Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 20:59   #1
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352

Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)


Ostatnio wpadłam na pomysł założenia takiego wątku. W moim otoczeniu nie ma niestety nikogo, z kim mogę podzielić się tą 'pasją'

Ja po prostu uwielbiam wszelkie drogerie, nie potrafię nie zerknąć na kosmetyczne półki w sklepach Ty też tak masz? Jeśli tak, to ten wątek jest dla Ciebie idealny

Chciałam stworzyć coś, gdzie będziemy dzielić się ze sobą zamiłowaniem do kosmetyków, chwalić się zakupami itp.
Zapraszam do plotek

Nasze kosmetyczne zbiory:
LeejdiNaati - KLIK
Inspire - KLIK
_polly_ - KLIK
c.d.n.

Chcesz dołączyć?
Nic prostszego - napisz kilka słów o sobie i zostań z nami


__________________

Edytowane przez LeejdiNaati
Czas edycji: 2013-05-06 o 17:35
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 21:00   #2
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

zgłaszam się!
jeśli o mnie chodzi, to najbardzie lubię kupować wszystko do włosów olejki, odżywki i inne.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 21:02   #3
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
zgłaszam się!
jeśli o mnie chodzi, to najbardzie lubię kupować wszystko do włosów olejki, odżywki i inne.
Hej

Ja kiedyś miałam manie włosową próbowałam wydobywać skręt, olejować, ale nie było sensu przez moją niesystematyczność Chociaż muszę się rozglądnąć za jakąś odżywką termoochronną, bo prostuje codziennie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 21:30   #4
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

To i ja dołącze Pełnoetatowa maniaczka kosmetykow
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 21:31   #5
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Nikt więcej nie lubi zakupów? No chyba, że wszystkie już śpią

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 21:42   #6
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

o wątek akurat dla mnie
z chęcią się do Was przyłączę.

Uwielbiam zakupy- zwłaszcza te kosmetyczne, chyba nawet bardziej niż jakiekolwiek inne.
Nic tak skutecznie nie poprawia mi humoru jak zakup jakiego nowego kosmetyku

Najbardziej lubię kupować i testować nową kolorówkę
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 21:44   #7
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Najbardziej lubię kupować i testować nową kolorówkę
szkoda, że ona tak wolno się zużywa
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 21:49   #8
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
szkoda, że ona tak wolno się zużywa
Bo ona jest do używania a nie zużywania Chociaż osobiście staram się być wśród tych które zużywają.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 21:51   #9
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
To i ja dołącze Pełnoetatowa maniaczka kosmetykow
Hej Nie widziałam Twojego postu przed napisaniem mojego

A co kupujesz najczęściej?

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
o wątek akurat dla mnie
z chęcią się do Was przyłączę.

Uwielbiam zakupy- zwłaszcza te kosmetyczne, chyba nawet bardziej niż jakiekolwiek inne.
Nic tak skutecznie nie poprawia mi humoru jak zakup jakiego nowego kosmetyku

Najbardziej lubię kupować i testować nową kolorówkę
Jejku, jak ja nie lubię zakupów ciuchowych zawsze jak nic nie kupię a zdarza się to często, to idę i na pocieszenie kupuje jakiś kosmetyk

To może polecisz mi jakiś fajny róż do policzków?

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
szkoda, że ona tak wolno się zużywa
Oj tak, ale i najłatwiej wpada do koszyka

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Bo ona jest do używania a nie zużywania Chociaż osobiście staram się być wśród tych które zużywają.
Ja chciałabym mieć jedynie na ten moment mniej balsamów, bo dostałam od koleżanki z Organique, ale powiedziałam sobie, że muszę zużyć przynajmniej 2 inne, żeby otworzyć to
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 22:01   #10
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hej Nie widziałam Twojego postu przed napisaniem mojego

A co kupujesz najczęściej?

