpisami:P czytalam i czytalam ale w koncu nadrobilam zaleglosci
Wiecie co, ja odnosnie moich spostrzezen co do matrixa 11A. Farbowalam dokladnie 8 dni temu. Przez ten tydzien czesto mylam wlosy bo jakies ciagle tlustawe mialam a nie pojde do pracy z tlustymi i zauwazylam ze niestety zżółkły mi - szczegolnie na odrostach, a nawet zrudziały
Ja jak miałam robione włoski matrixem u fryzjera jak mi rudy odrost wyszedł po mroźnym blondzie XXL + różnokolorowe włosy po długości - to też mi się szybko wypłukał.


Użyłam dziś do mycia J&J Lawendowego - fajnie pachnie i włoski są po nim milusie (nie wiem jak po wyschnięciu bo nie zdąrzyłam wysuszyć) fajny ma zapach - jedyne co mi się nie podoba to to że słabo się pieni, a mnie jak się nie pieni to nie mycie Więc musiałam sporo tego wywalić na włosy

A póki co siedzę z szamponetką Joanny Naturalny blond
Pewnie będę pomstować, ale.. lezała tak w szufladzie i patrzyła na mnie spod oka to mówię wezmę i zrobię włoski
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:10   #172
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Mariola23 Pokaż wiadomość
dziękuje bardzoJa właśnie się zastanawiałam żeby je tak z minimum 5 cm podciąć chociaż pod koniec sierpnia ciachnełam dyszkę... cholery rosną jak potłuczone. No właśnie da ten stockholm radę czy może spróbować czegoś innego. Co o tym sądzicie??
mi stockholm nic nie dal,ale kladlam na rude. Ty masz zolte wlosy wiec nie kladlabym na razie zadnej farby tylko porpostu uzylabym fioletowej plukanki albo szamponu fioletowego z Joanny czy czegoś w tym stylu
daj im trochę odpocząć masz ladne wlosy i kolor tez nie jest tragiczny
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:14   #173
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Mariola23 Pokaż wiadomość
dziękuje bardzoJa właśnie się zastanawiałam żeby je tak z minimum 5 cm podciąć chociaż pod koniec sierpnia ciachnełam dyszkę... cholery rosną jak potłuczone. No właśnie da ten stockholm radę czy może spróbować czegoś innego. Co o tym sądzicie??
Takie włosy ciąć? Grzech kochana Co ja bym dała za takie długachne włoski Stockholm jest całkiem delikatny - szczególnie jeślibyś rozrobiła wodę na mniejsze stężenie - ale wiem po sobie (bo tez robiłam), że przy takim kolorze jasnym włosków nie widziałam zmiany w kolorze włosów - więc nie wiem cyz jest sens kłaść kolejną farbę i włoski męczyć.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:26   #174
Mariola23
Raczkowanie
 
Avatar Mariola23
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 75
GG do Mariola23
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
podetnij troszke spoko ale i tak bedą ładne po skróceniu ok 5 cm nic nie staracą a zyskają troszke napewno próbuje sie postawic w twojej sytuacji i jaka bym farbke wybrała myśle.....hmm może syoss9-5 kurcze już sobie efekt wyobrazam masakra jaka blondi piękniutko.niewiem sama decyzja do ciebie nalezy może ekspertki sie wypowiedzą a cisza taka ze az dziwno halloooo gdzie sie podziewaja te kochane blondyneczkiii....?????TĘ SKNIMY!!!
właśnie też myślałam o tej farbce, dziewczyny chwaliły, że bardzo delikatna i nadaje ładny chłodny kolorek, tylko czy u mnie się sprawdzi?? No właśnie cisza jak w grobowcu

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mi stockholm nic nie dal,ale kladlam na rude. Ty masz zolte wlosy wiec nie kladlabym na razie zadnej farby tylko porpostu uzylabym fioletowej plukanki albo szamponu fioletowego z Joanny czy czegoś w tym stylu
daj im trochę odpocząć masz ladne wlosy i kolor tez nie jest tragiczny
u mnie jest ten problem, że mieszkam w De i niestety szamponu z Joanny nie dostanę ale mam za to inny zakupiony w Rossmannie też fioletowy i właśnie go użyłam ale czy coś zdziałał??? raczej nie widzę efektu ale ciemno jest i ciężko cokolwiek stwierdzić. Ciekawa jestem czy płukanka dałaby radę?? Adzio Ty też w De, orientujesz się czy tu można i gdzie kupić fioletową płukankę???
Princesska sama wiesz jak to jest jak kolor Cię niezadowala i szukasz wszelkich rozwiązań aby było jak naj naj
Mariola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:35   #175
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ja też farbowałam syoss 9-5 byłam zadowolona fotka w słońcu
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-11-14 o 20:40
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:47   #176
Mariola23
Raczkowanie
 
Avatar Mariola23
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 75
GG do Mariola23
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Takie włosy ciąć? Grzech kochana Co ja bym dała za takie długachne włoski Stockholm jest całkiem delikatny - szczególnie jeślibyś rozrobiła wodę na mniejsze stężenie - ale wiem po sobie (bo tez robiłam), że przy takim kolorze jasnym włosków nie widziałam zmiany w kolorze włosów - więc nie wiem cyz jest sens kłaść kolejną farbę i włoski męczyć.
Żaden grzech wręcz na dobre im to wyjdzie Szybko rosną więc nie mam czego żałować a że są długie to te 5cm mniej dużej różnicy nie zrobi
Tak mi się marzy chłodny kolorek........

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
ja też farbowałam syoss 9-5 byłam zadowolona fotka w słońcu
Śliczny Właśnie o takie coś mi chodzi A na co kładłaś tego Syossa??
Mariola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:05   #177
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Mariola23 Pokaż wiadomość
Żaden grzech wręcz na dobre im to wyjdzie Szybko rosną więc nie mam czego żałować a że są długie to te 5cm mniej dużej różnicy nie zrobi
Tak mi się marzy chłodny kolorek........
Grzech, grzech Poczekaj jeszcze - zetnij z 10 cm i zrobimy z tego clipy dla mnie

Zazdroszczę Ci tej długości
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:08   #178
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Mariola masz super wloski dlugosc wymarzona
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:08   #179
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Mariola23 wiem wiem
ale Stockholm raczej sobie nie poradzi
a n&e 522 ??? tylko musialabys kogos zapytac,ale wydaje mi sie,że ona jest rozjasniajaca
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:21   #180
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kurcze szukałam fotki na jakie kładłam syossa i sie zgubiłam mam ich tyle ale był taki mix odcieni napewno odrost,zżółciałe i takie na maxa jasne i dość ładnie mi zrównał zreszta widac na zdjęciu potem sie skusiłam na loreala i żałuje bo już takich nie mam i coraz czesciej mysle o ponownym nałożeniu syossa i chyba tak zrobie albo ponownie loreala ale tym razem loreal preference 03 a może o tej pomyśl...ona bardzo ładnie rozjasnia i na maxa włoski swiecące kolezanka jej używa.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.