wszystko wszystkiego mam zapasów na ponad pół roku jak nie wiecej
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 22:04   #11
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
wszystko wszystkiego mam zapasów na ponad pół roku jak nie wiecej
O kurcze Ja dzisiaj miałam fajną rozmowę z TŻem, bo rozmawialiśmy o mojej przeprowadzce do niego i jak zaczęłam mu wymieniać że ja potrzebuje:
1 półkę na twarz
2 półkę na ciało
3 na perfumy
4 na zapasy kosmetyczne
to chłopak zwatpił Facetom to wystarcza kilka cm na półce i wsio a my tyle tego mamy haha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 23:32   #12
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Odp: Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cześć, ja też chcę się przyłączyć
zakupy kosmetyczne cieszą mnie bardziej niż ciuchowe [po sklepach w poszukiwaniu ciuchów nienawidzę chodzić , za to jak coś wymyślę, np. odżywkę, krem, lakier, to w podskokach biegnę szukać po mieście ] . Jednak nie zdarza mi się iść do drogerii i się po prostu gapić, brać do ręki - wszystkie zakupy mam dokładnie zaplanowane, sprawdzone opinie, składy i przemyślane sto razy, czy na pewno potrzebuję wyjątkiem są tylko lakiery do paznokci - te kupowałam bez opamiętania gdzie tylko weszłam czas przeszły,bo nazbierałam tyle, że postanowiłam zaniechać gromadzenia kolejnych do czasu, aż zużyję chociaż połowę tych posiadanych więc teraz tylko spoglądam tęsknie jak idę do sklepu
Co lubię kupować najbardziej... włosowe kosmetyki [ale nie robię zapasów, czekam aż coś się skończy,żeby kupić nowe ], na równi [obecnie] z półproduktami do twarzy - bo walczę jak lew z pryszczami

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
O kurcze Ja dzisiaj miałam fajną rozmowę z TŻem, bo rozmawialiśmy o mojej przeprowadzce do niego i jak zaczęłam mu wymieniać że ja potrzebuje:
1 półkę na twarz
2 półkę na ciało
3 na perfumy
4 na zapasy kosmetyczne
to chłopak zwatpił Facetom to wystarcza kilka cm na półce i wsio a my tyle tego mamy haha
Hahaha jakaś równowaga musi być i to dlatego my po prostu nadrabiamy za facetów


Chwalę się, że zrobiłam zamówienie w sklepie Archipelag Piękna [w końcu, zamiar miałam od trzech miesięcy ] - kupiłam masło shea, wodę różaną i olejek arganowy jestem w trakcie sporządzania listy co potrzebuję z Mazideł i ZSK
__________________
!


Edytowane przez Aysell
Czas edycji: 2013-04-29 o 23:33
Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 23:35   #13
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Odp: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

I ja, i ja sie zgłaszam!
maniaczka tuszy do rzęs i lakierów do paznokci!
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 23:42   #14
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Odp: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez Sylvviiaa Pokaż wiadomość
I ja, i ja sie zgłaszam!
maniaczka tuszy do rzęs i lakierów do paznokci!
Cześć zajrzałam na bloga, masz śliczną buzię i bajeczne rzęsy zazdroszczę
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 01:06   #15
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

chętnie dołączę - u mnie szał na wszelkie mazidła do ust lakiery do paznokci i niestety ostatnio próbuję wszelkich "eliksirów" na twarz, gdzie pojawiają się coraz większe "problemy"
dobrym balsamem też w zasadzie nie pogardzę

a Dziewczyny, jak już jestem możecie coś polecić na te wypryski? tylko zależy mi też na cenie- stosowałam serię Eucerinu i niewiele różniła się od kremów aptecznych za 20zł. ale i te niestety straciły swe właściwości.
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 06:59   #16
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Cześć, ja też chcę się przyłączyć
zakupy kosmetyczne cieszą mnie bardziej niż ciuchowe [po sklepach w poszukiwaniu ciuchów nienawidzę chodzić , za to jak coś wymyślę, np. odżywkę, krem, lakier, to w podskokach biegnę szukać po mieście ] . Jednak nie zdarza mi się iść do drogerii i się po prostu gapić, brać do ręki - wszystkie zakupy mam dokładnie zaplanowane, sprawdzone opinie, składy i przemyślane sto razy, czy na pewno potrzebuję wyjątkiem są tylko lakiery do paznokci - te kupowałam bez opamiętania gdzie tylko weszłam czas przeszły,bo nazbierałam tyle, że postanowiłam zaniechać gromadzenia kolejnych do czasu, aż zużyję chociaż połowę tych posiadanych więc teraz tylko spoglądam tęsknie jak idę do sklepu
Co lubię kupować najbardziej... włosowe kosmetyki [ale nie robię zapasów, czekam aż coś się skończy,żeby kupić nowe ], na równi [obecnie] z półproduktami do twarzy - bo walczę jak lew z pryszczami


Hahaha jakaś równowaga musi być i to dlatego my po prostu nadrabiamy za facetów


Chwalę się, że zrobiłam zamówienie w sklepie Archipelag Piękna [w końcu, zamiar miałam od trzech miesięcy ] - kupiłam masło shea, wodę różaną i olejek arganowy jestem w trakcie sporządzania listy co potrzebuję z Mazideł i ZSK
Ja jak wchodzę do drogerii, to muszę polegać na KWC, bo zawsze jak kupuje sama to nacinam się na jakieś buble

Ostatnio też próbowałam zmienić swoją pielęgnację na półprodukty, ale to chyba jednak nie dla mnie Zostały mi 2 oleje do twarzy, których używam od czasu do czasu zamiennie z naturalnymi kremami do twarzy. O wiele bardziej lubie naturalna pielęgnację czyli kremy rosyjskie, mydło Alepp, wodę różaną Dabur (to mój hit ) a do półproduktów mnie już jakoś nie ciągnie




Cytat:
Napisane przez Sylvviiaa Pokaż wiadomość
I ja, i ja sie zgłaszam!
maniaczka tuszy do rzęs i lakierów do paznokci!

Wiedziałam, że przyjdziesz




Cytat:
Napisane przez patrycjja Pokaż wiadomość
chętnie dołączę - u mnie szał na wszelkie mazidła do ust lakiery do paznokci i niestety ostatnio próbuję wszelkich "eliksirów" na twarz, gdzie pojawiają się coraz większe "problemy"
dobrym balsamem też w zasadzie nie pogardzę

a Dziewczyny, jak już jestem możecie coś polecić na te wypryski? tylko zależy mi też na cenie- stosowałam serię Eucerinu i niewiele różniła się od kremów aptecznych za 20zł. ale i te niestety straciły swe właściwości.
Ja też mam tyle mazideł do ust, że szok w tym chyba z 5 szminek nude a użyłam każdej góra 2 razy Ostatnio nawet miałam w ręce błyszczyk, ale odłożyłam

Kochana a co do wyprysków, to wiem coś o tym bo sama z nimi walczę Mam cerę mieszaną, używam codziennie do mycia mydła z olejkiem laurowym 40% i jest bardzo fajne, do tego kremy z Baikal Herbals na zmianę z olejkiem z arbuza z ZSK no i jeśli chodzi o podkład czy puder, to też bardzo uważam co kładę Powiem Ci że te wszystkie specyfiki na trądzik w sklepach są moim zdaniem NIC nie warte okropnie wysuszają cerę i to wszystko

Może napisz czego obecnie używasz to postaramy się pomóc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 07:38   #17
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Witam! Jesli mozna, to dolacze i ja
Kocham kosmetyczne zakupy. Obecnie najwiecej to mam mazidelek do ust, tusze do rzes tylko dwa i kazdy o kant d*** roztrzaskac Jeden za ponad sete, jeden z Avonu i chyba trzeci kupie Mam zapasik zeli pod prysznic, a ostatnio przystopowalam z kosmetykami do wlosow Tylko jedna maska do wykonczenia mi zostala!!! A mialam trzy.
Mam tez plany zakupowe Oprocz ww tuszu do rzes to musze kupic jakies balsamy antycellulitiwe, ujedrniajace etc. Trzy tygodnie temu urodzilam dziecko, to juz drugie i cialko nie jest zbyt piekne... A ze sie zaczelam za siebie brac to i kosmetyki nie zaszkodza
Musze tez kupic jakis podklad. Kocham EL DW Light, ale przy dwojce dzieci chyba kupie cos tanszego... Po ciazy troche mnie wysypalo niestety, a przez 9 miesiecy mialam piekna cere i tyljo BB wystarczylo...

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

LeejdiNaati: a jaki podklad nakladasz na twarz? Bo tez mam cere mieszana, niestety juz nie mloda A nie wiem ile Wy macie latek No i ostatnio kilka wypryskow w okolicach ust
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 07:44   #18
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez klara78 Pokaż wiadomość
Witam! Jesli mozna, to dolacze i ja
Kocham kosmetyczne zakupy. Obecnie najwiecej to mam mazidelek do ust, tusze do rzes tylko dwa i kazdy o kant d*** roztrzaskac Jeden za ponad sete, jeden z Avonu i chyba trzeci kupie Mam zapasik zeli pod prysznic, a ostatnio przystopowalam z kosmetykami do wlosow Tylko jedna maska do wykonczenia mi zostala!!! A mialam trzy.
Mam tez plany zakupowe Oprocz ww tuszu do rzes to musze kupic jakies balsamy antycellulitiwe, ujedrniajace etc. Trzy tygodnie temu urodzilam dziecko, to juz drugie i cialko nie jest zbyt piekne... A ze sie zaczelam za siebie brac to i kosmetyki nie zaszkodza
Musze tez kupic jakis podklad. Kocham EL DW Light, ale przy dwojce dzieci chyba kupie cos tanszego... Po ciazy troche mnie wysypalo niestety, a przez 9 miesiecy mialam piekna cere i tyljo BB wystarczylo...

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

LeejdiNaati: a jaki podklad nakladasz na twarz? Bo tez mam cere mieszana, niestety juz nie mloda A nie wiem ile Wy macie latek No i ostatnio kilka wypryskow w okolicach ust
Witam

Ja też nie umiem znaleźć tego jedynego tuszu do rzęs. Wszystkie są fajne ale tylko chwilę i po kilku malowaniach i tak skleja rzęsy
A masz na oku jakiś balsam antycellulitowy? Bo mi od brania tabletek anty przybyło skórki pomarańczowej i muszę coś z tym zrobić Chcę ćwiczyć, ale nie mam nawet kiedy albo ciągle mam jakieś wymówki No i kilka małych rozstępów też się pojawiło

Co do podkładu, to ja używam Bourjois Flower Perfection. Bardzo fajny podkład, kryje moim zdaniem nawet lepiej niż Revlon CS. Ostatnio miałam właśnie Revlona, więc mam porównanie A na dodatek od CS mi powyskakiwało kilka syfów i teraz muszę walczyć z nimi Dałam za niego ok. 50zł na allegro, więc jeśli interesuje Cię taka kwota, to myślę, że warto przejść się do kosmetycznego i oglądnąć odcienie Mam 22 lata

Ja kiedyś chciałam spróbować EL DW, ale strasznie drogi jest i boję się, że nie trafię z odcieniem i kasa pójdzie w błoto
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 07:57   #19
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
To może polecisz mi jakiś fajny róż do policzków?
Pytanie nie do mnie, ale odpowiem aktualnie ćwiczę z próbką różu EDM, wygląda całkiem fajnie, z tym, że trzeba mieć już wprawę w nakładaniu różu (a nie tak jak ja )


Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Co lubię kupować najbardziej... włosowe kosmetyki [ale nie robię zapasów, czekam aż coś się skończy,żeby kupić nowe ], na równi [obecnie] z półproduktami do twarzy - bo walczę jak lew z pryszczami

Chwalę się, że zrobiłam zamówienie w sklepie Archipelag Piękna [w końcu, zamiar miałam od trzech miesięcy ] - kupiłam masło shea, wodę różaną i olejek arganowy jestem w trakcie sporządzania listy co potrzebuję z Mazideł i ZSK
To ja mam inną taktykę: kupuję dużo na raz i potem zużywam

heh, moja lista półproduktów też się wydłuża w nieskończoność... a jak przyjdzie do podliczenia tego rachunku to chyba będzie szok.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Kochana a co do wyprysków, to wiem coś o tym bo sama z nimi walczę Mam cerę mieszaną, używam codziennie do mycia mydła z olejkiem laurowym 40% i jest bardzo fajne, do tego kremy z Baikal Herbals na zmianę z olejkiem z arbuza z ZSK no i jeśli chodzi o podkład czy puder, to też bardzo uważam co kładę Powiem Ci że te wszystkie specyfiki na trądzik w sklepach są moim zdaniem NIC nie warte okropnie wysuszają cerę i to wszystko
Gdzie można takie mydełko dostać? Zastanawiałam się jeszcze nad Savon noir, ale jak zwykle cena mnie powala, zresztą mam jeszcze tyle zaplanowane... same minerały zeżrą mi dużo środków.
Dokładnie, to tylko daje złudny efekt pomocny, a potem skóra w obronie jeszcze bardziej się tłuści.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 07:58   #20
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Zobacze ten podklad, dziekuje
A z kosmetykow antycellulitowych i podobnych, to tak jak chyba wiekszosc Polek uzywalam glownie Eveline, bo niedrogie i w miare ok. Jak sie stosuje regularnie to moze i pomoga Szkoda mi wydawac grubych setek na takie specyfiki, poza tym nie mam tych grubych setek
A DW jest faktycznie drogi, a Revlonu tez nie lubie, bo nie ma pompki i trzeba ten cholerny podklad wydobywac na rozne dziwne sposoby
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 08:04   #21
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale odpowiem aktualnie ćwiczę z próbką różu EDM, wygląda całkiem fajnie, z tym, że trzeba mieć już wprawę w nakładaniu różu (a nie tak jak ja )



To ja mam inną taktykę: kupuję dużo na raz i potem zużywam

heh, moja lista półproduktów też się wydłuża w nieskończoność... a jak przyjdzie do podliczenia tego rachunku to chyba będzie szok.


Gdzie można takie mydełko dostać? Zastanawiałam się jeszcze nad Savon noir, ale jak zwykle cena mnie powala, zresztą mam jeszcze tyle zaplanowane... same minerały zeżrą mi dużo środków.
Dokładnie, to tylko daje złudny efekt pomocny, a potem skóra w obronie jeszcze bardziej się tłuści.
Oj ja nie mam nerwów do minerałów One podobno dają mega intensywny efekt a ja wolę coś bledszego, żeby nie narobić sobie plam Słyszałam, że róże z Bourjois są fajne, ale tam jest tyle kolorów, że jak próbowałam na palcach to zgłupiałam

Mydełko kupiłam w zielarnia24.pl z tym, że ten sklep jest w moim mieście, więc odbiór mam osobisty i nie dopłacam do wysyłki Tak samo kremy Baikal i wodę różaną. Woda różana jest moim zdaniem lepsza niż te wszystkie hydrolaty

Savon Noir też mam, kupiłam na all i dałam ok.20zł + wysyłka, ale ono jest jakieś takie zielone i strasznie wali Gdybym miała kupować drugi raz to zainwestowałabym w to "oryginalne"

Aaaaaa i na początek jeśli masz wrażliwą skórę, to nie bierz 40% mydełka tylko mniejsze

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez klara78 Pokaż wiadomość
Zobacze ten podklad, dziekuje
A z kosmetykow antycellulitowych i podobnych, to tak jak chyba wiekszosc Polek uzywalam glownie Eveline, bo niedrogie i w miare ok. Jak sie stosuje regularnie to moze i pomoga Szkoda mi wydawac grubych setek na takie specyfiki, poza tym nie mam tych grubych setek
A DW jest faktycznie drogi, a Revlonu tez nie lubie, bo nie ma pompki i trzeba ten cholerny podklad wydobywac na rozne dziwne sposoby
Tej pomarańczowej serii Eveline? Nie wiem właśnie czy jest sens kupować, bo wiadomo, że to pomaga jak się ćwiczy a u mnie z ćwiczeniami krucho

Nawet próbki EL DW drogo wychodzą I dlatego zostaję jednak przy Bourjois, chyba, że (odpukać) zrobi mi na twarzy jakąś sieczkę, ale wątpię
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 08:22   #22
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Odp: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Ja też kocham kosmetyki <3.
Uwielbiam kolorówke, mam słabość do cieni, kredek, tuszy!
Uwielbiam też kremy do rąk i w sumie to wszystko uwielbiam <3
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 08:24   #23
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Odp: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Ja też kocham kosmetyki <3.
Uwielbiam kolorówke, mam słabość do cieni, kredek, tuszy!
Uwielbiam też kremy do rąk i w sumie to wszystko uwielbiam <3
Hej
Ja kremów do rąk mam aktualnie 2 i nie potrafię się zdecydować, który lepszy Bo na noc używam Isany z mocznikiem a na dzień Ziaji skoncentrowanego kremu, bo szybciej się wchłania Kuszą mnie kremy L'occitane, ale drogie są

A co do cieni to do niedawna miałam fazę na paletki Sleeka i mam ich aż 4 + 1 z MUA a maluje się jednym cieniem od kilku miesięcy
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 08:25   #24
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Hej.
To i ja dołączę. Maniaczka zakupów kosmetycznych. Największe szaleństwo to lakiery do paznokci, balsamy, żele, peelingi i perfumy.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 08:28   #25
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Hej.
To i ja dołączę. Maniaczka zakupów kosmetycznych. Największe szaleństwo to lakiery do paznokci, balsamy, żele, peelingi i perfumy.
Witaj

Przyznam się, że ja aktualnie nie mam żadnego peelingu do ciała W sumie do twarzy też Mam resztkę korundu i jak wczoraj użyłam, to myślałam, że mi wypali skórę

Polecasz jakiś fajny balsam do ciała?

No i przybij pionę jeśli chodzi o perfumy, bo też mam bzika na ich punkcie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 08:29   #26
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Mydełko kupiłam w zielarnia24.pl z tym, że ten sklep jest w moim mieście, więc odbiór mam osobisty i nie dopłacam do wysyłki Tak samo kremy Baikal i wodę różaną. Woda różana jest moim zdaniem lepsza niż te wszystkie hydrolaty

Savon Noir też mam, kupiłam na all i dałam ok.20zł + wysyłka, ale ono jest jakieś takie zielone i strasznie wali Gdybym miała kupować drugi raz to zainwestowałabym w to "oryginalne"

Aaaaaa i na początek jeśli masz wrażliwą skórę, to nie bierz 40% mydełka tylko mniejsze
Uła, w moim nie ma takich rarytasów ech.

Każde chyba takie jest to oryginalne chyba też

ech, a teraz mam zagwozdkę, czy kupić sobie to mydełko czy może pędzel flat top truudne spraawy...
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 08:34   #27
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Uła, w moim nie ma takich rarytasów ech.

Każde chyba takie jest to oryginalne chyba też

ech, a teraz mam zagwozdkę, czy kupić sobie to mydełko czy może pędzel flat top truudne spraawy...
Wydaję mi się, że inne są bardziej brązowe a nie zielone KLIK Moje jest totalnie zielone Ale fakt faktem, cera po użyciu jest mega Ja właśnie zobaczyłam na zielarni24, że nie mają wody różanej a moja mi się już kończy Muszę sobie też kupić mydełko laurowe 16% albo 22% i zobaczyć, czy nie jest lepsze niż 40%, bo to jednak ciut wysusza jak się stosuje codziennie

A do FT mam uprzedzenia, bo kupiłam H54 z Hakuro i mi tak włosie wyłaziło, że poużywałam może z miesiąc i teraz leży
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 08:48   #28
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Odp: Dot.: Odp: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Cześć zajrzałam na bloga, masz śliczną buzię i bajeczne rzęsy zazdroszczę
O jej, Dziękuje.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 08:49   #29
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Wydaję mi się, że inne są bardziej brązowe a nie zielone KLIK Moje jest totalnie zielone Ale fakt faktem, cera po użyciu jest mega Ja właśnie zobaczyłam na zielarni24, że nie mają wody różanej a moja mi się już kończy Muszę sobie też kupić mydełko laurowe 16% albo 22% i zobaczyć, czy nie jest lepsze niż 40%, bo to jednak ciut wysusza jak się stosuje codziennie

A do FT mam uprzedzenia, bo kupiłam H54 z Hakuro i mi tak włosie wyłaziło, że poużywałam może z miesiąc i teraz leży
Hm, a jest jakaś niewielka chociaż szansa na jakieś małe kawałeczki na spróbowanie?

Nad Hakuro myślę właśnie, ale raczej H51/H50s. Na Maestro mnie nie stać, a reszta wydaje mi się mniej zbita niż te dwa. Ale zanim do tego dojdzie to chyba cały internet przeczytam

Na razie moje planowane zakupy wyglądają tak:
+ z wymiany przyleci olejek Alverde i jakieś dwie odżywki, więc zaspokojona będę
+ chociaż nie do końca, bo czają się na mnie maski Bingo
+ rzeczony pędzel do minerałów
+ same minerały (prawdopodobnie AM, chociaż jak przyleci większa gotówka/zacznę zarabiać to szarpnę się na EDM/LL)
+ ZSK (oleje do włosów, twarzy, HA, może coś aloesowego)
+ w dalekiej przyszłości kalina-sklep i ruskacze

chyba trzeba bank obrabować
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 08:52   #30
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Dla uwielbiających kosmetyczne zakupy! ;)

Kremow do rak mam trzy...

Kurcze musze w takim razie odwiedzic sklep z takimi cudami jak te naturalne mydelka i inne specyfiki. Jest u nas cos takiego, wiec jak tylko wyrwe sie z domu to tam wpadne. I musze zakupic pedzel do nakladania bazy pod cienie. Chyba jest cos takiego???

A z Eveline mialam rozne kosmetyki. Pomaranczowy pamietam peeling pod prysznic, bardzo fajny. Mialam tez takie serum rozgrzewajace bordowe, jakies cos diamentowe chyba, a teraz mam jakas resztke co jeszcze przed ciaza stosowala biale opakowanie z zielonym i to chlodzi
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-13 10:02:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.